Novinky

#fisherprice

monny3 AMBASADORKA
Včera v 08:28 Čtené 216x

Krásné sobotní ráno :coffee::tulip::heart_eyes: víkend je úžasná část týdne, skoro všichni na sebe mají víc času, nemusí se tolik spěchat, nebo naopak ano, třeba na ranní vlak na výlet :grinning: každopádně je víkend příležitost něco podniknout :thumbsup:A dnes k tomu můžete ještě navíc vyhrát krásnou hračku, ať je ta sobota ještě lepší :wink::tulip::heart_eyes:

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:

1) dát like tomuto článku;

2) do komentáře napsat, kam byste jeli na výlet nebo dovolenou, kdybyste neřešili peníze ani délku cestování :park::desert::beach:️  ať už byste jeli sami, jen s drahou polovičkou, nebo s rodinou, to je na vás :heart_eyes:

3) soutěžíme o hračku Počítání se zvířátky :horse::pig::cow::dog::fox: která má pro děti připravené písničky a jednoduché zábavné počítání zvířátek :100:

Soutěž probíhá v sobotu 25.května 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59). Následně náhodně vylosuji vítěze (snad v neděli, možná v pondělí) :four_leaf_clover:

 ️

Tak krásnou sobotu, nezapomeňte nejen napsat komentář, ale také něco bezvadného podniknout :sunglasses:

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
17. kvě 2019 Čtené 209x

Přeji krásné dopoledne :sunny:️ všem děkuji za účast v soutěži, u některých komentářů jsem se opravdu pobavila, když jsem četla, co z vašich maminek se projevuje i u vás :smile: holt genetika a výchova se mnohdy nezapře, i když se snažíme :see_no_evil:

Sešlo se 255 soutěžních příspěvků a náhodně se vylosoval příspěvek číslo 33, ve kterém uživatelka @ustarana popisuje, že je po mamince vlastně hodně ustaraná, takže to o sobě evidentně ví už dlouho :joy: takže moc gratuluji k výhře, doufám, že laptop udělá radost :heart_eyes::four_leaf_clover::baby:

Všem ostatním přiletí srdíčko za účast (snad to zvládnu na tu dálku z Kypru poslat) :love_letter: nezapomeňte, že soutěžíme pořád dál, takže sledujte blogy ambasadorek, zkoušejte naše recepty, pište soutěžní komentáře... No prostě užijte si tenhle #tyden_s_ambasadorkami :kissing_heart::tulip::heart_eyes:

#maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
16. kvě 2019 Čtené 516x

V rámci Dnů s ambasadorkami je dnes řada na Fisher Price, aby vám přinesl možnost zasoutěžit si o parádní cenu. Soutěžíme u příležitosti svátku maminek, což je životní role, za kterou je jistě každá z nás z hloubi srdce vděčná, i když jsou občas chvíle, kdy si od těch našich malých zázraků potřebujeme i odpočinout, že :two_hearts: ?

Nebudu vás dlouho napínat jaká je cena, protože podle mě se právě naučný laptop, který můžete dnes vyhrát, skvěle hodí, když si chcete vypít kávu ještě teplou, nebo prcka prostě zabavit doma nebo i na cestách :baby: Takže cenu už znáte a tady jsou jednoduchá soutěžní pravidla.

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like tomuto článku;

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku: jaký povahový rys máte po svojí mamince? Může to být něco pozitivního, za co jste rády, nebo naopak něco, u čeho jste si v dětství říkaly "taková určitě nebudu" :smile:

- dát like dnešnímu článku s rodinným receptem u ambasadorky Ivi s loginem ivakalinova.

Soutěž probíhá do dnešní půlnoci. Výherce bude následně vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen v samostatném článku :four_leaf_clover:

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko jako poděkování za účast :heartpulse:

Přeji hodně štěstí ve všech soutěžích a když budete recepty našich maminek zkoušet, podělte se o dojmy ideálně s fotkami a označte nás :kissing_heart:

#tyden_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami #fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
15. kvě 2019 Čtené 725x

