#sunar

michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 17. kvě 2020
Hezké nedělní odpoledne,

mám pro vás vyhodnocení soutěže se Sunarem :slight_smile: Ještě než se dostaneme k výsledkům, chtěla bych vám všem poděkovat za soutěžní příspěvky a vaši účast v soutěži:heart::rose:
Moc nás potěšila vysoká účást a váš zájem o produkty Sunar:heart_eyes: Takže tato soutěž nebyla rozhodně poslední, tak buďte ve střehu a občas nakoukněte ke mně na blog :wink:
Momentálně probíhá také soutěž ve skupince Sunar. Téma soutěže je věnované speciálně budoucím maminkám, které na své malé lásky čekají, ale i maminkám, které svá štěstíčka už chovají v náručí. POkud by jste se chtěly zapojit, informace naleznete zde:
https://www.modrykonik.cz/group/8519/


A teď zpátky k naší soutěži. Bohužel vyhrát mohli jen 2 vítězové. Tentokrát generátor náhodných čísel vylosoval maminky příspěvek č.31 @priefi a č. 27 @seety Oběma maminkám srdečně gratuluji a ozvu se vám do IP s instrukcemi.

Krásný zbytek všem:sun_with_face:

Míša a #sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
14. kvě 2020 Čtené 387x
Čti celý článek
michaelllas AMBASADORKA
12. kvě 2020
Krásné dobré ráno všem,

na dnešní den jsme pro vás se Sunarem připravili zase trochu jiný kvíz na pobavení za :heart::heart::heart:

Tentokrát zaměřený na nejznámější světové filmy. Otázka tedy zní:

Kolik světových filmů dokážete rozluštit z níže uvedených piktogramů?

Některá zadání jsou velmi jednoduchá, někde se ovšem zapotíte. U některých zadání možná dokážete vymyslet více řešení:wink: Proto nepiště názvy, ale jen počty uhodnutých filmů. Hádat můžete do zítřejší 8. hodiny ranní, poté uveřejním výsledky a rozešlu :heart:

Při této příležitosti vám seznámím s další z významných složek, které se nachází v nových kojeneckých mlécích Sunar Complex bez palmového oleje. Vedle klíčové složky mléčného tuku jsou to také Galaktooligosacharidy. Tyto jsou často označovány také jako prebiotická vláknina. Podporují správnou střevní mikroflóru a tím přispívají ke spokojenému bříšku miminek. Je to třetí nejzastoupenější složka mateřského mléka, a tak by měla být součástí každé kvalitní kojenecké výživy.
Ovšem nezapomínejme, že tou nejlepší výživou pro naše děťátka je mateřské mléko:baby:

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 9. kvě 2020
Jsem dokonalá máma, protože mám každý den čerstvě navařeno, napečeno a uklizeno?

Nejsem dobrá máma, protože nestíhám mít každý den navařeno, uklizeno a zrovna mám v kuchyni nehorázný bordel?

Jsem lepší mámou, protože zvládám být pořád upravená, krásná, fit, veselá a pořád plná energie?

Jsem horší mámou, protože ráda nosím tepláky, volné triko, vlasy stažené v drdolu, jsem občas protivná, unavená a taky občas vypadám jako...jak to jen slušně říct, ehm nehezká?:sweat_smile:

Jsem dokonalou mámou, protože mé dítě jí jen pestrou vyváženou stravu plnou vitamínů a nikdy neochutnalo cukr, čokoládu ani...?

Jsem hrozná máma, protože dítě v nestřeženém okamžiku do sebe během pár sekund natlačilo mastnou čokoládovou koblihu?:see_no_evil:

Jsem dokonalá máma, protože své dítě odmalička učím dovedností díky výchovně-vzdělávacích programů propojených s teoriíí citové vazby?

Udělala jsem jako máma někde chybu, protože mé dítě místo malování, kreslení, tvoření, sezení tiše v kroužku s ostatními dětmi ... rozhazuje pastelky, trhá papíry, vzteká se, když se mu něco nedaří, běhá, výská, kramuje?:thinking:

Jsem lepší mámou, protože jsem své dítě vždycky kojila a kojit dlouho budu?

