Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  vojtisek2007
  18. kvě 2011    
  No tak zas ne, asi jsem to zakřikla, včera ráno poslední dávka ATB a teď už leží, skelný oči a má 38, tak to mě už fakt poser 😞 😞 😞 😞 jdu si hodit provaz....manža je od neděle na 14dnů pryč a já mám od pondělí 100% nástup v práci...

   úplně trpím s tebou,jelikož vím co to je☹☹my jdeme ve středu na kontrolu,já se zase dozvěděla,že vojtík ten neustálý kašel má z alergie,asi dostane foukátko,výborný,fakt!!!!!ten chytil a chytá vše co snad existuje!!!!!!

   18. kvě 2011

   to snad néééé????? panebože, no musí na nějaké to v\yšetření, to není normální, musí mít asi nějakého bacila a ty ANB na něj podle mě nezabíraj??? No nevím....

   19. kvě 2011

   @hojta
   @lifinka
   no holky, tak dneska zase dobrý, tak já už nevím....testy mu udělá alergoložka, co jsem si našla sama pro Elišku (kvůli alergii na bílkovinu kravského mléka) ale ta čekací doba...skoro dva měsíce...tak to už vydržíme a pak budeme vědět víc, jak u Vojtíka tak u Elis. Stále posilujeme imunitu jak divý- denně 3x denně sirup z jitrocele nebo pampelišky, 2x denně čaj se zázvorem,sirup imunoglukan (ten už bere přes dva měsíce), probiotika a teď ještě tu kůru broncho-vaxom - tak to by v tom byl čert,aby se nezberchal, když bude i nějaký lepší počasí k tomu.

   19. kvě 2011

   teď je na to nějaký přístroj,která rozliší zda se jedná o virozu nebo bakteriální.. nevzpomenu si jak se to teď jmenuje,naše dr.ho má v ordinaci akorát se za to platí.. a je fakt že na některé druhy bakterií všechny atb nemusí zabrat.. z moče se dělá ten bio rozbor na bakterie,pak výtěry z krku atd... vím že přišel zpět nějaký papír z laboratoře kdy bylo napsané o jakou bakterii se přímo jednalo a u toho bylo napsané které atb jsou vhodné nasadit a jaká na kolik ta daná atb. zaberou..nějaký cílenější rozobor asi..

   13. črc 2015