Před pár dny jsme oslavili světový den všech maminek a pro většinu z nás tedy i den babiček, protože jsme z našich maminek už udělaly babičky :slight_smile: I my jsme šli navštívit moji mamku a já jsem jí k tomu přidala i malé veřejné vyznání, protože my si v rodině takové věci moc říkat neumíme, ale čím déle je z mojí mámy i babička mého syna, tím víc si jí vážím a oceňuji, jak moc se o nás stará. Moc jsem nevěděla, jak to mamka vezme,  ale druhý den mi děkovala, že ji to moc dojalo a dokonce můj táta, který kroutí hlavou nad Američany, že se v seriálech pořád objímají a řeší city, tak se mi přiznal, že to ukazoval kamarádovi a chválil mě, jak jsem to pěkně napsala. Tak třeba tip pro vás, na příští den maminek, že i ty naše mamky ze staré generace ocení, když pro ně do virtuálního světa vystřelíme pochvalu :heart_eyes:

Jo a tady můžete mrknout, co jsem vůbec o mojí mámě napsala já :two_hearts:

No a protože se maminky o nás od malička starají a asi každá z nás si při vzpomínce na maminku vybaví i nějakou chuť, vůni a historku z kuchyně, tak dnes přináším já něco z kuchyně mojí maminky :yum:

Moje mamka hodně vaří, hodně peče a když už, tak je toho vždycky samozřejmě hodně (i když doma je jen ona a táta) :smile: Bylo to tak celé moje dětství a vlastně když si vybavuji vzpomínky z dětství s mamkou, tak je to většinou právě z kuchyně našeho bytu :wink:  I v pubertě jsem sedávala na židli v kuchyni a zatímco mamka vařila a pekla, tak já jsem s ní řešila vztahy s kamarádkami i s kluky. Dodnes mamka zve nás s manželem a Maximkem na obědy i na večeře a přestože občas remcáme (nevděčně, ja vím), že něco moc sladí, nebo se maso mohlo péct delší dobu, tak ji to neodrazuje a má ohromonou potřebu se o nás o všechny pořád starat, což v jejím pojetí je prostě hlavně naplnit všem bříška :yum: V poslední době má zase ona možnost zaremcat si na nás, že nesladíme a nejíme (moc) sacharidy, ale už to vzala a na oběd nám nabízí jen samotné maso, nebo kvůli nám připravuje zapečený květák. Moje máma se protě chce o všechny postarat (jako ráda je i pochválena, to si zase přiznejme) a proto rozdává jídlo nejen členům rodiny, ale i sousedkám, svým kamarádkám z univerzity třetí věku, tátovým kamarádům sportovcům... no a konec konců i mým kamarádkám :joy: A protože ne s každým se zvládne potkat zrovna když napeče, tak má vždycky připravené i nějaké lahvičky jako malé jedlé dárky. A ze všech jejích lahvičkových produktů (pampeliškový med, pesto z medvědího česneku, ořechy v medu...) má největtší úspěch, a podle mě je i nejuniverzálnější, zázvorový sirup :tropical_drink: A proto se s vámi podělím o recept mojí mámy, který je fakt jednoduchý a v horkých letních dnech se určitě bude hodit (ale je super i v zimě do čaje :tea: ).

Zázvorový sirup

400 g zázvoru

1,2 litru vody

3 citrony

2 kg cukru

Zázvor umýt, nastrouhat (i se slupkou) na hrubo do hrnce, přidat vodu a 2 citrony nakrájené na plátky, vařit 10 minut. Odstavit a nechat odstát 24 hodin. Druhý den přidat cukr a vařit 10 minut. Scedit a přidat šťávu z 1 citronu. Ještě teplé nalít do lahviček. Pokud chceme uchovat dlouhou dobu, tak nahoru trochu nalít alkoholu (například vodky). No a to je vše, užijte si super šťávičku nebo zázvorové slazení do čaje :yum:

Tak ho zkuste, klidně z poloviční dávky a dejte vědět, jestli vám a vašim prckům chutná :baby: A pokud váš muž nerad takovou limču, tak ještě přidávám jako bonus tip mého táty, který zázvorový sirup přidává do pálenky a dělá tak "zázvorovici" a to teda chutná všem dospělým, bez rozdílu pohlaví :see_no_evil::smile::thumbsup:

#tyden_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. kvě 2019 Čtené 74x

Druhá květnová neděle je za námi.... a s ní svátek všech maminek! A my jsme si u této příležitosti přichystaly týden plný vůní, chutí a vzpomínek. Na naše maminky, na maminky našich maminek, na maminky našich tatínků …Tak si to pojďte s námi užít!

