Novinky

#hipp

pipetulaa
6. bře 2019 Čtené 722x

Dámy a pánové, vítejte v Praze. Je právě 10 hodin dopoledne a my jsme přistáli na pražském ruzyňském letišti, kde venkovní teplota je příjemných 15°C. …

Takhle jsem se loučila minimálně dvakrát denně po příletu do destinace s cestujícími, kteří se mnou sdíleli na pár hodin stejnou přetlakovanou trubku. 

Jak se ale rozloučit s vámi? A chci se vlastně loučit?

Když jsem posílala přihlášku na ambasadorku HiPP, bylo Toníkovi 7 měsíců a já jim tenkrát napsala, že mají morální povinnost mi tu funkci dát, protože moje spotřeba kojícího čaje zadotovala měsíčně minimálně jednoho jejich zaměstnance. :grinning:

Dneska je Tondovi o tři roky víc. A přibyl k němu ještě Bertík. Prožila jsem si tady s vámi krásný tři roky a nemohla jsem si vybrat k zastupování lepší značku. 

Nicméně, i můj čas tady se nachýlil. O skvělém čaji totiž už víte. Víte taky, že když má výrobek stejný EAN kód, je úplně šumafuk, pro který trh je určen a je prostě naprosto stejný. O tom, že mléko HiPP, díky probiotikům a prebiotikům, nemá na našem trhu konkurenci, jsem vám říkala nesčetněkrát taky. Dokonce máme tak prima vztah, že jsem vám prozradila, že když nestíhám, dosolený lasagne v srdíčku obědvá celá rodina. 

No a konečně, když už mi i kamarádka s lehkým uzarděním řekla, že její manžel si k narozeninám přeje Tělové máslo HiPP Mama, bylo víc než jasné, že moje mise je u konce.  :grinning:

A teď zcela vážně (jinak to ani neumím) – díky vám! Díky za každý jeden lajk, díky za každý komentář, za každou pochvalu i za každou kritiku. Jen díky vám mělo moje působení tady smysl. A já tu s vámi byla ráda. 

Děkuji i Modrému Koníku, konkrétně Vivimu, za možnost podílet se na tomhle projektu po neuvěřitelné tři roky!

Vídat se tady budeme dál, jen asi v omezené míře. Přeci jen, rodina ocení, když proběhne amputace mobilu přirostlého k ruce.

Kdo by přeci jen chtěl sledovat ten náš cirkus na kolečkách, najdete mě na instagramu jako petula_cermakova 

A konečně – HiPP je skvělý. Fakt. Dávám za něj i nadále ruku do ohně. A kdybyste chtěli znát novinky, zalajkujte si ho na Facebooku :slight_smile:

Krásný den a děkuji!

S láskou, 
Petra a #hipp

Čti celý článek
maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 28. únor 2019
Když se u nás v domácnosti sejde #sunar a #pepco :blush: (vileda visí opodál)

Tato fotka me přivedla na myšlenku, ze je super, ze pro nás konik vytváří projekty s ambasadorkami, různé testovací akce a soutěže...

a ze jsem díky MK zjistila:
ze existuje fialový #vileda hadrik, který umí nadpozemske věci,
ze v #pepco mají super věci za par korun
ze už vím jestli #zapf baby born nebo anabelle
ze až půjdu do lékárny a budu tapat v nosních sprejich, tak budu znát #sterimar
ze #babydove má ty nejprijemnejsi mýdla
ze #hipp má skvělou pěnu do vany s kacenkou, kterou moje děti miluji
ze #fisherprice nabizi skvěle interaktivní hračky

A ze #sunar je značka, kterou vam mužů doporučit jako máma dvou děti, která dává svým dětem to, co je kvalitní a občas povolim i to, co jim chutná... (sušenky)

Díky MK, děláš to dobre! :hearts:

(Ještě jsem zapomněla na projekty @apacheee která nám předává plno pozitivní energie i mimo veletrhy :slight_smile: )
Taky #joie kočárky a plno dalších...
Zobraz celou zprávu
perla28
16. říj 2018
Tentokrát jsem si říkala, že to zkusím s #hipp.. Ne není to výhra :joy:
Zobraz celou zprávu
martinat87
15. říj 2018
#hipp
Nevím za co, ale přišla nám další krabička na svačinu, 3ks sušenek a 2ks kapsiček. Moc děkujeme
Zobraz celou zprávu
martinat87
10. zář 2018
#hipp
#dny_s_ambasadorkami
Naše výhra. :wink:
Moc děkujeme
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
sisa158
14. srp 2018
#hipp čaj pro kojící

Ahoj,dnes jsem zavítala v Polsku do Tesca a čaj pro kojící od HIPPu tam vychází nějakých 83 kč. Takže mám doma pořádnou zásobičku,já na tom čaji zkrátka ujíždím:wink:
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
24. črc 2018 Čtené 175x

„Zdravá půda = zdravé rostliny = zdravá zvířata“

Pokračování mého výletu je tady! :slight_smile:

Těšila jsem se, jak se vyspím v té krásné, měkké a velké posteli. Předpokládala jsem, že když poprvé po skoro 11 měsících nebudu muset vstávat k Toníkovi, tak že padnu a ráno vstanu. No realita byla jinde. Nejdřív jsem vůbec nemohla usnout, následně jsem se asi stokrát vzbudila, ale i tak to bylo báječný. Já prostě miluju pohodlné postele :grinning:

Den nás vítal slunečními paprsky. Takže jak jsem vám psala, že jsme si všichni zabalili naprosto špatně…. Někteří z nás totiž měli v kufru hlavně svetry, holiny, pohorky, nepromokavé bundy, dlouhé a teplé kalhoty. V jednom z kufrů by se dokonce našla i péřová bunda! :grinning: (nutno podotknout, že zcela výjimečně ne v tom mém!). Prostě jsme žili v tom, že když jedeme na sever, kus od Ruska, tak tam bude zima asi jako na severní točně :grinning: No nic, takže už ráno sluníčko pálilo jako blázen a nebe bez mráčku slibovalo horký den.

