Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
konik_testuje
29. led 2021
2839 

Zkušenosti s Colvia

Zdraví máme jen jedno, proto si ho važme a chraňme. Obzvláště v této nelehké době. Právě proto se naše první testování v tomto roce ponese ve znamení zdraví a péče o pokožku. Vsaďte i vy na znalosti, kvalitu a spolupráci a propadněte kouzlu COLOSTRA 😉

Co budeme testovat

Výrobky Colvia, které budeme testovat, využívají pozitivní účinky COLOSTRA na lidský organismus. Colostrum působí příznivě na podporu imunity, pomoc při alergiích, oddalování projevů stárnutí, regeneraci organismu, aktivní způsob života či prevenci při onemocněních. Tato společnost s českými kořeny se snaží nabídnout na domácím trhu vysokou světovou kvalitu za ceny přístupné českému zákazníkovi. Výroba podléhá přísným kritériím kvality, přičemž jsou v celém procesu zpracování COLOSTRA prováděny kontroly kvality podle zpracovaných předpisů a norem. Samozřejmostí je společenská odpovědnost a ohleduplnost vůči okolí, přírodě a životnímu prostředí.

Jelikož myslíme nejen na dětičky, ale i na maminky, budeme testovat hned několik druhů produktů.

DĚTSKÁ VÝŽIVA

Začneme těmi nejdůležitějšími - našimi nejmenšími. Celá řada mléčné stravy pro děti využívá všechny příznivé účinky COLOSTRA a přispívá tak ke zdravému vývoji dítěte. Jsou bez obsahu palmového oleje, jakékoli jiné rostlinné složky nebo jiných cizích přísad a plnidel.

POČÁTEČNÍ SUŠENÁ MLÉČNÁ KOJENECKÁ VÝŽIVA V PRÁŠKU pro výživu kojenců od narození do 6. měsíce života, nemohou-li být kojení, a POKRAČOVACÍ SUŠENÁ MLEČNÁ VÝŽIVA V PRÁŠKU pro výživu nemluvňat po 6. měsíci života. Mléčná výživa Colvia pro děti obsahuje bovinní (kravské) colostrum. Jedná se o kravské mateřské mléko, které se svým složením i vlastnostmi podobá mateřskému mléku lidskému. Optimálně zvolené složení, obsah vápníku, vitamínů a minerálních látek má pozitivní vliv na zdravý vývoj dítěte.

DĚTSKÝ KRÉM

Tento dětský krém se postará o citlivou a jemnou pokožku vaší malé ratolesti. Obsahuje colostrum a ghí máslo, díky čemuž má příznivé účinky při prevenci před opruzeninami. Proto je vhodný na ochranu citlivé dětské pokožky nejen v oblastech pod plenkami, ale i na jiných místech, kde dochází k zarudnutí a podráždění pokožky.

PLEŤOVÝ KRÉM

Nezapomínáme ani na vás, maminky. Pro vás tu máme pleťový krém s COLOSTREM a ghí máslem, který regeneruje pokožku, chrání ji a zvláčňuje. Je určen pro každodenní použití a je vhodný pro všechny typy pleti, čili i pro osoby s citlivou pokožkou.

Koho hledáme

Na testování hledáme skutečně široký záběr maminek 🙂 Testování se zúčastní 10 maminek, proto neváhejte a zkuste své štěstí. Hledáme komunikativní maminky, které se nadšeně pustí do testování a o celý průběh se s námi rády podělí nejen slovně, ale i prostřednictvím fotek.

Jak se zapojit

Pokud se chcete zapojit, stačí, když nám zanecháte komentář, který bude obsahovat odpovědi na tyto 2 otázky:

a) Který produkt byste chtěly testovat? V případě dětské výživy či krému nezapomeňte zmínit věk svého dítěte.
b) Slyšely jste už o colostru a jeho účincích? Nebo je to pro vás novinka, která vás zaujala?

Nebojte se rozepsat a klidně přiložte i nějakou fotografii 😉 Čas na zapojení máte do neděle 31.1.2021. V průběhu týdne vybereme 10 maminek, které potěšíme a o dalších krocích testování je budeme informovat prostřednictvím interní pošty.

Budeme vám držet palce a těšit se na vaše komentáře.

konik_testuje

#test_colvia


Důležité upozornění!!!

Kojení je nejpřirozenější a nejlepší způsob výživy dítěte a mělo by probíhat tak dlouho, jak je to možné. Před zahájením přikrmování dítěte pomocí počátečního mléka COLVIA pro děti se poraďte s dětským lékařem, nebo osobou kvalifikovanou v oblasti farmacie, výživy lidí nebo péče o matku a dítě.

tak já bych ráda vyzkoušela pro Tobínka ten dětský krém 🙂
zatím sem o colostru neslyšela.

25. led 2021

Úžasné testovani. Moc by se mi líbilo se zúčastnit. Vlastně krom mlička 0-6 bych využila cokoliv. Děti mám 3-11 měsíců a 4,5 roku jsou kluci a ty trpí na sušší pokožku. Pak slečnu 12 let, ta by zas se mnou mohla vyzkoušet pleťový krém. Já mám problematickou pokožku a přes zimu vysusenou. Zatím jsem nenašla žádný svůj top.
Kolostrum znám, ve formě tablet ho jednu dobu bravala dcera, když byla často nemocná. Vyzkoušeli jsme vše a až po kolostru nemoci zmizeli a od té doby má max 1x za rok běžnou nemoc. A že to je už 5 let co ho brala. Nedám na něj dopustit

25. led 2021

Ráda bych testovala Pleťový krém pro maminky 🙂 letos mi na dveře zaklepání tzv. Kristova léta a chtě nechtě si musím přiznat, že už nejsem dvacetiletá kočka. Přibližně pět let se snažím předcházet projevům stárnutí. Časem jsem z komerčních značek přešla na přírodnější produkty jako aktuálně krém s mateří kašičkou. Přesto se musím přiznat, té téma kolostra kolem mě proběhlo a nemám s ním zatím žádné zkušenosti. Právě kvůli svému přírodnější mu zaměření, co se kosmetiky týká, ráda poznala jeho účinky, výhody a přednosti.

