Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
narnell
26. kvě 2020
To bude krásné, voňavé testování. Už jsem stihla vymydlit dvě děti ze dvou a řeknu vám... Vlastně neřeknu, počkejte si na recenzi :wink:
#test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
narnell
22. kvě 2020
Ahoj holky,
kdo má rád designové záležitosti, tak máme v aukci toto parádní dubovo - jasanové prkénko. A samozřejmě spoustu dalších věcí.
https://www.facebook.com/groups/890333511449712//
Zobraz celou zprávu
narnell
27. dub 2020
Zdravím maminky :slight_smile:.
V týdnu rozjíždíme charitativní aukci a bazar na fb na podporu výstavby dětského hospice Domu pro Julii. Pokud byste některá měla zájem a chtěla věnovat nějaký váš výrobek, popřípadě cokoliv jiného, budeme moc vděční :pray:. Veškeré platby putují na transparentní účet (takže je možno vše kontrolovat - že vše je využíváno, tak jak má).
Zde je odkaz na článek, pro lepší vzhled do tématu: https://www.modrykonik.cz/blog/narnell/article/...
Budu ráda za každé sdílení i like pro šíření. Kdo by měl zájem o odkaz na skupinku, tak mu ihned po spuštění pošlu link :rose:.
Zobraz celou zprávu
narnell
1. bře 2020 Čtené 1042x
Čti celý článek
narnell
16. říj 2019 Čtené 122x
Čti celý článek
narnell
10. říj 2019
Poctivě testujeme a holky, musím vám říct, že ta stimulace bradavek není vůbec špatná :joy: A to jsem na to nikdy nebyla :grin: #test_truelife
Zobraz celou zprávu
narnell
7. říj 2019
Dneska mi dorazila tato krasavice :heart_eyes:. Jsem moc zvědavá a těším se na testování. S manuální odsávačkou jsem neodsála ani kapku, tak doufám, že tato v testu obstojí. Kdyby chtěl někdo vidět rozbalování, tak mrkněte ke mně na IG do stories https://www.instagram.com/gazy_mama/
#test_truelife
Zobraz celou zprávu