Novinky

#babydove

vanea AMBASADORKA
10. pro 2018 Čtené 217x

Krásné dobré ráno všem!

V posledních několika dnech jste měli v rámci dnů s Ambasadorkami možnost přečíst si spoustu krásných a zajímavých článků na téma Vánoc – a dnešek? Ten jim bude také věnován. A pokud jste (jako já) milovníky vánoční nálady, ruchu okolo a celkově atmosféry a shonu, určitě pochopíte, proč mám toto období tak strašně ráda.

A protože už v článcích padlo spoustu jiného – od čertů a Mikulášů, až k adventním trhům a tradicím, rozhodla jsem se zaměřit přímo na náš Štědrý den. Aneb jak jsem trávila Štědrý den jako malá, jak ho trávíme dnes a jaké tradice nás tímto kouzelným dnem provázejí.

Nebudu psát, že jsou zrovna naše Vánoce ty nejkrásnější a nejzajímavější na světě, že děláme spoustu tradic, o kterých jste dlouho neslyšeli, a že právě proto jsem já ta nejpovolanější, která by o tom měla psát…Ale pro mě jsou Vánoce nádherné vzpomínkami a tím, že se každý snaží udělat druhým radost, vykouzlit úsměv na tváři, a to vše je mu vráceno v krásné, slavnostní atmosféře za zvuku koled a za všudypřítomných světýlek. Ano, radost se má rozdávat celý rok. Ale přeci jen – s hudbou a celkově atmosférou, to má na Vánoce úplně jiné kouzlo.

A teď už k tomu, jak to vždy bývalo u nás=)

Když jsme byli s bráchou malí, oba jsme docela dlouho věřili na Ježíška. A musím podotknout, že ačkoliv to byla „lež“ a dnes je možná populární říct dětem celou pravdu rovnou, já jsem vděčná, že jsem mohla tak dlouho opečovávat tento magický pocit. A i tehdy, kdy jsme už dávno nevěřili, jsme stejně předstírali, že se snad děje něco tajemného, něco, čemu úplně nerozumíme. Zkrátka jsme se nenechali připravit o to vánoční „něco“, co v našich srdcích stále existuje.

U nás v rodině vždy bylo zvykem, že Ježíšek tvořil a zdobil se svými pomocníčky stromeček už pozdě v noci 23.12. My děti jsme byly zalezlí v postýlkách, protože – kdybychom tam trajdali, tak je vyrušíme a stromeček nebude, takže ten večer se nám usínalo opravdu lehce. V převlečených peřinách, se světýlkami v oknech a s netrpělivým nadšením, které nás mělo probudit už 24.12. – velice brzy ráno. Rodiče se vždy v noci vyčerpali na zdobení velkého stromku, který byl obvykle až po strop a i poměrně široký, takže budíček okolo 5 ráno museli „vítat nadšeně“. Nicméně to dělali pro nás a nikdy na nich nebylo nic znát. Bylo to, něco, co nám hned po ránu udělalo tak šílenou radost, že by nám to teoreticky mohlo vystačit na celé svátky:D Stromeček byl vždycky slaměný s barevnými světýlkami. Myslím, že tuto tradici jsme poprvé porušili až když jsem byla na střední škole a začala jsem stromek zdobit já s mámou – tehdy už baňkami a v moderním stylu. A večer, ne v noci.

Když jsme přestali dovádět okolo stromečku, maminka nás nahnala do svátečního oblečení a šlo se ke stolu. Na snídani jsme mívali vánočku, hezky s rozinkami a mandlemi a kakao, nebo pečený čaj.

Celé dopoledne jsme obvykle trávili u babičky a u dědečka, kam jsme se vypravovali hned po snídani. Přinesli jsme jim kousek vánočky a šli se dívat na stromeček (u nich s kolekcí a barevnými baňkami) a na kapry ve vaně. Vždycky tam chudáci plavali dva a nás děsně bavilo je hladit po vouscích. U babičky se taky hned z rána koštovalo cukroví – resp.mělo se ….Ale my z domu poučení, že cukroví se jí až po večeři za odměnu, jsme si ani jako děti nic nedali. (babička nám to vyčítá dodnes:D) Asi jsme to měli pomotané, ale nějak jsme doufali, že díky tomu to zlaté prasátko přeci jen uvidíme.

S dědou i babičkou se taky pouštěly loďky, házel se „střevíček“ ke dveřím, a myslím, že někdy i lilo olovo, ačkoliv to mám už ve velké mlze. Co nám zůstalo skryto, byl osud kapříků. Do nějaké doby jsme pak akceptovali, že jsou zkrátka na talíři, ale jak jsme byli starší, začalo nám jich být líto, a tak se postupně tradice živých kaprů vytratila.

Na oběd jsme už utíkali domů a co mi paměť sahá, měli jsme vždy krupici, občas kyselici s hříbky a bez masa.

Čas po obědě se už trávil různě. Když bylo štěstí a bylo hodně sněhu, šli jsme s tátou sáňkovat, zatímco maminka si postupně chystala večeři. My se mezitím procházeli, dávali zrní ptáčkům a dováděli ve sněhu. Výjimkou nebyly ani ty Vánoce, kdy bylo venku ošklivo, a tak jsme trávili den čtením, hrami a pomáháním mamince.

Slavnostní večeře u nás začínala s první hvězdou – tedy okolo 17 hodiny. Vždycky jsme se umyli, znovu hezky oblékli a šlo se hodovat. Nejdřív jsme si každý rozkrojil jablíčka. Nikdy se nestalo, že by uprostřed nebyla hvězdička. Před jídlem se máma s tátou pomodlila a my jako úplně malí taky (její rodina je věřící a maminka také, my se přidávali, protože už jsme to měli zažité). Jako polévku jsme mívali hřibovou, nebo pak onu bílou kyselici. Pamatuju si, že jsme tomu moc nedali, ale byla to tradice, tak se držela. Moc dobře si taky pamatuju, že většinu našeho dětství se držela i tradice kaprů, a to i přes moji a bráchovu nevoli. Hrozně jsme to nesnášeli. Když se pak jednoho krásného štědrého večera lovila kost v bratrově krku, zatímco chudák statečně modral (ačkoliv, to se mi možná jen zdálo:D), rodičové od této tradice upustili a od té doby jsme mívali rybky různé, my děti jsme si obvykle dávali lososa, rodičové exotičtější druhy. To vše s vynikajícím a nepřekonatelným maminčiným bramborovým salátem, na který už jsem mnohokrát rozdala recept=)

No a po večeři to nastalo. Abychom byli ukáznění a držela se mimo tradic i ta morálka, museli jsme naklusat do pokojíčků a odpočívat po večeři. Maminka mezitím myla nádobí a tatínek šel pro něco do sklepa, obvykle pro mléko. (za celé ty roky jsme nikdy nepojali podezření, pro jaké mléko to šel, když ho nikdy nepřinesl… a proč zrovna po večeři:D) V tu chvíli se obvykle na zahrádce objevovalo zlaté prasátko, aneb náš tatínek svítící baterkou do různých houští. Myslím že snad kdysi i přímo houštím probíhal a dupal, ale to mi možná pracovala fantazie, neb se k tomu nikdy nepřiznal.

