Novinky

#konik_testuje

rockerka
9. črc 2018 Čtené 47x

Když jsem na Koňovi zahlédla možnost vyzkoušet výrobky od firmy Klarstein, nejdříve jsem zaváhala jestli se mám vůbec zapojit. Zájem bude určitě velký. No ale přeci mi to nedalo a já se přihlásila. Vyhlížela jsem, kdy budou výsledky a stále nic...Byl den odjezdu do Krkonoš a já jsem vzdala čekání na uveřejnění zprávy o vybranách maminkách...stejně bych mezi nimi nebyla. 

V neděli, když jsme dorazili z horské boudy a dala jsem uspat děti. Poté jsem zapla internet, trochu to trvá než se vše načte. Vyhledala jsem Koně a měla tam zprávu. Rozklikla jsem ikonku s obálkou a najednou se mi nejspíše zastavil dech, zatemnilo před očima a po hodně dlouhé chvíly jsem přišla k sobě. Já tomu nevěřila, že jsem byla vybrána. Ale bylo to tak!budu mít možnost vyzkoušet jeden výrobek od firmy Klarstein. Rychla jsem odepsala na přiloženou zprávu páč už bylo takhle pozdě..když se mělo už od pondělí testovat...A zrovna byla půlnoc. 

V pondělí zpráva o odeslání balíčku, fakt rychlost. A už v úterý jsem očekavála kurýra. Do poslední chvíle jsem netušila co dorazí, takže napnutá jak struna. Sledovala jsem koně co už mají jiné maminky. Balík šel přes společnost In time. S touto společností mám hodně špatné zkušenosti a i tentokrát služba nezklama. Jak já se bála o svůj balík ale naštěstí dorazil v pořádku....

Balík byl velmi dobře zabalen. Takže tu smršť v autě přežil. Nedočkavě jsem popadla svůj balík a při rozbalování jsem měla vánoce. Dorazila mi od Klaresteinu YOYOYOFRUIT, 2 V 1 SUŠIČKA & JOGURTOVAČ.

Popadla jsem návod a bohužel nebyl v češtině... No ale to mi nevadilo...něco jsem přeložila a další informace jsem si našla na internetu. 

Sušička se skládá ze 2x5 pater s variabilním ukládáním na sebe, obsahuje 10 plastových vložek. Má nastavitelný program teploty a času. Teplotní rozsah 40-70 ° C v krocích po 5 ° C. Časovač: 1-48 hodin. Příkon 550W.  Odnimatelné části lze mýt v myčce. Hlučnost velmi nízká, připomínalo mi to šumění moře. Intuitivní dotykový LCD panel.

A co mě lákalo bylo vyzkoušet jogurty..Objednala jsem jogurtové kultury, sehnala jsem domácí mléko  a šlo se na věc..

Jogurty si zamilovala celá rodina a už jiné nechceme. Dělám z kravského mléka ale i z kozího. 

Mléko zahřeji na 80°C a po zahřítí zchladit na 45°C až 49°C. Poté do mléka zamíchat kulturu dle návodu. Nalít do skleníček,zavřít a naskládat do sušičky.  V sušičce jsem nechala zrát při 45°C alespoň 10 hodin. Pak ještě 12 hodin v chladu. 

Zkoušela jsem i vegetu a až doroste mrkev na zarádce, tak se do vegety pustím ve velkém. 

A sušení bylinek. Ráda si míchám domací čaje.

PLUSY: 

 • dostatek variabilního místa
 • kvalitní materiál
 • možnost si zvolit čas a teplotu
 • po uběhnutí zvolené doby se proces sušení zastaví a pak už jen musíte přístroj vypnout a vytáhnout ze zásuvky
 • není hlučný

MÍNUSY: 

 • chyběl český návod
 • časovač: chyběla mi možnost zvolit třeba jen 15 minut, musela jsem dát celou hodinu
 • bylo by fajn tlačítko pauza
 • mohl by se automaticky vypnout sám

K sušičce by se mi hodila i mřížka (vložka) s menšími oky. Na sušení drobných surovin. Vyřešila jsem tenkou látkou. Dotykový panel mě občas nechtěl poslouchat ale to bylo spíše v rukách. Manžela poslouchal na slovo :slight_smile:  Sušičku hodnotím kladně, skvělý pomocník do kuchyně.  Za krátký čás usuším ovoce, bylinky, zeleninu a nebo vyrobím báječné domácí jogurty.

Děkuji Modrému Koníkovi a firmě Klarstein za možnost otestovat sušičku a seznámit se s touto značkou.. a vyzkoušet si sušení v jiných rozměrech. 

#test_klarstein
#recenze

Čti celý článek
vitkovakaterina
4. črc 2018 Čtené 161x

Tak a je to tady...

Byla jsem vybrána se svou rodinou a přáteli na testování rakletovacího grilu Klarstein. Záměrně píši s rodinou a přáteli,jelikož nejsme doma snad nikdy sami a kdo by byl lepším testovácím koněm pro tento produkt než já s celou partou :slight_smile: 

Začněme od začátku...

Přijel kurýr s balíkem těžkým jako by tam byl kámen. A on tam byl. Nádherný leštěný přírodní kámen a 8 teflonových lopatek. Konstrukce z oceli a nastavitelný termostat bylo první na co jsme koukali. Gril nebylo těžké složit a už jsme se mohli začít těšit na první "tepelné voňavé" seznámení. 

Těšili jsme se..ale asi moc. Počasí u nás na horách nám nepřálo a začlo několik dní pršet. Nechtěla jsem tohoto krasavce "dusit" doma na lince v kuchyni a přijít o tu pohodu na zahradě..kdo ví a zná,tak rozumí :slight_smile: a dočkali jsme se. 

Vybavili jsme se a první přátelé dorazili. Gril jsem nechala vypéct a desku rozpálit. Připravili jsme si vepřové a kuřecí maso,klobásky,žampiony,lilek,cherry rajčátka,hermelín a rakletovací sýr gouda. Maso jsem nakrájela na tenčí plátky a medailonky. Maso nenakládám. Dávám pouze sůl a čerstvý mletý pepř a do skleničky bokem olivový olej s domácím silným česnekem a bylinkami. 

Na rozpálený kámen jsem pokládala plátky masa. Ihned se začaly přichytávat,takže se musel povrch potřít jemně olejem. Do lopatek jsem skládala rajčátka,žampiony a lilek. Během chvíle začalo teplo se zeleninou pracovat. Masíčko syčelo a nádherně vonělo. Lopatky perfektně drží výpek a šťávu což o kameni říci nemohu. Drážka v něm nebyla schopna výpek pojmout. Začal nám přetékat. Avšak co bychom to byli za labužníky,kdybychom si neporadili a nechali ho vylít. Namáčeli jsme si do krajů bagetky :slight_smile: pak přišla chvíle na sýry. Perfektně velikostně do lopatek pasovaly. Netekly a nádherně gouda zhnědla a hermelín se nafoukl. Za mě a partu hlásím,že první sezení prošlo na "jedna méně" - za drážku :slight_smile: 

Čistění 

Velká věc. Kámen jsem nechala vychladnout. Sundala jsem jej a seškrabala špachtlí na grily a aspoň vyzkoušela,že je kámen opravdu nepoškrábatelný. Samozřejmě přichycené a černé na kameni bylo dost. Z toho nejhoršího jsem se dostala a pak přišlo na řadu odmočení a umývání vodou. Což šlo pak jedna báseň. Bylo uklizeno a přichystáno na další gril večer. 

Pro velký úspěch u přátel se večery opakovaly. 

Kamarádi si nosili svá oblíbená jídla. Někdo hovězí,někdo grilovací klobásky a někdo radši zeleninu a sýry. Uspěch sklidila česneková cuketka stejně jako plněné žampiony vejci slaninkou nebo plněné brambory smetanou a bylinkami. Ano,i tohle gril na lopatkách jako přilohu zvládl. Což velice doporučujeme :slight_smile: děti ocenily opékané brambory a párečky,dospělí raději pikantní klobásy a steaky. Z čehož jsem měla strach,ale nebylo z čeho. Raklet zvládne jak tenký medailonek tak vyšší steak na finální medium. 

Díky lopatkám z obou stran si může gril obsluhovat každý u stolu sám a vlastně si skládat a plnit jídlem dle sebe. Bez ohledu na druhé. Ale u nás má raklet své čestné místo a svůj vlastní stůl :slight_smile: Zatím jsem pánem pro něj já. Maso je má slabost,radost a považuji jeho přípravu za umění. Stejná radost jako hostit přátelé. To je u nás samozřejmostí.

A těmito záverečnými fotkami bych ráda poděkovala společnosti a firmě KLARSTEIN za možnost chvilkové spolupráce,vnesení důvěry a zájmu pro obě strany. A to je spokojenost a radost z dobře odvedené práce. Pro vás je to recenze na dobře odvedenou práci na produktu a pro mne pohled na moje zlaté přátele a rodinu,která na chvíli při servírování přestane mluvit a se zájmem vychutnává,hodnotí a tiše debatuje o tom,jak to bylo dneska fajn :slight_smile: 

Je středa 4.července 23:09 a já teď douklízela kuchyň a nádobí a čekám,až mi kámen z grilu vychladne.. :slight_smile: připravím ho totiž zase na zítra. 

Grilovací sezóně  a firmě Klarstein ZDAR!

#recenze

#test_klarstein 

Čti celý článek
katuuulka
21. čer 2018 Čtené 19x

Když jsem se dozvěděla, že budeme mít tu příležitost LOVI otestovat tak jsem byla opravdu nadšená. U prvního miminka mne tato značka úplně minula a až později jsem se o ní doslechla, to už byl syn větší a odvykl kojení. Především mne nadchlo když jsem se dočetla,  že lahvička kterou budeme testovat neničí sací reflex.  Lahvičku nepoužíváme denně a měla jsem strach aby mi malá nezačala stávkovat.

Balíček jsme očekávali a když jej pošta dopravila hned jsme se pustili do rozbalování. No musím Vám popsat tu radost, syn (17 měsíců) měl Vánoce z polystyrenové výplně ještě dnes ji nalézám po bytě. Manžel začal okamžitě studovat návod na samosterylizaci já šla odstříkávat a malá začala testovat vyvařeného dudu.

Na dudlik jsem byla zvědavá a dopadlo to tak, že první den jej malá přijala ale k večeru jej začala vyplivovat. Druhý den nechtěla vůbec vzít,  tak jsem ji nenutila a třetí den bez problémů.  Teď už je zvyklá a krásně se dudlíkem zklidní a usne. Trošku mne vystrašilo když jsme byli na nákupu a malá dostala hlad cestou domů, tak jsem ji zadudlila a doma po cca. deseti minutách měla velký otlak kolem pusinky. Přikládám to ale velkému hladu a tím zuřivému přisátí. Od té doby se to už neopakovalo.


Klip na dudlik je krásný, ale pro nás zatím neaktuální, Emma zatím nemá dudu kde ztratit ale počítám s tím, že až bude sedět ve sporťáku tak ještě hodně využijeme. Dále, tvar je fajn nedře o nosík ale svítící kroužek nám ani po celodenním nabití nesvítí což nám nijak nevadilo.

Dudlik tedy naším testováním prošel na 90% na rozdíl od lahvičky které přidáváme i těch zbylých deset :grinning: 

Opravdu je výborným pomocníkem.  Tvar savičky je téměř totožný s tvarem bradavky. Emminka se ani nezarazila a lahev přijala hned napoprvé jako samozřejmost.  Byla to vůbec první lahev kterou měla v pusince a také u ní zůstaneme. Vymývání mléka je trošku náročnější kvůli záhybům, ale to hravě vykompenzuje samosterylizace.

Dále je velkým plusem anticolic systém díky kterému malou nebolí břísko. Velice nápadité jsou výřezy na prsty, které donutí správným držením lahve anticolic systém plně využívat. Krmení jsme si vyzkoušeli všichni a díky lahvičky můžeme s manželem, po dlouhé době, vyrazit za kulturou :grinning:.

Závěrem bych chtěla shrnout celé testování. Samosterylizeční lahvička i šidítka LOVI měla u nás velký úspěch a určitě se na tuto značku můžu spolehnout při výběru další dětské výbavy.


Je to naše vůbec první testování a moc jsme si jej užili celá rodina. Tímto posíláme dík.

#konik_testuje a #lovi

Čti celý článek
kubuska
18. čer 2018 Čtené 51x

Předem bych se ráda omluvila za dvě věci. Ta první je, že se můžou v recenzi vyskytnout pravopisné chyby, budu ráda, když mě na ně upozorníte. Ta druhá, důležitější, že článek měl vyjít už včera. Jenže, viděli jste jak včera bylo? Navíc jsme si hnula se zády takže se mi včerra už psát nechtělo, to je taky důvod, proč nejsem novinářka. Teď už ale k recenzi.

Modrý koník moje děti vybral na testování igračka a jeho MultiGo. To bylo první překvapení, druhé bylo, když přišla obrovská krabice plná hraček. Fakt jsem to nečekala, a asi jsem se měla předem pořádně podívat, co nám to vlastně příjde. A co jsme vlastně ddostali? Několik autiček, dvě výmněné korby, domeček, ošetřovatele, policajta a ještě něco, ale sotva jsem to vyfotila a už si to rozebrali.

