Novinky

#recenze

lucie7411
Dnes ve 21:08 Čtené 108x

#test_ketodiet2 #recenze


Hezký den koníkovky,

jedná se o mé první testování na Modrém koníku. Velmi jsem se na něj těšila a byla jsem nedočkavá  až nastane den D a kurýr zazvoní a předá mi balíček.  Při rozbalování jsem byla napnutá co bude vše balíček obsahovat. Brala jsem to jako příležitost se sebou něco začít dělat.

S váhou bojuji opravdu celý život. Kdybych Vám měla vypsat co jsem vše zkusila, tak bych to do zimy nestihla sepsat. Myslela jsem, že budu poctivě Ketodietu dodržovat dle plánu www.ketodiet.cz, nicméně po 2 dnech jsem musela skončit. Večer se mi udělalo zle, ale opravdu tak moc zle, že jsem nebyla schopná vstát ani z postele. Přišlo mi to jako horší chřipka. Tělo se zřejmě dostalo do ketózy a bohužel takovou reakci jsem nečekala.

Myslela jsem, že už nic horšího být nemůže, ale mýlila jsem se. Přidala se mi k tomu bolest slepého střeva. V ten moment jsem si řekla, že to nevzdám. Nicméně zdraví máme jen jedno...

 Produkty jsem zařadila jako doplňkové jídlo během dne. Což pro mě znamenalo svačinky a večeře. Během dalších dvou dnů jsem se dala do kupy a bolest i nevolnost odezněla... Nevím jak moc to byla náhoda nebo zda na to měla KetoDieta vliv. Dle mého KetoDieta působí na každého jinak a holt pokud nezkusíš, tak nevíš.

 Co se týče produktů, něco mi chtunalo a něco ne. Opět je to o chuti každého z nás. Jídlo bylo doporučeno ředit 200-250ml vody, dávala jsem více cca 300ml, i tak byla konzistence dobrá a chuť nebyla tak výrazně sladká.

Proteinový KetoDiet Smoothie - lesní směs

- chuť dobrá

- obsahuje kousky ovoce

- nezasytil na dostatečně dlouhou dobu

Proteinová KetoDiet káva

- nedokáži objektivně posoudit - kávu nejsem schopna v jakékoliv podobě pozřít

- manželovi káva chutnala

Proteinová KetoDiet palačinka s vanilkovou příchutí

- chuťově průměrná

- ideální snídaně

- povedla se mi až napotřetí bez trhání

Proteinová KetoDiet vaječná omeleta

- ta se mi povedla bez trhání na poprvé

- chuťově dobrá

- se zeleninou zasytila

Proteinový KetoDiet máslový croissant

- byl hodně práškový

- nezaujal mě

Proteinové KetoDiet chipsy s příchutí chilly

- tak ty byly výborné

- křupavé

- i manžel křupal :slight_smile:

Proteinová KetoDiet rajčatová polévka

- tak ta byla ze všeho nejlepší

- chuťově výborná

- plná malých nudliček

- za mě opravdu TOP

Proteinový nápoj s příchutí banánu

- chtěl více naředit, jinak by byl hodně sladký

- voněl po banánech

- nezasytil mě

Proteinový pudink s příchutí vanilky

-nechutnal mi, opravdu jsem ho nedokázala sníst

Balíček obsahoval shaker a láhev na vodu, vše splnilo svůj účel na 100%. Díky nim jsem si jídlo mohla dopřát i na celodenní cestě v autě, což je super. V láhvi je síťka  na ovoce, do které jsem si nejčastěji dávala citron a mátu ze zahrádky. Shaker má na sobě přímo odměrku na vodu, takže není třeba dalšího nádobí. Za mě velká spokojenost.

Za 14 dní jsem zhubla 3,5kg. Naučila se dodržovat pitný režim díky skvělé lahvi na vodu. Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost otestovat produkty KetoDiet. Vážím si příležitosti od Modrého koníka. KetoDiet doporučím vyzkoušet, ale jak jsem psala výše, ne každému sedne..

Každý z nás má jiné chutě, jiné představy a hlavně každé tělo reaguje na změnu jinak.

Děkuji za možnost testování KetoDiet, hezký den koníkovky :slight_smile:

Čti celý článek
rory_g
Dnes ve 20:03 Čtené 119x

#test_ketodiet2 #recenze

V první řadě děkuju týmu Modrého koníka za možnost testovat výrobky KetoDiet.

Do testování jsem se přihlásila, protože s váhou bojuju celý život. Teď, "na stará kolena" jsem mámou rok a půl malého prcka, který je velmi, velmi akční. K tomu má jeho starší bráška vývojovou dysfázii a mimo jiné i poruchu soustředění s hyperaktivitou. Takže si  umíte představit tu radost. No a já bych jim chtěla stačit, být aktivní a zdravou mámou.

Přiznám se, že s keto dietou už mám dřívější zkušenost, takže i můžu porovnávat. A zcela objektivně říkám, že KetoDiet je chutná, oproti té druhé, tam mě to stálo hodně přemáhání, abych jídla pozřela. Kromě dalších problémů...

Balík s produkty k testování obsahoval banánový koktejl, smoothie s příchutí lesní směs, vanilkovou palačinku, zeleninovou omeletu, rajskou polévku, vanilkový puding, kávu s čokoládovou příchutí a také jeden croissant a chilli chipsy. Až na ten croissant, který jsem do sebe fakt soukala pod tlakem, mi výrobky chutnaly. Palačinky i omelety jsou suché, ale dá se to vyřešit trochou bílého jogurtu, zeleninou nebo nápojem.

Káva je spíš taková chuťovka, rozhodně nezasytí, stejně jako smoothie. Jako svačina dobré, plnohodnotné jídlo tím ale nenahradíte. Naopak proteinovým koktejlem, omeletou atd ano. Jednoznačně TOP byla rajská :hearts:

Další plusy vidím ve vůni, všechny výrobky, které jsem testovala, mají příjemnou vůni. Na co si ale dejte pozor, zejména pokud nejste zvyklé sladit, je šílená sladkost, tak více řeďte :slight_smile:

Za dva týdny, co dietu užívám, jsem shodila 6kg. Při počáteční váze 93kg si myslím, že jde o dobrý výsledek a že si jej udržím, ono velkou výhodou je, že vás ta suchost, sladkost a proteinová příchuť nutí neustále pít.

Což mě přivádí k dalšímu obsahu balíku, a to naprosto skvělé láhvi na vodu. Kromě vychytaného uzávěru s jištěním proti otevření, má i "síťku" ať už na čaj, ovoce, led, tak třeba na citron, který se stal mou oblíbenou příchutí vody. Dále bych ráda zmínila vychytaný šejkr, který má šroubovací nástavec na dno, takže pokud třeba plánujete výlet, můžete si vzít jídlo s sebou a snadno jej připravíte kdekoli. Šejkr má také na boku stupnici, takže vodu potřebnou k přípravě snadno odměříte a nemusíte hledat další nádobí.

Celkově jsem tedy z KetoDiet pozitivně naladěná, ačkoli chápu, že někdo proti ní může mít výhrady. Já ji beru jako berličku, která mne nakopla k tomu, abych se začala zase lépe stravovat a něco se sebou dělat. Myslím, že je to jako se vším - pokud k něčemu přistupujete se zdravým rozumem, tak je to v pořádku. Samospásné není nic, ani KetoDiet, ani jiná dieta, vše je ve vaší hlavě a ve vašich rukou :slight_smile:

Hezký den a ještě jednou díky @konik_testuje

Čti celý článek
mirtha
21. kvě 2019 Čtené 115x

#test_ketodiet2 #recenze

Krásný den,

do testování Ketodiet bych se moc ráda zapojila, protože s nastávajícím jarem a létem pro mě začíná sezóna zatahování břicha. Břicho vždycky bylo mojí Achillovou patou. Nemohu to svést na svá těhotenství, protože mým hlavním problémem je především strava. Myslím, že mám takzvané ,,moučné břicho," kdy i několikrát během dne je součástí mého jídla lepek. Bylo by potřeba ubrat i sacharidů, mlsání jako takové si umím odepřít a ani mi moc nechybí, ale přílohy u jídel už ano. Teď jsem si vyzkoušela a zamilovala několik Low Carb receptů a ráda bych tímto směrem pokračovala. Ani po třicítce se nechci smířit s postavou ,,ujde to, může být hůř." Chtěla bych se cítit dobře a být hezká pro svoje tři kluky. O KetoDiet jsem slyšela, ale osobní zkušenost nemám. Věřím, že toto testování by mě krásně namotivovalo. (Tak s tímto příspěvkem jsem se hlásila do testování KetoDiet.)

Už před měsícem, kdy jsem se do testování hlásila, jsem učinila pár změn ve stravování. Vyměnila jsem sladké sirupy za vodu, místo klasických tukových rohlíků kupuji celožitný chleba, dopoledne jím ovoce a odpoledne zeleninu, dopřeji si, když mě honí mlsná, kvalitní čokoládu. Oblíbila jsem si několik Low Carb receptů, které jsem zařadila do mého jídelníčku. Rozšířila jsem své zásoby potravin o zdravé, rozmanité suroviny. Ale taky si striktně věci nezakazuji a občasně si pochutnám na kousku pizzy...

Co se týče postavy a toho, kam bych chtěla směřovat, je to asi nějak takhle. Měřím 163cm a vážila jsem 63kg. Není to žádná hrůza, ale tím jak jsem malá, je na mně znát každé kilo. Tuk se mi usazuje v oblasti břicha a právě tam bych potřebovala shodit nebo lépe řečeno ubrat pár centimetrů z obvodu břicha. Také by nebylo na škodu pravidelně cvičit a břicho posilovat, ale na to jsem úplně upřímně líná. Už několikrát jsem se do toho pustila, vydržela jsem vždy týden maximálně dva a konec. Jinak pohybu jako maminka dvou kluků mám dost, přispívá tomu i fakt, že bydlíme ve třetím patře bez výtahu a v neposlední řadě i péče o našeho pejska. 

Zastávám názor, že pokud by mělo hubnutí být zdravé a především dlouhodobě udržitelné, mělo by být pozvolné a založené na zdravé vyvážené stravě. Z těchto důvodů jsem se rozhodla KetoDiet zařadit v podobě dopoledních svačin a večeří. Nakonec jsem zůstala u dopoledních svačin. Takhle mi to naprosto vyhovovalo a nadále vyhovuje.

