Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  svobodka14
  25. bře 2020    
  Chytá mě úzkost nad lhostejností lidí, kteří se dále tváří jako by se nic nedělo. Ale ono se bohužel děje. Žijeme v karantémě, květinářství rozdávají zadarmo kytky, jinak by uschly, obchody s oblečením a botami jsou zavřené (Em chodí so léta ve sněhulích) ale hodně lidí si stále mSlí, že máme jen celorepublikovou dovolenou😓

   A to se z toho máme zblaznit a upadnout do deprese? Je potřeba videt i to hezké, není to jednoduche, ale musíme se s tím poprat a užíváme si sluníčko alespoň na zahrade. Jinak boty, oblečení a vše ostatní se da objednat, balicky se rozvazi normálně.

   25. bře 2020

   Respektuji vse, co je dane. Je epidemie, ale proste zijeme. Zijeme jeden pro druheho. Zijeme jen jednou. Uzivame zivota, byť i na zahrade ci v lese. Jsou opatreni, ale je potreba se z toho neposrat.

   25. bře 2020

   @eevule boty kdyz nevyzkousime mame smulu😄😄 nerikam, ze mame upadat do deprese, ale ja kdyz se podivam ven do patku je plny kecajicich lidi s lidma a s kavickou v ruce jako by se nic nedelo. Cim vice lidi si uvedomi ze se deje tim to bude rychleji za nami

   25. bře 2020

   @svobodka14 Tak u nás se karantena dodržuje, ale jsme mala vesnice, většina tráví čas na zahrade. Jinak boty když dobre pomeris, daji se koupit taky přes net. Nebo alespoň nějaké obyčejné, levnejsi na ty 2 měsíce a pak dokoupis kvalitní, ať nemusí mala chodit v zimních. Jinak ja myslím, ze je dobre, ze lidi neztrácí smysl pro humor, smutek nikomu nepomůže.

   25. bře 2020

   Sněhule nevadí u nás je stále pod nulou. A v Tescu, globusu se dají koupit i boty

   25. bře 2020

   Karanténa je ale pro ty, co se vrátili z rizikových oblastí.
   Já nejsem v karanténě, já jsem v režimu omezeného pohybu, když to napíšu zjednodušeně.
   Do města chodím po 4 dnech, ale pokud dovolí počasí, tak se jdeme projít do přírody. Chodíme stále stejným směrem. Procházky do přírody nejsou zakázané

   25. bře 2020

   U nás tedy lidi dodržují.

   25. bře 2020

   Situace je vážná a už vůbec ne snadná... Jen nemám potřebu to dramatizovat víc než to je a naopak se snažíme být v klidu... Protože BUDE HŮŘ a je důležité se z toho neposrat. Jsme zodpovědní,dodržujeme všechna pravidla,připadá mi že jsme zodpovědnější než mnozí jiní kolem nás... A k těm botám... Nám jdou třeba nové boty úplně k prdu,protože je na ně zima a dítě nesnese roušku takže ani ven nemůže...

   25. bře 2020

   Já vím, jak to myslíš, ale pro nás život neskončil. My žijeme dál, dál si plánujeme, těšíme se na léto, zkrášlujeme si bydlení, zahrádku..
   Je mi samozřejmě líto těch, které ta nemoc postihne, a zanechá nějaké následky.. Taky myslím na ty, co pomáhají, chodí normálně do práce..
   Hlavně se nesmíš ponořit do depky, žij.

   25. bře 2020

   Co boty, ty se ještě objednat dají, ale já měla v plánu na For kids obhlédnout kočárky. Malý už nutně potřebuje sporťák a přes eshop se mi do toho nechce. Takže pokud neotevřou obchody s dětským zbožím, tak fakt nevím.

   25. bře 2020