michaelllas
1. črc 2019
322 

Znáte tajemství spokojeného bříška? Já vám ho prozradím...

Krásný první červencový den milé koníkovky,

dnešním dnem mi na Modrém koníku začíná nová etapa mého „pracovního“ života na rodičovské dovolené. S velkým nadšením vám mohu oznámit, že jsem se stala novou ambasadorkou pro značku Sunar.

Ráda bych se vám ve zkratce představila. Jmenuji se Michaela, je mi 30 let a jsem mámou ročního chlapečka Broněčka a ženou jednoho báječného chlapa. Všichni spolu žijeme v malém městečku Uherský Brod na Východní Moravě.

Než mě potkalo to štěstí a stala jsem se maminkou, pracovala jsem několik let v české potravinářské společnosti v oblasti kvality a vývoje výrobků, kde mým hlavním úkolem bylo zajistit výrobu kvalitních a zdravotně nezávadných produktů, včetně masových kojeneckých výživ. Snažím se ve svém oboru stále vzdělávat. Zabývám se dětskou výživou a také od podzimu letošního roku budu pokračovat v dálkovém studiu navazujícího magisterského studia obor chemie a technologie potravin. Má práce byla zároveň mým koníčkem, a proto mě nabídka stát se ambasadorkou Sunaru velmi potěšila.

Když se mi naskytla příležitost přihlásit se do konkurzu na ambasadorku pro Sunar, byla jsem nadšená. Ovšem mělo to háček, musela jsem splnit nelehký úkol. I když jsem v to nevěřila, mé zpracování se lidem ze Sunaru líbilo 🙂 Asi týden poté jsem se setkala s lidmi ze Sunaru a z Modrého koníka. Na schůzce jsem se dozvěděla spousty zajímavých informací a také jsem absolvovala odborné školení s nutriční specialistkou Sunaru. Odjížděla jsem s radostným pocitem, že budu spolupracovat se skvělým týmem lidí, budu dělat práci, která je mi blízká, moc mě baví a zároveň budu trávit čas se svým synem.

Jako ambasadorka vám na svém blogu postupně představím všechny produkty z řady Sunar a Sunárek pod označením hashtagy #sunar a #sunarek. Zaměřím se na složení výrobků, použité suroviny, přínos pro organismus, výživové hodnoty, chemické složení, vhodnost pro děti apod. Také se vám budu snažit pomoci lépe se orientovat v dnešní době plné nepravdivých mýtů o potravinách a potravinových výrobcích pro děti. Dále se budu věnovat nejen zdravé dětské stravě formou zajímavých receptů a doporučení, ale také jak budoucím, tak stávajícím maminkám, protože Sunar nabízí také produkt pro maminky. Můžete se tedy těšit na zajímavé články a příspěvky zaměřené na oblast kvalitní stravy, mateřství a zdravého životního stylu, ale také na příběhy z našeho života, výletů a výprav, které s rodinkou podnikáme. A samozřejmě jsou pro vás připraveny tematické soutěže o krásné ceny a kvízy či anketky o srdíčka.

Také vás srdečně zvu do skupiny „Sunar zná tajemství dětské chuti“, kterou založila při svém působení Maruška @maanule https://www.modrykonik.cz/group/8519/

Ve skupince se budu pro vás zabývat zejména podrobným rozborem produktů a jejich prezentací. Moc ráda bych zde vytvořila pohodový kolektiv, kde se budete moci na cokoliv zeptat, poradit se ohledně produktů, ale klidně diskutovat o denních radostech i starostech 🙂 A protože #sunar_dela_radost, čeká pro členky skupiny malé překvapení!

Moc se na vás těším!

Míša

@michaelllas

  Hodně štěstí a skoda zes nenapsala, ze jsi to ty (i když jsem o tom byla na 80% přesvědčena 😊)... bydlíme od sebe 7km a mohly jsme se potkat... ;) tak ať se daří! ;)

  1. črc 2019

  @maanule Maruško moc děkuji 🙂 tak to se musíme domluvit 😉 já tu moc lidí ještě neznám a chybí mi parťačka na procházky a ☕

  1. črc 2019

  Jé to je překvápko! Moc gratuluju! 🌹 ať se hezky ambasadoří=)

  1. črc 2019

  @vanea děkujii🌹😘

  1. črc 2019

  Dámy a cestou se stavte v Přerově, až budete pořádat setkání. 😘

  1. črc 2019

  @michaelllas Míšo, moc gratuluju a přeju hodně stěstí. 👍🌹

  1. črc 2019

  @sister05 píšu si😉

  1. črc 2019

  @kikina7 děkuji🙂🌷

  1. črc 2019

  Gratuluji. 😉

  1. črc 2019

  Krásná zpráva, vítej 😉

  1. črc 2019

  @m.e.l děkuji 🌷

  1. črc 2019

  @mummy88 to je milé 🤗 dekuji😊

  1. črc 2019

  @michaelllas ať se daří a kdyby jste jeli na jižní Moravu tak já jsem ze Vnorov 😉

  1. črc 2019

  @zuuuzaaa jeee tak to je kousek🙂 tak to je bezva, ráda se ti pak ozvu🙂 a děkuji🌹

  1. črc 2019

  jeeeee, gratuluji 😍

  1. črc 2019

  @megi89 děkujiii❤

  1. črc 2019

  přidávám se s gratulací a pokud Tě potkám v Brodě v Kauflandu a poznám, určitě se přihlásím 🙂

  1. črc 2019

  Miško, gratuluji a vítám tě v týmu. Konečně nebudu nejméně zkušený nováček 😀

  1. črc 2019

  Míšo,velká gratulace. Ať je práce ambasadorky baví, naplňuje a já se těším na zajímavé články a soutěže 🙂

  1. črc 2019

  @dinoja Jani moc děkuji😘

  1. črc 2019

  @rebe Zuzi moc děkuji🌹 přebírám tedy po tobě žezlo ambasadorské ,,novicky“😅👍😉

  1. črc 2019

  @romaz supeer budu se těšit😉 pracuješ tam? A moc děkuji🙂

  1. črc 2019

  @michaelllas ne, ne, ale jsem ze Záhorovic, takže kousek od Brodu

  1. črc 2019

  @romaz jo taak 🙂 tak to pak na mě určitě houkni😉

  1. črc 2019

  Moc gratuluji a těším se na nějakou společnou akci 🙂
  Kdybys potřebovala klidně napiš, ráda případně poradím 🙂
  Ať se dobře pracuje!

  1. črc 2019

  @ivakalinova jee moc děkuji, já se také moc těším😊🌷

  2. črc 2019