K testování jsme dostali několik druhů nápojů a jídel a to: banánový shake, proteinový nápoj lesní směs, kávu s čokoládovou příchutí, vanilkový pudink, vaječnou-sýrovou omeletu, palačinku s vanilkovou příchutí, rajčatovou polévku, croissant, chilli chipsy, shaker a lahev na pití. Když jsem balík otevřela, obsah na mě dělal dojem amarounů. :slight_smile:

Dopoledne často trávíme s kluky mimo domov (vodíme a vyzvedáváme staršího syna ze školky, obstaráváme nákup, venčíme psa nebo jen trávíme čas na hřišti). V těchto chvílích často hladovím. KetoDiet je skvělým řešením. K testování jsme dostali několik nápojů a shaker k jeho přípravě. Shaker je opatřen víčkem, takže jednak je požadovaný nápoj v okamžiku připravený, ale i skvěle přenosný, takže ideální na cestování. Svačinka mě zasytí akorát cca na ty dvě hodiny, než je čas oběda. Každý den si opravdu pochutnávám na jednotlivých výrobcích KetoDiet.

Nejlépe hodnotím a nejvíce mi zachutnala káva s čokoládovou příchutí. Zalévám jí nejnižší doporučenou dávkou vody, tudíž má pudinkovou hustotu a chuťově je moc dobrá.

Banánový shake a vanilkový pudink jsou chuťové také dobré a patří k těm více oblíbeným produktům.

Shake lesní ovoce je pro mě slabší a řadila bych jej mezi průměrné. Chuťově mě úplně neoslovil.

Z jídel jsem si nejvíce pochutnala na rajčatové polévce, která je chuťově moc dobrá, obsahuje jemné, dobré nudličky. Polévku řadím mezi nejlepší produkt mezi jídly.

Vaječná omeleta je dobrá, ale na můj vkus více slaná a hlavně i když už jsem jí dělala vícekrát, nepodařila se mi ji hezky otočit, ale měla jsem z ní vždy trhanec. :slight_smile:

Palačinka je též dobrá, nemám k ní připomínky.

Velice mi chutnaly chilli chipsy, společně s přítelem jsme si na nich opravdu smlsli.

Croissant byl také chuťově moc dobrý, je krásně vláčný a řadím ho k těm chutnějším výrobkům.

Co bych chtěla ještě moc pochválit, tak je lahev na pití. Z té mám velkou radost. Vydrží do 120 stupňů, tudíž se do ní může nalít horký čaj, má síťku na ovoce nebo na led, ale co je na ní nejlepší, je pojistka na víčku, takže se pití nemůže vylít do tašky.

A jak to vše probíhá? Váha mi od doby, co jsem se hlásila do testování, ukazuje z 63kg na 62kg, já jsem prozatím spokojená. Změnu pociťuji na bříšku, že není tak ,,vyvalené." Bohužel, jsem si nepřeměřila obvod břicha před testováním, ale možná bystrý pozorovatel tu malinkou změnu uvidí :slight_smile:

Na závěr bych chtěla říct, že tak jak jsem si testování nastavila mi naprosto vyhovuje. Myslím si, že KetoDiet by byla ideálním doplňkem na cestování nebo při pracovním presu, kdy není čas na jídlo. KetoDiet je rozhodně ideální úspora času. 

Děkuji za možnost testování a za rozšíření obzorů. :slight_smile:

Hezký den.

Eva

Čti celý článek
hhranolka
21. kvě 2019
#test_mustela a #recenze
balíček od koníka je doma, tak jdeme testovat
Zobraz celou zprávu
pavla_emma
20. kvě 2019 Čtené 27x

Ještě jednou děkujeme za možnost testování výrobků od Lintea. Přidala jsem jen pár příspěvků a to z toho důvodu, že toho byl koník plný a asi bych se jenom opakovala.

Testovala jsem tyto produkty: 

 • 2x Vlhčené ubrousky -Pure&fresh

                                             -Soft&cream

 • 1x dětské přebalovací podložky 
 • 1x tělové mléko
 • 1x mycí mléko a šampón
 • 1x ochranný krém v oblasti plenek 

*Přebalovací podložky*

Musím napsat, že jsem byla nadšená. Podložky jsou hodně savé, nedrolí se a vydrží opravdu dlouho.  Já jsem doma lepší podložky neměla. Za nás super :thumbsup:

* Tělové mléko *

Dobře se vstřebává. Hezky jemně voní a obsahuje přírodní výtažky. Není mastný. Nedělá hrudky krásné se roztírá. Tělová mléka máme radši než olejíčky.

* Mycí mléko a šampón*

Líbí se mi, že je to mýdlo i šampón v jednom, tolik nepění, není hodně parfémovaný. Nedráždí pokožku a to je u nás nejdůležitější.

*Ochranný krém*

U nás se tedy osvědčil a moc se mi zalíbil. Malá měla trošku opruzený zadek. Po dvou dnech mazání bylo po opruzeninách.  Takže, teď mažeme každý den preventivně. Krém opět příjemně voní. A také obsahuje přírodní extrakty.

*Vlhčené ubrousky *

Za nás ne. Jediné plus je na modrých ubrouscích a to je plastové zavírání - jen tak nevysychají. Ty jsem neznala a nikdy jsem je v ruce neměla. Jinak jsou hodně mokré až z nich kapalo. Jak už jsem psala, snažíme se vlhčené ubrousky jako takové nepoužívat. Přiznávám se, že ty červené jsem používala doma na úklid. Emma je po nich červená, ale každé dítě je jiné určitě někomu jinému vyhovují. 

Na konec bych chtěla napsat, že se mi líbí, že značka Linteo je značkou českou. A také, že není drahá oproti ostatním značkám a dá se koupit opravdu všude. Ještě jednou děkujeme za možnost testovat produkty Linteo.

#test_linteobaby 

#recenze

Čti celý článek
snezenka26
12. kvě 2019 Čtené 15x
 •  Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským mě osobně velice nadchnul, jako každá maminka chceme pro to své miminko jen to nejlepší a diky tomuto testování jsem si jen potvrdila, že už bych neměnila. 
 • Když nám přišel balíček, zaujal mě pěkný jemný obrazkový motiv zvířátek s mláďaty na každém výrobku, dle mého názoru představuje každé to zvířátko maminku s dítětem a nádherně tím propojuje symboliku "péče o dítě ".
 • Celá tato sada se zkládala z 6 produktů.
 •  Mycí mléko a šampón s BIO měsíčkem lékařským obohacen hydratačními a přírodními složkami jako je ojel z mandlí a meruněk spolu s bámbuckym máslem, spolu chrání a výživuje pokožku celého těla. Dalšími složkami jsou rozmarýn, tymián a levandule, dodávají jemnou vůni, která uklidňuje mysl a zklidňuje před spánkem. Což u nás fungovalo a stále funguje bezvadně. 
 • Tělové mléko s BIO měsíčkem lékařským je složeno na stejné bázi a tím vůně  po koupání pokračuje v péči o pokožku masážní. Mléko se krásně roztírá a hydratuje pokožku. Obě lavičky mají 250 ml.
 • Dalším výrobkem je ochranný krém Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským  na pokožku v oblasti plenek, který obsahuje oxid zinečnatý a včelí vosk, díky nimž má ochranné a regenerační účinky. Je balen v 75 ml tubě, která je velmi praktická všude se vejde a dobře se nanáší. 
 • Co nesmí chybět v kabelce každé maminky? No přeci zvlhčené ubrousky, jedny pro podrážděnou pokožku a druhé pro zjemnění pokožky. Nikdy se mi u cizích značek nestalo, že bych tahala ubrousek a vytáhla jen jeden, zde můžu pouze a jen chválit. Krásně se vytáhne jeden ubrousek a druhý zůstane v balíčku přichystaný na další použití. Krásně zjemňují pokožku a nejsou příliš nasáklé a ani tak parfémované, což oceňuji obzvlášť při nanášení ochrany krémů na zadeček, kdy pokožka není mokrá a krém tak zůstane nanesený, kde je zrovna potřeba. 
 • Poslední, ovšem důležitou součástí, jsou podložky pod miminko, ať už při návštěvě pediatra, po koupání nebo jen tak na cesty. U nás našel své místo, a to při koupání, kdy skvěle posloužil jako podložky pod ručníkem. Nijak neklouže a skvěle zadržuje veškeré tekutiny při jakékoliv nehodě a že jsme je s malou párkrát už zažily :relaxed: Hlavně po koupání. 
 • Všechny výrobky obsahují přírodní složky. Většinou vyhledávám výrobky bez vůně, ale výrobky Linteo Baby voní tak přirozeně a jemně, že mi jejich vůně vůbec nevadí, ba naopak se mi velmi líbí. Dětská kosmetika Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským se může použít na malé miminko hned od narození. A velkou výhodou je i to, že tuto kosmetiku můžete používat společně s vaším miminkem, a tím sjednotit vaše vůně. Na těchto produktech je vidět, že jsou promyšlené a fungují skvěle jako celek. U nás doma se velmi osvědčily a používá je moje malá dcera i já osobně.

#test_linteobaby  #recenze

Čti celý článek
monca206
8. kvě 2019 Čtené 11x

Když nás s Kubíčkem (2,5 m) vybrali na testování kosmetiky Linteo Baby, moc jsme se těšili. Protože používáme jejich ubrousky a vatičky do uší už delší dobu, takže nám tato značka úplně cizí nebyla. Jenže když balíček přišel, tak Kubíček spinkal. Vybalila jsem tedy balíček sama a v něm našla:

 • Dětské vlhčené ubrousky Pure & fresh.
 • Dětské přebalovací podložky 5 ks o rozměrech 60 x 60 cm.
 • Dětské vlhčené ubrousky Soft & cream.
 • Mycí mléko a šampon s Bio měsíčkem lékařským.
 • Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek s Bio měsíčkem lékařským.
 • Tělové mléko s Bio měsíčkem lékařským. 

Večer hned moji kluci (musel zkusit i starší bráška Ondra 10 let, který má od narození na zádech takové divné pupínky), museli vyzkoušet mycí mléko a šampon, které krásně vonělo, konzistenci mělo krémovou a hrozně moc jemné pěny i při malinkém množství. Po rozetření krásně jemné, oba moji kluci mají citlivou pokožku, takže jsem se trochu bála, ale byla jsem mile překvapena, protože ani jednomu mycí mléko nevadilo. Ondra měl záda také lepší (asi po třech dnech používání). Plus je, že mycí mléko obsahuje i šampon a nemusím řešit další produkt na vlásky.

Tělové mléko s měsíčkem lékařským. Jemně vonělo, při malém množství se hůře roztíralo, stačilo ale přidat. Vůbec není mastné, což jsem byla překvapena. Rychle se vsakuje do pokožky, kluci byli jemnoučcí a voněli tak krásně. To jim vydrželo až do dalšího koupání. Nevím, zda za to mohlo mycí mléko nebo tělové mléko, ale šupinky z vlásků šly mladšímu vyčesat krásně, což je vážně super!

