Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
konik_testuje
17. únor 2020 Čtené 705x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. únor 2020
I plevel může být užitečný! Vědci využili vlastností zběhovce plazivého, který je odolný a žádné klimatické podmínky mu nejsou překážkou, a vytvořili kosmetiku pro posílení pleti. Kolik produktů najdete v kosmetické řadě Yves Rocher Lifting Végétal?

a) 5
b) 6
c) 8

Nápovědu najdete na https://i.modrykonik.cz/YvesRocher_LiftingVegetal. Správné odpovědi odměňujeme 5 srdíčky. Ještě máte čas zapojit se do testování https://i.modrykonik.cz/Zkusenosti_YvesRocher.

#test_yvesrocher
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
13. únor 2020
Prací gel Free & Clear značky Seventh Generation, který budete mít brzy možnost otestovat, je vhodný pro citlivou pokožku vašich dětí. Kromě toho, že není testovaný na zvířatech a vyperete s ním bílé i barevné prádlo, obsahuje složky rostlinného původu. Kolik procent je rostlinného původu?

a) 95 %
b) 96 %
c) 97 %

Nápovědu najdete na stránkách Seventh Generation https://i.modrykonik.cz/seventhgeneration_cz. Každá správná odpověď získá 5 srdíček :slight_smile: Zapojte se do testování https://i.modrykonik.cz/Zkušenosti_SeventhGener...

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 10. únor 2020
To malé stvoření, které se nedávno narodilo, roste jako z vody. S láskou se o něj staráte 24 hodin denně a s nadšením sledujete všechny jeho pokroky :heart:️ I když ještě neumí mluvit, snažíte se mu porozumět a poznat, co potřebuje. A když jde o výživu, chcete mu dát to nejlepší. Když by šlo o výběr pokračovacího kojeneckého mléka, podle čeho byste se rozhodovala?

A) Zeptala bych se na doporučení pediatra.
B) Dala bych na radu kamarádek nebo známých.
C) Řídila bych se recenzemi na internetu.
D) Rozhodla by u mě především cena.
E) Zkusila bych, které mléko sedne miminku nejvíce.

Za každou odpověď vám přiletí 3 srdíčka. Již za týden vyhlásíme nové testování a tentokrát půjde o Nutrilon 2 Profutura s jejich nejpokročilejší patentovanou recepturou. Do testování se budou moci zapojit maminky s dětmi od 6 do 12 měsíců, které nemohou být kojeny.

--------------------------------

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Kojenecké mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. únor 2020 Čtené 1697x
Čti celý článek
konik_testuje
10. únor 2020 Čtené 1404x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 3. únor 2020
Jakému čisticímu prostředku byste daly přednost - tomu, co obsahuje obnovitelné rostlinné ingredience nebo tomu, který obsahuje ingredience z ropy? Pojďme si udělat průzkum, jak moc myslíte na životní prostředí. Co všechno pro něj děláte?

A) Třídím odpad
B) Omezuji používání plastů (nakupuji bez obalu, nepoužívám igelitky apod.)
C) Kompostuji
D) Kupuji potraviny v bio kvalitě
E) Používám zelené čisticí prostředky

Za každou odpověď posíláme 3 :heart::heart::heart::slight_smile: Chystáme pro vás testování, které potěší všechny maminky, které mají na starost úklid domácnosti a praní prádla.

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 3. únor 2020
Být mámou není občas jednoduché. Péče o děti, rodinu a domácnost nám někdy přidělávají vrásky nejen na čele. Všechno však nakonec vyřešíme a zvládneme. Jen těch vrásek je těžší se zbavit. Jak s vráskami a povadlou pletí bojujete vy?

a) Beru doplňky stravy pro pěknou pleť (např. pupalka, selen, zinek apod.).
b) Používám kosmetiku proti vráskám nebo chodím na kosmetiku.
c) Dodržuji zdravý životní styl a pitný režim.
d) Vše vyřeší botox nebo plastika.

Každá odpověď si vyslouží 3 :heart:️ pro hezčí den :slight_smile: Již za týden odstartujeme testování, které osvěží a oživí vaši pleť :wink:

#test_yvesrocher
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
30. led 2020
Už brzy budete mít možnost vyzkoušet tiskárnu Canon PIXMA. Kromě toho, že na ní vytisknete, naskenujete nebo okopírujete téměř cokoliv, bude také stylovým doplňkem vaší domácnosti. V jakých barvách je tiskárna k dostání?

a) Černá, bílá
b) Černá, bílá a růžová
c) Černá, bílá, růžová a zelená

Nápovědu najdete na https://www.canon.cz/printers/pixma-ts5350-series/. Za správné odpovědi vám pošleme 5 :heart:️. Ještě máte čas se přihlásit k testování https://i.modrykonik.cz/zkusenosti_s_canon.

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
27. led 2020 Čtené 1945x
Čti celý článek
konik_testuje
20. led 2020
Patříte mezi ty maminky, které si nenechají ujít žádnou příležitost ke tvoření s dětmi nebo pro děti? Napište nám, z čeho nejraději vytváříte vaše výtvory:

A) Z papíru nebo fotek
B) Z textilu nebo korálků
C) Z modelíny nebo modurity
D) Z potravin nebo z darů přírody
E) Z něčeho jiného (napište z čeho)

Za každou odpověď posíláme 3 :heart::slight_smile: Již za týden dáme prostor několika z vás, abyste popustily uzdu své fantazie a daly se do tvoření s Canonem :wink:

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. pro 2019 Čtené 200x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 5. pro 2019
Konzumace ryb během těhotenství je důležitá kvůli obsahu omega-3-mastných kyselin, které se k plodu dostávají skrz placentu. Příjem těchto látek je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a kladně působí na srdce, cévy a pohybové ústrojí dítěte.

