Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
tinaprofi
Včera ve 20:21
Taky to mohli zacit v lidlu prodavat pred rokem, nez mi stihli pomalovat celej kvartyr :slight_smile:)))) staci jenom cista voda a dum zahalilo nadherne ticho :slight_smile:)
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
17. srp 2019
Dneska jsme holky vytahli na fesťák, radily jak pominuty a jak jsem se tam tak krcila v rohu, tak jsem premejslela, na co jednou budou v kotli řádit ony, trochu me mrzi, ze uz si s dcerama nezaparim na koncertu s Fanankem.:slight_smile:))) moje punkovy princezny :slight_smile:)
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
17. srp 2019
Drsnejsi, ale vybornej :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
16. srp 2019
Pane Hliniku, vas pry maminka kojila do 8 let? Nooo do vosmi a bez prikrmu, pak uz jsem si v tech vosmi letech vzal treba salam, nebo rybi salat....pozna nekdo legendarni scenku? :slight_smile:))))) ja se smeju na celou naves. Dokonaly :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
15. srp 2019
Decka odpoledne usnuly a ja mam svou tradicni terapii, netusila jsem, pri svych terapiich, jak strasne tezky je dosahnout vysledku, abychom byli fakt spokojeni. Pitoma krajina - zdanlive snadna, nekonfliktni, ale tak tezce dosazitelna v nasich ocekavanich - porad si rikate, ze to mohlo bejt lepsi. A proc je nedosazitelna? Protoze technicky neni x veci spravne :slight_smile:)) A vy je vidite, jen nejste schopni, je na to platno prenest. Technika špachtle a houba.
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
13. srp 2019
Zitra bude neco malo rizku k obedu :heart::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
13. srp 2019
Manželka: Koukni támhle na toho ožralého chlapa.
Manžel: Kdo to je ?
Manželka: Před 10ti lety jsem odmítla jeho žádost o ruku.
Manžel: Ty vole,on pořád ještě slaví.
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
11. srp 2019
Nejkrásnější a dlouhotrvající orgasmy vypadaji takhle...
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
8. srp 2019
Jo a kdybyste to nevěděly, dámy... tak dneska je mezinárodní den orgasmu :slight_smile:))))) tak si užijte oslavy :slight_smile:)
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
8. srp 2019
To tak ráno sednete do auta a vyjedete do práce, když v tom vám na dálnici v plný rychlosti vybouchne střecha :slight_smile:))) černýho petra si vytáhl marťas, já bych to asi leknutím stočila do rýna :slight_smile:)) jak vidíte, stát se může opravdu všechno ...únava materiálu a velké teplotní výkyvy, náš béďa /smart/ je - teda byl - jenom na přesun do práce ve vzdálenosti 12 km :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
7. srp 2019
Pobavilo :slight_smile:))