Začali jsme báječnou snídaní a hned po ní za námi přijel pan Hipp. Usadili jsme se do polokruhu ve stínu velkého stromu a zaposlouchali se do přednášky o organickém zemědělství. Upřímně jsem se děsila. Přednáška? To bude nuda… Přátelé, nebyla. Fakt nebyla. Hltali jsme každé slovo. S každou další a další větou nám to všechno dávalo větší a větší smysl. To, jak je každý krok promýšlen do důsledku, ten absolutní respekt k přírodě a k životnímu prostředí. Ochrana volně žijících zvířat, snaha o zachování rovnováhy. Měla jsem z toho pocit, jako by se, obrazně řečeno, pan Hipp každé ráno poklonil k Zemi a s pokorou poděkoval. Nikdy, opravdu nikdy jsem z nikoho necítila takový respekt k přírodě.

Mám z přednášky spoustu poznámek, některé zajímavosti vám sem napíšu, zbytek v uceleném, samostatném článku!

  • Víte, proč nesečou jetel v době od 11 hod do 14 hod? ….. Protože v tuto dobu jsou včely nejaktivnější a sečením by zabili asi 24 000 včel na jednom hektaru. A bez včel by nebylo více jak 70% rostlin na světě.
  • Půda v organickém zemědělství je plná života. Je pórovitá, kyprá a má svoje dané vrstvy, které mají svoje funkce. Proto třeba na 1 metru krychlovém najdete až 500 žížal. Oproti konvenčnímu zemědělství, kde je půda udusaná a žížal na stejném prostoru najdeme sotva 18.
  • S předchozím bodem se pojí také další zvláštnost – a tou je schopnost zadržet vodu. Tím, že organická půda je nadýchaná, kyprá (i díky mikroorganismům), tak pojme 10x více vody, než půda udusaná. Všimněte si někdy, jak dlouho se na polích okolo vás drží voda po vydatném dešti. Nebo jestli stéká pryč, či se vsakuje… U tohoto bodu pan Hipp zmínil loňská sucha – zatímco jeho sousedé s konvenčním zemědělstvím měli sakra velké problémy s nedostatkem vody a tím měli nižší výnosy, jeho výnosy byly vysoké, protože jeho půda si stále držela dostatek vody.
  • Hnojení polí probíhá čistě přírodně. Používají hnůj. Anebo třeba i to, že na pole logicky umisťují rostliny tak, aby si vzájemně pomáhaly. Například kořínky jetele jsou po vytažení z půdy obaleny malými bublinkami. Ty bublinky jsou dusík, který poté zůstává v půdě.
  • U pole s mrkví mě zaujalo povídání o tom, jak se brání proti vysoké zvěři, která by šla na mrkvi hodovat. Odpověď zněla doslova: „Nijak. Taky se potřebují najíst a tady je jí dost pro nás všechny.“

Více zajímavostí i ucelených informací v samostatném článku, je toho opravdu hodně, co stojí za zmínku :slight_smile:

Po asi hodinové přednášce a natření se opalovacím krémem – sluníčko je sviňa! :slight_smile: – jsme se mohli vydat na cestu. A jelikož je jasné, že jsme nohy nevyhráli ve Sportce a že uťapat výlet po 2000 hektarové farmě by bylo nad naše možnosti, tak jsme byli rozmístěni do super vozítek. Vypadalo to jako výkonnější a robustnější golfový vozík. První řídil sám pan Hipp, kolonu jsme uzavírali já s Clementem (PR z Hipp Německo). Smát se a jet po prašných cestách v autíčku bez střechy a bez skla znamená, že se najíte tolika kilo prachu, až to hezké není!

Cestou jsme vždy udělali zastávku u míst, kde nám pan Hipp chtěl povědět něco zajímavého. První zastávka tak byla u porostu, kterému vévodil mrtvý velký strom. Dostalo se nám vysvětlení, že takové stromy nekácí proto, že zrovna na tomto hnízdí ptáci. Poražením by ptáci přišli o hnízdiště. Respekt. Pak už jsme dojeli přímo na pole s jetelem, který pěstují jako krmivo pro dobytek. Už ráno nám pan Hipp řekl jednu velmi důležitou větu, která se táhla celým dnem. „Zdravá půda = zdravé rostliny = zdravá zvířata“.

A tak nám vyprávěl, jak si poradit s plevelem na tak velkém poli bez postřiků, herbicidů a jiných chemických šíleností. Napadlo by vás někoho, jak na to?? Takže postup je následující – po zasetí jetele vyroste asi do dvou týdnů plevel. Všude. A jetel je stále ještě v zemi a přes plevel by ani nevyrostl. Takže plevel posečou a nechají ho ležet na poli. Přes něj vyroste do dalších asi 3 týdnů jetel, který roste velmi rychle a tak zamezí přístupu sluníčka k zemi. Tím už nedostane plevel šanci znovu vyrůst a ten, co tam leží posekaný, se mění na přírodní hnojivo. Fikaný, co? :slight_smile:

Viděli jsme v dálce také jezero, o kterém nám vyprávěl, že bylo mrtvé, když sem přišel hospodařit. Byla to jenom chemií zamořená voda bez jediné rybičky, kachny, labutě… Teď je tam neuvěřitelné množství ryb, viděli jsme v dálce spoustu kachen i labutí a nad jezerem kroužil ohromný orel mořský.