Přebalovací podložky. Na první pohled hezké, pevné, velikosti na přebalovací pult tak akorát.Kubíček je otestoval pořádně a podložka neprotekla ani se netrhala a krásně vše vsákla, takže za nás super.

Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek. Hned se mi líbilo jeho malé balení, do kabelky úplně dělaný, takže si ho bereme i na cesty. Lehce se vytlačuje, jde namazat i na vlhký zadeček, což je u některých krému nemožné. Kubíček je narozený předčasně, takže použití krému a ubrousků si musím dvakrát rozmyslet. Zatím mu skoro každý krém vadil, má červený zadeček hned, jak se nepřebalí okamžitě a s použitím krému je to vždy jen horší, takže jsem byla zvědavá, zda to dopadne stejně. Velké překvapení bylo, když jsem při dalším přebalení našla zadeček v pořádku, žádné červené fleky a nic podobného, krásně čistý zadeček. Krém tedy budeme používat zase a zase, protože za nás je opravdu zatím jediný který malému nevadí a navíc mu pomohl. I Kubíček se tomu divil :joy:

Dětské vlhčené ubrousky Pure & fresh. Na podrážděnou pokožku. (Ty modré ) 80 ks

Jak jsem už zmínila, tyto ubrousky používáme už delší dobu. Malému zadeček nijak nedráždí narozdíl od značek jiných. Nejsou ani moc mokré ani mastné, jsou jen trošičku slabší, velikostí tak akorát, hezky voní, vytahují se dobře i jednou rukou a mají plastové zavírání, takže ubrousky nevyschnou. 

Dětské vlhčené ubrousky soft  & cream pro zjemnění pokožky.

( Červené ) 72 ks

První mi vadilo, že namají plastové zavírání, ale pouze takové to průhledné, co se přilepí. Ubrousky mi vůbec nevoní, jsou vlhké dostatečně, aby odvedly svou práci. Na omak mi byly nepříjemné. Ale malému na zadeček také nijak nevadily. Při vytahování z obalu (jednou rukou) vytáhnete půl balení najednou a když už se povede vytáhnout jeden, má asi tak půl metru ,protože se při vytahování natáhne do délky. Jsou slabé a jelikož chybí plastové zavírání tak ubrousky rychle vyschnou. Za sebe bych tyto ubrousky nedoporučila.

Závěrem bych chtěla za sebe i své dva kluky moc poděkovat za možnost kosmetiku Linteo Baby otestovat. Určitě si u nás své místo najdou tyto produkty: mycí mléko a šampon, tělové mléko, přebalovací podložky a náš top, ochranný krém na pokožku v oblasti plenek.

A protože klukům nic z testovaných produktů nevadilo, ba naopak jsem zaznamenala zlepšení u obou dětí, ať už to byl Kubíčka zadeček a vlásky, a nebo Ondrova pokožka. Kosmetiku Linteo Baby mohu doporučit!  :two_hearts:

www.linteo.cz

#test_linteobaby

#recenze

Čti celý článek
katkamal
8. kvě 2019 Čtené 8x

Když jsem od Koníka dostala právu, že budeme s Anetkou testovat, měla jsem obrovskou radost - naše první testování, jupí! Moje radost byla o to větší, že se jednalo o českou kosmetiku Linteo baby, což je kosmetika, kterou znám z obchodů, z reklam, ale osobní zkušenosti jsem s ní měla minimální.

Když nám kurýr přivezl balíček, měla jsem fakt radodst skoro jako o Vánocích :slight_smile: S vybalením balíčku mi pomohl starší syn Filípek, který všechno pečlivě vyndal, okoukl a pak zabavil krabici a ty zelené polystyrenové vycpávky a šel z toho stavět domeček :D

Co všechno balíček obsahoval? 

Dětské přebalovací podložky Linteo
Vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and cream
Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and Fresh
Tělové mléko s Bio měsíčkem lékařským
Mycí mléko a šampons bio měsíčkem lékařským 
Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek s Bio měsíčkem lékařským Hned jsem otevřela tělové mléko, abych si přičichla, protože vůně je pro mě to, co dělá první dojem. A musím říct, byla to láska na první pohled, teda první přičichnutí :D Krásná, jemná, nevtíravá bylinková vůně, to se snad ani popsat nedá, to se musí vyzkoušet :slight_smile: 

Se samotným testováním jsme začaly hned první večer. Vyzkoušely jsme Mycí mléko a šampon Linteo baby s Bio měsíčkem lékařským a následně i Tělové mléko s Bio měsíčkem lékařským. Oceňuju, že šampon a mycí mléko jsou 2v1. Konzistence je jemná, příjemná, jemně pění, dobře se roztírá. Po týdnu používání Anetce zmizela seborea z vlásků, což je super, nic jiného nám tak dobře a rychle zatím nezabralo.


Tělové mléko je také velmi jemné, dobře se roztírá, poměrně rychle se vsakuje a pokožka po něm zůstává hezky jemná. Anetka pak nádherně voněla ještě hodně dlouhou dobu. A zklidňující účinky můžu také potvrdit, Anetka po koupeli spinkala jak dřevo :D

Dalším produktem k testování byly vlhčené ubrousky Linteo baby soft&cream s Bio měsíčkem lékařským a současně s nimi jsme vyzkoušely Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek s Bio měsíčkem lékařským. Ubrousků je v balení 72 ks. Jsou jemné, příjemné na dotek a nejsou příliš převlhčené, což je super. Jemně, hezky voní. Zvládly hladce šetřít všechno, co bylo potřeba. Oproti jiným ubrouskům mi přijdou maličko menší, ale přiznám se, že jsem to přesně neměřila :slight_smile: Každopádně na jedno setření pořádné "nálože" nám stačily dva, maximálně tři, což je stejně, jako u ubrousků jiných značek.


Krém jde z tuby lehce vytlačit, má příjemnou konzistenci i vůni (ten měsíček je fakt parádní), snadno se roztírá. Je v tubě s obsahem 75ml, takže se hezky vejde do každé tašky. Po 14 dnech užívání se Anetce neudělala jediná opruzenina, neměla žádnou vyrážku nebo jinou alergickou reakci, takže za nás velká spokojenost.

Přebalovací podložku jsme vyzkoušely celkem třikrát. Jednou po koupání, jednou u babičky a jednou na místní akci, kde jsem Anetku přebalovala v opravdu polních podmínkách :D 


Podložka je hodně pevná, takže opravdu neproteče, je skladná, takže se lehce vejde do tašky, a jako bonus je i designově moc hezká. I přes opakované používání krásně drží tvar, nemuchlá se. 

Posledním produktem k testování byly Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and fresh. V balení jich je 80 ks a jejich největší výhodou je pro mě to, že mají zaklapávací uzávěr, takže opravdu nevyschnou. Obsahují výtažky z aloe vera, jsou tak akorát vlhké, poměrně pevné, dobře se vytahují, na můj vkus jsou ale až moc navoněné. Nicméně, a to je nejdůležitější, mojí malé modelce "sedly", nemá po nich žádnou vyrážku nebo jinou negativní reakci, zadeček je po utření hezky jemný.

Svou funkci plní skvěle a díky praktickému uzávěru jsou super hlavně na cestování. Poradí si i s hooodně špinavou pusou a fleky od zmrzliny, což otestoval Filípek :D

Musím říct, že jsem v průběhu celého testování byla hodně mile překvapená. Kosmetika je opravdu šetrná, příjemná na používání, voňavá, a jak jsem koukala v obchodě, i cenově dostupná. Takže i když naše testování skončilo, Linteo u nás doma rozhodně nekončí. Děkuju Koníkovi za tuhle možnost a firmě Linteo za výrobky, které už teď máme moc rádi. 

#test_linteobaby 

#recenze

Čti celý článek
romanavitkova
8. kvě 2019 Čtené 12x

Když jsem dostala informaci o tom, že se bude testovat kosmetika Linteo Baby, řekla jsem si, že to vyzkouším a napíšu :slight_smile: A hle, ono to vyšlo, byli jsme vybráni. Tím pádem jsme měli možnost 14 dní testovat produkty od této české značky.

V balíčku mě čekaly tyto produkty: 

 • Dětské přebalovací podložky Linteo
 • Vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and cream
 • Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and Fresh
 • Tělové mléko s Bio měsíčkem lékařským
 • Mycí mléko a šampons bio měsíčkem lékařským 
 • Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek s Bio měsíčkem lékařským                                                                 

Doma používáme více druhů kosmetiky, takže nejsem zastánce mít vše od jedné značky, jelikož pokaždé od někoho něco dostaneme a jsem za to vděčná ... Ale nyní jsem dcerku (1 měsíc) a syna (2 roky) ošetřovala pouze touto kosmetikou.

První, co jsem mohla vyzkoušet, byl Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek s Bio měsíčkem lékařským. Musím říct, že mě krém velice nadchl. Oproti ostatním krémům, co máme na opruzeninky, se krásně rozmazává a má velice příjemnou vůni. Velikosti je tak akorát i do kabelky na cesty, ale klidně bych uvítala i větší balení. Za celých 14 dní, co jsem krém používala, jsem u dcery nenašla ani známku opruzenin, u syna se to po použití zmírnilo, až se opět ztratily. 

Přebalovací podložky nepoužívám, proto jsem byla ráda, že je můžu vyzkoušet. Mají nádherný desing a velikostně jsou menší než ty, které se prodávají v lékárnách apod. Jsou krásně savé, to máme také odzkoušeno, protože dcerka vždy po koupeli se ještě prokopává a občas má "nehodu" a hezky to vše vstřebalo.

Mycí mléko a šampon s bio měsíčkem lékařským je opravdu úžasný. Přidala jsem to do vany a vytvořila se krásná voňavá pěna, takže jsem již nemusela přidávat na ruce, houbičku a jenom jsem v tom děti hezky umyla. Plus je, že se to dá použít i jako šampon, takže nemusíte mít 2 produkty - 1 na tělo a 1 na vlasy.

Tělové mléko s Bio měsíčkem lékařským jsem vyzkoušela i já. Krásně se roztírá a vstřebává se velmi rychle, takže není nic mastné jako u olejíčku a podobných produktů od jiných značek. 

Poslední, co jsme mohli všichni doma testovat, byly Vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and cream a Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and Fresh. Oboje ubrousky známe velice dobře, již je používám řadu let a jsem s nimi maximálně spokojená. Ubrousky Baby soft a cream jsou tak akorát mokré a s příjemnou vůni. Nevýhodou oproti ubrouskům Pure and Fresh je v tom, že nemají plastové zavírání a tímpádem můžou rychleji vyschnout, když se dobře nezalepí. Jinak jsou oboje ubrousky u nás využívany na vše.

