Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #fredandflo

  Zruš hledání
  michalelka
  14. únor 2020    Čtené 1676x

  💙🖤💚 Fred&Flo se loučí 💚🖤💙

  Přiznám se, že se mi tenhle článek nepsal zrovna s lehkostí. Moje milé, čas je neúprosný a Fred&Flo zde na Koníkovi končí své působení a mně nezbývá, než se s vámi rozloučit. 💚🖤💙

  Ale než se tak definitivně stane, moc bych vám chtěla poděkovat za čas, který jsem tu s vámi jako ambasadorka mohla strávit. 💕 Díky této zkušenosti jsem měla možnost nahlédnout “za oponu” dění, poznat jak vše funguje z druhé strany a poznala jsem spousty úžasných ženských, naučila jsem se spoustě asertivity a trpělivosti.. virtuální svět umí být někdy pěkně jedovatý a jsem neskutečně ráda, že tady nám převažuje to dobré. 🙃🙃🙃

  Pevně věřím, že vás bavily soutěže, které jsem pro vás připravovala, dozvěděly jste se ode mě něco nového a mnohé z vás v produktech Fred&Flo našly zalíbení. 🎁🐳🎉

  Ale vše jednou končí a něco nového začíná. Na chvíli si odpočinu od virtuálního světa, na což se moc těším a děsím se zároveň. Z Koníka určitě neodcházím. Byla jsem tu už roky před ambasadorováním a kdo ví, co přinese čas příští 😅😛. A jen mezi námi, i když to někdy bylo na palici, zábavné, poučné a náročné zároveň, byl to skvěle strávený čas.

  Určitě moje díky patří všem ambasadorkám, jste moc fajn holky. Jmenovitě bych ráda poděkovala @michaelllas , která mi nejvíce pomohla v nejistých začátcích, poradila a jsem si jistá, že naše přátelství tímto nekončí. Samozřejmě také děkuji týmu MK a Fred&Flo za příležitost. 

  Takže mi moje milé dovolte, abych napsala už avizované poslední díky za sebe, Jonáše a Fred&Flo #fredandflo 

  Mějte se krásně 

  Míša 💕

  apacheeeAMBASADORKA
  Zpráva byla změněna    15. led 2020

  Dneska se u nás doma konala téměř Mezinárodní konference vlhčených ubrousků - pozvání přijali zástupci #fredandflo a #dm, v oficiálním zastoupení pánů Jonáše a Tobiáše 😂

  Co si o nich říkali vám úplně přesně nepovím, ale fakt si každý poctivě hlídali tu svoji značku 👏 a my s Míšou @michalelka tak měly čas probrat všechno možné 😎

  Míšo, moc díky, bylo to super! A příště by mohla dorazit @pipetulaa, aby i Bertík mohl sdělit své dojmy z #hipp
  -----------------------------------
  A jsem hlava derava, úplně jsem zapomněla na dalšího zástupce - na Adamka #babydove 🙈

  Vidim to tak, že jsem se jako organizátorka konference moc neosvedcila a další ročník v Utriritkach bude muset zařídit někdo schopnější 😂

  Krásný podvečer! Ještě dnes a zítra můžete soutěžit ve skupině #fredandflo https://www.modrykonik.cz/group/8661/ o voňavé překvapení, tak šup šup.. 🛁🚿🤭

  Nejste ještě usoutěžené? 🥳🎁🎉 Co si spolu dát jednu bleskovku? 😱 Vyhlásím ji již brzy, tak nezapomeňte sledovat můj blog, ať vám neuteče! 😗 A připomínám, že až do konce měsíce běží soutěž ve #fredandflo skupině https://www.modrykonik.cz/group/8661/ o voňavý balíček.

  michalelka
  8. pro 2019    Čtené 993x

  🐝🎄Vánoční (ne)pečení včelích úlků trochu jinak🎄🐝

  Hned na začátku se musím přiznat, že jsem pečící mehlo. Cukroví miluji, ale raději jej nechávám profesionálům jako je třeba maminka mého muže nebo bývala moje milovaná babička. Ale co si budem, k Vánocům to patří a letos mám na pečení toho nejlepšího parťáka a nemohu ho o to připravit. Abych si před vámi neutrhla úplnou ostudu, podělím se s vámi o recept na nepečené cukroví, které každý zná, dělá je jinak a určitě ho máte všichni moc rádi. Je plné cukru, másla a trochy rumu, doporučuji schovat před dětmi hodně vysoko. 😛😀

  Dneska si spolu spatláme vosí hnízda 🐝! Tedy pardon, kytičky 💐. Ale k tomu se dostaneme až za chvilku.

