Novinky

#soutez

vanea AMBASADORKA
Dnes v 11:15 Čtené 88x

Krásné úterý všem! :rose:

Za okny nás hřeje sluníčko, blíží se první jarní den.....a já jsem zpátky s další soutěží s #babydove! Už jste se dle reakcí těšili - a já rozhodně taky!Tak jdeme na to!

Tentokrát se podíváme na zoubek spacím polohám našich nejmenších. Občas jsou totiž schopní se k odpočinku naštelovat velice záhadným způsobem, který dokáže vykouzlit úsměv i po mnoha letech:slight_smile: Sama jsem toho svědkem u Adámka, kterého skoro každou noc vyprošťuju z různých zákoutí postele a postýlky - čímž jsem v jeho spících očích jistě považována za hrdinu (tedy...možná si to jen namlouvám :D) .

Než se ale vrhneme k podmínkám soutěže, dovolte mi vysvětlit, proč jsem spací polohy vybrala jako téma soutěže teď na jaře, když se právě naopak všechno probouzí a spíš by se nabízely jarnější záležitosti.

Už tento týden totiž můžeme slavit “Mezinárodní den zdravého spánku”, ten minulý týden se pak slavil “Světový den spánku”, jako takového. Jako maminky si můžeme tematicky položit otázku, co to vlastně ten spánek je, případně na něj s láskou v očích zavzpomínat a zadoufat, že se už brzy opravdu “zdravě” vyspíme - třeba i dýl, než tři hodiny ;) Všechny ty, které spíte krásně od porodu….no vlastně vám nemám co říct, snad jen drze podotknu, že blednu závistí! :D

Každopádně bych vás ráda vyzvala, abyste se v rámci sebe i svých nejbližších zkusily zamyslet nad tím, zda máte vhodné podmínky pro kvalitní spánek, který je důležitý pro naše psychické i fyzické zdraví. Čistý vzduch, tmavá místnost, nerušeno hlukem...Pokud se snad trápíte špatným spánkem, aniž by vás budil nějaký ten malý šotek, zde můžete najít pár doporučení: Světový den spánku (klik).

A teď už k PRAVIDLŮM naší soutěže!

1. Pro účast v soutěži je nutno přidat jeden komentář s textem a fotkou pod tento článek. A to s vtipnou, roztomilou, či jinak zajímavou spací polohou vašich nejmenších - pokud jste snad v očekávání, nebo máte způsobně spící dětičky, počítám i spací polohy ostatních členů domácnosti:D Poprosím s krátkým popiskem k fotce:slight_smile:

2. Zapojit se můžete do 26.3. do půlnoci

3. Být členem skupiny Baby Dove (klik)

4. Dát like tomuto článku

A o co konkrétně se bude soutěžit? Pro jednu z vás mám nachystaný krásný balíček pro vašeho drobečka a pozor!!! - i pro vás, pro maminku;) konkrétně se jedná o tyto produkty:

Dove Sprchový gel Purifying Detox 250ml

Dove Sprchový gel Renewing Glow 250ml

Dove Baby tableta na mytí Rich Moisture 75g

Dove Baby mycí gel Sensitive Moisture 200ml ST

Dove Baby krém proti opruzeninám 45 ST

Dove Baby tělové mléko Sensitive Moisture 200ml

Výherkyni vybere z vašich příspěvků generátor náhodných čísel. Pokud něco není úplně jasné, dejte mi vědět! Srdíčka budou přichystána pro všechny soutěžící:-*

Tak se těším na příspěvky!!:slight_smile:

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy #prozdravyspanek #krasnesny

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
22. únor 2019 Čtené 94x

Krásný páteční večer!

Jak jsem slíbila, tak konám:slight_smile: A nebudu to dlouho protahovat! 

Pro začátek bych chtěla všem poděkovat za krásnou účast, vaše texty si vždycky moc ráda pročítám a zjišťuju, jak vlastně "fungují" a vypadají životy či příběhy ostatních. U některých jsem se dojala, jinde pobavila....Ale každý jeden příspěvek byl originál a jsem moc ráda, že jste se rozhodly jej opět sdílet se mnou i dalšími uživatelkami. :heart: 

A teď už tedy k vyhlášení:slight_smile: 

Generovány byly tři z vás a vybrána byla tato čísla:

1, 53 a 3. Jmenovitě to jsou: @mamamili , @renatka16 a @terka555

Moc vám holky gratuluju!! Brzy dostanete zprávu s dalším postupem:-*

Všem ostatním letí slíbená srdíčka a budu se moc těšit zase příště! A bude to brzy ;)

Pokud by snad někdo toužil po videu generování, také existuje a ráda dodám:slight_smile:

Připomínám, že stále běží téma měsíce (do 28.2.) o srdíčka a nějakou tu "maličkost" i u nás ve skupině Baby Dove!

Krásný zbytek týdne přeje

Irča&Baby Dove

#babydove #skutecnemamy #soutez #valentyn

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
14. únor 2019 Čtené 187x

Krásný zamilovaný večer! :heart:

Určitě jste už dnes přesrdíčkovaní, sladkost a příspěvky na toto téma vám lezou i ušima.... a říkáte si, že už toho snad bylo dost. Přesto - proč by toho vlastně mělo být dost? ;) Láska se má oslavovat každý den... Ať už se týká vašich dětí, partnera, rodiny, přátel, mazlíčků...Ty všechny milujeme, každého z nich - a každého z nich malinko jinak...