První pohled ohmatání: Igráček je ikona už hodně dlouhou dobu a jsem ráda, že za tu dobu neklesla kvalita plastu, ze kterého jsou Igráček a jeho propriety vyrobené. Kdybych to měla k tvrdosti a kvalitě k něčemu přirovnat pro lepší pochopení, bylo by to duplo. To mimochodem je kompatibilní na kostičky, které spolu s Igráčkem přišly. Všechny součástky vypadají, že pevně drží. Domeček je sice z kartonu, ale vypadá bytelně.

Druhý pohled rozbalení a skládání: Autíčka už jsou sestaveny, mají výměné korby na bajonetový závyt, takže je velmi jednoduché je vyměnit a zároveň pevně drží na autíčku. Všechny části jsou křížem na sebe kompatibilní. Problém nastal s Igráčkovým domečkem. Na krabici je sice nakreslený návod jak ho sestavit, ale to jsem si v prvotní euforii nikdo nevšiml a děti krabici roztrhly kde neměli. Druhý kámen úrazu je pak samotný návod. Domoček se sestavuje jako kostka, která pro mě ze začátku byla trošku rubikova, a zajišťuje se takovými knoflíky. Chvilku nám trvalo, než jsme přišli na to jakou stěnu kam nejdřív a jak strčit. Bála jsem se, že ten karton špatně ohnu a pak už to nedostanu kam mám. Dírky na spojování knoflíky, jsou ale vyraženy přesně.

Třetí pohled hraní: Kdo má doma 4 leté dítě ví, že hračky dostavájí pěkně na frak. U nás si snad kromě ledu a ohně prošli vším. Občas s námi i vařili, takže se nacházeli i v lednici. Koupali jsme je, hráli si s nimi v písku, padaly večer z palandy, jezdily po trávě i betonu, přežily žužlání 4 měsíčního miminka a v neposlední řadě prošly i myčkou. I když se Igráčci sestavují z malých částí, jsou kromě vlasů a čepic pevně připojené a malé dítě nemá šanci je sundat. Nedokázala jsem to ani já. Plast je opravdu kvalitní, ano, sem tam se vytvořil škrábanec, ale i neumyslné dupnutí na korbu popeláře mým mužem s ní nic neuddělalo. Protože děti už některé Igráčky mají a také máme Igráčky staré 20 a 30 let, mohli jsme porovnat jeji výdrž skrz generace a musím shledat, že Igráček je stále tam, kde kvalitou byl vždy, možná o chlup lépe. Domeček z papíru by ale za trošku vylepšení stál. Bylo by dobré vymyslet nějaké vyztužení, které by podpíralo strop v přízemí.  Papírový zásek totiž neni dostačující, zadní stěna se přirozeně prohýbá a strop se vysunuje ven a vzniká tak díra mezi stropem a stěnou.

Závěr?

Mrzí mě, že Igráček má pověst komunistické hračky, kterou chtěl bývalý režim nahradit plastové hračky ze západu. Měli bychom být hrdí, že i u nás se dokáže vyrobit tak kvalitní a hezká hračka, která rozvíjí u dětí hru na povolání, představivost a můžou si pomocí panáčků přehrávat pro ně známé situace.

Řídit auto, popeláře, honit zloděje a podobně a u které se nemusíte bát, že se po chvilce rozbije. Já na ty plasty moc nejsem, nerada jimi zamořiji svět, ale tohle je plast, který přetrvá a stejně jako moji rodiče uschovávali Igráčky, lego a Duplo pro moje děti, stejně tak já uchovám tyto hračky pro děti mých dětí, protože vím, a je to na nich vidět, že čas na nich nezanechá šrámy a že i za dalších 30 let budou stále aktuální. Kvalitní plast, krásné barvy, vyměnitelné součástky a kompatibilnost na lego duplo a mega bloks z něj dělá zase o stupínek lepší hračku a ne jen módní záležitost.

#test_igracek #konik_testuje #recenze

Čti celý článek
thecaroline
23. kvě 2018 Čtené 39x

Prvně bych chtěla poděkovat koníkovi za možnosti vyzkoušet tuto kosmetiku.

Když mi přišla zpráva, že jsem byla vybrána do testování kosmetiky BabyDove byla jsem tak nadšená! 

Čekala jsem, že v balíčku bude jen pár věcí ala mýdlo, krém a ubrousky, protože podle čtení v příspěvku byly zmíněny dvě řady tak jsem to pochopila tak, že každá maminka dostane k testování jendu z nich. 

Po rozbalení balíku jsem byla mile překvapená! Jelikož jsem v něm našla

Řada rich moisture:

Mycí emulzi na vlasy a tělo 400 ml

Krém na opruzeniny 42 ml

Tuhé mýdlo 75 ml

Šampón na vlásky 200 ml

Vlhčené ubrousky 50 ks

Tělové mléko 200 ml

Řada sensitive moisture:

Mycí emulze na vlasy a tělo 200 ml

Hned na první pohled mě uchvátil design těchto výrobků. Ani velké, ani malé balení prostě tak akorát a hlavně kosmetika BabyDove nemá klasický tvar nádob ala válec. 

Mycí emulze od BabyDove má praktickou pumpičku kterou velice oceňuji jelikož nemám ráda ty “tuby” které se musí otevřít, otočit, vymáčknou obsah popřípadě střepnout když emulze dochází, otočit a zavřít. Zmíněný postup je pro mě moc zdlouhavý hlavně pokud Vendulína je unavená nebo nemá svůj den tak je třeba vše rychle šup,šup takže pumpička je TOP! 

Co se týče vlhčených ubrousků velikost akorát, nejsou nijak moc parfémovaně vlezle což je super. I přes to, že nejsou nijak moc parfémované tak se prcka od Vendulíny začala opruzovat. Prvně jsem nevěděla jestli je opruzenina jako reakce na vlhčáky od BabyDove nebo se třeba v plence jen zapařila. Každopádně jsem vlhčáky nepoužila dokud opruzenina z prcky nezmizela. Po zhojení prcky jsem vlhčáky použila, ale prťka začala opět červenat takže opruzenina byla reakce na tyto vlhčáky. Zbyla mi větší polovina balení když jsem je naposledy použila na Vendulínu, ale využila jsem je já sama na sobě :blush:.

Tělové mléko BabyDove má dobrou konzistenci tak akorát takže spokojenost. Dobře se roztírá, rychle se vztřebává, je podle mě trošku mastný hůř se mi Vendulínu oblíkalo, ale nic co by vadilo. 

Tuhé mýdlo jelikož si Vendulína ještě nemyje ručky když příjdeme z venku, po WC atd tak jsem jej využila tak, že když Vendulina zahlásila “hnědý kód” a musela jít pod vodu tak jsem tuhé mýdlo použila na umytí prťky. Dobře mydlí, nevysušuje, ale osobně dám přednost mycí emulzi, protože nemám ráda ten vrzavý zvuk po vymydlené kůži :grinning:

Šampón pění i na hlavičce která je chabě pokrytá kšticí :grinning: Vendulína má asi 7 vlasů na hlavě a uprostřed pěkného vlka :grinning:, ale i tak pění,mydlí a myje! Super!

Krém na opruzeni BabyDove konzistence byla v pohodě a jsem ráda, že nebyla jako u konkurenčního produktu. Možná by mi vyhovoval jen o trošilinku hustší. Když se Vendulína oprudila po ubrouscích nesahala jsem po konkurenčních výrobcích, ale zůstala jsem u testování BabyDove. Svoji práci splnil na 1* jelikož asi po 3 dnech byla opruzenina pryč. Jako bonus má balení dobrou velikost, protože si s ním Vendulína ráda hrála tudíž jsem měla možnost jí v pohodě zapnout plenku a oblíknout pyžamko bez vzteku a otáčení se na bříško jak má opička ve zvyku. Musím se přiznat, že na krém na prťku jsem byla nejvíce zvědavá jaký bude a jsem spokojená. 

Co se týče řady sensitive tak jsem nezpozorovsla nějaký rozdíl mezi těmito výrobky. Možná, že kdybychom dostaly z téhle řady vlhčáky tak by se prťka neoprudila, ale kdo ví. Spíš není tak moc voňavá jako rich moisture ta voní přímo božsky!!!

Jediné co bych v této kosmetice uvítala navíc je olejíček. Celkem mi chybí. Ráda přidávám občas do koupele olejíček ať klasiku běžně dostupnou v lékárně nebo drogerii tak i kokosový olej. 

Kosmetika babydove je vyloženě moje představa o krásně voňavém a čistém miminku. 

Mé celkové dojmy z této kosmetiky jsou velice uspokojivé a jsem moc ráda, že jsme se mohly zúčastnit.

Díky moc! 

#konik_testuje

#test_babydove

#recenze

Čti celý článek
neria55
18. kvě 2018 Čtené 40x

Za testování kosmetiky Baby Dove jsem neskutečně vděčná, vždy jsem chtěla něco testovat a poprvé se mi to povedlo. Navíc značku Dove opravdu já osobně miluji, antiperspiranty a sprchové gely používám jedině Dove!

Toník (9 týdnů) má již od narození velmi citlivou a suchou pokožku, na kterou zkoušíme různé výrobky i z řad přírodní kosmetiky. Oleje z přírodních zdrojů lisovaných zastudena nijak na suchou, olupující se pokožku nepomáhaly, jakmile se olej vstřebal, tak se znovu objevila suchá kůže. Takže jsme oleje zcela zavrhli a hledáme výrobek, který nám sedne.

Balíček kosmetiky dorazil, a myslím, že Toník zrovna nadšený nebyl :D.

Baby Dove Sensitive Moisture - tělové mléko - praktická "placatka", která se vleze i do přebalovací tašky a nezabírá místo. Již po prvním použití jsme byli překvapeni výsledkem. Jeho kůže byla hydratovaná a naprosto jemňoučká. A jelikož mám více v oblibě parfémované výrobky, určitě sáhneme po tělovém mléku z řady Baby Dove Rich Moisture, a samozřejmě budeme doufat ve stejný výsledek.

Baby Dove Sensitive Moisture - mycí gel na tělo a vlásky si u nás místo bohužel nenašel, máme rádi výrobky, které hodně pění a alespoň malinko voní, a bohužel v tomto nás gel celkem zklamal, není to to co jsme hledali. Ikdyž věřím, že v péči o citlivou a suchou pokožku nám velice pomohl a prospěl. Oceňuji na výrobku praktickou pumpičku!

Baby Dove Sensitive Moisture - vlhčené ubrousky si u nás místo vždy najdou, jsou bez parfemace, což pro změnu u ubrousků oceňuji, jelikož převoněné, napuštěné ubrousky na zadeček rozhodně nechceme. Doma se snažíme používat pouze vodu. Na cesty jsou ubrousky skvělé, velikostně akorát, ale uvítali bychom více vlhkosti.

Návštěva prababičky dopadla s ubrousky báječně. Nechala jsem Toníka s prababi 30min osamotě, a jak jsem přišla byly ubrousky celé olepené. Toníkova prababička vzkazuje, že se tam mají dávat štítky "Zde otevřít" :D.

Z řady Baby Dove Rich Moisture jsme měli možnost otestovat Mycí gel, Šampon, Mýdlo a Krém proti opruzeninám. Takže postupně...

Baby Dove Rich Moisture - Mycí gel na tělo a vlásky - Velice příjemně voní, lehce pění, a  má šikovnou pumpičku, která velice usnadňuje umývání našeho drobečka, kterého stále musím při koupání držet jednou rukou.

Baby Dove Rich Moisture - Šampon - opět velice krásně voní a zanechává vlásky jemné. Ocenila bych také pumpičku, velice by mi to usnadnilo koupání malého miminka. Šampon jsem zkoušela i na svých vlasech a nemám jinak co vytknout, byly krásně hebké. Bohužel ale Toníkovi šampon nesedl, po třech umytích mu začala šupinatět kůže na hlavičce, což mě mrzí. 

Baby Dove Rich Moisture - Mýdlo tableta - ihned putovalo do komody, zamilovala jsem si jeho vůni! Ale moc dlouho se tam neohřálo, jelikož mi to nedalo a musela jsem vyzkoušet zda ta vůně zůstane i po umytí. Velice jsme si ho zamilovali, a i když je to dětská řada kosmetiky, tak si místo v naší koupelně určitě opět najde!

A to nejlepší nakonec! 

Baby Dove Rich Moisture - Krém proti opruzeninám! I když prozatím žádné nemáme, léto a nesnesitelné vedra se blíží, tak věřím, že tento krém opět pořídím. Používala jsem ho nyní po dobu testování denně při každé výměně plenky a efekt skvělý, zanechává skoro neviditelný ochranný mastný film, který i při další výměně plenky stále drží a je prakticky neviditelný! Na zadeček stačí opravdu malinko, krém je velice hutný a dobře roztíratelný. Tohle je nás Top výrobek značky Baby Dove! :slight_smile:

Chtěla bych velice poděkovat za zaslané výrobky a hlavně možnost je otestovat! 

#konik_testuje - děkujeme za příležitost a budu se těšit na další testování!

#test_babydove  #recenze

Čti celý článek
anytka_a
23. dub 2018
Děkujeme, už se těšíme na testování
#konik_testuje
#test_babydove
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
denikzaslouzilemamy
28. bře 2018 Čtené 50x

Děkuji @konik_testuje, že jsem byla vybrána mezi několika šťastnými a dostala tak příležitost vyzkoušet novinku v řadě Slow Age od Vichy Nuit. Pojďte si tedy přečíst, jak celý můj #test_slowage2 dopadl :slight_smile:

Na naši pleť toho útočí poměrně hodně. Od nedostatku spánku, před občas nevyváženou stranu až po ovzduší. To vše má za následek, že je naše pleť zašedlá, unavená a bez života. Jakoby z ní někdo vysál všechnu šťávu.

