Novinky

#podpora_pro_ambasadorky

tinaprofi
29. bře 2019
#podpora_pro_ambasadorky

sice nemám žádnej hadr od viledy bo mě uklízení moc nebaví, ale podporuju každýho, kdo aktivně pro lidi vytváří jakýkoliv informační spektrum, protože každý zboží má přece svýho kupce :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
28. bře 2019
Zrovna dnes jsem měla hodně nabitý program, a tak mi #podpora_pro_ambasadorky v podstatě unikla a celé kompletně si to pročítám až teď... :heart:

Přemýšlím, zda napsat jen jedno veliké DÍKY, nebo se k tomu nějak více vyjadřovat, ale asi mi to nedá a napíši k tomu víc slov (tak pardon, jestli se rozepíši až moc, klidně skončete u tohoto díky :slight_smile: ). To díky samozřejmě platí a musím říct, že mě to opravdu velmi mile překvapilo a potěšilo natolik, že jsem měla slzy v očích (a já jsem navenek dost tvrďák a nebrečím, to mi věřte :wink: ). Žádná z vás, která napsala příspěvek, aby nás potěšila, to dělat vůbec nemusela a proto z toho cítím tu upřímnost, kterou je jinak ve virtuálním světě těžké rozeznat. Svět Koníka je opravdu trochu jiný z pohledu běžné uživatelky a z pohledu ambasadorky, hlavně v tom, že jako běžná uživatelka nemáte povinnost sem přispívat, když máte splín, nemusíte Koníka ani otevřít ani na něj myslet. Proto, když se podíváte na moji zeď, tak před ambasadorováním jsem zde veřejně měla jen pár příspěvků, i když jsem hodně přispívala do naší termínové skupiny a ráda se dívala na příspěvky ostatních. Nyní mám na zdi příspěvky opravdu každý den a to jak soukromé, tak samozřejmě i komerční, ale ty soukromé o hodně převažují a za těch pár měsíců už jsem si zvykla sdílet takto s desetitisíci maminkami náš život a baví mě to. Upřímně mě těší, když nám někdo dá like, napíše milý komentář, zeptá se třeba na recept a potom i ukáže svoji verzi, nebo když na základě mojí recenze pořídí prckovi některou z hraček :dog: Vnímám to tady jako prostor pro maminky, tady se vzájemně chápeme, třeba v tom, že pohled na spící nebo smějící se dítě je nadevše a neomrzí ani po tisící (což prostě bezdětní kamarádi třeba na FB nemusí pochopit), umíme si poradit, umíme se pochválit. On totiž ten život, když se staneme maminkami, je opravdu jiný a je tu obrovské množství informací a situací, které jsou nové a odlišné od starostí bezdětných a je super, když se můžeme podělit jak o radosti, tak o starosti a najít tady pochopení, povzbuzení a radu :clap: Značky a potažmo ambasadorky k tomu přidávají informace o svojí značce a navíc také možnost soutěžit o něco pro sebe nebo pro děti :baby: To, jaký Koník je, tvoříme my všechny, my ambasadorky tedy intenzivněji (což je dáno tím, že přispíváme každý den a také vymýšlíme soutěže), ale určitě nemluvím jen sama za sebe, když řeknu, že se snažím, aby mé příspěvky byly pro vás zajímavé, odvážně doufám, že někdy aspoň trošku inspirativní a rozhodně jsou tedy autentické (ono to s tím malým dítětem ani jinak nejde, že :grinning: ). A co se týká soutěží, tak se snažím na hlavní zeď vždy vymyslet téma soutěže tak, aby soutěžní příspěvky mohly být ze života, na pěkné rodinné téma, takže by ten příspěvek mohl být vlastně běžným milým příspěvkem, jen je navíc označen hashtagem soutěže :tulip:

Neříkám, že je třeba tleskat a pět ódy nad každým příspěvkem a být permanentně pozitivní, ale pokud se někomu něco nelíbí, je opravdu nejjednodušší příspěvek přejít, nebo negativní názor vyjádřit slušně. Koník je a bude takový, jaký jej společně uděláme, i já osobně budu jen ráda, když tu bude tolik osobních příspěvků, že v nich ty komerční a soutěžní prostě zapadnou. A konstruktivní diskuze jsou samozřejmě ku prospěchu, to já si taky ráda počtu a zapojím se :wink:

Každopádně, pokud jste tohle mé zamyšlení někdo dočetl až sem, tak díky i za to a pojďte to tady teď "zaspamovat" hlavně vlastními příspěvky z vašich životů :kissing_heart: :heart_eyes: :heart:

#fisherprice
Zobraz celou zprávu
clair3124
Zpráva byla změněna 28. bře 2019
Co se to tu řeší #podpora_pro_ambasadorky? Samozřejmě jejich příspěvky mám taky ráda, i soutěže. Mají se rušit, nebo co to to?
Zobraz celou zprávu
ivvana26
28. bře 2019
#podpora_pro_ambasadorky

Všem ambasadorkám patří velký dík za práci, co tu dělají. Jsem ráda, že se můžu zapojit do soutěží, nebo se i podívat na různé recenze zvlášť teď, když dokončujeme rekonstrukci domu a začínáme vybírat například spotřebiče.
Zobraz celou zprávu
coreprincess
Zpráva byla změněna 28. bře 2019
#podpora_pro_ambasadorky
Tak bych chtěla bejt ambasadorka :pray::sob::person_shrugging::female_sign:
Vás, které to děláte obdivuji.
Myslim, že je to důležité. Já si třeba najdu na netu co potřebuji, sleduju recenze a vše o daném výrobku, který hledám.
Ale některé maminky se ne až tak vyznají a právě ambasádorky jsou jejich šipkami k tomu aby zkusily něco, co třeba hledají. :slight_smile::kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
dvorkada
Zpráva byla změněna 28. bře 2019
#podpora_pro_ambasadorky
Super nápad, ráda se přidávám, ať holky vidíte, že nás co vaší práci uznáváme a dokážeme ocenit je víc než těch co vás urážejí a kritizují. Bez vás by tu byla nuda a nebylo by co číst:kissing_heart::heart:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další