Připadala jsem si jako v jiném světě. Jako v tom správném světě. Necítila jsem totiž ani trochu, že by chtěl někdo z té půdy vybrakovat, co se dá. Naopak, vzít si co nabízí a naopak jí toho taky spoustu dát. Bylo vidět, že pro Stefana Hippa je to celé srdeční záležitost. Že byť je to spolumajitel obrovské firmy, tak duší je stále na poli. Miluje to, neštítí se práce a celé žně pracuje s lidmi na farmě.

Viděli jsme pole, kde byla pšenice, oves, mrkev, brambory …

A byl čas na oběd!

Clement o obědě mluvil celé dopoledne a já se divila, na co se to pořád tak těší. A on mi řekl: „Počkej, až to uvidíš, pochopíš!“. A měl pravdu, byla to paráda. Vjeli jsme do ohromné ohrady, kde se pásly krávy s telátky, mezi kterými pochodoval nejeden čáp. Před námi se tyčil menší kopeček, ze kterého byl krásný rozhled do krajiny kolem, mimo jiné bylo vidět i do Ruska. Na kopečku již byly nachystané slunečníky, pod nimi sezení, stoly, jídlo … Neuvěřitelný! :slight_smile:

Vychutnali jsme si studenou polévku Chlodnik (sytě růžová barva je způsobená řepou) a potom jsme si nabírali, co nás zaujalo z rautu, který pro nás sestavil pan Hipp ze svých oblíbených jídel. Našli jsme tam dva slané koláče, výběr ze salátů, řízky, něco jako karbanátky … Byla toho neuvěřitelná spousta. Zajímavostí je, že Poláci do všeho cpou kopr, takže jsem s úsměvem vzpomínala na svého tchána, který kopr k smrti nenávidí a tady by se tedy asi úplně nenajedl.

U oběda jsem seděla hned naproti panu Hippovi. Je to báječný společník, bavil nás všechny historkami o farmě a hlavně o jednom pastýřovi ovcí. Až dojdeme k ovcím, budu vám vyprávět o tomto zaměstnanci roku :slight_smile:

Po obědě jsme se, dost neochotně, zvedli a šli přímo ke stádu krav. Líně se válely ve stínu a spokojeně oddechovaly. Kousek od nich byl mokřad se stromy a bylo nám vysvětleno, že taková místa jsou více než žádoucí ve výbězích. Místo je totiž domovem pro strašnou spoustu netopýrů, kteří zbavují okolí much a ty pak neobtěžují krávy. Příroda je prostě strašně chytrá a bohatě stačí nechat jí dělat si to, co je správné.

Krávy chované na farmě jsou plemene Black Angus. Výběr tohoto plemene byl prý jasný, jsou to krávy úžasně vitální, zdravé a bez rohů – tedy nehrozí poranění. Rodí bez potíží venku, telátka jsou jim ponechána minimálně osm měsíců a ani pak nejsou krmená umělým mlékem, ale jsou krávy – kojné, které se o telata dál starají.

Pak už byl čas sednout do našich vozítek a vyrazit mrknout na ovce! Cestou jsme se asi dvakrát museli přebrodit potokem. Takže zastavit, přepnout na pohon 4x4 a za bojového pokřiku Clementa: „Ouííííííííí“ jsme do toho vlítli, až voda stříkala na všechny strany :slight_smile:

Výborná nálada vládla celou výletnickou partou. Při vyprávění o ovcích na nás pozoroval jejich pastýř. Stáli jsme totiž hned vedle jeho mikiny, kde měl nasbírané houby. A pan Hipp se smíchem vyprávěl, že toto je jeho zaměstnanec roku. V okolních lesích jsou totiž hojně vlci, kteří samozřejmě na ovce mají tendence útočit. A jednoho dne si pastýř nevzal svého psa, ale jenom štěně, které cvičil. A najednou se objevil vlk. Pastýř čapnul štěně a zdrhnul pryč, ovce neovce :grinning: Samozřejmě vlk uspěl a jednu ovci odlovil. Následně se nás pan Hipp zeptal, jestli jsme si všimli toho velkého množství jehňat? A to i přesto, že nám před chvilkou říkal, že jehňata mají ovce na zimu, aby rodily ve vnitřních prostorách a taky proto, že jehněčí je hodně žádané na Vánoce? No to proto, že pastýř zapomněl vytřídit berana a tak tramtadadáááá, máme tady letních 27 jehňat :grinning: Asi chtěl vyrovnat ztráty za tu vlčí újmu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Následně jsme jeli přímo na farmu, do stájí ke koním, které Stefan Hipp miluje. Nikoliv v příkrmech. I když nám říkal, že v Rusku je koňské maso velmi oblíbené a v některých dětských příkrmech ho lze nalézt. Ne tedy v příkrmech HiPP, samozřejmě :slight_smile:

U koní se s námi Stefan Hipp rozloučil a řekl nám, že na zámečku na nás čeká překvapení v podobě dvou masérek. A že se k nám připojí před večeří, kdy uděláme interview a následně společně povečeříme.

Po koupeli, kdy jsem ze sebe smyla asi tři kila prachu, a po báječné masáži, jsem se s drinkem a knížkou usadila do lehátka a relaxovala. Byl to ráj!

