Novinky

#recenze

ivetaa94
16. bře 2019 Čtené 32x

Moje pleť nikdy dokonalá nebyla a jsem si jistá, že ani nebude, avšak po porodu je to jako kdybych prožívala znovu pubertu, měsíc co měsíc se spolu s menstruací můj obličej mění v červené pole. Každá reklama slibuje zázraky, peníze se jen sypou, ale pořád zkouším co bude to pravé zrovna pro mě. Když na mě vyskočila zpráva o testování krému BAZA light, říkala jsem si, že zkusím štěstí. 

Bylo to mé první testování vůbec, těšila jsem se až dojde balíček a přijde ten slibovaný zázrak. No..zázrak se úplně nekonal. Hned ze startu mě zaskočila konzistence krému, jsou v něm hrudky, nebyly mi na obličeji úplně příjemné, nakonec jsem se vždy sloupla.

Co hodnotím kladně je, že krém velice rychle zasychá, vytvoří na pleti jakýsi film a kůži stáhne. Snažila jsem se krém nanášet vždy ráno a večer, to šlo ale pouze tehdy, když jsem byla doma. Protože jsou v krému hrudky, nejde se ráno namazat a vyjít do města, tedy jde, ale o takovou pozornost nestojím :grin:..

Kdykoliv se objevil nový menší pupínek, nanesla jsem krém a do 3-4 dnů bylo po něm, bohužel na to horší akné u mě krém úspěch neměl a musela jsem se vrátit ke krému z lékárny. 

Můj závěr je takový, že jistý účinek u krému jistě je, se začínajícím pupínkem si poradí dobře, větší vyrážky už bych tím ovšem neléčila. 

Já sama za sebe zůstanu u sice dražšího krému z lékárny a Baza light krém zkusím dát dále na testování 15 leté sestře.

#recenze

#test_bazalightkrem 

Čti celý článek
anetka1701
16. bře 2019 Čtené 69x

Že se prej zbavím beďarů říkali... Že budu mít pleť bez pupínků říkali...

Testování krému BAZA light jsem brala jako výzvu. Můj obličej vypadá většinu času jako sopečná půda a vzhledem k tomu že pracuju jako personalista, bez kvalitního krycího make-upu prostě nedám ani ránu. Do různých krémů a výmyslů jsem za svůj život nasypala slušné jmění a nic moc užitku mi to nepřineslo. Tak proč nezkusit další? A navíc zadarmo... No popravdě, zem se nezatřásla...

To si mám fakt fotit selfie bez filtru? Taková jaká opravdu jsem? No dobře. Balíček přišel, vyfotila jsem se u zrcadla a začínám testovat. Krém má podivnou konzistenci, dělají se v něm kousky, ale asi to tak má opravdu být. Kontroluji příspěvky ostatních testerek a sdílí stejné zkušenosti. Uklidňuje mně to, krém si nanáším na obličej a jdu něco dělat.

Taky jste si jako školou povinné dívky natíraly lepidlo na ruce? Pak ho nechaly zaschnout a slupovaly krustičku? Tak takový pocit jsem měla z krému já!!! Udělal mi na obličeji povlak, pak se roztrhal a já si zbytky krému prostě musela "oloupat". Natírat se ráno, dát krém pod make-up je absolutně nereálné. O nějaké hydrataci nebo výživě nemůže být ani řeč. Krém stahuje kůži, zmenšuje pory, ale to je tak všechno. Mažu na noc, ráno se budím a opráším si obličej. Příjemné to není, ale slíbila jsem testovat, tak testuji...

Po měsíci uznávám, že pupínků ubylo. Stahování pleti je znát, nedělají se mi velké a mokvavé beďary, ale kůže mně pálí a je vysušená. Pro puberťáka asi dobrý, pro mojí pleť 30+ potřebuji něco jiného. Nemůžu říct že jsem úplně nespokojená, krém bych asi koupila zoufalé pubertální dceři která potřebuje zatočit s beďarama, já se s ním ale rozloučím a po ukončení testu si místo v mojí domácnosti nenajde.

#test_bazalightkrem  #recenze

Čti celý článek
monikacs
14. bře 2019 Čtené 35x

Den kdy krém dorazil jsem brala jako den D, kdy konečně zatočím s akné. Přiznám se, že jeden krém byl pro mne zklamání , jelikož jsem čekala sadu na odlíčení a denní a noční krém. Až po prozkoumání jsem zjistila , že se jeden krém požívá ráno i večer. 

Testovat Baza light krém jsem začala druhý den. Jak jsem se dočetla aplikuje se ráno a večer na čistou pleť . Pleť jsem tedy ráno očistila a krém nanesla. Moje pocity byly , že krém je jemný , dobře se nanáší, ale obsahuje hrudky. Tyto hrudky jelikož jsem se nikde nedočetla co s nimi zkoušela rozmazat , některé jsem ponechala na pupíncích. Pleť se mi stáhla a vytvořila jakoby bílé mapy na obličeji . Totéž jsem udělala i večer, pleť pořádně vyčistila a nanesla krém.

Druhý den si pleť na krém zvykla a už mi pocit vysušení nevadil. 

Po týdnu byla má pleť jemná a pupínky se začaly zatahovat. Baza light krém testoval i můj syn a jeho pocity byly stejné. 

Po týdnu nastala změna , pleť byla pořád jemná , ale pupínky se začaly vracet. Což bylo pro mne zklamání . Pleť už se bohužel nezměnila ani dokonce testování. To stejné i u syna. 

Moje shrnutí

+pleť je viditelně i na omak jemnější

+účinek má i když krátkodobý

-hrudky v krému , nevěděla jsem co s nimi

-pouze krátkodobý účinek

I tak velmi děkuji za možnost vyzkoušet Baza light krém. 

#test_bazalightkrem a #recenze

Čti celý článek
eliskabrezinova
14. bře 2019 Čtené 27x

Ahoj, 

v první řadě bych chtěla poděkovat, že jsem byla vybraná do testování krému BazaLight na akné. Testování proběhlo od 11.2.2019 do 13.3.2019. 

Jmenuji se Eliška a je mi 25 let. S akné bojuji od 13 let, kdy se mi začali tvořit velmi ošklivé strupy, které hnisali a byly především jen na bradě. Bylo to omezující a v pubertě mi to moc na sebevědomí nedodalo. Nejvíce se nové pupínky objevovali před očekávanou Menstruací. Opravdu jsem za těch 12 let vyzkoušela mnoho produktů.

Proto jsem byla ráda, že jsem měla tu čest tento výrobek testovat sama na sobě.

A teď už ke krému BAZA light.

Kurýr mi ho dodal 11.2. odpoledne, hned při rozbalení jsem byla nadšená z krabičky, která byla velmi hezká a byl u ní přiložený i letáček. Ihned jsem si přečetla návod a tešila se na večer, až ho budu moci vyzkoušet. Krém se nanáší na vyčištěnou pleť dvakrát denně ráno a večer. Takže pro mě to nebyl žádný problém, když jsem doma se synem.

Večer jsem nanesla na pupínky krém. Krém měl velmi zajímavou konzistenci. Obsahoval malé kuličky které se vmasírovali do pupínku.

Voněl velmi přírodně. Prostě žádný parfémový produkt.

Krém trochu ztuhl a udělal okolo takový ochraný film.

Příbalový leták  prozradil toto:

Péče o pleť, obzvlášť o tu problematickou, je více než důležitá. BAZA light krém od společnosti Belupo o pokožku pečuje, ochrání ji, regeneruje ji a čistí. Používá se k regeneraci citlivé a podrážděné pokožky, a to především při léčbě ovlivňující její přirozenou lipidovou bariéru – ochranu. Zinkum-glukonát a bisabolol pokožku chrání a zklidňují a jsou vhodné také pro udržování jejího dobrého stavu během obnovy přirozené kožní bariéry.

Přípravek je vhodný také pro dospívající s problematickou mastnou pokožkou, jelikož čištěním pleti snižuje výskyt rozšířených pórů. Také pokožku matuje a potlačuje drobné nedostatky a začervenání. BAZA light krém obsahuje i látky změkčující, jako je skvalan, přirozeně se vyskytující v tukové vrstvě pokožky, který zabraňuje vysoušení, obnovuje vláčnost, pružnost a zajišťuje celodenní hydrataci.

Trojkombinace účinných látek zinek-skvalan-bisabolol, která není jinak v současnosti na trhu, vám pomůže k dokonalé pleti.

                                                                  První den testování.

                       Dva dny testování- pupínky se hezky zatáhli a léčí se.                                       

                                          Osmý den  testování                                                                     Staré pupínky se zatáhli,ale o kousek vedle se udělali znovu a k tomu přibyly další nové.

                                               Třináct dní  testování

               Znovu se tvoří nové pupínky, mažu opravdu dvakrát denně.

                                                     Dvacet šest dní testování                                                            Pleť se mi o dost zlepšila, pupínky se zatáhli a moje pleť vypadá dobře.

                                          Třicet jedna dní testování

+Krém voněl čiště přírodně

+ Má opravdu dobré účiné látky které mě osobně opravdu zabrali.

+ Hezký design obalu

- Po nanesení krému zanechá lehký viditelní film.

- Určitě bych doporučila krém trochu protřepat před každým použitím.

                                                                Závěr

- Opravdu ještě jednou moc děkuji za možnost vyzkoušet tento produkt.

Já osobně tento produkt doporučuji,protože mi opravdu krásně pomohl s pupínky které mě trápí opravdu dlouhou dobu. Neříkám že pupínky zmizeli,už jsem opravdu smířená s tím že se mi budou tvořit neustále.

Ale existuje přípravek který jeho projev alespoň zmírní a já u něj zůstanu nadále.

Hezký den,

Eliška

 #test_bazalightkrem

#recenze

Čti celý článek
tratatundra AMBASADORKA
27. únor 2019 Čtené 271x

Před pár dny jsem tady na blogu zveřejnila fotku mého nového úlovku, kterým jsem si udělala radost a velice mile mě překvapila vaše reakce. Spousta z vás mi psala a ptala se, což mě moc těší, a proto jsem se rozhodla vám vaše dotazy zodpovědět touhle krátkou recenzí.