Spánek léčí, ...a proto v nemocnici:
5:00 budíček
5:30 další budíček - nese se čaj
6:00 další budíček - nese se teploměr
6:30 další budíček - nese se snídaně
7:00 další budíček - šup z postele, ať primář vidí, že mám čisté prostěradlo. Že 16 hodin po operaci žlučníku bych klidně ležel na odpadcích a nijak by mně nevadili ani potkani hodující mojí podestýlku nikoho nezajímá.
8:00 už skoro usínám, tak je potřeba, aby mě zkontroloval doktor, co nastoupil na ranní směnu. Operace žlučníku asi končí v 90 % případů smrtí, že nemůže počkat na vizitu.
8:30 přemýšlím, jestli má cenu zkusit usnout nebo se radši podělám do postele, aby měl pan primář radost
9:00 konečně vizita, pak se dospím
10:00 budíček holoto, vytírá se podlaha. Přesně ta samá podlaha, co se vytírala včera večer. Možná kdyby se vytírala jen trochu pečlivěji, stačilo by to jednou denně.
11:00 "Jéé, vy jste spal? Já se jdu jen zeptat, jestli vám něco nechybí ..." Odpovídám, že k dokonalosti mi chybí už jen klíč od dveří, ale z nějakého důvodu moji odpověď nikdo nebere vážně.
12:00 Oběéééd. Super! Nic mě nedokáže vytáhnout z postele tak, jako ten stavební materiál, co dovezla firma honosně se označující za catering. Právě jsem přišel o důležitou část zažívacího traktu a k obědu jsem dostal kaši, kterou kdyby znali naši předchůdci, nepotřeboval by Karlův most rekonstrukci ještě dobrých tisíc let. A abych si pošmáknul, topila se v oleji. Sice obvykle nemám nic proti pintě kvalitního vypečeného sádla, ostatně proto taky můj žlučový zásobníček už raději spáchal sebevraždu, ale jak mám mít vůli doma dodržovat žlučníkovou dietu, když si už z nemocnice přivezu špatné návyky?
13:00 "Jéé, vy jste nejedl?" Ačkoliv věřím v to, že evoluci, svini pomalý, bude trvat ještě tisíce let, než přizpůsobí zažívací orgány člověka nemocniční stravě, odpovídám laskavě, že jsem ochutnal a bylo to tak vynikající, že si na to nechci zvykat, protože doma by mi to chybělo a určitě bych si způsobil zánět slepáku, abych se mohl zase tak dobře najíst.
14:00 První návštěva pro spolubydlícího
14:30 Všichni společně volají babičce, která kvůli stáří nemohla přijet a evidentně už i hovno slyší.
15:00 Svačina. A hele, puding! Zatím určitě nejlepší jídlo dne. Kdyby z něho šla vyndat lžička, určitě bych ho ochutnal. Ale voní hezky.
15:30 Další návštěva pro spolubydlícího
16:00 Návštěva pro mě
17:00 Další opozdilci na návštěvě
17:30 "Nese se večeře! Výborný kyselý chléb a máslíčko" Už je to jasný, chtěj mě zabít. Přemýšlím, jestli jim připomenout, že ty tři díry v břiše neznamenají, že jsem si nechal udělat obřízku.
18:00 Vytírá se podlaha. Je to velice krátká, za to ale hodně hlučná epizoda.
18:30 Konečně dorazil objednaný čaj, který měl podle posledních informací z před hodiny dorazit "hned".
19:30 Oči mi padají, půjde se spát.
20:00 Měření teploty. Přemýšlím, že bych někomu nejraději narval do zádi celou meteostanici, ale asi bych nebyl první.
20:30 Dědek vedle nabyl dojmu, že mám zájem rozebírat s ním scénář Ordinace v růžové zahradě. Jediné, co bych rád rozebral, je dědek. Tím, jak jsem se k němu otočil zády, jsem mu asi nechtěně potvrdil můj zájem, tak si s mojí zadní částí vesele povídá dál.
21:30 Dědek jak mávnutím kouzelného proutku usíná se závěrečnýma titulkama. Jde se spát.
22:00 Sestra si nás od dveří kontroluje, jestli spíme. Asi si nebyla úplně jistá, tak pro jistotu práskla dveřma. Dědek udělal jen "eeee chrrrrr", za to já bych teď ocenil tu výměnu prostěradla, kterou jsem ráno pohrdal.
22:30 Dědek chrápe tak, že z vedlejší budovy odpadává izolace. Zkusil jsem po něm hodit bažanta, ale kapalina v něm na poslední chvíli nečekaně vychýlila jeho přesně vyměřenou trajektorii. Jsem bez munice jak Rus u Stalingradu. Kdybych nebyl po tom celodenním maratonu tak unavený, načůral bych mu do kapačky.
23:30 Asi jsem si zvykl na dělostřelectvo, jehož batalion zakempil na druhé posteli, protože i přes vytrvalou ofenzívu pomalu usínám.
0:00 Dědek rozsvítil, relé v nemocničních světlech nepochopitelně dělají takový kravál, že není možné to rozsvícení přeslechnout ani na rozjeté techno párty. Chce vylít bažanta, i když v něm má hovno. Teda "nic", aby snad nedošlo k mýlce. Zase takovej borec, aby nasral do bažanta, teda fakt není.
1:30 Dědkův bažant má asi problémy s prostatou, protože dědek opět rozsvítil a chce vylít bažanta, kde skoro nic není. To už ho sestřičky sjedou, že mě nenechá spát a ať příště zavolá až ho naplní. Ještě že alespoň ony měly rozum a svůj šepot ztišily pod úroveň hluku startujícího Concordu.
2:00 Dědek chrápe.
3:00 Plomby už mám úplně vydřený, jak skřípu zubama.
4:00 Usínám. Zdá se mi o řízku. Utíká přede mnou. Ale než zdolá val z bramborového salátu, je můj. Už se blíží k mé puse, kdežto v tom ...
5:00 "Vstávejte vy lenoši, přece nám tu neprospíte celý den!" Kdo se sakra v 5 ráno prosil o veselou sestřičku?
Ten spánek fakt bodl. Úplně cítím, jak se mé břicho přes noc krásně zahojilo. I kdybych si musel na pokoj objednat rikšu, dnes jedu domů. Zachráním tím život jednomu starci, co zrovna čte napínavé slevy v letáku Kauflandu. Ještě že mě nikdy nečeká pobyt na šestinedělí. To bych asi kojil kefír.
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
6. srp 2019
Děcka usnuly... moje terapie začíná :heart::tropical_drink:
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
6. srp 2019
Muhehe
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
5. srp 2019
Už jste si v lese nalezli také svůj první :deciduous_tree: Mateřský strom?

