Novinky

#fisherprice_velikonoce

monny3 AMBASADORKA
21. dub 2019 Čtené 140x

Krásnou sváteční neděli všem :tulip::tulip::tulip: moc děkuji za příspěvky do (před)velikonoční soutěže, je vidět, že Velikonoce každá vnímáme jinak, ale každá na nich také má něco ráda a to je super :rabbit::hatching_chick::wink:

A pro toho, kdo vyhraje skvělý naučný laptop, budou tyto Velikonoce ještě o fous lepší, že jo :rabbit::hatching_chick::tada: tak jdeme na to, bylo zde krásných 89 příspěvků a generátor náhodných čísel z nich vybral příspěvek číslo 75, který napsala @seety :balloon: tak moc gratuluji a věřím, že v  její krásné rodině s 2 kluky a holčičkou na cestě, určitě najde hračka uplatnění :baby::baby::baby:

Tak a teď už mi nezbývá než popřát vám všem krásné Velikonoce, počasí se vydařilo na 1 s :star2: tak si to užijte, ať už budete koledovat s dětmi nebo někde výletovat :park::house_with_garden::rabbit: jo a už vymýšlím další soutěž, tak sledujte můj blog, ať vám to neunikne :eyes::gift::kissing_heart:

#fisherprice #fisherprice_velikonoce

Čti celý článek
moulinek
19. dub 2019
Jako malá jsem velikonoce neměla ráda. Na vesnici to pro mě znamenalo akorát to, že odpoledne budou všichni kolem opilí 🤪. Teď se nejvíce těším na zákusky a velikonoční dobroty :smiley:. Příští rok se hecnu a určitě už budu barvit vajíčka s dcerou a budu se snažit ji udělat krásné velikonoce. #fisherprice_velikonoce
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
17. dub 2019 Čtené 293x

Za pár dnů jsou tu Velikonoce a ať už máme české velikonoční tradice rády nebo ne, to volno si určitě užije každá z nás a většina jistě s rodinou a dětmi :heart_eyes: Velikonoce můžeme vnímat jako svátky jara, v té křesťanské rovině, jako české tradice nebo prostě jako příjemné 4 dny volna :tulip::rabbit::hatching_chick::rainbow::man::woman::girl::boy::baby:

A protože každá z nás má na Velikonocích jistě ráda něco jiného, tak to tentokrát pojmeme jako takový souhrn typů na příjemné aktivity o Velikonocích, ať už ty tradiční (kraslice, pomlázky, pečení beránka), křesťanské (návštěva kostela), obyčejné jarní (výlet do cukrárny) nebo cokoliv dalšího, co vás napadne :wink: A na výherce čeká skvělá novinka od Fisher Price - naučný laptop se zábavnými písničkami a zvuky o číslech, písmenkách, tvarech, i o tom, že volá babička :computer::baby::calling:

Pro zapojení do soutěže stačí splnit následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "co máme rádi na Velikonocích" a nemusí se vůbec jednat jen o aktivity s dětmi, klidně to, co rády děláte samy (třeba velikonoční majonézová vlasová maska :woman: );

3) označte hastagem #fisherprice_velikonoce;

4) budu ráda, když přidáte i fotku s rodinou :man::woman::girl::boy:

Soutěž trvá 13. - 19. dubna a následně vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze, ke kterému poputuje laptop a prcek si tak bude moct začít zkoušet své vlohy k IT :battery::desktop::mouse_three_button::baby:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si krásný předvelikonoční čas a jaro :seedling::bouquet::four_leaf_clover:

#fisherprice_velikonoce_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
akcejn
16. dub 2019
#fisherprice_velikonoce
Momentalne si uzivam tvoreni s dcerkou a to se mi moc libi. Velikonoce prinaseji spoustu napadu co delat.
A moc si uzivam jarni pocasi a probouzejici se prirodu :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
daphney
15. dub 2019
#fisherprice_velikonoce upečeme si s dcerkou beránka a mazanec. Obarvíme vajíčka a k obědu bude bramborový salát. Určitě stihneme i nějaký výlet nebo pořádnou procházku. Navštívíme rodinu a užijeme si pohodu a klid :four_leaf_clover:
Zobraz celou zprávu
terka555
14. dub 2019
#fisherprice_velikonoce
Na Velikonocich mam stejne jako u Vanoc rada tu pohodu, ktera u nas panuje, sejdeme se cela rodina a dame si samozrejme neco dobreho. Pece se od rana do vecera:joy:A navic letos budou poprve Velikonoce s nasim prckem, tak se tesim o to vic:blush:
Zobraz celou zprávu
martinka0209
14. dub 2019
#fisherprice_velikonoce jako malá jsem měla ráda na Velikonocích malování vajíček a teď to vnímám jako příchod jara všechno krásně kvete,upeču mazanec, obarvím vajíčka,upeču beránka k nám letos přijede rodina tak bude veselo
Zobraz celou zprávu
mama_vlcice
14. dub 2019
#fisherprice_velikonoce
Velikonoce jsou pro mne svátkem jara. 4 dny volna, kdy odjíždíme na samotu k lesu, kde není signál, ráno nás budí kohout a ano, mám chuť po něm něco hodit. Ale když vylezu z té postele, nachystám snídani a jdu si sednout na terasu, tak jsem vlastně vděčná, že mi ten den začal tak brzy. Letos nám na tyto krásné svátky přibude i narozeninový den našeho sluníčka, takže to bude úplná krása :sun_with_face::heart:
Zobraz celou zprávu
lentilkah
13. dub 2019
Velikonoce jako takove jsem nikdy nemusela, ale nadivka nebo vajecna tlacenka maji preci jen neco do sebe :slight_smile:

#fisherprice_velikonoce
Zobraz celou zprávu
dvorkada
13. dub 2019
#fisherprice_velikonoce
Velikonoce moc ráda nemám asi si to nesu z dětství, ale pro kluky je dělám, výzdoba, vajíčka pomlázky... Jediné co mě těší je že můžu péct a vyřádit se v kuchyni, to mě baví, perníčky, linecké, beránek, mazance.. :smiley:
Zobraz celou zprávu
maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 13. dub 2019
Mimosoutez

#fisherprice_velikonoce

Pamatuju na ty před svatbou... byly úžasné...

:hearts::hearts::hearts:
Zobraz celou zprávu
hance89
13. dub 2019
Velikonoce nějak neslavíme. Buď jedeme k babičce a nebo trávíme čas spolu nejlépe někde na výletě :blush:
#fisherprice_velikonoce
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další