25. led 2021

Dobrý den, ráda bych otestovala....a) mám dvě holky (10 a 13 let). Určitě rády vyzkoušíme pleťový krém Colvia.... b) o Colostru jsem slyšela. Děkuji Lenka

25. led 2021

o colostru jsem slyšela,a ráda bych testovala krém se svým ročním čertíkem

25. led 2021

Ahoj koníku, ráda bych vyzkoušela dětský krém pro našeho malého sviště (4 měsíce). Zajímalo by mě, jak bude reagovat s plenkami. O colostru slyším popravdě prvně 🤷

25. led 2021

1.)Chtěla bych testovat Pleťový krém s COLOSTREM a ghí máslem,protože již delší dobu hledám nějaký dobrý pleťový krém.
2.)O účincích colostra jsem neslyšela,je to pro mne novinka.

25. led 2021

Dobrý den,
mám roční dceru a tak bych ráda vyzkoušela krém jak ten dětský, tak ten pro dospělé. Dcera má citlivější pokožku a hledám stále ten pravý. Mně se věkem nebo možná i hormonální změnou změnila také pleť a nesnesu už jen tak všechno.
Colostrum znám a užívá ho od podzimu do jara syn. Musím říct, že není téměř nemocný a když jsem já nemocná, tak ho beru také a zdá se mi, že jsem dřív fit. Za mě je to takový malý zázrak a doporučuji Colostrum i kamarádkám.
Pěkný den 🙂

25. led 2021

Ráda bych testovala krém pro sebe, případně krém pro dceru (rok a čtvrt), které rostou stoličky, tak se občas nějaká ta opruzenina objeví. O colostru jsem už slyšela, o to víc mě to láká 😃

25. led 2021

Ráda bych testovala pleťový krém a o Colostru jsem ještě neslysela.

25. led 2021

Ráda bych otestovala dětský krém, dcera má dva roky a pleťový krém.

2) o Colostru jsem zatím neslyšela

25. led 2021

Velice ráda bych testovala pleťový krém, jsem ve 36 týdnu těhotenství a má pleť je unavená a vyčerpaná, proto testování tohoto krému by pro mne bylo ideální, také se by se mi zamlouvalo testování dětského krému, ale miminko je zatím v bříšku a vykoukne cca za měsíc=)o Colostru jsem zaslechla, ale sama jsem ještě nevyzkoušela, ale jeho účinky jsou prý opravdu blahodárné=)

25. led 2021

Dobrý den. Mám 11. Měsíční dcerku a proto bych ráda testovala dětský krém. Dcera má citlivou pokožku. Stačí o chvíli navíc v mokré plence a už má zarudlou pokožku mezi nožičkama. Od paní doktorky jsme také dostaly na suchou pokožku tělíčka na předpis Synderman krém,ale zatím teda žádné zlepšení. Např. Po koupání má pokožku vždy hrozně vysušenou. A o techto výrobcích,jsem ještě neslyšela. Je to pro mě novinka, která mě zaujala! Ráda bych vyzkoušela produkty z této řady a taky se ráda podělím o to,jak by jsme testovaly i s fotkama 🙂Děkuji. Hezký den.

25. led 2021

1. Ráda bych otestovala Pleťový krém
2. O kolostru jsem slyšela, ale hako o doplňcích stravy. Ne o využití v kosmetice.

Testovaný produkt bych ráda vyzkoušela, otestovala a napsala recenzi i s fotkama.

25. led 2021

Dobrý den, mám 16ti měsíčního syna, teď hodně kvůli růstu zoubků trpí na opruzeniny tak bych ráda vyzkoušela dětský krém. Sama bych ráda vyzkoušela pleťový krém, vzhledem k poslední době co se nošení roušek týče trpím exemem kolem pusy,už jsem vyzkoušela řadu značek, ale zatím nic moc nezabraly. Konkrétně o vaší značce jsem neslyšela, ale o kolostru jako takovém už ano.
Ráda bych se pak podělila o recenzi i s fotkama zda mi to pomohlo.

25. led 2021

Já bych ráda testovala krém pro maminky, za pár měsíců mi bude čtyřicet a spousta krémů mi nevyhovuje. A o colostru jsem něco málo slyšela.

25. led 2021

O účincích kolostra jsem četla, jelikož řešíme suchou svědivou kůži u dcery - 6 let - hledám cokoli co pomůže a toto by bylo fajn vyzkoušet 🙂

25. led 2021

1. Ráda bych otestovala dětský krém (termín začátek března 2021) - jsem silný atopik a ráda bych pro miminko vyzkoušela kvalitní kosmetiku
2. O Colostru jako součásti kosmetických přípravků jsem zatím neslyšela

25. led 2021

Chtěla bych testovat krémy, s dcerkou 16měsíců, ráda bych vyzkoušela na nás obě ❤️ o kolostru jsem slyšela, nadchlo mě to, ale kvůli ceně jsem zatím nepořídila, tohle by byla báječná příležitost.

25. led 2021

Ráda bych se zapojila o testování krému pro maminky. 😊 O kolostru jsem slyšela celkem dost, známý ho sbírá právě pro tyto účely, na kosmetiku, různé výživy apod, ale značka pro kterou sbírá je extrémně drahá. 😕

25. led 2021

Milý koníku, tady s malým pánem ( 3 měsíce) by jsme rádi vyzkoušely dětský krém 🙂
O colostru jsem toho hodně slyšela ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet 🙈

25. led 2021

Mám dceru 1,5roku,která trpí na zarudlá místa v ohybech (zápěstí,kolena) a nejde se nám toho zbavit,takže bych uvítala tu mastičku pro děti. O colostru jsem slyšela,ale nikdy nevyzkoušená.

