Novinky

#pampers

zebra2009
14. led 2019 Čtené 223x

Už je to rok, co jsem se stala "třetimamkou"... rok, co se mi po dvou úžasných klukách narodila holčička, jak by kluci řekli "živá panenka". A taky je to rok, co jsem se stala ambasadorkou značky Pampers na Modrém koníku.

Trošku jsem bilancovala a byl to vlastně super rok. Jo, nějaké ty mráčky se samozřejmě objevily, únava se dostavila, ale všichni jsme ten rok ve zdraví přežili a užili si ho po krásách naší vlasti :slight_smile: Jen občas jsem zalitovala, že nad tím online světem trávím asi víc času, než bych úplně chtěla a kolik jsem očekávala. Jsem moc ráda za příležitost, které se mi od společnosti Pampers a Modrého koníka dostalo. Byla to prima přátelská spolupráce na všech frontách, za kterou skutečně děkuji. Pampers je značka, kterou jsem používala již u synů, ráda jsem se k ní vrátila i nyní u dcery. Nutno říci, že i do třetice jsem s produkty společnosti Pampers byla spokojená. Vypadá to, že Emička bude brzy bez plen, takže i konec ambasadorování jde vlastně ruku v ruce :slight_smile: Zbývá už doručit jen výhry v soutěžích a ty jsou už prý na cestě, takže nebojte :slight_smile:

Ráda bych ale poděkovala především i Vám, maminkám, uživatelkám Modrého koníka :slight_smile: Děkuji za přátelské prostředí, komunikaci, vzájemné rady a tipy nejen kolem plenkového světa té naší drobotiny, ale i kolem různých DIY projektů, které jste si asi všimli, mám ráda :slight_smile:

Z Modrého koníka jistě neodcházím "nadobro". Budu ale přispívat méně a tipy na tvoření převážně "z mé dílny". V hlavě mám spoustu nápadů na tvoření nejen s dětmi, tak když budete chtít, ráda se poté o výsledky podělím, i když online svět bych ráda v letošním roce přeci jen omezila :slight_smile:

Co říci na závěr?

Jednoduše ještě jednou děkuji všem za prima rok!

Zita

#pampers

Čti celý článek
zebra2009
2. led 2019
Pampers active baby-dry používám u Emičky nyní. Za nás jednoznačně spokojenost :slight_smile:

Dle dTestu jsou tyto plenky číslo jedna v míře absorbce. Netroufám si to sama za sebe ještě úplně posoudit, mám teprve rozdělaný první balík (předtím jsem kupovala Pampers Premium Care), ale kolotoč vánočních návštěv a první krůčky Emičky zvládly plenky bez protečení.

#pampers #dtest #activebabydry
Zobraz celou zprávu
zebra2009
16. pro 2018
Ještě dnes můžete ve skupině Pampers soutěžit o 3 chobotničky :octopus::octopus::octopus:

Skupinu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #vanocni_soutez_s_pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
13. pro 2018
:snowman2::snowman2::snowman2::snowman2::snowman2:️Vánoční dny s ambasadorkami jsou u konce :snowman2::snowman2::snowman2::snowman2::snowman2:

:snowflake::snowflake::snowflake:️Chtěla bych všem moc a moc poděkovat za účast v jednotlivých soutěžích, za milé komentáře u článků, které mě opravdu potěšily:snowflake::snowflake::snowflake:️ Do konce týdne rozposílám všem dlužná :heart:️, tak se můžete těšit na jejich bohatou nadílku :slight_smile:

Rovněž velké děkuji patří všem mým ambasadorským kolegyním za tuto skvělou akci, která nás naladila na vánoční vlnu:snowman2::snowflake::gift:

No, a pokud máte pocit, že :heart:️ není nikdy dost, tak mi napište, jestli už máte více méně všechno nachystané na Vánoce a já každé pošlu 3 :heart:️ Já se přiznám, že v mysli jsem 100% naladěná, ale to hmatatelné a viditelné budu dělat všechno hlavně teď o víkendu a ještě příští týden :wink:

#vanoce_s_ambasadorkami
#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
12. pro 2018 Čtené 251x

Krásné středeční ráno Vám všem,

více jak týden jsme Vám s ostatními ambasadorkami přinášely články o adventu, Štědrém dni, vánočních svátcích, zvycích, jídlu, cukroví...no, bylo toho požehnaně. Dnešní článek píšu já a je poslední v řadě. Pozorným čtenářkám jistě neuniklo, že jsme články nepsaly úplně chaoticky, jak nás napadlo, ale jednotlivé články byly provázané, aby na sebe alespoň trochu navazovaly. Z toho důvodu celá série článků začala povídáním o adventu jako takovém a bude končit článkem dnešním... povídáním o silvestrovských a novoročních tradicích.

SILVESTR

Silvestr je mužské křestní jméno latinského původu. Silva znamená v latině les a silvestris lesní. Jméno Silvestr tedy můžeme přeložit jako muž z lesa. Jeho svátek připadá podle našeho kalendáře na 31. prosince, tedy na úplný závěr roku, a proto na tento den připadají tzv. silvestrovské oslavy. Když se řeknou silvestrovké oslavy, každému se nejspíše vybaví různé večírky spojené s alkoholem. Se Silvestrem a Novým rokem ale také souvisí nejrůznější zvyky a pověry. Některé z nich Vám dnes přináším v dnešním článku.

Silvestrovské pověry a zvyky

* Ve dnech před Silvestrem by měly proběhnout přípravy na následující rok - tedy úklid, převlečení povlečení, vytírání, praní a pozor – na Nový rok pak nesmí zůstat prádlo na šňůře. Dle pověr by to přivolalo smrt někoho blízkého. Stejně tak by se i smetí mělo mést do koutu, aby se nikdo nevymetl ven. Záleželo však region od regionu, protože na jiném území už byly zase domácí práce spíše nežádoucí, kdy například věšení prádla mohlo symbolizovat pozdější oběšení apod.

* Člen rodiny, který nejdéle vyspával, byl na Silvestra vystaven posměchu.

* Silvestru se také říkalo „Babí den", protože po staveních chodily tzv. ometačky – chudé ženy, které ometaly plotny, aby na ně nesedlo neštěstí a dobře hořely. Za to očekávaly almužnu nebo jídlo – chléb, klobásu, slaninu, ale třeba i pálenku.

* Poslední noc v roce má mít magickou moc:co si vysníte, to by se mělo splnit.

* Zvykem bylo také jíst o půlnoci ovar a křen s jablky.

NOVÝ ROK

K oslavám nového roku se váže řada pověr. Jedná se o svým způsobem poměrně významný den, a proto nemůže uniknout zvýšené pozornosti. Rovněž řada lidí (záměrně nepíšu každý nebo většina) doufá v nějakou změnu, v to, že by nějakým rituálem či dodržením pověry bylo možné ovlivnit štěstí v následujícím roce ve svůj prospěch.

Již podle Juliánského kalendáře byl prvním dnem roku právě 1. leden. V církevní liturgii se ale zpočátku 1. leden nesvětil, počátkem liturgického roku byl advent. Teprve až od 17. století se prosazuje sjednocování církevního a občanského počátku roku na 1. leden.

Novoroční pověry a zvyky

*"Jak na Nový rok, tak po celý rok." Úsloví,které zná asi každý. Tvrdí se, že co se tento den udělá, bude mít vliv na celý následující rok. Je tedy konkrétně tento den více než vhodné se nehádat a vyhnout se mrzutostem, aby tyto nepříjemnosti nepronásledovaly člověka po celý nadcházející rok. :wink:

* Ten, kdo u sebe má na Nový rok dost peněz, nemusí se obávat nedostatku v roce následujícím.

* Obléknete-li se na Nový rok do nového, pak budete po celý nadcházející rok "jako noví".

* Za dobré znamení se považovalo,vstoupila-li do domu na Nový rok mladá dívka nebo dítě, avšak ne stará žena.

