Výsledky vyhledávání pro slovo #lassig_letoplnezazitku

  Zruš hledání

  #lassig_letoplnezazitku
  Dnes zas koupák, co děláte poslední dny prázdnin vy?
  Přijde mi, že léto ještě pořádně nezačalo a už je konec 🤭

  A my valíme, koupání v kašně 🤣🤣 myslím, že zážitků z léta budeme mít moc #lassig_letoplnezazitku

  natalunka
  Zpráva byla změněna    30. srp 2019    

  #lassig_letoplnezazitku
  Nádherně spravené lázně v Jeseníku, všem doporučuji zajed na výlet.

  #lassig_letoplnezazitku
  Poslední dny je fakt teplo, takže koupák to jistí. Ždímáme prázdniny, co to jde.

  #lassig_letoplnezazitku
  Něco málo ze sportu.

  Dobolená na Pálavě 👍🏻
  #lassig_letoplnezazitku

  #lassig_letoplnezazitku

  Zoo Olomouc s těma nejlepšíma holkama.

  #lassig_letoplnezazitku

  První jízda na koníkovi - dmu se pýchou
  (Brno-Sobesice)

  rebe
  29. srp 2019    Čtené 217x

  Prázdninová soutěž Lässig jde do finále!

  Před námi jsou poslední čtyři dny prázdnin. Poslední čtyři dny volna, zážitků a užívání si. A také poslední čtyři velké letní zážitkové soutěže s Lässigem o dětský kufřík a batůžek do školky. Pokud jste se ještě nezúčastnili, kompletní podmínky a pravidla najdete v mém článku zde: 

  https://www.modrykonik.cz/blog/rebe/article/velka-letni-zazitkova-soutez-s-lassigem-t4gov1/

  Dnes vám ale přináším další možnost zapojit se a zvýšit své šance na výhru. Konec prázdnin přináší čas zhodnocení, jaké ty prázdniny byly. Jak se vám dařilo odškrtávání plánů? Co se povedlo a co naopak za moc nestálo? Který prázninový zážitek byl nejsilnější, nejhezčí nebo prostě a jednoduše nej?

  Jak se zapojit?

  1. Dejte like tomuto článku.

  2. Pokud jste o prázdninách odškrtávali svůj Prázdninový plán, přidejte fotku, jak se vám dařilo, a napište krátké zhodnocení. Sem do komentářů, nebo na svůj blog s hastagem #lassig_letoplnezazitku .

  3. Pokud jste Prázdninový plán neměli, popište svůj NEJ letní zážitek a přidejte fotku. Sem do komentářů, nebo na svůj blog s hastagem #lassig_letoplnezazitku .

  denny27
  29. črc 2019    Čtené 176x

  Kukuřičné bludiště - zábava pro celou rodinu

  Viděli jste film ZNAMENÍ s Melem Gibsonem a Joaquinem Phoenixem? V kukuřičném poli nedaleko jejich farmy se objeví obrovské kruhy a rodině se začnou dít nevysvětlitelné události. 

  Tak ne, nám se dnes nic podobného nestalo, ale ráda bych Vám sepsala tip na výlet, kterého jsme se dnes zúčastnili😃

  Kukuřičné bludiště je nový druh  zábavy pro celou rodinu, ze které se těší 12 míst po celé ČR.

  Můžete je najít zde:

  Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava - Sasov, Kutná Hora - Malín, Olomouc - Slavonín, Opava, Plzeň - Kyšice, Praha - Líbeznice, Rakovník, Sychrov, Valtice.

  My se vydali na Sychrov.

  Co je cílem hry??

  U pokladny dostanete hrací kartu, na které máte vyznačeno 20 prázdných políček, z kterých vzniknou 4 slova a každé slovo má jiné barevné označení.

  Úkolem v bludišti je tedy najít 20 příšerek ve tvaru písmen, podle čísla a barvy písmenka zapsat do karty a na základě 4 vzniklých slov uhodnout tajenku. Za správnou tajenku na Vás čeká u pokladny odměna.

  Naše výsledné slovo ale nebyly PRÁZDNINY, nýbrž LÉTO!!!😄

  Rozhodovala jsem se mezi těmito a nakonec dala to nesprávné. Ale i tak se děti odměny dočkaly. Zachránila nás doplňující otázka.

  Zdá se Vám hledání slov jednoduché?

  Ono to celkem jednoduché je, ale nezapomeňte, že jste stále v bludišti, takže pokud nemáte perfektní orientační schopnosti a dobrou paměť, tak občas zabloudíte a na jedno místo se vrátíte vícekrát.