Když už tedy ustal náš jásot a tatínek posbíral zbytky důstojnosti, šel nosit dárečky. To jsme samozřejmě nevěděli, byli jsme zavření v pokoji. On se s tím asi poměrně natahal, jelikož je nosil ze sklepa až do horního patra obýváku, tedy dvě patra po schodech – a to ještě v tempu, abychom neztratili trpělivost a nešli hledat Ježíška na vlastní pěst.

Když se konečně zazvonilo zvonečkem, vylítli jsme jak neřízené střely z pokojíků. A pak se pár minut jen kochali se zatajeným dechem – mělo to zase jiné čarokrásno, když byly okolo prskavky, tma…a plno balíčků, slibujících velká překvapení. Každý z nás měl u stromečku úlohu. Jeden vybíral dárky druhý podával, třetí jim stříhal mašle. A ten poslední rozbaloval. Vždycky se jeden dárek vzal, stříhnul a podal majiteli. Dokud si ten člověk svůj dáreček neprohlídnul, nepotěšil se s ním a Ježíškovi nepoděkoval, další dárek nikdo netahal z pod stromečku. Všichni se radovali s obdarovaným. Takto jsme tedy zvládli trávit čas u stromečku i dvě hodiny. Byly to krásné chvilky a většinou už u nich bylo i ono cukroví a večerní pohádka. Po tom všem jsme si povídali, sledovali pohádky, a těšili se na další dny, kdy se do sytosti potěšíme s dárečky.

Musím přiznat, že při psaní mi ukápla nejedna slza. Vám to určitě nebude připadat tak krásně osobní jako mně, ale měli jsme doma nádherné Vánoce. Samozřejmě v nich byly i okamžiky, kdy táta běhal s foťákem a všem nám tím působil osypky, nebo padl nějaký ten mámin lepanec za protesty u jídla či za nevhodné chování u stolu…Ale to jsou banality a musím říct, že opravdu ani jedny Vánoce jsme neměli pokažené.  

Co se týká Vánoc aktuálně, když už máme s manželem vlastní Vánoce a trávíme je doma ve čtyřech, (ano, i pan pes se účastní) snažím se držet všechno v podobném duchu, jako jsme to měli my doma. Jediný rozdíl je, že je Adámek ještě malinký, takže si to kouzlo Vánoc neužívá v takové míře a my nemusíme dělat ani prasátko, ani se tolik snažit něco tajit. Ale věřím, že jednou tu krásu objeví a bude mít ze stromečku a z celého dne stejnou radost, jako mám každým rokem i já.

Doufám, že jste u článku neusnuli - jak tak koukám, je to poměrně dlouhé:D Chtěla jsem se víc rozepsat i o našich Vánocích aktuálně, ale asi si to nechám na později, protože to už by bylo opravdu nekonečné... Zbývá mi jen Vám popřát, ať si vaše vánoční dny a Štědrý den i večer užijete stejně tak, jako my, ať vás nic ve zlém nepřekvapí (třeba nějaký ten připálený řízek:D) a kdyby ano, ať vám to nepokazí krásné okamžiky s vašimi nejbližšími.

Co víc dodat! Užijte si zbytek dnů s Ambasadorkami a pokud najdete chviličku, podělit se s ostatními o vaše Vánoce, napište mi sem do komentářů, jak to máte u vás, které zvyky dodržujete, co byste rádi zavedli a co máte na Štědrém dni nejraději=)

Odměna v podobě spousty srdíček vás jistě nemine:-*

Irča & Baby Dove

#vanoce_s_ambasadorkami

#babydove

#skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
5. pro 2018 Čtené 355x

A máme tady pondělí:slight_smile: Zima, sníh...v našem případě spíš déšť a slota...na sebe nenechali dlouho čekat. Kalendář i počasí prozrazují, že pomalu ale jistě přichází na řadu chladnější roční období. 

Za normálních okolností by se člověk zavrtal do deky a třeba si krátil dlouhou chvíli
čtením u horkého čaje. Taky se vidíte? Já rozhodně. Ale o tom to dneska nebude! Blíží se nám totiž Vánoce, jedno z mnoha krásných období v roce. Pro hodně z nás (moji maličkost nevyjímaje), troufnu si říct, to nejkrásnější.

Kdo ví, čím to je. Snad tím, že si vzájemně děláme radost za svitu svíček a světýlek, v domě kromě obyčejných koláčů, které se pečou celý rok, voní taky cukroví, skořice a mandarinky. V kuchyni i domě panuje čilý ruch, děti jsou natěšené, rodiče ve víru příprav na den D. 

A my jsme se s holkama rozhodly, že vám tyto přípravy a shon obohatíme taky soutěžením a články, které vám třeba připomenou, proč jsou vlastně Vánoce tak krásné, zvláštní....a jiné, než kterékoliv jiné dny v roce. 

A dnes?! Dnes začneme soutěží se značkou Baby Dove! Abyste si ty přípravy nejen mohli užít, ale taky se po náročných dnech zrelaxovali ve vodě - jak vy maminky, tak vaši nejmenší. A nebo třeba můžete vyhrát krásný balíček, kterým uděláte radost pod stromečkem někomu dalšímu.

A jaká že je ta soutěžní otázka? Velice jednoduchá:slight_smile: Stačí dolů do komentářů napsat, co máte na Vánocích nejraději:slight_smile:

Dva krásné balíčky čekají hned na dvě z vás! A o co budete soutěžit?

Balíček 1.:

Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený)

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Balíček 2.:

Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený)

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200 ml

Dvě z vás už zítra ráno vybere generátor náhodných čísel. Všechno, co pro to musíte udělat, je splnit pár pravidel:slight_smile:

1. Přidat soutěžní příspěvek (odpověď na otázku) pod tento článek

2. Dát tomuto článku like

3. Dát like dnešnímu Vánočnímu článku u Marci @mummy88

4. Přidat soutěžní příspěvek do dnešní půlnoci.

Toť vše! :slight_smile: Všem vám moc držím palce a přeji pevné nervy do předvánočních dní, které jsou určitě plné příprav. 

Nezapomeňte ale v tom shonu, že je toto období také obdobím lásky a radosti. Tak až vás přepadne panika, že něco nestíháte, nebo že jsou lidi v obchodech nepříjemní - nenechte si to pokazit, hoďte se do klidu a obejměte své nejmilejší:slight_smile:

Určitě hned bude líp!