Jsem horší mámou, protože moje dítě pije Sunar?

Jsem ta nejlepší máma, protože se svému dítěti věnuji 24 hodin 7 dní v týdnu?

Jsem špatná máma, protože chci mít občas chvilku pro sebe, mám občas chuť někam utéct, schovat se.. Nebo touhu se po náročném dni sbalit, nechat dítě tatínkovi a vyrazit s kamarádkami na sklenku vína?:sunglasses::wine_glass:
.
.
.
Tak tohle je jen krátký výčet pochybností, které mě jako novopečenou mámu jeden čas trápily.

Jak by podle vás měla vypadat dokonalá máma?


Já jsem byla dokonalou mámou, jen jedno období v životě - dokud jsem neměla vlastní dítě:grin: Nejsem v žádném případě dokonalá máma, i když bych chtěla být. I já jsem nasekala spoustu chyb. Nějaký čas mi trvalo si to uvědomit, ale teď už vím...:

:heart:️Být mámou neznamená být dokonalá, ale dát ze sebe to nejlepší:heart:

Krásný zítřejší Den matek:hibiscus:

Míša a #sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 7. kvě 2020
Musíme poděkovat @petuliiik01 a její Nelince za doporučení parádní účící věže:slight_smile:
Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla a koupila ji. Broník je nadšený, že mi může se vším v kuchyni pomáhat:sweat_smile: A navíc se teď může už vlastně, co se týče přípravy mléka a kaše, obsloužit úplně sám:sunglasses::grinning: :wink:

#sunar
#sunarek
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 6. kvě 2020
Mlsání bez výčitek :heart_eyes:


Nejlepší ,,zdravý“ koláč, co jsem kdy jedla:ok_hand: Není nad to, dát si pořádně do nosu:stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba tenhle extra čokoládový fazolový koláč v sobě skrývá živiny jako např. vit. C,D, E a B, železo, hořčík, vápník, vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, tuky a další.

Což mohou ocenit především těhotné, kojící, ale i my maminky, co miminko teprve plánujeme :wink:

Jak víte, vitamínovým obohaceným nápojům, jako je Sunar Gravimilk se úplně nevyhýbám. Hlavně proto, že ,,bez práce“ doplním občas jídelníček o živiny na míru. Ale pořád je pro mě na prvním místě pestrá a vyvážená strava.
A uznejte samy, není nad to si umět vychutnat požitek z dobrého, voňavého jídla:wink:

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
30. dub 2020 Čtené 516x
Čti celý článek
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 29. dub 2020
Není úplně dokonalý, ale je náš:grin::wink:

Před časem jsem se s dětmi zapojila do školního projektu, jehož cílem bylo motivovat děti k třídění odpadů zábavnou formou. Dopoledne mi přišel email, že tento náš venkovní odpadkový koš ( vyrobený z kartonů a špejlí) na třídění papíru a plastů vyhrál 1. místo:heart_eyes:

Myslím, že v dnešní době, kdy je velká nadprodukce odpadů by mělo být třídění odpadů samozřejmostí v každé domácnosti, nemyslíte?

Stejně jako naše máma učila mě a mé sourozence třídit už od malička, chci já své děti učit nejen třídit odpady. Ale taky je učit a vést k tomu, aby uměly co nejvíce zredukovat odpady v domácnosti.
Proto je mi sympatické, že jeden z prioritních cílů Sunaru je při zachování nejvyšší kvality výrobků zajistit také maximální recyklovatelnost obalu. I my můžeme přispět k tomu, aby byly obaly efektivně recyklovány a likvidovány. Jak?

Obalové materiály kojeneckých mlék Sunar je třeba roztřídit takto:

• papírový obal patří do modrých kontejnerů na papír:blue_circle:

• plastová odměrka do žlutých kontejnerů na plast:large_orange_diamond:

• aluminiové sáčky, které slouží pro zachování co nejdelší čerstvosti a kvality kojeneckého mléka, nejsou recyklovatelné, patří tedy do smíšeného odpadu.