  My jsme měli trochu výhodu, protože jsme se řídili podle stop od kočárku, ale i tak se nám podařilo nesčetněkrát zabloudit😆😆

  A co rodiče??

  Když jsem psala pro celou rodinu, tak jsem skutečně myslela i pro maminku/tatínka, ale klidně i pro dědečka, babičku, strýce i tetičku.

  Stejně tak, jako pro děti, tak i pro dospělé je z druhé strany hrací karty připravena tajenka. Úkolem je najít v bludišti 8 písmenek, která si zapíšete do karty a z těchto písmen pak vymyslíte 6 slov.

  My jsme ale nevyplňovali, protože nás tlačil čas.

  BONUS!!

  Každé bludiště je unikátní a v každém na Vás čeká jiná tajenka. Všechny tyto tajenky Vám ale prozradí hlavní celorepublikovou tajenku!

  Máte v plánu bludiště v jiném městě navštívit, nebo jste již navštívili??

  Pojďme dát dohromady všechny tajenky a přijít na slovo nad všemi ostatními!!😊😊

  Jestli se tu někdo takový najde, ať zanechá pod článkem komentář města a výsledného slova🤗

  Pokud chcete vědět více informací, navštívte stránky www.kukuricaci.cz

  Kromě příšerek v bludišti najdete i dvě velké cedule, které mají poučit o třídění odpadu a o tom, co se k čemu z přírodního bohatství využívá.

  Na závěr bych chtěla ještě dodat, že náš výlet byl opět záživný😃

  V Turnově začalo pršet a pokud dlouhodobě prší, tak je bludiště zavřené. Je tedy lepší se informovat emailem, zda daný den mají otevřeno. Email najdete na webových stránkách.

  Na poslední chvíli jsme se ale rozhodli, že na Sychrov dojedeme. Náhradní plán byl projít se zámeckou zahradou, koupit si zmrzlinu a obratem jet zpátky. Nakonec se počasí vylepšilo a do bludiště jsme se dostali.

  Ale upřímně?? Opravdu je lepší, když je zataženo a nepraží tolik sluníčko, protože po chvíli je člověk v bludišti zpocený a unavený.

  Časová náročnost v bludišti bych řekla, že je od té 1hodiny a více.

  Ale samozřejmě, kdo si v něm poběhá, tak to zvládne do hodiny.

  A co se týče vstupného, posílám screen z webových stránek.

  denny27
  23. črc 2019    Čtené 319x

  Pěší výlet na KOZÁKOV - jen pro odvážné!

  Ptáte se proč pro odvážné? No, už jenom ten nápad vzít naše děti tak daleko je celkem odvážný. Ale o tom více v článku.

  Kozákov (744 m n. m.) je nejvyšší hora Kozákovského hřbetu a Českého ráje. Vrch byl už od pravěku vyhledáván jako naleziště drahých kamenů, z nichž pravěcí lovci vyráběli jednoduché nástroje. 

  S rodinou jsme se včera rozhodli, že na onu horu dnes vystoupáme. Děti zajásaly, s vidinou, že si koupí turistickou známku a vyjdou si rozhlednu, se na výlet těšily.

  Naše trasa započala v Tatobitech, kam jsme přijeli autobusem.

  Mohli bychom z Turnova přes Klokočské skály, ale vzhledem k tomu, že máme 9 měsíčního Tobiaska, volili jsme tu snažší a rychlejší cestu. A stejně ani ta se neobešla bez nervů, pláče a hádání.

  Naší první zastávkou byla Otakarova farma Samotoč. Už samotný název napovídá, že si zde můžete natočit nejen pivo/limo, ale dokonce i upéct buřt, ugrilovat hermelín, nebo ochutnat jiné dobroty z volně dostupné ledničky. Je to opravdu krásné místo. Navíc doplněné o herní prvky pro děti, takže ani oni nepřijdou zkrátka.

  Jak se ale později ukázalo, tak dětské radovánky na trampolíně se nám trochu vymstily. O to horší to bylo, že odteď se ke Kozákovu šlo po hlavní silnici a pořád do kopce. Děti začaly bolet nohy, cesta pro ně byla dlouhá, nudná, jeden potřeboval pít, druhý čůrat, do toho se nám samozřejmě ozýval i Tobis, který se snažil z kočárku dostat a všemožně se tam kroutil. Opravdu cesta záživná.

  Já se jen modlila, ať už konečně dojdeme ke křižovatce, odkud je pak už silnice klidnější a nejezdí tam tolik aut.