Na závěr musím říct, že jsem byla velice mile překvapena, že veškeré produkty od této značky byly přijmné, voňavé a nad mé očekávání. I nadále budu pokračovat v užívání této kosmetiky. Obě děti po užívání kosmetiky neměly sebemenší problém s pokožkou a měly spíše zlepšení - syn opruzeninky. S testování jsem maximálně spokojená a ještě jednou moc děkuji za možnost vyzkoušení.

#test_linteobaby  #recenze

Čti celý článek
denny27
6. kvě 2019 Čtené 36x

Máte rádi voňavá miminka? A dáváte raději přednost české kosmetice?

S Tobiaskem (6m) jsme měli tu možnost otestovat produkty Linteo Baby od české firmy z Lanškrouna a rádi bychom se s Vámi podělili o naše dojmy a postřehy.

Balíček přivezl kurýr zrovna ve chvíli, kdy Tobiasek spal. A vzhledem k tomu, že se testování týkalo hlavně jeho, tak jsem na něj poctivě čekala, až se vzbudí a obsah balíčku se mnou prozkoumá. Dorazilo k nám: 

 • mycí mléko a šampon s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml
 • tělové mléko s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml
 • ochranný krém na pokožku v oblasti plenek s Bio měsíčkem lékařským, 75 ml
 • dětské vlhčené ubrousky Soft & cream, 80 ks
 • dětské vlhčené ubrousky Pure & fresh, 80 ks
 • přebalovací podložky 5ks o rozměrech 60 x 60 cm

A jak se nám testovalo?? 

Každý večer jsem Tobiaskovi napustila teplou vodu do vany a přilila MYCÍ MLÉKO A ŠAMPON. Stačilo opravdu málo a mléko se krásně napěnilo. Kdybych měla popsat konzistenci mléka na dotek, tak mi přijde takové mastné, ale v rukou se ihned rozetře a krásně voní. Na vlásky jsem nalila vždy zvlášť a hlavičku omyla. U této procedury jsem byla hodně zvědavá, zda mléko pomůže Tobikovi od seborey.

Výsledek?

Naprosto ohromující. Seborea z vlásků zmizela. Za mě obrovské plus. Co bych vylepšila, tak je uzávěr lahvičky. Párkrát se mi stalo, že jednou rukou jsem neotevřela jen víčko, ale odpadl mi celý vršek. Moc dobře nedrží. Výrobek je vhodný i pro používání v těhotenství a po porodu, s cílem sjednotit vůni matky a dítěte.

Po koupání následovalo mazání TĚLOVÝM MLÉKEM. Mléko je na dotek jemné, dobře se roztírá, hydratuje, nezůstávají po něm žádné fleky a opět nádherně voní. Obsahuje certifikovaný extrakt z Bio měsíčku lékářského. Po celou dobu mazání se Tobikovi vrátila do tvářiček jeho přírodní barva a když jsem po 14 dnech od začátku testování kontrolovala jeho záda, tak dokonce zmizel i takový suchý nevzhledný flek. Opět obrovské plus. I tady je výrobek vhodný pro používání v těhotenství a po porodu, s cílem sjednotit vůni matky a dítěte.

Co ovšem nezafungovalo, tak zklidnění jeho mysli před spánkem. Tu měly uvolnit bylinné výtažky z rozmarýnu, tymiánu a levandule. A u našeho Tobika se tohle míjelo účinkem.

OCHRANNÝ KRÉM NA POKOŽKU V OBLASTI PLENEK se pěkně roztírá, je jemný a voní. Navíc zklidnil synovu zarudlou pokožku, kterou měl ještě před samotným testováním produktů.

DĚTSKÉ VLHČENÉ UBROUSKY PURE & FRESH obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. S nimi jsem spokojená. Mají příjemnou vůni, drží svůj tvar, Tobikovu pokožku nedráždily a mají plastové uzavíratelné víčko, takže nevysychají.

DĚTSKÉ VLHČENÉ UBROUSKY SOFT & CREAM jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského. Čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin.

Vůně je o něco horší než u modrých ubrousků, ale dá se snést. Po vytáhnutí ubrousek nedrží tvar, ale nebrala bych to zase jako uplné negativum. Obal je bez plastového víčka, ale mě osobně to třeba nevadí. Tobikovi vyhovují, ale přiznám se, že jsem je používala více na čištění domácnosti, než na jeho pokožku.

DĚTSKÉ PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY CARE & COMFORT jsou jemné a dají se dobře složit. Za celou dobu testování jsem použila jedinou podložku a opravdu jen na cestu k doktorce, ven a k babičce. A za tu dobu ji Tobi nijak nepročůral, takže savost nemohu posoudit.

Abych to shrnula, tak za nás kosmetiku Linteo Baby doporučuji. Je opravdu šetrná k pokožce, voní, mléka se dobře roztírají, k nanesení na tělo stačí málo. Pokud se chcete dozvědět o kosmetice ještě něco více, tak navštivte jejich stránky www.linteo.cz , kde najdete i další produkty z řady Linteo Baby. Koukala jsem, že mají i pěnu do koupele, olej po koupeli a další.

PODĚKOVÁNÍ

Děkuji týmu Modrého koníka, že nás vybrali k testování, dále děkuji mému partnerovi, který nám posloužil jako dvorní fotograf v koupelně a i své dceři Karolínce, která nás s Tobikem také vyfotila.

#test_linteobaby
#recenze

Čti celý článek
krteczech
6. kvě 2019 Čtené 112x

Konečně se na nás usmálo štěstí, a měli jsme možnost testovat s Koníkem. Testovali jsme 14 dní českou kosmetiku Linteo Baby. V balíčku jsem našla:

 • Dětské přebalovací podložky Linteo Baby 5 k
 • Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and Fresh 80 ks (dále jen Modré ubrousky)
 • Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks (dále jen Červené ubrousky)
 • Tělové mléko Linteo Baby s Bio měsíčkem lékařským 
 • Mycí mléko a šampon Linteo Baby s Bio měsíčkem lékařským
 • Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek Linteo Baby s Bio měsíčkem lékařským

Modré ubrousky velice dobře znám a tak jsem zkusila, jestli se kvalita změnila nebo ne. Hned jsem zjistila, že je vše tak, jak si  pamatuji. Jako kladné hodnotím plastové zavírání. Ubrousky díky tomu nevysychají, praktické je to do tašky (někdy se mi ubrousky odlepí a mám od toho na tašce pak flek, to tady nehrozí). Modré ubrousky příjemně voní a pokožka na ubrousky reaguje příznivě, není zarudlá ani se neobjevila vyrážka.  

Negativně hodnotím jejich pěnivost. Ubrousky jsou dost nasáklé a tak hodně pění a přijde mi, že je po nich pokožka ulepená. 

Červené ubrousky mi nesedly hned po otevření. Moc výrazná parfumace, struktura obrousku (měla jsem pocit, že obsah plenky mi skončí na ruce), k otření zadečku jsem jich použila víc než modrých a nebo ubrousků jiné značky. Tyhle ubrousky bych určitě nedoporučila. Kladně však hodnotím to, že na pokožku opět nemají žádný negativní vliv. 

A teď výrobky, které si u nás doma na 100% najdou své místo

Podložka je bezvadná a nemám jí co vytknout. Pevná, skladná, neuvěřitelně savá a krásně vypadá. Oceňuji to, že když ji dítko neznečistí, krásně se složí do původního tvaru, který se krásně vejde do přebalovací tašky. Využili jsme ji nejen na cestu k lékařům, ale také doma. Tento výrobek vřele doporučuji a to jinak tyhle podložky vůbec nemusím, protože jsem s nimi dosud neměla dobrou zkušenost. U téhle podložky se nemusíte bát, že neudrží to, co má. 

Mycí mléko a šampon dělá neuvěřitelnou pěnu. Stačí ho opravdu maličko dát do vaničky a napustit vodu. Pěna je bohatá, neštípe do očí, krásně voní a vydrží celou dobu koupání. 

Po koupání jsem vždy použila tělové mléko. Má stejné jemnou a úžasnou parfumaci, jako mycí mléko a šampon. Maličký tak voněl po bylinkách. Mireček má velice suchou kůži se sklony k ekzému. Kosmetika ho však nedráždila, kůže byla příjemná na dotyk, nebyla zarudlá. Prostě mu kosmetika velice sedla. Zkusila jsem ji i na staršího, který nemůže téměř žádnou kosmetiku. Jakmile jsem někdy na něj použila něco s parfémy, ihned se objevil ekzém. To se ale s kosmetikou Linteo Baby nestalo. Byla jsem příjemně překvapená já i Jára. Byl rád, že se může koupat v bohaté pěně, což u něj bohužel nelze. Pro srovnání dávám foto PŘED a PO užití kosmetiky. Srovnat můžete sami.

Posledním testovaným výrobkem byl Ochranný krém. I ten mohu jen doporučit. Stačí opravdu maličké množství viz. foto a krém se krásně rozetře. Příjemná vůně i struktura, vyhovující velikost, skutečně dobře funguje na opruzeniny. Zrovna bylo dost teplo a tak se náš špekáček oprudil celkem dost a krém si s tím hravě poradil. 

Celkově musím kosmetiku Linteo Baby zhodnotit VELICE PŘÍZNIVĚ! Byla jsem velmi mile překvapená, že se na našem trhu dá sehnat cenově dostupná, česká, voňavá a přitom šetrná kosmetika. Dosud jsem znala jsem ubrousky a o jiných výrobcích jsem neměla ani potuchu. Jsem ráda, že jsme se synem byli na testování vybraní a rozšířili jsme si obzory. Určitě si u nás doma kosmetika našla své místo a už mám vybraný i jiný produkt této řady. 

Jestli se o ní něco chcete dozvědět více, mrkněte na http://www.linteo.cz , tam se o kosmetice dozvíte mnohem víc. 

HANKA A MIREČEK 

#test_linteobaby 

#recenze 

Čti celý článek
beruska125
6. kvě 2019 Čtené 20x

Měli, teda vlastně měly jsme (my holky) tu možnost vyzkoušet českou kosmetiku Linteo Baby. Balíček nám dorazil od přepravce a my mohly začít s rozbalováním a testováním :slight_smile:

Co se týče kosmetiky, jsem hodně vybíravá, a o to více, pokud se jedná o kosmetiku pro miminka. Sama jsem ekzematik (ale momentálně bez potíží) a děti mají sklon k atopii po mně. Mám své osvědčené značky a taky razím zásadu "méně je více". Myslím, že pro citlivou pokožku je to lepší.

Mycí gel je hodně krémový, skoro bych řekla napůl mýdlo, napůl tělové mléko. Zdá se mi, že nevysušuje a rozhodně nedráždí pokožku. Zkoušela hlavně Ema (3 měsíce) ale taky já, je opravdu příjemný.

