Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
t22d
21. dub 2019
Hotovo :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
t22d
20. dub 2019
Pokračování zítra :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
t22d
26. bře 2019
Manžel koupil banány, jsou 18+, tak teda nevím jestli je můžu dát dětem :joy:
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 19. bře 2019
#brezen_s_viledou

Toto je můj malý pomocník :slight_smile:
Za největšího pomocníka v domácnosti považuji pračku (vše ostatní zvládnu ručně,ale prát bych opravdu nechtěla) a hned po tom moji milovanou myčku a kávovar.
Zobraz celou zprávu
t22d
8. bře 2019
Udělala jsem si radost :grin: ještě uvidíme jestli něco přinese manžel.
Zobraz celou zprávu
t22d
4. bře 2019
Zobraz celou zprávu
t22d
21. únor 2019
Tak už je máme taky :slight_smile: a teď mám dilema, původní plán byl dávkovat klukům knížky postupně k svátku, velikonocům a narozeninám, ale nejradši bych jim je dala hned všechny.
Zobraz celou zprávu
t22d
14. únor 2019
U nás dnes takto :slight_smile: Kakaové muffiny z tajné ingredience a to jsou fazole :slight_smile: Jsem zvědavá jestli dostanu alespoň kytku. Valentýnskou večeři necháme na sobotu a upatláme si sushi.
Zobraz celou zprávu
t22d
3. únor 2019
Něco na Velikonoce-Polepování papírového vejce a magický blok(obrázek se ukáže po přemalování tužkou. Oboje Kik.
Zobraz celou zprávu
t22d
31. led 2019
Karneval se blíží, zadání zní jasně, tak vzhůru do práce:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
t22d
14. led 2019
#fisherprice_kouzlo Vánoce s dětmi jsou plné kouzelných okamžiků, např.když spatří rozsvícený stromeček, otevřou okénko adventního kalendáře nebo vidí zapálenou prskavku :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 31. pro 2018
Rychlovka na večer- tortily,pomazánkové máslo+žervé+česnek,šunka,sýr. Smotat,nechat odležet v lednici a potom nakrájet na šneky.
Zobraz celou zprávu
t22d
30. lis 2018
Tvořící adventní kalendář 49 fotek
t22d
21. lis 2018
Tak který? Nemůžu se rozhodnout :slight_smile: P.S čísla mám odsud https://www.pegashk.cz/index.php?main_page=inde...
Zobraz celou zprávu
t22d
18. lis 2018
Advent a Vánoce 2018 40 fotek
t22d
18. lis 2018
Zobraz celou zprávu
t22d
16. lis 2018
Zásilka doma :grinning: můžeme se vrhnout na vánoční tvoření.
Zobraz celou zprávu
t22d
16. lis 2018
Taková blbost a jakou mají děti radost :grinning:
Zobraz celou zprávu
t22d
16. lis 2018
Jak děláte díry na párek do rohlíků vy?vařečkou mi to nikdy nešlo :joy:
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 16. lis 2018
Znáte Medvěda Wrr? Po přečtení zavřít! Super knížka pro děti, krásně namalovaná. Dále tvůrci vydali karetní hru na motivy knížky, pro zapisování miminkovských milníků Prckův deník a plno dalšího s tématem Medvěda Wrr (plyšáka, plecháček, kulich, trička, adventní kalendář,...). Určitě doporučuji zakoupit, třeba pod stromeček :slight_smile: https://www.thewrr.cz/obchod
Zobraz celou zprávu
t22d
6. lis 2018
#test_canon2 Tiskárna má stále plno práce :grinning: momentálně probíhá výroba vánočních dárků pro babičky.
Zobraz celou zprávu
t22d
4. lis 2018 Čtené 37x

Do testování jsem se chtěla zapojit z několika důvodů. Naše stará tiskárna od konkurenční značky nás přednedávnem opustila a u nás na vesnici není žádná možnost si nechat cokoli vytisknout. A já potřebuji tisknout pořád něco, např. obrázky pro zvelebení domácnosti, všelijaké dokumenty, kupóny, obrázky a nápisy do fotoalb a také různé aktivity na zabavení syna.

S tím, že budu vybrána, jsem vůbec nepočítala a měla jsem velikou radost. Děkuji tedy koníkovi a Canonu, že jsem dostala možnost tiskárnu otestovat.

Kurýr mi nejdříve předal krabici s tiskárnou a za chvíli se vrátil s tím, že mi dal asi špatný balík. Ale ne, nakonec jsme zjistili, že balíčky jsou dva. Jeden obsahoval tiskárnu a druhý náhradní sadu inkoustů a fotopapíry. Což bylo pro mě veliké překvapení, s tiskem fotografií jsem vůbec nepočítala. Ještě jsem čekala, jestli se náhodou kurýr nevrátí ještě s balíčkem, který bude obsahovat obyčejné papíry. Ale čekala jsem marně. To by mohlo být pro jiné testující problém, ale my máme naštěstí zásobu papírů.

Ihned jsem krabici vybalila, tiskárnu odstrojila od ochranných igelitů, zapojila do zásuvky a pustila se do instalace.