A proto, pokud jste dnes s někým "slavili", nebo jste snad na dotyčné mysleli, a rádi byste  se podělili i s námi ostatními o to, jak se zapsali do vašich srdcí - máte příležitost! Pod tento příspěvek přidejte fotku, nebo klidně jen text, kterým se vyjádříte=) Jak jste se s vašimi láskami poznali? Které jsou ty největší? 

Budu se moc těšit na všechny vaše příspěvky! Pro tři z vás jsou nachystané krásné balíčky s výrobky Baby Dove, které určitě potěší vaše nejmenší.

Každý z nich obsahuje:

Baby Dove vlhčené ubrousky Rich Moisture 1x50ks

Baby Dove tableta na umývání Rich Moisture 75g

Baby Dove mycí gel Sensitive 50ml

Baby Dove krém proti opruzeninám 45g

Výherkyně vybere generátor náhodných čísel a všichni zúčastnění dostanou 3 srdíčka za účast.

A jako vždy, pár pravidel účasti:

- Dát like tomuto článku

- Přidat do komentáře pod tento článek příspěvek s fotkou či textem (klidně obojí) na dané téma

- Být členem skupiny Baby Dove (klik)

Zapojit se můžete ode dnes, do 21.2. do půlnoci! Držím palce :-* 

Irča & Baby Dove 

#babydove #skutecnemamy #valentyn #soutez

Čti celý článek
zebra2009
9. pro 2018 Čtené 266x

Dnes je druhá adventní neděle...den, kdy se doma na našich adventních věncích rozhoří druhá adventní svíčka a Vánoce už jsou prakticky na dosah! Pokud chcete, můžete si právě druhou adventní neděli zpříjemnit soutěží, kterou Vám dnes přináší Pampers v rámci akce "Dny s ambasadorkami"☆

O co dnes můžete soutěžit? 

Dnes soutěžíme o 3 speciální ručně háčkované hračky - chobotničky pro všechny kulíšky, miminka a malé děti ♡ Hračky, které tvoří hlavička a chapadla. Chobotničky, které mají veselý obličejíček a občas je zdobí mašlička, občas klobouček nebo dokonce dudlíček :slight_smile:

Jak se do soutěže můžete zapojit? 

Pokud chcete soutěžit, je třeba, abyste splnili jen 3 jednoduché podmínky:

1. Odpovědět na soutěžní otázku pod tento článek - soutěžní příspěvky můžete přidávat pouze do dnešní půlnoci

2. Dát lajk tomuto článku

3. Dát lajk dnešnímu vánočnímu článku u Verči @apacheee

Tři výherkyně budou vylosovány pomocí generátoru náhodných čísel a během zítřejšího dopoledne je vyhlásím u mě na blogu.

☆Jaká je tedy dnešní soutěžní otázka?☆

Všem Vám přeji hodně štěstí v dnešní soutěži a krásnou druhou adventní neděli!

Zita a #pampers

#vanoce_s_ambasadorkami

#soutez

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
8. pro 2018 Čtené 311x

Zítra zapálíme druhou svíčku na adventním věnci, možná už dnes necháme rozehřát troubu a upečeme pár druhů cukroví, nebo sbalíme děti, zajdeme na procházku a zahřejeme se teplým voňavým punčem.. ale také bychom si mohli víkend zpříjemnit soutěžením a zkusit vyhrát fajn cenu :slight_smile:

O co dnes soutěžíme? 

Vyhrát můžete jeden ze tří roztomilých bryndáčků s nosorožcem a k tomu dárkové předměty od Joie! 

A jak se do soutěže zapojit? 

Úplně jednoduše - pokud chcete vyhrát, musíte splnit jen 3 jednoduché podmínky:

1. Pod tento článek odpovědět na soutěžní otázku - soutěžní příspěvky můžete přidávat pouze do dnešní půlnoci.

2. Dát lajk tomuto článku

3. Dát lajk dnešnímu vánočnímu článku u Monči @monny3.

https://www.modrykonik.cz/blog/monny3/article/vanocni-pokrmy-a-stolovani-v-prubehu-cas-bbjv25/

No a pak už stačí jen mít štěstí při losování. Tři výherkyně budou vylosovány pomocí generátoru náhodných čísel a během zítřejšího dopoledne budou vyhlášeny u mě na blogu.

A jaká je tedy soutěžní otázka?