Tělové mléko má příjemnou jemnou vůni, žádná silná parfemace. Malá po něm měla jemnou pokožku bez jakéhokoli začervenání. Jinak jsem jí ho spíše zabrala já a mohu ho pasovat na své momentálně nejoblíbenější tělové mléko.

Krém na opruzeniny jsme použily párkrát, malá naštěstí opruzeniny nemá a já ji preventivně nemažu. Je to mast s obsahem zinku, takže ideální na opruzeniny a podobné potíže. Mast trochu hrudkuje, ale to mi dělaly i jiné krémy s obsahem zinku.

Přebalovací podložka je opravdu krásně tenká a prošívaná takže si zachovává svůj tenký tvar. Krásně se vejde do kabelky.

Vlhčené ubrousky jsou také jen jemně parfemované a nedráždí pokožku. Ty modré jsou pocitově "mokřejší", červené spíše více olejové a texturou více "látkové". Oboje se osvědčily a nezpůsobily žádné začervenání.

Celkově jsem opravdu mile překvapená. Tato kosmetika podle mě opravdu bude vyhovovat i dětem s citlivou pokožkou. Je jen jemně parfémovaná a nedráždivá, velice jemná a cenově výhodnější než jiné ověřené značky :slight_smile:

#test_linteobaby  #recenze

Čti celý článek
viky17
5. kvě 2019 Čtené 20x

Do testování produktu zde na Koníku se moc nezapojuji, protože moc produktů mě zatím neoslovilo. Většinou se nejedná o moc ekologické, nebo dokonce čistě přírodní výrobky, proto jsem až nyní zkusila štěstí a do testování jsem se s nejmladší Zuzankou (a vlastně i kluky) zapojila a přálo nám štěstí.

V balíčku na testování dorazily plenky Muumi Baby, přebalovací podložky Helmi Baby a vlhčené ubrousky Helmi Baby.

Na všechny děti jsem vždy používala ekologické pleny, ne všechny ale naplnily mé očekávání, některé smrděly, jiné byly moc "igelitové". Plenky Muumi splňují mé požadavky, jsou bez alergenů, parfemace, ftalátů, ropných derivátů, chloru. Jsou prodyšné, bělené kyslíkem, vyráběny pouze z certifikované BIO finské celulózy, jsou plně kompostovatelné. Jsou velice příjemné na dotek, nezvykle tenké (což mě zarazilo, protože takové tenké pleny jsme ještě nikdy neměli), nesmrdí, pojmou až neskutečně velké množství tekutin. Pleny jsou potištěné obrázkem, snad byly použité ekologické barvy(?).

Pleny jsou super savé, vydržely bez problémů celou noc a zvládly sebevětší nálož. Nikdy nebyla žádná nehoda, zadeček byl bez opruzení. Pro citlivou pokožku mohu jen doporučit.

Testovali jsme i přebalovací podložky - jendorázové, opět ekologické, bez zbytečné zátěže pro pokožku i přírodu. Jsou dostatečně velké, hebké, savé, bez zbytečného potisku. Jednorázové podložky moc nepoužíváme, využili jsme jen jednu, ale na cestování se určitě využijí i ostatní.

Jako poslední jsme testovali ubrousky, ze kterých jsem nadšená. Nejsou nějak výrazně parfemované, nejsou napěněné, moc mokré ani suché, jsou bez alkoholu a barviv, jsou hypoalergenní. Pokožka zadečku je snesla hezky, i když většinou používáme vodu. Dokonce jsem je venku použila i na ruce a obličej u kluků a i když jsem měla trochu obavy z reakce, vše bylo naprosto v pořádku.

K ubrouskům i plenám se určitě vrátíme. Se všemi produkty jsme byli moc spokojeni.

#test_muumi #recenze

Čti celý článek
rebe AMBASADORKA
5. kvě 2019 Čtené 41x

Jasminka je moje třetí miminko a i u ní preferuji látkové plenky. Moc se mi líbí vědomí, že má zadeček ne jako, ale doslova v bavlnce. Vždycky, když ji balím do čisté, suché plenky, vyprané v ekologickém pracím prostředku, mám dobrý pocit, že pro ni dělám to nejlepší. Ale co si budeme povídat, jsou situace, kdy jsou jednorázové plenky k nezaplacení. Do šátku, na dlouhý výlet, na víkendovou návštěvu… Se třemi dětmi mám u sebe vždy zavazadlo jako do pralesa, tak oceňuji malou, skladnou plenku, kterou po použití vyhodím. Ale svou oblíbenou značku jsem hledala dlouho – a vlastně pořád úplně nenašla. Takže tohle testování přišlo jako na zavolanou.

Plenky Muumi baby

Plenky jsou vyrobené z certifikované celulozy, bělené pouze kyslíkem. Značka se při výrobě velmi zaměřuje na ekologii a na co nejmenší dopady na životní prostředí. Výroba nezpůsobuje žádné emise (teplo vzniklé při ní se využívá na vytápění výrobní haly), obaly jsou recyklovatelné nebo hořlavé. Od roku 2009 se navíc snaží o zvýšení biologické odbouratelnosti plenek, jinými slovy, aby co největší část plenky mohla být kompostována.

To všechno na mě dělá velký dojem. Taky se mi líbí příběh, který za značkou stojí – rodinnou firmu založil tatínek, jehož synkovi látkové plenky nedělaly dobře. Nebo ten pohádkový šminkový design. A co je pro mě úplně nejdůležitější – jsou bez alergenů, parfémů a jiných škodlivin a jsou testovány i pro miminka s citlivou pokožkou.

Po rozbalení balíku jsem uvítala smysluplné umístění plenek přehybem nahoru. U spousty značek jsou plenky umístěny okrajem nahoru, takže je dost obtížné vyjmout pouze jednu plenku.

Další věc, která mě zaujala, je skládání na třetiny. Díky tomu na plence nezůstává ostrý sklad mezi nožičkami jako u jiných značek a plenka se snáze rozkládá a vkládá pod zadeček.

Moc se mi nelíbí celoplošný potisk, mám raději bílé plenky, protože mi připadá zbytečné zatěžovat celý řetězec ještě barvami. Ale po všem, co jsem se o značce dozvěděla, asi alespoň nemusím mít obavy z případné škodlivosti barev.

Plenka je spíš drobnější. Ve srovnání s DM babylove nature, které momentálně používáme, je o kus nižší i užší. Takže jsem si při přebalování musela dát záležet a pěkně ji upravit, aby se díly na bocích překrývaly. I tak jsme párkrát měly nehody a plenka protekla. Vzhledem k četnosti i velikosti nálože by asi protekla ledasjaká plenka. Naopak velmi pozitivně hodnotím, že navzdory tomu, že Mínce asi rostou zoubky a kakala opravdu často, neobjevily se opruzeniny, ani náznak zarudnutí pokožky.

Celkově jsem byla moc spokojená a myslím, že mumínky neměla Mínka na bříšku naposledy. Vzhledem k vyšší ceně a menší dostupnosti to ale asi nebudou plenky „na běžné nošení“, spíš na delší cesty autem, do šátku nebo na noc – prostě na delší dobu, kdy není možné malou hned přebalit. V takových situacích citlivost plenky k pokožce zvítězí nad vyšší cenou. Na procházky nebo víkend na chalupě asi zůstaneme u výrazně levnějších „babylovek“.

Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky si nikdy cestu k mému srdci nenašly, používám je výhradně po velké události v plence mimo domov, kde není možnost umýt malou pod vodou. Takže spotřebu máme opravdu minimální. Ale v přebalovací tašce je mám pořád, to zase ano. Teď už Helmi baby :slight_smile:

Ubrousky jsou vyrobeny šetrným způsobem z finské celulozy, bez chemických látek a škodlivin a jsou plně kompostovatelné. Mají o něco větší rozměr než běžné ubrousky, to mě po prvním vytažení zarazilo. Ale je pravda, že díky tomu lze špinavý zadeček očistit pohodlněji i s jediným ubrouskem, jak mám ve zvyku. Na utírání rukou nebo pusinky by mi asi připadaly zbytečně velké, ale na to je používat nemíním.

Ohledně ceny i dostupnosti pro ně platí to, co pro plenky Muumi: jsou dražší a nejsou dostupné v běžné síti drogerií, jen v Ezopech. To tedy ještě navyšuje cenu o poštovné. Počítám ale, že mi můj balíček vydrží až do konce plečkovacího období, takže to jim ráda odpustím. Jinak jsou skvělé.

Přebalovací podložky Helmi baby

K téhle položce na seznamu k testování jsem byla nejskeptičtější. Mám doma dva neotevřené balíky podložek, které jsem před porodem nepromyšleně objednala k výbavě. Když jsem měla první miminko, spotřebovala jsem jich totiž obrovské množství. Podložku jsem měla na přebalovacím pultu, dcerka se mi na ni při přebalování často počůrala a já ji musela vyhodit. Dnes bych si za tu spoustu zbytečného odpadu nejraději nafackovala.

Když jsem přebalovala synka, naučila jsem se dávat mu čistou plenku pod zadeček ještě předtím, než jsem vyndala počůranou, takže počet počůraných podložek se zásadně zmenšil.  Pod Jasminku už vkládám froté ručník, který při znečištění s klidným svědomím hodím do pračky. Podložku už vozím jen na cesty a v tašce mám stále tu první, kterou jsem dostala jako vzorek v porodnici.

Když jsem ale rozbalila balík podložek Helmi, zjistila jsem dvě zásadní věci: podložek je v balení pouze šest. To je sice vzhledem k ceně balíku dost málo, na druhou stranu to samo o sobě nesvádí k tvorbě zbytečného odpadu, člověk je na ně opatrnější. Hlavně mají ale parádní rozměr: 58 x 60 cm. Nejsou zbytečně velké, tak akorát pod přebalovaný zadeček. Když se ale stane nehoda, není potřeba vyhazovat obří podložku, která je na většině plochy stále čistá. Až ji tedy budu vyhazovat, nebudu mít tak černé svědomí jako u těch obrovských. Jsou hebké a příjemné a stejně jako ubrousky velmi ekologické – budu je tedy používat moc ráda.

Celkové zhodnocení

Z testování mám celkově velkou radost. Ubrousky a přebalovací podložky se osvědčily a krmě ekologie a šetrnosti k pokožce jsem s nimi byla i celkově moc spokojená. Navíc mi nejspíš vystačí až do konce plenkovacího období. Plenky určitě ještě dokoupím, byť ne na běžné denní nošení. Kvůli ceně bych je ale sama nejspíš nevyzkoušela. Díky testování vím, že ta investice má smysl a nebudu se jí bát.

#test_muumi #recenze

Čti celý článek
leniluki
5. kvě 2019 Čtené 18x

Do testování jsme byli vybráni jako náhradníci, o to větší bylo mé překvapení, když se @konik­_testuje ozval s touto krásnou zprávou. A nemohl si vybrat lépe, zrovna jsme se těšili na týdenní pobyt na Valašsku, kde jsme celou výbavu s Mikuláškem (2 roky) a ubrousky i s Matějem (4 roky) pořádně otestovali.

