Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kuhnice
Včera ve 20:05
Kdopak slaví v pondělí svátek?
No přece Magdalenka! A nejen ta naše :slight_smile:
Všem Majdičkám všechno nejlepší :-*
Naše princezna konečně chodí a pořád breptá :slight_smile: Váha neni slavná, 7400g, ale hlavně, že se postavila a zvládla se naučit chodit, jsem na ni pyšná, každým svým pokrokem způsobuje údiv :slight_smile:
Jsme na ni pyšní :-*
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
kuhnice
9. dub 2019
Zobraz celou zprávu
kuhnice
9. dub 2019
:hugging: zdravíme všechny,
Tak dneska proběhla poslední hexa, zatím všechno v pořádku. Váha neuvěřitelných 6800g!!! Jsem na ní moc pyšná :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
5. bře 2019
Po nemoci jsme opět klesly na 5590g, s pomocí výživové poradkyně opět pomalu a jistě šplháme na krásnych 6240 :muscle: 17 měsíců bio, 13 koriko :kissing_heart:
Výstrahy lékařů, že se s touto váhou nepostaví, se naštěstí nesplnily, už obstojně obchází nábytek :blush:
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
kuhnice
3. únor 2019
Konečně mimo JIP :cupid:
Už zase spokojeně zlobí :grinning:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
1. únor 2019
Zdravíme, bohužel, z JIP v České Lípě. Ve středu jsme šli k pediatrovi s banálním nachlazením, dostali jsme antibiotika. V noci na ctvrtek začala malá hodně špatně dýchat, vynechávala, tak jsme jeli na pohotovost, kde nás poslali domů s rýmou... ( Aha )
Ráno po probdělé noci opět za pediatrem, zhoršovalo se to doslova z minuty na minutu, ihned nás poslal na hospitalizaci a rtg plic, změřil jí teplotu a měla 36.4...
Jeli jsme ihned do nemocnice, což je 5 minut cesty. Cestou na příjem už měla oči vsloup, neudržela hlavu. Ihned na jip, teplota 38.5 ...
Zatím mi řekli, že to vypadá na horší chřipku. Držte nám palce :pray:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
12. led 2019
Prdelka .. za tři týdny by slavila rok, kdyby tolik nespěchala. :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
5. led 2019
Byla jsem trochu rozčarovaná, když jsem zjistila, že letos nás nevybrali na očkování proti RS virům. Přecejen stále bereme kortikoidy na plíce... Ale za celou dobu, co je na světě, ještě nebyla ani nastydlá, tak snad, ťuk ťuk, nás nic závažného nepotká.
Jinak musíme k výživové poradkyni, malá je moc hubená, ale pediatr nám řekl, že každé miminko nemusí být mischelin, a s tím souhlasím. Osvědčil se mi vývar z ovesných vloček, zase začala trochu nabírat, tak doufám, že třeba z kontroly už budem odcházet s pochvalou. Bohužel, s jídlem bojujeme, všechno musí mít konzistenci mléka, max. řídké kaše, jinak okamžitě zvrací. Ale třeba čokoládku si rozcumlá :flushed:
Lezou nám konečně dva zoubky, tak snad! už zkusíme nějaký pevný jídlo :relaxed:️ Má 70cm a 6350. Letí to... :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
(11 fotek)
kuhnice
24. říj 2018
Chtěla bych se zeptat, v jakém věku vaše dítka zvládly v puse kousky jídla? U nás je to tak, že pokud se jí dostane na jazyk třeba i jen drobek rohlíku, začne nadavovat.. :-/
Zobraz celou zprávu
kuhnice
10. říj 2018
Rok se s rokem sešel...... Dneska je den plný nostalgie, radosti a štěstí. Před rokem přišla na svět Madlenka. Narodila se ve 24tt, vážila 450g a dneska má 6kg a 66cm, holka naše velká :slight_smile:
Všechno bez komplikací. Sice ještě ani nesedí, ale po zemi už řádí jako ďábel.
Takže, všechno nejlepší lásko :heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
28. srp 2018
Ahoj všem, tak máme skoro 11 měsíců, korigo o 4 míň. 5530g a 63cm. A protože v říjnu budem slavit "rok", chtěla bych se zeptat, jak byste vyřešily dortík? Nemáme zoubky, nesnese jídlo s kouskama, bobíky a smetánky ještě nesmíme... Jsem bezradná a nikdo z okolí takový starosti nemá :grinning: Děkuju za každý nápad.
Zobraz celou zprávu
kuhnice
20. črc 2018
9 měsíců :blush: 5220g a 60cm
Stále zdravá jako řípa a taky pěkně neposedná :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
20. čer 2018
Tak takhle nám roste :smirk: 8 měsíců, 4800g
Zobraz celou zprávu
kuhnice
10. kvě 2018
Nezapomeňte fandit! :wink:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
8. kvě 2018
4500g. O nulu víc než porodní váha. Roste před očima :heart_eyes::kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
26. bře 2018
Zdravíme!