Tak zkuste štěstí, ať už pro sebe (resp. své děti), nebo jako milý dárek! :slight_smile: 

Marcela a #joie

#vanoce_s_ambasadorkami

#dny_s_ambasadorkami

#soutez

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
6. pro 2018 Čtené 311x

A zase po roce, máme tu Vánoce... Často si říkám, že je skvělé, že Vánoce jsou zrovna v zimě. Dávají nám příležitost si ten celkem škaredý prosinec, kdy je všude mokro, bláto a skoro pořád tma, rozradostnit a užít přípravami na Vánoce :ribbon::ribbon::ribbon:

Máme před sebou ještě tři adventní týdny, tři týdny příprav na Štědrý den. Na den, který je kouzelný zejména pro děti, pro které se snažíme udělat Vánoce dokonalé. Pro nás maminky je ale někdy těžké, vymanit se z kolotoče shánění dárků, úklidu, pečení cukroví a do toho všeho starostí o děti, které v této době permanentně soplí a kuckají. Před Vánoci, víc než kdy jindy, bychom se proto měly soustředit i samy na sebe. Nenechat se tím vánočním blazněním pohltit a dělat jen to, co nás opravdu baví. Pro někoho je to úklid, pro jiného pečení desítek druhů cukroví, vybírání dárků nebo jejich balení :snowflake::snowflake::snowflake:

Ale určitě pro všechny z nás je na adventní době krásný zejména čas strávený s rodinou. Vidět radost v dětských očích u živého Betlému na náměstí, vyhovět jejich chuti na trdelník a oprašovat jim z pusinek drobky, foukat dětem horkou čokoládu, na kterou se tak těší :coffee::lollipop::snowman2:

I my ambasadorky jsme spolu alespoň virtuálně strávily nějaký čas a připravily jsme pro vás pásmo adventních soutěží a právě dnes je řada na Fisher Price. A já se snažila přijít na to, jak v soutěži spojit radost dětskou z dárků a radost maminkovskou :balloon::tada::ribbon: 

Pro tu radost dětskou je to jasné, tou je soutěžní cena. Tentokrát je to skvělý uspávací projektor s motýlím kamarádem, který teď v zimě a ve tmě můžete využít nejen na uspávání, ale třeba i na promítání a pozorování hvězdiček na strop :star2::star2::star2: Malého plyšového motylího kamaráda si navíc váš prcek může brát všude s sebou. A aby děťátko mohlo pod stromeček usínací hračku vyhrát, musí se zapojit maminka. A protože každé z nás by udělalo radost něco jiného a já osobně věřím, že prvním krokem k čemukoliv je pozitivní myšlenka, tak bych byla ráda, kdybyste na chvíli zastavily ten tok myšlenek o úklidu a pečení a věnovaly minutku myšlence samy na sebe :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

Proto dnešní soutěžní otázka zní: "co by VÁM OSOBNĚ udělalo největší radost?". A vůbec nemířím jen na dary materiální, které se dají zabalit pod stromeček, ale spíš na zážitky a prožitky, které si přejete v životě mít a uchovat si je ve vzpomínkách stejně tak, jako tu dětskou vánoční radost :gift::gift::gift:

Kompletní pravidla jsou tedy následující:

 1. Dát like tomu příspěvku :thumbsup:
 2. Odpovědět do dnešní půlnoci v komentáři pod tímto příspěvkem na otázku "co by VÁM OSOBNĚ udělalo největší radost?" :gift:
 3. Dát like dnešnímu vánočnímu článku od Týnky @kristinandbaby :thumbsup:

Výherce uspávacího projektoru s motýlím kamarádem bude vylosován generátorem náhodných čísel a zveřejněn na mém blogu v průběhu zítřejšího dopoledne. Držím vám palce :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

A hlavně se moc se těším na vaše odpovědi a věřím, že všechny vaše myšlenky a odpovědi letí vesmírem k Ježíškovi či jakékoliv jeho dospělácké verzi a jsou prvním krokem k jejich splnění :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: 

Krásný a pohodový adventní čas vám přeje Monika a #fisherprice 

#dny_s_ambasadorkami

#vanoce_s_ambasadorkami

#soutez

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
5. pro 2018 Čtené 355x

A máme tady pondělí:slight_smile: Zima, sníh...v našem případě spíš déšť a slota...na sebe nenechali dlouho čekat. Kalendář i počasí prozrazují, že pomalu ale jistě přichází na řadu chladnější roční období. 

Za normálních okolností by se člověk zavrtal do deky a třeba si krátil dlouhou chvíli
čtením u horkého čaje. Taky se vidíte? Já rozhodně. Ale o tom to dneska nebude! Blíží se nám totiž Vánoce, jedno z mnoha krásných období v roce. Pro hodně z nás (moji maličkost nevyjímaje), troufnu si říct, to nejkrásnější.

Kdo ví, čím to je. Snad tím, že si vzájemně děláme radost za svitu svíček a světýlek, v domě kromě obyčejných koláčů, které se pečou celý rok, voní taky cukroví, skořice a mandarinky. V kuchyni i domě panuje čilý ruch, děti jsou natěšené, rodiče ve víru příprav na den D. 

A my jsme se s holkama rozhodly, že vám tyto přípravy a shon obohatíme taky soutěžením a články, které vám třeba připomenou, proč jsou vlastně Vánoce tak krásné, zvláštní....a jiné, než kterékoliv jiné dny v roce. 

A dnes?! Dnes začneme soutěží se značkou Baby Dove! Abyste si ty přípravy nejen mohli užít, ale taky se po náročných dnech zrelaxovali ve vodě - jak vy maminky, tak vaši nejmenší. A nebo třeba můžete vyhrát krásný balíček, kterým uděláte radost pod stromečkem někomu dalšímu.