Princip je jednoduchý, při procházce lesem si najděte svůj strom, který se vám líbí a který by jste rádi rozmnožili. Strom sám o sobě by byl schopný se rozmnožit 1000x během roku, ale bohužel svoje semínka jen seje, spadnou pouze na zem... Je potřeba, aby jste mu pomohli a semínka zasadili, jednoduše dostali pár centimetrů pod zem, kde už má mnohem větší šanci, že vyroste :seedling::seedling::seedling:

Tohle lze dělat během procházky v lese:person_walking:, zvládnou to i děti🧒, tak proč by jsi to nezvládl také? Zapoj se i ty do výzvy #materskystrom a poděl se o své fotografie :camera:, videa :selfie: či zkušenosti...

Zde naleznete semenářský kalendář :date:, aby jste věděli, kdy za jakými semínky vyrazit https://semenarskyzavod.cz/o-nas/semenarsky-kal...

Video vytvořil Václav Rathouský - https://youtu.be/mGleFjCVffo
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
5. srp 2019
Top :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
4. srp 2019
Dneska je to 6 týdnů po hysterektomii, nikdy jsem se necítila líp a na rukou bych unesla ještě jedno děcko :slight_smile:)) Zpátky ve formě - jo a docela se mi zamlouvá vzpírání :slight_smile:) Teď mám konečně čas realizovat sporty, který pro mě předtím byly tabu :slight_smile: :heart:
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
3. srp 2019
#fisherprice_spanek

Nefotim sve spici deti... verim, ze jim kradu dusi :slight_smile: kdysi se fotili neboztici v krasnych satech a otevirali se jim oci, aby jako zivi vypadali. Hlavne deti. Mam radeji fotky, kde jako zive vypadaji :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
3. srp 2019
Eh :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
2. srp 2019
Tohle je výborný :slight_smile:)) Pobavilo.. dokonce mi moje škodolibá nátura velí vytisknout a pověsit to na náš záchod místo prosby, ať po sobě každá návštěva laskavě uklidí ho*na, který v míse nacházím zas a znova... Chápejte, místo časopisů ...ty na záchodě vidím nerada, moc prachu....

Pravidla pro ženy, aby si udržely muže

Na svého muže nikdy nezvyšujte hlas
Je to známka neúcty! Takže ať se cítíte jakkoli, na svého muže byste měla být za všech okolností milá a samý úsměv. Že máte na něco jiný názor, s něčím nesouhlasíte? Ale no tak, správná žena ví, že muž je hlava rodiny. Vítejte ve středověku!

V komunikaci s mužem nepoužívejte pocity
Žádný pláč, žádné dobré ani špatné dny, žádné emoce. Jako by žena měla být stroj, který se nikdy nezastaví. Jenže k lidem a k životu emoce patří. Každý je takový, jaký je, a je potřeba respektovat ho se vším všudy. Pokud to neumíte, není to láska.

Nikdy nekritizujte jeho přátele
Je zcela zjevné, že mužův kamarád je hlupák, bezpáteřní pitomec, co ho jen využívá, táhne ke dnu, obírá o peníze a podobně? Chraň vás ruka páně o něm říct něco špatného, je to přece přítel vašeho muže, vašeho domácího Boha. A ten je jediný, kdo může cokoli říct na adresu svých přátel. Tedy alespoň podle těchto podivných pravidel.