Sešítek na recepty naleztene v prodejnách PEPCO v oddělení kreativních potřeb a školních pomůcek anebo mezi kuchyňským náčiním. Rozměr jednotlivých stránek je 20,5cm x 20,5cm. Šířka knížky včetně kroužkové vazby je 22,5cm. 

Sešit obsahuje prostor na zapsání 90 receptů rozdělený do 5 sekcii a tak můžete mít recepty pěkně rozdělené na dezerty, hlavná jídla, saláty, atd.

Výrobce ale myslel i na náš přehled ve světě gastronomie a tak na prvních několika stránkách naleznete třeba obrázkový "slovník" se všemi druhy sushi, pojmenování jednotlivých druhů steaků, sýrů, těstovin. Vyřešili nám dilema, v jaké skleničce podávat který druh nápojů, jak dlouho vařit vajíčko podle požadované tvrdosti a další věčné dilemata hospodyněk. 

A pokud sbíráte recepty z časopisů a od známých, určitě vás, stejně jako mě, potéší obálka na první stránce pro zakládání receptů, které jste si zatím nestihli zapsat, anebo chcete vyzkoušet dříve, než si je uchováte ve svém receptáři.

Mě obzvlášť potěšila dvoustránka s 24 nálepkami. Už se těším na zavařovací sezónu. :slight_smile:

Věřím, že jsem tímhle krátkým článkem zodpovědela všechny vaše zvědavé dotazy a na závěr si dovolím vám tuto "knížečku" DOPORUČIT nejen pro sebe, ale klidně i jako tip na dárek pro maminky, babičky, kamarádky... prostě všechny hospodyňky.

#pepco

#tipnadarek

#recenze

Kód pro zjištění dostupnosti na vaši prodejně PEPCO: 29629101

Čti celý článek
jerry009
26. únor 2019 Čtené 47x

Jak to vše začalo?

Dostala jsem možnost otestovat 5 voňavých produktů značky Silan. Silan, samozřejmě, znám, před testováním jsem mimo jiné opakovaně kupovala modrou vůni Fresh sky, která mě dostala svou svěžesti a jemností poté, co se rozleží. Když jsem tedy zjistila, že mohu otestovat další vůně, byla jsem nadšená. 

Jaké produkty jsem testovala? 

1. Silan Sensitive - vůně určená i pro naše nejmenší

2. Silan Supreme - "parfémová" vůně 

3. Silan Aromatherapy - aviváž s vůní kokosu

4. Fialové vonné perličky

5. Modré vonné perličky 

Můj postoj k vůním při praní  

Vůně. Každý z nás je vnímá jinak. Někdo je vnímavější a citlivější, a někdo zase nepovažuje vůně za důležité, nebo je zkrátka tolik nevnímá. A pak je tu další věc. V anketách, které jsem v rámci testování uveřejňovala, byly většinou 2 tábory. V jednom z nich byly ženy, které rády používají aviváže a mají rády tento způsob praní. V druhém z nich byly ženy, které aviváže používat nechtějí, nebo jim dokonce smrdí, případně jim vadí složení a přijdou jim příliš "chemické". Já osobně se přiznám, že jsem ráda za dnešní nabídku produktů na praní a mám ráda voňavé produkty. Kdo ví, možná jednou také dospěju k tomu, vyrábět si sliz na praní a nepoužívat žádnou "chemii" Ale teď není ten čas. :blush: Nechť každý pere tak, jak mu to vyhovuje. Já zde nyní přináším recenzi produktů na praní zejména pro ty, co mají taktéž rády navoněné prádlo. Pokud hledáte vůni, která vám sedne dle vašeho gusta, čtěte následující řádky. :blush:

:cherry_blossom: Silan Sensitive 

Aviváž Silan Sensitive je, jak vidíte na obalu, určena i pro naše nejmenší. Je jemná a přitom intenzivní. Je těžké popsat vůni, protože je to subjektivní. Nicméně, mně tato vůně připomíná prádlo vyvětrané na ranním mořském vzduchu. Přijde mi taková letní. Když otevřu dcerce skříň s oblečením, hned aviváž cítím, a to ji stačí použít v menším množství. Malá ji na kůži snáší bez problému. Na Sensitive aviváži neshledávám žádné minusy. 

:cherry_blossom: Silan Supreme Romance

Na této aviváži se mi líbí její elegantní obal. Je intenzivní a příjemná. Opět zkusím vůni popsat. Mně připomíná vůni šamponu, čerstvě umytých vlasů s ovocnou vůní, případně parfém s jemně sladko-ovocnou vůní. Snad neříkám skrz vůně úplné hlouposti, my tady na jihu Moravy jsme spíše zvyklí rozeznávat vůně vína. :grin: Nicméně, velké plus této aviváže je to, že je prádlo hezky měkké. Voní příjemně, přesto je mi tato vůně méně blízká. Na prádle mám raději svěží a jemné vůně. Rozhodně to ale nelze brát jako minus, každému voní něco jiného. :blush:

:cherry_blossom: Silan Aromatherapy Coconut water scents and minerals 

Aviváž Silan Aromatherapy je mým vítězem testování. Tuto vůni jsem si nejvíce oblíbila a bude skvěle doplňovat mou stálici Fresh sky. Tuto vůni si nepředstavujte jako těžkou, čistě kokosovou, ale spíše příjemně mýdlovo-kokosovou. Vyprala jsem v ní ložní prádlo a první dny byla aviváž cítit intenzivně. Další dny se příjemně rozležela typicky pro vůně od Silanu. A přesně tato čistá vůně mi vyhovuje. Ráno mi od povlečení voněly i vlasy. Prádlo je hezky měkké. Minusy za mě nejsou žádné!

:cherry_blossom: Silan Perfume pearls

Vonné perličky jsou opravdu intenzivní, jak ty ve fialové variantě, tak ty v modré variantě. Mně voní o něco více modrá varianta, je totiž opravdu svěží. Intenzita vůně mě až překvapila, protože když jsem otevřela komodu s vypranými ručníky, vůně mě doslova praštila do nosu. :blush: Jako minus vnímám to, že bez použití aviváže mi přijde prádlo trošku tvrdší, ale to spraví buď sušička nebo přidaná aviváž. 

Jak testování hodnotím? 

Jak jsem již zmínila, vítězem je u mě kokosová Silan Aromatherapy a hned v závěsu je Silan Sensitive. Ani jeden z pěti produktů mě ale nezklamal, proto určitě nesáhnete vedle, když některý z produktů vyzkoušíte. 

Děkuji za možnost testovat produkty a rovněž děkuji za příjemné jednání. 

Vaše jerry009. :kiss:

#recenze #test_silan

Čti celý článek
ann_87
26. únor 2019 Čtené 12x

Byla jsem velmi potěšena, že jsem byla vybrána, abych mohla otestovat výrobky Silan, které běžně a ráda používám. A že půjde o voňavé testování, o tom nebylo pochyb už při doručení balíčku, který voněl na dálku.

V balíčku bylo celkem 5 produktů značky Silan, takže bylo z čeho vybírat:

Nejdříve jsem všechny tři aviváže otevřela a vybrala si dle vůně, kterou vyzkouším první. První volbou byla kokosová aviváž. Po vyprání několika praček prádla a rozvěšení na sušáky byl byt příjemně provoněný. Prádlo vydrželo vonět i po doschnutí a vyžehlení. Avšak, jakmile se vůně rozležela, prvotní nadšení pominulo. Vůně se mi nezdála již tak příjemná jako na počátku, ale podotýkám, že hodnocení vůně je velmi subjektivní a i přesto doporučuji vyzkoušet. Třeba zrovna vám se vůně zalíbí. Jedná se o poměrně zajímavou vůni. Tuto aviváž ale u nás řadím mezi běžné aviváže a zřejmě ji kupovat nebudu.

Jako druhá přišla na řadu aviváž Supreme. Vyprala jsem v ní několik praček prádla. Prádlo vonělo po vyprání velmi intenzivně a příjemně. A stejně příjemně vonělo i po uschnutí, žehlení a uložení do skříní. Tuto aviváž určitě pořídím znovu. Jako jedinou nevýhodu beru to, že je v poměrně malém balení.

Nejméně mě vůní oslovila aviváž Sensitive, avšak po vyprání jsem byla příjemně překvapená, jak krásně prádlo po vyprání vonělo. Lehká a příjemná vůně. Po doschnutí prádla a vyžehlení byla dle mého názoru vůně téměř neznatelná, což určitě není na škodu, protože je určena pro miminka a pro děti, a ty žádnou intenzivní vůni nepotřebují, voní krásně samy od sebe. Po použití této aviváže se prádlo krásně žehlilo.

Všechny aviváže jsem testovala při použití klasického pracího prášku. Vonné perličky jsem znala už z dřívějška. Krásně a na dlouho provoní prádlo, a jejich vůně se mě osobně nejvíce líbí po použití kapslí na praní. Vonné perličky vždy používám pro intenzivnější vůni. Po mých zkušenostech je přidávám do praní společně s aviváží. Při použití pracího prášku a perliček bylo prádlo poměrně tuhé a hůře se žehlilo. Jakmile jsem použila prací prášek, trochu perliček a aviváž, prádlo bylo krásně měkké a velmi dlouho a intenzivně vonělo. 

Naším osobním domácím vítězem se stává aviváž Supreme a budu ji používat a kupovat nadále.

Tímto velmi děkuji za umožnění testování těchto produktů a produkty značky Silan budu kupovat i nadále.

#test_silan #recenze

Čti celý článek
miskamysicka
26. únor 2019 Čtené 44x


Na úvod bych ještě jednou chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost zúčastnit se tohoto testování. :hugging:

Už když jsem balík přebírala od dopravce, tak krásně voněl i přes to, že krabice byla zalepená a produkty v ní byly obalené v bublinkové fólii! 

Ještě ten den jsem se do testování vrhla, a to s modrými perličkami ,,Supréme perfume pearls”. Držela jsem se návodu na obalu a do pračky dala jedno plné víčko perliček.

