Aktualizace: recenze maminek na kosmetiku Baby sebamed, které ji se svým miminkem zkoušely v pohodlí domova, si můžete přečíst v našem fóru. 


---


Být maminkou je krásná role. Víme, že pro své děťátko děláte vše – aby bylo spokojené, čisté, nakrmené a v pohodlí. Můžete vůbec udělat i něco navíc? Možná ano.


Výběr věciček do výbavičky, výběr kosmetiky pro jeho jemnou pokožku... Vždyť na každém detailu záleží, a proto vám přinášíme testování kosmetiky Baby sebamed, která splňuje vaše přísné požadavky. 


Image title

Co budete testovatK otestování vám zašleme komplexní balíček – ideální pro mytí, péči i přebalování, aby bylo vaše děťátko v pohodlí a v pohodě. :slight_smile:


BABY SEBAMED DĚTSKÁ MYCÍ EMULZE EXTRA JEMNÁ


Dětská mycí emulze je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Je 100 % bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením, a alantoin pro zklidnění pokožky. Součástí složení je změkčující skvalen, který dodává dětské pleti potřebné lipidy. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.

Image titleBABY SEBAMED DĚTSKÉ TĚLOVÉ MLÉKO


Dětské mléko zajistí citlivé dětské pokožce jemnou ochranu. Je vhodné pro péči o celé tělo po koupeli. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Účinný hydratační a změkčující komplex se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Součástí složení je heřmánkový extrakt, který působí proti podráždění a zanícení pleti, a alantoin zklidňující pokožku. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.

Image title
BABY SEBAMED DĚTSKÝ KRÉM NA OPRUZENINY


Dětský krém je vhodný pro pokožku pod plenami a chrání před vznikem opruzenin. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém přináší rychlé zklidnění plenkové dermatitidy a chrání před agresivními látkami, které mohou způsobit podráždění. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky a poskytuje účinnou úlevu. Součástí složení je titanium dioxid vytvářející ochrannou bariéru proti vlivům agresivních exkrementů, které mohou způsobovat zanícení. Extrakt z heřmánku zklidňuje a působí protizánětlivě. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin. Používejte na celou oblast intimních míst a zadečku po koupeli a každé výměně plenek.

Image titleZa vznikem této značky stojí německý lékař Heinz Maurer, který se na dermatologické klinice Univerzity Bonn zabýval léčbou ekzematické pokožky. V roce 1952 dostal převratný nápad - koupat pacienty v přípravku bez obsahu alkalických složek. Výsledky tohoto pokusu byly ohromující, díky čemuž se doktor Maurer pustil do vývoje vlastních produktů a založil značku sebamed. Řada Baby sebamed s pH 5,5 přináší dětské pokožce tu nejjemnější péči již od prvního dne. Kosmetické přípravky Baby sebamed se vyznačují výbornou snášenlivostí, díky níž jsou vhodné i pro děti s atopickou a ekzematickou pokožkou a jsou klinicky i dermatologicky testované.


Koho hledáme


Na testování balíčku hledáme 10 maminek miminek, které nosí plenu a občas se jim objeví nějaká opruzenina, mají citlivou, ale klidně i normální pokožku.


Hledáme takové maminky, které se značkou nemají zatím žádné zkušenosti.

 

Jak se zapojit


Máte zájem o balíček Baby sebamed? Tak neváhejte a napište komentář pod tento článek, ve kterém zodpovíte otázku:


Kdy je váš nejoblíbenější čas mazlení?


K odpovědi na otázku připište taky věk svého mrňouska, informaci, zda přebalujete a to, zda jste o kosmetice již slyšela.


Čas na zapojení máte do neděle 16. 9 a v pondělí 17. 9  vybereme 10 maminek, které se svým mimčem Baby sebamed otestují.


Držíme vám proto palce a těšíme se na vaše komentáře,


konik_testuje


#test_sebamed3