A co nám tedy dorazilo?

 • Plenky Muumi Walkers (vel.5)
 • Přebalovací podložky Helmi (6ks)
 • Vlhčené ubrousky Helmi (64ks)

Na produkty značky Muumi a Helmi člověk nenarazí jen tak. V běžných obchodech a drogeriích je v regálech nenajdete. Nejpravděpodobněji se s nimi setkáte na internetu, pokud hledáte ekologické jednorázové plenky a pomůcky k přebalování. A těmi Muumi jsou. Celkově jejich značka i firma fandí ekologii, tak kdo se ubíráte touto cestou, určitě mrkněte na jejich stránky, kde najdete informace i o všech dostupných výrobcích.

Plenky Muumi Walkers No.5

Tyto plenky jsou určené pro děti s hmotností 7-15kg, které už jsou zvídavé a neustále v pohybu,  jsou dostupné ve dvou baleních, po 20 nebo 40 ks, přičemž cena za jeden kus se pohybuje v rozmezí 10-13 Kč.

Jedná se o natahovací kalhotkovou plenku, tudíž jsou výborné, pokud už jsou děti šikovné, snažíme se je odplenkovat nebo si samy občas řeknou, že se jim chce :slight_smile: V tomto případě stačí plenku pouze stáhnout pod kolínka a poté opět natáhnout zpět. Nasazují se i sundávají lehce, v případě, že je plenka již znečištěna, jednoduše ji po stranách roztrhneme, zabalíme a zajistíme obsah lepícím proužkem, který je v zadní části plenky.

Jsou neskutečně savé, přes noc bez problému vydrží, aniž by protekly a stolici také drží pěkně. Za celou dobu používání neprotekly ani jednou. Na plenkách najdeme ilustrace z pohádek Tove Janssonové, u nás to byl samotný Mumínek a Ferka nebo Ňuf :slight_smile:

Vlhčené ubrousky Helmi

Z vlhčených ubrousků jsem byla nadšená. Žádné převoněné, napěněné, velmi mokré či naopak suché ubrousky, ale opravdu vše tak akorát. Jsou bez parfemace, alkoholu a barviv, vhodné také na obličej či ekzematickou pokožku a jsou hypoalergenní.

A dokonce se vytahují krásně po jednom kousku (výjimečně jsem vzala omylem dva), což ocení mnoho maminek. Nebo aspoň já jsem byla nadšená. Nesnáším, když se u rozbaleného dítěte, které zdrhá z podložky a máchá rukama, musím ještě rozčilovat s nespolupracujícími ubrousky.

Zvládnou hezky setřít všechny nečistoty, včetně rukou od mokrého písku, hlíny, čokolády a nemusela jsem se bát je použít ani na obličej, kde se synovi dělá ekzém.

Ovšem cena je 139 Kč/balení, které obsahuje 64 ks ubrousků, což je pro mnoho maminek docela drahá záležitost a může to od jejich používání odrazovat.

Přebalovací podložky Helmi

Vy, co máte starší děti, dokážete si představit, jak asi přebalování na podložce vypadá. Položíte dítě a než stihnete obléct čistou plenku, je podložka na opačném konci pokoje než dítě. Ale vyzkoušeli jsme a na omak jsou velmi příjemné, hypoalergenní, velikostně tak akorát (58 x 60 cm) a baleno po 6 ks. Cena za balení je 139 Kč.

Takže za nás celkově: ANO :slight_smile: My jsme byli moc spokojeni a děkujeme, že jsme se mohli tohoto testování účastnit :slight_smile:

#test_muumi #recenze

Čti celý článek
roseofnight
4. kvě 2019 Čtené 30x

Juchůůů, vybrali nás! Díky moc, Koníku! Mumíní plenky jsem už jednou zkoušela s dcerou a byla jsem velmi spokojená, proto jsem se na tohle testování strašně těšila!

V testovacím balíčku nám dorazilo:

- balení plínek Muumi Baby velikost 4 (7 - 14 kg). Cena přibližně 450 Kč podle eshopu. 

- přebalovací podložky Helmi baby. Cena přibližně 140 Kč.

- vlhčené ubrousky Helmi baby. Cena přibližně  140 Kč.

PLENKY MUUMI BABY

Jaké jsou?

 • Bez alergenů, parfemace, tělového mléka, ftalátů, ropných derivátů.
 • Vysoce prodyšné.
 • 100% bez chloru.
 • Bělené kyslíkem.
 • Na výrobu je použita čistá certifikována BIO celulóza z finských lesů.

Plenky jsou krásně měkoučké, příjemné na omak a nejsou vůbec nijak cítit. Pro maminky, které jsou zvyklé na parfemované plenky, to ovšem může mít jednu nevýhodu - je výrazněji cítit, když je plenka načůraná. 

                                            A tady je náš hlavní testující!

Šestiměsíční Tonda s váhou čtřičtvrtěročního dítěte. Se svými skoro 9 kg a sumo stehýnky mu plenky padly jako ulité. Nikdy neměl nic otlačené. Nic neškrtilo. Za celou dobu testování plenky protekla jednou a to si myslím, že bylo dané špatným nasměrováním pindíka. :grinning: (ti kluci to mají nějaký složitejší). Plenka vždy vydržela celou noc bez nehody. Lepíky držely, neodlepovaly se i po opětovném přelepení. O naší naprosté spokojenosti svědčí fakt, že jsem dneska koupila další balík! U téhle značky rozhodně zůstaneme.

PODLOŽKY HELMI BABY

 • Měkoučké, hypoalergení. Opět bez parfemace.
 • Velikost 58 x 60cm.

Podložky jsme neměli moc možnost otestovat, protože náš malý neposeda už není jen nehybný ležák a když ho nechám pokopat bez plenky, odkutálí se mimo "chráněné území".  Nicméně jednou nám podložka zachránila koberec. :slight_smile: Neprotekla. A na dotek nebyla ani mokrá. Takže super.

VLHČENÉ UBROUSKY HELMI BABY

Opět ekologické, nebarvené a neparfémované. Bez alkoholu. 100% kompostovatelné!

Z těchto ubrousků jsem vážně nadšená. Tak akorát mokré. Krásně měkoučké, takže nepodráždí zadeček.  Z balíčku se jich  nevytáhne X naráz, ale jdou hezky po jednom.  Doma omýváme vodou, ale na cesty jsou určitě skvělou volbou!

#test_muumi  #recenze

Čti celý článek
marketa612
3. kvě 2019 Čtené 24x

Dostala jsem příležitost otestovat dětské jednorázové pleny Muumi Baby, velikost 4 (7-14 kg) a vlhčené ubrousky a přebalovací podložky Helmi Baby. Tato příležitost mě velmi potěšila, protože mám doma jednoho, teď už 8 měsíčního chlapečka, kterému jednorázové pleny kupuji. Navíc jsou tyto výrobky ekologické a BIO, což je v dnešní době jedno velké plus.

Jednorázové plenky jsem kupovala už pro prvního syna, nikdy jsem se nedostala k látkovým. Velkou částí se na tom podílí i moje lenost. A u druhého syna oceňuji jednorázové pleny ještě víc, než kdy jindy.

Toto byla moje první zkušenost s ekologickými plenami. Už v minulosti jsem se po takových koukala, filozofie EKO plen se mi moc líbila, ale popravdě mě vždycky od jejich pořízení odradila cena. Ano chápu, že za kvalitu se musí připlatit. O to víc mě potěšila zpráva, že jsem byla vybrána k testování plen MUUMI Baby.

Musím říct, že mě pleny mile potěšily. Kvalita zpracování je perfektní. Pleny jsou krásně pevné a zároveň měkké, nesmrdí chemií, mají krásný potisk. Gumičky kolem stehýnek krásně těsní. Ikdyž měl syn v době testování něco málo přes 7 kg a pleny byly od 7 kg, žádná velká nehoda se nestala. Jednou jedinkrát se syn ráno vzbudil a měl menší mokrý flek na bodýčku. Ale těžko říct, zda propustily pleny nebo se mu prostě ráno při cestování v postýlce povedlo počurat tak, že to bylo ven z plenky.

Takže jsme je testovali přes den, to bylo úplně bez nehody a i v noci. Pleny jsou příjemě vysoké na zádíčka, takže když se pokakal, zádová část nic nepustila ven. A to i v tom případě, že se hodně vrtěl a cestoval po zemi. Vše zůstalo na svém místě. Jediná drobnost, kterou bych ráda vypíchla je, že suché zipy, lepítka mají hrozně malinkou část, za kterou se dají chytit při zapínání plíny. Často se mi stávalo, že jak jsem zatáhla, tak mi lepítko vyklouzlo mezi prsty.

Nemůžu ovšem úplně posoudit, jak pleny působily na pokožku syna. V době, kdy jsme začaly plenky používat, už měl zadeček lehce opruzený, protože jsem začala zavádět příkrmy a ty mu na zadek nedělají úplně nejlíp. Každopádně musím říct, že používání plen mu to určitě nezhoršilo.

A proto jsem ráda, že v balíku s plenami byly i vlhčené ubrousky HELMI Baby, které jsou bez vůně a barviv, zato jsou s Aloe vera. Tyto ubrousky byly na synův podrážděný zadeček super. Podráždění se nezhoršovalo a vypadalo, že ho ani utírání s nimi nebolí, takže super. Ubrousky jsou pěkně pevné, takže když je vytahujete z obalu, nestanou se z nich 3x větší „plachty“, jsou vlhké tak akorát a pěkně měkké.

Poslední produkt, který nám přišel, byly přebalovací podložky HEMI Baby. A i s těmi jsem byla spokojená. Bez nepříjemného umělého zápachu, příjemně měkké a přitom perfektně pevné, takže vydržely poměrně dost náročné zacházení syna v mateřském centru. Nejčastěji jsme je používali doma, ale svoje místo našly i v přebalovací tašce na cesty.

Na závěr bych chtěla ocenit i samotnou výrobu těchto produktů, která se snaží mít minimální dopad na životní prostředí.

Moc děkujeme Koníku za možnost produkty vyzkoušet!

#test_muumi

#recenze

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
3. kvě 2019 Čtené 43x

Díky testování na Koníku jsme měli možnost vyzkoušet sortiment finských ekologických potřeb pro prcky, tak se s vámi podělíme o dojmy :slight_smile: Měli jsme doma plenkové kalhotky značky MUUMI BABY (konkrétně typ Walkers 5 Maxi+ 7 - 15 kg), vlhčené ubrousky a jednorázové přebalovací podložky značky HELMI BABY.  