Dělat interview jsme šli mezi posledními. Šla jsem já, moje kolegyně Romana a Veronika z Antimama.sk, která Romaně tlumočila, zatímco já se ptala. Po dohodě s Romanou jsme se rozhodly, že svoje otázky nasdílíme a tak uvedu v interview i její otázky. Zcela neformálně jsme seděli na lehátkách, smáli jsme se, povídali si v přátelském duchu. A vůbec jsem neměla pocit, že se bavím s někým tak moc důležitým a vlivným. Celý přepis rozhovoru již brzy!

Oproti naší původní domluvě, že večeřet budeme neformálně, se během našeho rozhovoru všichni postupně nějak převlékli…a já to už pak nestihla. Takže jsem na společných fotkách tak trochu jako vandrák! Pffff

Zasedací pořádek na večeři byl odlišný než den předtím a já jsem se ocitla přímo po levici pana Hippa, se kterým jsem celou večeři konverzovala. Jíst a anglicky kultivovaně mluvit je docela náročný, takže se věčně čekalo, než já dojím. Povídali jsme si o cestování, o České republice a Křivoklátsku, o mých rodných Karlových Varech i o tom, jak náročné, ale krásné je pracovat s rodinou v rodinné firmě. Večer plynul, my jsme si vychutnali báječný steak z mladého bio býčka s liškami a omáčkou (ano, celý stůl se okamžitě ptal, zda houby jsou ty od pastýře :slight_smile: Prý nebyly :slight_smile:) a byl čas přesunout se do pokoje s dalším otevřeným krbem a s pohovkami, abychom si dali kávu a domácí pralinky.

Dostalo se nám velkého poděkování za to, že jsme přijali pozvání na návštěvu a jako dárek jsme dostali květník, lopatičku a bio semínka bylinek, abychom i my doma mohli začít s organickým zemědělstvím. Bylo to krásné gesto.

Naše zdravé jádro vydrželo nad skleničkou vína až skoro do půl druhé do rána. Náramně jsme se bavili a vsázeli se, kdo ráno zaspí.

Naštěstí nezaspal nikdo. Po sedmé ranní jsme se všichni sešli na snídani, abychom si užili poslední pohodu v ráji.

Znáte ten pocit, když odjíždíte z dovolené? Nebo když jste jako děti odjížděly z tábora? Taková ta smutná nostalgie, že něco končí, ale zároveň nadšení z toho, kolik jste toho zažili, kolik máte nových informací, zážitků a nových známých? Měla jsem stejné pocity…

Poslední podání ruky, poslední poděkování za pozvání a za to, jak úžasně jsme se měli…

Poslední zamávání z autobusu a hurá na letiště, hurá domů!

Čti celý článek
pipetulaa
24. črc 2018 Čtené 318x vybrali jsme

"Pojďme si to společně pořádně užít!"

Je neděle večer a já horečnatě a na poslední chvíli, jak je mým dobrým zvykem, balím věci do kufru. Ráno, přesně v 6:45 mě bude před domem čekat taxík a moje HiPP dobrodružství začne!

Jsem nervózní, absolutně nevím, co mě čeká. Vlastně ani nevím, kdo všechno letí! Co si mám proboha zabalit? Jedeme na farmu, takže holiny? Jedeme na sever, 40km od ruských hranic, takže péřovou bundu? Teplý svetr a placatku rumu? :grinning:

Noc je ve znamení nástupu horeček u Tondy. Připisuju je zubům, které se tlačí, dávám čípek a prďola spinká až do rána celkem klidně. Ale i ráno hoří… Odjíždím s opravdu velmi, velmi těžkým srdcem. Tak poňuchňat, pusu a pryč. Nebudeme to loučení dramatizovat.

Sraz na letišti je u hrací plochy v odletové hale Terminálu 2 přesně v 7:30. Jelikož pan taxikář se mnou jel jako by mě ukradl, tak jsme tam byli už asi v 7:10! :grinning:

Stejně to miluju. Pomalým krokem jdu do Terminálu, ležérně za sebou táhnu svůj malý kufr, narovnám se a vcházím dovnitř. Cítím se asi jako Stašová v Románu pro ženy. Miluju letiště, miluju značková zavazadla. A jakmile jsem tam, začínám myslet anglicky :slight_smile:

Jsem kousek od zamýšleného místa srazu s ostatními, pohodlně se usadím a vytáhnu tatranku, protože snídani jsem doma nestihla. Cesťák jak vyšitý, škoda, že jsme si neusmažila řízek!

Jen co dojím tak sleduji, že na místě určení se už objevuje někdo, kdo štrachá ze složky papíry. Sakra! K čemu mi byla laserová operace očí, když jsem slepá jak patrona? Nevidím co má na papíru napsáno, ale tuším, že to bude smluvené znamení, logo HiPP :slight_smile: Nenápadně jdu kolem – kdyby to náhodou nebyli oni, tak budu dělat jako že nic, žejo! :grinning:

Naštěstí identifikuju logo HiPPu i usměvavou blondýnku Janu, která se mi představuje jako Brand Managerka. Ani ne za pět minut už tam stojíme všichni. Já, moje slovenská „koníkovská“ verze Romana, pak taky zástupkyně DM Drogerie Katarina, youtuberka Tereza alias MamaLifeStyle, bloggerka Alice z Mámou stylově, bloggerka Michaela z Babybistro, bloggerka Veronika z Antimama.sk, redaktorka časopisu Maminka Míša, primář strakonické neonatologie MUDr. Martin Gregora a konečně taky generální manažer HiPP pro Českou republiku – Marcel Klimeš.

