Zdravím všechny uživatelky a uživatele modrého koníka!


jmenuji se Irena, je mi  čerstvých 28 let a s malým Adámkem (8m) se objevujeme na koníkovi už nějaký ten pátek. Před několika týdny jsem se dozvěděla, že má přihláška na Ambasadorku pro značku Baby Dove prošla prvním kolem konkurzu. Představte si mé nadšení a šok, když i po druhém kole vše vyšlo!:slight_smile:

A jak to vlastně začalo? K ambasadorství jsem se dostala malinko oklikou, vždycky jsem si ráda četla články a sledovala ostatní holky na koníkovi, které přinášely užitečné informace o konkrétních výrobcích, občas nějaké ty soutěže a hlavně pozitivní náladu a pocit, že se stále něco děje. Nicméně odvahu odeslat přihlášku jsem neměla, a po porodu synka mi trvalo nějaký ten pátek, než jsem se uvedla "do provozu" a opět jsem objevila hřeben, řasenku, slušné oblečení a chuť věnovat se i něčemu dalšímu.


Když se tak stalo a už jsme se s miminkem jakš-takš vzpamatovali (nebo jsem si spíš zvykla, že spánek je přežitek moderní doby), ukázalo se, že bych přeci jen mohla zvládat i něco víc, než jen péči o domácnost a malé miminko. Rozhodla jsem se, a poslala přihlášku pro Baby Dove. Jejich kosmetiku máme doma moc rádi, ačkoliv jsme rozhodně nevyzkoušeli všechno. A to mi dává skvělou příležitost seznámit s produkty jak sebe a malého Adámka, tak i vás. Celý koncept a myšlenka této značky je mi velmi sympatická a myslím si, že to tak může být pro spousty z vás:slight_smile: Baby Dove totiž představuje nejen skvělou škálu výrobků pro ty nejmenší (a že jsem se jako prvorodička dlooouho plácala v haldě kosmetiky, kterou bych mohla používat a která by opravdu fungovala, aniž by "smrděla" až k sousedům), ale ukazuje také velmi hezký a jemný přístup k mateřství.


Ráda bych spolupráci s Baby Dove pojala jako cestu, kterou bych mohla maminkám a budoucím maminkám ukázat, že není nutno dělat vše dokonale, ale hlavně s láskou a s pozitivním přístupem. Je totiž jedno, jestli máte doma roztahané hračky, kytky na oknech neviděly vodu od vašeho porodu a nevyžehlené prádlo se kupí na hromádce. Dove tento individuální a reálný způsob přístupu k mateřství  velmi dobře propaguje a myslím si, že je to potřeba! Občas totiž zapomínáme, že není naším úkolem se z toho všeho zbláznit a každý večer vyčerpaně a odevzdaně padnout v polokómatu do postele.


A na co se můžete těšit se mnou?


Nouze nebude o nejrůznější soutěže o srdíčka a občas i nějakou tu věcnou cenu, určitě vás nemine množství příspěvků z každodenního života obyčejné mámy, nápady na výlety, tipy i články o kosmetice pro děti i pro vás a chybět nebudou ani články o mateřství a celkově o životě s dětmi. Já se zase budu moc těšit na vaše příspěvky, dotazy, zážitky a názory!


Touto cestou bych vás chtěla pozvat do nově založené skupinky zde na MK :
 "Baby Dove - Pro skutečné mámy" ,
kde se můžeme lépe poznat a rozpoutat diskuze o tom, co vás zajímá jak o značce, tak i o věcech ze života. Můžeme si v klidu popovídat, pochválit se (či si postěžovat:D), zkrátka si trošku ulevit a přitom se něco dozvědět.


Už se na vás těším!

Vaše nová Ambasadorka Irena :slight_smile:


#babydove #skutecnemamy #ambasadorka #prvniclanek #skupina