  Prošli jsme vesnicemi Komárov, Bačov a konečně se blížili k našemu cíli. Chvílemi se mohlo zdát, že když už byla rozhledna na dosah, tak se nám za další zátačkou schovala a děti tak byly zpruzený ještě více. Ale po chvíli jsme se k rozhledně konečně příblížili.

  Po příchodu na Kozákov je možnost si odpočinout  a občerstvit se u kiosku Kozáček. Prodávají tu pivo/limo/ledovou tříšť, zmrzlinu do kelímku nebo kornoutku, k jídlu pak tradičně párky, klobásy, hranolky, hermelín aj. Ceny, řekla bych, mají adekvátní.

  Nebo je možnost si dát jídlo přímo v místní restauraci, která je součástí Riegrovy chaty na Kozákově, nabízející i ubytování ( www.chata-kozakov.cz )

  Po odpočinku jsme si šli koupit lístky na rozhlednu.

  Pro jednoho dospěleho je za 25kč, pro děti od 3-15let za 15kč.

  A tady se dostáváme opět k tomu, proč je tento výlet pro odvážné. Pokud trpíte závratěmi a dělá se Vám špatně při pohledu z ptačí perspektivy na zem, tak si pro jistotu vstupenku ani nekupujte 😀

  Ale.....ten pohled, který se Vám pak naskytne, ten je nádherný. I dětem se moc líbil. Díky železným mapám (vůbec si nemůžu vybavit jejich správný název) si člověk může po očku projít celý Český ráj. Kde jinde se naskytne taková možnost? 

  Na závěr bych chtěla dodat, že podle chlapova krokoměru jsme od našeho domu až po Kozákov, tam a zpátky ušli asi 17km, s dětmi!

  Po cestě zpátky jsme se ještě stavili u moji babičky, tam si pořádně odpočinuli, načerpali síly a vyrazili opět k domovu. 

  Kdybych měla ten výlet nějak zhodnotit, tak byl celkem pěkný, ale plný nervů, mých spálených rukou a obličeje, takže jestli se tam ještě někdy vydáme, tak rozhodně za přívětivějšího počasí a se staršími dětmi. Možná tak za dalších 5let !! 😀 😀

  S taaaatou na ecce homo Šternberk... silniční zavod do vrchu! A už tuto neděli Mistrovství republiky amatérů- vrchol sezóny!🍀♥️
  #lassig_letoplnezazitku

  maanule
  Zpráva byla změněna    13. črc 2019    

  Dominik ♥️ Karin ♥️ a kousek jejich maminky...

  Poprvé busem dal než po městě...
  #lassig_letoplnezazitku

  rebe
  10. črc 2019    Čtené 472x

  Velká letní zážitková soutěž s Lässigem

  Když jsem přestala jezdit na dovolené s rodiči a začala cestovat na vlastní pěst, chtěla jsem toho vidět co nejvíc. Města, památky, kostely, muzea. Hory, plesa, jezera. Vodopády. Skály. Co nejdál, co nejvýš. Když jsem se pak vrátila domů, většinou jsem zjistila, že ty nejsilnější zážitky jsem si nepřivezla z nejvyšších vrcholů ani nejpamátnějších míst, ale že to vlastně byly často úplně obyčejné věci. Pak se narodily děti a ty NEJ zážitky se najednou odehrávaly ráno při snídani v posteli, na hřišti v zahradě u apartmánu nebo v lese za naší chalupou.

  Přesně takové zážitky letos převažují i v našem Prázdninovém plánu. Jíst borůvky rovnou z keříčku, opékat buřty, spát pod stanem nebo v týpí, koukat na hvězdy, jet na šlapadle a chodit bosky. Udělat si piknik, bloudit v lese a zažít bouřku. Skákat gumu, jít do skanzenu a jet na prázdniny k babičce.

  A přesně takových zážitků se bude týkat velká letní zážitková soutěž, kterou jsem pro vás připravila ve spolupráci se značkou Lässig. Nezáleží na tom, jestli se na dovolenou chystáte do Chorvatska, do Karibiku, nebo na Mácháč či do Beskyd. Jsem si jista, že inspirativní nápady na hry, aktivity a zážitky si přivezete odkudkoli. Podělte se o ně, inspirujte, odškrtávejte své Prázdninové plány – a vyhrajte 🙂

  Co můžete vyhrát?

  1. cenou je dětský cestovní kufřík na kolečkách Lässig z kolekce Wildlife s roztomilou surikatou. Získá ho vylosovaná výherkyně.