Maminky by pro nás měly být pevným bodem v našem životě se vždy otevřenou náručí. A když zavřeme oči a vzpomeneme si na maminku, nebo třeba na babičku, vybaví se nám vůně, chutě, barvy … Co vám maminky a babičky vždycky vaří nebo vařily? Co vás vrací do bezstarostného dětství?

My se s vámi o naše voňavé vzpomínkové poklady budeme celý týden dělit a zároveň vám k tomu vždy nachystáme i nějakou parádní soutěž! A že se máte na co těšit!

Každý den vyhlížejte článek s báječným rodinným receptem. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami.


Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku s receptem ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko jako poděkování za účast.

Doufáme, že se vám dny s ambasadorkami budou líbit tak jako vždy a že si společně užijeme prima týden!

PS: Speciální výzva pro odvážné – kdo zvládne vyzkoušet všechny ambasadorské vzpomínkové recepty? Nezapomeňte se s námi podělit o fotky a u fotek nás označit, aby nám nic neuniklo!

#fisherprice #dny_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
2. kvě 2019 Čtené 123x

Krásné druhé májové ráno :cherry_blossom: tak jak jste si užily včerejšek, volný den a lásku všude ve vzduchu :two_hearts: ? Díky, že jste si našly chvilku i na odpověď na soutěžní otázku :wink: nemám to přesně spočítané, ale vychází mi, že asi nejvíc milujete čokoládu, kávu, víno a chvíli samy pro sebe :chocolate_bar::coffee::wine_glass::beach:️ Takže evidentně hlavně chutnou energii a možnost trochu si vyčistit hlavu, čemuž se u maminek nemůžeme divit, že :heart_eyes:

Každopádně, jedna náhodně vylosovaná odpověď je výherní a tou je tentokrát odpověď číslo 146, kterou napsala @teniska1313 které tímto k výhře naučných kartiček moc gratuluji :kiss:

Tak holky, užívejte si květen :tulip: A určitě sledujte můj blog, brzy bude další soutěž o krásnou hračku od #fisherprice :kissing_heart:

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
1. kvě 2019 Čtené 267x

Krásné dobré ráno :cherry_blossom: je to tu - nastal LÁSKY ČAS :two_hearts::kiss::heart_eyes: první máj a vůbec celý květen je v Česku tradičně brán jako období lásky a k této příležitosti tu máme rovnou na 1.máje bleskovou soutěž s Fisher Price :two_hearts:

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:

1) dát like tomuto článku;

2) do komentáře napsat, co je vaše největší láska (po dětech a muži/mužích :grinning: ), prostě na čem si ujíždíte, co opravdu milujete, co vám udělá největší radost... Ať už je to horká vana, krabice bonboniéry, sklenice vína, hodinka na józe, četba knihy... :rainbow::wine_glass::chocolate_bar:

3) soutěžíme o krásné naučné kartičky, pro nejmenší je určena hlavně kontrastní černobílá strana, pro větší i ta barevná se zvířátky a čísly, takže je jistě využijete dlouhou dobu :fox:🦓:100:

Soutěž probíhá ve středu 1.května 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59  ). Další den náhodně vylosuji vítěze :four_leaf_clover:

 ️

Tak krásný první máj, nezapomeňte nejen napsat komentář, ale také políbit se pod rozkvetlým stromem :kiss: 

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
25. dub 2019 Čtené 160x

Tedy děvčata (všechny jsme jistě mladé minimálně duchem, takže jsme prostě děvčata) :girl: díky za úžasné zapojení do bleskové soutěže :clap: 

Pro mě bylo fakt zajímavé pročíst si, jak to která máte s kávou, někdo zrnkovou arabicu, jiná kapsle, někdo rozpustné, s mlékem, s cukrem, turka, někdo kávu nepije... :coffee: A pobavilo mě, když jste samy zhodnotily kávu s mlékem a cukrem jako kakao :smile: U nás doma je káva vážně téma, můj muž je totiž kávový fašista, návštěvám už roky tvrdí, že cukr doma nemáme (což je pravda až poslední měsíce) a na návštěvách kávu rovnou odmítá v obavě, že by dostal rozpustné :joy: nutno říct, že Maximkův strejda má pražírnu a kavárnu, takže to u nás asi ani jinak nejde no :coffee::thumbsup::wink:

No ale určitě vás hlavně zajímá, kdo vyhrál kávový kalíšek pro prcka :baby: tak generátor náhodných čísel vybral ze 150 komentářů hned č. 4, což byla odpověď od @1machta dokonce se super fotkou, kterou můžete vidět níže :heart_eyes: takže moc gratuluji k výhře a brzy pošlu IP s detaily :wink:

A protože se vám tenhle koncept soutěže asi líbí, tak určitě bude brzy další, sledujte můj profil, dám dopředu echo :mega::four_leaf_clover::smirk:

Tak krásný čtvrtek všem a jak budu na PC, ještě vám za zapojení rozešlu :heart::heart::heart:

#fisherprice #bleskovka

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
24. dub 2019 Čtené 243x

Krásné dobré ráno dámy :tulip: Ráno prý dělá den, nebo snad snídaně? :sunny::umbrella::pancakes: Každopádně to dnešní ráno si můžeme kromě lenošení v posteli nebo dobré snídáně a šálku kávy zpříjemnit ještě rychlou soutěží s Fisher Price :four_leaf_clover: A aby vám váš mrňous ten šálek kávy nezáviděl, soutěžíme o kousátko - kalíšek na kávu :coffee:

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:

1) dát like tomuto článku :thumbsup:

2) do komentáře napsat jakou kávu máte nejraději (nebo naopak proč kávu nepijete vůbec) :coffee:

Soutěž probíhá ve středu 24.dubna 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59 :wink: ). Další den náhodně vylosuji vítěze :ballot_box_with_check:

Tak ať je nejen tohle ráno pro vás pohodové :rainbow::sunglasses::beach_umbrella:

#fisherprice #bleskovka 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
21. dub 2019 Čtené 140x

Krásnou sváteční neděli všem :tulip::tulip::tulip: moc děkuji za příspěvky do (před)velikonoční soutěže, je vidět, že Velikonoce každá vnímáme jinak, ale každá na nich také má něco ráda a to je super :rabbit::hatching_chick::wink:

A pro toho, kdo vyhraje skvělý naučný laptop, budou tyto Velikonoce ještě o fous lepší, že jo :rabbit::hatching_chick::tada: tak jdeme na to, bylo zde krásných 89 příspěvků a generátor náhodných čísel z nich vybral příspěvek číslo 75, který napsala @seety :balloon: tak moc gratuluji a věřím, že v  její krásné rodině s 2 kluky a holčičkou na cestě, určitě najde hračka uplatnění :baby::baby::baby:

Tak a teď už mi nezbývá než popřát vám všem krásné Velikonoce, počasí se vydařilo na 1 s :star2: tak si to užijte, ať už budete koledovat s dětmi nebo někde výletovat :park::house_with_garden::rabbit: jo a už vymýšlím další soutěž, tak sledujte můj blog, ať vám to neunikne :eyes::gift::kissing_heart:

#fisherprice #fisherprice_velikonoce

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
17. dub 2019 Čtené 293x

Za pár dnů jsou tu Velikonoce a ať už máme české velikonoční tradice rády nebo ne, to volno si určitě užije každá z nás a většina jistě s rodinou a dětmi :heart_eyes: Velikonoce můžeme vnímat jako svátky jara, v té křesťanské rovině, jako české tradice nebo prostě jako příjemné 4 dny volna :tulip::rabbit::hatching_chick::rainbow::man::woman::girl::boy::baby:

A protože každá z nás má na Velikonocích jistě ráda něco jiného, tak to tentokrát pojmeme jako takový souhrn typů na příjemné aktivity o Velikonocích, ať už ty tradiční (kraslice, pomlázky, pečení beránka), křesťanské (návštěva kostela), obyčejné jarní (výlet do cukrárny) nebo cokoliv dalšího, co vás napadne :wink: A na výherce čeká skvělá novinka od Fisher Price - naučný laptop se zábavnými písničkami a zvuky o číslech, písmenkách, tvarech, i o tom, že volá babička :computer::baby::calling:

Pro zapojení do soutěže stačí splnit následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "co máme rádi na Velikonocích" a nemusí se vůbec jednat jen o aktivity s dětmi, klidně to, co rády děláte samy (třeba velikonoční majonézová vlasová maska :woman: );

3) označte hastagem #fisherprice_velikonoce;

4) budu ráda, když přidáte i fotku s rodinou :man::woman::girl::boy:

Soutěž trvá 13. - 19. dubna a následně vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze, ke kterému poputuje laptop a prcek si tak bude moct začít zkoušet své vlohy k IT :battery::desktop::mouse_three_button::baby:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si krásný předvelikonoční čas a jaro :seedling::bouquet::four_leaf_clover:

#fisherprice_velikonoce_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
16. dub 2019 Čtené 21x

Bludiště s korálky je v dnešní době už klasická hračka, a tak nechybí ani v nabídce Fisher Price :blush: My jsme doma měli klasické malé drátěné bludiště a tak teď máme srovnání, když Maximkovi přišla do ruky tahle duha :rainbow:

Tohle duhové bludiště je určené už miminka od 6 měsíců a na první pohled se od těch drátěných trochu liší :wink:

U duhy je totiž uprostřed otáčecí váleček, se kterým zvládne manipulovat i mrňous a taky otáčecí sluníčko (které má z každé strany jiný obličej). Když byl Maximek menší, nezvládal samozřejmě posouvat korálek po drátu a tak jediné, co mohl dělat, bylo bouchat do korálku ručičkou a těšit se z toho, že se otáčí, u malého koráku to ale nemá moc efekt. U válečku i sluníčka ten efekt je a zábava i pro toho nejmenšího je na světě :slight_smile:

No a bludišťovat tedy mrňous může na 3 úrovních, na modré, zelené nebo červené barvě. Modrá je taková začátečnická, úplně jednoduchá a s jedním korálkem, což mi přijde zase super právě pro nejmenší, když princip korálku teprve poznávají, pro ty je výkon už to, že korálek přesunou z jedné strany na druhou :trophy:

No a na zelené a červené už je korálků více a klasicky je dítě posouvá i po trochu zakřivené dráze. Třeba za sluníčkem:sunny:

Musím přiznat, že než se mi dostala tahle hračka do ruky, byla jsem k ní trochu skeptická, i když se mi designově líbila, ty obláčky dole jsou totiž super roztomilé :cloud:️ Myslela jsem si ale, že to klasické drátěné bludiště je lepší, ani nevím proč :see_no_evil: No ale když jsem viděla Maximka, jak si s touhle duhou i v roce a čtvrt vyhraje, tak mi došlo, že pro malé objevitele je tohle opravdu lepší a dobře promyšlená varianta :heart_eyes:

#fisherprice #duhovebludiste

Čti celý článek
tratatundra AMBASADORKA
14. dub 2019
V regálech PEPCO se objevuje pořád vic značkových hraček. V aktuálním letáku například naleznete i vkládačku #fisherprice.

#pepco
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
2. dub 2019
Usínací žirafka jako součást jarní dekorace u nás doma :tulip:🦒:heart_eyes: ten design se opravdu povedl a nenarušuje ani jednoduše zařízený prostor, takže ideál, dokud máte zatím maličké miminko a snažíte se interiér ještě udržet barevně čistý :rainbow: no a navíc hraje pěkné melodie a šum k usínání, to je jasné :sleeping::two_hearts::zzz: #fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
28. bře 2019
Zrovna dnes jsem měla hodně nabitý program, a tak mi #podpora_pro_ambasadorky v podstatě unikla a celé kompletně si to pročítám až teď... :heart:

Přemýšlím, zda napsat jen jedno veliké DÍKY, nebo se k tomu nějak více vyjadřovat, ale asi mi to nedá a napíši k tomu víc slov (tak pardon, jestli se rozepíši až moc, klidně skončete u tohoto díky :slight_smile: ). To díky samozřejmě platí a musím říct, že mě to opravdu velmi mile překvapilo a potěšilo natolik, že jsem měla slzy v očích (a já jsem navenek dost tvrďák a nebrečím, to mi věřte :wink: ). Žádná z vás, která napsala příspěvek, aby nás potěšila, to dělat vůbec nemusela a proto z toho cítím tu upřímnost, kterou je jinak ve virtuálním světě těžké rozeznat. Svět Koníka je opravdu trochu jiný z pohledu běžné uživatelky a z pohledu ambasadorky, hlavně v tom, že jako běžná uživatelka nemáte povinnost sem přispívat, když máte splín, nemusíte Koníka ani otevřít ani na něj myslet. Proto, když se podíváte na moji zeď, tak před ambasadorováním jsem zde veřejně měla jen pár příspěvků, i když jsem hodně přispívala do naší termínové skupiny a ráda se dívala na příspěvky ostatních. Nyní mám na zdi příspěvky opravdu každý den a to jak soukromé, tak samozřejmě i komerční, ale ty soukromé o hodně převažují a za těch pár měsíců už jsem si zvykla sdílet takto s desetitisíci maminkami náš život a baví mě to. Upřímně mě těší, když nám někdo dá like, napíše milý komentář, zeptá se třeba na recept a potom i ukáže svoji verzi, nebo když na základě mojí recenze pořídí prckovi některou z hraček :dog: Vnímám to tady jako prostor pro maminky, tady se vzájemně chápeme, třeba v tom, že pohled na spící nebo smějící se dítě je nadevše a neomrzí ani po tisící (což prostě bezdětní kamarádi třeba na FB nemusí pochopit), umíme si poradit, umíme se pochválit. On totiž ten život, když se staneme maminkami, je opravdu jiný a je tu obrovské množství informací a situací, které jsou nové a odlišné od starostí bezdětných a je super, když se můžeme podělit jak o radosti, tak o starosti a najít tady pochopení, povzbuzení a radu :clap: Značky a potažmo ambasadorky k tomu přidávají informace o svojí značce a navíc také možnost soutěžit o něco pro sebe nebo pro děti :baby: To, jaký Koník je, tvoříme my všechny, my ambasadorky tedy intenzivněji (což je dáno tím, že přispíváme každý den a také vymýšlíme soutěže), ale určitě nemluvím jen sama za sebe, když řeknu, že se snažím, aby mé příspěvky byly pro vás zajímavé, odvážně doufám, že někdy aspoň trošku inspirativní a rozhodně jsou tedy autentické (ono to s tím malým dítětem ani jinak nejde, že :grinning: ). A co se týká soutěží, tak se snažím na hlavní zeď vždy vymyslet téma soutěže tak, aby soutěžní příspěvky mohly být ze života, na pěkné rodinné téma, takže by ten příspěvek mohl být vlastně běžným milým příspěvkem, jen je navíc označen hashtagem soutěže :tulip:

Neříkám, že je třeba tleskat a pět ódy nad každým příspěvkem a být permanentně pozitivní, ale pokud se někomu něco nelíbí, je opravdu nejjednodušší příspěvek přejít, nebo negativní názor vyjádřit slušně. Koník je a bude takový, jaký jej společně uděláme, i já osobně budu jen ráda, když tu bude tolik osobních příspěvků, že v nich ty komerční a soutěžní prostě zapadnou. A konstruktivní diskuze jsou samozřejmě ku prospěchu, to já si taky ráda počtu a zapojím se :wink:

Každopádně, pokud jste tohle mé zamyšlení někdo dočetl až sem, tak díky i za to a pojďte to tady teď "zaspamovat" hlavně vlastními příspěvky z vašich životů :kissing_heart: :heart_eyes: :heart:

#fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. bře 2019
Přišel nám balíček novinek od #fisherprice a Maxim je totálně nadšený z nočníku :penguin::baby::top: asi je to ale tím, že si myslí, že je to sedací buben :drum::smile::musical_note: já každopádně oceňuji decentní nordic styl (doslova s tím tučňákem :wink: )
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
18. bře 2019 Čtené 87x

Soutěžními jarními příspěvky jsme volali jaro, ale vyšlo nám to zatím jen pár dnů, že :cherry_blossom: ? No to nevadí, už teď víme, co nás venku baví a na co se těšíme, jakmile se trochu oteplí :wink: Za všechny příspěvky moc děkuji, je vidět, že venkovní aktivity jsou opravdu populární a pro děti to pravé :slight_smile: 

No a jedno dítě se navíc může těšit na nového parťáka na procházky i na doma, protože vyhrává skvělého hudebního plyšáka :robot:Rockita! A tím, na koho se usmálo štěstí je s 9.příspěvkem v pořadí uživatelka @caffelatte1 a její malý syn Šimonek. Myslím, že Rockit si nemohl přát lepšího parťáka a snad z něj bude mít Šimonek radost :baby::notes::balloon::tada::confetti_ball:

Tak moc gratuluji k výhře a všem ostatním přeji samozřejmě co nejvíce krásných jarních dnů a zábavy s dětmi venku :tulip::white_flower::cherry_blossom::two_hearts::kissing_heart: 