Po vyprání jsem vůni nijak intenzivně necítila a když jsem prádlo sbírala už suché, nebyla cítit vůbec žádná vůně. Z toho důvodu jsem při dalším praní s těmito perličkami dala do bubnu pračky 2x takovou dávku a vůně byla o dost intenzivnější. :thumbsup: 

Po celou dobu testování na mě dohlížela ta nejpřísnější kontrolorka - dcera Ema. :smiley:

Ještě ten den jsem vyzkoušela aviváž ,,Silan Sensitive”, ve které jsem vyprala, pochopitelně, prádlo dcery Emy (9 měsíců). Prádlo bylo cítit klasickou jemnou vůní, kterou měly zatím všechny námi vyzkoušené aviváže s názvem ,,Sensitive”, takže svůj úkol plní.

Druhý den jsem se vrhla na praní s aviváží ,,Silan aromatherapy - Coconut water scent & minerals”. Už když jsem po vyprání otevřela pračku, doslova mě pohltila svěží vůně kokosu a při věšení jsem potom ke každému kousku prádla MUSELA čichat! :grin: Vůně se na prádle držela i při žehlení, takže jsme ji určitě neměli naposledy.

Jako další byla na řadě aviváž ,,Silan Supréme - Romance” a u té bych chtěla vyzdvihnout její trefný název ,,Romance” - romantika. Nádherná, jemná a přitom intenzivní vůně květin! Tady jsem navíc prádlo poprvé po zimě pověsila na balkón, takže o to víc nám potom prádlo doma vonělo. 

V téhle aviváži jsem prala i svůj župan a deku, kterou máme v obýváku na gauči a ještě dnes obojí nádherně voní. Opravdu božská vůně a úžasná výdrž!

Jako poslední, páté, byly na řadě fialové perličky “Silan supréme perfume pearls”, které nádherně voněly už samy o sobě. 

Již při vyndavání vypraného prádla z pračky jsem se rozplývala nad tou nádhernou vůní! Za nás tyto perličky opravdu TOP ze všech 5 testovaných produktů! :thumbsup::thumbsup: Perličky voní přesně tak, jak si já představuji ideální vůni prádla. Intenzivně a trochu jako parfém. Pro mě zkrátka, jako dělané.

Kdybych měla napsat, který z produktů mi voněl nejméně, byly by to modré perličky. Naopak, nejvíce mi voní fialové perličky, které si určitě budeme dál kupovat. :thumbsup:

#test_silan #recenze

Čti celý článek
verysucha
26. únor 2019 Čtené 7x

Na úvod bych chtěla napsat, jak jsem byla mile překvapená, kolik toho přišlo. Čekala jsem jednu aviváž. Přišlo celkem pět výrobku. 

- aviváž Supreme 

- aviváž kokosová 

- aviváž Sensitive 

- Perfume Pearls - Magic Affair (dále fialove kuličky)

- Perfume Pearls - Fresh Joy (modré kuličky)

Jako první začneme aviváží Sensitive: Malej má ekzém, takže jsem se bála mu v tom vyprat oblečení. Vyprala jsem proto celou postýlku. Povlečení, prostěradlo, všechny polštářky a mantinel. Po vyprání, když prádlo bylo mokré, vonělo krásně světě. Bohužel, po uschnutí vonělo pouze krátce. Už večer jsem skoro nic necítila. Možná by pomohlo dát víc aviváže než jedno víčko.

Kokosová aviváž: Všemi nejvíce chváená vůně. Po otevření mi moc nevoněla, ale po vyprání byla vůně příjemná, nebyla zas moc intenzivní jak jsem čekala, což jsem ocenila. Dokonce oblečení vydrželo vonět několik dní.

Aviváž Supreme: Tahle aviváž u mě zabodovala. Už po otevření se na mě vyvalila příjemná romantická vůně. Po vyprání tomu nebylo jinak. Nádherně nám provoněla byt. Oblečení vydrželo vonět hodně dní potom. Za mě top :slight_smile:

No a poslední kuličky: Ty bych shrnula dohromady a učíte pozitivně. Krásně se rozpustí a nádherně voní. Hlavně ty fialové :slight_smile: A co je ještě lepší, na celou pračku jsem dala ani ne půlku víčka a bohatě to stačilo. Vonělo to dost a vydrželo to dlouho :slight_smile:

A na závěr bych chtěla poděkovat za možnost testování :slight_smile:

#test_silan 

#recenze 

Čti celý článek
matty001
25. únor 2019 Čtené 24x

Nedávno jsem byla vybrána na testování produktů značky Silan. Byl mi odeslán balíček, ale co osud nechtěl. V den, kdy mi měl být balíček doručen, volal kurýr, že je balíček poškozený a teče z něj. Pochopitelně jsem ho odmítla a myslela si, že to je konec mého testování. Avšak holky koníkovky mi poslali nový balíček a já se nemohla dočkat, až začnu testovat.

K testování mi přišlo:

  1. Silan Aromatherapy + Coconut Water, Scent & Minerals
  2. Silan Sensitive
  3. Silan Supreme Romance
  4. Silan Perfume Pearls Fresh Joy (modré)
  5. Silan Perfume Pearls Magic Affair (fialové)

                                            

Zkušenosti uvádím na pravou míru tak, jak jsem byla nebo nebyla spokojená :slight_smile:

Jako první jsem vyzkoušela Perfume Pearls Maggic Affair. Ještě nikdy předtím jsem žádné perličky nezkoušela, takže jsem byla opravdu zvědavá. Dle pokynů jsem je nasypala do bubnu pračky za pomocí víčka. Už při aplikaci byla vůně hodně silná, těšila jsem se na výsledek. Po vytažení prádla byla vůně snad ještě intenzivnější. Pro někoho by to mohlo být příliš, ale pro mě, jako milovnici voňavého prádla, to bylo milé překvapení. Určitě si z této řady ještě nějaké koupím :slight_smile: 

Další na řadu přišla tahle „růžovka” s názvem Silan Supreme Romantic. Aviváž jsem zkoušela už v minulosti, takže jsem věděla, do čeho jdu. Jak sem již zmiňovala, mám ráda silné, intenzivní vůně, takže mi voněla. Svoji vůni zanechá dlouhodobě i na prádle.

A zase další kuličky ... tentokrát modré s názvem Silan Perfume Pearls Fresh Joy.

I zde jsem postupovala dle návodu, ale po vyprání jsem na prádle objevila nerozpuštěné mapy od perliček. Ale nebylo to nic hrozného, omyla jsem vodou a mapy byly pryč. Vůně stejně krásná jako u předchozích kuliček :slight_smile: 

Na kokosovou aviváž jsem se těšila asi nejvíc. Miluji kokos a vše s ním spojené. Den před tím, než jsem byla vybrána na testování, jsem si ho akčně koupila :D Nevadí, alespoň mám do zásoby. Silan Aromatherapy + Coconut Water byla láska na první přičichnutí. Bála jsem se, že po vyprání nebude cítit, ale opak byl pravdou. Z prádla byla cítit jemná kokosová vůně, která nám krásně provoněla celou místnost. Stala se tak mým favoritem :hearts:

A nakonec řada pro nejmenší. Co si budeme povídat, každá máma ví a zná, jak se děti umí ušpinit. Takže dětská aviváž je u nás nedostatkové zboží, jelikož mi přijde, že peru pořád. Vůně aviváže Silan Sensitive je jemná, krásně voní a svoji vůni zanechá na prádle i několik týdnů poté.

Moc bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost vyzkoušet si produkty značky Silan. Jsem ráda, že i přes počáteční komplikace jsem se testování nakonec zúčastnila a mám tak o důvod více zařadit do péče o prádlo další produkty. 

#recenze #test_silan

Čti celý článek
sabinovotna
24. únor 2019 Čtené 34x

Předem bych chtěla za celou rodinu mnohokrát poděkovat za vybrání do testování, jelikož díky tomuto testování jsme přišli na mnoho skvělých, i méně dobrých, poznatků ohledně aviváží Silan :slight_smile::four_leaf_clover::blush::top:

Měli jsme možnost testovat 3 druhy tekutých aviváží a 2 druhy v kuličkách, kde každá má svou specifickou vůni a každá má něco do sebe :slight_smile: Díky tomuto testování u Silanu zůstaneme i nadále, ať se to týká dětského oblečení/ložního prádla, nebo našeho civilního oblečení a manželovo 'velmi nevoňavého' šatstva :slight_smile:

TESTOVÁNÍ SILAN SENSITIVE :baby_tone2::heart:

Naše první testování začalo se Silanem Sensitive už kvůli našemu drobečkovi, kterému peru 3 várky denně :smile::smiley::baby_tone2: SENSITIVE je nenahraditelný na dětské prádlo, jak na běžné nošení, tak na ložní povlečení i dětské ručníky :baby_tone2::white_circle:️ Nádherná, jemná vůně čistoty a hlavně hebkost oblečení mně přesvědčila o tom, že toto je nejlepší volba pro našeho syna!:slight_smile::blush: Prádlo se po této aviváži krásně žehlí a i po vyžehlení stále voní (sice ne tak intenzivně jako např. kuličky), ale vůně odpovídá dětskému jemnému oblečení :slight_smile::baby_tone2:

TESTOVÁNÍ PERFUME PEARLS :purple_heart::purple_heart:

Fialové kuličky jsem nejdříve také zkusila na dětském oblečení našeho drobečka. Vůně úžasná i po vyžehlení. A to nemluvím o pověšení, jak nádherně to provonělo byt :slight_smile: Jsou neskutečně úžasné, ale nedoporučuji na dětské oblečení, které je po nich tvrdší a hůře se žehlilo :pensive: Ale vyzkoušeno i na botičkách, které jsme přeprali už na jaro/léto a neskutečně nádherná vůně :slight_smile: Za mně jako maminku TOP na oblečení pro dospělé nebo botičky. A utěrky také nádherně provoněly :slight_smile:

SILAN PARFUME PEARLS FRESH JOY :blue_heart::blue_heart:

Modré kuličky jsme vyzkoušeli na manželovom pracovním oblečení a opět nezklamalo stejně jako fialkové :purple_heart::slight_smile: Nikdy se nám nepovedlo provonět jeho pracovní oblečení, a proto neskutečné DÍKY za to, že jsme měli možnost to vyzkoušet a vědět že i takové prádlo které se denně používá v pracovním nasazení může nádherně vonět :slight_smile: Už máme doma zásoby těchto aviváží v kuličkách, protože jsou od jisté chvíle pro nás nenahraditelné (asi jako SENSITIVE pro malého :grinning:slight_smile:. Opravdu doporučuji všem, co chtějí mít i muže v práci voňavého a pochvalovaného, že nádherně voní (i bez parfému) :slight_smile:

