#drbrowns

mariegroth AMBASADORKA
Dnes v 05:33
Maverick chodí spát v půl osmé. Jakmile ho uložíme, tak pak máme čas pro sebe s manželem (samozřejmě syna neustále sledujeme na baby kameře). Většinou si povídáme a dáme si nějakou dobrotu. Dnes můj muž připravuje v garáži jeho loď na sezonu, takže jsem sama. A co dělám? Zírám na židličku našeho drobečka, promítám si jak vypadala dnešní večeře a jak mu chutnal příkrm. Dívám se na oblíbené kousátko, které si vzal s sebou do židličky před večeří. Dívám se taky na “baby sušenku”, kterou miluje. Promítam si, jak vypadá jeho obličej, když papá a jak se u toho občas tváří. Miluju být jeho mámou. Tohle jsou prostě takové “máma momenty”...Prostě láska.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
Včera v 19:20
Věděli jste, že i letos se konají Velikonoce? :slight_smile: Letos to určitě bude pro všechny z nás jiné a zvláštní. I přes karanténu chystám pro našeho syna malý košíček - V USA se dětem tradičně dává košíček s pamlsky, či nějakou drobností. V košíku má od nás pyžamo, zajíčka, tělové mléko a dudlíky PreVent od Dr.Brown’s.
Pro zajímavost, Velikonoce se tady slaví v neděli. Pondělí je běžný den.

Vím, že někdo třeba řekne, proč mi na takových věcech záleží, když si to syn stejně pamatovat nebude. On si to pamatovat nebude, ale já jako rodič si ty první Velikonoce s miminkem pamatovat budu.

Co říkáte na větu: “Vždyť si to stejně nebude pamatovat.” Jak na takovou větu reagujete? Přijde mi, že často ji lidé používají, když přijde na cestování s malým dítětem.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
8. dub 2020
Včera jsem se vás ptala na to, jestli se bojíte zubaře a několik z vás řeklo, že ano. Stejně jako já.
Určitě se ale shodneme na tom, že k zubaři se vyplatí chodit pravidelně. U sebe tu péči mám ošefovanou, ale u syna mě to ještě čeká.

Tak mám otázku: V kolika měsících/letech vaše dítě poprvé navštívilo zubaře? Jak to probíhalo?


#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
7. dub 2020
Strach...

Pokud nepočítám strach o rodinu, tak moje TOP 3 obavy jsou:

Strach z hadů
Strach z výšek (pouze otevřené prostory)
Strach ze zubaře

Samozřejmě zubaře navštěvuji a na hezkých zubech si zakládám, ale přesto je to pro mě peklo tam jít. A to mám úžasnou zubařku. Doufám, že Maverick bude mít zoubky jako perličky a nebude mít strach chodit k zubaři. Už se těším, až vyzkoušíme tento krásný kartáček od Dr.Brown’s, který je určený pro první zoubky.

Také máte strach ze zubaře?

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
6. dub 2020
“Ty dítěti dáváš dudlík? No to bych v žádném případě nedělala.”
“Ty dítěti nedáváš dudlík? No to si nedovedu představit, že bych mu ho nedala.”

Dej lajk, pokud jsi slyšela tyto dvě věty :slight_smile:.

Někdy jako rodiče musíme denně dělat rozhodnutí, za které nás ostatní lidé mohou odsoudit. Co se dudlíků týče, tak jsem udělala informované rozhodnutí podle nejlepšího vědomí a svědomí.Na obrázku je HappyPaci dudlík od #drbrowns. Tento typ dudlíku se často dává dětem v porodnicích v USA jako dárek - Kojícím maminkám je doporučeno s dudlíkem pár týdnů počkat. Pokud krmíte vašeho drobečka přes láhev, HappyPaci věrně imituje savičky Od Dr.Brown’s.
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
4. dub 2020
Měkoučká deka, měkoučký plyšáček, dudlíček a hlavně hodně pohody. Kdyby nás někdo hledal, mazlíme se na gauči.

