Aktualizace: zajímá vás, jak pere prací gel SAVO bez chloru? Maminky tuto novinku otestovaly a vy si můžete přečíst jejich recenze tady.


---


Maminky, ti vaši rošťáci jsou věčně venku a pak domů přijdou od hlavy k patě od bláta, trávy a nebo prachu? To můžete opravdu každý den prát. A co vaši domácí mazlíčci? Prosí o pohlazení a jako poděkování máte od nich chlupatý svetr, který hodíte rovnou do pračky?


Nevadí, pračka vypere... A s úplnou novinkou SAVO Bez chloru na praní vypere vaše prádlo navíc hygienicky čistě, aby bakterie a alergeny nedostaly u vás doma šanci.


Image title


Vítejte u nového testování.


Co testujeme


SAVO Bez chloru univerzální prací gel na bíle i barevné prádlo pro hygienicky čisté prádlo. Hravě si poradí i s odolnými skvrnami, pomáhá odstraňovat bakterie, a navíc nedráždí pokožku a je šetrný k textilním vláknům vašeho oblečení. Špinavé oblečení vám už doma neplechu dělat nebude.


Image title


Díky účinku dvojí akce proniknou prací prostředky SAVO Bez chloru hluboko do vláken oblečení, kde si hravě poradí i s odolnými skvrnami. Moderní složení bez chlóru je sice silné, ale velice jemné jak k oblečení, tak i k vaší pokožce. Díky tomu si můžete vychutnat každý den nošení čistého oblečení, které bude navíc svěže vonět.


Image title


Koho hledáme


Hledáme 10 žen, které nedají dopustit na hygienicky čisté a voňavé prádlo. Měly by to být maminky starších školáků, které mají doma alergiky, nebo majitelky domácích mazlíčků - psů nebo koček. Jednoduše, hledáme ženy, které rády pečují o své blízké a milují vůni čistého prádla.


Jak se zapojit


Zapojíte se jednoduše. Stačí, když napíšete svůj komentář pod tento článek, ve kterém napíšete, zda splňujete jednu z výše uvedených podmínek (nebo všechny?). Taky napište něco málo o sobě, své domácnosti a to, zda produkty SAVO Bez chloru znáte.


Čas na napsání komentáře máte do neděle 20. 5. 2018 a v pondělí 21. 5. 2018 vybereme maminky, které  budou testovat a jež oslovíme přes interní poštu.


Držíme palce a moc se těšíme na vaše komentáře!


konik_testuje


#test_savo