Vše proběhlo hladce dle návodu a spojení s počítačem se povedlo bez komplikace. Propojit se dá i s telefonem či tabletem, ale to se přiznám, jsem nezkusila. Jsem spíš počítačový typ.

Co se ale nepovedlo - to, že jsem si do druhého dne myslela, že tiskárna neumí česky. Stalo se to díky tomu, že na dotykovém displeji chybí posuvná postranní lišta, takže mě nějak nenapadlo sjet dolů a myslela jsem si, že umí jen třemi cizími jazyky. V noci jsem nad tím přemýšlela a říkala jsem si, že to snad není možné, aby neuměla češtinu. Tak jsem ji hned ráno zapnula, zkusila a ejhle, ona to umí :slight_smile:

Co mi moc nevyhovuje je přední panel, který se musí kvůli tisku vyklopit nahoru, a šuplík na papíry, který se vysunuje celý a není na něm zarážka, která ho drží v tiskárně. Ale to jsou takové detaily, které moje stará tiskárna měla jinak a vyhovovalo mi to tak víc.

Kopírování je jednoduché, rychlé.

Skenování mi nejdříve trochu pomotalo hlavu, protože moje stará tiskárna fungovala jinak. Po chvíli jsem ale porozuměla co a jak - je to snadné. Zvuk skenování je trochu strašidelný, ale snesitelný.

Co musím ocenit je kloub na víku kopírky, který umožňuje snadněji kopírovat či skenovat objemnější předměty, např. knihy.

Samotný tisk dokumentů je snadný a rychlý.

Bonusem je, možnost vytisknout různé linkované či čtverečkované papíry a to rovnou z displeje tiskárny.

Tisknout se dá kromě obyčejných a fotopapírů i na čtvrtky nebo transferový papír, pomocí kterého se dá nažehlit obrázek či text na textil.

Tisk fotografií je super, když potřebujete pár fotek do rámečku či alba. Ale na tisk velkého množství fotografií bych tiskárnu nedoporučila. Je časově i finančně náročnější než v obchodě. S kvalitou tisku na fotopapír jsem spokojená.

S čím si zatím moc nerozumím je program My image garden. Vytvořit např. koláž je velmi jednoduché, ale ocenila bych možnost více s ní kreativně pracovat, např. co se týče velikosti fotografií či rozmístění. A vůbec nemohu přijít na to, jak koláž uložit jako jpg do PC či zaslat na email, jestli to vůbec jde?

V tomto programu můžete vytvořit díky šablonám nejen koláže, ale i kalendáře, nálepky, pozvánky, upravit fotky, apod. …

Je také možnost využít Easy-Photo print+, který je ovšem online. S tím se mi pracuje lépe.

Canon nabízí i možnost tisku různých vystřihovánek, obálek, ozdobných papírů, kalendářů (i adventních), samolepek, ozdob, visaček na dárky, atd. V Canon Creative Parku http://cp.c-ij.com/en/index.html. I to jsme vyzkoušeli a určitě budeme zkoušet dál. Škoda jen, že nápisy nejsou v češtině. A taky by se mi k tomu hodil nějaký vystřihovač, protože některé vystřihování je jen pro silné povahy :slight_smile:

Pozitivní na celém testování bylo, že jsem se konečně donutila udělat si pořádek ve fotografiích a zapracovat na fotoalbu (od narození do 1 roku) druhého syna, ke kterému jsem se za celý rok nedostala.  

#test_canon2  #recenze

Čti celý článek
t22d
31. říj 2018
Za málo peněz,hodně muziky :slight_smile: Omalovánka nakonec nebude vybarvená,ale polepená. Pěnové samolepky jsem dnes koupila v Pepcu ve výprodeji za 17 kč.
Zobraz celou zprávu
t22d
29. říj 2018
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 29. říj 2018
#test_canon2 Testování skončilo, takže jsem ještě včera vytiskla halloweenskou xxl omalovánku. A zkusila funkci šetřit inkoust,černá je tedy trochu flekatá.
Zobraz celou zprávu
t22d
28. říj 2018
#podzim_s_viledou
Podzim byl pro mě spíš ve znamení zahradních prací, ale teď když se počasí pokazilo, je na čase se zase pověnovat úklidu doma.
Zobraz celou zprávu
t22d
24. říj 2018
#test_canon2
Dnes jsem se konečně dostala k dodělání koláže :grinning: jen jsem nějak nepochopila jak ji uložit jako jpg. do PC nebo se to někam uloží samo?jde mi pouze rovnou vytisknou a znovu otevřít v my image garden
Zobraz celou zprávu
t22d
24. říj 2018
Naše podzimní vyrábění a výstavka :slight_smile: https://blog-teli.blogspot.com/2018/10/podzimni...
Zobraz celou zprávu
t22d
23. říj 2018
#test_canon2
Zvelebuji domácnost. Tisk na obyčejný barevný školní papír- béžový.
Zobraz celou zprávu
t22d
23. říj 2018
#test_canon2
Věděli jste, že pomocí inkoustové tiskárny si můžete vyrobit nažehlovací obrázky na textil?
Transferový papír mám z Lidlu, tisk zajistil Canon Pixma, grafika vlastní práce.
Manžel tričko určitě ocení :joy:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 4
Předchozí Strana
z 4
Další