Aktualizace: recenze maminek na krásné a barevné hrací deky Canpol Babies nalenzete v naše fóru tady. Pořiďte svému miminku taky jednu takovou! 


---


Maminky, máte doma malého veselého a zvídavého prcka, který si rád hraje? Tak ho položte na hrací deku a dejte mu prostor objevovat nové tvary, barvy, zvuky a materiály. A vy si dejte třeba kafíčko a dopřejte si odpočinek.


Alespoň na chvíli, protože veselý smích a radostné a spokojené mrmlání vás nenechá odpočívat dlouho - s krásnými dekami značky Canpol babies si budete hrát spolu s ním.


Co testujeme


Testovat budeme 3 deky plné barev, veselých zvířátek nebo pirátů a prvků pro rozvoj téměř všech smyslů vašeho miminka.


Canpol babies Hrací deka se zvýšeným okrajem Country


Je čas na pořádnou zábavu na farmě! Na své si přijdou všichni malí milovníci zvířátek a dobrodružství. Hrací deka je vybavena různými interaktivními elementy, které podporují rozvoj smyslů dítěte - barevnými hračkami, imitacemi zrcátek, chrastícími a šustícími prvky. Hračky slouží po odepnutí jako samostatná chrastítka. A pokud se vaše miminko už začalo převalovat, tak jistě oceníte zvýšený okraj, který zabraňuje překulení dítěte z deky na podlahu. Deka je z příjemného materiálu s vnitřní výplní, aby se vaše miminko cítilo pohodlně.


Canpol babies Multifunkční hrací deka 3 v 1 oceán


Učí se váš prcek plavat? Tato deka ho ponoří do krásného světa moře a bude si moct zaplavat s rybičkami a užívat si dovolenkovou pohodu. Hrací deka 3 v 1 může plnit tři funkce: velké hrací deky, bezpečné deky s ohrádkou nebo ochrany uvnitř postýlky. Po sepnutí okrajů deky vytvoříte příjemnou ohrádku, ve které se dítě cítí bezpečně. Vysoké okraje nedovolí, aby se dítě při hře překulilo na podlahu. Rozměr deky je přizpůsoben dětské postýlce, takže vodní svět můžete přesunout i tam – navíc okraje vytvoří bezpečné mantinely. Hrací deka obsahuje různé elementy, které podporují rozvoj smyslů a motoriku dítěte: šustící elementy ukryté na různých místech, imitace zrcátek, hvězdici s pískátkem a další.

Canpol babies Hrací deka se zvýšeným okrajem Piráti


Máte doma malého piráta?  Tak z téhle měkoučké loďky už neodejde a bude se na ní plavit, dokud nevyroste. Hrací deka je vybavena různými elementy k rozvoji smyslů děťátka – barevnými hračkami, imitacemi zrcátek, chrastícími a šustícími prvky. Hračky slouží po odepnutí jako samostatná chrastítka. Zvýšený okraj zabraňuje překulení dítěte z deky na podlahu.

Koho hledáme


Hledáme 6 maminek dětí ve věku od 3 do 8 měsíců, které rády poznávají svět kolem. Rády si hrají, zkoumají různé materiály a do malých ruček berou všechno barevné a veselé.


Jak se zapojit?


Chtěly byste pro svoje děťátko měkké místečko na hraní? Tak se zapojte jen napsáním komentáře pod náš článek. Napište nám, jak si vaše dítě hraje a jak poznává svět kolem. Čas na napsání svého komentáře máte do neděle 16.9 a v pondělí 17.9 vybereme 10 maminek na testování. Držíme vám proto palce a přejeme hezký týden.


konik_testuje

#test_canpol2