SILAN SUPREME ROMANCE

Tuto nádhernou vůni jsme vyzkoušeli na ručníkách a ložním prádle a musím říci, že vůně je boží jak po vyndaní z pračky, tak i dlouhou dobu po vyžehlení. Ručníky jsou tak nádherně voňavé a o ložním prádle ani nemluvím :blush: Chodíme spát opravdu do vyvoněných dek, a ta vůně  je v ložnici pro nás podstatná :four_leaf_clover::cherry_blossom::blush: Máme rádi voňavé prostředí, kde trávíme ty chvíle odpočinku a díky SUPREME ROMANCE se nám to splnilo :slight_smile: DOPORUČUJEME!! :blush::slight_smile: V SUPREME ROMANCE jsme vyprali i synovi fusak do kočárku a neskutečně krásné ohlasy :slight_smile: Takže také doporučuji do kočárku, úžasná vůně a vydrží opravdu dlouho :blush:

A to nejlepší nakonec! :four_leaf_clover::top: 

SILAN COCONUT WATER :sweat_drops: 

Za mě NEJLEPŠÍ, NEJINTENZIVNĚJŠÍ, NEJVOŇAVĚJŠÍ, prostě TOP!! :heart::blush:

Tak nádhernou vůni nevykouzlila ještě žádná aviváž od jakékoliv značky. Díky tomuto testování jsem přišla na svou TOP aviváž, která u nás bude hlavním domácím prostředkem na prádlo :slight_smile: Až se jedná o trička, kalhoty, spodní prádlo, mikiny či svetry, prostě COCONUT WATER nemá za naši domácnost konkurenci :slight_smile: Už díky neskutečné vůni, ale také se dobře žehlí a po vyžehlení je vůně ještě intenzivnější. Ve skříní to tak nádherně voní i týdny po vyžehlení/vyprání :slight_smile: 

SHRNUTÍ :slight_smile:

Toto testování nemělo chybu. Každá aviváž má něco do sebe, všech 5 druhů voní nádherně, ale vybrat tu nej nebyl problém. Já, jako maminka, koukám, aby měl syn to nejlepší z trhu, a jako manželka, aby domácnost voněla a manžel byl spokojený :blond_haired_person_tone3::male_sign::four_leaf_clover::slight_smile:

Nejde ani ohodnotit, která by byla na prvním a posledním místě, jelikož u nás se budou točit všechny podle druhu oblečení anebo pro koho se vlastně v tu chvíli pere :slight_smile::baby_tone2::man_tone2::blond_haired_person_tone3::female_sign:

PRO SYNA JEDINĚ SILAN SENSITIVE, tam není o tom žádná debata. Je to pro něj to nejlepší, co mohu jako maminka udělat :baby_tone2::pregnant_woman_tone2:

NA PRACOVNÍ ODĚVY, UTĚRKY, BOTKY, jedině perličky, jako modré, tak fialkové :blue_heart::purple_heart:

SUPREME ROMANCE na ložní prádlo, povlaky polštářů, podložek v koupelně a celkově povlečení v bytě (doplňky) :cherry_blossom::slight_smile:

A úplně nejlepší na VEŠKERÉ BĚŽNÉ OBLEČENÍ je COCONUT WATER :sweat_drops:

Děkujeme za úžasnou zkušenost :four_leaf_clover::slight_smile: A díky tomuto testování jsme si ujasnili, jak chceme, aby nám to doma, venku a všude vonělo a hlavně vydrželo :blush::cherry_blossom::four_leaf_clover:

#test_silan

#recenze

Čti celý článek
rottentocore
23. únor 2019 Čtené 40x

Aviváže jsem nikdy nepoužívala. Nejdřív mi to přišlo zbytečné a pak, když se narodila malá, jsem měla strach, aby se mi neosypala. Proto, když jsem tady na koníkovi viděla, že se aviváže budou testovat, rozhodla jsem se to zkusit. Tímto bych tedy chtěla poděkovat Modrému koníkovi, že mě vybral k tomuto voňavému testování. 

Začala bych s aviváží Sensitive. Když jí otevřete, moc hezky voní. Připomíná mi to šeřík. Po vyprání je prádlo krásně voňavé, je měkké a jemné. Malá se po tom nijak neosypala, ani neměla žádnou reakci. Jako minus vidím to, že vůně po vyprání na prádle nevydrží dlouho. Tak max. 2 dny. 

Další tu máme kokosový Silan. Ten mě po otevření vůbec nezaujal. Absolutně mi nevoněl. Po vyprání prádla se to změnilo. Krásně a velmi intenzivně voní. Použila jsem ho na ručníky a musím říct, že voní i když ručník používáte. Je to opravdu držák. Musím však zmínit, že je to opravdu specifická vůně kokosu. Mě voní, ale někomu by intenzita mohla vadit. Prádlo je parádně nadýchané.

Teď můj favorit Silan Supreme. Tahle vůně je top. Nevím, k čemu ji přirovnat, ale voní super. Intenzivně a přitom je jemná. Prádlo voní dlouho po vyprání. Použila jsem na oblíbenou mikinu, kterou nosím fakt denně a i po 10 dnech voní stále stejně. Prádlo je opravdu měkoučké. Žádné minusy na tuhle aviváž nemohu říct. Tuhle určitě koupím znovu. 

Další jsou tu voňavé fialové a modré perličky. Fialová podle mě voní lépe. Obě mají svěží vůně, které prádlo opravdu na dlouhou dobu provoní, ale není měkké a jemné jako po klasické aviváži. To vidím jako minus. Aplikují se přímo k prádlu do bubnu.

Ještě jednou děkuji Modrému koníkovi za možnost testovat. Velice si toho vážím a budu se těšit někdy příště. :slight_smile:

#recenze #test_silan

Čti celý článek
panihk
21. únor 2019 Čtené 68x

Dostali jsme u nás doma příležitost otestovat krabici aviváží od Silanu. Těžko si představit voňavější balíček, než ten, co nám kurýr dovezl domů. 

V balíku bylo celkem 5 kusů aviváží (3 aviváže + 2 balení vonných kuliček), což mě dostalo, protože to bylo opravdu hodně a nečekala jsem, že toho bude tolik. Vzhledem k tomu, že peru opravdu denně, často i více praček, tak jsem byla vážně ráda a hned se vrhla na testování.

První jsem zkusila kuličky Perfume Pearls Magic Affair, tedy ty fialové. A na co jiného je vyzkoušet, než na manželovo oblečení na běhání z předchozího dne? Protože, popravdě, neznám toho moc, co by víc smrdělo. :slight_smile: Kuličky ale skvěle zafungovaly a po potu a smrádečku ani památky. Perličky krásně provoněly celý byt a byly cítit z prádla i několik dní po praní.

Další přišla na řadu aviváž Sensitive. Voní příjemně miminkovsky, jak u “dětských” aviváží už čekáte. Použila jsem mimo jiné na ručníky, které byly po uschnuté krásně měkoučké a byla radost se do nich pak utírat. S ekzémy a vyrážkami doma nikdo žádný velký problém nemáme, takže (ne)dráždění kůže nemůžu úplně posoudit.

Růžová aviváž Supreme Romance je taky docela pecka. Voní opravdu nádherně, jemně a nevtíravě, ale přitom prádlo voní dost. Podle mě je to taková příjemná "dámská" vůně. Nakonec jsem si v ní vyprala půlku svého oblečení, protože mi prostě voní… A pozitivní je, že mi stačilo dát jí docela málo, určitě míň, než jiných aviváží jiných značek.

Na modré kuličky Perfume Pearls Fresh Joy už tu čekaly koberečky do koupelny, deky a nějaké potahy, co manžel přinesl z auta. Stejně jako u fialových perliček jsem nemusela dát ani celý plný uzávěr, aby bylo prádlo hezky provoněné. Vůně je svěží, ničemu nevadí. Takže spokojenost.

A můj osobní největší favorit a "vítěz" testování? Silan Aromatherapy + Coconut Water Scent & Minerals. Šmarja, to je vůně! Já, která neholduju kokosu, jídlu, ve kterém je, se pokud možno vyhýbám, jsem téhle aviváži naprosto propadla. Voní úplně božsky. Při čichání k lahvi jsem ještě tolik nadšená nebyla, ale jakmile jsem prádlo vydala z pračky… Byla jsem úplně vedle, jak hezky to voní. Nakonec jsem šla přeprat skoro všechno svoje prádlo, župan a nakonec jsem převlékla peřiny, abych mohla vyprat povlečení. Dokonce jsem si užívala i žehlení, protože při něm se provoněl celý byt. 

Takže abych to shrnula - všechny aviváže jsou fajn. Prádlo vonělo moc pěkně po všech, vůně se nijak nepřebíjely, nebyly moc ani moc málo výrazné. Prádlo bylo pěkně měkké, což nevím, jestli je zásluhou aviváží, nebo sušení na balkoně na sluníčku, nebo materiálů… :slight_smile: Nicméně třeba u kokosové aviváže určitě zůstanu, s tou jsem byla spokojená vážně hodně moc.

Děkuju za možnost testovat! :slight_smile:

#test_silan

#recenze

Čti celý článek
red_cabbage
21. únor 2019 Čtené 24x

Děkujeme modrému koníkovi za možnost otestování aviváží Silan. Díky tomuhle testování už vím, které vydrží i sušičku a které, naopak, u nás moc neprošli.

Obdrželi jsme 5 různých aviváží:

1. Silan Aromatherapy

2. Silan Sensitive

3. Silan Supreme

4. Silan Parfume Pearls - Fresh Joy

5. Silan Parfume Pearls - Magic Affair

A jak který v testu dopadl, se dočtete v tomhle článku, stejně tak i u ostatních testerek :slight_smile:

Silan Aromatherapy - u nás tahle kokosová vůně obstála na jedničku. Určitě v naší domácnosti nebyla naposledy. Krásná vůně kokosu vydrží na prádle i po usušení v sušičce. Objem 1,8 l.

