Až jednoho dne TO přišlo!


Já a PEPCO

    

Když jsem čekala svoje první miminko, zcela náhodou jsem zabloudila do jedné z brněnských prodejen PEPCO. Zrovna jsme zařizovali pokojíček pro naši princeznu a v záplavě bytových doplňků jsem byla klidně ochotná utonout. Když jsem pak po vstupu do prodejny zjistila, že dekorace jsou jen třešničkou na dortu s korpusem z hraček a polevou z dětského oblečení, můj manžel mě musel z prodejny dostávat násilím. A ty ceny!!! No, asi Vám nemusím dvakrát říkat, že to byla láska na první pohled! Od toho dne jsem tam byla vařená- pečená. A pak mi otevřeli prodejnu přímo naproti domu! No to byla rána pod pas, jelikož jsem tam MUSELA vklouznout pokaždé, když jsem šla okolo, a když už nic jiného, koupit aspoň pytlíky na bobky. Tak prostě, když musíš, tak musíš.Já a ambasadorka

    

Nebude proto asi pro nikoho překvapením, že když se objevila na Koníku možnost dělat ambasadorku pro PEPCO, ani vteřinu jsem neváhala. Dokonce přišla v momentě, kdy jsem pociťovala šílenou potřebu se nějakým způsobem realizovat, jelikož s mlékem mi pomalu odplouvaly i mozkové buňky. :D Vždy jsem byla akční (někdo by řekl až přemotivovaná), měla jsem ráda kolem sebe lidi, ruch, a měla jsem šílenou potřebu “něco dělat”. S příchodem dětí se sice nic z toho nezměnilo, ale tak nějak k tomu nebyl prostor.

    

Nevím, kolik z vás věří v to, že si vše do života jsme schopni přitáhnout, ale já rozhodně. Jak jinak bych si měla vysvětlit fakt, že tato nabídka přišla v čase, kdy jsem denně sledovala novinky na Koníku, jestli se tam náhodou něco pro mě neobjeví? A najednou… tamtadadá!!! Dnešním dnem počínaje už nejsem jenom maminka, která brouzdá po Modrém koníku a hledá inspiraci a rady. Ode dneška jsem #ambasadorka. A že jsem to vzala vážně! Chci reprezentovat a nedělat ostudu, proto jsem se rozhodla dokonce i pro zvelebení svých vědomostí z českého jazyka a tak mám vždy u sebe moji, pro teď, dobrou kamarádku mluvnici českého jazyka. :D    

Na závěr mého článku mi dovolte, abych se ještě v rychlosti představila. Moje jméno je Katka (Katarína, ale tak nějak se v průběhu mých středoškolních let stalo, že díky našemu učiteli fyziky jsem začala být na tohle oslovení alergická). Poslední tři roky a šest měsíců jsem krom dcery, vnučky, manželky, kamarádky a sousedky i maminka turbomyšky Katky a už osm měsíců i lenochoda Beníka. A co si budeme povídat, žiji si svůj sen. Já, moje dětská láska, naše dvě děti a ošklivý pejsek na venkově v malém domečku. Nevlastním sice patent na život, ani na rodičovství, ale věřím, že jako ambasadorka Vám budu moci nabídnout něco ze sebe, třeba Vás inspirovat, motivovat, zprostředkovat Vám informace, které budu považovat za zajímavé a užitečné, přinášet Vám radost a zpříjemňovat vám chvíle online.Tak, co dodat? Děkuji týmu Modrého Koníka a společnosti PEPCO za tuto úžasnou příležitost a věřím, že společně zde rozjedeme tu pravou PEPCOmánii a budu se moc těšit na příjemný čas strávený s vámi.

   

Máte-li zájem a chuť si popovídat o módě, dekoracích, nabrat inspiraci, přidejte se k nám ve skupince PEPCO, nízká cena tě vždy přivolá! 


#pepco