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez 

#vanoce_s_ambasadorkami #dny_s_ambasadorkami

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
4. pro 2018 Čtené 126x

Krásné dobré ráno všem!

Hned na úvod si dovolím napsat, že jste byly všechny úžasné! Tolik krásně vánočních příspěvků pohromadě určitě naladilo na vlnu cukroví, těšení se a pohody nejenom mně, ale i vás ostatní:slight_smile: Maličko mně to taky popíchlo, abych doma konečně trošku nazdobila stůl, takže díky Vám to vlastně u nás vypadá, že je prosinec :D ! Ale to je vedlejší! 

Dostávám se k tomu, na co jste všechny nejzvědavější. ANEB .... koho generátor vybral! A jsou to čísla....

122 a 93 ! Neboli @alilisi a @korlen !

Oběma holky moc gratuluju, brzy očekávejte moji zprávu:slight_smile: 

A vy ostatní nebuďte smutní a neklesejte na duchu! Protože už dneska 
(a zítra..a pozítří...a popozítří...a popopo...no však to znáte:D)  bude další soutěž:slight_smile: 

Sledujte ostatní holky, sledujte #vanoce_s_ambasadorkami a těšte se s námi! :-*

Ještě jednou všem moc děkuju!!! My se spolu v rámci Vánoc s ambasadorkami "potkáme" ještě jednou u článku, který si na vás brousí zuby v následujících dnech.

Mějte se krásně!:slight_smile:

Irča & Baby Dove

#babydove

#vanoce_s_ambasadorkami

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
2. pro 2018 Čtené 53x

Nás to prostě baví. A vás podle všeho taky. Vánoce jsou navíc obdobím, kdy se mají plnit přání a sny a máme si dělat radost.

Proto opět začínají DNY S AMBASADORKAMI.

Odfrkněte si na chvíli od vánočního shonu a odreagujte se při gruntování, zdobení, nakupování, pečení a všeho ostatního, co pro vás představuje začátek adventu. Máme pro vás znovu týden (dobře, tentokrát skoro dva) nabitý zajímavými články o Vánocích a o všem, co k nim patří, a také samozřejmě se spoustou soutěží. Protože ty ke Dnům s ambasadorkami taky neodmyslitelně patří.

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. A i když se na vás třeba neusměje štěstí, obohatíte alespoň svého ducha.  Každý den vyhlížejte článek; jednou o vánočních pověrách, jindy třeba o tom, proč jíme zrovna to, co jíme. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami. Nebyl čas vymýšlet nic extra nového, na tento formát už jsou všichni zvyklí.  Ale nějaká ta změna přeci jen proběhla, proto si je přečtěte pozorně:

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

 Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Pevně doufáme, že se vám i tentokrát budou dny s ambasadorkami líbit, užijete si je, dozvíte se něco nového a třeba si i odnesete jednu z výher.

Hodně štěstí! První článek a soutěž se objeví už zítra! 

Irča & Baby Dove

#vanoce_s_ambasadorkami #babydove

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
26. lis 2018 Čtené 52x

Krásný podvečer milé maminky:slight_smile: 

Jak jsem slíbila, je to tady. Opět je na čase vyhlásit výherkyně soutěže s Baby Dove! zapojila se Vás opět krásná řádka a tady jsou výsledky! Upřímně, jsem poměrně ráda, že nejsem v pozici výběrčího, protože bych zřejmě nebyla schopná vybrat, komu mají balíčky přiletět:slight_smile: Jako obvykle jsem použila stránku : ZDE . 

První balíček: Proběhlo "losování" a jako první byla vybrána @dannki

Druhý balíček : Opět se "losovalo generátorem", který vybral číslo pro @andynka78

A třetí, poslední balíček, generátor přiřadil číslu, které představovala @evusacek

Všem Vám maminky moc moc gratuluju a doufám, že výherní balíčky udělají velkou radost nejen vám, ale taky vašim malým pomocníčkům! Zúčastněným moc děkuju za velkou účast, srdíčka vám rozpošlu co nejdříve:slight_smile:

No a na všechny taky čeká dárečky nabitý prosinec! A pokud byste rádi zkusili i se svými mrňousky štěstí ještě teď, tak je stále šance u nás v Baby Dove skupince, kde se koná téma měsíce, ve kterém tentokrát nejde jen o srdíčka, ale taky o krásné balíčky:slight_smile: 

Přeji krásný týden! :-*

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
19. lis 2018 Čtené 171x

Krásné odpoledne všem:slight_smile:

Už je to tak, je tady pro vás "malé" překvapení! Jelikož se pomaloučku blíží Vánoce a čas, kdy se bude uklízet, chystat, vařit a hlavně taky péct a zdobit, Baby Dove si pro vás přichystal takovou malou "odměnu" už do začátku, říkejme tomu třeba motivační balíček pro "vás" a hlavně vaše malé zlatíčka:-*

A ono...ne že by snad v prosinci nebyla soutěž další (muahahaha), ale myslím si, že s rychlostí doručování v těchto předvánočních termínech bude jistější, když si nadělíme dárečky už takto s předstihem:slight_smile: Výhry budou přesně tři, takže šance jsou opravdu veliké! A o čem že to tentokrát bude?

Je tady období prvního sněhu, zanedlouho začíná advent..A mně by zajímaly hned dvě věci...

1)Jak probíhají přípravy na vánoce u vás doma:slight_smile: Může to být klidně co teprve plánujete, pokud ještě nezačínáte (což já naprosto chápu:D) 

2)Který z výrobků Baby Dove byste nejraději vyzkoušeli pro vaše maličké:slight_smile: 

To vše prosím přidat do komentářů pod tento článek, společně s tematickou fotkou. Ať už úklidové čety, kýble, krásného cukroví, stromečku, dárečků, či snad jen veselá fotka z nákupů:slight_smile: Jak je libo:-* Podotýkám, že pokud nesplníte zadání, váš příspěvek rovnou smažu, aby se dále nezapočítával (...a vám to dá třeba echo, že je potřeba ho přidat znovu a správně)

Podmínky soutěže:

1) Napsat komentář pod tento článek v bodě 1 i 2, dle zadání.

2) Dát like tomuto článku

3) Být členem skupiny Baby Dove zde: KLIK

Toť vše vážení a milí :D :-* Tentokrát to bude jednoduché!:slight_smile: A o co se bude soutěžit? 

O srdíčka pro každou z vás:slight_smile: a hlavně :

Balíček 1.

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50ml

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 4x50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400ml

Baby Dove Šampon Rich Moisture 400ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200ml

Balíček 2.

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Balíček 3.

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 400ml

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Je toho celkem nálož, co říkáte?;) Výherkyně budou tentokrát opět vybrány generátorem náhodných čísel:slight_smile:

Čas na zapojení se máte přesně do této neděle, tedy do 25.11.2018 do půlnoci.