A jaká že je ta soutěžní otázka? Velice jednoduchá:slight_smile: Stačí dolů do komentářů napsat, co máte na Vánocích nejraději:slight_smile:

Dva krásné balíčky čekají hned na dvě z vás! A o co budete soutěžit?

Balíček 1.:

Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený)

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Balíček 2.:

Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený)

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200 ml

Dvě z vás už zítra ráno vybere generátor náhodných čísel. Všechno, co pro to musíte udělat, je splnit pár pravidel:slight_smile:

1. Přidat soutěžní příspěvek (odpověď na otázku) pod tento článek

2. Dát tomuto článku like

3. Dát like dnešnímu Vánočnímu článku u Marci @mummy88

4. Přidat soutěžní příspěvek do dnešní půlnoci.

Toť vše! :slight_smile: Všem vám moc držím palce a přeji pevné nervy do předvánočních dní, které jsou určitě plné příprav. 

Nezapomeňte ale v tom shonu, že je toto období také obdobím lásky a radosti. Tak až vás přepadne panika, že něco nestíháte, nebo že jsou lidi v obchodech nepříjemní - nenechte si to pokazit, hoďte se do klidu a obejměte své nejmilejší:slight_smile:

Určitě hned bude líp!

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez 

#vanoce_s_ambasadorkami #dny_s_ambasadorkami

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
5. pro 2018 Čtené 378x

Zase po roce k nám dorazil advent a s ním pomalu se plížící (a blížící) vánoční svátky. Pro někoho se jedná o nejkrásnější období v roce, pro jiného je to zase doba, kterou symbolizují slova shon, práce a zoufalství. Záleží opravdu jen na nás, jak máme vnímání Vánoc a všeho kolem nich nastavené.

To že budou Vánoce povedené a "šťastné a veselé", nezávisí na tom:

 • jestli se váš byt blýská čistotou a nenajdete v něm ani smýtko prachu (a to zaručeně potvrdí i vrchní inspektorka všeho úklidu @ivakalinova)
 • že budete mít napečeno 38 druhů cukroví  (které pak stejně nikdo nebude jíst)
 • nebo že budete mít pro každého 21 dárků obrovské hodnoty.

Ne, ty pravé Vánoce dělá čas strávený s rodinou  nebo  prostě s lidmi, které máme rádi. Je to o tom zastavit se a vychutnat si chvíli rodinné pohody, dobrého jídla a udělat si radost dárky od srdce. Ideální Vánoce jsou v každém z nás - v našich hlavách a v našich srdcích. Stačí je jen probudit:slight_smile:

Zastavte se a nešilte - začněte si Vánoce vychutnávat. Důležité je být spokojený. Nestresovat se.

Vánoce s ambasadorkami

I proto jsme tedy my. Letos na Vánoce jsme se spojily a chceme vám udělat těšení se na Vánoce příjemnější. Chceme, aby na koníku zavládla pohoda plná radosti a očekávání. Chceme dělat radost a já pevně věřím, že se nám to podaří:slight_smile:

Soutěž s veletrhy For Kids, For Toys a For Babies 

Dnešní soutěž jsem si připravila já a cenu do soutěže věnovali organizátoř výše zmíněných veletrhů.

O co dnes soutěžíme?

Cena bude pouze jedna, ale zato krásná a hodnotná. Výherkyně dnešní soutěže se může těšit na 2 vstupenky do Aqua Palace Čestlice.

Jak se do soutěže zapojit?

Úplně jednoduše - pokud chcete vyhrát, musíte splnit jen 3 jednoduché podmínky:

1. Pod tento článek odpovědět na soutěžní otázku - soutěžní příspěvky můžete přidávat pouze do dnešní půlnoci.

2. Dát lajk tomuto článku:slight_smile:

3. Dát lajk dnešnímu vánočnímu článku u Peti @pipetulaa.

No a pak už stačí jen mít štěstí při losování. Výherkyně bude vylosována pomocí generátoru náhodných čísel a během zítřejšího dopoledne bude vyhlášena u mě na blogu.

A jaká je tedy soutěžní otázka?

Dodržujete doma nějaké štědrovečerní zvyky a tradice? Pokud ano, které to jsou? :slight_smile:

Nemusí to být jen tradiční zvyky, pokud máte nějaké své rodinné, zajímají mě o to více:slight_smile:

A teď už jen nezbývá nic jiného, než popřát hodně štěstí. Moc se na vaše soutěžní příspěvky těším, protože já vánoční zvyky prostě miluju.

Veru a #forkids

#vanoce_s_ambasadorkami

#dny_s_ambasadorkami

#soutez

PS: A pokud máte Prahu opravdu z ruky, můžete se přesto zapojit do soutěže a případnou výhru věnovat někomu, koho máte rádi :slight_smile:

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
4. pro 2018
Tik ťak, tik ťak...
Tik ťak, tik ťak...
Tik ťak, tik ťak...
Tik ťak, tik ťak...