 * V některých oblastech se na Vánoce pekla vánočka, ve které bylo zapečeno hrachové zrnko. Jedla se právě na Nový rok, a kdo ve svém kousku zrnko našel, ten měl štěstí v dalším roce zaručeno.

* V tento den by se nemělo nic ze stavení vynášet, neboť by to potom v domě celý následující rok chybělo.

* Na Nový rok by se nemělo prát ani věšet prádlo, věštilo to hospodyni neštěstí a soužení po celý následující rok.

* Na Nový rok by se rozhodně neměla pojídat drůbež, ani jiní opeřenci jako například slepice, kachna apod. Prý by štěstí uletělo z domu. Rovněž není vhodné konzumovat ani zajíce nebo králíky, aby Vám štěstí pro změnu neuteklo!

* Na Nový rok se doporučuje pojídat čočka, ta totiž věští do následujícího roku peníze. Na Nový rok se na některých jídelních stolech objevoval prasečí rypáček jako symbol štěstí.

* To, jaký celý následující rok bude, se usuzovalo i z toho, na který den v týdnu Nový rok připadl. Je-li v pondělí, pak podle pověr nás čeká krutá zima, vlhké jaro, povodně a boj s nemocemi. Nový rok připadající na úterý věští ještě krutější zimu, ale úrodný rok. Nový rok ve středu znamená příznivý nadcházející rok, ve kterém nebude nouze o dostatek vína, nebude se však dařit medu. Čtvrteční Nový rok věští mírnou zimu, větrné jaro, parné léto, pěkný podzim, hojnost ovoce i dostatečnou úrodu obilí. Novoroční den v pátek věští oční nemoci, hrozbu války a vysokou úmrtnost. Na sobotu připadající Nový rok předpovídá dle pověr hodně ovoce, ale málo obilí. Novoroční den v neděli znamená mírnou zimu, úrodné jaro a větrné léto.

A JAK TO TEDY DOMA MÁME MY?

Už dávno pro nás není Silvestr ve znamení bujarých silvestrovských oslav, ale trávíme ho v klidu doma s rodinou. Loňský rok nám Silvestr a Nový rok navíc zpestřila Emička, neboť jsem měla termín porodu a ve vzduchu bylo napětí, zda se rozhodne, že bude ročník 2017 nebo 2018 :slight_smile: A jako správná holčička nás napínala a dala si na čas...jak s oblibou říkám, původně prosincová, nakonec lednová, přesně taková je naše Ema :slight_smile:

Do letošního roku jsme na novoroční pověry a zvyky nevěřili. Ano, před Silvestrem vždy znovu důkladně uklidím a na Nový rok obědváme čočkovou polévku, ale jinak děláme všechno jako jiný den. Když si přemítnu v hlavě uplynulý rok, tak vím, že do novoročních zvyků naší rodiny chci určitě zakomponovat žádné praní a věšení prádla, což jsem nikdy nedodržovala. Jak se říká, na každém "šprochu" pravdy trochu, a proč tedy zbytečně štěstí pokoušet :slight_smile:

A jaké silvestrovské a novoroční tradice dodržujete Vy? :slight_smile: Moc se těším na Vaše odpovědi a odměním Vás určitě minimálně 3 srdíčky :slight_smile:

Zita

Zdroje:

http://www.spektrumzdravi.cz/silvestrovske-a-novorocni-zvyky-nejsou-jen-o-predsevzetich

http://www.chytre-bydleni.cz/zapomenute-zvyky-silvestra-a-noveho-roku

#vanoce_s_ambasadorkami

#pampers

Čti celý článek
lu1710
10. pro 2018
#pampers #dobryspanek
Dostala jsem možnost testovat nové plenky active-baby. Pokaždé kupují různé plenky a zkouším, taky záleží na ceně. Od pampers kupují pants ale jiné ne. Ty zelené dry malé nesedly. Takže zatím jsou plenky fajne, malá mi v nich vydržela v noci 12 hodin a ještě se ráno pokadila a vše udrželo kde mělo. Má natahovací suché zipy což je fajn, neboť malá 1 rok a je to hubenour. Sedí ji pěkně a nemá je velké. Což u ostatních váhový h rozmezí je naprd protože trojky měla tak tak a 4 velké. Takže za mě super nové váhové rozpětí jediné co mohli dát natahovací i záda a he fakt že jsou dost parfemovane, ale tak příjemně. Jsou lehké a tenké, příjemné na dotek.
Zobraz celou zprávu
zebra2009
10. pro 2018 Čtené 151x