Maverick je takový můj zkoumálek a právě upřeně zkoumá dudlík z řady Advantage. Pro rodiče, kteří se rozhodnou používat dudlíky, je tento dudlíček tou správnou volbou. Dr.Brown's ho vyrábí ve variantách 0-6 měsíců a pak 6-18 měsíců. Obě varianty mají otevřený štít, který minimalizuje podráždění pokožky. Tvar dudlíku také umožňuje sát oboustranně.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
3. dub 2020
Také se někdy ta vaše miminka tak zamyšleně dívají? Nad čím asi přemýšlí? Nad mlíčkem? :slight_smile:

Na představení tohoto bryndáku s kousátkem jsem se moc těšila. Naprosto jednoznačně patří k naším Dr.Brown’s oblíbencům. Líbí se mi, že kombinuje dvě praktické věci najednou.

Kousátko - Pomáhá miminku při růstu zubů.
Bryndáček - Udrží děťátko v suchu od jeho slin.

Kousátko se dá také odepnout a je z toho jen bryndáček.Prodává se i v dívčí variantě.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
2. dub 2020
Podle dudlíčku Advantage od Dr.Brown’s by se dalo hádat, že z našeho syna bude vědec, ale já to spíš vidím na toho pilota - viz bodýčko.

Manžel je povoláním pilot a obrázky letadel máme snad na každé hračce a předmětu pro miminko. Teď dokonce i na plenkách!
Také má vaše děťátko předurčené povolání podle toho, co momentálně kupujete za hračky, či oblečení?

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
1. dub 2020
Karanténa den 265776. Občas se už koušeme nudou. Ještě, že na to máme parádní kousátko Flexees od Dr.Brown’s.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 31. bře 2020
BŘEZNOVÁ SOUTĚŽ

Také vám přijde, že březen letos měl 245785 dní? No, už je konečně u konce. Ráda bych vás upozornila, že stále ještě soutěžíme o skvělé produkty Dr.Brown's a to přímo na skupině o této značce: https://www.modrykonik.cz/group/8747/. Dnes je poslední den se připojit. Čas soutěžit máte do 23:59. A soutěžíme o produkty, které potěší maminky, které kojí.

Mnoho štěstí

#drbrowns
#drbrowns_soutez
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
29. bře 2020
Nikdy jsem nebyla na kojící podprsenky. Pár jich mám, ale nemám je moc ráda. Moje nejoblíbenější “máma” podprdy jsou T-shirt bras od Victoria's Secret. Jsou vážně pohodlné a praktické. Sice nekojím z prsu, ale odsávám, takže i já potřebuji funkční podprsenku.

A když jsme u těch podprd...používáte do nich kojící vložky? Já preferuji jednorázové, ale zaujaly mě vložky obsahující lněná semínka od #drbrowns, které mají hojivé účinky.

Co používáte vy? A máte rádi kojící podprsenky?
———————
Březnová soutěž s Dr.Brown’s: https://www.modrykonik.cz/group/8747/
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 27. bře 2020
Kdyby Maverick uměl mluvit, popsal by vám sáčky k úschově mléka asi takto:

“Takže, první a důležitý krok je začít křičet na mámu, aby vám vůbec ten sáček dala. Ona mi dává hračky, ale já chci stejně sahat na úplně všechno. V balíčku je 25 sáčků...takže 25 hraček.

Pak je důležité si sáček pěkně osahat. Vypadá dost pevně, takže ho asi nezničím. Má dvojitý zip...žádné mlíčko z něj neukápne, ach jo. Pytlíček je sterilizovaný, takže se nemusím bát o kvalitu mlíčka.A maminka tam může dát až 180 ml. Mňam! Občas ho mamka dá do lednice a někdy do mrazáku. Pak mi ho rodiče nalejí do #drbrowns láhví, které už umím sám držet.”

—————————
Březnová soutěž s Dr.Brown’s: http://www.modrykonik.cz/group/8747/
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 26. bře 2020
#odpoved_za_srdicko

Napadla mě taková hra. Slovo “mléko” řeknu každý den snad tisíckrát a v lednici mám pět různých druhů. Mléko máme prostě rádi. Jak to od zvířátek, tak to od rostlin.

