Novinky

#fisherprice_jaro

monny3 AMBASADORKA
18. bře 2019 Čtené 88x

Soutěžními jarními příspěvky jsme volali jaro, ale vyšlo nám to zatím jen pár dnů, že :cherry_blossom: ? No to nevadí, už teď víme, co nás venku baví a na co se těšíme, jakmile se trochu oteplí :wink: Za všechny příspěvky moc děkuji, je vidět, že venkovní aktivity jsou opravdu populární a pro děti to pravé :slight_smile: 

No a jedno dítě se navíc může těšit na nového parťáka na procházky i na doma, protože vyhrává skvělého hudebního plyšáka :robot:Rockita! A tím, na koho se usmálo štěstí je s 9.příspěvkem v pořadí uživatelka @caffelatte1 a její malý syn Šimonek. Myslím, že Rockit si nemohl přát lepšího parťáka a snad z něj bude mít Šimonek radost :baby::notes::balloon::tada::confetti_ball:

Tak moc gratuluji k výhře a všem ostatním přeji samozřejmě co nejvíce krásných jarních dnů a zábavy s dětmi venku :tulip::white_flower::cherry_blossom::two_hearts::kissing_heart: 

#fisherprice #fisherprice_jaro 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019 Čtené 271x

Venku to častěji a častěji vypadá na jaro, snad už ty pěkné a prosluněné dny budou převažovat, i když astrologické jaro začne až 20.března ve 22 hodin a 58 minut, tak uvidíme co nás do té doby ještě venku čeká :tulip::white_sun_small_cloud::snowflake:

Každopádně si ty krásné i možné ošklivé dny můžeme ještě zpříjemnit jarní soutěží s Fisher Price a to o skvělou letošní novinku - hudebního plyšáka Rockita :robot::notes::tv: pro zapojení do soutěže stačí splnit následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "oblíbená venkovní aktivita s dětmi", třeba se i vzájemně inspirujeme a naše děti tak zažijí něco nového a zábavného (samozřejmě můžete soutěžit i s těmi nejmenšími, které zatím znají venku jen nošení nebo kočár a v podstatě ještě neví o světě :wink: );

3) označte hastagem #fisherprice_jaro;

4) budu ráda, když přidáte i fotku jak si to společně venku užíváte :heart_eyes: 

Soutěž trvá 9. - 16. března a 17. března 2019 vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze, ke kterému poputuje krásný robotí kamarád :four_leaf_clover:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si jaro plné radosti a pohody :kissing_heart: 

#fisherprice_jaro_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
terka555
11. bře 2019
#fisherprice_jaro
Nase nejoblibenejsi aktivita? Prochazky s tim mym malym svistem, ktery uz pomalu zacina vse pozorovat a snad uz v lete bude vse zkoumat po svych:blush::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
petonka
Zpráva byla změněna 11. bře 2019
#fisherprice_jaro
Na zahradě si užíváme klouzačku, písek, houpačku a obě holky i odrážedlo/koloběžky.:heart_eyes:
Taky kreslí křídou po chodníku a skáčou panáka.:heart:
Zobraz celou zprávu
jani1507
11. bře 2019
My už se na jaro moc těšíme. :wink: Zatím se tedy u nás hlásí vítr a sníh. :astonished: Býváme hodně na zahradě a starší dcerka už se těší, až ji táta bude brát na výlety do lesa... :slight_smile:
#fisherprice_jaro
Zobraz celou zprávu
hance89
11. bře 2019
#fisherprice_jaro
U nás je zatím nejoblíbenější činnost procházka nejlépe přírodou :blush:
Zobraz celou zprávu
miskamed
11. bře 2019
#fisherprice_jaro syn je ještě maličký, takže jeho nejoblíbenější venkovní aktivita je spinkani v kočárku:blush: nicméně, ja si ježdění s mým vysnenym kocarkem užívám na 100%.:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
svetluska09
10. bře 2019
#fisherprice_jaro
Poprve jsme se houpali na houpacce. Moc se to malemu libilo.
Zobraz celou zprávu
septums
Zpráva byla změněna 10. bře 2019
#fisherprice_jaro

Konečně bude jarooo :D nejlepší aktivita je hřiště a písek :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
mandarinka21
9. bře 2019
Nejoblibenejsi zabava venku je momentalne stouranani klacikem (prst jsme nastesti uz omezili) do vseho, co se na ulici nebo v parku povaluje. Po zime se roztrhl pytel s psimi "experimenty" (prevzato od soutezici maminky z Vymeny manzelek), a nemohu ji od tohoto badani odtrhnout. Fotografii bohuzel nemam, ale jiste si to dokazete predstavit. #fisherprice_jaro
Zobraz celou zprávu
audinka24
9. bře 2019
#fisherprice_jaro mám dvojčata 3.4 jim budou 4 roky a jelikož jsou co 14 dní nemocní tak střídmě 14 dní doma a 14 dní ve. Školce tak si zatím ještě moc venku neužíváme.... Ale už se těším až bude venku teplo a kluci nebudou tak nachylni a budeme zase lítat po hřišti.... Už aby to bylo:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další