Ne, to vážně nejsou mé biologické hodiny:slight_smile:

... ale vám se začíná odpočítávat posledních pár hodin, kdy máte možnost zapojit se do soutěže o 2 vstupenky do Aqua Palace Čestlice.

Tak ať to neprošvihnete:slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article...

#vanoce_s_ambasadorkami #forkids #soutez
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
26. lis 2018 Čtené 52x

Krásný podvečer milé maminky:slight_smile: 

Jak jsem slíbila, je to tady. Opět je na čase vyhlásit výherkyně soutěže s Baby Dove! zapojila se Vás opět krásná řádka a tady jsou výsledky! Upřímně, jsem poměrně ráda, že nejsem v pozici výběrčího, protože bych zřejmě nebyla schopná vybrat, komu mají balíčky přiletět:slight_smile: Jako obvykle jsem použila stránku : ZDE . 

První balíček: Proběhlo "losování" a jako první byla vybrána @dannki

Druhý balíček : Opět se "losovalo generátorem", který vybral číslo pro @andynka78

A třetí, poslední balíček, generátor přiřadil číslu, které představovala @evusacek

Všem Vám maminky moc moc gratuluju a doufám, že výherní balíčky udělají velkou radost nejen vám, ale taky vašim malým pomocníčkům! Zúčastněným moc děkuju za velkou účast, srdíčka vám rozpošlu co nejdříve:slight_smile:

No a na všechny taky čeká dárečky nabitý prosinec! A pokud byste rádi zkusili i se svými mrňousky štěstí ještě teď, tak je stále šance u nás v Baby Dove skupince, kde se koná téma měsíce, ve kterém tentokrát nejde jen o srdíčka, ale taky o krásné balíčky:slight_smile: 

Přeji krásný týden! :-*

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
21. lis 2018
A protože skoro všechny rády soutěžíme, upozorním vás ještě na jednu #soutez. Hodně z vás, co jste byli na veletrhu #forkids , mi psalo, že se vám moc líbilo vybavení stánku Modrého koníka. Nedivím se, bylo to vážně super. Veškerý nábytek pocházel od firmy nábytek Harmonie a právě ten teď do soutěže věnoval tenhle luxusní toaletní stolek.

Kdo z vás by se ho rád ujal? Já hned a všema deseti.

Soutěž najdete zde a běží už jen do neděle, tak hodně štěstí! :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

https://www.modrykonik.cz/forum/souteze/soutez-...
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
20. lis 2018 Čtené 406x vybrali jsme

   Na konci října proběhl v pražských Letňanech již tradiční několikátý ročník veletrhů potřeb pro děti - For Babies a For Toys , a jelikož Modrý koník patří do světa nás maminek naprosto neodmyslitelným způsobem, nemohl na výstavišti samozřejmě chybět.  Pokud jste veletrh navštívily, tak jste stánek MK určitě nemohli minout. Byl velký, krásně vybavený, vkusně zařízený a hlavně v něm bylo pořád živo. Není se čemu divit, děti zde měly několik možností, jak se zabavit, a unavené maminky mohly chvilku zrelaxovat a hlavně si i zasoutěžit.

   Je jasné, že tím, že se tyto veletrhy konají pouze v Praze, jsou maminky z daleka dost znevýhodněné a je možné, že se na veletrhy sice dostat chtěly, ale nevyšlo jim to. Jiným zase onemocnělo dítě a z plánovaného výletu tak sešlo. To je jen pár střípků, které jste mi psaly... Téměř každá taková zpráva končila tím, že vás mrzí, že to nevyšlo. Chápu, i mně by to bylo líto.

   No a jelikož je Modrý koník grand a jeho účast na veletrhu měla pod palcem úžasná žokejka Irena (Irčo, děkuji za všechno), napadlo nás dát šanci vyhrát pár super balíčků všem uživatelkám Modrého koníka. V tuto chvíli je jedno, zda jste na veletrhu byly nebo ne, zda jste ve stánku něco vyhrály, nebo se na vás štěstí protentokrát neusmálo. Na ničem z toho teď nezálěží. Prostě pojďte zkusit své štěstí tady a teď a pokud to vyjde, můžete vyhrát jeden ze 3 nadupaných balíčků od Modrého koníka a Canpol Babies.

Výherní balíček obsahuje:

 • hračka Igráček a Modrý koník
 • 2x balonek
 • těhotenská průkazka Modrého koníka
 • omalovánky od Canpol Babies
 • voskovky od Canpol Babies

Jak se do soutěže zapojit?

Jsou jen 2 jednoduché podmínky:

1. Dát lajk tomuto článku

2. Odpovědět na otázku:

"Kdy a proč jsi se zaregistrovala na Modrého koníka"

   Soutěž běží od této chvíle až do pondělí půlnoci 19. listopadu. Poté proběhne vylosování výherců a ti budou uvěřejněni na mém blogu.

   Všem moc držím pěsti a těším se na hojnou účast, protože ten Igráček je úplně boží a takovýhle sběratelský kousek nnikde jinde prostě neseženete:slight_smile:

Zároveň vás zvu i do skupiny, kde proběhne již v brzké době další soutěž:

https://www.modrykonik.cz/group/8296/

#forkids #soutez

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
19. lis 2018
Poslední možnost zapojit se do soutěže o tyhle 3 krásné balíčky nejen pro děti - o půlnoci končíme:slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article...

