Používáme cookies. Více informací zde. OK
michalelka
8. říj 2019
281 

💚🖤💙 Jak alternativně využít produkty Fred & Flo, aneb budeme si hrát! 💙🖤💚

Věděli jste, že dětská kosmetika a doplňky mají neskutečné množství využití? Stačí k tomu trocha fantazie, nadšení a pevné nervy. Hlavně, pokud máte doma takového raráška jako já. Počasí už za chvilku nebude přát několikahodinovým procházkám a tak bude spousty času na společné tvoření.

Dobře, v tom společném tvoření jsem měla trochu přehnaná očekávání. Moje vzteklé batole mělo jiné plány, než si hrát s barvami, nedejbože se mile tvářit do objektivu. Alespoň na výrobu kraba se mi ho podařilo přemluvit, tedy částečně.

Vidíte to nadšení? To si zrovna rozpatlává červenou barvu po obličeji. No, nevadí, zkusím to trochu jinak. Jonáše jsem prvně pořádně vydrbala, nedostatky doladila vlhčenými ubrousky (díky bohu za ně) a když už jsem sama vypadala tak trochu jako Hellboy, dokončila jsem kraba sama 🙂.

Tadááá, zamačkávám slzu a užívám si náš první společný výtvor. Jako oblaka posloužily vatové kuličky Fred&Flo. V zimě by bylo fajn zkusit vyrobit sněhuláka, sněžné vločky anebo deštivý mrak, ale chtěli jsme si s Jondou přivolat trochu toho moře.     

Podoba by zde byla, co myslíte? 🙂                  

Další výtvor jsem zkusila vyrobit rovnou sama. Je mi jasné, že by tampónky měl Jonáš nacpané až za ušima. Měla bych začít pomalu trénovat, tohle měla být ovce. Ach jo, kde jsou mé umělecké sklony? 😀 

S tvořením jsem u mláděte zrovna nezabodovala, tak jsem mu zkusila vyrobit hračku pomocí vatových tyčinek a plata od vajíček. Poslouží skvěle na rozvoj jemné motoriky a až bude Jonáš větší, jistě mu ulehčí rozpoznávání barev. A ejhle, měla jsem hned chvilku pro sebe. 

Po hraní je potřeba trénovat i povinnosti, tak jsme s Jonáškem zkusili utřít prach vlhčenými ubrousky. A myslím si, že nám to šlo na jedničku.

Aby toho nebylo málo, jistě jde produkty využít i v domácnosti a běžném životě. Nejspíš nebudu výjimka, ale jednu nohu mám o půl čísla menší a třeba u lodiček je to potíž. Do špičky stačí nacpat dvě tři kuličky a mám klid. Drží tvar mnohem lépe jak obyčejná vata.

Jako každá máma mám ráda čas jenom pro sebe, třeba si připravit perfektní make-up, ale ne vždycky to jde a výkřik zpoza rohu nebo zvuk rozbíjejícího se nádobí občas škubne nejen rukou a pečlivě nalíčená linka je v háji. Nevadí, stačí si trochu zaklít a nerovnosti opravit uchošťourou.

 Když jsme se minulé léto pustili do rekonstrukce koupelny, vše šlo jako po másle. No, tedy skoro. Tchán se ošklivě pořezal na noze při půlení obkladů a já jako matka roku doma neměla nic jiného, než náplasti se srdíčky. Nevadí, bylo potřeba improvizovat. Věděli jste, že jednorázová plena může sloužit jako skvělý obvaz? Na pohotovosti se doktor smál, že takhle pečlivě ošetřenou ránu dlouho neviděl. A nebojte se, hned večer jsem objednala vše potřebné a teď doma máme menší lékárnu.

 Na rozloučení pro Vás mám fotku mého manžela se synem. Jako první, co z něj vypadlo, když jsem mu říkala o psaní článku, že by mohl být mrož. Dobrá tedy, bude mrož. A Jonášek je při troše fantazie mumie. I když mně přijde spíš jako Karate Kid..

Mějte krásný den, moje milé a pevně věřím, že se Vám mé nápady líbily. A pokud některý vyzkoušíte, tak se mi nezapomeňte pochlubit.

                                                                                                       Míša, Jonáš a #fredandflo

  Super článek, já dnes koupila vlhcene ubrousky a budu taky testovat.😉

  8. říj 2019

  Já Jondu prostě žeru😂 Děkujeme za tip na tvoření, třeba se nám taky někdy podaří😅

  8. říj 2019

  @janapechova jsem ráda, že se ti článek líbí!💚 Tak dej pak vědět, jestli měly ubrousky úspěch 🙂

  8. říj 2019

  @michaelllas teď bude v zimě fůůůra času.. ale chce to mít doma zásoby čokolády.. 😛

  8. říj 2019

  @michalelka 😂 bude to v zimě náročné, to máš pravdu🙏

  8. říj 2019

  Plato od vajicek a uchostoury? Proste pecka. To zkusime vyrobit s triletakem 😉 dekujeme za tip. A temperky jsou nejake specialni?

  9. říj 2019

  @fejfarka speciální ne, brala jsem obyčejné- na kůži je měl Jony chvilku (ale zato všude 😅). Uchošťour jsem ale barvila fixem. Barva se vpije a krásně drží.

  9. říj 2019

  Super, toho kraba určitě vyzkoušíme 🙂

  9. říj 2019

  @michalelka no prave, kdyz jsem s prvnim zkousela metodu BLW, aby si jidlo poradne osahal, tak se sapal po lzicce. A ted pouziva tuto metodu i u piti. Takze se prave bojim, ze mu to bude pripadat, jak rajska 😆

  9. říj 2019

  @fejfarka tak to bych asi vyhledala jedlý barvy 😂😂😂

  9. říj 2019

  @zanri paráda, těším se na výsledek!💚🦀

  9. říj 2019