Rychlé představení, kdo je kdo a jdeme se odbavit! Následuje snídaně v Paulovi (slaninový qiuche, mňam!!!) a jdeme do éra!

Nutno podotknout, že prvotní nervozita ze mě opadla docela rychle. Všichni se zdají být sympatičtí, základní heslo výletu znělo: „Pojďme si to pořádně užít!“

Cesta z Prahy do Varšavy uběhla rychle, letová doba slabá hodinka. Ve Varšavě trochu stres a sprint, protože jsme přiletěli s mírným zpožděním a plánovaný čas na přestup byl pouze 30 minut. Ale letadlo na nás čekalo, všechno v pohodě, sedíme v malém vrtulovém letadle na vnitrostátní lince do Gdaňsku.

O dalších asi 45 minut později vystupujeme v Gdaňsku. Všichni s úsměvem, natěšení. Sdílíme si vtipné historky o tom, kdo si co zabalil do kufru (abychom posléze na farmě zjistili, že jsme si všichni zabalili úplně špatně :grinning:).

Výtečný průvodce Zbygnev (přestanu já si někdy dělat legraci z polštiny??) nás provádí centrem města do malé restaurace na oběd. Žurek!!! Můj nejdůležitější bod na polském seznamu „what to do, what to see, what to eat“ byl splněn! :grinning:

Úplně původně měl být oběd malý, rychlý… a asi 3 hodiny jsme se měli procházet centrem. Jenže jsme to společnost nenajedená a navíc kávychtivá. Takže jsme po obědě zaparkovali v nedaleké kavárničce na poobědovou siestu. Byla to banda složená ze samých gurmetů, takže jsme si stihli vyměnit tipy na nejlepší steaky, burgery i asijskou kuchyni v Praze. Čas se chýlil a pan Zbygněv začínal být lehce nervózní. K naší skupině se ještě v průběhu oběda připojili dva HiPP kolegové z německa, z PR oddelění, Clement a Ellena.

Fofrem jsme prolítli to nejhlavnější z města, které je fakt nádherné. A už jsme se uvelebovali v autobuse na naší cestu mimo civilizaci.

Pitný režim je potřeba dodržovat i na výletech, takže nám pan Hipp poslal malé občerstvení přímo do autobusu.

Po nekonečných třech hodinách jízdy, kdy se dálnice změnila v silnici, silnice v panelovou cestu, panelová cesta v cestu prašnou a ta nakonec jenom na vyjeté koleje na louce, jsme byli na místě! První, co upoutalo mojí pozornost, bylo neuvěřitelné množství čápů. Viděla jsem je všude! Za celé tři dny jsem jich napočítala minimálně takových 50-60.

Vešli jsme branou do areálu a před námi se rozprostřel neuvěřitelný pohled. Obrovská zahrada, jíž vévodil čtyři stovky let starý strom, pod kterým se rozkládal ohromný dřevěný stůl a dřevěné židle. Nechybělo ani pár dřevěných lehátek. A to všechno před osvětleným, nádherně zrekonstruovaným venkovským zámečkem.

                                                  foto by Michaela z Babybistro.cz

Byli jsme uvedeni každý do svého pokoje. Tak jak jsme v úžasu otevřeli při příjezdu pusu, tak jsme jí asi zavřeli až večer, když jsme šli spát. Udělalo to na mě neuvěřitelný dojem. Ten zámeček měl duši. Můj pokoj byl až úplně nahoře, pod střechou. Dřevěné, masivní podlahy, velká postel, přiznané trámy, dřevem obložená vana, ovoce na nádherném starém psacím stole a krabička domácích pralinek.

Bylo něco kolem sedmé večer, když jsme se ubytovávali. Sraz byl za hodinu, kdy jsme se měli setkat s panem Stefanem Hippem, naším milým hostitelem, na večeři.

Užila jsem si sprchu, velikou měkkou osušku…a snažila se po celodenním cestování udělat z čerta princeznu. Šaty, lodičky, červenou rtěnku a můžu jít!

Když jsme sešli ze svých pokojů dolů, všude v otevřených krbech plál oheň. Vzali jsme si drink a zůstali ještě chvíli venku, kde nádherně teplým večer povíval vlahý letní větřík. Na stole sušená šunka, parmasán i olivy, sklenička dobrého organického vína v ruce, všude okolo ticho, ráj. Z oken kuchyně bylo slyšet smích kuchařek a linula se tam odsud báječná vůně!

Netrpělivě jsme vyhlíželi našeho hostitele. A jestli jsme čekali, že tam za námi dojede v nějakém nablejskaném autě, pletli jsme se. Jeho příjezd prozradilo tůrování jeho maskáčové čtyřkolky. Na které přijel v ležérnějším obleku :slight_smile: Velmi srdečně se s každým z nás pozdravil a po celý zbytek večera nás bavil svým vyprávěním o farmě, zámečku, čápech, …

Něco po deváté hodině jsme dostali signál, že večeře je hotová a my se můžeme jít usadit dovnitř, do místnosti s otevřeným krbem, s dlouhým, nádherně prostřeným dřevěným stolem. Třpytící se sklenice na víno, čerstvé květiny ve vázách a zapálené svíčky na svícnech dodávaly večeři báječnou atmosféru. Jídlo bylo vynikající a servis bez chybičky. Připadala jsem si jako v ráji. A když jsem se rozhlédla po svých spolustolovnících, viděla jsem, že ten pocit nemám jenom já.