Krásné pondělí,

včera jste měli možnost soutěžit v rámci akce "Vánoční dny s ambasadorkami" o 3 krásné ručně háčkované chobotničky pro Vaše děti.

Poctivě jsem si pročetla všechny Vaše odpovědi na soutěžní otázku a ráda bych poděkovala Vám všem, kteří jste se do soutěže zapojili! Zapojilo se Vás celkem 110, což je skutečně výsledek, kterého si moc vážím.

Moc ráda bych podarovala chobotničkou každou jednu z Vás, která jste se do soutěže zapojila. Bohužel pravidla hry jsou neúprosná a vyhrát mohli pouze 3 z Vás! Generátor náhodných čísel vybral pořadová číska 72, 85, 11 a na těchto pozicích se se svým komentářem včera umístili tyto soutěžící:

@pekosek

@kodyna

@anopka

☆ Výherkyním moc gratuluji a budu je kontaktovat soukromou poštou s výherním formulářem! ☆

Všem soutěžícím bych tedy ještě jednou ráda poděkovala za účast a pošlu Vám alespoň srdíčka pro potěšení.

No, a protože jsou Vánoce a to je čas, kdy je třeba věřit i na zázraky a překvapení, mám pro Vás takové malé překvapení i já. Ještě dnes spustím další soutěž, ve které budete moci soutěžit právě o tyto chobotničky celý další týden. Pokud tedy chcete zkusit štěstí v soutěži ještě jednou, můžete se přidat do skupinky Pampers právě zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Krásný adventní čas Vám přeje,

Zita a #pampers

#vanoce_s_ambasadorkami

#pampers

Čti celý článek
zebra2009
9. pro 2018
:gift::gift::gift:Až do dnešní půlnoci můžete zde u mě na blogu soutěžit o jednu z chobotniček pro Vaše děti :heart:️ Zítra dopoledne vylosuji a zveřejním 3 šťastné výherce :gift::gift::gift:

#vanoce_s_ambasadorkami #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
9. pro 2018 Čtené 266x

Dnes je druhá adventní neděle...den, kdy se doma na našich adventních věncích rozhoří druhá adventní svíčka a Vánoce už jsou prakticky na dosah! Pokud chcete, můžete si právě druhou adventní neděli zpříjemnit soutěží, kterou Vám dnes přináší Pampers v rámci akce "Dny s ambasadorkami"☆

O co dnes můžete soutěžit? 

Dnes soutěžíme o 3 speciální ručně háčkované hračky - chobotničky pro všechny kulíšky, miminka a malé děti ♡ Hračky, které tvoří hlavička a chapadla. Chobotničky, které mají veselý obličejíček a občas je zdobí mašlička, občas klobouček nebo dokonce dudlíček :slight_smile:

Jak se do soutěže můžete zapojit? 

Pokud chcete soutěžit, je třeba, abyste splnili jen 3 jednoduché podmínky:

1. Odpovědět na soutěžní otázku pod tento článek - soutěžní příspěvky můžete přidávat pouze do dnešní půlnoci

2. Dát lajk tomuto článku

3. Dát lajk dnešnímu vánočnímu článku u Verči @apacheee

Tři výherkyně budou vylosovány pomocí generátoru náhodných čísel a během zítřejšího dopoledne je vyhlásím u mě na blogu.

☆Jaká je tedy dnešní soutěžní otázka?☆

Všem Vám přeji hodně štěstí v dnešní soutěži a krásnou druhou adventní neděli!

