Aktualizace: recenze maminek na lahvičku a kartáček MAM naleznete v diskuzích. Dopřejte svému děťátku to nejlepší. :slight_smile:


---


Maminky, určitě znáte značku MAM. Ta má pro dítě každého věku to pravé, aby spokojeně rostlo, usmívalo se a prospívalo.A co je krásnější než spokojené miminko, které prospívá?


Co testujeme


Testovat budeme dva produkty oblíbené značky MAM, bez které se žádné mimčo neobejde. Přečtěte si, co na vás bude v testovacím balíčku čekat.


MAM lahvička Trainer je skvělým a variabilním pomocníkem! Součástí balení je totiž nevylévací savička, která usnadňuje přechod od kojení k pití z lahve i extra měkké pítko pro přechod od sání k pití. Díky tomu lze lahev Trainer snadno přizpůsobit aktuálním potřebám dítěte. Lahev má také protiskluzová ouška, která usnadňují držení lahvičky v drobné dětské ručce.Kartáček First Brush má velmi měkké štětiny, a tak je vhodný pro čištění již od prvního zoubku. Měkké zaoblené štětiny čistí první zoubky a efektivně odstraňují plak a bakterie. Zaoblená hlava kartáčku je dokonale uzpůsobená pro malá dětská ústa. Rukojeť je krátká a kompaktní, a proto je pro dětské ruce ideální k napodobování pohybů dospělých při čištění zubů. Děti se tak od počátku správně učí samostatnému čištění.


Masážní hlava na spodním konci rukojeti nejen masíruje citlivé dásně, ale je také ideální k čištění jazyka.Koho hledáme


Hledáme 10 maminek s miminky od 4 měsíců.


Jak se zapojit


Zapojíte se napsáním komentáře pod tento článek. A co v něm napsat?


Popište nám své miminko, jak prospívá a co mu nejvíc chutná. Klidně se odvažte, buďte smělé, kreativní a originální a napište nám své myšlenky, které se vám honí hlavou, když děťátko krmíte nebo když mu pomáháte čistit jeho zoubky (nebo zoubek).


Čas na napsání komentáře máte do neděle 17.6. 2018. My v pondělí 18. 6. 2018 vybereme maminky na testování a informace jim zašleme interní poštou. Kdo od nás neobdrží interní poštu, nebyl na testování vybraný.


Mějte se moc hezky a držíme palce!


#test_mambabycz