Jako polévka krém ze špenátu a bazalky, jako hlavní chod jehněčí kousky na slanině, grilovaná cuketa a upražený lilek, spolu s rukolovým salátem. A jako dezert šlehaný tvaroh se šlehačkou, s piškotem máčeným v kávě.

(Foto plných talířů prostě nebylo úplně slušné dělat, takže si to domyslete)

Myslím, že bych si na takový život dokázala rychle zvyknout :slight_smile:

Po večeři káva, domácí pralinky, víno i Becherovka… Cokoliv jsme si navymýšleli, nám bylo obratem a s úsměvem splněno.

Do postelí jsme padli lehce po půlnoci. Příjemně unaveni a hlavně natěšeni na den příští, kdy jsme měli naplánovanou menší přednášku na téma Organické zemědělství, podpořenou výletem do polí a za zvířaty.

Jaký byl další den? Co jsme se dozvěděli? Co jsme viděli? Co jsme zažili??

Je toho spoustu, těšte se na pokračování!

#hipp #vylet_na_farmu #den_prvni

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
3. dub 2018 Čtené 113x

Ale ještě máme překvapení! Velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je u konce. My jsme si ho užily, co Vy?

Předem bychom Vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní.

Ale konec nostalgie. Bavily jste se i Vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro Vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užije @minonnka a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti )

Tolik k výhercům.

Ovšem pozor. To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro Vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z Vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin.

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky Iva, Marcelka, Peťa, Anička, Kamča a Zita

Čti celý článek
zebra2009
3. dub 2018 Čtené 82x

Krásné velikonoční pondělí,

velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je u konce. My jsme si ho užily, co vy?

Předem bychom vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní.

Ale konec nostalgie. Bavily jste se i vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užije @minonnka a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti )

Tolik k výhercům.

Ovšem pozor. To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin.

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky

#velikonoce #pampers

Čti celý článek
panihk
2. dub 2018 Čtené 104x

Velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je za námi. My jsme si ho užily, co vy?

Předem bychom vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní. 

Ale konec nostalgie. :slight_smile: Bavily jste se i vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užijí @minonnka a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti :slight_smile: )

Tolik k výhercům.  

Ovšem pozor. To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin. 

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky

#velikonoce

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
2. dub 2018 Čtené 68x

Velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je u konce. My jsme si ho užily, co vy?

Předem bychom vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní.

Ale konec nostalgie. Bavily jste se i vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užijí @minonnka  a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti :slight_smile:

Tolik k výhercům.

Ovšem pozor! To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin.

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky

#joie #velikonoce

Čti celý článek
catherine29
31. črc 2017
Děkujeme @pipetulaa a #hipp za krásný balíček :two_hearts:
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
13. led 2017 Čtené 1177x vybrali jsme

Krásný podvečer,

je to už pár dní, co se firma HiPP rozhodla pomoci jedné mamince, která není v lehké situaci, balíkem svých výrobků v hodně 10.000 Kč!

I díky vám všem jsme jednu takovou maminku našli. A vlastně - našli jsme dvě. Jednou byla @janamal37 , která obdržela také dárečky od firmy HiPP a druhá byla @78marcela .

@janamal37 : Ježíšek k nám dorazil o den dříve! Děkujeme za krááááásný HiPP dáreček! Taková nadílka! A děkuji všem tetám z Koníka, které na mě myslí a přejí mi vše dobré. Jste úžasné!

Původní plán byl takový, že hlavní dárek přijedu osobně mamince předat já. Nicméně počasí vyvádí psí kusy a jedna cesta přes 300km v závějích a na ledovce je nad moje síly. Takže jsme vymysleli šalamounské řešení :slight_smile: Balík rozdělíme na půl, první polovina dorazila mamince Marcele včera a s druhou půlkou se tam konečně vydám já osobně, hned jak počasí dovolí.

Ale i tak si vám všem dovoluji zprostředkovat dojmy maminky a pár fotek!

Milá Marcelo, ještě jednou bych Ti ráda popřála dodatečně krásný nový rok a doufám, že Vánoce pro Tebe, malou Alenku i Marečka v bříšku byly radostné. I díky HiPP!

Můžeš se s ostatními podělit o svoje dojmy, když  jsem Tě kontaktovala s informací, že dostaneš od HiPP balík v hodnotě 10.000,-?

Ahoj Peti, děkuju! První dojmy? Nemohla jsem uvěřit, že by se štěstí usmálo zrovna na mě. A samozřejmě, brečela jsem. Byl to ten nejkrásnější vánoční dárek. Ony ty poslední dvoje Vánoce pro mě měly úplně jiný rozměr. Vánoce 2015 byly první, kdy jsem se po sedmi letech čekání a po šesti IVF dočkala miminka a na tyto Vánoce jsem se velice těšila, jak už bude Alenka vnímat stromček a světýlka... Těšila jsem se, přestože jsem moc materiálních dárků pořídit nemohla. Výhra od HiPP velice potěšila, a přispěla k tomu, že jsme opravdu měly s Alenkou ty nejkrásnější Vánoce.

Jak jsi vnímala to, že Tě ostatní uživatelky Modrého koníka nominovaly v této akci?

Samotnou nominaci už jsem brala jako výhru, sama kvůli sobě. Nominovaly mě holky,  některé mě osobně znají, a jejich slova o tom, proč zrovna já bych mela být vybrána, mě neskutečně dojala. Tak krásně o mně psaly... Brečela jsem celý den, jak jsem byla naměkko :slight_smile:

Včera Ti přivezli první várku z balíku. Dojmy, pocity? :slight_smile: Je toho hodně? Málo? Dovedla sis představit, kolik toho vlastně bude?