Tak hodně štěstí!! :-*

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
31. říj 2018 Čtené 117x

Krásný večer maminky!

všem hrozně moc děkuju za zapojení se do soutěže, bylo vás tentokrát krásných 36 :-* Všechna vaše přání byla určitě vzata v potaz a všem moc přeji, aby se vyplnila:slight_smile: A teď už k tomu, která z vás se stala výherkyní krásného balíčku!

Jako obvykle jsem použila generátor náhodných čísel....a ten určil číslo 22!! 

Tramtadadááá...vyhrává:

@halasovci007 s tímto příspěvkem:slight_smile:

#babydove #tajne_prani Co bych si nejvíce přála? Aby byli všichni zdraví a spokojení a aby se zadařilo i těm, kterým nebylo miminko zatím přáno a dočkali se takového štěstí jako já. Nejvíce si přeji, aby naše princezna, až příjde na svět byla zdravá a přímo pro sebe si přeju, co možná nejvíce pohodový porod  a rychlé sžití s naší holčičkou.. Sice se točí vše kolem zdraví, ale co víc si přát..Bez zdravíčka nám jsou hmotné statky k ničemu..Zdravíčko je to nejdůležitější..

Moc gratuluji, jdu psát zprávu - všem ostatním děkuju za zapojení se!! Někdy během zítřka rozešlu alespoň srdíčka:slight_smile:

A taky už se těším na další soutěžení s vámi:slight_smile: Do Vánoc jich bude zřejmě víc a pro více z vás, tak číhejte!

Irča:slight_smile:

#babydove #skutecnemamy #soutez #tajne_prani

Čti celý článek
dvorkada
Zpráva byla změněna 27. říj 2018
#babydove #tajne_prani
Asi jako všichni si přeji zdraví pro celou rodinu a moje malé přání je úspěšně dokončit školu protože si tím plním sen a aby jsme byli všichni co nejvíce spolu a aby ten čas neutíkal tak rychle :blush::heart:
Zobraz celou zprávu
lucieeva777
25. říj 2018
Muj vzkaz zni :
Pro me jsi nadprirozeny, protoze tva duse je v nebi a stal se z Tebe andel, muj milovany brasko. Mam k Tobe blizko a myslim na Tebe kazdy den. Koncem mesice prijde tajemny cas, budou dusicky. Prala bych si splnit jedno prani : Ty vis, ze se snazim pomahat kde muzu. Prala bych si ziskat penize pro toho postizeneho chlapecka na rehabilitace. Prani je to velke, prosim, pomoz mi jej splnit ♡
#babydove #tajne_prani
Zobraz celou zprávu
jenyska4
24. říj 2018
#babydove #tajna_prani všechny vesmírné dušičky bych chtěla poprosit o zdraví a štěstí pro celou mou rodinu
Zobraz celou zprávu
eresiel
Zpráva byla změněna 23. říj 2018
Věřím na nadprirozeno a věřím i v boha. A je hodně večeru kdy tam někam nahoru do vesmíru vysílám svá přání. Navíc v tomto období myslím na všechny kteří už tu nemohou s nama být. Ať už členy rodiny (hlavne dědu,ktery umřel letos a ja se s nim na jeho pohřbu nemohla rozloučit. Přesně v čas jeho rozloučení jsem totiž porodila jeho prvního pravnuka ...) nebo děti či maminky, které museli ze svéta odejít dřív. A proto je mým největším přáním vidět vyrůstát své zdravé děti a být jim oporou co nejdéle. Protože nic nez zdravi
a plnohodnotny život není. I když na to pod náporem všedních i nevsednich starosti často zapomínáme.
#babydove #tajne_prani
Zobraz celou zprávu
martinka0209
Zpráva byla změněna 22. říj 2018
Volám všechny duchy a přeji si aby mojí dcerce nic nechybělo, byla zdravá a pořád šťastná:fallen_leaf: #babydove #tajne_prani
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
22. říj 2018 Čtené 215x

A je to tady, bude se soutěžit! 

Tento měsíc jsem vás malinko napínala, jestli soutěž bude, nebo nebude...

ALE jasně že jooooo!;) 

K podzimu a chladnému počasí totiž rozhodně patří péče o tělo, dlouuhé koupání, masáže....a víte co? Ono to samozřejmě platí i pro ty naše nejmenší!:slight_smile: Aspoň u nás se to vždycky večer ukáže, jako jedna z nejoblíbenějších a nejočekávanějších akcí dne. Jak se jde do teplé vody, tak je u nás veselo. Adámek už si dokonce poznává i svůj "sprcháč" :D A myslím si, že po dni venku v chladnu mu tato péče udělá jedině dobře;)  

Nicméně.... o čem že to tentokrát bude? Bude to, jako vždy, velice jednoduché a poměrně tematické:slight_smile: Jak jiste víte, měsíc říjen a hlavně jeho konec, je v mnoha zemích opředen duchovnem, tajemstvími, halloweenem (:D)...všude je to samá čarodejnice, víla, dýně.... na začátku listopadu taky dušička, všude okolo krásné věnce a výzdoba.. (aneb čas pro #skutecnemamy, aby předvedly, jak kreativní umí být;))...Ale o tom to tak úplně nebude:slight_smile: Teda bude..ale jen tak lehce...Pro to, abyste vyhrály krásný a opravdu napěchovaný "podzimní" balíček výrobků Baby Dove pro miminka a děti, bude potřeba jediné. Zapojit  se do této soutěže příspěvkem na Vašem profilu! A co že musí obsahovat?

Vzkaz pro některou z "nadpřirozených" bytostí, ke kterým "máme" na podzim tak blízko. Vzkaz, který bude obsahovat vaše přání, které byste chtěli splnit:slight_smile: No a tento vzkaz s přáním doplňte vaší fotkou, která by měla dýchat podzimem a určitě by neměla být převzatá z internetů;)

Podmínky soutěže:

1. Dát like tomuto článku, který právě čtete

2. Být členem skupiny Baby Dove (<-- klik)

3. Přidat na svůj profil na MK tematický příspěvek s fotkou

4. Tento příspěvek doplňte hashtagem #babydove a #tajne_prani

A teď už k tomu, co vás jistě zajímá nejvíc! A sice obsah tohoto balíčku, pro jednu šťastnou z vás!

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400 ml

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 50 ks

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50 ks

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove Šampon Rich Moisture 400 ml

Už jsem vás navnadila? :D Na zapojení máte čas do 28.10.2018 do půlnoci. Výherkyni vybere náhodný generátor čísel :-* Tak honem do toho, už se moc těším na příspěvky! 