Vždy si plňte povinnosti v domácnosti
Celé pravidlo zní: Nikdy nezapomeňte, že váš muž si vzal vás, nikoli vaši hospodyni, uklízečku a podobně. Vždy si plňte domácí povinnosti. Prostě hezky makejte kolem domu, aby se v něm mužíček cítil dobře. Že padáte na hubu, protože po práci máte ještě druhou šichtu v domácnosti? Koho to zajímá, hlavně že je manžel šťastný.

Neplýtvejte. Manželův pot je příliš cenný
A jsme u financí. Zbožný anonym jaksi zapomněl, že v dnešní době vydělávají peníze i ženy a někdy je jejich plat i vyšší než manželův. Takže ano, plýtvat by se nemělo, ale nejde jen o pot mužů. Jojo, ty „staré dobré časy“, kdy byly ženy finančně totálně závislé na mužích, jsou dávno pryč.

Musíte mu dopřát sex, kdykoli projeví chuť
Nemáte náladu, nechce se vám, jste unavená, není vám dobře? Kdepak, jakmile má muž chuť na sex, musíte být povolná. (Kdy je v pořádku odmítnout sex?) A tenhle chytrý anonym vám dokonce vysvětlí, že přemoct se je jen pro vaše dobro. Sex je totiž pro muže důležitý, bez něj moc dlouho nevydrží, a pokud mu ho budete odpírat, je jen otázka času, kdy se téhle „vaší povinnosti“ ujme jiná žena. Amen!

Nikdy za svého muže nemluvte
To by bylo celkem v pořádku. Když se někdo na něco ptá vašeho muže, měl by odpovědět on. Jenže to by bohužel nesměla mít tahle rada dodatek, že opačně to fungovat nemusí. Za vás muž mluvit může. Proč? Přece proto, že je mnohem chytřejší, lepší, úžasnější, a vy byste mu za to možná ještě měla poděkovat.

Vždy buďte upravená a krásná
Dbejte o sebe za všech okolností, ať jste vždy přitažlivá. Mějte na paměti, že kolem každého muže se neustále točí dost žen, které péči o sebe nepodceňují, nikdy jim není špatně a i na smrtelné posteli si zvládnout udělat dokonalý make-up. A za ty vás muž vymění, pokud o sebe nebudete dbát!

Projevujte mu dostatečný zájem
Tahle rada se schovává za jinak pravdivou poučku, že komunikace je základ spokojeného vztahu. Jenže tenhle anonym má na mysli jednostrannou komunikaci. Muž prý potřebuje dobrého posluchače, který si na něj vždy najde čas a beze slova vyslechne, co má na srdci. A pak to samozřejmě bez výhrad odkývá!

Máte lepší nápad než on? Jste tým!
Anonym tak sice přiznává, že občas se může zadařit a žena může mít v něčem pravdu. Někdy má dokonce lepší nápad než muž, ale neměla by mu to dát nijak najevo – v takovém případě jste totiž tým.

Svého muže nehodnoťte
Nemáte právo svého muže jakkoliv hodnotit či soudit, dávat najevo, že se mu něco nepovedlo, a podobně. Tím se z vás totiž stává otravná žena a o tu žádný nestojí. Zato poslušnou loutku, tu chce doma každý.

Vyvářejte mu, jak to jen jde
Žádný muž nebere jídlo na lehkou váhu, takže úkolem správné manželky je mu pořádně vyvářet. A to jídla, která chce on. Že to není váš styl, vaříte jinak, jíte něco jiného? Prostě se naučte vařit, co má rád!

Nikdy se na něj nezlobte
Ať udělal cokoli, nezlobte se na něj. Naopak, užijte si každou chvíli s ním. Že nestojí za nic? Ale no tak, každá vteřina s vaším úchvatným mužem přece za něco stojí.


Ano, tento návod na udržení muže psal anonym...a ví dobře, proč zůstat v anonymitě... :slight_smile:)) takovou 3,14 kterou by pak mohl nalézt na svém domě nakreslenou, by už pravděpodobně neodstranily ani chobotničky z II. patra
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
2. srp 2019
https://www.prozeny.cz/clanek/martina-ptackova-... je to frajerka a ještě k tomu hezká a chytrá :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
1. srp 2019
Dneska jsem znicila celou rodinu vyslapem na dvoutisicovku, dostala jsem totiz chut na boruvkovej kolac :slight_smile:)) ne, ze by niz nerostly, ale ten vzduch a ty nadherne ospaly decka, ktery uz potom nemaji silu zlobit, nadhera :slight_smile:)
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
tinaprofi
31. črc 2019
To se mi libi
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
30. črc 2019
Ewusse nevydrzela... :slight_smile:)) sakra zensky, to nemuzete bejt aspon jednou mile? :slight_smile:))) takovejch veci, co jsme se mohly dozvedet, diskutovat a vy to vzdycky poslete ke dnu...
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
29. črc 2019
Maminky, pozor! Oblíbená zábava, zprostředkovávaná především přes sociální sítě, může být trestným činem. Za takzvané dipování, což je ve skutečnosti jakási forma loterie, hrozí i tři roky za mřížemi.