Moc jsem si nedokázala představit, kolik toho bude. Když to včera přivezli, tak to byla docela legrace, protože kvůli sněhu k nám pán nezajížděl a zůstal stát nahoře. Tak jsem vzala káru a odvezla jsem to domu na káře ve sněhu :slight_smile: Bála jsem se, že to se to tam nevejde, ale nakonec to bylo akorát. Doma jsem to všechno vyskládala na stůl a šťastně na to koukala. Protože to jsou všechno věci, které jsem, ač bych moc chtěla, Alence prostě pořídit nemohla. Ted bude mít zdravé a kvalitní dobroty...a ja uz mam zase slzy v očích :slight_smile:

A co na to všechno Alenka? Vnímá už, že dostala nějaké dobrůtky?

Alenka s námi pomáhala nosit a vybalovat. Nejvíc se jí líbily ovocné kapsičky. Hrála si s nimi celé odpoledne a ačkoliv ovocným přesnídávkám obecně moc nedá, tak kapsička v ní zmizla raz dva. Moc jí chutnala.
Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat tobe i firme HiPP za to, že jsme měli nádherné Vánoce. Firmě Hipp nejen za to, že přináší dětem kvalitní a zdravé produkty, ale i za to, že pomáha, kde je potřeba. Tobě za to, že jsi mě vybrala. Psala jsi, že je to odměnou za to, že jen nesedím a nenaříkám, ale bojuju. Je to pro mě veliká odměna a povzbuzení. Moc děkuju a těším na viděnou! :slight_smile:

I já strašně moc děkuji.

Děkuji firmě HiPP za toto gesto. Za to, že za skvělou značkou se ukrývá parta skvělých lidí.

Děkuji i vám, milé koníkovky, za to, že myslíte na druhé a pomohly jste najít potřebnou maminku.

A hlavně děkuji i Marcele a Janě za to, že jim dárky udělaly velikou radost. Že to nevzaly jako samozřejmou pomoc. Bála jsem se celé akce, pár nocí jsem kvůli výběru probděla. Ale teď ten pocit, ten za to stojí. Pomáhat má smysl! :slight_smile:

#hipp

Čti celý článek
pipetulaa
16. pro 2016
Milé maminky, milé Koníkovky!

Do Štědrého dne nám zbývá jen pár dní. A je pro mě velkou ctí představit vám maminku, které společnost HiPP nadělí vánoční dárek v podobě balíku produktů v hodnotě 10.000,- !!
Vybírání bylo pro mě nesmírně těžké, pročetla jsem spoustu smutných příběhů, těžkých osudů a věřte mi, že rozhodování mě stálo pár bezesných nocí.
Než ale představím maminku, které uděláme Ježíška o pár dní dříve, dovolte mi napsat pár slov i o báječné společnosti HiPP. A nebudou to slova „reklamní“, budou to slova moje, slova lidská. A budou to slova díků. Nejenom za to, že společnost HiPP se chová tak šetrně k naší krásné planetě, nejenom za to, že dodává pro nás a naše nejmenší to nejlepší, co jim jen můžeme dopřát. A slova díků si zaslouží i lidé, kteří za značkou HiPP stojí. Mají totiž srdíčko na tom správném místě, naslouchají vašim názorům, snaží se pomoci kdykoliv mohou a to všechno zvládají s úsměvem na tváři a dobrou náladou. Bez nich by tahle vánoční akce nebyla vůbec možná.
A já jim za to strašně moc děkuji!

A teď už k samotnému vyhlášení maminky. Jak už jsem psala výše, nominovaných bylo hodně, smutné události nelze přeměřovat a poměřovat….

Balíček HiPP v hodnotě 10.000,- získává maminka Marcela @78marcela :heart:

Nemá to v životě jednoduché a do budoucna to bude mít ještě malinko složitější. Ale i tak se neustále snaží se svojí situací něco dělat, neustále díky svému přístupu a svojí pílí bojuje. A bojuje za sebe, za malou Alenku i za malého, ještě nenarozeného, Marečka. Pevně věřím, že dárek od HiPP nebude brát jako samozřejmou pomoc, jako něco, na co má díky svému osudu „nárok“, ale naopak ho bude vnímat jako impuls a znamení, že má smysl a má cenu se snažit a že jde po správné cestě.
Za Marcelou se osobně vydáme – já i zástupci HiPP a přijedeme jí dárek předat. Už teď se těším na setkání!

A jelikož jsou Vánoce, vybrala jsem ještě jednu maminku. Maminku, jejíž osud mě zasáhnul tak, že jsem u jejích příběhů plakala. Maminka Jana @janamal37 si prošla pravým peklem. Má už většího chlapečka, který by až tak mléčka a příkrmy neocenil. Ale i tak se může těšit na vánoční balíček dárečků od HiPP, který jí zašleme na adresu :heart:

A závěrem chci poděkovat i vám všem tady. Jste duše báječné. Už jen proto, že jste schopné dívat se kolem sebe a upozornit na maminku, které bychom mohli udělat radost. Je úžasné, že nemyslíme v tomto čase jenom sami na sebe, ale hlavně na druhé. Semkly jste se ve jménu dobré věci. A za to vám patří velký dík. Všem, které nominovaly nějakou maminku, nebo které daly článku like pro jeho šíření, dorazí během víkendu deset srdíček.