#babydove #soutez #tajne_prani #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
24. zář 2018 Čtené 100x

Krásné pondělní odpoledne:slight_smile:

Jak už to tak bývá, každá sranda má svůj konec, a ta naše týdenní právě dopadla!!! 

Přidaly jste neuvěřitelně krásné fotky i popisky, na kterých je krásně vidět, že každá z nás prožívá/prožívala těhotenství úplně jinak:slight_smile: Všem hrozně moc děkuju za zapojení se do této soutěže, bylo vás krásných 42!:-*

A nebudu to protahovat! Jak jsem slíbila, k vylosování výherkyně jsem použila náhodný generátor čísel, abych nebyla stavěna do této nepříjemné pozice výběrčího, protože to se vážně nedá:D 

A generátor určil číslo 13!! Což je maminka @paperilla ! A tady už její příspěvek:slight_smile:

"Na naši maličkou princeznu jsme se strašně moc těšili (takové vymodlené druhé štěstíčko, na které jsme si museli počkat 10 let). Těhotenství bylo "za odměnu" (žádné nevolnosti, obtíže.....) a bříško si rostlo svým pozvolným tempem, takže já si těch 9 měsíců naprosto užívala " @paperilla

Moc gratulujeme a těšíme se na dojmy z výherního balíčku:-*

Irča & Baby Dove

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
17. zář 2018 Čtené 268x

Krásné podzimní ráno! :slight_smile: 

Slááááávaaaa, jak jsem slíbila, konám, aneb máme tady další soutěž s Baby Dove kosmetikou pro vaše nejmenší... a tentokrát i s dárečkem od Dove pro vás, pro maminky! A o čem že to bude? Připomeneme si, jaké to bylo, když jste byly (nebo jste?;)) v OČEKÁVÁNÍ! :-*

Já jsem třeba zjistila, že si tento pocit s "pupíkem" skoro neumím vybavit! :D Jaké to bylo, když jsem měla bříško, když vevnitř něco ťukalo (ke konci spíš "lámalo" žebra :D), když jsem se nemohla normálně sehnout, když jsem ještě měla vlasy, pořád jsem se dojímala, když jsem poznala opravdu velký strach (který už mně nepustil:D), a tak podobně. Přijde mi totiž, že to bylo strašně dávno a že to strašně uteklo! Co si pamatuju ale je, že jsem si těhotenství i přes mnohé problémy a spoustu omezení vlastně moc užila, protože s vidinou toho, že bude miminko brzy s námi, to šlo všechno nějak líp:slight_smile: A jak jste to prožívaly vy? Jaká byla očekávání a realita?:slight_smile:

Napište cokoliv z vašich pocitů a vzpomínek, které provázely těhotenství. Přišlo vám něco zvláštní? Nebylo vám dobře? Byly jste úplně bez potíží, jako normálně? Jaké to bylo, když jste zjistily, že se vám změní život?:slight_smile:

Přihoďte fotku s bříškem jako bonus a zapojte se do soutěže! :slight_smile: Krásný balíček čeká na jednu z vás a výherkyni vybere generátor náhodných čísel! A aby to mělo nějakou tu úroveň, tak tady pravidla :-*

1. Přidat příspěvek se vzpomínkou a fotkou na svůj profil/resp blog tady na MK s hashtagem #babydove_soutez

2. Dát like tomuto článku (který právě čtete)

3. Být členem skupiny Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/

Čeká na vás krásný balíček s těmito produkty:

1x Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

1x Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený

1x Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

1x Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

1x Baby Dove Šampon Rich Moisture 200 ml

Zapojit se můžete do 23.9.2018 a vyhodnocení proběhne příští týden v pondělí! Už se moc těším na všechny fotky a vzpomínky:-* Držím palce!!

Irča a #babydove

#babydove_soutez

#skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
29. srp 2018 Čtené 364x

Krásné dobré ráno maminky!

Chvilku jsem přemýšlela, jak článek správně pojmout, aby donesl své "poselství" tam, kam by měl. Hodně z nás "to" totiž nezvládá. Hodně z nás neví, jak na "to". Hodně z nás si říká, že "to" je zbytečné, a že se "to" přeceňuje. A že "to" počká. A potom jednoho krásného dne spadne drobek na podlahu, což v daný moment vnímáme jako apokalypsu, vybouchneme. A vlastně naprosto zbytečně.

Jen proto, že jsme "to" odkládali až moc dlouho. A co "to" je? 

Odpočinek.

Umět si správně a hlavně včas odpočinout je základem pro to, aby mohla být maminka spokojená, aby byla na děti připravená, čilá a mohla jim předávat svoji radost a energii, aby jim mohla být parťákem a stačila jim v nekonečných hrách "kdo z koho". Aby nemuselo docházet k tomu, že ji pak vytočí kdejaká maličkost, kterou by normálně přešla mávnutím ruky. A víte co? Odchod našich malých školáků i školkáčků do onoho zařízení by mohl být ten pravý okamžik pro to, abyste si alespoň občas našly tu správnou chvilku pro sebe. 

Jasně. Většina z nás "volno", kdy větší děti odejou do školy a školky, věnuje úklidu, práci, pochůzkám po úřadech, starosti o domácnost a třeba ještě péči o miminko. 

Ale ono to neuteče. A ruku na srdce, opravdu nenajdete hodinu času? Fakt ne?;) Ten nepořádek počká, miminko taky bude někdy spát, případně někdo pomůže. A pokud si opravdu nemůžete pomoct, tak ukliďte, běžte na nákup. Ale hoďte si alespoň potom nohy nahoru a nic nedělejte. Chvilku vám bude cukat ruka a přesně 5-10 minut budete hypnotizovat hadr, a říkat si, že tu chvilku "zevlení" můžete trávit nějak smysluplněji. 

Ale pak jednou možná začnete být podrážděná a protivná. (anoo, jsou i světlé výjimky, které ne, ale moc jsem jich nepotkala) A až přijdou děti domů, pes vám pošlape naleštěnou podlahu a manžel se po příchodu z práce vrhne radši do ledničky, než do vaší nevrlé náruče, možná přehodnotíte své celodenní úsilí a řeknete si, že dneska, dneska jsem si měla radši odpočinout. 

Takže milé dámy! Vezměte si knížku, časopis, pusťte si seriál, běžte na kafe, lehněte si do trávy na zahradě, vyvalte se na balkóně a opalte si tvarohově bílé nohy, běžte si zasportovat, nebo si třeba dejte pořádně dlouhou, horkou sprchu či vanu (jen vy, vana a mýdlo, žádní malí šotci, kteří se vytrvale dobývají do koupelny) a vypněte. A mějte se rády! Není cílem života se zřídit na oknech a každý večer padnout v kómatu do postele.