Pro nás jednoznačně nejzajímavější byly plenky, proto s nimi rovnou začnu. Plenky MUUMI jsem sice znala, ale nezkoušeli jsme je. Jedná se o plenky tzv. ekologické, jsou vyráběné pouze z certifikované BIO finské celulózy, bělené kyslíkem, tedy zcela bez chloru, který se používá u komečních plen (a který bych na zadeček svého dítěte nechtěla), neobsahují parfémy, pleťové vody, latex, formaldehyd a ftaláty.

Dále pro rodiče, kterým záleží i na dopadu výroby dětských potřeb na naši planetu, určitě podstatné plus, že při výrobě se využívá energie z vodních elektráren, tedy bez emisí CO2. A jak plenky, tak obaly, jsou biologicky rozložitelné (samozřejmě ve vhodných podmínkách, na malém kompostu na zahradě by to i tak trvalo zřejmě mnoho let). Tak to byla ta ekologická a zdravotní plus a teď už uživatelsky.

Plenky jsou na dotek velmi příjemné, jsou relativně tenké (na eko plenky, které nejsou postaveny na principu chemického gelu absorbujícího tekutinu uvnitř). My měli tedy plenky typu kalhotek, což bylo super, protože bylo snadné je nasadit i ve stoje, nebo vlastně v jakékoliv poloze (ono to přebalování je s chodci a běžci už prostě někdy boj :grinning: ). Na přední straně plenek je decentní obrázek s Mumínky a jejich kamarády. 

Můj muž si ze začátku nevěděl rady se stahováním plenky, pokud v ní byl tuhý obsah, to má ale snadné řešení, plenka jde na boku celkem snadno roztrhnout (ale zase ne tak snadno, aby se roztrhla sama od sebe) :wink: . Plenky byly super savé, vydržely bez problémů celou noc, nikdy neprotekly, neprovlhly. A nikdy s nimi nebyla žádná nehoda ani při řídké stolici, kalhotky totož mají systém 2 těsnících gumiček a skutečně nic neuniklo.

Pro Maximka byly plenky evidentně pohodlné, jsou elastické a přes bříško nijak neškrtí ani netlačí. Za nás jsou tedy plenky opravdu super a tento střih, který jsme používali poprvé, si moc chválíme :slight_smile: Pokud máte nebo čekáte miminko s citlivou pokožkou, pak tyto plenky jistě vyzkoušejte, náš syn má z komerčních plen bohužel vždy rychle opruzeniny a u těchto plenek to bylo zcela bez problémů.

Dále jsme zkoušeli přebalovací podložky HELMI BABY. Jedná se o jednorázové podložky, opět ekologické, bez zbytečné parfemace, nebělené chlorem atd. Podložky jsou na dotek příjemné, jemné, velikost cca 60 x 60 cm. K podložkám nemám co vytknout, my je normálně nepoužíváme, tak nemám srovnání, měla jsem v ruce pouze pár podložek z DM, oproti těm jsou trochu tenčí, ale jistě stejně funkční. Ostatně při cestování je větší skladnost jistě výhodou. Z obou stran jsou podložky čistě bílé, ze savé strany příjemná celulóza, ze spodní strany tenká nepropustná fólie. 

Spolu s plenkami jsme zkoušeli testovat i vlhčené ubrousky, ocenila jsem, že jsou také bez parfemace, alergenů a zbytečné chemie. Ale samozřejmě k tomu, aby něco zůstalo dlouho vlhké a bez tvorby plísní, musejí být ubrousky napuštěny určitými konzervanty (alkohol, kyselina citronová atp.) povolenými v přírodní kosmetice, ale stále zbytečnými ve srovnání s čistou vodou. Proto beru i tyto ubrousky opravdu pouze jako řešení v nouzi na cestách bez vody. Ubrousky jsou ale na dotek příjemné, hebké a dobře se vytahovaly z obalu (nešel jeden za druhým, což mi vadí na většině vlhčených ubrousků, kterými normálně čistím třeba boty :grinning: ). 

Testování bylo prima, děkuji Koníku za tuto možnost a na základě této zkušnosti nejspíš plenky objednám na nadcházející léto minimálně na dovolenou, ať to máme pohodlnější než s plenkami, které používáme standardně :wink:

#test_muumi #recenze

Čti celý článek
bednaluca
3. kvě 2019 Čtené 15x

Předně chci moc a moc poděkovat za tuhle skvělou příležitost. Bylo mi ctí se zúčastnít testování plenek MUUMI a doplňků HELMI a nyní se ráda podělím o své/naše postřehy :blush:

V balíku bylo- jedno balení plen pro 3-6 kg, jedny vlhčené ubrousky a jedny podložky na přebalování. Vše vyrobeno s láskou k přírodě, důrazem na ekologii, vše bez parfemace a hypoalergenní.

Před porodem jsem byla přesvědčena, že mi jednorázové plenky nesmí přes práh - mám výbavičku na látkování, vyrábím si i vlastní kosmetiku, snažím se o nontoxic a zerowaste život a snažím se tomu naučit i své děti. Ale realita byla jiná. Starší dcerka náročnější než kdy dříve, miminko mělo problém s kyčlemi. Takže jsem opravdu ráda, že jsem změnila názor a testování se zúčastnila. Otevřelo mi to nové obzory a naučilo mě to "neházet všechny plenky a výrobce do jednoho pytle" :thumbsup:


Starší dcerka trochu záviděla a tak testovala po svém :slight_smile: Nakonec jí však ani plenka pro plyšovou myšku nezbyla :D Zůstala jí ale zajisté láska k mumínkům, které do té doby neznala. Během testování jsme využily všechny pleny. Testovala především dcerka Ela -přebalování se ale účastnila celá rodina, včetně tatínka, který si pochvaloval příjemný materiál plen i ubrousků :slight_smile:

Všechny produkty s námi absolvovaly dvě narozeninové oslavy, několik výletů a procházek, ať už v šátku, nosítku či kočárku. A nakonec sloužily samozřejmě i doma, takže jsme jimi rozhodně nešetřili!:muscle:

Okolí se mě na plenky často ptalo. Kdekoliv jsem přebalovala, někdo si všimnul roztomilého motivu - z toho jsem byla nadšená taky (ale asi by mě zajímalo složení barev :thinking: ). Skvělé bylo, že i když dcerka během testovacího období přesáhla hmotnostní hranici (6kg), plenky stále krásně seděly a netlačily. Materiál plenek byl příjemný na omak snad tedy i pro zadeček. Nic nepropustily, lepíky lepily, gumičky krásně přilnuly k vypaseným stehýnkům. I přes to, ale Ela asi nebyla se savostí spokojená když měla plenky přes noc, byla neklidná a neustále se budila. Výměnou plenky za jinou značku se tento problém vyřešil. Vrátili jsme se tedy po testování k plenkám látkovým.

MUUMI jsou ale rozhodně skvělou alternativou pro ekologicky smýšlející maminky :heart:

Vlhčené ubrousky jsem nepoužila už asi 2 roky, tak jsem uplně zapomněla, jak je díky nim přebalování snadné. Jsem z nich opravdu nadšená! Jsou příjemné, pevné ale přesto měkké. Vždy jsem vytáhla tolik, kolik jsem potřebovala, nezapáchají po alkoholu či parfemaci, prostě TOP! :heart_eyes:

A přebalovací podložky? Tak jemné a měkké, že bych si na nich nejraději ustlala! U těch také nemám absolutně co vytknout - jsou velké akorát, savé, hebké, skvělé!

Rozhodně s čistým svědomím mohu všechny tři produkty doporučit :thumbsup::heart_eyes:

Děkujeme a přejeme krásný den :sunny:

#test_muumi  #recenze

Čti celý článek
michaelllas
3. kvě 2019 Čtené 19x

Aby se náš chlapeček cítil pohodlně a také abych alespoň částečně ulevila naší matičce Zemi, byla jsem už před porodem rozhodnuta pro přebalování do látkových plen. Pořídila jsem si tedy výbavu pro "látkování"  a pouze do porodnice koupila balík jednorázových plen.

Nakonec to dopadlo tak, že jsem látkovala asi tři dny po návratu z porodnice a první 4 měsíce používala jenom jednorázové pleny. Postupně jsem se k látkování začala vracet a nyní už používáme jednorázové pleny pouze na noc a na výlety.  Synovi stávající jednorázové pleny dlouho vyhovovaly, neměla jsem důvod donedávna značku měnit.

Nyní  pro syna hledám pohodlnější jednorázové plenky, nejlépe natahovací kalhotkové, které jen tak neprotečou. Preferuji ekologické a pokud možno za příznivou cenu. Když jsem se dozvěděla o možnosti testování EKO plen na Modrém koníku, neváhala jsem ani minutu a přihlásila nás. Usmálo se na nás štěstí a měli jsme možnost vyzkoušet nejen plenkové kalhotky MUUMI BABY WALKERS, ale také HELMI BABY vlhčené ubrousky a přebalovací podložky. A jak hodnotíme tyto produkty?

Natahovací  plenkové kalhotky MUUMI BABY WALKERS

Materiál plen je  bez chloru, bělen kyslíkem, na výrobu je použita čistá certifikována BIO celulóza z finských lesů. Plenky jsou perfektně elastické přitom nohavičky dobře těsní, ale nikde netlačí. Materiál je na dotek hebký jako bavlnka, měkoučký jak peřinka.

Pleny jsou také super savé, syn měl zadeček pořád v suchu. Za celou dobu testování  mu nevznikly žádné opruzeniny ani se neobjevil na žádných místech tělíčka ekzém. Výrobce uvádí, že natahovací pleny jsou vhodné  jak na denní, tak noční nošení. Ale máme odzkoušeno, pokud děťátko v noci spinká na boku a více pije, plena celou noc nevydrží. Na noc bych tedy spíše zvolila klasické plenkové kalhotky MUUMI BABY s lepícími pásky, protože WALKERS jsou uzpůsobeny střihem  pro pohybující se  děťátka. Ovšem na  denní nošení si nemůžu natahovací pleny vynachválit. Po celou dobu testování  byl syn přes den bez jediné nehody a to dával Muuminkům  pěkně zabrat!

Všichni, co máme doma batolátko, víme, že občas ho přebalit vleže je téměř nadlidský úkon. Tady jsem velmi ocenila snadnou manipulaci, kdy stačí plenu jen natáhnout a během několika vteřin máte přebaleno.  Pro snadné sundání, pak stačí plenu po bocích roztrhnout.

Dále je plena vzadu opatřena lepící páskou. Ta slouží k zabalení plenky, aby nevypadl případný obsah.