Tak schválně, na kolik různých mlíček tady na Koni přijdeme? Kolik těch mlíček asi je? Já typuji alespoň 30. Napište do komentáře nějaký druh mléka, na který si vzpomenete (např. kravské nebo kokosové). Možná se i vzájemně vzděláme a po karanténě půjdeme hledat nová mléčka :slight_smile:.

Každý komentář odměním srďochem.


#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. bře 2020
Maverick a já jsme zodpovědní občané a trávíme spoustu času mazlením se v posteli :slight_smile:. Asi ani nemusím říkat, že on je ten nejlepší lék na moji úzkost a obavy.
Náš stát (Washington) je oficiálně na “lockdown” - podobně jako v Česku. Je to zvláštní pocit...Ale nějak to dáme. Jako maminky musíme být silné pro naše děti.


#drbrowns

————————-
:heart:️Březnová soutěž s Dr.Brown’s: https://www.modrykonik.cz/group/8747/
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
24. bře 2020
!!POZOR SOUTĚŽ!!

Tentokrát s Dr.Brown's soutěžíme na skupině "Spokojené děťátko a maminka s Dr.Brown’s" https://www.modrykonik.cz/group/8747/ o další krásné produkty od této značky.

Veškeré pokyny a pravidla najdete právě na této skupině. Moc ráda vás tam uvidím a pevně věřím, že se vám budou produkty líbit.

A o co vlastně soutěžíme? Mohu prozradit, že tentokrát se soutěží o dva balíčky obsahující sběračku MilkFlow a dva další produkty.

Soutěžíme do posledního březnového dne.


#drbrowns
#drbrowns_soutez
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
23. bře 2020
České zastoupení Dr.Brown's mě informovalo, že konečně si můžou maminky v Česku koupit produkty od této značky v lékárnách v České republice.

Stačí kliknout na zvolený produkt - pro příklad třeba sběračka MilkFlow. Poté zvolte “kde koupit” a rozbalí se vám seznam lékaren. Samozřejmě všichni víme jaká je nyní situace a věci nejsou v normálu. Všichni z nás také doufají, že se do něj brzy vrátí. Asi nemusím říkat, že naskladňování zboží v době COVID- 19 není úplně jednoduché, takže vás prosím o strpení. Ale doufám, že na vás nějaký ten výrobek od Dr.Brown's ve vaši lékarně vykoukne. No, vlastně úplně nejvíc doufám, že v této podivné době do té lékárny nemusíte chodit :(

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
22. bře 2020
Na skupince Dr.Brown’s:https://www.modrykonik.cz/group/8747/
jsem podrobně sdílela jak se používá sběračka MilkFlow od #drbrowns a proč by si ji kojící maminky měly pořídit. A mohu prozradit, že si o ni již brzy zasoutěžíme.

MilkFlow + prodejní místa: https://drbrowns.cz/produkt/milkflow-sberac-mat...
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
20. bře 2020
Ze života ambasadorky…

Povinnosti ambasadorky si plním během doby, kdy můj syn spí, nebo ho hlídá manžel. Dnes výjimečně se mnou brouzdá po materiálech Dr.Brown's. A vypadá to následovně:

2 minuty hraní
Brek
Jídlo
2 minuty hraní
Přebalení
Terorizace iPadu
Terorizace laptopu

Tak nic. Tak se na to mrknu, až bude spát. A jak vypadá vaše práce z domu?

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
20. bře 2020 Čtené 327x
Čti celý článek
mariegroth AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 19. bře 2020
Ačkoliv Dr.Brown’s je známý především pro antikolikové lahve, v sortimentu si mohou vybrat i kojící maminky.

MilkFlow - Sběračka mateřského mléka, která odsává za vás a bez práce. Ideální pro maminky, které kojí a zároveň chtějí uchovat každou kapku mateřského mléka.

Absorpční Prsní vložky - Praktický pomocník každé kojící maminky. Jednorázové.
Chrániče bradavek - Pomocník při kojení pro maminku a miminko.

Prsní vložky pratelné - Extra jemné a plně bavlněné.

Sáčky k úschově mateřského mléka - Vhodné k uchování mléka v mrazáku či lednici. Pevný BPA free plast.