Silan Sensitive je dětská vůně, která je pro mě až moc silná. Děti po ni nemají ale žádnou vyrážku, ani si nestěžovali na silně vonící prádlo. Ale pro mě je to opravdu moc navoněné na to, že je to pro miminka.

Silan Supreme velice mile překvapil. Čekala jsem nějakou silnou vůni, ale ne, jeho vůně je jemná, sladká a název Romance krásně vyjadřuje jeho romanticky růžovou barvu a vůni. Myslím, že v naší domácnosti se s ním též nepralo naposledy.

Silan Perfume Pearls - Fresh Joy: Tyhle perličkové aviváže u mě moc oblíbené nejsou, protože se dávkuji přímo do bubnu pračky a jelikož nikdy nestihnu nasypat prvně perličky, a pak dát prádlo, tak mě vyhovují více tekuté aviváže. Tahle vůně je taková svěží, ale na mě dost silná.

Silan Perfume Pearls - Magic Affair: Zato tyhle fialové perličky voní tak krásně květinkové, že kdyby se prodávali tekuté, tak by byly moje oblíbené.

Tenhle test nám dal přímo to, co jsem očekávala. Konečně jsem našla správné aviváže, u kterých mi vůně vydrží i přes usušení prádla v sušičce.

PS: vydržela aviváž i sušička...

Děkujeme koníkovi za to, že nás vybraly a my budeme kupovat dále aviváže Silan Aromatherapy a Supreme :slight_smile:

#test_silan

#recenze

Čti celý článek
purelove
18. únor 2019 Čtené 31x

"Budeme testovat výrobky značky La Roche-Posay..." vyběhlo na mě jednoho dne upozornění. A já se nadšeně vrhla do soutěže, protože mě ihned napadlo, že to je to, co hledáme! :grinning: Co hledá Tobiáš. 

Přibližně kolem 9.měsíce se mu po tělíčku začaly dělat fleky. Nejdříve byli pouze suché, postupně červenali, zvětšovali se. Po pár dnech zase vymizeli a stejně tak se objevili. Do té doby jsem na Tobiášovo pokožku používala minimum kosmetiky. Koupala jsem ho v čisté vodě, maximálně pár kapek levandulového oleje. A po koupání jsem jeho pokožku namazala olejíčkem od Hipp, nebo opět levandulový olej. Měla jsem obavy z atopického ekzému, ale pediatrička mi řekla, že to atopák není a napsala nám tehdy Lipobase. Mazala jsem ho tím snad 3 dny a fleky to ještě zhoršilo. Poté jsme vyzkoušeli vše možné i nemožné, ale nikdy nic nezabralo. Ani vlastně nemůžu říct, že by nějaký přípravek pomohl fleky alespoň zmírnit. Vyfotit ovšem lezoucí dítě v klidu je téměř nemožné, takže nemám moc kvalitních fotek, kde by byly fleky zachyceny.

Fotky dost zkreslují, ve skutečnosti byly fleky podstatně větší a červenější.

No štěstí se na nás usmálo (za což ještě jednou děkujeme!!! :- )) a byli jsme vybráni na testování. Z počátku byli menší komplikace při dodání balíčku, a proto jsme začali testovat o týden později, než ostatní testující. Nemohla jsem se dočkat večera, až se vrhneme na testování. 

Jelikož Tobiáš do té doby neměl ve vaně žádnou pěnu, byl z Lipikaru nadšený :grinning:

Mycí gel je stejně jako emulze naprostá bomba. Ocenila jsem dávkování pumpičkou, kdy bohatě stačila 1 až 2 dávky do celé vaničky. Má příjemnou, jemnou vůni. Pokožku měl Tobiáš po umytí krásně jemnou a hlaďoučkou. Myla jsem s ním celé tělíčko, včetně vlásků a obličeje, takže paráda!

No a co se týče emulze, tak to je prostě TOP. Doufala jsem, že jednou najdeme přípravek, který Tobiho fleky zmírní, časem vyléčí... Ale potom, co jsme zkusili x přípravků a efekt žádný, jsem se bála, že to stejně bude atopák a kortikoidy nás neminou. No jo! :grinning: Jenže to jsem netušila, že naše záchrana je tak blízko :slight_smile: Mazala jsem Tobiho poctivě každý večer, přestože mi přitom lezl po posteli a dělal vše možné psí kusy. Už druhý den! Skutečně druhý den byl znatelný rozdíl. Fleky na zádech byly světlejší a menší. Až jsem si říkala, zda to nevidím jen já jako placebo efekt. Čtvrtý den koupal a mazal Tobiáše manžel, a všimnul si toho také.

Emulze se roztírá naprosto bez problémů, není mastná, naopak zanechává příjemný povlak na kůži. Pokožka je po namazání hladká, a jemná, prostě sen!

Uplynulo necelých 10 dní a já můžu s klidem říct, že fleky Tobiášovi absolutně vymizeli! Každé ráno jsem Tobiáše převlékala z pyžámka s obavami, zda se přes noc neobjevili další nebo se nevrátili zpět. Ale vždy jsem byla naopak šťastná, protože se jeho pokožka lepšila a lepšila. Jako první zmizeli fleky na zádech. Na nožičkách a rukou to trvalo trošku déle. 

Podstatné ale je, že problém, který za 3 měsíce nevyřešil žádný přípravek, dokázal La Roche-Posay  na 100 % vyléčit za pár dní! To je prostě neuvěřitelný :slight_smile: 

Nikdy bych se nehlásila do testování na přípravky či věci, které vím, že nevyužiji nebo nepotřebuji. O toto testování jsem moc stála a o to víc jsem nadšená, že nám skutečně výrobky pomohly. Zkrátka Lipikar doporučuji na každém kroku a vám ho doporučuji také! :slight_smile:

#test_larocheposay2 #sleepikar  #recenze

Čti celý článek
jana_kaisi
17. únor 2019 Čtené 28x

Měli jsme to štěstí a dostaly s dcerkou šanci testovat LIPIKAR AP+ značky La Roche-Posay. Byla jsem ráda, že můžeme vyzkoušet něco nového, co by na dceřin atopický ekzém mohlo pomoci.

Dcerka trpí od jednoho roku atopickým ekzémem, nejprve to bylo pouze v malé míře, kdy stačilo pár dnů malé ložisko promazávat a ekzém byl pryč. Nyní, v jejích třech letech, v tomto zimním čase, dost bojujeme. Ekzém má nejvíce na ručičkách, kde je léčba, díky nošení rukavic, mrazům a častému mytí, nejtěžší. Ale ložiska má i na krčku, na kotnících a občas podkolenních jamkách.

Vyzkoušeli jsme již nespočet produktů určených na ekzém. Něco nezabralo vůbec, někdy i problém bohužel zhoršilo. Něco zabralo, ale pouze na chvíli. A něco nám pomáhá, ale nyní, v zimě, bohužel pouze udržet stav, ne úplně vyléčit. Přesto se podání kortikoidů a jiných podobných preparátů vyhýbám.

A nyní již konečně k produktu LIPIKAR AP+. Na testování jsme obdrželi dva výrobky, a to čistící krémový gel Lipikar syndet AP+ a balzám Lipikar Baume AP+. Hned první den po obdržení testovacího balíčku jsme vše večer vyzkoušeli. Z čistícího gelu jsem nadšená. Není zbytečně parfémovaný a je krásně jemný. Dcerce na pokožce vůbec nevadí a po koupání ji má hezky zklidněnou. A hlavně ji nijak nedráždí, takže ho používá i na mytí rukou přes den.

A testování balzámu? Ten dcerce bohužel vůbec nesedl. Věřím, že by krásně promazal a pomohl suchým místům. Protože sama mám přes zimu suché ruce a mě pomohl krásně. Krém je příjemné konzistence, nemastí, ale krásně zvláční. A ihned se vstřebá, takže člověk nemá pocit mastnoty. Bohužel dcerku na místech ekzému strašně štípal, takže jsme s testováním po pár dnech museli přestat. Občas chvíli po namazání až plakala, jak moc ji balzám na kůži vadil. Sice to trvalo vždy je pár minut, ale i tak by to bylo trápení. Ale věřím, že na promazávání tělíčka v klidové fázi, by byl balzám dobrý. Takže balzám bych doporučila spíše jako prevenci před vrácením ekzému.

I když nám Lipikar AP+ vyhovoval na 50%, jeden výrobek ano a druhý ne, jsem moc vděčná za jeho vyzkoušení a čistící gel budeme používat nadále. Mé dcerce na léčbu a promazávání sedí nejvíce čistě přírodní produkty. Takže u nich prozatím zůstaneme.

Děkujeme @konik_testuje moc za tu možnost vyzkoušení dalšího výrobku.

#test_larocheposay2 

#sleepikar 

#recenze

Čti celý článek
asashley
17. únor 2019 Čtené 40x

Zdravím, jmenuje si Adéla a zúčastnila jsem se testování produktů Silan. Měla jsem to štěstí a byla vybrána, za což moc děkuji. 

Jsem asi jediná ženská na planetě, která má ráda praní, sušení a žehlení prádla. Nevím proč, ale vždycky to byl pro mě prostě relax, a ano, žehlila jsem i kalhotky, trenky a ponožky. Samozřejmě, že s malým dítětem to, bohužel, mělo do relaxu hodně daleko, tak jsme pořídili sušičku. Dlouho jsem odolávala, protože naprosto miluji aviváže a vůni prádla. Prostě celkově to, jak naše prádlo vypadá a voní, beru jako svou vizitku. Zvlášť když mám manžela, který pracuje na místě, kde musí chodit hezky oblíkaný a upravený. 

Odjakživa mám spojené vzpomínky s vůněmi a stejně to mám s avivážemi. Stačí, abych si přivoněla a mám zpět vůni závěsů, když dělám vánoční úklid, vůni prvního sušeného prádla venku, miminkovské oblečení našeho syna, vůni oblečení mojí babičky. Prostě to mám opravdu ráda a užívám si vše, co s praním a prádlem souvisí. Mám ráda voňavý a čistý domov. Proto jsem byla moc potěšená, když jsem byla vybrána pro testování produktů Silan.  Už to nebudu dlouze okecávat a půjdu na to. 

