Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zuzkasim
10. zář 2019
Dny Marianne: mám u Bati vybrané docela drahé boty, tak mě napadá, jestli je možným si boty koupit ve dnech marianne, které budou tento víkend. O akci na stránkách Bati nic nevidím (nebo hledám blbě), na dnech marianne je psáno, že by mělo platit 20%. Uvažuju, že bych využila mamčin telefon, kam jdou stáhnout kupóny (já mám starý tlačítkový), ale musí se ty kupóny do mobilu taky koupit? Nebo kde se vezmou? Popř. musím si koupit ten časopis? Moc se neorientuju v tom, jak to vlastně funguje.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
22. srp 2019
#lassig_letoplnezazitku
Děti rodím vždy o prázdninách a u posledního dítěte to bylo dost omezující pro mé starší děti, které neměly žádné klasické vyžití, naopak musely se mnou absolvovat těhotenská vyšetření v nemocnici, hlídání u nás neexistuje, já nikam jinam nesměla, po porodu zase sžívání s plačícím uzlíčkem... Po porodu jsem byla naštěstí tentokrát rychle fit, takže jsem manžela umluvila za nějaké 3 týdny na celodenní výlet na Šmelcovnu. Je to krásná chatová osada za Brnem, u řeky, lesy, chládek. Takže pár malin po cestě, koupání nohou v ledové říčce, pohodová procházka, při které i ten uplakaný prťousek spal a hlavně po několika měsících "vězení" doma, v bytě, konečně VENKU!
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
14. srp 2019
Dnes jsme v Lednici na zemi na cestičce viděli toto "zvíře", cca 4cm dlouhé, pohybovalo se trošku podobně jako pásovec, ale nedaří se nám to na netu pod ničím najít. Nevíte, co to je?
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
13. srp 2019
Porcelán Dity P. Máte? Jaké jsou zkušenosti s kvalitou? Kde se dá vidět naživo? Už pár let po něm toužím a naše stará sada se pomalu tenčí... Pár věcí je podle mě naťuklých z myčky, ale mýt je v ruce, nebylo by to lepší, tak uvažuju o nákupu pěkného porcelánu.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
3. srp 2019
Prosila bych vás o tipy na rodinné filmy. Nemáme Tv, takže dětem pouštíme příležitostně filmy na PC a už nám dochází nápady na něco, co bude bavit čerstvě šestiletou a zároveň i 14-letého puberťáka. Nejsme zrovna z těch, co by nechávali prcka dívat se na kde co, fakt si vybíráme. Naposled měl úspěch např. Bohové musejí být šílení, Saxana, Vzpomínky na Afriku, u Policejní akademie jsem se pak dost divila, co všechno tam je, už jsem si to dávno nepamatovala, pro malou to moc nebylo (ale aspoň my ostatní jsme se bavili)...
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
16. črc 2019
Tak to zkusím ještě jednou. Našel by se tu prosím někdo, kdo umí dobře německy? Vymýšlím pro děti ze ZŠ hru a potřebovala bych zkonzultovat správnost jednoduchých vět, zda je obvyklé ve hře používat spíš členy určité nebo neurčité popř. bez členu, pokud jde o uhodnutí slova atd. Žádné složité překlady, ale ráda bych to měla správně.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
9. črc 2019
Našel by se tu někdo, kdo umí dobře německy? Vymýšlím pro děti ze ZŠ hru a potřebovala bych zkonzultovat správnost jednoduchých vět, zda je obvyklé ve hře používat spíš členy určité nebo neurčité popř. bez členu, pokud jde o uhodnutí slova atd. Žádné složité překlady, ale ráda bych to měla správně.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
23. kvě 2019
Dnes poprvé jsem vyzkoušela barefootové boty, které by sedly i na mou uzoučkou nohu. Jenže stály 4 tis:frowning2: Nemáte náhodou tip, kde by šly Leguano koupit levněji? Co jsem kde zatím našla, cena byla všude stejná a nemám dojem, že by ten materiál vydržel cca 10 let (když mi boty do 2 tis vždy těch 5 let vydržely).
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
16. únor 2019
Nemáte tip na nějaké pěkné a cenově přijatelné ubytování na "romantický" víkend s mužem, ideálně tak 1 max. 1,5h od Brna, třeba někde na Vysočině? Dostali jsme od kamaráda tip na roubenku, ale v termínu, kdy můžeme být bez dětí, mají bohužel obsazeno:frowning2:
Zobraz celou zprávu