A tak nastupuje první noční péče od Vichy Slow Age nuit která obnovuje pleť a pomáhá jejímu okysličování. Během noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky. Ráno byste se tak měla budit s viditelně odpočatou a svěží pletí, doslova napumpovanou životem. A jako bonus s lehce vyhlazenějšími jemnými vráskami.


Unikátní přírodně zbarvená gelová textura, která se lehce vstřebává do pokožky. S obsahem antioxidačních aktivních látek proti stárnutí pleti jako je Resveratrol a Baicalin.

Zní to jako pohádka. Zatímco y spíte a čerpáte energii na další den, pleť by měla díky obsahu účinných látek doslova nasávat život a vymazávat jemné vrásky.

Za unikátní rozhodně považuji jeho přírodně zbarvenou gelovou texturu. Přiznám se, že právě zbarvení, mě na krému hodně zaskočilo. Stejně jako jeho lehká textura, u které jsem se obávala, že nebude dostatečně hydratovat.

Jsem ten typ uživatele, kterého zajímá nejenom barva produktu, ale také jeho textura a hlavně vůně. Vlastně všechny přípravky od šampónů na vlasy přes sprchové gely až po přípravky na pleť, nejdříve testuji a až po té zakoupím. Hodně krémů na pleť u mě ztroskotalo ve chvíli, kdy mi jednoduše jejich parfemace nesedla. A nezáleží na tom, zda byla silná nebo téměř neznatelná.

Vůně jako taková, mě u Vichy Slow Age nuit nepřekvapila. Už delší dobu na mém nočním stolku zaujímá své místo jeho „sestřička“ denní verze Slow Age. Oba tyto krémy jsou téměř shodné, co se týče parfemace. Tady ale veškerá podobnost končí, protože jinak jsou to oba naprosto odlišné produkty.

Zatímco denní verze Slow Age je lehce narůžovělá a velmi hutná, dostatečně hydratuje a velmi rychle se do pleti vpíjí. Noční verze Slow age je konzistencí spíše hustší gel. Ne příliš a ne ani málo. Vůně jako u celé řady Slow Age je příjemná a nijak mi nevadí, naopak. Ovšem barva tedy trochu nelichotivá je.

Výrobce uvádí, že má svým hnědým nádechem připomínat tradiční, lékárenské masti. Neumím dost dobře posoudit, jakou barvu tehdejší masti měly, mě osobně není hnědá barva nijak příjemná a ze začátku jsem se trochu bála, zda bude na pleti vidět. Po několika použitích u zrcadla jsem ale zjistila, že nehledě na výraznou hnědou barvu, na pleti sama o sobě vidět není.

Textura je velmi jemná a na pleti doslova taje pod prsty. Dobře hydratuje a pleť je po krému taková pěkně naducaná. Mojí sušší pleti vyhovuje, ale přesto bych na noc uvítala něco více hydratačního. Normální nebo smíšené pleti, ale bude krém perfektně vyhovovat.

Neucpává póry, nezpůsobuje začervenání, pálení, ani jiné nepříjemné reakce a ani mé mastnější bradě nevadí. Jiné krémy mi často způsobují ucpávání pórů právě v oblasti brady a díky tomu vznik nevzhledných a dost často bolestivých pupínků. A většinou mi stačí jedna nebo dvě aplikace daného produktu, abych věděla, že není pro mě ten pravý.

Posoudit, zda opravdu vyhlazuje vrásky a předchází vznik novým zatím nemohu. Na to jsem krém testovala příliš krátkou dobu. Boj s vrásky je totiž složitý a hlavně je to běh na dlouhou trať.

Určitě bych ho ale doporučila všem z vás, které hledáte hydratační, ale nemastný krém, s příjemnou parfemací a složením, které vaší pleti dodá potřebnou vláhu a díky obsahu antioxidantů, se budete budit s odpočatou a svěží pletí každé ráno.

Monika

Čti celý článek
brendamonique
21. bře 2018 Čtené 68x

Nejprve bych ráda poděkovala za příležitost, že jsem byla vybrána pro testování produktu Vichy Slow Age Night. Klasické hydratační krémy moc nepoužívám, nemám vysušenou pleť, ba spíše naopak jsem typem pleti uvízla kdesi ve věku teenagerů. Trpím na akné, které se po čase menstruace obvykle ještě zhorší. Neustále mastící se pleť musím častěji omývat hydratačním mýdlem a snažit se tak dosáhnout rovnováhy mezi mastnotou a vysušením. Jelikož jsem již ve věku, kdy na sebe vrásky nenechají čekat a stále jich přibývá, začala jsem experimentovat s liftingovými make upy a denními krémy proti stárnutí. 

Noční krém byl pro mě neozkoušenou novinkou.  Dostal se mi tedy do ruky Vichy krém (Slow Age = zpomalení stárnutí) night/nuit (noční).

Přípravek jsem aplikovala každý večer před spaním na očištěnou pleť. Již po nanesení máte možnost pocítit takový ten okamžitý pocit vypnutí kůže v místech aplikace. Velmi příjemné! 

Krém sám o sobě má jemně průhlednou karamelovou barvu (viz. složení KARAMEL). 

Ihned po nanesení se dostavil pocit ochlazení a vypnutí pokožky. Prostoupí vás i jeho velmi aromatická až éterická vůně, která mě osobně připomíná tea tree olej. Jistě rozpoznám jeho rostlinné/květinové aroma. Každopádně je velmi osvěžující a už jen jeho vůně nabudí vaše smysly. Po vstřebání krému je dotekem znatelná hydratace a to po dlouhou dobu.

Přípravek lze také 1x týdne aplikovat jako masku. V tenké vrstvě nanést a nechat cca 10 min. působit, poté vmasírovat. Používá se opravdu slabá vrstvička, jde o 50 ml balení výrobku, který vám při správném použití vydrží dost dlouho na to, abyste si po vypotřebování nadšeně běželi pro další. Po několika použitích byl na mne i bez nalíčení znát zářivější a svěžejší vzhled pleti. Především v oblasti kolem očí a tváří.

Nebudu vám tady věšet bulíky na nos, že mi během krátké několikadenní lhůty testování zcela zmizely vrásky  Určitě jej budu používat i dále, vypnutí a zlepšení vzhledu pleti mě přesvědčilo o funkčnosti. Prozatím nemohu říci, že by vrásky vymizely, ale právě díky citelnému vypnutí a zářivějšímu - zdravějšímu vzhledu na první pohled, jsou už jen tím všechny případné nedostatky skryty. Jsem totiž sama zvědavá jak bude krém při dlouhodobějším používání dál pracovat s mými vráskami. Za sebe bych výsledný efekt oznámkovala na výbornou. I když jsem měla možnost používat jej zatím krátkodobě cca 14 dní, (i tak zdá se jako by byl kelímek bezedný a bylo ho stále jako při prvním otevření), tak mě svými účinky přesvědčil, že není pouhou směskou

čehosi navoněného, ale aktivně s pokožkou spolupracuje. Pokud již máte s krémy proti vráskám zkušenosti, jistě si jej oblíbíte.

Postavení na trhu:

Vichy je typickým představitelem maximálně úspěšného sblížení kosmetiky a medicíny. Vynikající snášenlivost, prokazatelná účinnost, receptury založené na nejnovějších výzkumech, dodržování etických norem při výrobě – to jsou rozpoznávací znaky dermo kosmetiky Vichy. 

Co uvádí výrobce na obalu:

 • Vichy Slow Age Night/Nuit re-oxygenating and renewing
 • Botanical extract of Resveratrol + antioxidant Baicalin
 • Plumped, unified and radiant skin for all skin types
 • Night cream and mask - Dermatologically tested. 
 • A natural coloured gel-cream that melts onto skin with anti-ageing pure resveratrol and anti-oxidant baicalin. It improves skin barrier renewal and smoothes skin overnight. Upon awakening: skin is fully hydrated and radiant. Night after night, skin renews better and fine lines are smoothed. How to use: apply every night as a cream and once a week in a thin layer as a 10 minute mask. When used as a mask, avoid eye and lip area.
 • Vichy Slow Age (zpomalení stárnutí) noční krém, okysličuje a obnovuje
 • Rostlinný extrakt z Resveratrolu + antioxidantu Baicalinu (Šišáka Bajkalského)
 • vyhladí, sjednotí a rozzáří pleť, pro všechny typy pleti
 • Noční krém a maska - dermatologicky testováno. 
 • Gelový krém přírodní barvy, který se vstřebá do pokožky s čistým resveratrolem proti stárnutí a anti oxidantem baicalinem. Pleť přes noc obnovuje a vyhlazuje. Po probuzení: pleť je plně hydratovaná a rozzářená. Noc za nocí se pokožka lépe obnovuje a vyhlazují se jemné vrásky. Použití: Aplikujte každý večer před spaním jako krém a jednou do týdne v tenké vrstvě na 10 minut jako masku. Pokud jej použijete jako masku, vyhněte se oblasti očí a úst.

Ingredients:

aqua/water, dimethicone, glycerin, propylene glycol, niacinamide, alcohol denat, dipropylene glycol, bifida ferment lysate, caffeine, sodium chloride, peg/ppg-18/18 dimethicone, tocopherol, caramel, sodium benzoate, adenosine, phenoxyethanol, scutellaria baicalensis root extract, resveratrol, parfum/fragrance. code F.I.L.:B215072/1.

Složení: 

- VODA = Podstata všeho živého, co více dodat?

- DIMETICON (V kožním lékařství se užívá k ochraně zdravé kůže. Látka je mimo jiné hojně využívána ve farmacii např. v lécích proti plynatosti.)

- GLYCERÍN neboli glycerol (Glycerin zvlhčuje, hydratuje, pomáhá k lepší roztíratelnosti krému a navíc nabízí až nekonečnou dávku hydratace. Jelikož je hygroskopický, tzn. že na sebe váže vodu.)

- PROPYLENGLYKOL (Medicínské a kosmetické zvlhčovadlo, běžně se vyskytující např. v zubních pastách, deodorantech či lubrikantech. Americký úřad FDA označuje propylenglykol jako „všeobecně považovaný za bezpečný“ pro použití v potravinách, kosmetice a léčivech.)

- NIACINAMID neboli nikotinamid (Velmi dobře známý jako B3, ve vodě rozpustný vitamín. Je účinnou složkou produktů pro stárnoucí pokožku, kterou obnovuje a chrání. Mezi jeho výhody patří schopnost viditelně zlepšit vzhled rozšířených pórů, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti a ochrana pokožky proti  škodlivému působení toxických vlivů z okolního prostředí.)

https://www.paulaschoice.com/ingredient-diction...

- DENATUROVANÝ ALKOHOL (Je hojně používaná složka ve většině kosmetických, lékařských a potravinářských produktech, obvykle se používá v koncentracích: parfémy (až 80%, přípravky po holení (až 60%), deodoranty (40-80%), ústní vody (až 10%), laky na vlasy (až 60%). Ačkoliv může způsobit podráždění citlivé pleti, obzvláště tam, kde je ho nadpoloviční většina, setkáme se s ním všude. Naopak v přípravcích (stejně jako Vichy Slow Age Night) přímo určených k aplikaci kolem očí, jej nalezneme jen v nízké koncentraci a to do cca 6%. Jako přísada má stahující (tzv. adstringentní) a antimikrobiální (působící proti mikroorganismům - bakteriím, virům, houbám, parazitům) účinky na pokožku.

- DIPROPYLEN GLYKOL (Látka, která dobře pojímá a zadržuje vlhkost. Rozpouští jiné účinné složky, udržuje viskozitu a hydratuje pokožku. Je vhodná např. i jako nosič vůně do aromadifuzéru. Smíchejte stejné množství esenciálního oleje a dipropylen glykolu, ucítíte jak vám krásně provoní byt.)

- BIFIDA FERMENT LYSATE (Bifidus derivát probiotik, takový malý mléčný zázrak a to doslova. Skládá se z extraktu bakterie kyseliny mléčné (rodina bifidus). Aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk pleti, které byly poškozeny světlem a podporuje tělu vlastní schopnost opravy až o 30 %. Snižuje suchost i citlivost. Zabraňuje poškození pleti a předčasnému vzniku vrásek. K tomu jako bonus vyhlazuje již vrásky stávající.)

- KOFEIN (Kdo z nás by jej neznal? Někteří z nás by bez něho ráno ani nevstali. Moderní životabudič a co v kosmetice? Patří mezi nejznámější stimulanty na světě - dodává buňkám energii a ty se pak lépe reprodukují. Věděli jste, že kofein umí najít buňky poškozené UV zářením a vrátit je zase zpět do kondice ? Zároveň naši pokožku chrání před škodlivými slunečními paprsky. Díky tomu, že dehydratuje, snižuje otoky. Proto je oblíbenou složkou krémů na oční okolí. Pomáhá od "pytlů" pod očima, se kterými se ráda rozloučí každá žena.)

- CHLORID SODNÝ neboli sůl nad zlato (V kosmetice se používá především jako zahušťovadlo přípravků. Má tonizační, čisticí, antiseptické, abrazivní a adstrigentní účinky. Zlepšuje cirkulaci krve, čímž podporuje přirozenou detoxikaci oběhového i lymfatického systému. Na pleť působí hydratačně, lehce odmašťuje, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty. Pokožka je poté zpevněná, jemná a ideálně zvláčněná). 

- PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE (Přísada různých krémů, korektorů, přípravků na opalovaní, antiperspirantů a vlasových produktů. Pomáhá k vytvoření emulze snížením povrchového napětí látek, které mají být emulgovány).

- TOCOPHEROL neboli vitamín E (Setkáte se s ním témeř u všech kosmetických produktů. Je to antioxidant, zpomaluje reakce vyvolané kyslíkem (zamezuje tedy oxidaci a žluknutí). Jako přísada zlepšuje vzhled suché nebo poškozené pokožky, snižuje loupání a obnovuje pružnost, zpomaluje ztrátu vody z pokožky vytvořením bariéry na povrchu kůže, chrání před UV zářením, může zabránit vzniku pigmentace, podílí se na tvorbě kolagenu a elastických vláken, posiluje buněčné membrány kůže, má protizánětlivé účinky a působí proti stárnutí a vráskám.  V kosmetických přípravcích se obvykle používá v koncentracích od 0,01 po 0,1%.

- KARAMEL (Nejspíš nemusím představovat sladkou pochutinu typicky oranžovohnědé barvy, která vniká karamelizací neboli zahříváním jakéhokoliv druhu cukru. V kosmetice je karamel jedním z nejpoužívanějších barviv. Často se používá i jako vonná složka.)

- BENZOÁT SODNÝ (Přidává se do přípravků za účelem vonného efektu jako konzervační přísada, která zabraňuje nebo zpomaluje růst bakterií, a tím chrání kosmetický produkt před znehodnocením. V organismu se nehromadí, je metabolizován a následně vyloučen močí. Je to sodná sůl kyseliny benzoové, která se přirozeně vyskytuje v ovoci, především v bobulovitých plodech. V kosmetice se může používat až do maximální koncentrace 0,5%.)

- ADENOSIN (Trifosfát je považován za biologický zdroj energie. V kosmetických prostředcích příznivě působí na unavenou pleť, významně podporuje tvorbu nových buněk. Při rozkladu ATP dochází k uvolnění značného množství energie, které spolu s dalšími účinnými složkami napomáhá k regeneraci a zlepšení vzhledu pleti, účinně snižuje její oxidaci, a tím pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Podporuje také vstřebávání vlhkosti a poskytuje tak zralé pleti pružnost. Adenosinový receptor, na který se váže adenosin se vyskytuje v centrální nervové  soustavě, ale i v srdeční svalovině, cévním a imunitním systému, na buňkách trávicího traktu i v ledvinách a plicích.)

- FENOXYETHANOL (Fenoxyethanol je efektivní konzervant, který v mnoha případech nahrazuje vysoce problematické parabeny, avšak ani sám fenoxyethanol není úplná výhra. Citlivou pleť může dráždit, naštěstí je jeho maximální povolená koncentrace v kosmetických produktech 1%. Přidává se do pleťových přípravků, tělové a vlasové kosmetiky a stejně tak i do dekorativní kosmetiky.)

- EXTRAKT Z KOŘENE ŠIŠÁKA BAJKALSKÉHO (Nenápadná fialová rostlinka, podobná dobře známé levanduli lékařské je učiněný zázrak. Šišák bajkalský vykazuje velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky, také je značně sedativní, žlučopudný a spasmalytický (uvolňuje křečové napětí). Podporuje celkovou detoxikaci organismu a působí jako silný adaptogen, dokáže tedy jakékoliv odchylky v těle vrátit do normálního stavu. Také je antibakteriální, antivirový a antimikrobiální. Hojně využíván v čínské i moderní medicíně.) Blíže se s ním můžete seznámit zde: https://www.topvet.cz/herbar/sisak-bajkalsky

- RESVERATROL (Je silným přírodním antioxidantem, který se nachází ve slupkách a jadérkách modré révy vinné (v menším množství se nachází i v některých dalších plodech – borůvky, grepy, arašídy). Poslední výzkumy ukazují, že resveratrol se vyskytuje ve velkém množství rostlin a ty jej zvýšenou měrou produkují jako svou obranu pro přežití, když jsou ve stresu. Resveratrol se pro své antioxidační a antibakteriální účinky používá jako doplněk stravy.)

- VŮNĚ PARFÉMU kód F.I.L.:B215072/1. (Pro většinu kosmetických výrobků - klasická parfemace, jinak řečeno "aby nám to hezky vonělo". Nejde celkem o nic extra škodlivého, většina z nás parfemaci z jakéhokoliv produktu na pokožce nevnímá, někomu však může vadit i přírodní mýdlo.) Více o parfemaci kosmetických produktů zde: http://www.nafigateblog.cz/2017/10/18/kosmetika...

A závěrem?

Co se složení týče bych krém porovnáním obsahu s jinými stejně zaměřenými, hodnotila někde mezi (školním známkováním) 1-2. Většina konzervantů, které se nám v popisku na obalu moc nelíbí jsou obsaženy minimálně a vybrány co nejméně škodlivé avšak potřebné pro udržení kvality a delší životnost - trvanlivost výrobku. Z větší části se nám produkt snaží předvést látky co nejméně syntetické, na přírodní bázi.

Ačkoliv vás zprvu může zaskočit pořizovací cena výrobku (i když nepatří mezi nejdražší noční krémy proti vráskám), buďte si jistí, že nekupujete zajíce v pytli. Tento krém vás jistě přesvědčí a mile překvapí. A mimo jiné, blíží se nám den matek, tak co si udělat při jarních rituálech očisty radost i mladším a vyhlazenějším vzhledem?

#test_slowage2 #konik_testuje

Čti celý článek
konik_testuje
22. únor 2018 Čtené 859x vybrali jsme

Aktualizace: Recenze žen, které testovaly noční krém Vichy Slow Âge najdete tady. Nebo vás spíše zajímají výsledky testování novinky Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster? Recenze si můžete přečíst tady

---

Zítřek začíná už dnes večer! A vaše pleť si speciální péči žádá nejen ráno, ale především předtím, než ulehnete do postele. Noc je ideální pro přípravu pleti na nový den. Vichy vám představuje Slow Âge v podobě nočního krému, který můžete spolu s námi otestovat i vy. A navíc v předpremiéře!

Co testujeme

Slow Âge noční je přírodně zbarvený gelový krém, který se snadno vstřebává do pokožky. Obsahuje aktivní antioxidační látky proti stárnutí pleti: Resveratrol a Baikalín. V laboratořích Vichy zjistili, že Resveratrol není pouze jedním z nejúčinnějších antioxidantů, navíc také stimuluje mitochondrie, které zajišťují buněčné dýchání. Díky tomu pak pleť získává zdravý jas. A aby toho nebylo málo, Resveratrol pomáhá pleti bojovat i s dopady stresu a znečištění tím, že stimuluje její přirozenou obranu. Toto koncentrované složení doplňuje ještě antioxidant Baikalín, který působí v synergii s Resveratrolem a přispívá svým vyhlazujícím účinkem.

Slow Âge noční krém má neobvyklý vzhled: sytě hnědá barva připomíná lékárenské masti z dob dávno minulých. Svěží textura snadno proniká do pleti a má rostlinnou, až téměř medicínskou, vůni. Pozvolná noční cesta vaší pleti za okysličením a regenerací tak může klidně začít.

Slow Âge v průběhu noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky. Pleť budete mít ráno po probuzení plně rozjasněnou a hydratovanou, protože krém ji během noci okysličí a obnoví. Noc po noci se bude zlepšovat proces obnovy vaší pleti a linky budou krásně hladké.

Filozofie řady Slow Âge je založena na výzkumu, který prokázal, že 80 % stárnutí pleti je zapříčiněno vlivem okolního prostředí a životním stylem. V důsledku těchto faktorů pleť stárne mnohem rychleji.

Koho hledáme

Hledáme 12 stylových žen, které chtějí jako první vyzkoušet novinku značky Vichy na své pleti, která žádá odpočinek, výživu, projasnění a zpomalení známek stárnutí pleti. Ženy, které hledáme, by měly vědět, co od kosmetiky žádají, měly by znát typ své pleti a její rozmary a měly by být starší 30 let.

No není to jen o věku a pleti. Ženy, které budou vybrány na testování, by měly umět dobře a poutavě psát, fotografovat a mít cit pro vizuální obsah.

Jak se zapojit

Do možnosti testovat Slow Âge noční se zapojíte napsáním komentáře pod tento článek. Komentář musí obsahovat váš věk, popis vaší pleti a krátké představení vaší osoby. Do komentáře také uveďte, co očekáváte od ideálního nočního krému. Komentáře, které nebudou obsahovat tyto informace, nebudou zařazeny do finálního výběru.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 25. 2. 2018.

Těšíme se na vaše komentáře a držíme palce!

konik_testuje

#test_slowage2

Čti celý článek
nikinnna
14. únor 2018 Čtené 29x

Od narození se potýkám s atopickým ekzémem. Mám lepší i horší období, ale co se mi narodil syn, je problém téměř neustálý. Nejhorší na tomto problému je stud. Stydím se nabrat rohlíky v obchodě, jít na plavání se synem, podat někomu ruku...

Proto jsem byla nadšená, když jsem byla vybrána na testování. Speciállní kosmetika není levná záležitost a zkoušet každou novinku? To by mi nestačila mateřská. Balení, které mi přišlo, mi udělalo obrovskou radost. Tělové mléko má opravdu "rodinné" balení a tak se při jeho nákupu jedná o dlouhodobější investici. Díky praktickým pumpičkám, které najdete na sprchovém oleji i krémů, se Vám nestane, že spotřebujete větší, než potřebné množství. 

Aroderm sprchový olej, je velmi příjemné konzistence a za mě především parfemace. Zanechává na těle jen jemnou, velmi příjemnou vůní. Sprchový olej nedráždí ani nevysušuje pokožku, takže nejen pro atopyky, ale pro všechny s citlivou kůží, ho jedině doporučuji.

U Atoderm Intensiv Baume mléka, musím znovu zmínit jeho malou spotřebu. Stačí ho velmi málo a dostanete od něj přesně to, co slibuje. Je bez parfemace, bez barviv, hydratuje, pokožka je po něm vláčná, zklidňuje pokožku a hlavně OPRAVDU ZASTAVÍ POCIT SVĚDĚNÍ. 

Testování jsem sice vyhrála sama pro sebe, ale jelikož se synkem chodím na plavání a jeho kůže je tam vystavována chlorované vodě, rozhodla jsem se otestivat i na něm. Tímto doporučuji i jako kosmetiku pro prťata, protože jejich kůže si také zaslouží péči a po této je kůže úžasně jemňoučká.

Závěrem bych ráda poděkovala, za možnost testovat, tuto výbornou kosmetiku. Ne vždycky se člověku chce investovat do kosmetiky, kterou nemá ozkoušenou, ale tady se to vyplatí . Ostatně přesvědčte se o účincích sami níže...:blush:

FOTOGRAFIE PŘED...

FOTOGRAFIE PO...

#test_bioderma 

Čti celý článek
kubuska
16. črc 2017 Čtené 23x

Během června moje hladové těhotenské oko padlo na soutěž o testování sušenek Emco Biskiti. To byla voda na můj mlýn. Jestli byl můj komentář tak vtipný aby si zasloužil vybrat to nevím, ale těm na druhé straně se zdál, a tak jsme si poslední červnový pátek, po zdlouhavém domlouvání se s doručovatelem, kdy jsem v době doručení nejdříve jela na kontrolu do gennetu a následně jsme trčeli v zácpě, místo v počernicích převzala krabici na půl cesty kdesi za Prosekem. 

Krabice ležela následně celý víkend nerozbalené na stole v kuchyni a čekalo se na to, až se dcera vrátí z víkendu od otce.

Byla nadšená, stejně jako já moc často něco nevyhrává a když jsem jí po obdržení zprávy o testování oznámila, jaká bude důležitá, nemohla se, stejně jako já, dočkat. Ona kvůli té důležitosti, já na ty sušenky.

Testování probíhalo za různých situací. Dvě hodiny strávené na VZP, čekárna u doktora, přírodní koupaliště, cesty vlakem, snídaně. A upřímně, ještě že jsme jich dostali tolik. celkem 10 balíčků na jeden týden a jednu krabičku jsem musela hned na začátku schovat, aby nám zbyla na víkend. Ano, je to tak, po těch kakaových se doslova zaprážilo.

A jak nám sušenky chutnali? Velmi! Jak jsem psala, po kakaových se doslova zaprášilo. Jsou méně sladké než ty medové a jak prohlásila moje dcera: "míň v nich křupe". Což je pravda, v těch medových mi příjde, že jsou krystalky cukru a jsou velmi sladké. 

Ani jedna příchuť neni ničím plněná ani politá, což oceňuji hlavně teď v létě. Všechny známe upatlané prsty od čokolády z polomáčenek a nebo roztolmile sladké pusinky okolo kterých se vznášejí vosy. Tyto sušenky nemají ani jedno, ale ani nejsou příliš suché. Nedrobí tolik kolik byse si mysleli, pokud se vám zrovna cestou někde nerozmašýrují, což ale ani tak neni moc možné. Šest sušenek je totiž prakticky uloženo po třech ve dvou komůrkách a tak pokud si je správně otevřete, můžete obal používat jako zašupovací krabičku dokud sušenky nesníte. Což ale není na moc dlouhou dobu.

Jaké jsou ke snídani, což jsem si myslela, že bude hlavní hit, o tom vyprávět nemůžu. Neměli jsme je na snídani ani jednou, jedli se prostě pořád. Uprostřed týdne jsem dvě balení, jedno kakaové a jedno medovo-oříškové, rozbalila a dala na misku k čaji. Čaj zůstal, sušenky ne. Opravdu se u nás staly hitem.

