Novinky

#anketa

apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 9. zář 2018
Hezký nedělní večer,
Dnes tu pro vás mám jednu #anketa #forkids. Otázka je úplně jednoduchá - vyšlo vám pohlaví dítěte, dětí podle této tabulky?

U mě jednou ano a podruhé ne:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 9. črc 2018
Dnes večer zase jedna #anketa. Bude se týkat bezpečnosti dětí při jízdě na odrazedlech.

Dáváte (či dávali jste) svým dětem při jízdě na odrážedle venku ochrannou přilbu?

Díky za odpovědi a přeji krásný zbytek večera :slight_smile:

#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
2. črc 2018
#anketa #forkids Maminky i budoucí maminky, dnes na vás jdu s otázkou, která mě vážně moc zajímá :slight_smile:

Kolik vás stála kompletní vybavicka pro miminko? (myslím opravdu všechno, včetně kočárku). Je mi jasné, že většina z vás nebude znát přesnou částku, bohatě mi bude stačit odhad :slight_smile:

Děkuji a jsem moc zvědavá na vaše odpovědi :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. čer 2018
Při pondělním večeru ještě jedna tematická #anketa :

Odměňujete děti nějak za vysvědčení? Pokud ano, jak "slavíte", co kupujete?
Aby nezůstaly stranou maminky dětí, které ještě do školy nechodí, zajímá mě i, jak to máte v plánu dělat časem vy?

#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
17. čer 2018
#anketa Maminky, ženy - jak to vidíte s koupáním nahatých dětí na veřejných místech? Ano, ne, popř. dokdy jo? Dneska se u nás koupali nahatí dva cca 9 letí kluci a mně už to přišlo fakt strašně divný (pro rýpaly - nakoukám po nich, nic jim neříkám, nikoho nekritizuju, spíš mě jen zajímají názory, jak to vidí ostatní)

Za sebe musím říct, že dávám klukům plavky snad od prvního koupání. Jsou sice malincí, ale nějak se mi nelíbí, aby je kdekdo okukoval nahaté. Tobi se teda dneska chvilku koupal bez plavek, ale příště už jde stopro v nich:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 11. kvě 2018
#anketa Moje oblíbené jídlo v restauraci jsou zapečená kuřecí prsa se šunkou, sýrem a broskví (ano, pane Pohlreichu, jsou lidi, kterým to fakt chutná :slight_smile:) Snad všude po republice vypadají stejně, jen v oblasti Českého Švýcarska jsem vždycky překvapená. Původně jsem si myslela, že je to otázka ojedinělé restaurace, ale ted uz se mi tu po několikáté stalo, že vrstva sýra je nasypana za studena, kdežto všude jinde je zapečená. Prostě jiný kraj, jiný mrav. A co u vás, kde žijete - vrstva sýra se zapéka nebo dává jen studená?
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
3. kvě 2018
Zase jedna #anketa :slight_smile:

Kolik mají nebo měly vaše roční děti zubů? My s Tobiaskem byli dneska na roční preventivní prohlídce a paní doktorka byla "v šoku", že už má Tobi 6 zubů :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
29. dub 2018
#anketa
Dneska to je skoro na oslavu - právě je 9 hodin a naše děti výjimečně už spí. Většinou máme uspáno tak mezi 21: 30 - 22:00. V kolik míváte padla vy? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rybkamyska
5. kvě 2016
#anketa Jak vám doma pomáhají mužské polovičky s úklidem? Žádáte je o pomoc, máte to rozdělené, nebo je vše pouze na vás? Za každou odpověď posílám srdíčko :slight_smile: Hezký den :slight_smile:
#vileda
Zobraz celou zprávu
misa_lovi
Dnes ve 20:16
Často si tak říkám, že my mámy to tedy máme opravdu složité :sleeping: Ten den mi vždy tak rychle uteče. Na druhou stranu je to ta nejkrásnější funkce, kterou nám naše děti mohly udělit :heart: Jaké máte večerní rituály? Pro našeho Štěpíka bylo po koupání uspávadlem právě kojení a po roce hlavně dudlík LOVI s knírkem z kolekce Retro – vypadal, že jen tak neusne, a když uviděl svého ňuňu, dudu, mimi (jeho slovy), tak zavřel očička a já jen pozorovala, jak je to všechno naprosto dokonalé….Přejeme vám krásnou noc! :wink::thumbsup:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další