25. led 2021

Hezky den,rada bych otestovala bud detsky krem,nebo krem
Pro me,jako pro maminku🙂colostrum zname a vyuzivame,jako malicky meli antiperlicky od LR pozdeji jsme presli na sirup🙂je to skvely doplnek na imunitu,chutove tedy nic moc ,ale zase muzu rict,ze me deti nijak extra nemarodi🙂

25. led 2021

Ráda bych zkusila pleťový krém pro dceru 14 dní. O colostru jsem ještě neslyšela 😊

25. led 2021

Pleťový krém,zatím jsem o značce neslyšela.

25. led 2021

Ráda bych vyzkoušela, krém pro svého syna Jonáška, který bude mít 15. 2. rok. Kolostrum jsem před léty zkoušela na doporučení od LR.

25. led 2021

Ráda bych otestovala buďto pleťový krém pro sebe nebo dětský krém pro syna (4 roky). O účincích colostra jsem sice slyšela, ale zatím neměla odvahu je vyzkoušet.

25. led 2021

Rada bych vyzkousela pletovy krem pro sebe nebo detsky krem pro moje dvojcata 1,5 r. Ja mam problematickou pokozku a vzdy po nejake dobe mi prestane vyhovovat osvedcena klasika. O ucinkach kolostra jsem slysela, ale nemela odvahu vyzkouset. Dcerka je bohuzel po mne a taky diky zime trpi na suchou pokozku. Za moznost vyzkouset a podelit se o zkusenosti budu moc rada.

25. led 2021

Moje dcerka má 4,5 měsíce. Určitě by mě zajímalo mlíčko, a také bych ráda otestoval dětský krém. A kdybych měla možnost vyzkoušet i pleťový krém pro mě byla bych ráda.o produktech colostra jsem nikdy neslyšela, a i proto bych ráda zkusila něco nového. Kdybych dostala tu možnost vyzkoušet a podělit se s ostatními o zkušenosti byla bych moc ráda.

25. led 2021

Ráda bych se synem (9 měsíců) otestovaladětský krém nebo pro mě pleťový krém, protože kvalitní kosmetiky není nikdy dost 🙂
O účincích colostra jsem neslyšela, takže je to pro mě novinka, kterou ráda vyzkouším 🙂

25. led 2021

Rozárka testuje ráda cokoliv. V jejích 8 měsících jsme toho otestovali hodně. Tak by to byla zase nová zkušenost pro mě i jí.

25. led 2021

Ráda bych vyzkoušela buď krém pro syna 1 rok nebo pleťový pro mě. 🙂
O této značce jsme zatím neslyšela.

25. led 2021

Rádi bychom otestovali dětský krém a o účincích colostra jsem neslyšela ale ráda se dozvím něco nového

25. led 2021

Ráda bych testovala pleťový krém. O účincích Colsotra jsem slyšela, ale vlastní zkušenost nemám.

25. led 2021

Ráda bych testovala pleťový krém. Je to pro mě novinka která mě velice zaujala.

25. led 2021

a) Který produkt byste chtěly testovat? Dětský krém nebo pleťový krém. Věk dítěte: 1 měsíc.
b) Slyšely jste už o colostru a jeho účincích? Zatím ne.

25. led 2021

Ráda bych vyzkoušela pokračovací výživu od 6. měsíce. Dceři je nyní 9 měsíců. O colostru jsem slyšela, ale nikdy jsem si nezjišťovala více informací, takže jsou jeho účinky pro mě skvělou novinkou.

25. led 2021

Ráda bych testovala dětský krém - holka 3 roky, kluk 6 let - oba atopici. O colostru jsem slyšela, ale cena byla vysoká a nevěděla jsem, co čekat.

25. led 2021

Ráda bych testovala krém pro mne nebo pro děti. Poslední dobou mám pocit, že moje plet stárne a já se začínám pohlížet po něčem, co by ji trochu vyživilo a navratiloji hebkost a pružnost. Líbil by se mi i krém pro děti, mám 2 ( 6mesicu a 4,5 roku), vyzkoušela bych určitě na obě.
O kolostru jsem slyšela, ale nikdy s ním nic nevyzkoušela.

25. led 2021

Pro malého 4m bych ráda vyzkoušela krém. Colostrum neznám, jen vím od okolí že je velice prospěšné. Zajímal by mě výsledek.

25. led 2021

Ráda bych se zapojila do testování detskeho kremu se svou dcerou, ktere je 10 mesicu. O colostru jsem zatim neslysela, ale velmi me to zaujalo. Rada bych vyzkousela, zda nam to pomuze v boji s opruzeninami, na ktere ted dcerka po zanetu ledvin trpi...

25. led 2021

Do testování výrobků Colostrum o kterých jsem zatím neslyšela bych se ráda zapojila. Láká mě testování krému pro osmnácti měsíční vnučku a krém pro sebe babičku, která péči potřebuje jako sůl 😁

25. led 2021

Dobrý den, do testování bych se ráda zapojila. Zejména by mě zajímal dětský krém. Mám šestiměsíční dceru, u které velmi přemýšlím, jakou kosmetiku použiji. Občas se jí dělají suchá místa na zádech, proto bych krém ráda vyzkoušela a podělila se s ostatními o zkušenosti.

25. led 2021

Chtěla bych mlíčko 0-6 pro nási Sofiu

25. led 2021

Chtěli bysme vyzkoušet pokračovací mléčnou výživu. Dcera má 11 měsíců. O colostru jsem moc neslyšela, ale nedávno jsem staršímu synovi koupila vitaminy s colostrem, tak jsem zvědavá na účinky 🙂

25. led 2021

Bylo by skvělé vyzkoušet dětský krém pro našeho 14 měsíčního syna a pro mě krém na obličej. O colostru jsem doposud neslyšela a dneska jsem poprvé o něm něco málo četla.

25. led 2021

Ráda bych testovala krém, na UM ještě nemám miminko-jsem v pátém mesici 😁.Dcera má osm let a syn jedenáct.
O cokostrum jsem dneska četla poprvé.

25. led 2021

Rada bych testovala pletovy krém, dítě 5 let, a o Colostrum jsem dnes slyšela poprvé

25. led 2021

Docela rada bych vyzkousela pokracovaci mlecnou vyzivu, mladsimu synovi jsou sice uz tri roky ale furt bojujeme s vracejicimi se bakteriemi zpusobujici zahleneni a kasle. O kolostru neslysim poprve.