Zita a #pampers

#vanoce_s_ambasadorkami

#soutez

Čti celý článek
zebra2009
2. pro 2018 Čtené 31x

Nás to prostě baví. A vás podle všeho taky. Vánoce jsou navíc obdobím, kdy se mají plnit přání a sny a dělat si radost. Proto opět začínají DNY S AMBASADORKAMI.

Odfrkněte si na chvíli od vánočního shonu a odreagujte se při gruntování, zdobení, nakupování, pečení a všeho ostatního, co pro vás představuje začátek adventu. Máme pro vás znovu týden (dobře, tentokrát skoro dva) nabitý zajímavými články o Vánocích a o všem, co k nim patří, a také samozřejmě se spoustou soutěží. Protože ty ke Dnům s ambasadorkami taky neodmyslitelně patří.

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. A i když se na vás třeba neusměje štěstí, obohatíte alespoň svého ducha. Každý den vyhlížejte článek; jednou o vánočních pověrách, jindy třeba o tom, proč jíme zrovna to, co jíme. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek u jiné ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích Dnech s ambasadorkami. Nebyl čas vymýšlet nic extra nového, na tento formát už jsou všichni zvyklí.  Ale nějaká ta změna přeci jen proběhla, proto si je přečtěte pozorně:

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Pevně doufáme, že se vám i tentokrát budou Dny s ambasadorkami líbit, užijete si je, dozvíte se něco nového a třeba si i odnesete jednu z výher.

Hodně štěstí! První článek se na blogu objeví už zítra!

Zita a Pampers

#vanoce_s_ambasadorkami

#pampers

Čti celý článek
zebra2009
Zpráva byla změněna 30. lis 2018
Já mám z Vánoc nejraději,
když se kolem všichni smějí.
Když se kapři mrskají
a prskavky prskají.

Není vůbec důležité
dostat dárků horu.
Hlavní je, že těšíme se
na Vánoce spolu.

:snowflake::snowflake::snowflake:️V neděli začínají Dny s ambasadorkami ve vánočním duchu :snowman2:️ Budete mít opět možnost si zasoutěžit o prima ceny a společně se můžeme naladit na tu pravou vánoční vlnu:snowflake::snowflake::snowflake:

#vanoce_s_ambasadorkami #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
28. lis 2018
Dny s ambasadorkami jsou opět tady a tentokrát nás všechny naladí na vánoční vlnu :snowman2::last_quarter_moon_with_face::snowflake:

:gem:Budeme zase soutěžit o hodnotné a milé ceny a zkusíme Vám zpříjemnit začátek adventního času:gem:

Zatím Vám přináším dnešní tipovačku za :heart:️ Zkuste si tipnout, které 4 ambasadorky jsou na fotkách a každé z Vás pošlu po :heart:

#vanoce_s_ambasadorkami
#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
25. lis 2018
:gem::gem::gem:Až do dnešní půlnoci můžete zkusit štěstí ve Velké podzimní soutěži s Pampers :gift::tada::balloon:

Hrajeme o zásobu nových plenek Pampers Active Baby na 3 měsíce, vlhčené ubrousky Pampers Sensitive a přebalovací podložky Pampers Change Mats :tada:

Nové Pampers Active Baby mají přidanou vrstvu "sleep", díky které bude miminko celou noc v suchu:baby:

Soutěž probíhá ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#velka_podzimni_soutez #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
23. lis 2018
:gift::gift::gift:Až do neděle se můžete zapojit do soutěže o zásobu produktů Pampers na čtvrt roku:gift::gift::gift:

Připojte se do skupiny a zkuste štěstí v soutěži:balloon: Skupinu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Hrajeme o nové plenky Pampers Active Baby s přidanou vrstvou "sleep" pro nerušený a klidný spánek miminek:baby:

#pampers #velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009
Zpráva byla změněna 18. lis 2018
:gift::gift::gift:Ještě týden se můžete zapojit do soutěže o zásobu nových plenek Pampers Active Baby, vlhčených ubrousků Pampers Sensitive a přebalovacích podložek Pampers Change Mats:gift::gift::gift:

Skupinu, kde můžete soutěžit najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Všem držím pěsti, štěstí se usměje hned na 3 z Vás :four_leaf_clover:

https://youtu.be/roJupkkqIBk

#pampers
#velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009
17. lis 2018
:heart::heart::heart:️Dnes je Světový den předčasně narozených dětí:heart::heart::heart:

Takto krásně je v Brně nasvícený Špilberk:rose:

Zdroj a více foto zde: https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/spilber...