Mějte se krásně, nezapomeňte číhat na další články a soutěže od holek (už dnes vás čeká dalšíí!) sledujte  #dny_s_ambasadorkami a #zpatky_do_skoly a vyhlížejte taky tu zítřejší soutěž, která bude skrývat svoji odpověď někde v tomto článku;)

Tak čau! Irča a #babydove #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
27. srp 2018 Čtené 199x

Sláva nazdar výletu! :D 

To mi dalo...Do naší první soutěže tohoto týdne, v rámci #dny_s_ambasadorkami , se vás zapojilo neskutečné množství!!! Některé teda bohužel zapomněly splnit některou z podmínek, některé neuvedly v soutěžní odpovědi to, že je nutno si nechat slzičky na "cestu do práce", jak bylo psáno v článku:X A tak se stalo....že výherkyní se po generování stala...tramtadadáááá

...maminka s číslem 12!!! Což znamená (po splnění všech těch detailů), že vyhrála maminka @pet16 !!! Moc gratuluju a jdu psát zprávu:slight_smile: Všem ostatním ještě jednou moc děkuju za zapojení se do soutěže, těště se v dalších dnech na další a další! Ještě vás toho hodně čeká;) Sledujte naše profily i nadále!

Irča a #babydove #dove

#zpatky_do_skoly #dny_s_ambasadorkami

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
27. srp 2018 Čtené 465x

Krásné pondělí! 

Jestli jste byli pozorní, určitě jste si v předešlých dnech všimli, že se tady na koníku něco děje! A tušíte správně, probíhají dny s ambasadorkami:slight_smile:! S tím jsou samozřejmě spojené i články a taky soutěže! (....jo a taky fotky, ke kterým se v následujících letech nebudu hlásit a budu vytrvale tvrdit, že to nejsem já)

A jelikož už první článek proběhl, tak je čas na první soutěžní otázku! A jaká že je?

Odpověď najdete ve včerejším článku od @mummy88 https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/pustit-se-maminy-sukne-a-hura-do-skolky-oymnz8/ 

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku (tedy tomuto článku se soutěžní otázkou)

- odpovědět zde v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Zapojit se můžete jen dnes do 22:00 ! Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a upřímně doufám, že se k vyhlášení dostanu ještě dnes do půlnoci!

Každý soutěžní komentář bude odměněn 10ti srdíčky.

A na co že se dnes můžete těšit?! Jelikož je tento týden věnován nejen dětem, ale samozřejmě maminkám, tak si pro vás Baby Dove připravil překvapení! A sice, že se spolčil se svojí "velkou mamkou" Dove, a věnoval do soutěže rovnou dva super sprcháče, abyste si mohly milé maminky užít nějaký ten čas pro sebe a věnovaly jej třeba odpočinku ve sprše ;) 

Tak šup, stačí okomentoval, olajkovat...a můžou být vaše! ;) 

Krásné pondělí! 

Irča a #babydove

#dny_s_ambasadorkami #zpatky_do_skoly

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
25. srp 2018 Čtené 77x

Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! :slight_smile:

Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě zůstává jen sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

Podrobná pravidla jsou níže v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. :slight_smile:

A kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc!

První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

Mějte se krásně,

Irča a #babydove

#dny_s_ambasadorkami #zpatky_do_skoly

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
21. srp 2018 Čtené 336x

Krásné pondělní ráno!

Jak jsem slibovala, tak se stane :D Aneb, máme tady další soutěž! Tentokrát to bude jednoduché, trošku si zavzpomínáme a vyštracháme fotky, s okamžiky, které nám změnily život;) 

Jak už asi název soutěže vypovídá, půjde o "první fotky" vašich nejmenších (s vámi, nebo i bez vás). Vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste je poprvé sevřeli v náručích, když se na vás poprvé podívali, kdy se otočil celý svět vzhůru nohama:slight_smile: Přidejte pár vět o tom, jaká byla jeho/její cesta mezi vás vašima očima, jaké to bylo, když konečně vykoukli ven:slight_smile: Ať už bude fotka z bezpečí domova, nebo bezprostředně z porodnice, to už je jedno. 

Myslím si totiž, že pro spoustu maminek může být takovým tím "pravým uvítáním" nového člena rodiny až příchod domů, ale každá to máme jinak... já vás nechci "nutit" přidávat fotky z porodnice, které můžou být pro někoho příliš intimní, takže to opět nechávám na vás a těším se na příspěvky!:-*

Pravidla soutěže:

1. Přidej soutěžní fotku na svůj blog (tedy "zeď" zde na koníku)

2. Označ ji hashtagem #babydove_vitej

3. Napiš k ní krátký (nebo dlouhý;) ) popisek

4. Dej like tomuto článku

5. Staň se členem skupiny Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/

Pro jednu šťastnou výherkyni bude nachystaná odměna ve formě krásného balíčku s mlékem a mycím gelem ve velkém, 400ml balení!
A cože to bude konkrétně??

1x Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 400 ml
1x Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g
1x Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml
1x Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400 ml

Výherní příspěvek budeme s Adámkem opět losovat! ;) 

Čas máte tentokrát jen do pátku 24.8.2018, do 10:00 ráno!;)

#babydove #soutez #babydove_vitej

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
27. črc 2018 Čtené 18x

Už jednou tady něco podobného bylo - byl to článek o našem prvním "cestování" mimo známá místa. Posledně to probíhalo v panice, dneska doufám, že to proběhne o něco líp :D A abych sama sebe trošku připravila (podotýkám, že už ráno začal báječný den, kdy jsem si vyčistila zuby nappy krémem na zadek..a ač je Baby Dove super, tak v těchto situacích byste byli vděční za prachobyčejnou pastu :D ) rozhodla jsem se sepsat si takový seznam věcí, které se můžou na cestu s miminem hodit:slight_smile: Třeba se to sejde ještě někomu dalšímu, klidně mi to doplňte, pokud si myslíte, že tam něco zásadního chybí:D (jakože určitě bude...a zbytečností tam zas bude víc...)

Podotýkám, že nejedeme k moři, ale na týden do hor, ale třeba to bude ve výsledku podobné:slight_smile:

Oblečení

- 7x Body s krátkým rukávem a krátkýma nohavičkama 

- 7x Body s krátkým rukávem

- 5x Body s dlouhým rukávem

- 2x Teplá mikina

- 1x Vesta

- 1x Bunda

- 7x Kalhoty

- 2x Teplé kalhoty

- 1x Klobouček

- 1x Kšiltovka

- 5x Ponožky

- 7x Šátky na krk

- 1x Plavky

Kosmetika a přebalování

- Mycí gel na tělo i vlásky Baby Dove

- Tělové mléko Baby Dove

- Ubrousky na zadek (více druhů:D)

- Jedno větší balení plínek (ty se kdyžtak dokoupí)

- Plínky do vody (bereme splashers a uvidíme)

- Krém na zadek Baby Dove 

- Opalovací krém

- Imazol na opruzeniny

- Kartáček a pasta

- Osuška

Lékárnička

- Fenistil kapky

- Ocuflash do očí

- Čípky paralen

- Nurofen

- Desinfekce

- Vatičky do oušek

- Mořská voda do nosu

- Teploměr

- Glycerinové čípky pro děti (co kdyby náhodou..)