#soutez #forkids
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
19. lis 2018 Čtené 171x

Krásné odpoledne všem:slight_smile:

Už je to tak, je tady pro vás "malé" překvapení! Jelikož se pomaloučku blíží Vánoce a čas, kdy se bude uklízet, chystat, vařit a hlavně taky péct a zdobit, Baby Dove si pro vás přichystal takovou malou "odměnu" už do začátku, říkejme tomu třeba motivační balíček pro "vás" a hlavně vaše malé zlatíčka:-*

A ono...ne že by snad v prosinci nebyla soutěž další (muahahaha), ale myslím si, že s rychlostí doručování v těchto předvánočních termínech bude jistější, když si nadělíme dárečky už takto s předstihem:slight_smile: Výhry budou přesně tři, takže šance jsou opravdu veliké! A o čem že to tentokrát bude?

Je tady období prvního sněhu, zanedlouho začíná advent..A mně by zajímaly hned dvě věci...

1)Jak probíhají přípravy na vánoce u vás doma:slight_smile: Může to být klidně co teprve plánujete, pokud ještě nezačínáte (což já naprosto chápu:D) 

2)Který z výrobků Baby Dove byste nejraději vyzkoušeli pro vaše maličké:slight_smile: 

To vše prosím přidat do komentářů pod tento článek, společně s tematickou fotkou. Ať už úklidové čety, kýble, krásného cukroví, stromečku, dárečků, či snad jen veselá fotka z nákupů:slight_smile: Jak je libo:-* Podotýkám, že pokud nesplníte zadání, váš příspěvek rovnou smažu, aby se dále nezapočítával (...a vám to dá třeba echo, že je potřeba ho přidat znovu a správně)

Podmínky soutěže:

1) Napsat komentář pod tento článek v bodě 1 i 2, dle zadání.

2) Dát like tomuto článku

3) Být členem skupiny Baby Dove zde: KLIK

Toť vše vážení a milí :D :-* Tentokrát to bude jednoduché!:slight_smile: A o co se bude soutěžit? 

O srdíčka pro každou z vás:slight_smile: a hlavně :

Balíček 1.

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50ml

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 4x50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400ml

Baby Dove Šampon Rich Moisture 400ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200ml

Balíček 2.

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Balíček 3.

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 400ml

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Je toho celkem nálož, co říkáte?;) Výherkyně budou tentokrát opět vybrány generátorem náhodných čísel:slight_smile:

Čas na zapojení se máte přesně do této neděle, tedy do 25.11.2018 do půlnoci.

Tak hodně štěstí!! :-*

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
11. lis 2018
Poslední možnost zapojit se do soutěže o balíček pro miminko od Canpol Babies. Ve 20:00 soutěž ukončím a ještě dnes bude výherce oznámen :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

#soutez #forkids #modrykonik
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
9. lis 2018
Jste tu? Co říkáte na malou a rychlou #soutez ?

Že jste pro? :slight_smile:

Pokud chcete vyhrát balíček od Canpol Babies pro miminko, stačí:
1) když mi do komentáře napíšete, jakou první věc jste pořídili / nebo plánujete pořídit pro své miminko :slight_smile:
2) dáte lajk této zprávě

Své komentáře můžete přidávat do neděle večer - soutěž ukončím ve 20:00 a ještě ten večer vyhlásím vylosovaneho vítěze :slight_smile: Balíček obsahuje kousátko a krásný dudlík v barvách dle obrázku :slight_smile:

#modrykonik #forkids
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
31. říj 2018 Čtené 117x

Krásný večer maminky!

všem hrozně moc děkuju za zapojení se do soutěže, bylo vás tentokrát krásných 36 :-* Všechna vaše přání byla určitě vzata v potaz a všem moc přeji, aby se vyplnila:slight_smile: A teď už k tomu, která z vás se stala výherkyní krásného balíčku!

Jako obvykle jsem použila generátor náhodných čísel....a ten určil číslo 22!! 

Tramtadadááá...vyhrává:

@halasovci007 s tímto příspěvkem:slight_smile:

#babydove #tajne_prani Co bych si nejvíce přála? Aby byli všichni zdraví a spokojení a aby se zadařilo i těm, kterým nebylo miminko zatím přáno a dočkali se takového štěstí jako já. Nejvíce si přeji, aby naše princezna, až příjde na svět byla zdravá a přímo pro sebe si přeju, co možná nejvíce pohodový porod  a rychlé sžití s naší holčičkou.. Sice se točí vše kolem zdraví, ale co víc si přát..Bez zdravíčka nám jsou hmotné statky k ničemu..Zdravíčko je to nejdůležitější..

Moc gratuluji, jdu psát zprávu - všem ostatním děkuju za zapojení se!! Někdy během zítřka rozešlu alespoň srdíčka:slight_smile:

A taky už se těším na další soutěžení s vámi:slight_smile: Do Vánoc jich bude zřejmě víc a pro více z vás, tak číhejte!

