Aktualizace: recenze na tento velmi příjemný a multifunkční BAZA plus krém si můžete přečíst tady. Získá si i ve vaší koupelně své čestné místo?


---


Maminky, vzpomínáte na testování před dvěma lety, kdy jsme si posvítili na BELOBAZA krém od společnosti Belupo? Teď můžete otestovat jejího hustějšího bráchu, který bude, díky obohacenému složení, pečovat o mnoho kožních problémů vás i vašeho miminka.


Představujeme vám BAZA plus krém, tak čtěte pozorné dál.


Image title


Co testujeme


Testovat budeme příjemný víceúčelový krém. 


Přípravek je určen pro celou rodinu. Za dokonalost pokožky bojují zinek, bisabolol a změkčující bílá vazelína. Krém je určen nejen na opruzeniny a podráždění u novorozenců, ale je vhodný i jako doplněk v péči o velmi suchou a ekzematickou pokožku, akné, drobné spáleniny, oděrky a proleženiny u dospělých.


Je doporučováno krém používat preventivně i při akutním řešení kožních problémů jako ekzémy, novorozenecké akné, opruzeniny, svědění, záněty kůže, podráždění, šupinky, proleženiny, akné, spáleniny nebo poranění.


V rámci BELOBAZA řady má BAZA plus krém hutnou texturu. Normální texturu má Belobaza a jemnou texturu pak Baza light. Tak si na svoje přijde každý a vybere si takový krém, který jeho pokožka nejvíce potřebuje.


Image title


Koho hledáme


Na otestování tohoto krému hledáme 10 maminek, které potřebují vyřešit časté opruzeniny svého miminka nebo suchou až ekzematickou pokožku členů domácnosti.


Jak se zapojit?


Snadno! Stačí napsat komentář pod tento článek. Uveďte v něm, kromě toho, zda trpíte výše zmíněnými problémy vy nebo vaše děti, i vaše plány na přicházející podzim. Klidně se rozepište, těšíme se na vaše komentáře.


Čas na napsání komentáře máte do neděle 9.9 2018 a hned v pondělí 10.9.2018 proběhne výběr kandidátů na testování.


Mějte se krásně a držíme palce,


Váš konik_testuje


#test_bazapluskrem