Mějte krásné Vánoce, plné pohody, úsměvů na tváři a rozzářených očí.
Maminkám přeji zdravá a šťastná dítka a všem snažilkám přeji jejich vytoužená štěstíčka v náručí.

Zázraky nerostou na stromech, ale rodí se v našich srdcích!
#hipp
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
15. pro 2016
Dneska jsme si užili báječný den v Praze. Načerpali jsme trochu vánoční atmosféry u svařáku :slight_smile: A Toníček se vyřádil v Hamleys, Nevěřila bych, že to bude i pro tak malé dítě, ale on tam byl úplně ve svém živlu, od Lego Duplo jsme ho museli ve finále s řevem odtáhnout :grinning: (Ale Ježíšek se pak pro jednu krabici vrátil) :slight_smile:
A dnešní vánoční nálada se mi náramně hodí. Musím totiž dnes finálně rozseknout, kdo dostane #hipp Ježíška pod stromeček.
Je to strašně těžké a složité a mě to stálo pár bezesných nocí.
Ale věřím, že rozhodnu správně a spravedlivě. A že mě v tom vy všichni podpoříte. Protože i vy jste svými tipy na maminky velkou měrou přispěli a já vám za to strašně moc děkuji! :-*

A ještě vám dlužím vyhlášení soutěže o Kaše na dobrou noc. To ale až zítra...stejně tak jako vyhlášení HiPP Naděluje! :slight_smile:

Mějte krásnou dobrou noc!
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
12. pro 2016 Čtené 557x vybrali jsme

Jsme za polovinou adventního času. Sníh nám sice k té pravé vánoční a zimní idylce chybí, nicméně i tak jsme v tuto chvíli rádi všichni pospolu. Dětem září očička z rozsvícených světýlek v oknech, předzvěst nadílky od Ježíška je téměř hmatatelná. Maminky pečou cukroví, zdobí své byty, domy i zahrady. Společně s tatínky shání vysněné dárky pro své nejbližší…

Těšení se na Ježíška, adventní čas, zapálené svíčky, láska, štěstí a pohoda.
Ale bohužel ne každý tento čas takto prožívá. Jsou mezi námi maminky, které jsou v těžké životní situaci. Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné a těžko v tu chvíli hledat na celém adventu to pozitivní a zároveň být pozitivní i pro své děti.

A proto jsem tady já a taky, tedy vlastně hlavně, HiPP. A taky vy, maminky na Koníku!

Pár dní zpět jsem rutinně otevřela ráno počítač a projela nové e-maily. V záplavě klasického spamu z různých slevových serverů jsem viděla e-mail od jedné milé HiPP duše :slight_smile:

Úkol zněl jasně: „Petí, vybereme na koníku maminku v nouzi, životní, finanční… A té uděláme krásné Vánoce!“

A já se úkolu moc ráda ujímám…. Ale!

Milé maminky, potřebuji vaši pomoc!

Hledáme tedy maminku, registrovanou na Modrém Koníku, která je v nelehké životní situaci. Ta, kterou vybereme, dostane balík výrobků HiPP v hodnotě 10.000,- !!!

Samozřejmě, že složení balíku bude moci ovlivnit, dle preferencí (zda spíše mléčko, nebo příkrmy) a také dle věku dítěte, či dětí.

Víte o mamince na Modrém koníku, která je v nouzi? Které by vánoční dárek od HiPP pomohl? Neváhejte a napište jí do komentářů. Nebo čte toto maminka v nouzi a vánoční dárek HiPP by jí velmi pomohl? Ozvi se do komentářů pod článek!

Jsou tady Vánoce, jsme si blíž než kdy jindy a měly bychom si vzájemně pomáhat. Protože zázraky nerostou na stromech, ale rodí se v našich srdcích!

Mamince, kterou vybereme, dovezu osobně se zástupci HiPP balík ještě před Vánoci!

PROSÍM O LIKE KE ČLÁNKU, AŤ SE ROZŠÍŘÍ PO CELÉM KONÍKU A AŤ SPOLEČNĚ NALEZNEME MAMINKU, KTERÉ BUDEME MOCI ROZZÁŘIT OČI RADOSTÍ! :slight_smile:

#hipp

Čti celý článek
pipetulaa
17. lis 2016
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
13. lis 2016
Báječná #hipp novinka! :slight_smile:
http://www.hippmlekarna.cz/

A jako bonus 10 srdíček k nákupu!
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
3. lis 2016
Venku zima jako v ruském filmu, tak vzpomínám na oázu klidu na farmě pana Hippa.
Připomeňte si tu pohodu spolu se mnou v mých článcích :heart:
#hipp
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
2. lis 2016
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
1. lis 2016
Holčička? Chlapeček? Překvapení? Nebo překvapení z "donucení", protože pídě nespolupracovalo? :slight_smile:))
Za každou odpověď vám přiletí :heart:
#hipp
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
30. říj 2016
:heart: Více než čtyřicet let vědeckého výzkumu a přísný systém kontrol kvality jsou základem pro naše mléka HiPP Combiotik. Víme, že vašim dětem nabízíme jen to nejlepší z přírody: https://goo.gl/lsF13G
#hipp
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
23. říj 2016
Výtečná ovocná svačinka sbalená na cesty! :slight_smile:
Obsahuje 100% BIO ovoce, bez přidaného cukru a jiných šmakulád.
Chcete pro své děti to nejlepší? Pak je HiPP jasná volba!:heart:

#hipp
Zobraz celou zprávu
pipetulaa
22. říj 2016
Vidím v Tondovi svoji netrpělivost každým dnem víc a víc :grinning:
#hipp
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další