modrykonik
12. srp 2019
884 

Dr. Brown's hledá Ambasadorku

Pro své děťátko chce každá maminka jen to nejlepší. V Americe nejpopulárnější Dr. Brown's prémiová značka nabízí vše potřebné ve vysoké kvalitě. Na základě klinického výzkumu přináší speciální řešení pro všechny problémy s bříškem. Skleněné láhve, dudlíky, vše pro zdravé papání, pro zachování vitamínů v mateřském a jiném mléce, pro redukci koliky a ublinkávání. Značce Dr. Brown's záleží na zdraví maminek i dětí, mají řešení na mnoho problémů s kojením a jejich produktům věří ženy po celém světě. Vyhlašujeme konkurz na Ambasadorku právě pro tuto značku!

Image title

Značka Dr. Brown's nabízí těhotným ženám, maminkám a jejich miminkům produkty prémiové kvality od dudlíků přes lahvičky, hrníčky až po pomůcky ke kojení. Produkty Dr. Brown's jsou kvalitní a zároveň cenově dostupné pro všechny. Právě proto jsou volbou číslo 1 u maminek v USA a Velké Británii. 

Jaká by měla být Ambasadorka Dr. Brown's?

Hledáme maminku s děťátkem do 4 měsíců věku, která z nějakých důvodů nemůže kojit své miminko, a proto ho krmí náhradním kojeneckým mlékem.

Ideální kandidátkou na Ambasadorku je žena, která pravidelně navštěvuje Modrého koníka, komunikuje s ostatními maminkami a zapojuje se do diskuzí. Zároveň je aktivní na svém koníkovském blogu, umí psát a fotit a má cit pro pěkné příspěvky.

Ambasadorkou Dr. Brown's by měla být maminka, která je samostatná, kreativní a dokáže si najít dostatek času k práci.

Jaké výhody přináší práce Ambasadorky?

 • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
 • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
 • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
 • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na autorskou smlouvu.

Do konkurzu na Ambasadorku Dr. Brown's se zapojíš jednoduše. Stačí do neděle 18.8.2019 vyplnit tento dotazník. Hledáme maminku s děťátkem do 4 měsíců věku, která z nějakých důvodů nemůže kojit své miminko, a proto ho krmí náhradním kojeneckým mlékem.

Napiš nám, proč bys chtěla být Ambasadorkou Dr. Brown's právě ty. Popiš nám, jak trávíš běžný den se svým dítětem. Také nám prozraď, jak bys k úloze Ambasadorky přistupovala a uveď i nějaké příklady. Zkus nás přesvědčit, že hledáme právě tebe 😉

Těšíme se na všechny příspěvky a držíme palce! 🍀

janysevka za Modrý koník team

  Jsem maminkou tři děti. Nejmladší dceři je šest týdnů a bohužel nekojim jelikož nemám mlíko. Většinou travime den na našem novém domečku kam se brzo nastehujem. Malá tam ráda spí. Chodíme na procházky a starší syn rád vozí sestřičku. Ambasadorkou jsem ještě nikdy nebyla a ráda bych to zkusila.

  12. srp 2019

  Hned bych chtěla 😍 ale dvojčatům je už 14mes 🙁🤷‍♀️

  13. srp 2019