Aktualizace: jak obstály ruční odsávačky mateřského mléka Canpol babies v našem testování? Dozvíte se z recenzí maminek, kterým Canpol pomohlo s kojením. :slight_smile: 


---


Mateřské mléko je plné vitamínů, které svému děťátku můžete dát a budovat jeho imunitu již od počátku. Někomu to jde „jako po másle“, někdo má problémy a některé maminky se nerozkojí vůbec. Ale to nevadí, je to přece lidské a je normální, že jsme každý jiný.


Pro ty z vás, které mají kojení problematické, nebo prostě miminka protestují při jakémkoli pokusu o kojení, máme pro vás zajímavé testování.


Čtěte dál.Co testujeme


Ruční odsávačka mateřského mléka Basic Canpol babies


Ruční odsávačka Basic s jednoduchou obsluhou i údržbou. Malý počet dílů usnadňuje její čištění. Speciálně tvarovaná páka činí odsávání velmi pohodlným a nevyžaduje užití velké síly. Praktická podstava zajišťuje stabilní postavení odsávačky. Tvarovaný trychtýř dokonale kopíruje tvar prsu. Silikonová masážní vložka prs jemně masíruje a odsátím přebytečného mléka pomáhá předcházet zánětům. Je kompatibilní s jinými doplňky k uchovávání mléka - můžete odsávat mléko přímo do klasických láhví i láhví se širokým hrdlem Canpol babies.
Láhev se širokým hrdlem Newborn baby 120ml


Tvarovaná polypropylénová láhev EasyStart s potiskem Newborn baby má objem 120 ml a při krmení se velmi dobře drží. Široké hrdlo usnadňuje plnění a mytí, výrazná stupnice pak kontrolu dítětem vypitého množství. Obsahuje antitikolikový dudlík 0-3m, který pomáhá předcházet bolení bříška a kolikám. Svým tvarem, co nejvíc připomíná matčin prs a umožňuje tak dítě kojit i krmit z láhve zároveň. V láhvi uzavřené těsnícím diskem můžete mléko zmražovat, nebo transportovat, bez rizika vylití. Láhev neobsahuje BPA.
Koho hledáme


Hledáme 10 maminek, které potřebují pomoct s kojením svých mrňousků. Je to úplně v pořádku, hledáme vás proto, abychom vám mohli pomoct a vy tak své miminko nakrmíte bez obav.


Měly by to být aktivní maminky, které rády fotografují a píší a hledají pro sebe a svá miminka věci, které jim usnadní život.


Jak se zapojit


Zapojení do testování je tak jednoduché. Stačí, když pod článek napíšete komentář, proč bychom měli vybrat právě vás? Něco nám o sobě napište a radost nám udělají taky vaše fotografie s miminkem.


Čas na zapojení máte do neděle 17. 6. 2018 a v pondělí 18. 6. 2018 koukneme na vaše komentáře. Vybrané maminky budeme kontaktovat přes interní poštu.


Přejeme krásné letní dny a hodně štěstí,

Konik_testuje


#test_canpol