  Na těsto budeme potřebovat:

  200- 250g piškotů

  300g cukru moučka

  150g změklého másla

  2,5 vrchovaté lžíce kakaa

  5 lžic aromatického rumu (pro děti lze nahradit vanilkou nebo rumovou trestí)

  5 lžic mléka

  Na náplň si připravíme:

  70g cukru moučka

  80g změklého másla

  1 žloutek

  rum podle chuti (opět jde nahradit baby friendly verzí)

  Na přiklopení bude potřeba +/- 50 piškotů. Záleží, jak moc budete chtít úlky dělat velké a kolik těsta padne za vlast při přípravě.

  Prvně je potřeba rozmixovat piškoty, ideálně v kuchyňském robotu. Dělám to vždy na dvě várky. První umelu na jemný prášek, tu druhou nechám lehce nahrubo. Lépe se mi pak s těstem pracuje a piškot dělá v těstě hezkou mozaiku.

  V míse si prvně smícháme suché části- piškoty, cukr, kakao a postupně přidáme mléko, rum a máslo. To musí být opravdu měkké, jinak budete těsto hňácat hodinu. I tak je potřeba s těstem trochu trpělivosti. Ze začátku se bude hodně sypat, ale jak povolí máslo, hezky se spojí. I tak to zabere dobrých deset minut. Ale slibuji, že to bude stát za to! Pokud se vám i tak drobí, přilejte trošinku mléka.

  Hotové těsto má dobrých 850g a ideálně ho na chvilku šoupněte do ledničky. Mezitím si uděláme krém.

  Smícháte vše kromě rumu a jakmile se krém spojí, přilijte rum. Nemám ráda, když je výrazně cítit, takže vždy dávám po troškách, aby po něm krém hezky voněl. U dětí jde přidat již zmíněnou vanilku anebo celý krém nahradit tužším pudingem.

  Těsto hotové, krém taky, zbývá zlatý hřeb.. Taky nemáte rádi tvarování úlků jako já? 😂 To je jeden z důvodů, proč mi vždycky trvá se dokopat je udělat. Člověk se s nimi patlá a za chvilku jsou pryč. Nebojte, mám pro vás skvělou radu a tip. Máte doma tvořítka na led? Ideálně silikonová? No hurá, tak máte z půlky vyhráno. Vezměte takové, které bude odpovídat velikosti piškotu, já jsem protentokrát zvolila kytičky. Těsto nahňácáte dovnitř ze 3/4, uděláte ďůlek pomocí dětského prstíku (určitě jej nezapomeňte udělat, pak už to jde ztuha) a šoupnete je na chvilku do mrazáku. Formu není potřeba cukrovat, nic. Jakmile těsto ztuhne, půjde hezky vyklopit. Každou várku jsem nechala chladit cca 20 minut, ideální je tedy naplánovat i s jiným pečením, ať nemáte zbytečné prostoje. Delší dobu mražení nedoporučuji, těsto má tendenci se začít drolit.

  A teď už jen zbývá naplnit, připlácnout piškot a pokusit se je nesníst všechny hned první den.

  Nezapomeňte, že u Barči běží dnes soutěž se Zapf Creation, tak k ní mrkněte! 💙

  Mějte krásné svátky plné klidu a pohody v kruhu rodinném.. hlavně si užívejte každého dne!

  Míša, Jonáš a #fredandflo #vanoce_s_ambasadorkami

  modrykonik
  1. pro 2019    Čtené 746x

  Vánoční nadílka od Ambasadorek: 14 dní soutěží a inspirace

  Shánění dárků a stromečku, pečení cukroví, vánoční úklid... Takhle pro většinu z nás vypadá kolotoč, do kterého každé Vánoce nasedáme a nedá se z něj jen tak vystoupit. Na Modrém koníku si však můžete od těchto povinností chvíli odpočinout, inspirovat se recepty na cukroví, pobavit se a možná také něco vyhrát pro sebe, své blízké nebo své nejmenší. Jako každý rok se o to postarají naše Ambasadorky, které si pro vás připravily dvoutýdenní maraton zajímavých článků a soutěží! Vánoční dny s Ambasadorkami začínají! 

  Výhry budou pestré a půjde například o kosmetiku, úklidové prostředky, hračky nebo dětskou výživu. Pokud se na vás při soutěži neusměje štěstí, každý den vám Ambasadorky alespoň naservírují inspiraci na vánoční tvoření a pečení s dětmi. Sledujte od 2.12. do 14.12.2019 hashtagy #vanoce_s_ambasadorkami a #tyden_s_ambasadorkami.

  Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

  Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. Každý den vyhlížejte od jedné z Ambasadorek článek na téma Pečení s dětmi a každý tento článek bude doprovázet také soutěžní článek od jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte. Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku.

  • Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho v soutěžním článku.
  • Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen bude buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  1. Dát like soutěžnímu článku.
  2. Odpovědět v komentáři na soutěžní otázku.
  3. Dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky).

  Startujeme v pondělí 2.12.

  Najděte si každý den od 2.12. do 14.12. alespoň jednu klidnou chvilku, kdy si zapnete Modrého koníka a podíváte se, jaká soutěž probíhá 🙂 To stejné platí i v případě, že budete hledat zajímavé recepty na vánoční cukroví a pečení s dětmi. Nenechte se semlít předvánočním stresem a nezapomínejte na chvíle pohody a radosti s rodinou a vašimi nejbližšími. 

  Krásné vánoční svátky vám přejí Ambasadorky a Modrý koník!

  Když chladem růžovějí se vám tváře,
  Když dětem v tvářích úsměv kouzlí barevných světel záře,
  Když mráz na okna bílou tužkou maluje,
  Tak víte že čas vánoční tu je.

  A letos, stejně jako tomu bylo loni,
  ambasadorky na Koníku se spojí,
  aby v tomhle čase štěstí, radosti a lásky,
  na chvíli jste si mohly přestat dělat vrásky,
  dvanáct dní zábavy a soutěží se na vás chystá,
  bude to opět velký, jsem si jistá.

  #vileda
  #babydove
  #pepco
  #dm
  #sunar
  #zapfcreation
  #joie_czsk
  #fisherprice
  #sterimar
  #femibion
  #fredandflo
  #lassig

  Již tradiční advent s ambasadorkami je zase tady! Tentokrát budete mít rovnou 12 šancí vyhrát! 😉

  Už v neděli se dozvíte víc! Tak kdo se těší? 👍

  #joie_czsk
  #femibion
  #vileda
  #babydove
  #pepco
  #dm
  #sunar
  #zapfcreation
  #fisherprice
  #sterimar
  #lassig
  #fredandflo

  Protože 12 je víc než jedna!

  Něco se chystá... Asi není potřeba být tajemné, protože už určitě tušíte, proč jsme se všechny spojily. Již velmi brzy začnou #vanoce_s_ambadorkami a bude to největší společná akce v dějinách koníka, tak se těšte ❤️

  Každá z nás pro vás má připravenou soutěž a také malé nakouknuti do našich domovů.

  Moc se těšíme a máme velkou radost, že do toho jdou všechny naše firmy!

  A teď otázka na vás, kdyby jste si mohly vybrat výhru jen od jedné firmy, která by to byla?

  #vileda
  #babydove
  #pepco
  #dm
  #sunar
  #zapfcreation
  #joie
  #fisherprice
  #sterimar
  #femibion
  #lassig
  #fredandflo

  Kvůli nemoci jsme se s Jonym nedostali na kroužek, ale ani to nás při tvoření nezastaví! Kdo uhádne všechna zvířátka, dostane ode mě zlatého bludišťáka a 💙💙💙! A minimálně jedno je sporné, tak bacha! 😁

  Až mi zase někdo (muž) bude tvrdit, že bez špejlí jsem v háji, tak se bude divit! 😛🙃

  #fredandflo

  michalelka
  Zpráva byla změněna    8. lis 2019

  Jak nejde o život, jde.. o vy víte co. No jo, ale kam s ním, když už tu je?🙄😅 Mrkněte na tyhle parfémovaný sáčky na použité pleny, jsou skvělý. A ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/8661/ si můžete až do konce měsíce tři balení vyhrát.. 🙃😗

  #fredandflo

  A jdeme na to!🤩 Hlavní notář je již přítomen, pan ředitel Jonášek do sebe natlačí svačinu a vylosuje výherce. Těšíte se? 🥳

  #fredandflo

  michalelka
  Zpráva byla změněna    3. lis 2019

  Snídaně je základ dne! 🙃🍳🥞 Jen by mě zajímalo, kdy většina neskončí na zemi, ve vlasech a na zdi, ale v bříšku.. 😛 I když já se stihla najíst, Yogimu z toho taky něco káplo, takže za mě vydařený start! 😂

  #fredandflo

  michalelka
  Zpráva byla změněna    30. říj 2019

  Co to bude, až to bude? 😉🙃😛 Takové odpoledne jsou něco pro mě! 🙏🏻 Kdo uhádne, co tvořím, ode mě dostane 💙. A komu se nechce hádat, ale soutěžit, tak šup šup: https://www.modrykonik.cz/blog/michalelka/article/soutez-v-tvoreni-s-fredflo-na-posmo-nekir9/ , už jsme v půlce a šance na výhru je stále hodně vysoká! 🤩🎁💙🖤💚