Vyhodnocení testování natahovacích plen MUUMI BABY WALKERS:

Klady:

-  pleny vyrobeny pouze z BIO-EKO materiálu

-  materiál pleny velmi příjemný na dotyk, vzdušný, vhodný pro děťátka s citlivou     pokožkou

-  perfektně padnoucí střih, plena děťátko při pohybu nikde netlačí a zároveň dobře těsní

-  snadná manipulace během přebalování

Zápory:

- plena není vhodná na noc

Vlhčené ubrousky HELMI BABY

Vlhčené ubrousky jsou pro nás zejména na cestách nepostradatelným pomocníkem.  Syn má citlivou pokožku, nemůžeme tedy používat jen tak ledajaké ubrousky. Teď už vím, že po testování  zařadíme mezi naše oblíbené také vlhčené ubrousky Helmi Baby.  Tyto jsou vyrobeny z finské celulózy - 100% odbouratelné, neobsahují dráždivé vůně a alkohol.

Naopak obsahují hydratační glycerin a zklidňující aloe vera. Ubrousky jsou jemné k pokožce a zároveň důkladně zachytí všechny nečistoty. Používali jsme na obličejík, ručičky a zadeček.  I po několika dnech testování se nikde neprojevil synovi ekzém, který se mu často  objevoval právě po použití vlhčených ubrousků. Malé negativum je lepka sloužící k uzavírání balení s ubrousky. Po několika použitích přestala lepit a ubrousky tak začaly vysychat. To je ovšem jediné malé mínus pro ty, kteří ubrousky používají jen příležitostně na výlety a cesty mimo domov, stejně jako my.

Vyhodnocení testování vlhčených ubrousků HELMI BABY:

Klady:

-  vyrobeny ze 100% odbouratelného materiálu

-  vhodné pro děťátka s citlivou pokožkou

-  důkladně zachytí všechny nečistoty

Zápory:

- lepka sloužící k uzavírání balení s ubrousky po několika použitích přestala lepit

Multifunkční podložky HELMI BABY

Tyto podložky  jsou ideální na přebalování, nebo k ochraně postele, autosedačky či kočárku. Jsou hypoalergenní, absorpční jádro je z celulózové hmoty a nepromokavá část je z tenké nepropustné fólie.  Ač se mi na první pohled zdály tenké a velikostně malé ( 58 x 60 cm) svůj účel splnily na 100%. Absorpční jádro podložky je opravdu dobře savé a velikost je pro přebalení dostačující.

Vyhodnocení testování  multifunkčních podložek HELMI BABY:

Klady:

-  vyrobeny ze 100% odbouratelného materiálu

-  příjemný materiál

-  dobře savé absorpční jádro

Zápory:

- pro nás nepraktický rozměr  58 x 60 cm

Jsem ráda, že jsme mohli natahovací plenky Muumi Baby Walkers a přebalovací doplňky Helmi Baby vyzkoušet. Tímto ještě jednou  děkujeme @konik_testuje za možnost produkty testovat. S výrobky jsem celkově velmi spokojená. Příjemně mě překvapily natahovací plenky u kterých plánuji zůstat.

Věřím, že jsem konečně pro našeho neposedu našla ty pravé, ve kterých se bude cítit jako v bavlnce. Mezi naše oblíbené produkty zařadíme také vlhčené ubrousky Helmi Baby. Co se týče přebalovacích podložek, tady dám přednost podložkám, které jsme používali dosud. U Helmi Baby mi nevyhovuje rozměr  58 x 60 cm. Pokud přebalovací podložku využívám mimo domov, potřebuji, aby se syn na podložku vlezl celý. Nám  vyhovuje rozměr  90 x 60 cm.

Pokud hledáte pro vaše děťátko pohodlné pleny či doplňky k přebalování, které jsou šetrné nejen k dětské pokožce ale také k přírodě, doporučuji rozhodně vyzkoušet produkty MUUMI a HELMI BABY!

#test_muumi

#recenze

Čti celý článek
wikuse
3. kvě 2019 Čtené 27x

Testování plínek bylo pro nás úplně první testování, které jsme vyhráli. Byla jsem hodně překvapená a natěšená. Tímto moc děkuji za možnost, kterou nám maminkám a vlastně i našim dětem dáváte. 

Když balíček přišel, největší radost měla dcera, která miluje rozbalování balíků a následné hraní si s krabicí. Nicméně obsah byl hlavně určený našemu nejmenšímu

5,5 měsíčnímu Vašíkovi. A co že jsme měli v balíku?

 •  1x balení plínek Muumi Baby velikost 4 (7-14kg)
 • 1x přebalovací podložky Helmi baby
 • 1x vlhčené ubrousky Helmi baby

Testovat jsme začali hned ten den. Na co taky čekat, že? :blush:

Plínky Muumi Baby 

- plínky jsou pro miminka s váhou 7-14 kg

- balení obsahuje 46 ks

- cena přibližně 450,- Kč (tedy za kus 9,7 Kč)

- plínky jsou hypoalergenní, neobsahují žádné chemikálie, zbytečné vůně či pleťové vody. Vyráběny jsou pouze z certifikované BIO finské celulózy, bělené kyslíkem. Jsou tak 100% bez chlóru.

- rovněž samotná výroba je hodnocena certifikátem, který potvrzuje její minimální zátěž na životní prostředí.

Teď něco od nás: plínky jsou hezky měkké, krásně seděly našemu 8kg miminku:grinning:,

nikde netlačily, nenechávaly ani otlačené čáry na kůži po sundání plínky, přes noc vydržela plína úplně v pohodě - byla pořádně naducaná,ale mokrý pocit z plínky nebyl. S čím jsme měli trochu problém bylo s udržením stolice - asi 5x se stalo že protekla u nožiček, tudíž mi přijde, že buď tolik netěsní ta gumička u nožiček a nebo nejsou na stolici dostatečně savé.

Nicméně i přesto hodnotím plínky velmi dobře, jsou opravdu příjemné jak na omak, tak na čmuch, hezky sedí a jako plus maji krásný vzhled.

Přebalovací podložky Helmi baby

- jednorázové ekologické bio přebalovací podložky

- bez alergenů, vůní a pleťových vod

- nepromokavá část z nepropustné folie

- finská celulóza je 100% odbouratelná

- v balení 6 ks o velikosti 58 × 60 cm

- cena přibližně 98,- Kč

Podložky jsme využívali hlavně doma, nebo na přebalování na návštěvách. Podložka je perfektně savá a když na počůrané místo pak sáhnete, tak nemáte mokrou ruku, jen cítíte studeno, což je paráda. Velikost podložky úplně stačí. Savá výplň je krásně měkká a netrhá se. S podložkami jsme byli velmi spokojeni.

Ubrousky Helmi Baby

- hypoalergenní, jemné a hydratační

- obsahují glycerin, který zvlhčuje a aloe vera, které zklidňuje

- neobsahuje parfémy, barviva ani alkohol

- ideální pro intimní partie, bezpečné i na obličej

- větší rozměry velikost 16 x 21 cm

- 64 ks v balení

- cena přibližně 140,- Kč

Za nás byly ubrousky úplně super, příjemně vlhké, žádné přemokřené ani napěněné ubrousky. Vyndávaly se hezky po jednom. Krásně utřely to, co jsme zrovna utřít potřebovali, ať už počůraný nebo pokakaný zadek, špinavé ruce nebo pusu a obličej. 

Všechny 3 produkty můžu vřele doporučit. Tím, že jsou EKO, se určitě hodí pro ty maminky, které mají citlivější pokožku svých nejmenších a nebo pro ty maminky, které chtějí trochu více myslet na naši planetu (ano, pořád to jsou jednorázové plenky, ale složení je určitě o dost lepší než u některých ostatních značek).

Na závěr se s Vámi loučíme a přejeme krásný den.

#test_muumi  #recenze

Čti celý článek
michaelllas
28. dub 2019
Dotestováno :thumbsup: přidávám také poslední poznatky k doplňkům na přebalování.
Přebalovací podložky Helmi Baby - ač se mi na první pohled zdály tenké a velikostně malé svůj učel splnily na 100 %. Absorpční jádro podložky je opravdu dobře savé a velikost je naprosto dostačující:slight_smile:
Vlhčené ubrousky Helmi Baby - jemné k pokožce a zároveň důkladně zachytí všechny nečistoty. Ubrousky jsou bez parfemace s přídavkem hydratačních a zklidňujících látek, nedráždí tedy pokožku:thumbsup: malé negativum je lepka sloužící k uzavírání balení s ubrousky. Po několika použitích přestala lepit:thumbsdown: a ubrousky tak začaly vysychat. To je ovšem jediné malé mínus pro ty, kteří ubrousky používají jen příležitostně na výlety a cesty mimo domov, stejně jako my:wink:

#test_muumi
#recenze
Zobraz celou zprávu
michaelllas
Zpráva byla změněna 26. dub 2019
Broněček dává Muuminkům pěkně zabrat:sweat_smile::speak_no_evil: bere svou ,,testerskou" práci velmi zodpovědně:baby: plenkové kalhotky si nemůžu vynachválit. Krásně malému sedí, nikde na jeho buclatých stehýnkách a ani na bříšku netlačí, ale hlavně jsou super savé:sunglasses: zadeček má pořád v suchu, takže žádné opruzeniny:thumbsup: a pro nás skvělá zpráva, po 16 dnech testování se neobjevil na žádných místech ekzém:clap:

#test_muumi
#recenze
Zobraz celou zprávu
aneetkka1
25. dub 2019
Patriček testuje řadu Linteo Baby

Ahoj holky,
byli jsme vybráni k testování produktů české značky Linteo, konkrétně řady Linteo Baby, která je na trhu od roku 2007.
Balíček s produkty mi dorazil hned v úterý po Velikonocích. Nafotila jsem obsah a začínáme s mým synem testovat. V balíčku jsme našli 6 výrobků této značky - mycí mléko a šampon v jednom, tělové mléko, krém na opruzeniny, dvoje vlhčené ubrousky a přebalovací podložky.
Průběžně budu přidávat fotografie a recenze na daný produkt.
#test_linteobaby
#recenze
Zobraz celou zprávu
(9 fotek)
michaelllas
Zpráva byla změněna 23. dub 2019
#test_muumi
#recenze

Vlhčené ubrousky jsou pro nás zejména na cestách nepostradatelným pomocníkem:thumbsup: jak jsem se již zmínila, Broník má citlivou pokožku:boy::confused:nemůžeme tedy používat jen tak ledajaké...po 10 dnech testování zařadíme nyní mezi naše oblíbené také vlhčené ubrousky Helmi Baby:thumbsup: tyto jsou bez dráždivé vůně a alkoholu, naopak obsahují hydratační glycerin a zklidňující aloe vera. Ubrousky jsou jemné a šetrně čistí:slight_smile: používáme na obličejík, ručičky a zadeček:baby: i po několika dnech testování se nikde neprojevil ekzém :clap:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další