Uklidňující prsní vložky - Obsahují lněná semínka a jsou vyrobena z organické bavlny. Vhodné na více použití. Maminka může vložky namočit a vytvořit vlhké teplo, které pomáhá při bolesti prsů a pomáhá s produkcí mléka.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
18. bře 2020
Každý den je důležité najít něco pozitivního...

Dnes je to pro mě opravdu teplé počasí, slunce, sezení na terase a grilování. A co u vás? Co jste dnes našly pozitivního?

#drbrowns


Půl království tomu, kdo se zdrží komentáře o nosítkách v ČR vs USA :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jo a moje dítě taky nosí čepici. Sám si ji sundal a dostal ji zpět za pár sekund :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
17. bře 2020
Když jsem byla těhotná, tak jsem si myslela, že těhotenství je ta těžší část mateřství. Klidně se tomu zasmějte. Pak přišel na řadu porod císařským řezem. Pamatuju si, jak jsme seděli na pokoji s manželem. Já byla pod vlivem silných “oblbováku” z operace a bylo mi dost mizerně. Vedle nás spokojeně chrupkal Maverick, který se toho dne narodil. Čekala nás první společná noc ve třech na nemocničním pokoji. Tenkrát muž prohlásil: “No, myslím si, že nás čeká pořádná jízda.”

A měl pravdu. V prvních dnech a týdnech po porodu jsme žili ve třech hodinových intervalech. Spát, přebalit, jíst, přebalit, spát, jíst… To každá z nás prostě zná. Jsou dny, kdy si říkám, jestli to všechno dělám dobře. Jestli mu něco nechybí, jestli jsem mu dobrou mámou.Pak mě to přejde a vzpomenu si na to, co jsem jednou slyšela od našeho pediatra: Nejlepší mámou pro tvoje dítě jsi TY a jenom TY.

A ano, momentálně prožíváme období, které bych nazvala: Máme miliony hraček, ale raději si budeme hrát se sáčkem od sběračky MilkFlow Dr.Brown's.


#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
16. bře 2020
Jak se “přinutit” pít víc vody? Jak mít ráda pití vody?

Tak já nevím...snad nejsem jediná, kdo má problémy do sebe nalít pořádné množství vody. Někdy si ani neuvědomím, že poslední sklenici s vodou jsem měla ani nepamatuji.Odsávám mléko, takže pořádný pitný režim je důležitý. Momentálně moje strategie je tahat všude velký kelímek s vodou a kápnout do vody citron, aby měla nějakou chuť. Mimochodem, citrony máme od dědy z Arizony a jsou :thumbsup:

Jaké jsou vaše strategie? A je tady někdo, kdo se “naučil” pít víc vody?


#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
13. bře 2020
Často se mě lidé ptají na kvalitu jídla v USA. Je na to celkem těžké odpověď, neboť kvalita se různí. Celkově bych řekla, že jídlo tady má spoustu přidaných “sajrajtů”, které v EU nejsou. Často slyším od přátel, jak mohli v Evropě normálně konzumovat běžný chléb a mléko a tady to netolerují.
I já už jsem ve fázi, kdy jím většinu věcí bez laktozy (ale taky zhřeším!!).

Samozřejmě jako máma doufám, že můj syn potravinové alergie a intolerance mít nebude.

Prozatím - Pro mě mléko bez laktozy a pro něj mléko od maminky.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
12. bře 2020
Jednou z prvních věcí, kterou jsme koupili do Maverickova pokojíčku, bylo toto houpací křeslo. Ideální na houpání miminka a skvělé místo na kojení. Byla doba, kdy jsem to křeslo nenáviděla. Symbolizovalo pro mě bolavá místa spojená s krmením.

Dnes už na něm zase ráda sedím a odsávám. Často položím syna na kobereček před křeslem a radostně se na něj dívám. Je to moje motivace!

Momentálně pro vás testuji MilkFlow od Dr.Brown’s, která slouží jako odsavačka, ale primárně jako sběračka mléka pro maminky, které kojí z prsu, ale zároveň chtějí mít odsáté mlíčko do zásoby.

#drbrowns
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další