Vzpomněla jsem si ještě na jednu příhodu a ta se týká té pojišťovny, čekali jsme tam s Tínou opravdu dlouho a spolu s námi tam čekala maminka s chlapečkem na kterého to bylo evidentně dlouhé. No, moje dcera je celkem dost komunikativní a tak se s ním dala rychle do řeči a právě i díky namalovaným obličejíčkům se děti se sušenkami na půl hodiny zabavily. Ano, jídlo není hračka, ale upřímně, už jste někdy dvě hodiny s dětmi někde čekali a vypotřebovali všechny možné i nemožné možnosti jak je zabavit? veřte, že mile rádi přijmete za hračku i sušenky biskiti s veselými obličeji.

Za mě tedy výborné a kakaovou příchuť určitě budeme kupovat častěji.

A na závěr ještě vzkaz od mého muže:"Ty sušenky jako dobrý, ale kdybyste ochutnali Šárčinu koprovku se ztraceným vejcem tak ... víte co." Nacpal si dneska břuch tak podlejzá :D

Za naší rodinu maminka Šárka a testerka Valentinka

#test_emco

Čti celý článek
hellenkaa
4. čer 2017 Čtené 118x

Byla jsem velmi ráda, když jsem na testování Gynimun byla vybrána, protože se s kvasinkami trápím už od počátku intimního života. To znamená od nějakých 17 let. Za tu dlouhou dobu jsem nenarazila na opravdu účinný lék, který by mi od potíží, jakými jsou svědění, pálení při čůřání (na to trpím opravdu hodně) a výtok pomohl.

Když dorazily kapsle Gynimun, tak jsem byla velmi mile překvapena velikostí kapslí - nebo spíš maličkostí, jsou malinké asi jako pilulky na polykání :slight_smile:. U boraxových globulí mi vždy vadilo, že jsou velké a poměrně hodně toho v noci teče ven, což mi prostě vadí, celou noc spím tak napůl, asi jako při MS. Po prvním zavedení jsem spinkala celou noc bez nepříjemných pocitů :slight_smile:

Zároveň se kapsle Gynimun i velmi lehce zavádějí (když jsem zkoušela jiný přípravek- velkou tabletu, fňukala jsem, že mě to vevnitř škrábe).

Co tedy nebylo jiné, oproti jiným přípravkům, tak pálení při čůřání, které se intenzivně dostavovalo prvních několik dní (asi jak se kvasinky vyplavují a dráždí močovou trubici). Je možné, že jsem na to prostě víc citlivá a trápilo mě to i u všech předchozích přípravků.

Co musím vyzdvihnout, a to je to podstatné, že opravdu zabraly. Po dobrání všech pilulek mám opravdu klid. Musím říct, že jsem to ani nečekala a jsem opravdu ráda, že jsem objevila něco, co opravdu pomůže.

Určitě si koupím další balení a budu brát preventivně po sexu, protože ten mi "ty problémy dole" způsobuje nejvíc :slight_smile:

Velmi děkuji @konik_testuje za možnost se tohoto testování zúčastnit.


#test_gynimun

Čti celý článek
elinkal
11. kvě 2017
Bez jakehokoli rypani, ale nemuzu si pomoct:
uprimne by mne zajimal duvod, proc spolecnost Nutricia vyhledava na testovani sveho produktu pouze maminky, ktere koji dite do sesti mesicu. Ac nejsem zadna fanaticka ohledne kojeni, prijde mi to velmi diskriminujici vuci ostatnim kojicim maminkam starsich deti. Nemyslim si, ze pokud ma dite napriklad 10 mesicu, maminka by energeticky vydatnou a vitaminy nabitou tycinku neuvitala a jeji organismus neocenil.
Mnoho maminek v mem okoli koji temer vyhradne do roku ditete a myslim, ze spolecnost, ktera prezentuje, ze pecuje o blaho kojici matky, by tento fakt mela brat na zretel.
#konik_testuje
Zobraz celou zprávu
makynaeliska
11. bře 2017 Čtené 145x

V první řadě bych chtěla říct, že jsem ráda, že jsem byla vybrána zrovna já, protože na zubní pasty jsem expert. Za svůj život jsem jich vyzkoušela už tolik, že bych ty názvy past asi ani nevyjmenovala. 

Je o mě všeobecně známo, že jsem hrozný posera, co se týká zubaře, ovšem teď jsem během testování u zubaře byla. Vrátím se k tomu v průběhu recenze.

Takže takhle, pasta Zendium má balení jako většina past, řekla bych, že v tomhle už se asi nedá vymyslet žádná novinka. Co se mi teda libí, je ta modrá barva na tubě, protože modrá je moje oblíbená barva. :blush:

Pasta má příjemnou chuť. Ne takovou tu, co po ní půl dne necejtíte chuť v puse, ale i tak svěží a čistou. Pamatuju, jak jsem si jednou na doporučení mého bratra koupila pastu, která byla tak silná, že mi z toho mentolu vyhrkly slzy :joy: Tak tohle vám u Zendia nehrozí.

Vrátím se ke mě a k zubaři, jsem hrozný posera. O tom bych vám mohla sepsat samostatnej článek. Ale zrovna mezi testováním jsem u zubaře byla. Paní zubařka se mě ptala čím si čistím zuby. Moje odpověď, že pastou jí moc pobavila, ale samo, že chtěla vědět název. Řekla jsem jí, že momentálně pastou Zendium. Nevím, zda to byla fakt tak velká náhoda, ale byla jsem pochválena, že je to jedna z nejlepších past. Upřímně říkám,že mě pasta Zendium nadchla.

#test_zendium

Čti celý článek
karol89
7. pro 2016 Čtené 707x

Když jsem byla vybraná do testování Tescomy, tak jsem byla šťastná jako blecha, protože Tescomu mám moc ráda. Pár produktů již doma mám a nedala bych bez nich ani ránu, no a taky jich mám hromadu vytoužených :slight_smile:

Moc jsem si přála abych byla vybraná, protože kuchyň začíná být mým velkým koníčkem. Snažím se i vymýšlet vlastní recepty, které pak prezentuji na toprecepty.cz nebo pazitka.cz

Od 1. roku Klaudinky jsme změnili náš jídelníček od základů a začali jsme vařit a péct

zdravě. Tudíž dochází i ke zdravému pečení Vánočního cukroví :slight_smile: Klasika nám už moc nechutná a baví nás objevovat nové věci :slight_smile:

VYKRAJOVÁTKA NA LINECKÉ DELÍCIA 

Linecké cukroví je pro mě strašně velkým problémem. Nejdřív se vztekám u toho, že nemůžu najít ty miniaturní středy a pak se vztekám u toho, že se mi nedaří těsto.

S příchodem Tescoma pomocníků jsem tomu všemu dala novou naději. Naději na to, že si linecké třeba konečně zamiluji. No a nemýlila jsem se :slight_smile:

Vybrala jsem si recept na zdravější verzi lineckého https://kitchenette.cz/clanek/268-linecke-cukrovi a připravila tyto úžasné rozkošně malé pomocníky.

Klaudinka v kuchyni už nějakou dobu nesmí chybět a zapojuje se do veškerých činností - od úklidu, přes mytí nádobí až po veškeré vaření i pečení. Do testování lineckých vykrajovátek se nadšeně zapojil i manžel, který tuto část převzal s radostí do svých rukou :slight_smile: Já osobně jsem si nejvíc zamilovala stromeček ale manžel na něj trochu nadával, protože z něj šel nejhůř vyndat střed, když mu tam zůstal.

No a jelikož ke každému pečení patří nějaká zákeřnost, tak nás potkala zákeřnost v podobě spadlého tácu s veškerým lineckým. Nestíhala jsem ho slepit a Klaudinka na něj chodila, tak mě nenapadlo nic lepšího, než ho schovat na lednici. Schválně jsem ten tác nechala koukat, abych hned viděla, že tam je a tu lednici otevírala opatrně. Hahaha nevyšlo to a já zapomněla, že tam je a prásk ho na zem. Uff, co víc si přát :( Manžel mě naštěstí nekuchnul a Klaudinka měla ohromnou radost, že už se do něj může pustit :sweat_smile: Naštěstí se několik kousků zachránilo a v lednici zbylo trochu těsta, tak se pár kousků i dodělalo.

No a co na rozkošná linecká vykrajovátka říkáme?

 1. Velkou výhodu mají v tom, že se jen tak neztratí. Díky praktickému balení budou vždy při sobě a už se nestane, že bych vztekle hledala miniaturní střed, který se vždy před Vánoci rozhodne zdrhnout.
 2.  Jsou krásně maličké, takové miniaturný roztomilé jednohubky, které tichám hláskem volají "Snězte si mě!" a krásně zlatavá barva jim dodá ten pravý Vánoční vzhled.
 3. Jsou přesně akorát do rukou malých dětí, takže se malý kuchaříčci či kuchařinky s nimi v kuchyni krásně vyřádí.
 4. Díky dvěma dílům, které do sebe přesně zapadají, je vykrajování rychlejší a vykrojená část je vždy přesně na svém místě. Takže je jedno jako druhé :slight_smile:

CUKRÁŘSKÁ ZDOBÍCÍ TUŽKA DELÍCIA

Jako druhou jsme testovali zdobící tužku, díky které jsem se letos poprvé v životě

vyhecovala a upekli jsme naše úplně první perníčky, na které jsem taky náležitě pyšná

a divím se, že se vůběc nějaké dočkaly zdobení hahaha :grinning:

Tímto děkuji za možnost testování, nebýt toho, tak se perníčkům ještě bůh ví jak dlouho vyhýbám :slight_smile:

S jednou zdobící tužkou už zkušenosti mám. Před pár lety jsem odebírala časopis Pečené dobroty, kde v každém čísle byla pečící pomůcka. Bohužel zkušenosti nebyly nejlepší a jelikož mě baví porovnávat, byla jsem ráda, že budu mít srovnání a nadšená jsem byla od prvního pohledu :slight_smile:

Možnost výměny hrotu dělá ze zdobící tužky výbornou cukrářskou zbraň. Díky nim je naprosto multifunkční a vypořádá se se vším co se jí postaví do cesty :slight_smile: Rádi se pouštíme do narozeninových dortů, takže se už nemůžu dočkat Ledna, kdy mám narozeniny, abychom zdobící pero vyzkoušeli na mém dortu.

Vybrala jsem recept na měkounké žitné perníčky http://zdravejist.blogspot.cz/2012/12/mekkounke-zitne-pernicky.html a jelikož se těsto musí nechat dlouho odležet napadlo mě v mezičase udělat muffiny na vyzkoušení tvarohového zdobícího krému :slight_smile:

Upozornění k receptu na perníčky: Nedělejte poloviční dávku! Budete litovat tak jako já, že je toho málo a že rychle mizí :sweat_smile:

Recept na banánovo jogurtové muffiny byl vymýšlen z hlavy ale bohužel jsem nevychytala vyběhnutí, tak potřebuje ještě doladit a proto ho nezveřejním (jen pokud by někdo opravdu moc chtěl ). Tvarohový krém, na který je recept v brožurce přiložené u zdobící tužky, mě na první pohled zaujal a řekla jsem si, že ho musím zkusit. 

Muffiny dělám dost často a moc ráda ale ještě nikdy mě je nenapadlo nazdobit. Děkuji Tescomě i za prozření v tomto případě a od teď budu zdobit i muffiny :slight_smile: Klaudince chutnali tak moc, že se jednou "bábovičkou" musela při práci průběžně posilňovat :grinning:

Tvarohový krém je krásně hustý, chuťově naprosto výborný a moc dobře se s ním pracuje, takže za mě doporučuji!

Bílkový krém se nám bohužel moc nevydařil, byl moc tekutý. Trochu se nedodržel recept. No jo, to je tak když se pospíchá hahaha. Ničemu to ale nevadilo, nejsme zas takový detailisti, jen se nedaly dělat maličké drobnosti. I tak jsme si ale užívali, jak to jde krásně od ruky, úplně samo a Klaudinka tužku nechtěla dát vůbec z ruky :slight_smile:

Ocenila jsem odložný stojánek, který se u takových věcí opravdu hodí. Stejně tak jsem ocenila i "špendlík" na zaschlou náplň a možnost šroubovací regulace je k nezaplacení.

Šroubovací regulace je velkou výhodou tohoto zdobícího pera. A nálevka na hrdlo zdobícího pera zaručí, že nebude nic kolem dokola opatlané :slight_smile:

Se zdobícím perem Delícia si opravdu každý bude připadat jako profík. Jde to tak krásně samo, až se mi tomu nechtělo věřit. Nejsem super zručná, nevím jestli jsem vůbec zručná hahaha, protože všechno dětailnější dělá manžel, ale zdobící pero mi dodalo sebevědomí a pocit, že jsem snad i šikovná či co :grinning:

Manipulace je opravdu snadná, bez potřeby větší síly, tudíž je to vhodné i pro malé děti.

Klaudinka musí v kuchyni pomáhat u všeho a tohle jí chytlo opravdu neuvěřitelně, že se od toho nemohla odtrhnout a ponocovala, protože jsme jí nemohli dostat do postele :slight_smile:

No a jaké jsou výhody této cukrářské zbraně?