Ještě bych chtěla zmínit, že máme tedy sušičku, ale nesuším v ní všechno oblečení, např. svetry, kalhoty, legíny a celkově věci, které nechci, aby přišli k úhoně. A když prostě chci, tak tam občas aviváž naliji. Nemá se to, kvůli ucpávání filtrů a celkově zanesení, ale tak jednou za čas se toho asi moc nestane. 

Jedná se tedy o tři aviváže a dvoje takzvané Perfume Pearls, já tomu říkám "kuličky". 

Silan Supreme Perfume Pearls - Magic Affair + Fresh Joy 

Někde jsem kdysi vyčetla, že kuličky se do sušičky dávat smějí, že neobsahují to, co aviváže, a tudíž neucpávají filtr. Prosím vás, co je na tom pravdy, opravdu netuším, každopádně jsem to zkusila (uvedeno na obale je, že se do sušičky dávat nesmí). Na první přičichnutí mi voní velice příjemně, bohužel, z prádla jsem vůni necítila. Zkoušela jsem i klasicky prádlo usušit na sušáku a prostě taková pecka jako aviváž to není. Tím pádem je to podle mě skvělé pro ty z vás, které nemáte úplně rádi opravdu silnou vůni prádla. Když nechcete, aby prádlo bylo vyprané jen v prášku a chtěli ho trošku "ovonět".

Je zde uvedeno, že prádlo po uložení do skříně vydrží vonět až 20 týdnů. No, to si myslím, že je trošku přehnané. Navíc u nás se to prádlo tak rychle točí, že ani 20 týdnů nemá šanci v té skříni ležet, takže kdo ví. 

Jako velké mínus tady vidím poměr cena a výkon. Jde o to, že do pračky můžete šoupnout až tři víčka. Já tedy dávala jedno opravdu vrchovaté, ale myslím, že pokud by jste dali vždycky víčka 3, je to hned pryč. 

Co se týče druhého balení Fresh Joy, zde se liší pouze vůně, která je sice svěží, ale taková pro mě technická. A stejný problém jako s balením fialovým, za mě prostě potřebuji, aby ta vůně byla intenzivní a to zde, bohužel, není. 

Ovšem, co je pozitivní, skvěle se v pračce rozpustili, což u konkurenční značky byl opravdu problém. 

Silan Supreme Romance 

Tahle aviváž, co si pamatuji, není tak starý počin, který byl inspirován francouzským parfémem. Na mě aviváž po prvním přičichnutí působí přesně tak - elegantně, svěže a s krásnou krémovou konzistencí. Jak jsem říkala, spoustu věcí nesuším a tohle je pro mě naprosto ideální vůně pro svetry teď v zimním období. Nádherně provoněla celý byt a prádlo bylo voňavé, jemné a přesně takové, jaké si představuji. Není to vtíravá vůně, ale opravdu vás pohladí a jemně jí cítíte celý den. Lahvička je menší, má 600 ml, ale to si myslím, úplně bohatě stačí. Já vůně ráda střídám a většinou si nekupuji obří láhve, protože právě ráda střídám. 

Silan Sensitive 

Tato vůně byla speciálně vyvinuta pro citlivou pokožku a měla by být hypoalergenní. Vůně je jemná, ale opět za mě trošku "technická". Vím, že spoustu maminek pro svá miminka aviváž vůbec nepoužívá.  Já jsem jí používala, používám dodnes a nikdy jsme žádný problém neměli. Tuhle aviváž jsem tedy schovala jen pro synovi věci. Spoustu oblečení peru už s tím naším, ale občas má tedy větší hromadu než my s manželem dohromady. Prala jsem s ní synovi i povlečení, ručníky, hadrové plínky. Ač je vůně při přičichnutí "technická", po vyprání voní hezky, jemně a ne nijak intenzivně, což si myslím, že je opět výhoda pro někoho, kdo intenzitu nevyhledává. 

Silan Coconut Water Scent a Minerals

Tento Silan je z řady Aromatherapy + byl inspirován přírodou a vyvinut tak, aby rozmazloval vaše oblečení a smysly. Takže já jsem si tuhle bombu! nechala až na konec. Na tuhle aviváž jsem se opravdu těšila, protože ve světe blogerek už test proběhl, a já byla zvědavá jak voní. Musím tedy říct, že mě opravdu dostala. Vůně je neskutečně intenzivní, kokosová a prostě božská. A já si troufám říct, že jí budete buď milovat, nebo nesnášet. Kokos je dost aromatický a ne každý ho má rád. Zvláštní je, že vůni kokosu miluji v létě, co se ale týče aviváží, mám ho spojený spíš se zimou. A co je ještě větší pecka, voní i prádlo ze sušičky, a to se mi ještě nestalo s žádnou jinou značkou ani ubrousky, prostě ničím. Neříkám lijte toho tam litry každé praní, ale jak už bylo výše, jednou za čas, proč ne. Myslím, že není většího testu než to, když vůně aviváže překoná i sušičku. 

A to bude za mě všechno. Pro mě je vždycky podstatné to, jestli mi aviváž voní a jestli vydrží. Pokud ji cítím z oblečení celý den, je moje oblíbená a zařazuji ji mezi své stálice. Tady budu určitě znovu kupovat Silan Supreme Elegance (už jsem ji kupovala dříve) a Coconut Water. 

Tímto bych chtěla moc poděkovat Modrému koníku za možnost testování. 

konik_testuje #test_silan #recenze

Čti celý článek
lmartinkova85
12. únor 2019
#test_bazalightkrem a #recenze

Včera večer jsme začali testovat (na synovi 13let) chudák to má všude...zada, obličej, dekolt... jsem zvědavá na účinky. :slight_smile:
Krém se dobre roztira, není mastný..což vyhovuje :thumbsup:
Zobraz celou zprávu
verabas
11. únor 2019 Čtené 17x

Po dlouhé době se na mě usmálo štěstí a mohla jsem testovat krém a sprchový gel od La Roche-Posay Lipikar AP+.

Já i můj malý chlap jsme atopici. Zkouším na oba vše možné. Sama sobě si řeknu, že se nemůžu škrábat, ale dvouleťákovi to mám vysvětlit jak... 

Mě se to hodně zlepšilo těhotenstvím a po porodu se to vrátilo v malé formě. Během léta neni po ekzému ani stopy. Malý to má šílené. Přes léto lepší, ale být pořád někde u moře a na slunku není v mých silách. Bohužel. Klidně bych byla. Během testování se přišlo na to, že malému nedělá úplně dobře mléko a mléčné výrobky. Takže když to nejlépe zmizelo, dostal mléčné a bum, byli jsme na začátku. Ale zpět k testování. 

Přišla zpráva, že přijde balíček jeden nebo druhý den. A přišel. Zatímco mě z balíčku potěšily výrobky, malého výplň krabice. Ale co, oba jsme byli spokojení :slight_smile: 

Hned první věc, co je super na první pohled, je ta, že jsou to lahvičky s pumpičkou. Takže k nanesení krému na ruku stačí jedna ruka. Což se často hodí, když druhou rukou chytám dítě... Krom toho, že stačí jedna ruka, si pohodlně namáčknu do ruky kolik krému chci. S produktama v tubě, co mám zkušenost, tak vždy tak najednou vyteče hodně... První koupání bylo zlo, naříkal, když jsem ho myla sprcháčem. Jestli naříkal proto, že vadilo mýdlo, nebo jen voda na místech s ekzémem, nevím. Ale další koupání už proběhlo dobře. Mazání krémem máme jako hru, sám se maže. Děsná zábava. 

Fotka nejhorších míst první den a za dva dny používání. Během dvou dní se to úžasně zklidnilo. A co víc, přestalo šílené škrabání před spaním! První noc se po nějaké době ještě škrábal, ale po namazaní zase klidně spal. Malý zázrak. Je to znát, když nenamažu pořádně večer všude a když to udělám poctivě. 

Teď, dva týdny po testování, musím říct, že krém budu i nadále kupovat. Je skvělej. Opravdu dělá to, co slibuje. Jsem už ke všemu spíše skeptická. Vše je jen krátkodobá úleva. Ale toto... Budu si hlídat, až zas bude v lekárně akce na 1+1. Není to úplně nejlevnější, ale rozhodně se vyplatí i za normální cenu. Krému stačí trocha na natření těla a sprcháče snad ještě méně, jak hezky pění. Spotřeba je opravdu malá a velké balení vydrží dlouho. 

Sebe mažu spíš jen tak stylem že “utřu ruce od krému” a mám pokožku příjemně hladkou a jemnou. Červené fleky zmizely, jak kdyby tam nikdy nebyly.  O malého to dělám lépe a pečlivěji. Asi klasika, jak každá matka... Během dvou týdnů se mu některá místa s ekzémem vytratila a nezbyla po nich stopa, a ta horší je brzo budou následovat. 

Za sebe můžu říct, že super výrobek a všem doporučuji! U nás už vždycky bude mít své místo! 

Děkuji za toto milé seznámení! 

#test_larocheposay2 #sleepikar #recenze

Čti celý článek
podvlivemcokolady
11. únor 2019 Čtené 20x

Když jsem dostala zprávu, že jsem byla vybrána na testování produktů Lipikar od La Roche-Posay, měla jsem neuvěřitelnou radost. Dvě děti jsou atopici a třetí se potýká s novorozeneckou seboreou. A tak jsem se nemohla dočkat, až čistící gel Lipikar Syndet AP+ a balzám Lipikar Baume AP+ vyzkoušíme.

Čistící gel Lipkar Syndet AP+ má neutrální, příjemnou “vůni”. Ani jedno z dětí nedráždil, nepálil a naopak, dcera a syn byli nadšení, že mohou mít v koupeli něco, co má aspoň trochu bublinek. Vyzdvihuji také pumpičkové balení, které je velmi praktické. Takže za nás super, protože mnoho mycích přípravků, zejména dceru, štípaly. Na tomto čistícím gelu je vyloženě napsáno, že je i na seboreu, takže jsme našemu tříměsíčnímu synovi hlavičku gelem myli, ač na zbytek tělíčka jsme na mytí nic nepoužívali.