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 27. dub 2020
Hlavní změnu v novém Sunaru Premium najdete uvnitř, a to jeho vylepšené složení bez palmového oleje!
Ovšem to ale nejsou všechny novinky... Sunar dostal také nový praktičtější obal:
:balloon: box se nyní lépe otvírá a je možné jej opětovně zavřít a zajistit tak lepší manipulaci a skladování,
:balloon: na spodní straně víčka je nyní praktická úchytka na odměrku díky které je dávkování a zpětné uložení pohodlnější.

Navíc výsledkem vylepšené receptury Sunaru a nové technologie výroby je i odlišná struktura prášku, která je jemnější (pískovitá) oproti původní receptuře a barva mléčného prášku je nyní bělejší. Kojenecké mléko Sunar se díky této změně snadněji rozpouští a méně mění a prášek se nám lépe dávkuje:wink:

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
24. dub 2020
Hezké dopoledne,

mám pro vás výsledky losování soutěže se Sunarem! Všem bych chtěla ještě jednou moc poděkovat za soutěžní příspěvky:heart:

Generátor náhodných čísel vylosoval příspěveky číslo 84; 14; a 19. Vítězkami se tedy stávají:

@michalelka
@beannie
@cacinka94
Vítězkám srdečně gratuluji a brzy se vám ozvu do IP :slight_smile:

Pro ostaní mám snad potěšující zprávu, že připravujeme se Sunarem další velkou soutěž o kojenecká mléka i v květnu. Pokud se budete chtít zapojit, sledujte průběžně během května můj blog.
Také bych vás ráda pozvala do skupiny Sunaru https://www.modrykonik.cz/group/8519/?query= kde až do konce měsíce dubna soutěžíme o dva balíčky Sunar a Sunárek.

Krásný zbytek dne vám přejíMíša a #sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
22. dub 2020
Mám pro vás další kvíz na téma česká přísloví, který měl u vás posledně velký úspěch!

Tak si chvíli sedněte, uvařte si třeba kávu a zkuste vyřešit dnešní hlavolam za :heart::heart::heart:

Uhodnete nějaká česká přísloví, která se skrývají v piktogramech?
Piště jen ANO/NE, případně písmena u kterých nevíte :wink: Zítra ráno přiložím výsledky.

Mezi tím vám můžu představit NOVINKU a to Sunar Complex bez palmového oleje. Nová kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany nejpokročilejší technologií s přísnou kontrolou kvality. V Sunaru Complex mimo jiné najdete benefity jako:
• mléčný tuk a GOS pro spokojené bříško
• vitaminy A, C a železo na podporu imunity
• vápník a vitamin D pro správný růst kostí
• bez přidaných cukrů, obsahuje pouze mléčný cukr laktózu

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
22. dub 2020 Čtené 434x
Čti celý článek
michaelllas AMBASADORKA
15. dub 2020
Na dnešní procházce mě tak napadlo, že by vás mohlo zajímat z jakého mléka se vyrábí Sunar :slight_smile:

Sunar se vyrábí z čerstvého kravského mléka a smetany ze Švédska. Mléko je získáváno od krav, které se pasou na zelených pastvinách v panenské přírodě, která spadá do 2 biosfér UNESCO, kde je čerstvý vzduch i velmi čisté životní prostředí. Čerstvé mléko je odebíráno přímo od farmářů se kterými mají lidé ze Sunaru jen tu nejlepší a dlouhodobou zkušenost.
Toto čerstvé mléko je pak ihned zpracováváno v novém moderním výrobním závodě ve Švédsku, který splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky na výrobu. Všechny výrobky náhradní mléčné výživy Sunar jsou vyráběny nejmodernějšími výrobními technologiemi. Je tak zaručena nejen vysoká kvalita, ale také lahodná mléčná chuť náhradních kojeneckých výživ Sunar s mléčným tukem.


#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 9. dub 2020
Včera jsem vám prozradila velkou novinku ze světa malých dětí:baby::heart: a tou jsou vylepšená kojenecká mléka Sunar. Co je tedy konkrétně ve všech řadách mlék nového?