 1. Multifunkčnost díky výměně hrotů je jednou z hlavních výhod
 2. Odložný stojánek ocení každý
 3. Nálevka na hrdlo - nic nikde neni opatlané a nic nikde neteče
 4. Jehlička na čištění hrotů je super pomocníkem, když náplň zaschne
 5. Šroubovací regulace náplně je naprosto k nezaplacení

Děkuji Modrému koníkovi a Tescomě za

 • možnost testování úžasných Tescoma produktů
 • to, že jsem díky tomu objevila úžasný recept na perníčky a vyhecovala jsem se do úplně prvního pečení perníčků
 • to, že jsem si díky vykrajovátkům zamilovala i linecké, které jsem do té doby v lásce vůbec neměla

Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!

#test_tescoma

Čti celý článek
kalkulantka
19. lis 2016 Čtené 74x

Díky projektu "koník testuje" jsem měla s rodinou možnost vyzkoušet kosmetiku Nobilis Tilia a nyní bych se s Vámi ráda podělila o poznatky z testování.

Přiznám se, že jsem o této značce Bio kosmetiky slyšela poprvé až díky tomuto projektu. Veliké překvapení pro mne bylo zjištění, že je tato firma česká. Já osobně ráda podporuji český trh a je to pro mne veliké plus.

Když nám balíček s kosmetikou dorazil, vše jsme důkladně očichali a seznámili se s produkty. Součástí balíčku byly: sprchový gel Vendelín, šampon Toník, ochranný krém Olinka a osvěžovač vzduchu pro miminka. Mě i dcerkám vonělo všechno, jen manžel měl výhrady k ochrannému krému (vůně ho vůbec nelákala). Všechny testované produkty mají opravdu pěkný obal...pro starší dceru (3,5roku) jsou postavy zvířátek velikým lákadlem a hned si pamatovala, že sloník bude na tělo a pejsek na vlásky. Níže naleznete podrobnější popis jednotlivých produktů.

Sprchový gel Vendelín:

Sloník Vendelín má příjemnou vůni po pomerančích, není zbytečně přeslazený, jako bývá většina dětské kosmetiky. Má skvělou konzistenci připomínající želé, takže člověk najednou nevyplácá zbytečně moc.

Šampon Toník:

Na šampon jsem byla velice zvědavá, protože má mladčí dcerka (14 měsíců) má stále problémy se šupinatostí pokožky hlavy. Musím říct, že šupinky jí během týdenního testování nezmizely úplně, ale má jich podstatně méně. Celá rodina tedy hodnotí šampon s pejskem opravdu kladně a to i proto, že neštípe v očích a voní po heřmánku.

Ochranný krém Olinka:

Hrošice Olinka je všestranná pomocnice miminek a malých dětí. Výrobce uvádí, že je dobrá jako ochrana proti vlhku a zároveň dokáže chránit před mrazem/větrem a také vyživovat vysušenou pokožku. Všechno jsme otestovali a krém dopadl skvěle.

Zarudnutí pokožky zadečku při opruzení bylo rychle pryč. Když jsem dcerkám mazala tvářičky do mrazu, skvěle se roztíral. Starší dcerka měla vzhledem k začínajícím mrazům suché ruce a tak jsme krém využili i k regeneraci a jak jsem již zmiňovala, funguje na výbornou. 

Osvěžovač vzduchu pro miminka:

Během týdne testování měla mladší dcerka zrovna rýmu, proto jsme hojně využívali i osvěžovač vzduchu s kočičkou. Tento osvěžovač by měl napomáhat ke klidnému spánku v období nachlazení a dále by měl rozpouštět hleny a zmírňovat zduření nosní sliznice.

Během celého dne jsem tedy vystříkávala byt a hlavně pokojíček. Poznatky jsou takové, že vůně osvěžovače je opravdu neodolatelná. Dcerka spinkala klidně, ale zda jí osvěžovač pomohl ke zmírnění rýmy si netroufám říct. Dle mého rýma trvala stejně dlouho jako jindy, ale měli jsme nádherně provoněný byt a zvlhčený vzduch

Pár slov na závěr:

Jsem velice ráda, že jsem se mohla zapojit do projektu testování kosmetiky Nobilis Tilia. Při testování jsme si užili spoustu legrace, ale bohužel né všechny fotografie z testování se dají uveřejnit :slight_smile: Kosmetika na mne zapůsobila opravdu pozitivně a myslím, že brzy vyzkouším sama další produkty a to ne jen z řady Dětské kosmetiky, ale zkusími něco pro sebe i pro manžela. #test_nobilis #konik_testuje

Čti celý článek
lenculina
18. lis 2016 Čtené 113x

Předem než začneme s recenzí a spokojeností s touto sadou, chtěli by jsme poděkovat za možnost testovat a budeme se snažit nezklamat se smysluplnou recenzí.

Na skoroposlední chvíli jsem na Vaše testování náhodně narazila, a jelikož u zubaře a dentální hygienistky trávíme docela spousty času, usoudila jsem, že na testování budeme Ti správní. Synovi se u zubaře líbí nástroje, a úplně geniální je, že ted si na něj vlastně může zahrát, abych totiž přiznala, nikdy by mě nenapadlo, že něco takového existuje. 

Zubaře se nevyhne nikdo z nás a ze své zkušenosti vím, že plno lidí tam má strach vůbec jít. jako dítě jsem si trhala raději zuby sama, než abych návštěvu musela absolvovat :grinning:

Každopádně si myslím, že tato hračka od HASBRO není pouze hračkou, ale taky poznáním co zubař dělá, jak se s nářadím zachází, jak vypadá. Tudíž si myslím, že je to skvělá uklidnující metoda jak se zubaře toho opravdového tolik nebát.

Dnes máme zubaře doma 11 dní. Musím se přiznat , že moc času na něj ještě nebylo. Jelikož nás skolila ošklivá nemoc, ale zabaví na několik hodin, jsme z něho neskutečně nadšení a nevyhrát v testování, určitě bude čekat pod stromečkem :slight_smile: 

NEGATIVA VÝROBKU :

 • když dám do kartáčku modelínu, špatně se čistí zoubky, udělala bych kartáček celý plastový.
 • špatně se z kartáčku vynadavá modelína
 • lepší kvalita zrdcátka

POZITIVA VÁROBKU :

 • Co vše sada obsahuje
 • vše je jako skutečné
 • snadno modelovatelná hmota
 • zabavila celou naší rodinu
 • zmírní strach ze zubařů a vše s ním spojené
 • zabaví i na několik hodin
 • naučí se i správnému čištění zoubků
 • praktičkost
 • barevnost

Sadu jsme určitě doporučili, kor ted pod stromečkem se jich určitě objedví až až.

#test_hasbro

Čti celý článek
wlcodlac
18. lis 2016 Čtené 112x

Testující: Míša 33, Matýsek 7, Mišutek 1,5

Nejsem konzerva, ale jsou věci, které už léta neměním. Mám jeden parfém na podzim a zimu, druhý na jaro a léto. Mám už nějaký ten pátek jednoho chlapa, oblíbenou značku nábytku, čokolády..... A taky kosmetiky. Už několik let používám pouze jednu značku pro sebe i děti. Když něco funguje, neměním to.

Možnost testovat kosmetiku Nobilis přišla v době, kdy jsem začala pátrat po ochranném krému na zimu pro svoje děti. A převážně pro toho mladšího, který je venku prakticky pořád. Zaujal mě i osvěžovač vzduchu a tak jsem si o balíček "napsala" a ono to vyšlo.

Už jsem byla přesvědčená, že balíček ten den nedorazí, děti svlečené, nastoupené v koupelně na večerní koupel a v tom telefon od dopravce, že mám běžet před barák. Starší syn byl nadšený, že to všechno hned může vyzkoušet.

Sprchový gel přišel na řadu jako první. Chlapci byli poctivě vymydleni, použili ho i jako pěnu do koupele. Po sprše pokožka krásně jemná. A protože mám ráda přehled, použila jsem gel i já. Mám extrémně suchou kůži na nohou, takže proč to nezkusit. Konec konců koupací kosmetiku svých kluků používám s velkou oblibou už dlouho. Taky možná proto, že jsem zvyklá na určitou vůni, nemůžu přijít rakytníkovo-pomerančové vůni "na chuť". Neoslovila mě při samotném mytí a bohužel po opláchnutí se mi vůně pokožky nelíbí vůbec. Přizvala jsem na konzultaci i manžela a ani jemu se nelíbila. Ale znáte to, sto lidí, sto názorů a co nevoní naší rodině, bude vonět spoustě dalším.

Druhým testovaným produktem byl šampon. Krásně pění, stačí málo a dětské vlásky jsou po oschnutí moc příjemné na dotek. Bohužel mám opět problém s vůní. Po přičichnutí k lahvičce se mi vůně nelíbí, při mytí už ale není tak špatná. Určitě oceňuji, že šampon neštípe do očí. Tady testování na sobě vynechávám, protože vlasy jsou jediná část těla, kde s přípravky už vůbec neexperimentuji.

Takže stejně jako sprchový gel, i šampon chválím, co se mycích vlastností týká, ale kvůli vůni obou už bych si další lahvičky už nepořídila.

Protože balíček přišel večer, musela jsem otestovat osvěžovač vzduchu. A pro ten mám jen jedno jediné hodnocení. BOMBA!!! Mám permanentní chuť hodit si ho do kabelky a cákat ho kolem sebe všude. V autě, v mhd, jen tak při procházce v parku, na návštěvách... Tu vůni jsem si naprosto zamilovala. Byt provoňuji třikrát denně. Dopoledne, než jde mladší syn spát, večer, když se jdou kluci koupat před spaním a naposledy trošičku ještě než jdu později spát já. Účinky na spaní zatím posoudit nemůžu, protože děti mají obě rýmu. Ale rozhodně se v provoněné místnosti usíná skvěle.

Než začnu hodnotit ochranný krém, musím na sebe prásknout, že nesnáším med. A to tak, že ho nesnesu v čaji, na chlebu a představa, že bych ho musela pozřít jen tak na lžičce, je pro mě nepředstavitelná. Ale medová vůně krému Olinka je božská. Takže to máme 2:2 co se vůní týká.

Obě moje děti mají hodně citlivou kůži, v zimě a větru jim ihned červenají tváře a pokožku obličeje mají suchou. Krém je mastný, ale po rozetření na obličeji se rychle vstřebá a obličej se neleskne. Vyzkoušeno i mnou, protože jsem při prvním mazání neodhadla množství a tak zbylo. A tu krásnou vůni jsem z tváří cítila venku hodně dlouho a bylo to prostě boží. Kluci chodí červeňoučcí domů pořád, ale už nemají suché tváře.

U Olinky už určitě zůstaneme, s krémem jsem opravdu maximálně spokojená. Stejně tak ve vypěstované závislosti na levandulovém spreji pojedeme dál.

Moc děkuji "koníkovi" za možnost testování, bylo to super.

#nobilis_tilia #konik_testuje #test_nobilis

Čti celý článek
mauta87
18. lis 2016 Čtené 60x

Jmenuji se Martina a jsem maminkou malého dvouletého chlapečka jménem Tadeášek. Jako každá maminka i já chci pro svého syna to nejlepší počínaje stravou, oblečením a v neposlední řadě i kosmetikou, kterou užívám na péči o jeho pokožku.

Již od narození syna jsem hledala tu nejlepší kosmetiku, která mu bude vyhovovat. Přírodní kosmetika od tuzemských výrobců byla jasnou volbou, stále si totiž cením vysoké kvality naších výrobků. Hned jak jsem si na mnou oblíbených webových stránkách Modrý koník, všimla v projektu Modrý koník testuje možnosti vyzkoušet přírodní kosmetiku od společnosti Nobilis Tilia, neváhala jsem a hned se o možnost testování také přihlásila. Byla jsem šťastná, když jsem za necelý týden zjistila, že jsem byla vybrána jako jedna z adeptek na testování.

Nemohla jsem se dočkat doručení a bylo to tu, konečně zazvonil kurýr a já si převzala balíček. Uvnitř balíčku se nacházela krásná papírová dárková taška s logem společnosti, tři plastové lahve o objemu 200 ml s dětskou kosmetikou, sprchový gel Vendelín, šampón Toník, osvěžovač vzduchu Pro Miminka a 50 ml plastová nádobka s ochranným krémem Olinka.

První, co mě zaujalo, byl vzhled balení, oceňuji jejich jednoduchý vzhled uzpůsobený uživatelům, tedy dětem, líbí se mi, že společnost jde svou cestou, nestydí se za svůj původ a nemá potřebu se přizpůsobovat vzhledu zahraničních výrobků. Synovi se obaly velice líbili, dlouze si je prohlížel, poznal, že se jedná o kosmetiku pro něj.

Mám velice citlivý čich, a tak jsem byla zvědavá, jak kosmetika bude vonět, v tomto ohledu jsem byla velmi potěšena, vůně všech výrobků byla jemná, přirozená, příjemně lehká a přesto dostatečně intenzivní, zkrátka přírodní. Navodila u mě pocit klidu a pohody.

Prvním testem prošel sprchový gel Vendelín, který je na kontakt s pokožkou příjemný, má hustou gelovou konzistenci, nemusíte se bát, že vám proteče mezi prsty ruky, k umytí celého těla mého syna stačilo opravdu malé množství, které vytvořilo dostatečné množství pěny, syna koupání bavilo a stále se dožadoval dávky Vendelína do svých rukou, aby se mohl sám mýt. Pokožka po osušení byla vláčná a já nemusela užít tělové mléko. Tadeášek krásně voněl.