- Nůžky na nehtíky

Nezbytné blbiny

- Ohřívačka

- Příkrmy ve skleničkách (8x hl. jídlo, 7x kaše, 7x kapsičky s ovocem)

- Bryndák

- Lžičky a mistička

- Dvě flaštičky na vodu

- Dudlíky

- Foťák a nabíječka

- Nabíječky na mobil

- Doklady

- Nejoblíbenější hračky a knížky

- Usínáček

- Peřina a povlečení do postýlky

- Látkové pleny

- Kočár (v něm teplá deka), nosítko, šátek

- Deštníky a pláštěnka na kočár

- Přebalovací taška

Nutnosti do auta, abysme přežili cestu

- Prázdná petka

- Poloprázdná petka

- Kelímky, misky, velké vršky na dětské lahve (nemyslím víčka od petek, to by snědl:D)

- Prázdné obaly od ledasčeho

- Různě dlouhé stuhy, lístky od oblečení a podobné věci, přivázané/přišité na něčem

- Křupky, sušenky, rohlík, ovoce, zelenina na kousky

- Stará peněženka (vyčištěná)

- Obal na mobil (čistý)

- Pouzdro na brýle

- Obal od foťáku

- Krabička (čistá:D) třeba od žvýkaček/léků a v ní něco co chrastí, asi mu tam zavřu nějaké ty jeho nalámané sušenky

- Kousek pěnového puzzle

- Visící hračky (ale to ho obvykle nezajímá)

- Zrcátko na sedačku (je to "Ivánek", moc rád se sleduje a obdivuje :D)

- Tkaničky

Tak. To by byl náš základ. Není toho úplně málo, je toho fakt hodně...Ale říkám si, že zatím se vejdeme, tak proč vlastně ne. Jestli vás napadá něco, co jsem malému nevzala, tak mi to prosím napište :D Osobně nejvíc válčím u oblečení, prostě nevím, kolik toho bude potřebovat..Každý den má spotřebu oblečení jinou..Ale říkám si, že to snad zvládnu někde opláchnout, kdyby bylo nejhůř:slight_smile:

Co se týká věcí do auta - malý začal nedávno u cestování dost vyvádět, nebaví ho to, řve...Takže v rámci zachování jakéhosi...psychického zdraví, beru tašku i s takovýma blbostma, které běžně na hraní nemá a mohly by ho na chvilku zabavit:slight_smile: Opět, pokud vás napadá co dalšího, klidně to napište, určitě se to bude hodit nejen nám, ale i dalším maminkám:-*

Mějte se krásne a pokud cestujete, užijte si dovolenou!:-*

#skutecnemamy #dovolena #balimesenacesty #babydove

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
13. črc 2018 Čtené 146x

Krásné čtvrteční dopoledne!

Je to tady, bude se soutěžit o dva krásné balíčky produktů pro děti! (a co si budem povídat, i dospělé:D) :slight_smile: A tentokrát to bude v malinko pohádkovém duchu! Nalaďte se na kreativní vlnu, pohledejte pastelky, fixy, tužky, vodovky..cokoliv. A jdeme na to!

Kdysi dávno, před mnoha a mnoha lety, někdo vynalezl krásnou věc. Dokázala vyčistit nevyčistitelné, umýt neumytelné a říkalo se, že má i svá další kouzla.

Tak třeba po namočení a několika přetřeních, vytvářela krásné, malinké bublinky. Někteří tvrdili, že se v nich skrývá samé zlo, ale ti moudřejší už věděli, že nic takového v nich hledat nemusíme. Ba právě naopak! Spousta krásných barev,lesklá světýlka a příběhy, které maminky vyprávěly dětem - to v nich bylo ukryto! A tomuto kouzelnému předmětu se časem začalo říkat mýdlová tableta. Dnes už víme, k čemu slouží. Ale málokdo v tajuplných bublinkách, které mýdlo umí vyrobit, vidí to, co v nich kdysi dávno viděli ostatní. Snad jen dětem je tento svět malinko otevřenější. Nebo snad ne?

Ať je to jak chce, jedna malá holčička, která občas viděla svět krásnějším, než byl ve skutečnosti, v nich našla cosi tajuplného. Jednou večer, u koupání, kde si s maminkou vyprávěly příběhy, se dlouze zadívala do jedné z bublinek, která ve vaně při mytí vznikla. A co to? Cosi v ní uviděla.

Snad panenku? vílu? Měla ručičky, nožičky...dlouhé barevné vlásky a velké oči. Malé děvčátko muselo několikrát zamrkat aby se ujistilo, že se jí to jen nezdá. Ale nezdálo. Když tato bublina praskla, uviděla toho tvorečka i v dalších bublinách. Dlouhovláska se usmívala, točila se...a - no to snad ne! - otvírala i malá křidýlka! Díky tomu se pár bublin dokonce vzneslo do vzduchu. Holčička po chvíli usoudila, že se musí jednat o mýdlovou vílu a pojmenovala ji Mydlenka. Když pak maminka odnesla holčičku z vody do postýlky, zhasla světlo a odešla. V tichu si malé děvčáko znovu promítalo, co to vidělo v mýdlových bublinách, až z toho samou únavou usnulo. Ve snu se jí víla opět zjevila. Lítaly spolu na bublinách, dávaly jim barvy a tvary, kreslily páru nad horkou vodu a tvořily odrazy ve vodě. Mydlenka holčičce prozradila, že kromě toho, že se stará o čistotu a pokožku všech, kteří se myjí mýdlem, umí do snů "kreslit" tajná přání. A od té doby uz pro malé děvčátko nebylo večerní koupání jen o čistotě! Vždy se těšila, ať se namydlí a vzniknou bublinky. Teď už totiž bylo jasné, že jsou přece kouzelné:slight_smile: 

TAK! A o čem že bude tato soutěž? Je to prosté! Nakreslete Mydlenku! tak, jak si ji vy představujete:slight_smile: Nemusí jít o žádné veledílo, stačí jednoduchý obrázek. Přeneste se do dětských let a zkuste zapojit fantazii! Vaše děti můžou a nemusí pomáhat:slight_smile: Vylosovány budou dvě umělkyně! Vaše soutěžní příspěvky přidávejte do skupinky Baby Dove - Pro skutečné mámy až do 19.7.2018! Podmínkou je tedy být členem skupiny a dát like tomuto příspěvku:slight_smile: 

Těšit se můžete na následující:

1. Cena: 

1x Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks, 1x Krém proti opruzeninám, 1x tělové mléko sensitive moisture 200, 1x mycí gel 50ml, 1x tableta

2. Cena:
1x Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 4x50, 1x tableta, 1x mycí gel 50ml, 1x krém proti opruzeninám, 1x tělové mléko rich 200ml

Tak šup! Už se těším na příspěvky do soutěže!