25. led 2021

O výrobcích této značky jsem prozatím vůbec neslyšela, a proto bych ráda vyzkoušela pleťový krém. Máme dost tvrdou vodu a moje pleť trpí vysušením. Třeba by tento můj problém mohl tento krém vyřešit.

25. led 2021

Jsem maminkou 6 letého prince🧒který trpí na suchou, podrážděnou pokožku v oblasti trenek ( na zadečku ).
Vůbec nevím z čeho to mu to může naskakovat 😩tak snad by nám tenhle krém pomohl 👏
Na začátku únoru budu po druhé maminkou 🤗a jelikož vůbec nevím zda budu kojit ,protože v prvním těhotenství to tak nebylo ,mám obavy že i teď tomu tak bude ,tak bych ráda vyzkoušela počáteční mlíčko 0-6 měsíců .
Jelikož vím ,že normální kravské mléko je hodně výživné , tak mě zaujala informace , že v tomhle mlíčku je bovinní colostrum ( kravské mateřské mléko.

Tuhle značku vůbec neznám . Slyším o ní díky modrého koníka poprvé . A proto bych moc rada tuhle značku vyzkoušela . Buď v podobě krému nebo mlíčka.
Ráda se pak podělím o informace o produktu jak nám značka seděla a popřípadě doporučím 🙂

25. led 2021

O colostrum jsem slyšela od kamarádky, děti mám 3,5 a skoro 2 roky tak bych rada vyzkoušela pletovy krém pro sebe 🥰

25. led 2021

Radi bychom vyzkoušeli dětský krém, mám děti ve věku 2,5 a 5 měsíců.O colostru už jsem něco slyšela od sestry 🙂

25. led 2021

Moc ráda bych vyzkoušela pleťový krém pro maminky 😉 O colostru už jsem několikrát slyšela,ale žádný výrobek s ním jsem nikdy neměla.
Mám smisenou pleť,klasický T-zona hodně mastná,zbytek suchý a ještě na tvářích lehce červené žilky,takže mi každý krém nesedí. Kupuju vždy co nejvíce přírodní produkty na mou pleť a tohle je perfektní příležitost vyzkoušet něco mimořádného 😉

25. led 2021

My bychom rádi vyzkoušeli dětský krém. Naši Barunce (18m) se bohužel každou chvíli udělá nějaká ta opruzenina. Proto bych byla ráda, kdyby bylo něco, co by tomu zabránilo a možná to bude zrovna tento krém. V testování by nám mohl pomoci i syn (3,5roku).
O colostru jsem zatím neslyšela, ale ráda poznávám a zkouším nové věci, proto mysllim, že jsme na testování ideální kandidáti.

25. led 2021

Krásný den,
ráda bych testovala dětskou výživu. Vzhledem k tomu, že momentálně odstavuji ročního syna a snažím se najím mléko, které nahradí mateřské a bude mu konečně chutnat, by pro nás byl další vzorek přínosný 😄🙈
O colostru jsem již slyšela a zkoušeli jsme colostrum od LR, když dcera nastoupila ve dvou letech do školky, takže bych ráda otestovala, také jinou značku.
Přeji šťastný výběr 🥰

25. led 2021

Ahoj všem 🤗😊
Bylo by mi ctí vyzkoušet z nabídky vše kromě mléka 😊naše cácorka je stále plně kojena❤️bylo by skvělé vyzkoušet něco nového 🙏😍kosmetika mě moc zaujala a věřím, že bude úžasná 😊naší Kristýnce budou 3.unora 3 měsíce 😍O Colostru jsem do teď neslyšela, ale ráda tuto značku poznám 😊🙏

25. led 2021

S vyjimkou mleka pro miminka (miminko teprve cekam a starsi je jiz 4.5let) bych se rada zapojila do moznosti testovat vsechny ptodukty.O Colostru jsem jiz slysela,bohuzel hlavne kvuli cene nevyzlousela. Ze vseho nejvic by mne zajimal ucinek kremu pro deti...dcera v zime trpi na suchou pokozku...verim ze by to problemy mohlo vyresit.

25. led 2021

moje dcerka rok a půl je lehce s atopickým ekzémem, její pokožce chci dát to nejlepší..takže bych ráda vyzkoušela krém pro prcky...🙂 i když vzhledem k víc a víc viditelným vráskám, bych nepohrdla i pleťovým krémem, ale pro moji maličkou jedině to nej nej, takže tak🙂

25. led 2021

Já bych ráda testovala dětský krém. Dcera čerstvě 15 měsíců, má trošku problémy se suchou pokožkou a občas opruzeninami. Neustále hledáme vhodný krém. Tento vypadá lákavě, tak bychom rady zkusili něco, co by ji úplně sedlo. Ráda testují a ráda píšu hodnocení. Na koníkovi se mi ještě nepodařilo nic vyhrát a to podctivě soutěžím od prosince :D o colostru jsem slyšela, ale ještě jsem ho nevyzkoušela.

25. led 2021

Já bych moc ráda testovala pleťový krém ♥️ Mám problémy s kůží, chtěla bych něco šetrného. Kolostrum už jíme celá rodina a hodilo by se i v kosmetice.

25. led 2021

My bychom rádi otestovali dětský krém a pleťový krém. Dceři je 17m. Občas trpí na opruzeniny. Používáme po celou dobu jen Bepanthen baby, tak bychom rádi vyzkoušeli nevo jiného. Já pleťový krém z důvodu že trpím na vysušování pleti a zároveň mám citlivou pokožku. Kolostrum vůbec neznáme a nemáme žádné zkušenosti, tak bychom velmi rádi vyzkoušeli právě tuto značku

25. led 2021

Ráda bych vyzkoušela klidně jak dětský krém pro dcerku 3 roky tak dětskou výživu pro syna 4 měsíce.Dcerka má obzvlášť teď zimě velmi suchou pokožku. A už jsme vyzkoušeli mnoho krémů ale zatím žádná sláva. Tak by mě zajímalo zda by jí třeba tohle nepomohlo.A o kolostru jsem už právě že i slyšela jen samou chválu

25. led 2021

Ahojda Koníků, ráda bych pro Tobíka vyzkoušela krém. Bude mít za dva týdny půl roku 😍 takže ještě stále je tělíčko náchylné a musíme po koupání mazat, jinak máme doma sušenku 🙈
O Colostru jsem do teď neslyšela, ale ráda tuto značku poznám 😊

26. led 2021

Určitě bych chtěla vyzkoušet vše,co je zde zmíněné. Pleťový krém pro sebe a dceru (12let), tak dětský krém a vyzivu pro syna,8mesicu.