Šampón Toník, při mytí Tadeáška vlásků splnil veškerá má očekávání, stejně jako Vendelín, poskytnul z malého množství přípravku, dostatečné množství pěny, krásně provoněl vlásky a celý prostor koupelny, charakteristickou vůní heřmánku.  Vlásky po usušení jsou krásně lesklé a hebké. Když Tadeášek usínal, měla jsem neustále potřebu čichat k vláskům, úžasně voněli.  Další věc, kterou na šampónu Toník musím ocenit, je skutečnost, že synovi vydrží vlásky dlouho voňavé a svěží, nemastí se a stačí je umýt jednou za 3–4 dny.  Běžně jsem musela vlásky umývat každý den. Tadeášek se hodně potí ve vlasové části, a k večeru bylo vidět, že ho hlava hodně svědí, to už naštěstí neznáme, hned po prvním umytí se přestal na hlavě drbat.

Když přišel čas spánku, vyvětrala sem synovi pokoj a do ovzduší pokoje v celém prostoru rozstříkala osvěžovač vzduchu Pro Miminka, vůně je to příjemná a svěží a pokoj skutečně provoněla, jestli jej zvlhčila nevím, aktuálně nejspíše ano, že by byl vzduch zvlhčený delší dobu, to jedním nastříkáním není nejspíš možné, k tomuto by bylo nejspíše potřeba užít nějakého difuzoru, který by v pravidelných intervalech rozstřikoval látku do ovzduší. Nicméně já jsem z osvěžovače měla příjemný pocit, vůně je skutečně uklidňující a zpříjemní dítěti usínání. Když se Vašemu dítěti nebude chtít spát, tak ho to určitě neuspí, to ale nikdo od přípravku tohoto charakteru ani nemůže očekávat.

A nakonec krém Olinka. Hned s příchodem balíčku se venku dost ochladilo, a tak se nám vytvořili ideální podmínky pro vyzkoušení Olinky. Olinka má neutrální vůni, nemohu o ní říct, že mi voní ale určitě mi není nepříjemná. Oceňuji na ní, že po aplikaci na tváře nejsou lepkavé, krém se krásně vpije do pokožky a vytvoří na ní film, navíc synovi mazání krémem vůbec nevadí, běžně si obličej namazat nenechá, dokonce před procházkou a ne, jen před ní, zamnou přijde s krémem v ruce a dožaduje se namazání obličeje. Shodou náhod se mu v koutku úst pár dní

před doručením vytvořila opruzenina a nechtěla se hojit, po třech dnech mazání krémem však krásně začala hojit a dnes po týdnu pravidelného užívání, skoro není poznat, že syn měl nějaký problém. Vyzdvihnout bych chtěla dávkovač krému, který se jednoduše ovládá, pouhým jedním stisknutím si dávkujete přesné množství krému, který momentálně potřebujete.

Pokud mám nějak shrnout celé testování, tak mohu jednoznačně říct, že výrobky splnili plně mé očekávání, není nic, co bych vytkla, určitě se nejedná o poslední výrobky, které jsem od této společnosti měla doma.  Nelze označit výrobek, který byl ze všech 4 nejlepší, všechny byly pro svůj účel použití skvělé. Za sebe a svého syna mohu jedině doporučit.

Společnost Nobilis Tilia, znám, nachází se v obci Krásná Lípa v rekreační oblasti Vlčí Hora, kde jsem nějaký čas žila se svým přítelem. Obec se nachází v katastru Národního parku České Švýcarsko. Pokud máte rádi přírodu a budete se v okolí pohybovat na svých turistických toulkách, doporučuji navštívit přímo společnost Nobilis Tilia, která zde má opravdu krásnou prodejnu s čajovnou a příjemným personálem.  Nevím, jak popsat atmosféru místa, to si člověk musí vyzkoušet sám, obzvlášť to pocítí člověk z velkého města.

Testování nás moc bavilo a rádi se opět do nějakého projektu zapojíme :slight_smile:

#test_nobilis #nobilis_tilia #konik_testuje #test_nobilis

Čti celý článek
karol89
16. lis 2016 Čtené 937x

Už jak se na koníkovi začaly množit různé druhy testování, tak jsem s napětím čekala, kdy se konečně něco najde i pro mě, a jakmile se objevila možnost testování Play Doh Zubaře, tak bylo jasno. Doufala jsem, že to vyjde, i když se přihlásilo víc jak 200 koníkovek a šance byla maličká.

Klaudinka play doh modelíně propadla před rokem při druhých narozeninách, kdy od kamarádek dostala velkou sadu s vykrajovátky a válečkem. V tu dobu vyměnila malování za modelování a od té doby denně modeluje. Neměla žádnou spešl věcičku, která by jí modelování zpestřila a proto mi na tom, abych byla vybraná, moc záleželo :slight_smile:

Jakmile mi přišla zpráva, že jsme byly vybrány, skákala jsem do stropu a samozřejmě došlo i na slzy dojetí a štěstí. Byl to tak nádherný pocit, až se to těžko popisuje. Prostě takové malé Vánoce a moc jsem se těšila až balíček dorazí :slight_smile:

Když balíček dorazil, tak jsem dlouhé hodiny bojovala sama se sebou abych vydržela s rozbalováním než přijde Klaudinka ze školky. Byl to silný a náročný boj, který jsem po pár hodinách přestala zvládat, tak jsem to radši šla zaspat :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Hurááááá konečně je Klaudinka doma a můžeme začít rozbalovat! Nadšení celé rodiny bylo veliké a společně jsme krabici otevřeli a začali se zkoumáním. Grády tomu všemu dodala vrtačka, která je NA BATERKY a hned Klaudinku zaujala, že vrtala všechno možný - sebe, manžela, plyšáky a hrnula se i na mě. Všichni 3 jsme se zapojili a nevěděli co dřív.

Vše brala hezky pečlivě - nejdřív kontrola zrcátkem, pak nadšené hlášení "kaz! kaz! kaz!" a spokojené vrtání kompletně všech zubů :grinning: :sweat_smile: :grinning:

SADA OBSAHUJE

- Hlavu pacienta

- kleště

- zubní kartáček

- zrcátko

- strojek na rovnátka

- vrtačku

- tvořítko na zuby

- 5ks modelíny (3x bílá, 1x červená, 1x zelená)

Tvarování zubů je snadnou prací pro 3 leté dítko. Klaudinka sama krásně plnila a vytvářela zuby. Jen ta mezírka mezi okrajem by mohla být větší. Často se stalo, že tam modelína zůstala a šla hůře vyndat.

Takhle pan hlava vypadá, když má vyplněné pouze spodní patro.

Rovnátkovalo se, vrtalo se, vyplňovaly se vyvrtané díry a i přes můj strach ze zubařů jsme celé dny zubařili :sweat_smile:

Takto pan hlava vypadá, když má plnou pusu zubů. Jen se ty vrchní musí víc zamáčknout, aby lépe držely a hned se nevysypaly.

Klaudinka nutně potřebovala vyrobit zelené zuby a já přišla na to, že se dá obtisknout i jazyk hahaha :grinning:

SOUHRN

NEGATIVA

1. Nebylo by na škodu, kdyby pusa pacienta byla polohovací. Takhle když se vyrobily všechny zuby, musela být otevřená jinak jsou zuby o sebe jsou opřené. Bylo by lepší kdyby se dala zaseknout tak, aby o sebe o sebe neopíraly.

2. Zuby to chce navíc v horní části dost zamáčknout (což je taky ale může zdeformovat), pak lépe drží a při přivření všechny nevypadnou.

3. Tvořítko na zuby by mohlo být větší aspoň na ty 4, takhle se těžko stíhají vyrábět :grinning: A mezeru kolem okraje bych nechala větší, když tam zůstal malý kousek modelíny, tak se těžko vyndavá.

4. Z kartáčku se modelína hůře vyndavá.

POZITIVA

1. Play doh je naprosto úžasná a tvárná modelína, moc příjemná na dotek. Její výhodou je to, že ztvrdne a dá se snadno vysát nebo sloupat z různých materiálů.

2. Vrtačka je prostě TOP, ta sadu posunula o dost výš a bez ní by to nebylo ono. Upřímně

bez ní to NENI ono, stačilo aby došly baterky a už sada ztratila na zájmu :sweat_smile:

3. Oproti jiným sadám je tato sada spojena (z mého pohledu) s nejobávanějším dětským

strachem a to strachem z doktorů. Konkrétně zubaře se sama bojím ale u této sady

jsem dokonce vzala do ruky vrtačku a vrtala :sweat_smile: (běžně nic takového nemůžu vidět ani slyšet). Je to skvěle naučné, dá se na tom předvádět a ukazovat všechno možné a děti to podporuje v pozitivním vztahu právě k zubařům.

4. Sada Zubař se stane velkým kamarádem celé rodiny, bez ohledu na věk. Je to chytlavá

zábava pro malé i velké. 

Tuto sadu doporučuji na potkání kde můžu, i ve školce jsem jí doporučovala učitelkám a chválím jí do nebes :slight_smile: Náš známý, který má stejně starého syna, nám jí málem sbalil a odnesl, ať si prej koupíme novou .. hahaha :grinning: Takže je to opravdu skvělá zábava pro kluky i holky :slight_smile:

Opravdu z celého srdce děkujeme Modrému koníkovi a firmě Hasbro za tuto možnost a skvělý dárek, který jen tak neomrzí .. vážíme si toho a moc DĚKUJEME!:slight_smile:

Čti celý článek
bluetweety
16. lis 2016 Čtené 202x

                                               Zubař je fajn parťák!

To máte tak, minulý rok si Damulín vyhlédl při koukání na takové ty blbiny na Youtube zubaře, kterému se dají dělat zuby. Pořád o tom básnil a ve finále si o zubaře napsal i Ježíškovi. A Ježíšek sháněl, obvolával hračkářství, ale marně. Tím kauza „zubař“ utichla.

Do testování na Modrém koníkovi se nezapojuji. Čekala jsem pořád na to „ono“, co bude pro nás to pravé. No a když jsem na Modrém koníkovi uviděla, že se shánějí maminky na testování sady od firmy Hasbro – Play Doh Zubař, musela jsem okamžitě jednat. Už jsem v duchu viděla Damiánka, jak by byl šťastný. Napsala jsem komentář a světe div se – oni nás vybrali!!!! Ještě jednou moc děkuji za tuto důvěru a pokusím se ji nezklamat.

O tom, že Zubaře přiveze pan pošťák, jsem Damiánkovi řekla v pondělí ráno, hmmmm, osudová chyba. Od té doby jsem neslyšela nic jiného než jen větu: „Mamííííí, kde je ten pošťák? A nezapomněl na nás třeba?“ Ve tři hodiny odpoledne se dočkal. Letěl ke dveřím jako blázen a balíček si sám převzal. Hned jsme museli obal rozervat a přesvědčit se, že tam ten kýžený obsah vážně je. A byl :slight_smile:

Protože Majdalenka spala, měl Damíánek možnost osahat si všechno pěkně v klidu a bez to, aby se mu do toho ten náš prcek motal. Byl tak šťastný! Hned věděl, co má dělat. Začal modelovat zuby o sto šest, ale hlavně – měl vrtačku! To bylo radosti! Chudák náš pan Edík (tak jsme si hlavu pojmenovali). To teda nevím, čím si zasloužil tolik zkažených zubů a tolik plomb.

Největší průšvih byl v tom, že Damulín musel po chvíli odjet na plavčo. Se Zubařem se loučil horko těžko. Edík si ale ani teď neodpočinul, protože vstala naše malá princezna a modelovací a vrtací kolotoč začal nanovo.

A vlastně, on ještě neskončil. Edík je u nás v permanenci neustále. Modelují a vrtají i návštěvy. Je až překvapivé, jak moc Zubař od Hasbro baví i dospělé. V sobotu se nám tu pohádala babička s Damiánkem, protože se nemohli domluvit, která barva plomby bude lepší. To asi mluví za vše.                    

Abych to tak shrnula pro lepší přehled:

Testující: 

 Damíánek 5 let, Magdalénka 2roky a 4 měsíce

 • Testovaná sada Zubař byla naprosto adekvátní věku Damiánka. Ten už si se všemi součástkami uměl poradit. Dokonce Edíkovi vytvořil i slušivá rovnátka (při jejich výrobě už je zapotřebí opravdu zručnost a cit v ručičkách). Zuby se modelují v takové jakoby bábovičce, se kterou si Majdalenka bez pomoci někoho dospělého sama úplně neporadila. Proto pokud budete sadu pořizovat s tím, že se dítko zabaví samo, počítejte s věkovou hranicí alespoň tři roky. Mladší děti si ovšem s nadšením a zápalem nic nezadají se staršími sourozenci, jen potřebují trochu pomoci. Jinak je všechno náčiní velmi snadno ovladatelné a i vypínání/zapínání vrtačky zvládne cca dvouleté dítě úplně hravě.

Plusy:

 • Opravdu velká variabilita – tím, že je součástí modelína Play Doh, tak se zábavě meze nekladou. Když omrzí modelování zubů a rovnátek, nastane čas na modelování hadů (těm Magdalenka vrtá dírky do tělíček obzvlášť ráda), panáčků, sněhuláků a já nevím, čeho všeho ještě.                
 • Tvar příslušenství – všechno příslušenství je jednoduché na používání a tak akorát do dětských paciček. U vrtačky oceňuji kulatou a masivní špičku vrtáku, díky které je vrtačka opravdu bezpečná a dítě si nemůže ublížit.
 • Konzistence modelíny – při práci malého dentisty sice vznikne značný nepořádek, ovšem malé kousky modelíny rychle vysychají a stanou se z nich drobečky, jenž jdou dobře vysát nebo zamést.
 • Zabaví děti i dospělé na hooodně dlouho a pomáhá rozvíjet fantazii a jemnou motoriku.
 • Možnost dokoupení dalších modelín Play Doh a tím pádem i rozšíření možností v tvorbě (u nás teď frčí jednoznačně zelené zuby se žlutými plombami).

