Novinky

#premiumcare

seety
26. črc 2019
Thea testuje 11 fotek 1 nová fotka
seety
Zpráva byla změněna 18. srp 2019
Mě tam prostě hrozně ruší ta žlutá lepítka. A proč dělají obrázky na tom pruhu, když pak stejně nejsou vůbec vidět, taky nechápu... Hrozná blbost, já vím :grin:

#dotykpampers #premiumcare #pampersklub
Zobraz celou zprávu
yenefer1
5. srp 2019 Čtené 46x
Čti celý článek
mysce
29. črc 2019 Čtené 47x
Čti celý článek
seety
26. črc 2019
Maličká už má 4kg tak jsme zkusily Pampers #premiumcare velikost 2. Už by je asi mít mohla ale ještě dobereme mensi plinecky, co máme ,ať se zbytečně nepaří v tom horku, protože má přece jen tu plenku až nad pupík...
Ale líbí se mi, že jsou bílé a ne zelené jako active baby. Vypadá to pod šatičkama líp :blush: u kluků mi to bylo fuk :joy:
#dotykpampers #pampersklub
Zobraz celou zprávu
jane085
24. črc 2019
Mám dvě děti a obě nosily prakticky jen Pampers premium care. Zkusili jsme sice i jiné levnější konkurenční plenky, ale stejně jsem se vždy vrátila k Pampers. Jsou tenké, savé, měkké a příjemné na omak. Dobře drží a nikdy nám neprotekly. Design je jednoduchý a decentní, roztomilé obrázky. S opeuzeninami jsme také neměli problém. Jediná vada na kráse je cena, ale když člověk vychytá akci, dají se sehnat za dobrý peníz.

#dotykpampers #pampesklub #premiumcare
Zobraz celou zprávu
fly80
23. črc 2019
#dotykpampers #pampersklub #premiumcare
Dostaly se k nám na testování plenky Pampers premium. Byla sem docela ráda, že nás vybrali, protože zrovna plenky zkouším ráda. Navíc, klasické modré Pampers nám moc nevyhovují, kvůli smradu a bohužel i provlhani.
Tyto docela příjemně překvapily. Sice jsou parfemované, ale ne tolik jako ty modré a jde i docela příjemnou vůni.
Z vrchu jsou parádně jemné a uvnitř taky. Proužek jako ukazatel počůrání je zde samozřejmostí.

Takže pro nás - kdyby byly neparfemovane, byly by top.

Jediné opravdové minus je v tomto případě cena.
Zobraz celou zprávu
yenefer1
23. črc 2019
U nás stále testujeme. Premium Care jsou oproti jiným plenkám Pampers hebké a vůně je moc příjemná. Taky oceňuju indikátor moči. Byla jsem na něj zvyklá u menších velikostí a u těch větších mi malinko chyběl :grin:. Plenky vydržely i zátěžový test v podobě 13ti hodinového spánku, plínka byla ráno plná, ale neprotekla a malá měla zadeček krásně suchý :thumbsup:. Malé mínus vidím v tom, že po tak dlouhé době měla Terezka na zadečku malé bílé kousky - tipuju to na vnitřek z plínky. Ale při denním používání nic takového
naštěstí nepozoruju :sunglasses:
#dotykpampers #pampersklub #premiumcare
Zobraz celou zprávu
seety
23. črc 2019
#dotykpampers #pampersklub #premiumcare
Tak se nám to nějak sešlo... Momentálně čekáme až maličká povyroste a budeme moci Pampers premium care pořádně otestovat. Zjistili jsme, že není dvojka jako dvojka. Velikosti mezi značkami se liší...
Poznáte Pampers plenky? Design testovaných premium care mě mile překvapil :blush:
(Na fotce nahoře velikost 1 a dole 2)
Zobraz celou zprávu
yenefer1
19. črc 2019
U nás běží třetí den testování a zatím mám jen kladnou zkušenost. I po celé noci (což je u nás 12-13h) plenka neprotekla a Terezka měla ráno krásně suchý zadeček :grinning:. Za poslední 3 dny zadeček vůbec nemusím mazat a i tak není vidět ani náznak opruzení, takže za nás paráda :thumbsup:. A jako bonus jsou na plenkách krásné obrázky 🤩
#dotykpampers #pampersklub #premiumcare
Zobraz celou zprávu
yenefer1
17. črc 2019
Tak i my jsme se s Terezkou dočkaly balíčku a začínáme testovat :slight_smile: Pampers jsou naše oblíbená značka a na starší Premium Care jsem nedala dopustit. Tak jsem zvědavá, jak obstojí tahle nová řada :blush:
#dotykpampers #pampersklub #premiumcare
Zobraz celou zprávu
zebra2009
12. bře 2018
Už byla provedena mnohá porovnání ohledně velikosti nových plenek Pampers Preemie Protection, ale když jsem si položila vedle sebe Preemie Protection ve velikosti P3 a Pampers Premium Care ve velikosti 1 vedle sebe, znovu jsem si nevěřícně řekla: "To není možný!":astonished::heart:
#pampers #preemie #premiumcare #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
zebra2009
Zpráva byla změněna 1. bře 2018
Úplně první dortík, který naše holčička dostala :birthday: :baby_bottle: :birthday: "Pekla" moje mamka a nadšeně ho "rozkrájeli" i kluci :thumbsup: Pro mě jednoznačně skvělý tip na dárek pro novorozeňátko :baby:
#pampers #premiumcare
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další