26. led 2021

Já bych ráda vyzkoušela krém pro sebe a dětskou výživu pro mou skoro 11 měsíční dcerku

26. led 2021

Dobrý den,
mám dvě holčicky, 2 a 5 let, a na testování bychom se tedy mohly směle zapojit všechny tři. Nejmladší Lolinka se stále kojí, a v podstatě celou zimu listopadem počínaje a březnem konče je nemocná. Trpí na brinchitidy a to tak, ze občas skončíme bohužel i v nemocnici ...tak by me tedy zajímalo, zda by colostrum mohlo být účinné. Nabídla bych jí pokračovací mléko. Už jsme vyzkoušeli kde co, a zatím tedy moc úspěšní nejsme. Starší Julinka naštěstí tolik nemocná nebývá, ale trpí na rýmy takže pro ni by byl určitě k testování skvělý dětský krém na odřený nos a pod ním🙂 No a aby maminka nezůstala pozadu, tak bych si ráda vyzkoušela pleťový krém, abych prověřila, zda je skutečně vhodný i pro citlivou pokožku. Testování zdar Markéta😊

26. led 2021

Já bych ráda vyzkoušela pleťový krém , jelikož mě můj 8měsíční syn nenechá moc vyspat a jde to znát na mé pleti 😀

26. led 2021

A) určitě bych ráda vyzkoušela pleťový krém. Hold mám 2 malé děti a nedostatek času pro sebe. Třeba by mi pomohl a zase bych se cítila více jako žena, ne jak maminka 🙂
B) ano, už jsem něco slyšela, zatím jsem však neměla možnost vyzkoušet.

26. led 2021

A) ráda bych vyzkoušela colostrum v podobě krému, malému je 18 mecisu a řešíme suchou až atopickou kůži
B) o colostrum jsem slyšela ale nemám s ním žádné zkušenosti

26. led 2021

a) u nás by našly uplatnění všechny produkty 😀 pleťový krém - pochopitelně pro mě!, dětský krém buď pro naší 2,5 letou slečnu, která se teď (po vzoru maminky 😀 ) ráda taky maže. No a dětská výživa (spíš 0-6) najde využití od června, kdy se rozrosteme o dalšího člena
b) colostrum známe, pili jsme jednu dobu pravidelně Zdravý shake s colostrem 🙂

26. led 2021

ráda bych vyzkoušela pleťový krém, poslední dobou vybírám po lékárnách a zatím jsem žádný nevybrala. O colostru jsem hodně četla v těhotenství, ale detaily už si nepamatuji.

26. led 2021

Třicítka je za rohem a já si dala letos snad poprvé předsevzetí, že se o sebe začnu víc starat. Pod stromeček jsem si nadělila různá udělátka, nakoupila masky a krémy..no a zjistila jsem, že méně je více. Takže teď hledám jeden jediný krém, který mi bude vyhovovat a o pleť se mi krásně postará.
Colostrum jsem do teď znala jen jako výživový doplněk pro vytvoření lepší imunity. Ale nikdy jsem zatím neměla potřebu nic podobného shánět. Jsem zvědavá na výsledky testování a budu doufat, že se i na mě jednou usměje štěstí.

26. led 2021

moje dcera má 6 roků. rády bychom obě testovaly pletový krém. o colostru jsem slyšela.

26. led 2021

@kazzyy tady ještě foto

26. led 2021

O colostru jsem slyšela, ale zatím jsem neměla možnost ho vyzkoušet. Ráda bych pro to zkusila krém pro sebe nebo pro mladšího 5ti měsíčního syna 🙂

26. led 2021

Chtěla bych vyzkoušet krém pro děti. Mám 21 měsíců “mladou” dceru, která už od narození bojuje se suchou pokožkou. Mastíme každý den a pořád se sem tam objevují šupinky suché kůže. To má po mě. Zároveň musím pečlivě vybírat, čím mastíme, protože manžel má atopický ekzém a já se bojím, aby se u dcery nějakou nevhodnou péčí taky neukázal.

26. led 2021

Moc ráda bych otestovala pleťový krém pro maminky,jelikož si taky zasloužím kvalitní péči. O colostru jsem již mnohokrát četla, ale zatím nevyzkoušela. Určitě je to poklad. Moc ráda otestuji a podělím se o své zkušenosti s tímto krémem formou recenzí i fotek.

26. led 2021

Chtěla bych vyzkoušet papání pro dvouměsíční miminko a o colostru jsem dosud neslyšela

26. led 2021

O COLOSTRU JSEM NESLYŠELA,RADI BYCHOM VYZKOUSELI SE SYNEM TRPÍCÍ NA ATOP.VEK JIZ 6 ROKŮ

26. led 2021

1) ráda bych vyzkoušela pleťový krém 😊
2) s colostrem zkušenosti nemám

26. led 2021

1.testovat bych chtela vyzivu 6-12
2.s colostrem zkusenosti nemam zadne

26. led 2021

1. Ráda bych otestovala krém pro děti (dvojčata necelých 6 měsíců a dcera 4 roky)
2. Colostrum mě jednou dávala mamka, když jsem byla nemocná, sama ho bere preventivně. Jinak zkušenost nemám.

