Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zuzkasim
23. dub 2019
Když už jste mi tu tak hezky poradili s ubytováním na romantický víkend s mužem, poprosím o další zkušenosti. Jaké jsou možnosti posunutí MS? Zkušenosti mám v tomto ohledu nulové, je to pro někoho možná kravina, ale já si ten víkend, který budeme mít po 14 letech bez dětí fakt nechci nechat zkazit:frowning2:
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
Zpráva byla změněna 20. bře 2019
#brezen_s_viledou
Nebude to nic až tak objevného, ale jeden z mých největších pomocníků krom muže a starších dětí je pro mě hadřík actifibre od Viledy. Konečně jsem si dnes dokoupila další nový, protože ten starý už je opravdu hodně opotřebovaný a děravý:slight_smile: Na veškeré skleněné plochy, lesklou linku, koupelnu...
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
16. únor 2019
Nemáte tip na nějaké pěkné a cenově přijatelné ubytování na "romantický" víkend s mužem, ideálně tak 1 max. 1,5h od Brna, třeba někde na Vysočině? Dostali jsme od kamaráda tip na roubenku, ale v termínu, kdy můžeme být bez dětí, mají bohužel obsazeno:frowning2:
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
22. kvě 2018
Moc prosím o radu, jaké jsou možnosti dostat se ve všední den ráno v Praze z Florence na letiště? V Brně máme speciální autobus, nedaří se mi na internetu nic takového v Praze dohledat.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
20. bře 2018
Prosím o radu ty, které znáte Prahu a její možnosti. Jedeme o víkendu 3 kamarádky 200km na výlet do Prahy. Ubytování máme zajištěné, ale to je tak vše. Rády bychom podnikly něco, co Praha nabízí, ale nevíme co, protože neznáme moc možností. Lístky do divadla se nám nepodařilo sehnat. Zoo bychom si rády nechaly na někdy s dětma. Co se dá v Praze zajímavého přes den nebo večer navštvívit? Všechny máme 3 děti a pro 2 z nás je to naprosto první možnost užít si víkend bez dětí jen tak s kamarádkama... Noční a večerní prohlídky botanické zahrady jsou už obsazené, poradíte prosím něco? Mě by třeba lákala i návštěva Obecního domu, ale nevím, jestli se to musí objednávat dopředu...
Zobraz celou zprávu