  #fredandflo

  Ranní rituály jsou u mě každý den téměř stejné. Vyčistit zuby, opláchnout a vyčistit pleť, nakrémovat, když je čas, tak obden pleťová maska. Učesat a honem jít dělat snídani. Brala bych i sprchu, ale s Jonym nemám šanci.. 🙄😅 Co vy a vaše stereotypy, máte? 🛁🧴😬

  #fredandflo

  Dneska jsme s Jonym prubli znovuotvíračku #pepco v Jihlavě a v tenhle okamžik jsem si představila, že mám Jondu krát čtyři.. přiznám se, že se mi udělalo docela ouvej! 🤣🤣🤣 Čtyři exponáty doma sice naštěstí nemám, ale ve #fredandflo skupině https://www.modrykonik.cz/group/8661/ můžete až do konce měsíce soutěžit o čtyři balení vlhčených ubrousků, tak ať o to nepřijdete.. 😛😉🙃

  Všechno je jednou poprvé 🙈.. Jonda na opruzeniny nikdy netrpěl a jakmile jsme na delší dobu mimo domov, je chudák celý olezlý. Zkouším babské rady v kombinací vykoupení lékárny a za chvilku se dám na modlení. Přijímám rady a tipy, jak mu co nejdříve ulevit! 🙈🙏🏻😱

  #fredandflo

  michalelka
  Zpráva byla změněna    18. říj 2019

  Sice u nás slouží jen jako držák na vlhčený papír #fredandflo, ale i tak všem díky za vaše tipy a rady! I když s Jondovým přístupem u nás bude aktuální tak za pět let nejdřív.. 🙄😛🙃 Taky je u vás nočník jen na ozdobu?😅

  Taky o víkendu podnikáte velké nákupy? Já z nich mám po pravdě lehké osypky a snažím se je přehodit na muže. Což nejde vždy, pokud chci donést opravdu zakysanou smetanu a ne smetanu na vaření/ jogurt/ tvaroh.. 🤣 A pokud se chystáte do Tesca, tak koukněte na produkty #fredandflo , nyní je na ně sleva 13% až 37% 💚🖤💙 https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/shop/pe...

  Původně jsem si šla do koupelny jen sníst zmrzlinu (krkavčí matka 😅 ), ale když už jsem tu byla.. vana plná horké vody a pěny #fredandflo , dítko s tatínkem.. co víc si přát?😛🍦🙏🏻

  Celý den jsem si říkala, že mám tu tašku nějakou těžkou.. Příště si Míšo zkontroluj i boční kapsy, ať s sebou (věrně) netáhneš celý #fredandflo arzenál.. 🙄🙃😛 I když ubrousky se hodí mít po ruce vždycky 😅.. Jestli jste v tomhle se mnou za jedno, tak koukněte do skupiny https://www.modrykonik.cz/group/8661/ , kde o ně běží říjnová soutěž. 💚

  Nově se u nás zabydlely tejpy a lepíme Jondovi bříško. Nebojte, netrpím na plurál, ale je to občas kovbojka a jsou potřeba alespoň čtyři ruce. Možná jsem se víc bála sundavání jak samotného nalepení 😅, ale díky oleji a krému #fredandflo jdou dolů jedna báseň a nedojde k žádnému podráždění kůže a to beru jako velké vítězství. 🤞🏻🙂

  michalelka
  Zpráva byla změněna    1. říj 2019

  Ve skupině Fred&Flo https://www.modrykonik.cz/group/8661/ se právě rozdala kupa srdíček a aby toho nebylo málo, dneska v ní startuje i říjnová soutěž. Tak šup, šup, ať vám to neuteče! 🙂😛🙃

  #fredandflo

  michalelka
  Zpráva byla změněna    30. zář 2019

  Miluju podzim, ale ta rýma mě ubíjí. Jsem při ní horší jak chlap, fakt.. 🙄😷🤧 A jaké bojovníky na ni používáte vy? Já se neobejdu bez dobrého čaje s tunou medu, kapesníků, spreje, krému #fredandflo na odřený nos a rýmovníku. Raději znovu rodit, než mít rýmu.. 😛😅😶

  Před rekonstrukcí koupelny mě vůbec nenapadlo, že by se hodilo více místa na ukládání všech těch nezbytných propriet ke koupání, sprchování, saunování.. takže je máme naprosto všude. Kam s nimi? Nějaký super tip bez vrtání do zdi, při koupání budou po ruce a bude to vypadat hezky? 😛😅🙏🏻💚

  #fredandflo