Irča:slight_smile:

#babydove #skutecnemamy #soutez #tajne_prani

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. říj 2018
Čtvrtek : 25. 10. 2018
Čas : 10:00

Veletrhy For Toys a For Babies v pražských Letňanech právě začaly. Navštívit je můžete po celý den až do 18. Hodiny.

Pokud chcete získat 2 vstupenky zdarma (vstup čtvrtek nebo pátek) napište mi pod tuto zprávu odpověď na otázku:

Koho byste vzaly na veletrh sebou?

Jak se do soutěže zapojit?
1. Lajk této zprávě
2. Soutěžní komentáře přidávejte do dnešní 13. hodiny, hned poté vylosuji jednoho výherce a ihned se domluvíme na podrobnostech.

#forkids #soutez
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 24. říj 2018
Ta chvíle, na kterou spousta z vás čeká, je tady...

Jdeme SOUTĚŽIT o vstupenky na veletrhy For Toys a For Kids. Pokud se tam chcete podívat, tak zbystřete - rozhodně se nejedná o poslední šanci vstupenky vyhrát:slight_smile:

V této zprávě soutěžíme o 3 x 2 vstupenky (platné ve čtvrtek, nebo v pátek) - děti do 140 cm mají vstupné zcela zdarma, takže se na veletrhy můžete vydat klidně s celou rodinou...

Jak se do soutěže zapojit?

1. Dát lajk této zprávě.
2. Úplně jednoduše stačí, když mi zde do komentáře odpovíte na otázku:
"Proč chcete veletrh navštívit?"

A pak už jen mít štěstí při losování - soutěžní komentáře můžete přidávat do dnešní 22. hodiny, poté soutěž ukončím a ještě dnes se pokusím oznámit výherce:slight_smile: Výherci budou vylosováni za pomoci online generátoru náhodných čísel.

Hodně štěstí!

#forkids #soutez
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
22. říj 2018 Čtené 215x

A je to tady, bude se soutěžit! 

Tento měsíc jsem vás malinko napínala, jestli soutěž bude, nebo nebude...

ALE jasně že jooooo!;) 

K podzimu a chladnému počasí totiž rozhodně patří péče o tělo, dlouuhé koupání, masáže....a víte co? Ono to samozřejmě platí i pro ty naše nejmenší!:slight_smile: Aspoň u nás se to vždycky večer ukáže, jako jedna z nejoblíbenějších a nejočekávanějších akcí dne. Jak se jde do teplé vody, tak je u nás veselo. Adámek už si dokonce poznává i svůj "sprcháč" :D A myslím si, že po dni venku v chladnu mu tato péče udělá jedině dobře;)  

Nicméně.... o čem že to tentokrát bude? Bude to, jako vždy, velice jednoduché a poměrně tematické:slight_smile: Jak jiste víte, měsíc říjen a hlavně jeho konec, je v mnoha zemích opředen duchovnem, tajemstvími, halloweenem (:D)...všude je to samá čarodejnice, víla, dýně.... na začátku listopadu taky dušička, všude okolo krásné věnce a výzdoba.. (aneb čas pro #skutecnemamy, aby předvedly, jak kreativní umí být;))...Ale o tom to tak úplně nebude:slight_smile: Teda bude..ale jen tak lehce...Pro to, abyste vyhrály krásný a opravdu napěchovaný "podzimní" balíček výrobků Baby Dove pro miminka a děti, bude potřeba jediné. Zapojit  se do této soutěže příspěvkem na Vašem profilu! A co že musí obsahovat?

Vzkaz pro některou z "nadpřirozených" bytostí, ke kterým "máme" na podzim tak blízko. Vzkaz, který bude obsahovat vaše přání, které byste chtěli splnit:slight_smile: No a tento vzkaz s přáním doplňte vaší fotkou, která by měla dýchat podzimem a určitě by neměla být převzatá z internetů;)

Podmínky soutěže:

1. Dát like tomuto článku, který právě čtete

2. Být členem skupiny Baby Dove (<-- klik)

3. Přidat na svůj profil na MK tematický příspěvek s fotkou

4. Tento příspěvek doplňte hashtagem #babydove a #tajne_prani

A teď už k tomu, co vás jistě zajímá nejvíc! A sice obsah tohoto balíčku, pro jednu šťastnou z vás!

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400 ml

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 50 ks

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50 ks

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove Šampon Rich Moisture 400 ml

Už jsem vás navnadila? :D Na zapojení máte čas do 28.10.2018 do půlnoci. Výherkyni vybere náhodný generátor čísel :-* Tak honem do toho, už se moc těším na příspěvky! 

#babydove #soutez #tajne_prani #skutecnemamy

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
13. říj 2018
Objevila jsem pro vás další krásnou soutěž - značka Little Angel nabízí možnost vyhrát jejich dokonalý fusak!

Pokud nebudete mít štěstí, tak nesmutnete, Little Angel najdete za pár dní na veletrhu For Babies a veškeré jejich zboží tam můžete zakoupit s veletržní slevou 10%.

Soutěž najdete zde :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=101...