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
25. čer 2018 Čtené 21x

Nebojte, nepostihl mě mateřský plurál :D

(teda oficiálně, neoficiálně jsme doma šikulky, kakáme, bryndáme, rostou nám zoubky, spapali jsme první piškotek...ale pšt. To vím jen já a on!)

Článek o mycích gelech pro děti jsem si chystala už dloooouho dlouhou dobu...ale furt mi do toho něco lezlo. Jiné nápady, lenost a nakonec nedostatek času. No jo, světe div se. Matka a nemá čas, že. Ale je to tu! Jdeme na věc.

Jak určitě víte, nebo tušíte (nebo taky ne), Baby Dove kosmetika pro děti má dvě řady - Rich Moisture a Sensitive Moisture. Jedna krásně zvláčňující a voňavá, druhá na citlivou kůži. Mycí gel, v našem případě Sensitive Moisture, je v naší koupelně už od počátku všech jeho počátků....resp. doby, kdy jsme ho objevili. Společně s tělovým mlékem tvoří neodmyslitelnou složku našeho koupacího rituálu.  

Překvapením pro vás může být, pokud jste se ještě s Baby Dove Sensitive Moisture nesetkali, že nijak nevoní. (narozdíl od řady Baby Dove Rich Moisture, která krásně voní). Stejně jako celá řada Sensitive Moisture, je totiž bez parfemace. Kromě toho má celou řadu výhod, jako například to, že je vhodná na velmi citlivou pokožku se sklony k ekzémům a k podráždění. 

Nýní už konrétně k mycímu gelu. Krom toho, co už bylo zmíněno, by stála za zmínku konzistence - je to jemný bílo-průhledný gel, který nijak zvlášť nepění, zkrátka jen tak lehce. V očičkách neštípe (nebo mám velmi odolné dítě, už se mi totiž podařilo mu dostat mýdlo i na obličej #matka_roku) a velice dobře se "rozpatlává" a mydlí po těle. (jak tuto mydlící činnost nazvat oficiálně, netuším:D). Když tak svého drobečka umyjete, je krásně čistý, kůžička hydratovaná a může se jít pokračovat ve dni, nebo spinkat, nebo cokoliv máte ve zvyku po koupeli dělat:slight_smile: Já většinou koupu večer, takže pak jen namažu tělovým mlíčkem nejnamahanější místa a jde se do hajan. Z mého pohledu jsme s mycím gelem naprosto spokojení, mám tuto kosmetiku moc ráda jak pro malého, tak občas i pro sebe, protože se rychle vstřebává, mýdlo dělá jen svoji práci a nezanechává divný film a pocit ulepenosti na kůži..Malý se mi už dlouho nijak neosypal, ani nikde nezrudnul, což se mu stává z kosmetiky a nevhodných pracích prášků..A navíc! Po několika týdnech používání jak gelu, tak tělového mléka pro Adámka, mám ruce jako ze žurnálu :D Takže funguje krásně i pro maminky.  

K dostání je ve dvou variantách 200ml a 400ml, fyzicky si jej můžete pořídit v drogériích Teta a DM. Stejně jako ostatní výrobky Baby Dove, i tento byl vyráběn pod dohledem pediatrů a byl dermatologicky i oftalmologicky testován. Mycí gely jsou hypoalergenní a pH neutrální, takže obsahují důležité živiny, které pomáhají pokožce udržet svou přirozenou vlhkost :slight_smile: 

V příští části budeme zkoušet Mycí gel Rich Moisture, už jsem na něj zvědavá!! 

A co vy, už jste zkoušeli? Přijďte se podělit o zkušenosti ve skupince Baby Dove - pro skutečné mámy :-*

#babydove #recenze #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
3. čer 2018
Dneska už se hlásím naposledy, poněvadž jsem na padnutí :D Ale ráda bych připomněla běžící soutěž!! Aby vám něco neuteklo! :D Takže!
O krásné výrobky Baby Dove si můžete zasoutěžit až do středy 6.6.2018, tak šup šup ;) Pravidla soutěže najdete tady https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/so... :rose: Už se těším na další příspěvky :-*

#babydove #soutez_babydove
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
1. čer 2018 Čtené 155x

Huráá, tak jsme se dočkali :D i letos je tady krásný den dětí=) U nás teda poměrně deštivý (a navíc už pár dní bojuje malý s horečkama), ale i tak si ho malinko slavíme, takže proběhlo nějaké to přáníčko a pusa, nějaké maličkosti k tomu. <3 

Ale abych se nevykecávala! Je tady slibovaná SOUTĚŽ S BABY DOVE! A o co půjde??

O krásné výrobky z obou kosmetických řad ;) pro tři z vás tady jsou opět krásné ceny. tentokrát jsem namixovala obě řady, tak budete mít možnozt vyzkoušet! 

A o co že půjde a jaké jsou podmínky soutěže? Nebude to nijak náročné;)

1) Podmínkou je být členem skupiny Baby Dove - Pro skutečné mámy

2) Dát like tomuto "článku"

3) Do skupiny Baby Dove - Pro skutečné mámy přidat příspěvek s fotkou na téma "NEJŠŤASTNĚJŠÍ OKAMŽIKY" s krátkým textem :slight_smile: Tyto nejšťastnější okamžiky můžou být jakékoliv - buď celé vaší rodiny, nebo jen rozdováděných a veselých dětí, nebo třeba vaše fotka s bříškem;) zkrátka co vás a vaše děti dělá nejšťastnějšími, jaký byl váš nejšťastnější okamžik...fantazii se meze nekladou;)  Budu se moc těšit na příspěvky! A teď už k cenám.

1. cena : 1x Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture, 1x Mycí gel Sensitive Moisture 400ml, 1x Tableta Rich Moisture, 1x Šampon Rich Moisture 200ml a 1x Krém proti opruzeninám

2. cena : 1x Mycí gel Sensitive Moisture 200ml a 1x Mycí gel Sensitive Moisture 50ml - třeba na cesty;) , 1x Tableta Rich Moisture, 1x Šampon Rich Moisture 200ml

3. cena : 1x Tableta Rich Moisture, 1x Mycí gel Sensitive Moisture 50ml, 1x Krém proti opruzeninám a 1x Ubrousky Rich Moisture

Hodně štěstí, držím palce! Soutěž trvá do 6.6.2018 <3

Irena

#babydove #soutez_babydove #skutecnemamy

Čti celý článek
Strana
Předchozí Strana
Další