Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
iskis
29. črc 2012

Atopický ekzém,alergie

Já osobně z vlastní zkušenosti jsem měla jen alergii.Hlavně na jaře mi teklo z očí,pořád jsem pčikala a na krku se mi objevila vyrážka.Když jsem začala užívat Faktor base,tak se mi ulevilo a jaro jsem si mohla užívat naplno,bez slzavých očí a škrábání na krku.

Ale zkušenosti  s ekzémem mám od známých,přátel a kolegů.

Náš Tomášek měl už od půl roku atopický ekzém po celém tělíčku, nejvíce na tvářičkách, které si denně rozškrábal až do krve, protože ho svědily. Masti od lékaře nepomohly. Začala jsem užívat OK Omegu plus, coby kojící, a natírali jsme syna OK Balsamem. Ekzém během 14 dnů úplně zmizel - a ani po roce se nevrátil!

PO 9 MĚSÍCÍCH ZCELA BEZ EKZÉMU A ALERGIE

Od 5 let jsem měla atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi – každé jaro jsem byla opuchlá v obličeji, bývala jsem často nemocná a v pubertě se přidala alergie na nikl. Nepomáhalo nic – hormonální tablety ani masti předepsané lékaři. Změna přišla, až jsem se dostala k výrobkům OKG. Po 3 měsících užívání výrobků OKG jsem už nebyla nemocná, po 6 měsících začal ekzém ustupovat a po 9 měsících jsem zcela bez ekzému a bez alergie. Navíc jsem shodila 15 kg a to jsem ani o hubnutí neusilovala – šlo to samo. Trvalo tedy 9 měsíců, abych se zbavila příčiny uvnitř těla, ale investice do zdraví se vyplatila. Nedám na výrobky OKG dopustit a užívat je budu nadále jako prevenci a ochranu. Mohu tyto výrobky všem jen a jen doporučit.

Faktor base je 60 želatinových tobolek.Doručené dávkování je 1-2 tobolky denně,podle toho jak je problém velký.

Omega je balení 115ml .Doporučené dávkování je 1 čajová lžička.Balení vydrží cca 1 měsíc.

Samozřejmě délka užívání se odvíjí od toho,jak dlouho už problém máte.Kojící maminky mohou bylinkové výrobky brát sami,tím se dostanou do mlíčka a miminko je do sebe dostane takto.Ovšem účinnější je,pár kapek přímo do zobáčku.