#forkids #soutez
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
8. říj 2018
Za necelé 3 týdny už začnou veletrhy For Toys a For Babies, kde mezi vystavovateli najdete i prodejce knížek - celá aktuální #soutez se tedy bude točit kolem knih. Tématem jsem se nechala inspirovat vašimi tipy, takže moc děkuju za takhle krásné téma:heart:

O co si zasoutěžíme?
Výherce 1. místa se bude moct těšit na 2 vstupenky do Aquapalace Čestlice v hodnotě téměř 1500 kč. (cenu do soutěže věnují pořadatelé veletrhů #forkids a srdíčka věnuji já:slight_smile:slight_smile:
2. místo obdrží 20 :heart:
3. místo obdrží 10 :heart:
A každý, kdo se soutěže zúčastní získá jako poděkování 3 srdíčka:slight_smile:

Jak se do soutěže zapojit?
Na svůj blog zde na Modrém koníkovi přidejte krátkou zprávu, kterou nezapomeňte označit tagem #knizni_tip_forkids a doporučte mně a i ostatním uživatelkám a uživatelům Modrého koníka knihu, kterou máte z nějakého důvodu rádi. Klidně může být ze sekce dětské literatury, klidně z dospělácké a pro mě za mě to může být třeba i vaše oblíbená učebnice:slight_smile:
Zprávu nezapomeňte doplnit fotkou (vámi vyfocenou) - můžete vyfotit konkrétní knížku, nějaký úryvek z ní, vaši sbírku knih, nebo klidně vaše děti, jak si čtou. Vím, že spousta z vás nechce zveřejňovat fotky svých dětí, takže to, co bude na fotce, nechávám čistě na vás. Stačí, když se budete držet knižního tématu:slight_smile:

Soutěž probíhá od této chvíle až do středy 10. 10. 2018 (deadline je tradičně o půlnoci). Poté proběhne losování výherců, kteří budou uveřejněni na mém blogu.

Budu moc ráda za sdílení i vaše lajky k této KZ, aby se zpráva dostala mezi co nejvíce uživatelů. Moc děkuji, přeji krásný středeční večer a moc se těším na vaše soutěžní příspěvky, protože u nás doma jsou knížky prostě srdcovka :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
3. říj 2018
Za necelé 3 týdny už začnou veletrhy For Toys a For Babies, kde mezi vystavovateli najdete i prodejce knížek - celá aktuální #soutez se tedy bude točit kolem knih. Tématem jsem se nechala inspirovat vašimi tipy, takže moc děkuju za takhle krásné téma:heart:

O co si zasoutěžíme?
Výherce 1. místa se bude moct těšit na 2 vstupenky do Aquapalace Čestlice v hodnotě téměř 1500 kč. (cenu do soutěže věnují pořadatelé veletrhů #forkids a srdíčka věnuji já:slight_smile:)
2. místo obdrží 20 :heart:
3. místo obdrží 10 :heart:
A každý, kdo se soutěže zúčastní získá jako poděkování 3 srdíčka:slight_smile:

Jak se do soutěže zapojit?
Na svůj blog zde na Modrém koníkovi přidejte krátkou zprávu, kterou nezapomeňte označit tagem #knizni_tip_forkids a doporučte mně a i ostatním uživatelkám a uživatelům Modrého koníka knihu, kterou máte z nějakého důvodu rádi. Klidně může být ze sekce dětské literatury, klidně z dospělácké a pro mě za mě to může být třeba i vaše oblíbená učebnice:slight_smile:
Zprávu nezapomeňte doplnit fotkou (vámi vyfocenou) - můžete vyfotit konkrétní knížku, nějaký úryvek z ní, vaši sbírku knih, nebo klidně vaše děti, jak si čtou. Vím, že spousta z vás nechce zveřejňovat fotky svých dětí, takže to, co bude na fotce, nechávám čistě na vás. Stačí, když se budete držet knižního tématu:slight_smile:

Soutěž probíhá od této chvíle až do středy 10. 10. 2018 (deadline je tradičně o půlnoci). Poté proběhne losování výherců, kteří budou uveřejněni na mém blogu.

Budu moc ráda za sdílení i vaše lajky k této KZ, aby se zpráva dostala mezi co nejvíce uživatelů. Moc děkuji, přeji krásný středeční večer a moc se těším na vaše soutěžní příspěvky, protože u nás doma jsou knížky prostě srdcovka :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
27. zář 2018
Slíbila jsem #soutez s #forkids a jelikož samozřejmě chci, aby vás soutěž bavila, pojďte mi prosím pomoct vymyslet téma :slight_smile:

Každý tip odměním 3:heart:️ a nápad, který použiji dostane srdci hned 20 :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
zebra2009
27. zář 2018
:bomb::gift::balloon:Tak to nakonec klaplo a během podzimu budete mít možnost zasoutěžit si s Pampers:four_leaf_clover:

Soutěž bude probíhat ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Budeme chystat produkty do soutěže a zajímalo by nás, co nejvíce byste chtěli vyhrát, co používáte, co se Vám osvědčilo:thumbsup: Je to dnešní #odpoved_za_srdicko :heart:️ Každému pošlu :heart::heart::heart:

Všem přeji krásný den:rose:

#pampers #soutez
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další