Krásný den všem!


Mám velkou radost, že se vám tímto můžu představit jako nová ambasadorka pro značku Stérimar.Jmenuji se Kristýna, je mi 27 let a nyní jsem na mateřské dovolené s jedním lumpíkem Matýskem, kterému je dva a půl roku. V lednu přibyde další člen do party, ještě nevíme, zda holčička nebo kluk :slight_smile:


Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v oblasti farmacie a klinických studií a tak není náhodou, že mě velmi oslovila nabídka stát se ambasadorkou značky Stérimar. 

 

Značka Stérimar nabízí celou produktovou řadu péče o dětský, ale i dospělý nos, jejíž základem je mořská voda. Mým úkolem bude seznámit vás s celou produktovou řadou, s historií a ideologií značky, která se mi mimochodem velmi líbí a určitě bude i vám! 


Nám se doma zalíbil natolik, že nevědomky už asi rok testujeme na naše vlastní nosy :slight_smile: Matýsek totiž bohužel trpí od podzimu do jara velmi často zelenými rýmami, které mu jdou až do ouška.


Dále si také zasoutěžíme o produkty, hezké dárečky nebo třeba o srdíčka. Povíme si, jakou mořskou vodu správně použít. 


Budu tu pro vás pro zodpovězení dotazů, s Matýskem pro vás otestujeme další produkty…no prostě samá zajímavost :slight_smile: Mimo jiné, na koníkovi jsem již spoustu let, tak si troufnu říci, že se mezi vámi neztratím a určitě se nudit nebudeme :slight_smile:


V budoucnu budu příspěvky na blogu nebo ve skupince, týkající se značky Stérimar, označovat hashtagem #sterimar.To znamená, že proklikem na tento hashtag si zobrazíte veškerou historii a budete se moci skvěle orientovat.


Budu se na vás také moc těšit v nově vzniklé skupince, kde se můžeme blíže seznámit, zadiskutovat si a sdílet si zkušenosti. Tak neváhejte a přidejte se :slight_smile:


https://www.modrykonik.cz/group/8381/

 

Abych to shrnula, čekají nás a hlavně naše dětičky nástupy do kolektivů, ať školek nebo škol, a tak milí rodičové, buďme připraveni na všechny druhy rýmiček a nudlí :slight_smile:

 

Moc se na vás na všechny těším u mě na blogu.

 

Hezký zbytek dne,

 

Vaše ambasadorka Kristýna