#fisherprice #fisherprice_jaro 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019 Čtené 271x

Venku to častěji a častěji vypadá na jaro, snad už ty pěkné a prosluněné dny budou převažovat, i když astrologické jaro začne až 20.března ve 22 hodin a 58 minut, tak uvidíme co nás do té doby ještě venku čeká :tulip::white_sun_small_cloud::snowflake:

Každopádně si ty krásné i možné ošklivé dny můžeme ještě zpříjemnit jarní soutěží s Fisher Price a to o skvělou letošní novinku - hudebního plyšáka Rockita :robot::notes::tv: pro zapojení do soutěže stačí splnit následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "oblíbená venkovní aktivita s dětmi", třeba se i vzájemně inspirujeme a naše děti tak zažijí něco nového a zábavného (samozřejmě můžete soutěžit i s těmi nejmenšími, které zatím znají venku jen nošení nebo kočár a v podstatě ještě neví o světě :wink: );

3) označte hastagem #fisherprice_jaro;

4) budu ráda, když přidáte i fotku jak si to společně venku užíváte :heart_eyes: 

Soutěž trvá 9. - 16. března a 17. března 2019 vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze, ke kterému poputuje krásný robotí kamarád :four_leaf_clover:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si jaro plné radosti a pohody :kissing_heart: 

#fisherprice_jaro_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019
Jéé, náš život už přes :three::zero::zero: z vás zaujal natolik, že nás máte mezi oblíbenými :heart_eyes: děkujeme za to, snad vás bavíme a budeme bavit dál :kissing_heart::tulip::two_hearts: #fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
3. bře 2019
Mimiňák po tom výletu už odpadl (tudíž hrozí za hodinu budíček a diskotéka, no uvidíme :see_no_evil: ), tak mi teď už nezbývá než vám popřát krásný večer a připomenout, že ve skupině #fisherprice probíhá soutěž o rozverné monstrum, tak se přidejte :kissing_heart:

https://www.modrykonik.cz/group/8459/
Zobraz celou zprávu
maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 28. únor 2019
Když se u nás v domácnosti sejde #sunar a #pepco :blush: (vileda visí opodál)

Tato fotka me přivedla na myšlenku, ze je super, ze pro nás konik vytváří projekty s ambasadorkami, různé testovací akce a soutěže...

a ze jsem díky MK zjistila:
ze existuje fialový #vileda hadrik, který umí nadpozemske věci,
ze v #pepco mají super věci za par korun
ze už vím jestli #zapf baby born nebo anabelle
ze až půjdu do lékárny a budu tapat v nosních sprejich, tak budu znát #sterimar
ze #babydove má ty nejprijemnejsi mýdla
ze #hipp má skvělou pěnu do vany s kacenkou, kterou moje děti miluji
ze #fisherprice nabizi skvěle interaktivní hračky

A ze #sunar je značka, kterou vam mužů doporučit jako máma dvou děti, která dává svým dětem to, co je kvalitní a občas povolim i to, co jim chutná... (sušenky)

Díky MK, děláš to dobre! :hearts:

(Ještě jsem zapomněla na projekty @apacheee která nám předává plno pozitivní energie i mimo veletrhy :slight_smile: )
Taky #joie kočárky a plno dalších...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
25. únor 2019 Čtené 50x

Tak a dnes tu máme něco pro malé sportovce! Ale ne, sportovní nadání není s tímhle míčem potřeba, je s ním totiž zábava i když jej jen kutálíte po zemi :wink:

Zpívající míč je měkký, dobře se drží, nahoře má malé třásně, aby se dobře držel i jednou rukou a uvnitř má strojek, který, jak jinak dle názvu, zpívá :slight_smile: Takže ať už si s míčem budete posílat po zemi, kutálet jej, kopat do něj, nebo s ním dítě bude jen třášt, tak míč bude zpívat legrační písničky a hlášky o barvách, počítání a fotbalu. 