  2. cenou je malý dětský batůžek Lässig z kolekce About friends v univerzální šedé barvě. Získá ho autorka příspěvku, který mě nejvíc pobaví, dojme či inspiruje. Pokud se nedokážu rozhodnou, budu ze svých favoritů losovat. Každopádně, originalita se vyplácí!

  Jak se zúčastnit?

  1. Dejte lajk tomuto článku

  2. Vložte na svůj profil fotografii ze zážitku, popište ho a

  3. přidejte hastag #lassig_letoplnezazitku

  Pozor! Pozor!

  1. Více zážitků – více fotografií s hastagem – víckrát v osudí. Můžete se zúčastnit, kolikrát chcete.

  2. Fotka, na níž bude vidět i produkt Lässig, bude do osudí zařazena dvakrát. (Pro jistotu mě na něj, prosím, v popisku upozorněte.)

  3. Pokud máte svůj Prázdninový plán, můžete na konci léta vložit fotku, jak jste ho zvládli vyškrtat. Pokud ji označíte hastagem, bude také započítána mezi soutěžní.

  Do kdy soutěž trvá?

  Logicky, do konce prázdnin. Uzávěrka bude o půlnoci v neděli 1. září 2019.

  Losování proběhne co nejdříve po uzávěrce, podle toho, jak hojná bude účast 🙂

  #lassig_letoplnezazitku
  jednou za rok si nás, pár rodičů, pronajme chatu, vymyslíme téma - letos bylo téma ARMY a nachystají se soutěže pro děti. Všichni dorazí stylově oblečení a letos se začalo nástupem a rozcvičkou a pak se děti, někdy i rodiče účastní soutěží - udělat bunkr, plížením vpřed, střelba ze vzduchovky, procházka po laně 🙂, malování kravaty pro generála, bojové aktivity a nakonec najít a rozdělit poklad, pak je opékání špekáčků a pro starší děti večer při ohni vyprávění strašidelných příběhů. Moc hezký den a večer plný zážitků.

  (7 fotek)
  rebe
  28. čer 2019    Čtené 227x

  Kdo vyhrál předprázdninovou plánovací soutěž s Lässigem?

  Školní rok definitivně skončil, a s ním i naše plánovací soutěž s Läsigem. Jsem moc ráda za každý plán, který jste mi do soutěže poslaly, a hlavně za obrovskou dávku inspirace, kterou jsem v nich našla. Přesně proto jsem tu soutěž vymyslela 😀

  Hlavně mám ale radost, že jste si tvorbu plánů užily. Do soutěže jste jich poslaly 21

  (včetně plánu malé Nikolky, který počítám!), a na všech je pěkný kus práce. Díky moc!

  A kdo vyhrál?

  1. cenu, tedy organizér do auta s motivem příšerky Boba, jsem losovala ze všech soutěžních příspěvků. Plánů bylo 21, generátor náhodných čísel vyplivnul číslo 20, což je předposlední vložený plán. A ten vložila @petrasik. Gratuluji k novému kamarádovi pro vaše klidné, pohodové prázdniny!

  2. cenu, zmrzlinkový klobouček proti sluníčku, jsem slíbila poslat za plán, který mě nejvíc zaujme, inspiruje nebo se bude nejvíc líbit vám. Přiznávám, nebyl to dobrý nápad, parádně jsem si tím zavařila😀 Nejvíc mě za srdce chytily plány, které tvořily hlavně děti, ale zas jsem nechtěla být nefér k maminkám, jejichž děti ještě kreslit neumí. Tak jsem se nadchla pro plány, které myslí i na druhé a obsahují i pomoc či dělání radosti druhým. Ale i takových bylo víc. Originální, hodně kreativní zpracování by si také zasloužilo pořádně odměnit. No, nebudu to natahovat, snad se na mě nebudete zlobit, že i napodruhé rozhodla náhoda. Chtěla jsem výhru vyhlásit ještě letos 😀

  Tramtadadá, vytáhla jsem @netyka, což mi udělalo radost, protože splňuje vlastně všechna kritéria, která jsem uvedla výše. Gratuluji!

  Ještě jednou díky za účast. Posílám všem pět srdíček, protože jste mě inspirovaly víc, než jsem na začátku doufala. A nezapomeňte své naplánované zážitky dokumentovat, už brzičko vyhlásím velkou prázdninovou soutěž, v níž to využijete 🙂

  Taky máte pocit, že si váš prcek najde doma ideální místo, kde se vám schová a vysloveně si užívá, že ho nemůžete najít? 😉