26. led 2021

Ráda bych otestovala krém s colostrem a ghí máslem,moje pleť je teď nějaká nesvá ze zimy a nošení roušek by potřebovala probudit,nabrat sílu a barvu.
O účincích colostra jsem již slyšela,měla jsem kdysi pro dceru přípravek na imunitu a dost pomohl v chmurném počasí proti nachlazení a začátky ve školce.

26. led 2021

Ráda bych testovala krém pro děti. Moje děti jsou v věku 9 let, 5,5 roku a 2 a 3/4 roku.
O Colostru vím a mám jen ty nejlepší zkušenosti.

26. led 2021

Ráda bych pečovala o svou pokožku krémem s colostrem a vyzkoušela jeho účinky. O Colostru jsem už četla

26. led 2021

O Colostru jsem už něco četla, ale zatím žádný výrobek s ním nemám. Moje citlivá pleť, by určitě ocenila pleťový krém.

26. led 2021

Ahoj maminky,
jmenuji se Dianka a jsou mi 2 měsíce. Ráda bych otestovala všechno (jo, skromnost není má přednost). Jsem stále hladová, a proto mamince paní doktorka doporučila Nutrilon. Chtěla bych zkusit tohle supr mlíčko, jak na něj bude reagovat můj mlsnej jazýček a bříško.
Krémiků není nikdy dost. No a když tenhle zabezpečí hebkou prdelku, tak to chci taky....
Aby mamce nebylo líto, že mám samé supr věci na testování jenom já, tak jí, prosím, pošlete na otestování ten krém pro maminky.
Aby jsem nezapomněla - máma stále něco čte, takže o Colostru už jistě četla, ale ještě jsme to nebaštili.
S pozdravem a úsměvem
Vaše Dianka

26. led 2021

Ja bych si přála pro našeho drobečka pokračovací mléčnou výživu 🙂 kolostrum znám, pomohlo mi s imunitou 🙂

26. led 2021

O colostru jsem slyšela. Nedávno jsem musela malému změnit umělé mléko a váhala jsem právě nad touto značkou. Protože jsem ji ale skoro nikde neviděla, bála jsem se jí koupit - i přes tolik kladných vlastností. Toto testování mě opravdu zajímá, i kdyby se na nás nedostalo. Jsem ráda, že se tato značka bude více propagovat.
Soutěžím za Matýska, kterému bude devět měsíců.

26. led 2021

Ráda bych vyzkoušela mléčnou výživu pro svého čtyřměsíčního cvrčka, kterého jsem bohužel před nedávnem musela přestat kojit. Vyzkoušeli jsme zatím tři značky, a pokaždé zácpa a bolení bříška.
O colostru jsem jako bývalá kojící žena slyšela, ale v tomto případě ne o kravském, ale o lidském. Je to úžasná a magická tekutina, zásobárna živin, vitamínů, protilátek a všeho, co dítě potřebuje a věřím, že kravské colostrum je stejný zázrak, jako to lidské. Doufám, že právě díky tomu, bude našemu malému zlatíčku konečně nějaké mlíčko vyhovovat.

26. led 2021

Moc ráda, bych vyzkoušela dětský krém, který obsahuje colostrum a ghí máslo. Mám dva syny, 2 a 5 roků a oba mají lehce citlivější pokožku. Nemůžu je tedy mazat čímkoliv. O colostru už jsem slyšela, ale zatím jsem neměla možnost ho vyzkoušet. Proto bych byla moc ráda, kdyby se na mě usmálo štěstí a krém jsme mohli vyzkoušet 🙂

27. led 2021

o colostru jsem už slyšela, Moc ráda bych vyzkoušela dětský krém Eliška 5 let
Amálka 2roky obě mají citlivou a suší pokozku a teď čekáme třetí zlatíčko Julinku teď jsem ve 24tt tak by jsme klidně vyzkoušeli i dětskou výživu. Obě děti jsem nekojila

27. led 2021

Colostrum velmi dobře znám, je to to nejdůležitější pro narozená miminka. Je dobře, že se našlo i využití jinde. Uvítala bych k otestování vzorek susešného mléka pro mého téměř ročního syna. Starší syn (4 roky) zase trpí atopickým ekzémem, pro něj bych ráda vyzkoušela dětský krém. No a já jsem zase ideální adept na testování pleťového krému, jelikož se u mě po porodu objevila rosacea. Nyní hledám vhodný krém pro citlivou pleť. V komunitě růžovkářů bych mohla předat dobrou zkušenost s tímto krémem.

27. led 2021

Ráda bych vyzkoušela krém pro maminky. O colostru jsem doposud neslyšela, takže by to pro mě byla novinka. Již dlouhou dobu bojuji s nalezením vhodného krému, protože mi jen tak něco nesedí. Chtěla bych svoji zkušenost zužitkovat a podělit se se zkušenostmi🙂

27. led 2021

O colostru jsem uz slyšela samé pěkné věci. Delší dobu me láká ho vyzkoušet, ale ještě jsem neměla teb správný impuls. Ráda bych zkusila krém pro mého 4 letého syna. Má atopicky ekzém a jeho pokožka je velmi suchá.

27. led 2021

Ráda bych vyzkoušela pleťový krém. Mám problematickou pokožku. Mastnou se sklony k akné ale zároveň se loupe kvůli vysušení. Ještě jsem bohužel nenarazila na krém, který by mi vyhovoval.
O kolostru jsem slyšela, ale pouze ve spojení s kojením u lidí nebo zvířátek. Ráda bych se o jeho účincích přesvědčila sama, abych ho mohla doporučovat dál 🙂

27. led 2021

Ráda bych vyzkoušela dětský krém a pokud by bylo dvojkové mléko hypoalergenní, tak bych ho vyzkousela raději. O této značce jsem ještě nikdy neslyšela, ale první týden po narození dcerky jsem usínala se slovem kolostrum na rtech každý večer. 😅 dcerka teď oslavila 3. měsíc. 🤗

27. led 2021

Přála bych si otestovat krém pro sebe, mám lupénku i na obličeji a nejsem už nejmladší, sehnat tu správnou kosmetiku je problém, finanční i vzhledem k lupence omezený. O colostru jsem nikdy neslyšela. Ale i dětský krém by udělal radost,používám klasické látkovky,zadeček je opruzený hned. Náš plenkáček má rok a starší syn 14,třeba by mu zabral i na začínající pupínky😆