Balzám Lipikar Baume AP+ má taktéž neutrální, příjemnou “vůni”, krásně se roztírá a opět pumpičkové balení je uživatelsky super. Nejmladšího syna se seboreou jsme po koupeli natírali od hlavy až k patě. Po týdnu mazání hlavičky a za použití hřebenu na vyčesání šupin, se mu hlavička krásně zlepšila. Pokračujeme v mazání a zatím není potřeba vůbec používat hřeben, protože se další seborea netvoří.

Druhý syn, rok a půl starý, měl několik posledních měsíců s atopickým ekzémem veliké problémy na kolenou a lýtkách. Nic nezabíralo, ani kortikoidy neměly žádný pořádný účinek. Naprosto upřímně píšu, že jsem nevěřila, že by nějaký balzám dokázal syna atopických fleků zbavit. O to víc jsem byla příjemně překvapená, že balzám opravdu zabral a úplně mu skvrny zmizely.

Čtyřletá dcera má taktéž atopický ekzém v jednom podpaží a podkolenní jamce, u kolena a na lýtkách. Zjistila jsem, že po sprše dcera na balzám reaguje dobře, ale jakmile ji mažu po koupeli, tak jak je kůže asi víc rozmočená, tak si stěžovala na štípání. Každopádně jí většinou sprchujeme a tak se nechala normálně mazat. Bohužel, u ní nenastalo žádné velké zlepšení, ani tedy zhoršení. Stav kůže na nohách je stále stejný. Akorát tedy v podpaží se ekzém krásně zahojil, takže i u ní mohu napsat, že účinek pozitivní byl, byť jen na jednom místě.

Jako dárek jsme ještě dostali malou knížečku Tajemství spánku, kterou děti často chtějí číst a syn jí s radostí prohlíží, takže už je dost používaná. Rozhodně děti moc potěšila, děkujeme.

Závěrem bych chtěla moc poděkovat za možnost testování řady na velmi suchou a atopickou kůži od La Roche-Posay. Po spotřebování testovacích produktů budeme určitě kupovat znovu. Také uvažuji nad koupelovým olejem Lipikar olej AP+. Myslím, že by se do koupele hodil víc než čistící gel, který jsme teď používali.

#test_larocheposay2 #sleepikar #recenze

Čti celý článek
lucikproch
10. únor 2019 Čtené 26x

V první řadě bych opět chtěla poděkovat Modrému koníku za možnost vyzkoušení a otestování sprchového gelu a krému od značky La Roche-Posay.

Naše Eliška, pro kterou bylo testování určeno, má problémy s pletí už od narození. Nikdy to nebylo takové to hlaďounké a jemné miminko, ale vždy naše malé struhadlo :wink: Už jsme vyzkoušeli spousty krémů, ale nikdy nebylo nic 100 % :frowning2:

Když dorazil balíček, tak jsme se hned vrhli do vybalení a následně do testování. Bohužel, u nás nejde nic normální cestou a tak to bylo i s tímto testováním. Po natření krémem se Eli hned osypala. V žádném případě to ale nedávám za vinu této značce, protože tento problém u Elišky máme zatím s každým krémem :frowning2:

Po dohodě jsme tedy krém vyřadili z testování a pokračovalo se jen s mycím gelem. Každopádně se vůbec nebojím toho, že by tento krém u nás jen tak ležel (natírací plochy máme u nás doma dostatek :wink:)

LIPIKAR SYNDET AP+ Čisticí gel

Tento čistící gel je pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Řekla bych, že je spíš bez vůně a má krémovou konzistenci. Krásně ve vodě udělá pěnu (což ocení děti, které pěnu nemohou). Bohužel, samotný gel ale Elišce jen tak nepomohl. Pokožku má stále velmi suchou (což je samozřejmé, když ji nemůžeme promazávat).

Můj závěr tohoto testování je spíše rozpačitý. Určitě to za vyzkoušení stálo, ale, bohužel, nás ještě čeká dlouhá cesta a zkoušení dalších přípravků, které by mohly Elišce pomoci od velmi suché pokožky.

Ještě jednou moc děkuji za tuto možnost testování :hearts::hearts:

#sleepikar #test_larocheposay2 #recenze

Čti celý článek
monikaaa123
9. únor 2019 Čtené 31x

Velmi ráda bych se s vámi podělila o naše dojmy z testování malého zázraku od La Roche-Posay :blue_heart:

Celé to začalo mou velikou radostí, když jsem zjistila, že nás koník vybral na testování. Měla jsem opravdu obrovskou radost a, samozřejmě, jsem se musela hned každému pochlubit :grin: Když nám kurýr balíček doručil, bylo jasné, že OPRAVDU BUDEME TESTOVAT. 

Holky rozbalovaly jako diveé a jako první měla největší úspěch bublinková fólie :grin: Poté následovala i velká radost ze sprchového gelu. Viktorku hrozně zajímalo, jestli z toho půjde udělat pěna :grin: Byly jsme nedočkavé, tak jsme zkusili tělové mléko Lipikar Baume AP+ hned po otevření. Překvapilo mě, jak krásně se roztírá a nezanechává žádný mastný film. Ale stejně jsem byla natěšená, jak si poradí s pokožkou holčiček po koupání.

Obě holčičky na začátku testování měly velmi suchou kůži, takové struhadýlko. V noci se budily a škrabaly. Zkusila jsem toho dost a vždy jsem se bála, jak na to jejich kůže zareaguje. Pokaždé to nesedělo buď jedné nebo druhé, nemohla jsem zkrátka sehnat nic co by sedělo oběma. Proto jsem byla moc zvědavá, jak právě Lipikar od La Roche-Posay dopadne v našem testování. 

Při prvním koupání jsem měla v plánu zkusit jen malé množství gelu Lipikar Syndet AP+. Viki měla jiný názor a během chvíle se namydlila úplně celá :grin: Dobře, alespoň uvidíme, na čem jsme. Krém jsme po koupání také nešetřili a namazali jsme celé tělo. Přiznám se, že jsem se noci opravdu bála. Viki usnula a spala až do rána, žádné škrábání se nekonalo :heart::blue_heart:

Druhý den jsem totéž zkusila na více citlivější kůži Natálky (18m). I u druhé dcerky dopadl první zatěžkávací test na jedničku. Musím říct, že u Natálky jsem se bála víc. Měla tu dobu kůži dost suchou. Velmi mile mě překvapilo, jak mají obě holky po několika dnech krásně jemnou kůži, úplně jako miminka :blue_heart: Další den jsme zkusili při napouštění vany, jestli zvládne La Roche-Posay i pěnu. A víte co? Jooo, umí i pěnu :heart_eyes: Značka IDEÁL. 

Natálka měla na začátku testování na hlavičce seboreu. Bylo tedy jasné, že se Lipikar zkusí poprat i s tímto problémem. Obstál opět na jedničku. Stačilo koupací gel napěnit na hlavičce, chviličku nechat působit a poté smýt a vlásky vyčesat. Dokonalé :heart:

Moc jsem se na testování těšila, na celou tu dobu, co budu moct testovat a chlubit se vám, jak to u nás vypadá. Holky měli rychlosti blesku krásnou kůži, Natálka dokonce po dvou umytí i hlavičku bez seborey a já už nevěděla, co dál testovat :wink: Napadlo mě tedy přichystal našemu LIPIKARU ještě jeden zátěžkávací test na mé extra suché pokožce, obzvlášť teď v zimě. Neskutečné, jak opravdu rychle jsem měla kůži hydratovanou a jemnou. Po aplikaci krému se hned vpil do pokožky. 

Takže u nás dopadl Lipikar na velkou jedničku s hvězdičkou a doporučila bych ho i své nejlepší kamarádce. Velmi oceňuji lahvičky s pumpičkou, je to velmi praktické. Jediné minus na celém tomto málem zázraku je cena :thinking: Ale jedná se o velké balení, tak myslím, že vydrží opravdu dlouho. My si ho rozhodně zas pořídíme. 

Závěrem bych z celého srdce ráda poděkovala Modrému koníkovi za projevenou důvěru a společnosti La Roche-Posay za poskytnutí výrobků k testování. Moc nás to celé bavilo a já doufám, že třeba někdy příště nám bude velkou cti pro vás opět něco zajímavého testovat. 

Děkuji :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

#test_larocheposay2 #sleepikar #recenze 

Čti celý článek
tetriska
9. únor 2019 Čtené 7x

Pokaždé, když jsem si u kamarádek pochovala jejich prcka a pohladila je po tváři, překvapilo mě, jak hladké tvářičky mají. Dcera je tak heboučké nikdy neměla. Takže mě opravdu potěšilo, že jsme byli vybráni právě na testování přípravků LIPIKAR AP+ od značky La Roche-Posay.

Než balíček přišel, zjistila jsem, že synovi se vrátila seborea. O to víc mě testování potěšilo a těšila jsem se. S dcerou jsem u lékařů byla několikrát. Její tváře byly hrubé, pupínkaté, v chladu červenaly. Přes zimu se to vždy zhoršilo. Podobnou vyrážku má i na pažích. Na bolest nebo svědění si, naštěstí, nikdy nestěžovala. Jeden lékař řekl, že to je stavba pokožky a že se to věkem srovná. Druhý řekl, že to je atopický ekzém a dal nám léky na alergii. Léky bez úspěchu a věk zatím taky nic nezmohl. Byla jsem proto zvědavá na přípravky. 

Testovali jsme přípravky La Roche-Posey Lipikar Syndet AP+ a La Roche-Posey Lipikar Baume AP+. 

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SYNDET AP+

Čisticí krémový gel pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Je vhodný na velmi suchou a citlivou pokožku novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému. Také pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí. Gel okamžitě zklidňuje, je proti podráždění a svědění. Neobsahuje mýdlo ani parfémy. Již během sprchování pomáhá zmírňovat projevy pokožky se sklonem k atopickému ekzému. 

S gelem se mi moc dobře ,,pracovalo". Moc příjemná konzistence, krásně se roztíral a pěnil tak akorát. Netvořil příliš mnoho pěny. Vůně byla příjemná, nic vtíravého a pokud se dětem dostal do očí, vůbec neštípal. Dcera se každý večer těšila na koupání. Jako další plus pro mě je dávkovač a průhledná lahvička, kdy je vidět, kolik gelu ještě zbývá. Za dva týdny testování jsme spotřebovali necelou čtvrtku a to se děti koupou každý den. Stačí opravdu malé množství. 