Mínusy:

 • Nešikovný tvar kelímku s modelínou – s vyndáváním modelíny z kelímku jsme tedy opravdu zápasili. Modelínu jsme ven museli dlabat nožíkem. Vyklepnutí ven nefungovalo. Modelína byla ke dnu kelímku pevně přilepená a nic s ní nepohnulo. Možná by stálo za to zapracovat na kelímku – daleko šikovnější by byl širší a nižší kelímek, který by byl prstům daleko přístupnější.
 • Horší manipulace s modelínou v kartáčku – pokud jsme napěchovali modelínu do kartáčku, aby nám na jeho „štětinách“ vylezla pasta, museli jsme si najít ten správný grif na to, jak potom všechnu modelínu opět vyndat zpět.
 • Po zaklapnutí hlavy s vytvořenými zuby jich většina vypadala a hlava proto musí zůstat otevřená.
 • Nemožnost dokoupení další extra vrtačky – o vrtačku u nás jsou takové boje, že bych byla ochotná dokoupit i jednu další navíc.
 • Jedna bábovička k tvorbě zubů – nestíhali jsme vyrábět nové zuby pro vrtačku.

Jinak jsme žádná další negativa neshledali. Hrací sada Play Doh Zubař od Hasbro je za nás jednoznačně super a budeme ji každému doporučovat!


#test_hasbro

Čti celý článek
sylvik0000
15. lis 2016 Čtené 269x

Už se doktorů nebojíme, aneb díky skvělému projektu koník testuje už víme, jak na to! :slight_smile:

Byla jsem vybrána pro testování sady s Hasbro - Zubař - za což moc děkujeme.

Když nám sada dorazila, přišla mi docela složitá pro malé dítě - dcerce je 2,5 roku

Připravila jsem kouteček na "testování" a zavolala dcerku. Přišlo obrovské nadšení - viděla na zubaře pár videí na youtube a hned věděla, co se k čemu používá - byla jsem velmi překvapena.

Zoubky z formičky jí moc tvarovat nešly, s těmi jsem ji musela ze začátku pomoci, ale pak přišlo kouzelné slovo "sama" a zkoušela. Byly z toho trošku "patvary" ale měla z nich radost :slight_smile:  

Zajímaly jí všechny pomůcky a do všeho se ihned pouštěla.

Z obtiskávátek moc čisté tvary nedokázala, musela jsem ji to vždy pomoct ze stolu sundat, ihned vždy převzala a podle obrázku ihned věděla, kam se co dává :slight_smile:

Modelína hezky voní, hezky se s ní pracuje, už několik jiných sad máme, takže už vím, že je výborná, hlavně je i dobré, že je nezávadná, kdyby jí omylem dítě pozřelo, přeci jen jak jde o zoubky, myslím, že to k tomu trošku svádí :slight_smile:

Nejvíce Isinku bavila asi vrtačka - je na baterie, které nejsou součástí balení. Vrtačka vydává zvuk a točí se, neustále teď furt vrtáme zoubky - zkouší neustále i na své pusince samozřejmě :slight_smile:

Veliké plus patří tomu, že jsme dnes navštívili opravdového zubaře a Isinka nadšeně ukazovala na vrtačky, plomby - které bohužel byly opravdové a putovaly k mamince :frowning2: :slight_smile: nadšeně otevřela pusinku, ukázala zoubky a s nadšením šla zase domů :slight_smile: Snad ji to vydrží co nejdéle. Věřím, že právě i tato sada přispěla k tomu, že to brala tak úžasně a měla z kontroly vyloženě radost :slight_smile:

Sadu vřele všem doporučuji, myslím, že děti od 4 let si již se sadou vyhrají sami, mladší asi budou potřebovat na nějaké kroky pomoc od nás rodičů, ale myslím, že je to kreativně poučné hraní, které zabaví i nás dospělé :slight_smile:)

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
13. lis 2016 Čtené 137x

Už pár let zpět jsem si říkala, jak by bylo fajn pořídit si pomocníka na mytí oken. Od malička jsem nesnášela tu procedůru, vštěpovanou mi babičkou - horkou jarovou vodou umýt okna, rámy... Poté další vodu a smýt tím tu jarovou. Nakonec dětské pleny (ještě ty po mně) a těmi, s nějakým přípravkem, rozleštit okna. Peklo! Pleny už pouštěly chloupky, neustále jsem měla na oknech "kocoury" a příšerně mě to nebavilo. Tím spíš, když se musela mýt stará dvou okna - tedy dvojnásobek práce. Postupem času jsem si to usnadňovala a šulila to. Takže stačila jenom jedna voda, místo plen noviny...Nakonec voda se šamponem (super věc!) a teď, teď jsem díky #konik_testuje měla možnost splnit si svůj sen a pozvat si domů pomocníka! :slight_smile:

Nedočkavě jsem vybalila Windomatic z krabice a dle návodu dala na 3,5 hodiny nabít. Manipulace s ním je jednoduchá, intuitivní a blbuvzdorná :slight_smile:

Při prvním použití jsem nadšená, ale objevuje se i první "ale". Tím je pro mě nevhodně umístněné spouštěcí tlačítko. Automatickým úchopem mojí (evidentně levé) ruky si totiž přístroj neustále vypínám. Po pár minutách už si ale navyknu na trochu jiný způsob držení a v pohodě.

Windomatic perfektně odsaje veškerou vodu, nezanechává šmouhy a je rychlý a víceméně tichý.

Při mytí velkých zdrcadlových ploch na vestavěných skříních mi občas nechá čáru, kde končí stěrka. Nicméně není to nic tragického, nic extra viditelného a snadno se to rozleští třeba kusem papírové utěrky (záležitost na cca pět sekund). Na oknech to vůbec neřeším, tam to vidět není.

Myslela jsem si, že ho použiju opravdu jen na mytí oken. Ale ukázalo se, že Windomatic je mým věrným kamarádem každý den. Stále ještě totiž bydlíme ve starém domě, se starými okny s dvouskly, na kterých se sráží neuvěřitelné množství vody. A já tedy dvakrát denně nadšeně odsávám vodu, kterou automaticky z nádržky naliju na kytky na oknech :slight_smile: Je to WIN - WIN! My vidíme ven, kytky konečně nechcípou díky mé lenosti a neschopnosti je pravidelně zalévat :grinning:

                                              Naše běžně zamlžená okna, plná vody

Abych recenzi shrnula, uvedu přehledně následující klady i zápory, které lze na tomto pomocníkovi do domácnosti nalézt!

Klady:

 • Perfektní funkčnost
 • Výdrž baterie
 • Kyvná hlavice
 • Tichý chod
 • Mnohostranné použití (okna, rozlitá voda na podlaze, apod.)
 • Snadné ovládání

Zápory:

 • Postrádám teleskopickou tyč (pro ty, kteří mají velká a vysoká okna by tím mohlo odpadnout tahání židle, schůdků, ...)
 • V případě, že bude chtít stírat tak, že otočíte celý Windomatic vzhůru nohama, pak musíte mít úplně prázdnou nádržku na vysátou vodu. Tekla by vám totiž jinak větráčkem ven. (Např. domytí spodní části vestavěné skříně, nebo světlík u domu, apod.)
 • Nevhodně umístěné on/off tlačítko :slight_smile: (než si zvyknete a přeučíte se ho držet jinak)


Za mě rozhodně klady výrazně převažují. Velmi děkuji za možnost testování a výrobek rozhodně doporučuji! :slight_smile: Ušetří čas, nervy a nechcípnou vám kytky na oknech :grinning:

#test_vileda2

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
14. zář 2016 Čtené 386x

Na Modrém koníkovi už nějakou dobu funguje skvělý projekt Koník testuje, který dává maminkám z tohoto portálu možnost zdarma otestovat různé produkty. Už několikrát se zde objevily možnosti testování, pro které jsem však nebyla vhodnou kandidátkou, proto jsem velice ráda uvítala možnost otestovat právě Viledu. Bylo to zrovna v době, kdy jsme se stěhovali do nového a já akutně potřebovala koupit nějaký funkční mop, u kterého se nebudu vztekat a výsledek nebude nakonec stejne prachmizerný:slight_smile:

Celkově musím říct, že jsem na Viledu slyšela už dlouhou dobu samou chválu. Jsem poměrně skeptický člověk, který na reklamy nedá vůbec, ale zato je pro něj daleko důležitější osobní doporučení od známých či přátel. A jelikož mě okolí hodně nahlodalo, zvažovala jsem koupi právě tohoto mopu Vileda Easy Wring and Clean TURBO. Nicméně se přiznám, že si mi moc nechtělo platit poměrně vysokou částku  (okolo 1000 kč) za něco, o čem nejsem přesvědčená, že to za to stojí. Takže nabídka Viledy přišla v nejvhodnější dobu a když jsem zjistila, že jsem byla k testování vybrána, měla jsem opravdu velkou radost.

Nyní je to už zhruba 14 dní, kdy mop v naší domácnosti testujeme a můžu říct, že jsem z něj opravdu nadšená (pokud se to teda dá v souvislosti s úklidem říct):slight_smile:.

Doma máme hned několik typů podlah, na všech byl mop vyzkoušen a musím říct, že opravdu obstál ve všech případech:

 • na největší ploše místností máme vinylovou podlahu
 • dlažba v koupelně
 • na verandě máme takovou zvláštní pogumovanou podlahu, která se strašně špatně udržuje

Negativa výrobku:

 • asi bych vyloženě nemluvila o chybách, ale našla jsem dvě maličkosti, které bych si uměla představit jinak
 • když jsem mop rozbalila, velice nemile mě překvapilo, že u něj není žádný návod - měla jsem docela problémy s teleskopickou tyčí (absolutně mi jí nešlo nastavit, vůbec nechtěla povolit a já se bála, abych ji silou prostě neponičila - pomohl mi manžel, který takové problémy neměl, prostě zabral a bylo to), takže minimálně s tímto problémem by mi návod pomohl
 • kbelík je hodně velký, takže bude zabírat hodně prostoru - ale na druhou stranu zase chápu, že právě tento velký kbelík usnadňuje celou manipulaci a práci s mopem

Pozitiva výrobku - těch je velká spousta, proto se je pro lepší orientaci pokusím shrnout pouze v bodech:

 • vzhled produktu - jednoduchý, elegantní, nevypadá jako levný plastový "šmejd"
 • teleskopická tyč, kterou si je možné nastavit podle vlastních potřeb
 • systém ždímání je velice jednoduchý, téměř není potřeba vynaložit žádné úsilí a efekt je opravdu znatelný - pokud chcete mít téměř suchou podlahu hned po vytírání, stačí hodně vyždímat a je to
 • velice oceňuji to, že nikde kolem nestříká a necáká voda, což mi opravdu vadilo u předchozích mopů, které jsme doma používali
 • třásňový mop má velice šikovný tvar, který se bez sebemenších problémů dostane do rohů místností a úzkých prostor (např. kolem WC)
 • kyblík má velice praktickou výlevku
 • mop i kyblík jsou velice lehké, takže odpadá zbytečné tahání těžkých břemen
 • hlavice mopu se dá prát až na 60 stupňů a je možné dokoupit i novou
 • uklízí opravdu efektivně - perfektně si poradí i s krátkými psími chlupy, což pro konkurenční mopy byl neřešitelný problém

Přiznám se, že vůbec nejsem člověk, který by se jakkoliv vyžíval v úklidu - spíš to beru jako nutné zlo a musím říct, že s tímto mopem se mi uklízelo daleko snadněji a efektivněji než s předchůdci, které prošly naší domácnosti. Ačkoliv jsem byla k třásňovým mopům doteď velmi skeptická, musím říct, že tento mop od Viledy mě opravdu přesvědčil a proto ho budu s klidným svědomím doporučovat dále svým známým.

Na závěr ještě pár slov o naší domácnosti:

Doma momentálně žiju s manželem (poměrně čistotným stvořením), dvouletým synem, který drobí kudy chodí, a s téměř 5 letou fenkou rhodézského ridgebacka, která neustále pouští krátké rezavé pichlavé chlupy, kterých se velmi těžko zbavuje:slight_smile:. Proto si troufám tvrdit, že v naší domácnosti mop prošel poměrně náročnou zatěžkávací zkouškou. Kromě tohoto běžného provozního bordelu se u nás doma vyskytovalo v posledních 2 týdnech mnoho řemeslníků, kteří dodělávali spoustu věcí (vrtání, práce se dřevem, atd.), čímž se samozřejmě zvyšovala míra špíny a prachu u nás doma - a nutno dodat, že i s tímto levelem si mop skvěle poradil.

Závěrem bych opravdu moc chtěla poděkovat firmě Vileda za to, že si mě vybrala pro testování, Modrému koníkovi za to, že pro nás maminky přináší takovéhle skvělé možnosti a s klidným srdcem vám všem, které má slova čtete, mohu říct, že v tomto případě reklamy nelžou a tento výrobek si stojí za to pořídit, i když cena není mizivá.

Stojí to prostě za to:slight_smile:

Čti celý článek
Strana
Předchozí Strana
Další