27. led 2021

a) pro dceru 20 měsíců bych vyzkoušela dětský krém
b) o značce jsem neslyšela

27. led 2021

Jelikož ještě stále kojím naši dvouletou divoženku, ráda otestuji kosmetické produkty. Již několik let si kosmetiku nekupuji, nýbrž sama vyrábím, tudíž velice ráda vyzkouším něco nového!
Kromě dvouleté slečny mám i jednu čtyřletou 🙂

Informace o kolostru jsou mi již několik let známé 🙂

27. led 2021

Ráda bych vyzkoušela krém pro sebe s colostrem a ghí 🙂myslím pořád jen na svou malou roční princeznu a na sebe úplně zapomínám.
O colostru jsem slyšela, je to, to nejlepší co můžeme pro svou imunitu udělat, o to víc mě výrobky lákají ♥️

28. led 2021

Ráda bych vyzkoušela pro sebe pleťový krém s COLOSTREM a ghí máslem. Ráda se podělím zkušenost a poskytnu zpětnou vazbu. O značce jsem zatím neslyšela, ale vypadá skvěle.

28. led 2021

Ja bych chtela vyzkouset krem 😊 colostrum pouzivame od jine firmy v tektutem stavu jak pro maleho tak i ja si davam pri nachlazeni 🥰

28. led 2021

Ráda bych otestovala pleťový krém. V tomto chladném počasí má moje pleť sklony k vysoušení a celkově je citlivější. Používám pouze přírodní kosmetiku, a o to víc jsem zvědavá na tuto značku. O kolostru jsem párkrát slyšela v souvislosti s posílením imunity, ale přimo osobní zkušenost s ním nemám, takze bych moc ráda vyzkoušela 😊

28. led 2021

Dobrý den. Potože mám citlivou pleť, která je v zimě pravidelně presušená a dost rozmarná, ráda bych vyzkoušela pleťový krém. Kolostrum znám spíš ve formě potravinových doplňků, v kosmetice jsem ho ještě nezaznamenala.

28. led 2021

Ráda bych vyzkoušela výživu pro děti od 6 - 12 měsíců. Dcerka má právě 12 měsíců a já jsem na pokraji sil, co se kojení týče. Ráda bych zkusila pro dceru něco kvalitního. O kolostru jsem slyšela hodně, ale osobní zkušenost nemám žádnou.

28. led 2021

Já bych chtěla vyzkoušet na našeho malého raráška ten dětský krém s colostrem, používali jsme, když byl miminko na hodně suchou a loupající se pokožku. 🙂
Ano, už jsme slyšeli a par zkušenosti máme, ale ne s touto značkou.

28. led 2021

A) chtela bych testovat dětský krém, syn je po me atopik 18 měsíců
B) slyšela, sama jsem svoje mateřské mléko pouzivala na sve ekzémy i synovi potirala a krasne se hodilo. Vyborne i na opary a hojení jiných ranek jen potupat

28. led 2021

Ráda bych se 6 měsíčním synem vyzkoušela sušené mléko.Jelikoz nám nebylo ani u druhého syna dopřáno kojení tak hledám nejlepší mléko pro syna.A tohle mléko mě zaujalo složením.Ale ještě jsme nezkoušeli.

28. led 2021

Ráda bych testovala pleťový krém pro maminky. Mám hodně suchou a citlivou pleť, které málokterý krém sedne. Buď je pleť po použití pořád suchá, nebo podrážděná. Po těch hodně mastných krémech se mi zase dělají pupínky. No a pak si vyber 😁.
O kolostru jsem slyšela, ale jen tak letem světem. Musím si to ještě pořádně nastudovat 😀.

28. led 2021

Vyzkousela bych moc ráda detsky krém, jak pro syna kterému jsou 2 roky tak pro dceru která by měla přijít na svět v únoru ❤, tuto znacku neznám ale podle popisu vypadá moc zajímavě

29. led 2021

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela kosmetiku pro mimi 9. měsíců, mám holčičku s citlivou pletí což bohužel zdědila po mě 😅. Tuhle značku neznám, vím ze colostrum je první mléko když žena začne kojit ale o kravském jsem neslyšela. 😊

29. led 2021

Ráda bych otestovala pleťový krém pro sebe, protože mám celkem citlivou pokožku a snažím se teď přijít na nějaký top pleťový krém, který by mi vyhovoval. Ale klidně bych i otestovala dětský krém na opruzeniny, protože náš mladší syn Toník (14 měsíců) má opruzeniny hned, jakmile ho si během sebemenší chvilky nevšimnu nadělení v plínce... O colostru jsem něco málo slyšela, ale ne nějak moc.

29. led 2021

Rada bych vyzkoušela mléko🍼. Malému je čerstvě rok a pomalu chci přestat kojit. O colostru jsem ještě neslyšela a rada bych ho vyzkoušela

29. led 2021

Dobrý den. O Colostru jsem neslyšela a chtela bych vyzkoušet, hledám pro sebe krém proti vráskám a pro vysoušenou pleť. Mám alergii a prošla jsem si snad všemi nemoci, moje pleť je unavená a vlastně i já mám 4 děti🤪15,13.8 a 1,5 takže bych ráda vyzkoušela něco i na dětech 😀

29. led 2021

Ráda bych s dcerou Terezkou vyzkoušela pleťový krém a krém na opruzeniny 🙂 Zajímalo by mě i mléko, ale na to si netroufnu
O kolostru jsem slysela same dobre veci, tak by me zajimali jeho ucinky

29. led 2021

dobrý den, o této značce jsem neslyšela a ráda bych vyzkoušela pleťový krém a dětský krém pro mou dcerku.