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME AP+

Relipidační balzám pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Pomáhá k obnově kožní bariéry a udržuje rovnováhu mikrobiomu. Pomáhá oddalovat akutní fáze extrémního vysušení pokožky a prodlužovat období klidu u pokožky se sklonem k atopickému ekzému. 

Tohle je opravdu PECKA! Krém byl moc příjemný, mohla bych se tím natírat pořád. Nemastil, okamžitě se vstřebával, krásně se roztíral. Moc příjemná vůně. 

S přípravky LIPIKAR AP+ od značky La Roche-Posay jsem byla spokojená. U dcery přípravky, bohužel, nepřinesli úplné vyřešení obtíží, ale ke zlepšení došlo. Zlepšilo se začervenání tvářiček, ale pupínky zůstaly a stále jsou hrubší. Pokračujeme v používání, věřím a doufám, že časem zmizí i pupínky.

Když měl syn seboreu poprvé, mazali jsme hlavičku olivovým olejem a vyčesávali jsme ji. Přišel tím o dost vlásků. Proto jsem nebyla nadšená, když jsem ji objevila pod vlásky znovu. Konečně mu narostli vlasy a teď mu je zase vyčešu :frowning2:  Ale byla jsem opravdu mile překvapená. Po třech dnech používání nebylo po šupinkách ani památky. 

Jediné mínus může být pro někoho vyšší cena přípravků. Sama bych si je nepořídila. Ale po testování jsem změnila názor. Pokud přípravky dceři pomůžou, ráda si je pořídím znovu :slight_smile:

#test_larocheposay2 #sleepikar #recenze

Čti celý článek
coreprincess
7. únor 2019 Čtené 40x

Zdravím! Dnes budu psát o testování kosmetiky. Je to dokonce takový jakoby zázrak z lékárny a jmenuje se Lipikar AP+. Do tohoto testování jsem se opravdu hrnula jako běžec do cíle, jelikož všechny moje tři děti trpí suchou pokožkou, až hroší kůží a taky seboreou. My měli možnost otestovat hned dva výrobky a to Lipikar Syndet (krémový sprchový gel) a Lipikar Baume (balzám po koupání). Když přípravky přišly, nemohla jsem se dočkat našeho večerního rituálu, a to koupání. Byla jsem na ten "zázrak" zvědavá.

Vždy, když tady na koníkovi máme možnost něco testovat, tak si zjišťuji vše. Info o dané věci, zda by pro nás mohla být prospěšná, zda by byla pro nás něčím zajímavá, a co ty konkrétní věci jsou. Lipikar mě zaujal hned!

Kosmetiku La Roche-Posay znám, avšak nikdy jsem jí nevyzkoušela. Říkala jsem si, že když nevím, zda to funguje, nebudu za to dávat takové peníze. Přece jen to není sprcháč za stovku. Ale řadu Lipikar pro vysušenou pokožku, suchou, citlivou pleť až se sklonem k ekzému jsem neznala. Věděla jsem, že se prodává v lékárně. Daleko raději nakupuji věci v lékárně než v drogérce. U synka jsem vyzkoušela asi tak milion značek. U dvojčátek to už dělám jinak a daleko rozvážněji.

Takže den D. První den testování jsem zkusila oba přípravky na všechny děti i na mě :D Byla jsem prostě zvědavá a jelikož i já mám mapy na rukou a večer v posteli mě svědííííííí, tak sem prostě musela. Vyzkoušela jsem na sebe, abych mohla posoudit. Přece jen mi ty moje 8měsíční dvojčátka k tomu nepoví, zda je něco svědí nebo ne. A byla jsem vážně překvapená. Použití bylo příjemné, a hlavně mě nic nesvědiloooo.

Zaujalo mě to, že to moc nevoní, jen tak čistě (něco jako intimní gel). Nejsem na přeparfemovanou kosmetiku. Což když jdou děti spát, alespoň je ta vůně nedráždí. Lipikar Syndet moc nepění, ale to mi nevadilo. Když jsem děti umyla a poté vysušila ručníkem, pustili jsme se do natírání pomocí Lipikar Baume. Do Lipikar Baume (balzám po koupání) jsem se ihned zamilovala! Ta konzistence, to, jak se to náááááádherně dalo rozetřít! Jemné, příjemné, nic lepivého, mastného, prostě krásně a téměř hned se to vpilo do pokožky.

Děti koupu obden, mažu každý den a někdy i dvakrát za den podle potřeby. Už druhý den večer, tedy po 2 mazáních, jsem viděla výsledky, které si držíme do teď! Nechápu, jak to mohlo tak rychle zabrat. Vyzkoušela jsem pro holky mastičky na předpisy, nic nezabíralo 7 měsíců! A teď, po 2 dnech používání, zázrak! Kdyby mi o tom někdo povídal, asi bych nevěřila. Ale vážně ty výsledky za to stojí.

Dokonce nám zmizela i seborea z hlavičky syna Florianka i jednoho z dvojčátek Olivie. Juchůůůůů!

Takže za mě rozhodně ANO!!! Seboreu jsme odstranili po 3h působení na pokožce!

Gelíkem Lipikar Syndet ani balzámem Lipikar Baume jsem rozhodně nešetřila. Balzám jsem používala každý den na tři děti a na sebe a gel každý den na mě a obden na děti a za 10 dní ubylo pouze čtvrt balení. Takže se to opravdu i vyplatí. Myslela jsem, že vyplácáme více :D Olivce vyrážka na bříšku zatím nezmizela, ale rozhodně se zlepšila a budeme pokračovat dál a věřit, že zmizí i ta :slight_smile:

Myslím, že u Lipikaru zůstaneme i nadále. Už máme v merku na vyzkoušení i stick (na cesty a do kabelky) a olejíček :D

Takže za mě honem nálet do lékárny a kupujte! Děkuji koníku za důvěru v testování. Bylo to super!

#test_larocheposay2

#sleepikar

#recenze

Čti celý článek
sebinka2013
7. únor 2019 Čtené 22x

Ráda bych se s vámi podělila o naše zkušenosti s produkty LIPIKAR AP+ od značky La Roche-Posay, které jsme měly možnost s našimi dcerkami testovat.

Starší dcerka netrpí žádnými kožními problémy, výjimečně se jí umí udělat nějaký pupínek nebo slabá vyrážka, ale zase zmizí. U mladší, skoro tříleté dcerky, to máme trošku horší. Už když byla miminko, několikrát se jí udělaly různě růžové flíčky. Nikdy nám nebyl diagnostikován atopický ekzém ani jiná kožní nemoc. Předpokládám tedy, že to pokaždé musela být reakce na něco - na ovoce, kyselý okurek, nový prášek a jiné příčiny. Použila jsem tedy pokaždé produkt určený proti svědění a na vyrážku. Na svědění většinou zabral. Růžové flíčky jsem mazala tím, co mi bylo doporučeno. Někdy to zabralo hned, jindy to trvalo déle.

Je těžké něco léčit, když nevíte, o jakou nemoc se vlastně jedná a taky nechcete pořád na dítěti něco zkoušet. Přesto jsem moc vděčná za možnost vyzkoušet právě přípravky La Roche-Posay řady Lipikar AP+ určené pro velmi suchou a citlivou pokožku novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému a alergii.

Nastalo období (zima), kdy mladší dcerka, která má normálně suchou pokožku, ji má ještě o mnoho sušší, tvoří se šupinky a já tak úplně nevím, čím ji pořádně mazat, abych jí pokožku dostatečně a kvalitně promazala. Aby nenastalo svědění a zmiňovaná vyrážka, případně růžové fleky. Také ji má celkem citlivou a ne každý produkt jí vyhovuje. Nyní, asi před měsícem, se jí objevila vyrážka, možná ekzém? (Na kožním mi paní doktorka tak úplně neřekla o co konkrétně se jedná). Zinkový olej dcerce nepomohl, ba naopak - ještě více rozdráždil, dostala na to kortikosteroidy - mast.  Neměla jsem z toho radost, ale už jí bylo třeba opravdu ulevit! Proto jsem velmi ráda, že jsme mohly zkusit jiné přípravky, díky kterým se snad takovým problémům příště vyhneme.

Hned první večer, kdy nám přišly produkty, jsme se s dcerkou vrhly na testování. Ve vaně jsme na koupel použily Lipikar Syndet AP+ čistící krémový gel. Není nijak zvlášť parfémovaný, ve vaně trochu pění. Normálně máme zakázáno používat do vody jakékoliv produkty, tak byla dcerka ráda, že má ve vodě konečně pár bublinek.

Po koupeli jsem ji namazala balzámem Lipikar Baume AP+ po celém těle. Balzám se krásně roztírá, opět není nijak parfémovaný. 

Produkty používáme každý večer. Dcerce vyhovují, jen na rozškrabané kůži balzám štípe, ale během chvilky přestane. Na kožním nám byly oba produkty schváleny, což mám velkou radost, že dcerka může mít pěnu ve vaně.

Ještě bychom chtěli poděkovat za milý dáreček, díky kterému se holčičkám po přečtení o to lépe usínalo.

Věřím, že při dlouhodobém užívání mohou dcerce problémy ustat. Nyní máme relativně klid, i když má růžové flíčky v loketních jamkách, neškrabe se, jen výjimečně ji vidím, jak se trochu drbe, ale nijak zvlášť si kůži nerozškrabe.

Řada Lipikar AP+ nabízí i další produkty, mezi které patří zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej, proti podráždění Lipikar olej AP+. Chrání kůži před vysušením způsobeným tvrdou vodou. Tento olej si rozhodně pořídíme, protože voda je u nás velmi tvrdá a třeba i to může být další příčina našich problémů. 

A dále přípravek pro okamžitou úlevu od pocitu svědění kdykoliv a kdekoliv, praktické balení do kapsy Lipikar Stick AP+.

Jsme rádi, že jsem díky tomuto testování mohli vyzkoušet nové produkty, se kterými jsme se zatím nesetkali. Děkuji za tuto možnost. Dcerce se problémy ustálily a já budu jen doufat, že zmizí úplně. 

#test_larocheposay2 a #sleepikar a #recenze

Čti celý článek
Strana
Předchozí Strana
Další