Jaká kyselina v přípravku Superfolin vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb?

a) Kyselina dokosahexaenová (DHA)
b) Kyselina listová
c) Kyselina křemičitá

Správná odpověď si vyslouží 5 :heart:️. Nápovědu najdete na https://i.modrykonik.cz/superfolin

Zapojte se ještě do testování! https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_superfolin
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
2. pro 2019 Čtené 1225x
Čti celý článek
konik_testuje
2. pro 2019 Čtené 496x
Čti celý článek
konik_testuje
25. lis 2019
Každý již někdy slyšel o těhotenských chutích. Najdou se i takové budoucí maminky, u kterých se objeví chuť na velmi zvláštní věci jako jsou omítka, hlína či křída. Podělte se s námi, na co nejdivnějšího jste měly/máte v těhotenství chuť vy :grinning:

Každá odpověď získá 3 srdíčka :heart:️ Za týden vyhlásíme testování, které bude určené tentokrát pro všechny těhotné a kojící maminky.

#test_superfolin
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
21. lis 2019 Čtené 595x
Čti celý článek
konik_testuje
19. lis 2019 Čtené 371x
Čti celý článek
konik_testuje
14. lis 2019
Než začne testování sprejů Stérimar, zahrajte si o 5 :heart:️. O blahodárných účincích mořské vody na nosní sliznici se přesvědčil zakladatel Stérimar na vlastní kůži. Při jakém sportu to bylo?

a) Vodní lyžování
b) Surfování
c) Jachting

Nápovědu najdete na https://sterimar.cz/. Ještě máte čas se zapojit do testování https://i.modrykonik.cz/sterimar_zkusenosti

#test_sterimar2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
11. lis 2019 Čtené 1609x
Čti celý článek
konik_testuje
7. lis 2019 Čtené 291x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 4. lis 2019
Novorozenci dýchají především nosem a tak jim rýma dokáže znepříjemnit život více než starším dětem a nám dospělým. Pokud se rýma usídlí v nose vašich nejmenších :baby:, jakou nasadíte léčbu?

a) Odsávačku hlenů
b) Zvlhčování vzduchu v místnosti
c) Kapky do nosu
d) Něco jiného

Za každou odpověď posíláme 3 srdíčka :heart:️! A již možná tušíte, že příští testování se bude týkat přípravku, který dětem i vám pomůže s ucpaným nosem a s prevencí před nachlazením.

#test_sterimar2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 31. říj 2019
Díky hračkám se děti zabaví a objevují svět kolem. Co si však budeme nalhávat, taková chvilka klidu, když se děťátko zabaví samo, je k nezaplacení. Prozraďte nám, jak využíváte chvilku volna vy a pošleme vám 3 :heart:️ pro radost.

a) Využiju ji aktivně a pustím se do vaření nebo uklízení.
b) Dám si nohy nahoru a vypiju si kávu.
c) Obvykle si hraji s děťátkem nebo ho jen tak tiše pozoruji.
d) Chvilka volna? To je, prosím vás, co? :wink:

Zapojte sa do testovaní hraček Fisher-Price, které vaše děti zabaví, podpoří jejich rozvoj a o chvilku volna se zaručeně postarají :wink: https://i.modrykonik.cz/Fisher-Price_testovani

#test_fisherprice3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
29. říj 2019 Čtené 2305x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 24. říj 2019
Dětská lahvička je jednou z věcí, kterou vaše miminko využije několikrát denně. Zároveň je potřeba dbát na hygienu a lahvičku sterilizovat a dobře umývat. Z hygienických a bezpečnostních důvodů se doporučuje měnit také savičku láhve. Canpol babies uvádí, že je dobré savičku vyměnit po:

a) 3 měsících používání
b) 4 měsících používání
c) 5 měsících používání

Nápovědu najdete na https://i.modrykonik.cz/canpolbabies. Za správné odpovědi vám přiletí 3 :heart:️. Ještě se můžete zapojit do testování https://i.modrykonik.cz/zkusenosti_canpolbabies

#test_canpolbabies
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
22. říj 2019 Čtené 239x
Čti celý článek
konik_testuje
22. říj 2019
Hračky jsou pro rozvoj dětí více než důležité, o tom není pochyb :slight_smile: Interaktivní, dřevěné, hudební, didaktické - dnes je nabídka skutečně široká. Jaká hračka je momentálně u vaší ratolesti absolutním favoritem? Každou odpověď odměníme 3 :heart:

A) Interaktivní hračka, která svítí a/nebo vydává zvuk
B) Dřevěná hračka
C) Plyšák nebo “mazlík”
D) Tématická hračka z pohádky
E) Oblíbená hračka? Cokoliv, co není hračka :wink:

Zřejmě už tušíte, že další testování se ponese ve veselém a hravém duchu. Ano, testovat budeme hračky Fisher-Price, které vaše děti nejen zabaví, ale i podpoří rozvoj všech jejich smyslů.

#test_fisherprice3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
21. říj 2019 Čtené 1468x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 17. říj 2019
Francouzská kosmetika Mustela vyvinula řadu pro suchou pokožku miminek. Její součástí je
i tělové mléko a vyživující tyčinka obohacené o:

a) Hot cream
b) Avocado cream
c) Cold cream

Nápovědu najdete na https://i.modrykonik.cz/drmax_mustela
Správné odpovědi si vyslouží 3 srdíčka. Zapojte se do testování kosmetiky Mustela! https://i.modrykonik.cz/zkusenosti_mustela

#test_mustela2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
15. říj 2019 Čtené 204x
Čti celý článek
Strana
z 12
Předchozí Strana
z 12
Další