Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
monny3 AMBASADORKA
2. dub 2019
Usínací žirafka jako součást jarní dekorace u nás doma :tulip:🦒:heart_eyes: ten design se opravdu povedl a nenarušuje ani jednoduše zařízený prostor, takže ideál, dokud máte zatím maličké miminko a snažíte se interiér ještě udržet barevně čistý :rainbow: no a navíc hraje pěkné melodie a šum k usínání, to je jasné :sleeping::two_hearts::zzz: #fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
28. bře 2019
Zrovna dnes jsem měla hodně nabitý program, a tak mi #podpora_pro_ambasadorky v podstatě unikla a celé kompletně si to pročítám až teď... :heart:

Přemýšlím, zda napsat jen jedno veliké DÍKY, nebo se k tomu nějak více vyjadřovat, ale asi mi to nedá a napíši k tomu víc slov (tak pardon, jestli se rozepíši až moc, klidně skončete u tohoto díky :slight_smile: ). To díky samozřejmě platí a musím říct, že mě to opravdu velmi mile překvapilo a potěšilo natolik, že jsem měla slzy v očích (a já jsem navenek dost tvrďák a nebrečím, to mi věřte :wink: ). Žádná z vás, která napsala příspěvek, aby nás potěšila, to dělat vůbec nemusela a proto z toho cítím tu upřímnost, kterou je jinak ve virtuálním světě těžké rozeznat. Svět Koníka je opravdu trochu jiný z pohledu běžné uživatelky a z pohledu ambasadorky, hlavně v tom, že jako běžná uživatelka nemáte povinnost sem přispívat, když máte splín, nemusíte Koníka ani otevřít ani na něj myslet. Proto, když se podíváte na moji zeď, tak před ambasadorováním jsem zde veřejně měla jen pár příspěvků, i když jsem hodně přispívala do naší termínové skupiny a ráda se dívala na příspěvky ostatních. Nyní mám na zdi příspěvky opravdu každý den a to jak soukromé, tak samozřejmě i komerční, ale ty soukromé o hodně převažují a za těch pár měsíců už jsem si zvykla sdílet takto s desetitisíci maminkami náš život a baví mě to. Upřímně mě těší, když nám někdo dá like, napíše milý komentář, zeptá se třeba na recept a potom i ukáže svoji verzi, nebo když na základě mojí recenze pořídí prckovi některou z hraček :dog: Vnímám to tady jako prostor pro maminky, tady se vzájemně chápeme, třeba v tom, že pohled na spící nebo smějící se dítě je nadevše a neomrzí ani po tisící (což prostě bezdětní kamarádi třeba na FB nemusí pochopit), umíme si poradit, umíme se pochválit. On totiž ten život, když se staneme maminkami, je opravdu jiný a je tu obrovské množství informací a situací, které jsou nové a odlišné od starostí bezdětných a je super, když se můžeme podělit jak o radosti, tak o starosti a najít tady pochopení, povzbuzení a radu :clap: Značky a potažmo ambasadorky k tomu přidávají informace o svojí značce a navíc také možnost soutěžit o něco pro sebe nebo pro děti :baby: To, jaký Koník je, tvoříme my všechny, my ambasadorky tedy intenzivněji (což je dáno tím, že přispíváme každý den a také vymýšlíme soutěže), ale určitě nemluvím jen sama za sebe, když řeknu, že se snažím, aby mé příspěvky byly pro vás zajímavé, odvážně doufám, že někdy aspoň trošku inspirativní a rozhodně jsou tedy autentické (ono to s tím malým dítětem ani jinak nejde, že :grinning: ). A co se týká soutěží, tak se snažím na hlavní zeď vždy vymyslet téma soutěže tak, aby soutěžní příspěvky mohly být ze života, na pěkné rodinné téma, takže by ten příspěvek mohl být vlastně běžným milým příspěvkem, jen je navíc označen hashtagem soutěže :tulip:

Neříkám, že je třeba tleskat a pět ódy nad každým příspěvkem a být permanentně pozitivní, ale pokud se někomu něco nelíbí, je opravdu nejjednodušší příspěvek přejít, nebo negativní názor vyjádřit slušně. Koník je a bude takový, jaký jej společně uděláme, i já osobně budu jen ráda, když tu bude tolik osobních příspěvků, že v nich ty komerční a soutěžní prostě zapadnou. A konstruktivní diskuze jsou samozřejmě ku prospěchu, to já si taky ráda počtu a zapojím se :wink:

Každopádně, pokud jste tohle mé zamyšlení někdo dočetl až sem, tak díky i za to a pojďte to tady teď "zaspamovat" hlavně vlastními příspěvky z vašich životů :kissing_heart: :heart_eyes: :heart:

#fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. bře 2019
Přišel nám balíček novinek od #fisherprice a Maxim je totálně nadšený z nočníku :penguin::baby::top: asi je to ale tím, že si myslí, že je to sedací buben :drum::smile::musical_note: já každopádně oceňuji decentní nordic styl (doslova s tím tučňákem :wink: )
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019
Jéé, náš život už přes :three::zero::zero: z vás zaujal natolik, že nás máte mezi oblíbenými :heart_eyes: děkujeme za to, snad vás bavíme a budeme bavit dál :kissing_heart::tulip::two_hearts: #fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
3. bře 2019
Mimiňák po tom výletu už odpadl (tudíž hrozí za hodinu budíček a diskotéka, no uvidíme :see_no_evil: ), tak mi teď už nezbývá než vám popřát krásný večer a připomenout, že ve skupině #fisherprice probíhá soutěž o rozverné monstrum, tak se přidejte :kissing_heart:

https://www.modrykonik.cz/group/8459/
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
9. únor 2019
Takhle vypadá barevná zvířátková strana měkkých kostek pro nejmenší od #fisherprice :monkey_face::elephant::lizard::bird:

Vyhrát je můžete v aktuální soutěži, jejíž pravidla najdete pod #fisherprice_laska_pravidla :four_leaf_clover:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
7. únor 2019
Máma na józe a kluci sami doma - díl 4: Maxim se prý učí hrát vrchcáby, já se obávám, že tak akorát v lepším případě ztratí (v horším spolkne) kostku nebo hrací kámen :game_die::baby::see_no_evil: No ale je pěkný že jim to tam jistí Beatbo od #fisherprice :grin:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
28. led 2019
Další krásná novinka pro nejmenší od #fisherprice naučné měkké kostky, kontrastní, barevné, s různými povrchy, se zrcátkem, s rolničkou... :balloon::musical_note::cd::bulb::dog: Celá škála podnětů pro miminkovská očička, ouška a ručičky (často jistě i jazýčky) :baby:🤩:two_hearts:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
24. led 2019
Dnes hrátky se zpívajícím míčem #fisherprice :soccer: jako je super, že je měkký, takže když vám ho dítě pustí na obličej (neptejte se, jak se nám to povedlo), je to bezbolestné a ještě vám k tomu hraje písnička :smile:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 7. čer 2018
Pokud přemýšlíte, jaké knížečky pořídit miminku jako první, nebo vymýšlíte dárek pro právě narozené miminko kamarádky a tíhnete ke knížkám, tak tady jsou moje a Maximkovy tipy :wink: Klidně přidejte i svoje tipy, my rádi knihovničku rozšíříme :slight_smile:

https://moninzivot.blogspot.com/2018/06/co-ctem...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
6. dub 2018
Momentálně kvůli prckovi vyřazuji z jídelničku cokoliv mléčného, tak jsem si zkusila upéct sušenky bez mléka (i bez vajec). Tak kdyby se takové sušenky někomu hodily třeba k sobotní snídani či svačině, tady je recept :slight_smile:

https://moninzivot.blogspot.cz/2018/04/hatlapat...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
24. bře 2018
Často se tu řeší, co dělají doma naši muži. Ten můj vaří skoro každý den a nově si to svoje kuchařské umění taky nahrává (takže teď čekám na večeři klidně 3 hodiny a jím ji studenou :grinning: ), jestli chcete inspiraci třeba na nedělní oběd či večeři, tak můžete mrknout :wink:

https://moninzivot.blogspot.cz/2018/03/jarni-re...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
16. únor 2018
Až se na někoho z vás budou v porodnici blbě koukat jako na nás, že nechcete dítě změřit. Nebo až vám později bude maminka/babička radit, ať máte v prvních měsících dítě cely den v zavinovačce :wink:

Úryvek z rozhovoru s Mudr.Dunglem, přednostou ortopedie na Bulovce, ohledně displazie (nedokonalému vyvinutí) kyčelního kloubu u dětí:

"...dítě se rodí s nedokonalé vyvinutým kloubem, který pak může být vlivem nevhodné zátěže vyklouben. A právě k luxaci (vykloubení) dříve významné přispíval způsob balení novorozenců. Například v minulosti velmi oblíbený povijan byl jeden z důvodu tohoto zvýšeného výskytu. Již prvním rizikem, a to velmi zbytečným, je měření délky novorozence, při kterém se musí kyčel dosti nešetrně natáhnout."
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
13. zář 2017
Milníkové kartičky ještě jednou, tentokrát v holčičí růžové verzi :slight_smile:

Odkaz ke stažení na konci článku v blogu: https://moninzivot.blogspot.cz/2017/09/milnikov...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 11. zář 2017
Vytvořila jsem si vlastní milníkové kartičky pro našeho očekávaného prcka, tak kdyby se někomu hodily (klučičí provedení), odkaz ke stažení je na mém blogu :wink:

Kromě modré verze jsem přidala i šedou pro minimalisty :slight_smile:

https://moninzivot.blogspot.cz/2017/09/milnikov...

#milnikovekarticky
Zobraz celou zprávu