Složení:

:balloon:BEZ palmového oleje

:balloon:s ještě větším obsahem mléčného tuku

:balloon: s navýšeným obsahem DHA (omega 3 nenasycené mastné kyseliny)

Obal:

:balloon:nový moderní design

:balloon:vylepšený box s uzavíratelným víčkem a praktickou úchytkou na odměrku.

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 8. dub 2020
Kojenecká mléka SUNAR, která se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem nově BEZ PALMOVÉHO OLEJE ve všech svých řadách!

Mateřské mléko obsahuje několik stovek látek. Je vědecky prokázáno, že mateřské mléko je unikátní a nenapodobitelné svým specifickým složením. Složení mateřského mléka se mění v důsledku měnících se nároků a potřeb našich děťátek a jeho složení je také ovlivněno stravou maminky. Pro Sunar je mateřské mléko zlatým standardem, ke kterému se snaží přiblížit.
A já vám teď můžu s velkou radostí napsat, že se lidem ze Sunaru podařila velká věc. A já se opět utvrdila v tom, že dělám ambasadorku značce, která nemá v tomto směru konkurenci a mému synovi jsem vybrala tu nejlepší náhradní kojeneckou výživu:heart:
Mléka Sunar se posunula o další krok v před a ve všech řadách kojeneckých mlék (Premium, Complex i Standard) bylo vylepšeno složení! A nejen to! Sunary dostaly nový praktičtější obal. Se všemi novinkami vás budu na svém blogu postupně seznamovat :slight_smile:
#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 6. dub 2020
Používáte v kuchyni lněná nebo chia semínka?

Já je pravidelně zařadila do jídelníčku až v těhotenství. Na předporodním kurzu je nám doporučili kvůli vysokému obsahu slizových látek, které usnadní porod a jako prevence zácpy či hemeroidů. Kdy tyto nepříjemnosti často vznikají v souvislostí s užíváním železa a zpomaleným pohybem střev. Těžko říct, zda to bylo skutečně zásluhou těchto semínek, ale ani jeden z výše uvedených problémů se u mě po celou dobu těhotenství neobjevil:thumbsup::sunglasses:
Každopádně tyto semínka jsou také dobrým zdrojem v nenasycených omega- 3 mastných kyselin a vlákniny, proto zůstaly v našem jídelníčku už trvale. Používám třeba do salátů, pečiva, müsli, jogurtu. Ale můj úplně nejvíc nejoblíbenější recept je malinový chia puding:heart: který si dávám na snídani nebo svačinu. Kdyby jste chtěly vyzkoušet přidávám recept

Recept na 2 porce:
1 malý bílý jogurt
8-10 lžiček chia semínek
2 lžičky strouhaného kokosu nebo oříšků
200 ml vody + 3 lžíce vanilkového Gravimilku (případně můžete použít kravské mléko, jakékoliv rostlinné mléko...)
1 lžíce medu na doslazení ( pokud použijete Gravimilk, tak už nemusíte sladit)
ovoce či müsli na ozdobu

Postup:
Nejdřív připravíme puding. Do mléka přidáme med a vše promícháme. Pak přidáme kokos/oříšky a chia semínka. Připravenou směs přelijeme do menších skleniček a dáme na 15 minut do ledničky. Směs promícháme a necháme uležet do druhého dne. Druhý den už jen navrstvíme jogurt a oblíbené ovoce, případně müsli.
#sunar
Zobraz celou zprávu
schavera123
3. dub 2020
Používala jste některá v těhotenství? Přítel to viděl a hned mi to koupil :heart_decoration::heart_decoration:
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
31. bře 2020 Čtené 283x
Čti celý článek
michaelllas AMBASADORKA
22. bře 2020
Hezké odpoledne,

mám pro vás výsledky losování soutěže se Sunarem na téma ÚSMĚV! Všem bych chtěla moc poděkovat za veselé soutěžní příspěvky. Opravdu mi vykouzlily úsměv na tváři a vám doufám také. Všem jsem jako poděkování poslala:heart:

Generátor náhodných čísel vylosoval příspěvek číslo 53. Vítězkou se tedy stává @nixelka

Srdečně gratuluji a brzy se ti ozvu do IP :slight_smile:

Ostatní můžete vyzkoušet ještě štěstí ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/8519/?query= kde soutěžíme o balíček pro malé i velké :wink:

Krásný zbytek dne přejí

Míša #sunar #sunarek

#soutez
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 22. bře 2020
Bohužel jsem si neuložila, která z vás to byla :frowning2: Ale moc děkuji, že jsi tady předevčírem sdílela tuhle vychytávku:pray::heart_eyes:
Šnůrky mi už došly, tak je musím šít a to je největší zdržovačka. Pro ty, ke kterým se to ještě nedostalo, tak stačí do jakéhokoliv kartonu vstřihnout 2 otvory o požadované šíři (já mám 2,5 cm) a látku jen protáhnout a šňůrka se už pak nemusí žehlit.

Takhle jde šití raz dva:thumbsup: A ještě navíc, tady vedle mě sedí se Sunarem v ruce maličký ,,pan Lorenc“, který začne pokřikovat jakmile stroj zastaví...dneska jich dám asi hodně :grinning:

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 20. bře 2020
Smích je signál, že vše je v pořádku a můžeme si chvíli užívat radosti ze života. Smích má pozitivní vliv na duševní i tělesné zdraví. Je to lék, který je každému dostupný, nedá se předávkovat a nemá vedlejší účinky :heart::thumbsup:

Prozraďte nám, co dokáže vykouzlit úsměv na tváři vám, nebo vašim nejmilejším a zapojte se tak do DNEŠNÍ PŮLNOCI do soutěže, třeba o tyto kapsičky od Sunárku :wink: Odkaz na soutěž a bližší informace zde https://www.modrykonik.cz/blog/michaelllas/arti...

#den_s_usmevem
#sunarek
#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
20. bře 2020 Čtené 514x
Čti celý článek
michaelllas AMBASADORKA
18. bře 2020
MÝTUS: Sunar je sladký, protože obsahuje cukr. Jeden z největších omylů, který mezi maminkami často slyším.

Jak to tedy je?

To, že Sunar dětem chutná, není proto, že by byl do něj přidáván cukr, ale proto, že obsahuje MLÉČNÝ TUK. Mléčný tuk je zdrojem energie a je důležitý pro vstřebávání vitaminů A, D, E a K, který se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce a který zajišťuje jeho lahodnou mléčnou chuť.

Tak kde se vlastně ta sladkost bere?

Na lahodné chuti se podílí hlavní složka mléka, laktóza, někdy označována jako mléčný cukr. Laktóza je nejvíce zastoupenou složkou mateřského mléka. Jedná se tedy o jeho přirozenou látku.
Klasický rafinovaný cukr Sunar neobsahuje, což poznáte tak, že ho nenajdete ve složení na obale. Ačkoliv je v tabulce uvedeno sacharidy – z toho cukry, neznamená to, že mléko obsahuje rafinovaný cukr. Přidaný cukr obsahují pouze ochucené varianty kojeneckého mléka (jahoda, vanilka, banán).
Proto při nákupu výživy pro miminko vždy čtěte pozorně složení výrobku.

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
11. bře 2020
Dobré ráno,

pojďte na chvíli přejít na jiné myšlenky a zkuste vyřešit dnešní hlavolam za:heart::heart::heart:

Uhodnete nějaká česká přísloví (alespoň jedno), která se skrývají v piktogramech?

Dnes si můžete procvičit paměť a myšlení se Sunarem Complex, který je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Prebiotickou vlákninu GOS pro spokojené bříško, vápník a vitamin D pro podporu růstu kostí. A v neposlední řadě mléčný tuk, který je zdrojem energie a je důležitý pro vstřebávání vitaminů A, D, E a K. Ten hraje klíčovou roli ve vývoji mozku, imunitního systému a poznávacích funkcí.

#sunar
Zobraz celou zprávu
michaelllas AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 5. bře 2020
Já SÁM, já SÁM... Musel mi pití nachystat úplně sám prostě :muscle: Bych nevěřila kam až dokáže 1 lžička Gravimilku doletět a kam všude zapadnout :sweat_smile::see_no_evil: Ale však co, je to jen nepořádek ne? Nějak se to musí naučit :wink: :thumbsup:

#sunar
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další