Míč je určený pro děti od 6 měsíců, takový prcek do něj bude samozřejmě jen plácat, ale reakce míče se mu bude určitě líbit :wink: Výhodou pro takového mrňouse ale určitě bude to, že míč se mu narozdíl od těch "opravdových" nikam nezakutálí :slight_smile:

Za nás je to taková milá hračka, písničky a hlášky povzbuzují dítě k dalším pohybům s míčem, což se vždycky hodí (utahat ty malé nezbedy trochou sportu)  a přijde mi celkem bezpečný, že jej dítě nehodí nebo nekopne nějak vysoko, kde by mohlo něco rozbít :slight_smile:

Skvělá volba zábavy nejen pro budoucí malé fotbalisty :slight_smile:

#fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. únor 2019 Čtené 379x

V únoru budeme soutěžit o hračky pro ty nejmenší a máme připravené hned 3 ceny, takže šance vyhrát bude tentokrát veliká :wink:

Nechala jsem se inspirovat tím, že únor je v západním světě měsícem lásky a i když Valentýna třeba neslavíte, tak téma lásky ve spojení s dětmi mi přijde prostě bezva vlastně kdykoliv :two_hearts:

Ceny máme tedy hned 3 a jsou to letošní krásné novinky od Fisher Price: 1.místo měkké naučné kostky, 2.místo naučné kartičky a 3.místo chrastítko.  Soutěž probíhá 3.-16.února 2019 a má následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "láskyplný okamžik s miminkem", mé tipy na příspěvky jsou například: okamžik, kdy jste se do svého miminka zamilovala (klidně už v těhotenství); způsob, jakým svému dítěti lásku vyznáváte; chvíle, kdy vám miminko dává najevo svoji lásku k vám; je to jen na vás, co je pro vás ten TOP okamžik plný lásky s vaším dítětem :two_hearts:

3) označte hastagem #fisherprice_laska;

4) budu ráda, když přidáte i fotku vašeho dítka, ať víme, s kým ty láskyplné okamžiky prožíváte :heart_eyes: 

V neděli 17. února 2019 vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze postupně od 3. k 1. místu (takže nezáleží na počtu lajků u vašich příspěvků) :four_leaf_clover:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si únor plný lásky se svými poklady :kissing_heart: 

#fisherprice_laska_pravidla #fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
12. únor 2019 Čtené 357x

Když pořídíte dětem tuhle hračku, asi u vás říkanky, potažmo tedy písničky, pojedou od rána do večera :grinning: Aspoň u nás to tak je, jakmile si Maxim na tuhle hračku vzpomene a začne si s ní hrát, tak se s ní poměrně dlouho zabaví a nevadí mu (narozdíl od rodičů) pouštět si pořád dokolečka tu stejnou písničku :grinning: 

Hračka je tedy taková jakoby knížka se 3 otáčecími stránkami. Obsahuje celkem 6 písniček a k nim odpovídající ilustraci, každou na jedné straně. Doma nám tedy hrají písničky: Kočka leze dírou, Maličký pavouček, Pádluj na své loďce, Jedna dvě, Hodiny tik ťak tik a Koláčky, koláčky. Nutno říct, že písničky jsou dost chytlavé a zůstanou vám dlouho v hlavě. Takže třeba můj muž jde o půlnoci ze sprchy a najednou začne "hodiny tik ťak tik, myška je rázem v nich..." :grinning:

Na boku knížky jsou potom 3 tlačítka, první s písmenky, druhé s čísly a třetí s tvary. Po zmáčknutí tlačítka knížečka řekne něco z obrázku, třeba 5 myšek, dva pavoučci, kytičky, červené lodičky atd. Takže dítě může na obrázku hledat a ukazovat to, co knížečka říká. 

Písničky mohou jet ve 2 režimech hlasitosti, což regulujete vzadu vypínacím tlačítkem. Jak jsem psala už u jiné hračky, nejsem žádný hudební expert, takže kvalitu zpěvu moc neposoudím, ale mně to přijde pěkné a milé :slight_smile: 

Osobně beru říkanky mimo jiné na cesty do auta, Maxim si může sám otáčet stránky a poslouchat písničky, tlačítka navíc blikají, takže se prostě zabaví. 

Podle mně je tahle hračka povedená, nezabere moc místa, dítěti se dobře ovládá a zatím se všem dětem v mém okolí líbila :wink:

#fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
9. únor 2019
Takhle vypadá barevná zvířátková strana měkkých kostek pro nejmenší od #fisherprice :monkey_face::elephant::lizard::bird:

Vyhrát je můžete v aktuální soutěži, jejíž pravidla najdete pod #fisherprice_laska_pravidla :four_leaf_clover:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další