Novinky

#soutez_babydove

vanea AMBASADORKA
3. čer 2018
Dneska už se hlásím naposledy, poněvadž jsem na padnutí :D Ale ráda bych připomněla běžící soutěž!! Aby vám něco neuteklo! :D Takže!
O krásné výrobky Baby Dove si můžete zasoutěžit až do středy 6.6.2018, tak šup šup ;) Pravidla soutěže najdete tady https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/so... :rose: Už se těším na další příspěvky :-*

#babydove #soutez_babydove
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
1. čer 2018 Čtené 156x

Huráá, tak jsme se dočkali :D i letos je tady krásný den dětí=) U nás teda poměrně deštivý (a navíc už pár dní bojuje malý s horečkama), ale i tak si ho malinko slavíme, takže proběhlo nějaké to přáníčko a pusa, nějaké maličkosti k tomu. <3 

Ale abych se nevykecávala! Je tady slibovaná SOUTĚŽ S BABY DOVE! A o co půjde??

O krásné výrobky z obou kosmetických řad ;) pro tři z vás tady jsou opět krásné ceny. tentokrát jsem namixovala obě řady, tak budete mít možnozt vyzkoušet! 

A o co že půjde a jaké jsou podmínky soutěže? Nebude to nijak náročné;)

1) Podmínkou je být členem skupiny Baby Dove - Pro skutečné mámy

2) Dát like tomuto "článku"

3) Do skupiny Baby Dove - Pro skutečné mámy přidat příspěvek s fotkou na téma "NEJŠŤASTNĚJŠÍ OKAMŽIKY" s krátkým textem :slight_smile: Tyto nejšťastnější okamžiky můžou být jakékoliv - buď celé vaší rodiny, nebo jen rozdováděných a veselých dětí, nebo třeba vaše fotka s bříškem;) zkrátka co vás a vaše děti dělá nejšťastnějšími, jaký byl váš nejšťastnější okamžik...fantazii se meze nekladou;)  Budu se moc těšit na příspěvky! A teď už k cenám.

1. cena : 1x Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture, 1x Mycí gel Sensitive Moisture 400ml, 1x Tableta Rich Moisture, 1x Šampon Rich Moisture 200ml a 1x Krém proti opruzeninám

2. cena : 1x Mycí gel Sensitive Moisture 200ml a 1x Mycí gel Sensitive Moisture 50ml - třeba na cesty;) , 1x Tableta Rich Moisture, 1x Šampon Rich Moisture 200ml

3. cena : 1x Tableta Rich Moisture, 1x Mycí gel Sensitive Moisture 50ml, 1x Krém proti opruzeninám a 1x Ubrousky Rich Moisture

Hodně štěstí, držím palce! Soutěž trvá do 6.6.2018 <3

Irena

#babydove #soutez_babydove #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
9. kvě 2018 Čtené 226x

s krásným názvem Překvapení pro maminku

A je to tady! První společný den a blížíci se den maminek oslavíme pěkně s "dárečky". Značka Baby Dove si pro vás připravila spoustu krásných cen a právě vznikla první příležitost, jak vyhrát některé z nich a vyzkoušet je drobečkům "na vlastní" kůži :slight_smile: A co že pro to musíte udělat a o co se jedná? Bude to jednoduché!

- Podmínkou je být členkou skupiny  "Baby Dove - Pro skutečné mámy" 

- Dát like tomuto článku 

- Napsat komentář pod tento článek s vlastní fotkou a vlastním komentářem k ní - na téma "překvapení pro maminku". Můžete k fotce přidat příběh, nebo krátkou větu..Nechám to na vás;) 

- Soutěž trvá do soboty 12.5.2018 (včetně), vyhlášení plánuji na pondělí 14.5.2018

Dárečky jsou nachystané pro autorky tří nejoriginálnějších příspěvků! A o co se soutěží?

První místo se může těšit na Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 400ml, Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture 400ml, jedny skvělé Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture, Baby Dove Krém proti opruzeninám a Baby Dove Tabletu na mytí Rich Moisture. 

Druhá maminka má nachystán Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml, Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture 200ml, Baby Dove Šampon Rich Moisture a Baby Dove Tabletu na mytí Rich Moisture.

Třetí "překvapená" maminka bude mít v balíčku Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml, Baby Dove Šampon Rich Moisture 200ml a Baby Dove Tabletu na mytí Rich Moisture.

Už se moc těším na vaše příspěvky! 

#babydove #skutecnemamy #babydove_soutez #skupina #promaminky #soutez

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 8. kvě 2018
Krásné odpoledne maminky :-* Den matek se nám kvapem blíží, co tak si jej zpříjemnit malým balíčkem? Probíhá soutěž o Baby Dove přípravky pro vaše nejmenší! Téma je "Překvapení pro maminku" a zapojit se můžete do 12.5. :heart_eyes: podmínky a info https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/pr... . Fantazii se meze nekladou, jakékoliv "překvapení" je vítáno! :rose:

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy #denmatek #soutez
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další