Na případy „dipování“ upozornila samotná policie, která se tak snaží informovat často zákonů neznalou veřejnost. Dipování je považováno za současnou internetovou zábavu, především pak maminek na mateřské dovolené. Dotyčné ženy většinou na sociálních sítích založí skupinu, kterou pojmenují třeba „Dipovačka"

Celý kolotoč se rozběhne, když správkyně nabídne ve skupině nějaký předmět, většinou se jedná například o kočárek nebo autosedačku. Uživatelky ve skupině si pak od majitelky kupují takzvané „dipy“, jež stojí asi 50 – 100 korun. Každý dip má své číslo. Celková hodnota dipů odpovídá ceně dražené věci. Když dražitelka prodá všechny dipy, tak proběhne slosování. Držitelka vítězného „dipu“ věc pak získá.
Dipování se v posledních měsících stává čím dál více populárním. A ač by se zdálo, že se jedná o nevinnou zábavu, policie má na celou věc jiný názor. Jedná se totiž o neoprávněné provozování hazardní hry. „Každý, kdo „dipovačku“ rozjede, je tak podezřelým z popsaného trestného činu, ty ženy, které losy kupují, jsou pak v rámci trestního řízení svědky. Případy této nelegální hry či loterie se stále objevují,“ řekl policejní mluvčí Jiří Matzner. „Organizátorům hrozí trest odnětí svobody v délce až tří let,“ dodal.
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
29. črc 2019
Hele proč vlastně nejdou na koně vkládat videa :slight_smile:)) by to dostalo úplně jinej rozměr... Nechtěj o tom admini minimálně popřemýšlet :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
27. črc 2019
A pak přišla nádherná bouře...
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
27. črc 2019
Nádherný Alpzug k oslavám státního svátku /1. srpen/ kdy se připomíná vznik švýcarské konfederace. Oslavy jsou jako každý rok velkolepé a završené ohňostroji. A krásně jsme si je užili...
Zobraz celou zprávu
(13 fotek)
tinaprofi
25. črc 2019
Miluju nic nedělání, kdybych mohla, tak jdu do předčasnýho důchodu o 30 dříve a nestydím se za to :slight_smile:)) Žádný povinnosti, děcka běhaj nahatý od rána do večera, za minulej tejden jsem prala jenom jednou, během 14 dní co jsem doma se holky komplet odnaučily na pleny / jenom na spaní ji pořád mají/ a přes den už vyžadujou chodit na velkej záchod. Pohoda, vlastně ani nevím jak se to stalo, nějak se to tak seběhlo a holky najednou nenosily pleny. Asi jsem se zrovna koukala se starším na film když se to stalo :slight_smile:))) Jenže lenost je jeden ze smrtelnejch hříchů, tak se musím pochválit jak mi to nic nedělání dělá dobře ještě než si pro mě přijde Belfegor /démon lenosti/ :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
25. črc 2019
Decka umlkly a matka relaxuje se stetcem, je to terapie a mela by bejt povinna pro vsechny :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
24. črc 2019
Silvina je fakt "husty" dite, premyslim, jestli ja takhle ve dvou letech neresila vysky, prozivala obrovskou euforii ze vseho "nebezpecnyho" a nevykazovala znamky strachu :slight_smile:) ja to urcite zapomela o to vic me fascinuje pohled na ni, pokazde kdyz leze do x metru vysek, me se zveda zaludek (opravdu mi neni psychicky dobre) a ona by dokazala swingovat i v peti metrech, jeji dvojce sofina rve uz u triceti centrimetru nad zemi. Hysterak a konec. Silvina miri ke hvezdam, libi se ji tam :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
Strana
z 6
Předchozí Strana
z 6
Další