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
16. lis 2018
Pampers představilo nové plenky Active Baby:heart:️ Plenky mají přidanou vrstvu "sleep" pro nerušený spánek :sleeping:

:tada::balloon::gift: Ve skupině Pampers můžete nyní soutěžit o velkou zásobu těchto nových plenek Pampers Active Baby:gift::balloon::tada:

Celá soutěž potrvá do 25.11.2018:bomb:

Skupinu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers
#velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009
14. lis 2018
:heart:️Jsou zde maminky z okolí Českých Budějovic? Právě pro ně přináším tip na akci v souvislosti se Světovým dnem předčasně narozených dětí.:heart:

Letos se k oslavám tohoto dne přidala Kongregace bratří Nejsvětější Svátosti. Bohoslužbu povede Vojtěch Blažek. Na setkání je pozván taktéž primář Neonatologie Českých Budějovic a další doktoři a sestry z tohoto oddělení.:rose:

Přijde z Vás někdo na tuto akci?:tulip:

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
14. lis 2018
:tada::gift::balloon::tada: 3...2...1...A je odstartováno! Právě začala Velká podzimní soutěž s Pampers!:tada::gift::balloon::tada:

Soutěž najdete ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

:gift::gift::gift:Zásoba plenek, vlhčených ubrousků a přebalovacích podložek je připravena hned pro 3 výherce:gift::gift::gift:

#pampers
#velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009
13. lis 2018
:fallen_leaf::four_leaf_clover:Baví Vás různé logické hádanky nebo matematické kvízy? Hodila by se Vám pro Vaše dítě zásoba nejen plenek na několik měsíců?:four_leaf_clover::fallen_leaf:

Už zítra můžete soutěžit ve skupině Pampers zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Soutěž bude trvat do 25.11.2018:thumbsup:

#pampers #velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009
12. lis 2018
:maple_leaf::fallen_leaf::leaves:Vše je nachystáno a "Velká podzimní soutěž s Pampers" je tu:leaves::fallen_leaf::maple_leaf:

Ceny do soutěže jsou opravdu štědré a celá akce odstartuje již tento týden ve středu 14.11.2018 ve skupině Pampers zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Kdo má chuť si s námi zasoutěžit, může se přidat k nám do skupiny:thumbsup:Soutěž potrvá do 25.11.2018 a malinko si u toho "potrápíte" mozkové závity:four_leaf_clover:

#pampers
Zobraz celou zprávu
olivovna Ověřená organizace
Zpráva byla změněna 10. lis 2018
V pátek 9. listopadu jsme měli tu čest být součástí oslav Mezinárodního dne nedonošených dětí v Praze na Žofíně. Mohli jsme tak maminkám představit co děláme a jak jim můžeme pomoci. Děkujeme. #nedoklubko #miminkadodlane #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
8. lis 2018
:tada::gift::balloon::birthday:Tak jsem přes noc sklidila pole kukuřice a Kubík před chvílí vyrazil do školky slavit narozeniny :birthday::tada::balloon::gift:

Zdravé mlsání snad udělá dětem radost :four_leaf_clover:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
6. lis 2018
Plenky Pampers Active Baby mají nové balení:thumbsup:

Zaznamenali jste už v obchodech tuto změnu? Za každou odpověď pošlu 3:heart::heart::heart:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
5. lis 2018
Listopad je měsícem oslav Světového dne předčasně narozených dětí. Všude na světě se slaví 17. listopadu.:rose: Česká republika se do této akce zapojila poprvé v roce 2010.:tulip:

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další