Taky už se tak moc těšíte, až bude aspoň trochu teplo? Párkrát jsme venku byly, ale teda nic moc. Jinak bych chtěla říct, že mám uplně zlatý miminko. Od osmi do osmi spinká, jen jí vzbudím každé 3 hodinky na papání a pak už o ní zase nevím. Někdy má den kdy je vzhůru i 16 hodin v kuse... :pray:
Jinak se máme skvěle, u vojtovky už ani nepláče, vývoj doháníme. Aktuálně máme 3,700g a 54cm. Dodnes bereme kortikoidy na vývoj plic, tak doufám, že se toho jednou zbavíme, protože jinak jsme úplně zdravé. :sun_with_face:
V dubnu oslavíme půl roku, strašně to letí...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
kuhnice
3. bře 2018 vybrali jsme
3 kila a ohlédnutí zpět. Je to šílenost, připadám si jak kdybych se vzbudila ze špatnýho snu. Ani jsem si neuvědomovala, jak moc těžký to bylo. Stres, strach, únava... Ale jsme tu, spolu :heart::clap::heart:
Zobraz celou zprávu
(20 fotek)
kuhnice
7. únor 2018
Po 121 dnech jsme si dnes odnesli náš zázrak domů :-*
Zobraz celou zprávu
kuhnice
23. led 2018
Ahojky,
dneska jsem posel dobrých zpráv. Včera jsme slavili 2 kila a zítra frčíme do Lípy. Kyslíček nemáme, všechno máme v pořádku. Už se jen naučit vypít všechno mlíčko ze savičky a jdeme domů :slight_smile: Takže dnešek ve znamení chystání postýlky! <3
Zobraz celou zprávu
kuhnice
1. led 2018
Zdravíme!
Už máme velkou holku, 1400g! Taky už se pořádně pronese :grin:
Máme za sebou první přiložení k prsu. Byla to fakt nádhera, malá vytřeštila oči a úplně zkameněla, pak si cucla a zase ztuhla :joy:
Byla to novinka pro nás obě :blush:
Jinak jsme stále na IMP a už se nemůžu dočkat, až nám jí převezou a já si s ní půjdu poležet. Takhle jsem se do nemocnice nikdy netěšila. Jinak doufám, že jste si užili svátky. My jsme chytili moribundus a za malou jsme nesměli, to bylo hrozný.
Zobraz celou zprávu
kuhnice
18. pro 2017
Ahoj!
Magdalenka se má dobře, už nepotřebuje spapík (kyslíkovou podporu) :slight_smile: S váhou to nejde uplně rychle, ale prý to neni podstatné, podstatné jsou pokroky ve zdravotním stavu tak se s tím netrápíme. No a proč jsem tu:
Vánoce se kvapem blíží, náš program zní Magdalenka, takže tam strávíme celé dny, proto bych vám všem chtěla popřát už teď, ať máte pohodové Vánoce, co nejméně stresu a hlavně ať máte rodinu pohromadě. Těším se, až za rok přidám fotky malé u stromečku, protože už konečně bude s námi :heart:
Tak šťastné a veselé :dancer:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
6. pro 2017
Zdraví vás kilová Madlenka! :clap::heart:
Už nás zkouší odpojovat ze SPAPu (kyslíková podpora) a napoprvé vydržela 6 hodin :clap:
Taky se nám tvaruje obličej, celá táta! Člověk se s tim piplá... :joy: Určitě to taky znáte. Určitě se to ještě změní a já doufám že podědí taky něco z maminky :innocent:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
24. lis 2017
Ahojda!
Vzpomínáte na ten uzlíček 16cm a 450g? Tak tohle je uzlík 780g a 29cm :heart_eyes:
Ventilátor nemáme už 14 dní, jen nám do nosánku fouká trocha kyslíku. Vyšetření mozku vyšlo bezvadně, za to poděkujem všem svatejm. :pray::kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
13. lis 2017
Slavíme překročení hranice 500g, jde nám to moc dobře, hlavně rádi papáme. Je zdravá jako řípa a mamka s taťkou jí jezdí podporovat :heart:

Už aby jsme tě měli doma lásko naše :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
23. říj 2017
Ahoj všem :slight_smile:
Musím se pochlubit :heart:
Jen chci sdělit pár věcí. Maličká je moc šikovná, už je jen na mlíčku, sama dýchá střídavě, má podporu kyslíku a když už je moc vysílená, tak jí zase na chvíli dají ventilátor. Je hodně akční, nejradši by se jim odplazila pryč ale běda jak jí mají přebalit, to se jí nelíbí :slight_smile: Ultrazvuk mozku dopadl na výbornou, žádné krvácení. Zkrátka je zdravá a čilá, dokonce nás dnes čeká první kontakt v podobě klokánkování :pray:
Tím bych i chtěla vyjádřit podporu všem maminám, ale i tatínkům, kteří se ocitnou v podobné situaci. Vim, jak je děsný, když vám někdo řekne "Vyhráno ještě nemáte, počítat musíte se vším." Je to věta kterou pohrdavě hážu za sebe, která matka si v hlavě řekne "Jo, jsem připravená kdyby mi zemřelo díte.." Hrozný, hnusný, až se mi ježej chlupy. Posílejte takový lidi někam, protože mimča jsou bojovníci. Nám nedávali ani den, ani minutu... a ona jim ukazuje, že se mýlili. Jsme na ní moc hrdí :kissing_heart:
No zas jsem se rozkecala.... Díky za podporu :-*
Zobraz celou zprávu
kuhnice
13. říj 2017
Naše malá láska vykoukla na svět 10.10.2017. Má 450g a je úžasná! :heart:
Původní termín byl 26.1.2018, ale my to doženem :heart:
Tak nám držte pěsti
Zobraz celou zprávu
kuhnice
26. srp 2017
19.tt :pregnant_woman::heart:
Zobraz celou zprávu
kuhnice
11. srp 2017
Už pěkně rosteme. Bříško v 17tt
Zobraz celou zprávu