Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  1 / 1

  Kéž bych to četla před svým porodem.. I když kdo mohl čekat, že budu muset podstoupit akutní císařský řez s celkovou anestezii..

  3. pro 2019

  @ajronka to nikdo neovlivní. A nikdy se nelze připravit na vše. Rozhodně si nic nevyčítej, věřím že jste si všechno už vynahradili.
  A když se to nedejbože stane příště, budeš už vědět 😉

  3. pro 2019

  Zažila jsem to.. nekonečný porod byl ukončený akutním císařem, tzv. za pět dvanáct..při cestě na sál, jsem muži rozdávala pokyny, ať si ten bonding vyhádá, když nemůžu já..do teď je to pro muže jeden z nejsilnějších zážitků a mě moc mrzí, že jsem to nezažila. A první okamžiky jsem prospala a následně nevnímala na 100%. První kojení si ani nepamatuji.

  3. pro 2019

  Jooo kdyby člověk tušil co bude ☹ kdo je připraven nebývá překvapen. Teď už to vím a třeba tentokrát to bude všechno jinak. Pěkný text 🙂

  3. pro 2019

  Já podstoupila císaře, musela jsem být pak několik dní na aru a manžela hned brali automaticky jako plnohodnotného rodiče, mohl sedět u malé,jak dlouho on chtěl ještě mu sami říkali at tam dává k ní ruku. Manžel dokonce klokánkoval hned od začátku. Záleží hodně na lidech na které narazíte a zda svoji práci dělají s láskou. My měli na to štěstí

  3. pro 2019

  @pavlinag takhle je to úplně nejlepší. A mělo by to tak být všude.

  Jenže není 😥 Mnohdy otce nepovažují za ,,důležitého " a dítě raděj strčí na vyhřívané lůžko a mají klid.
  A pro rodiče kteří neví a zdravotníci jim to sami neřeknou jsou tyhle články.

  3. pro 2019

  @pavlinag Take jsme to tak měli. Manžel nenechal dceru samotnou ani minutu a sám personál mu to nabídl. Čekal s pediatrem, až dceru vytáhnou a byl u všeho.

  4. pro 2019