#tehdy_a_ted

katynka78
2. únor 2020
#tehdy_a_ted

Manžel by s tím nesouhlasil, ale já si myslím, že se není za co stydět. Jsme spolu od mých 24 narozenin, což je letos 18 let a z toho 11 let manželé. Zvládli jsme toho mnoho a já jsem za vše vděčná. Je to můj úžasný muž, na kterého je spoleh, kterému věřím a nikdo na světě by nedokázal se mnou vydržet. A nutno říct, že je to i obráceně:slight_smile:))) Jo a myslím, že život může být jakýkoliv, vždy může být lepší, ale taky může stát za prd. A já jsem vděčná, že mám s manželem milý a hezký život. Dokázal pro mě učinit to, co nikdo jiný. A to samé - já jsem tu pro něj a on pro mě. :heart:
Zobraz celou zprávu
madre1
Zpráva byla změněna 2. únor 2020
#tehdy_a_ted
Rozdíl mezi těmito snímky je 18,5 roku. Seznámili jsme se přes inzerát v nějakém pubertálním časopise, cca půl roku si spolu dopisovali a když jsme se pak sešli, věděli jsme, že patříme k sobě :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
martina1317
1. únor 2020
#tehdy_a_ted
R.2009 vs r.2020 (10.5 let rozdil). Nektere dny mam pocit, ze jsme zamilovani az na Mars, bohuzel nektere dny jsou dost tezke a zacinaji spis prevazovat, do zivota se nam vkradla rutina, povinnosti a zodpovednost, pusinky nezne doteky a cas na sebe se vytraci. Rikam si, ze je to obdobi, obdobi rodicovstvi, mame malou dcerku a druhe mimco na ceste, stavime dum, manzel je workoholik, ja jsem znudena na materske... Doufam, ze to zvladneme, ze 2020 proste prezijeme a pak uz na sebe budeme mit vic casu a bude lip :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
roxolanka
31. led 2020
#tehdy_a_ted
První fotka je z naší první společné dovolené, druhá z dnešní procházky. Za pár dní šestileté výročí, doma jeden tříleťák. Poznali jsme se v práci, on už tam pár let pracoval já nastupovala jako nová. Než jsem ten den odešla z kanceláře, přišla tam za vedoucím jeho zástupkyně a říká "jé dobrý den, to bude mít Zdenda radost" já vůbec netušila jakej Zdenda a z čeho by měl mít jako radost. Trvalo mi pár dní, než mi došlo že Zdenda je můj kolega a že jsem jeho typ :sweat_smile: Já byla v tu dobu dlouho zadaná, ale stali se z nás přátelé a on mi pořád říkal že si na mě stejně počká a čekal. Když už jsem nebyla zadaná, tak jsem se odstěhovala pryč a až v tu chvíli mi došlo, že je to ten pravej a jak moc mi tam chybí a tak jsem se shodou okolností na Valentýna vrátila zpět a od té doby jsme nerozlučná dvojka... Jsem neskutečně šťastná že jsem se rozhodla takhle, protože je to báječný, pohodový, nezamindrákovaný a neskutečně podporující chlap i táta. Ještě že mi ho v tý nerozhodný fázi žádná pro sebe neukradla :grin: a tu větu kterou tenkrát pronesla kolegyně, na tu vzpomínáme často ještě teď. :heart:
Zobraz celou zprávu
tinaprofi
30. led 2020
#tehdy_a_ted

No my jsme se potkali poprvý před 18 lety na Václaváku, byl tam s kámošem a byl děsně stydlivej :slight_smile:)) Nejdřív mě balil jeho brácha a ten se mi nelíbil páč byl malej :slight_smile:)))) A tak jsme kolem sebe nějak pak kroužili a chodili v partě na pivko, já měla spoustu práce randit s frajerama a objevovat tajemství křehké mužské duše, o chlapy nouze nebyla tak proč se vázat na nějakýho zamilovanýho chudáka :slight_smile:))))) Nooo a jednou jsem seděla ve venkovní kavárně a vyšel odněkud -teď už fakt můj- chlap, kterej teda na václaváku byl totální ucho co se štoural špičkou boty v kanále, ale najednou tam stál velkej svalnatej frajer, sebevědomej /to je důležitej detail/ s krásnýma očima a kadeřema a říkám oukej, si vyrost :slight_smile:))) No a najednou už je to 9 let co jsme spolu, jako by na tom václaváku stál včera. Fotku dávat nebudu, můj ksicht je pořád stejnej a on se beztak nerad fotí :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
leenkaa87
29. led 2020
#tehdy_a_ted
První foto léto 2003
Druhé foto prosinec 2019
- chodit jsme spolu začali v říjnu 2002. Mně 15 a manželovi 17.
Letos oslavíme 18 let spolu, 4 roky jako manželé a rodiče dvou uličníků.
Nikdy jsme nezažili krizi a Milujem se čím dál víc.
Zobraz celou zprávu
dinushka00
29. led 2020
#tehdy_a_ted
Byla to naše společná cesta za mou rodinou do Chebu.
Psal se rok 2009. Paradoxně jsem znala dřív jeho mladšího bráchu, ale tahlo mě to k Patrikovi. :grin::heart:
Mi bylo 15 a jemu 16. Nikdo nám nevěřil, že spolu budeme dlouho, prý max rok:grinning:. Teď se jim smějeme letos 10.května to bude 11 krásných let. Máme spolu 2 děti, 2 pejsky,jsme zasnoubeni a chceme baráček:slight_smile: miluji ho a jiného chlapa bych nechtela :heart:
Zobraz celou zprávu
leniczka23
Zpráva byla změněna 29. led 2020
#tehdy_a_ted
O fotce tehdy, jsem dlouho ani nevěděla že existuje:grin: Přiznám se bez mučení, že sem byla tak na káry, že ani nevim jak sem se do ty postele dostala:rofl::rofl::rofl: Nebylo nic, kromě líbačky na záchodě, kterou si ještě pamatuju. Přespali jsme u společného kamaráda s velmi omezeným počtem lůžek:grin::grin: Když jsem se vzbudila, trošku jsem se stydela.. Je o 7 let mladší, takovej koloušek to byl a já v rozvodovym řízení, s dítětem. Nedavala jsem tomu téměř žádnou šanci, ale bylo mi s nim jako s nikym.. no.. a jak to dopadlo že..jako s nikym, mi s nim je pořád :heart::heart::heart:
Zobraz celou zprávu
kristinandbaby AMBASADORKA
Včera ve 13:17
Dnes ve fóru Dny se Stérimar diskutujeme o posilování imunity nosní sliznice https://www.modrykonik.cz/forum/dny-se-sterimar... a o Stérimar nosní hygiena https://www.modrykonik.cz/forum/dny-se-sterimar... :slight_smile:


Tak se přijďte mrknout :slight_smile:

#sterimar

#dny_se_znackou_sterimar
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další