29. led 2021

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela bud dětský krém nebo pleťový krém. O kolostru jsem slyšela a s užíváním kolostrq ( od jiné firmy) máme velké zkušenosti. Děkuji

29. led 2021

Hezky večer , rada bych testovala mleko pro děti starší 6.mesicu. Proč ? Protože chci pro své děti to nejlepší a tohle zní vážně skvěle, určitě bych se o to podelila i na svém IG 🙂 A nebo potom pleťový krém, protože mám opravdu problematickou pleť ( plus trpím na atopicky ekzem ) , takže s problémy s pokožkou jsou můj denní chleba a byla bych moc rada, kdyby se našlo něco, co by moji pleť zregenerovalo. Co si budeme povídat, nošení rousek pleti moc neprospívá ..

29. led 2021

Ráda bych vyzkoušela dětský krém nebo pleťový krém. Poslední dobou moje pleť vypadá až děsivě. O colostru jsem slyšela, ale nikdy se zatím nezajímala nijak do hloubky. Tuhle značku neznám a ráda bych vyzkoušela.

29. led 2021

Ráda bych vyzkoušela pleťovy krem pro sebe ale klidně i dětský krem pro dcerku( 13 měsíců )
O colostru jsem slyšela a to velice kladné recenze, ovšem ještě nic jsem s colostrem nevyzkoušela

30. led 2021

Mám termín porodu za 6 týdnů a momentálně se snažím pořídit veškerou výbavičku pro miminko, kde mi ještě rozhodně chybí krém. Ráda zkouším nové věci, proto bych se nebránila vyzkoušet i pleťový krém pro sebe a pravděpodobně i pro manžela, který se začal dělit o moje krémy od doby, kdy zjistil, že i muži by se měli starat o svoji pleť. O této značce slyším poprvé, ale už na první pohled mě zaujalo barevné zpracování obalů.

30. led 2021

Ráda bych vyzkoušela dětský krém nebo výživu pro 12m syna.
Colostrum jsem užívala v tabletách kozí i kravské,ale v kosmetice jsem se s ním nesetkala.

30. led 2021

Chtěla bych vyzkoušet dětský krém. Syn má 16 měsíců. 😊

Colostrum neznám a asi jsem se s tím nikdy nesetkala.

30. led 2021

Dětský krém, dcera 2 roky, colostrum neznám

30. led 2021

Zaujal mne krém pro maminky, děti už máme starší, takže mlíčko ani krém pro děti bychom asi nevyužili. O Colostru jsem slyšela, ale co jsem věděla, to jsem zapomněla 🙂.

31. led 2021

S dcerou (příští týden 2 roky) bych chtěla vyzkoušet krém. V tomto období se učíme na nočník stále ale máme potíže s opruzeninami, už jsme vyzkoušely snad 10 produktu a zatím jsem nenašla zadny který by pomohl dlouhodobě. I já mám problémy s pleti.
Zatím jsem o něm neslyšela. Proto mě to zaujalo.

31. led 2021

Zkusila bych kosmetiku, protože mám já a bohužel děti po mně, citlivou pleť. A ráda bych vyzkoušela a testovala i mlíčko🙂 naše malá Verunka(18m) i Adámek (3 roky) jsou milovníky mlíčka. To by byli testéři ❤❤❤❤

31. led 2021

Produkty jsou pro nas novinkou rada bych vyzkousela detsky krem (14mesicu) a (4roky) nebo nejaky produkt na podporu imunity 🙂 budeme se tesit

1. únor 2021

Ráda bych vyzkoušela Pleťový krém nebo dětský krém, mám syna, 5 let. Jinak Colostrum neznám, je to pro mě novinka 🙂

1. únor 2021

Ahoj, maminky,

všem moc děkujeme za zájem a komentáře 🙂 Testerky na toto testování již byly vybrány. Vybraným uživatelkám jsme poslali zprávu interní poštou. Pokud vám IP nepřišla, nebyly jste vybrány na testování, ale nevěšte hlavu a zapojte se do dalších výzev 😉

Každé z vás zasíláme tři srdíčka pro radost ❤️ ❤️❤️

Přejeme krásný den 🙂

konik_testuje

@1monicka1, @alexhavelka, @ametystka, @annamariefilipova, @areh, @bandurova, @bednaluca, @beruska.sps, @beruskaevuska1, @blpb, @bohativet, @bublisa, @caffelatte1, @cchertica, @claudiafr, @denca1992, @denisa2015, @denulin, @drobnix, @dzurova, @evabry, @evuska3, @firefly13, @firsttime, @fouskovi, @gabkekoczi, @goovana, @hanve, @hombojka1997, @irisska91, @iulia, @jaaanaluk, @jackie71, @jajkak, @jana31990, @janickaavitecek, @jarla, @juliemichal, @katerina2394, @katka_dv, @katykubinova, @kazzyy, @klaravs, @kochichak84, @kristyneckaa27, @krtcice, @kubale, @kukuls, @lelek82, @lenatko91, @levandulina, @lolidolly, @luce79, @luci9082, @luciiiks, @lucillinka, @lucinkamarecek, @m.e.l, @m4rtin4, @maaaadlaaaaa, @makret, @maminkaoddvou, @marketa612, @marklim, @marushrad, @mazeret, @meffy, @megankaa, @mika771, @milka98, @misanekk, @misha_1989, @mishell56, @miska03, @missttery, @molymoly, @monika_david, @monnylee, @mosh, @mrsmishelina, @mumynek, @mynamea, @nickyname, @nikola246, @nikolageregova, @nikyta159, @pavlinamnukova, @pavlinavo, @pehamek, @penelopaw, @petapetula89, @petraval01, @petrusska3773, @petul89, @pokornaanna, @r1108, @radka27101, @radkamorrisova, @renata_davi, @renda340, @rivousek, @roxysm, @sarka2110, @sarkasv80, @sasurka, @sayast, @shesica, @sistersss, @sivinda, @skmichaela, @smekalovamo, @smetulinda, @sooonix, @soskinova, @sternliebe, @sylde, @terezfr, @terkulka, @terry16, @tez83, @vaseli16, @verca5505, @vercas01, @vercaver, @verka619, @vese, @veverka.terka, @vopice1, @vvery, @whocares

2. únor 2021

Začni psát komentář...

Odešli