Novinky

#test_bioil2

denitek
10. pro 2018 Čtené 61x

To vám byl den. Kdy jsem málem porazila strop jak jsem jasala, že mi to testování vyšlo :smile::yum:  

A to tě balíček přišel na můj svátek už byl jen takový milý bonus :smile: ten den když jsem balík dostala, u nás byla zrovna návštěva a všichni odcházeli, jak říká jedno pořekadlo "všemi mastmi mazaní"  🤭

Moje mamka je velmi náročná testerka a obdržela jedno balení... Říkámjí "A koukej mazat", během testování jsem ji musela ještě dolívat :smile: na rukou má pár pigmentových skvrn, ale hlavně na tvářích. Na to Bi-oil prý moc nezabral, ale jak se tak v něm "koupala" a mazala se od hlavy až k patě, tak zjistila, že staré jizvicky blednou. Jediné kde Bi-Oil nesnesla byl obličej. Ale strie už nějaký ten pátek staré po mě a bratrovi na bříšku Pr krásně zesvetlaly. Naše další návštěvy vypadaly asi pro nezasvecene komicky, když jsme na sebe valili pupky, stehna, boky :see_no_evil:🤭:smile: 

Z aplikace Bi-Oil už se stal takový rituál,protože úžasně voní. Co mě hodně překvapilo, tak jak se dobře rozetre a rychle vsákne! Jsem jedna z těch, co jim tebou zuby u té představy jak se namažete a přilepí se na vás noční košile\pižamo. 

Pak jsme udělali radost Bi-Oilem švagrové, která čeká miminko. A je to takový strizlik, co váží snad 50kg i s postelí 🤭. A maže prý poctivě "jak vzteklá" a za chvilku už budeme mít miminko na světě a stále ani jedna prasklinka! Takže spokojenost veliká! :relaxed:

Mazaní neušla ani naše mrňavá. Od malička má světlý flicek na pacce, kde chybí pigment. Tam bohužel Bi-Oil nezafungoval, ale krásně vyhladil jizvu na koleni z první procházky s tatínkem :relaxed:️ 

Tatínka se mi nepovedlo úplně zapojit do testování, ale jednou ho bolely záda a chtěl masáž. Měl ji mít, tak jsem mu na záda dala Bi-Oil... A šlo to jak po másle:see_no_evil:🤭:smile: a hlavně tedy říkal, že moc hezky voní a jestli to z něj necítí zítra chlapi v práci, aby se mu nesmali :rolling_eyes::smile: No typické.

Co se tedy týče mě, já jsem spokojená s vůní, s vsakavostí, jizvu starou, vystouplou a hrbolatou z dětství Bi-Oil zatím neodstraní, ale rozhodně mi přijde, že je mnohem více plochá a poddajná. Není tak vystouplá. U jizvy po Ss rozhodně ke změně došlo! Je světlejší, měkčí a hlavně nesvědí. Foto pro porovnání kde na břiše je 15let stará jizva po slepaku a druhá po cs a na stehnech a bocích strie také krásně zesvětlaly. 

Trošku jsem také zašpionila o ceně v obchodě (fotka z DM) a na blogu vyzvala k diskuzi nad tím zda je to moc nebo ne?  Vyšlo mi z toho, že cena z fotky je pro někoho hodně, někdo číhá až bude zdarma v příloze časopisu, někdo i obhajoval, že cena je akurátní. A já si myslím... Budou Vánoce... A kolikrát mi přijde že už si nevíme co dát... Tak proč ne 425 ml oleje jako dárek za 400?

Takže závěrem jak to shrnout? Ano nebo ne? Určitě ano! #test_bioil2 #recenze

Čti celý článek
jen_lenka
10. pro 2018 Čtené 69x

"Bude probíhat testování Bi Oil..." 

Tak jo, tak já to teda zkusím, řekla jsem si.  A ono to vyšlo! Paráda!

Jednoho krásného odpoledne u nás zazvonil pošťák, že má balíček. Celá natěšená jsem běžela že chodů, div jsem si nezlámala všechny končetiny!! Joooo, je to tady. Hned jak jsem rozbalila balíček, namazala jsem břicho a každou chvíli jsem chodila koukat do zrcadla, jestli už se něco změnilo. 

Babička celá nadšená si odvezla jeden olejíček domu. "No to tak krásně voní!", volala mi celá nadšená. A měla naprostou pravdu. Jeho vůně je opravdu úžasná. A jako třetí jsem mazala jizvu na ruce naší malé Áně. Jednoho krásného dne spadla v lese a škrábla se o klacek do ruky. Jizvička, i když byla malinká,  byla opravdu viditelná a nehezká. Ale díky Bi-Oilu, jako by tam snad nikdy nebyla. 

Babička používala Bi-Oil na obličej. A je nadšená a prý jestli ji chceme udělat radost a koupit ji dárek k narozeninám , který si přeje a využije, tak nový Bi-Oil :slight_smile: Bohužel fotky babičky obličeje nemám. Ale i když babička tvrdí, že její "stařecké skvrny", jak jim říká, zmizely, já bych řekla že úplně nezmizely, stále tam jsou, ale ne tak nápadné. 

A já se mazala od hlavy až k patě. A když říkám od hlavy, tak myslim od hlavy. Protože Bi-Oil jako maska na vlasy, to je něco naprosto úžasného. Vlásky jemné, lesklé, no paráda :thumbsup_tone1: Ale mazala jsem hlavně bříško, které po 2 těhotenstvích jsem měla, a stále mám, samou strii. 

Nikdy jsem neočekávala , že mi strie zmizí úplně, to ne. Ale díky Bi-Oilu jsou světlé, jemné. Měla jsem strie opravdu hluboké a teď? Ano, není to úplná rovinka, ale s tím co to bylo před tím se to absolutně nedá srovnávat :wink:  

Fotky bříška před a po. Jsou bez filtrů, bez jakýchkoliv úprav. 

Takže, co tak ještě říci na závěr? 

Asi jen to, že nemůžete očekávat, že když mě, Marušce a Růženě od naproti pomohl, pomůže i vám. Opravdu je to individuální. Ale myslim si, že za zkoušku to stojí. No ne? :slight_smile: My určitě budeme v mazání nadále pokračovat. I moje máma, po tom co viděla naše výsledky, se rozhodla si Bi-Oil koupit. Takže mazání zdar a jizvám a striím nazdar :wink: 

#test_bioil2 #recenze

Čti celý článek
niki92
10. pro 2018 Čtené 39x


I mně se poštěstilo a byla jsem vybrána na testování tolik chváleného Bi-Oilu. Byla jsem na něj hodně zvědavá, zda je opravdu tak výjimečný a jiný než ostatní olejíčky, krémy, vazelíny atd. Kurýr mi jej přivezl jen pár hodin před naším odletem na dovolenou a tak s námi mohl vyrazit i on.  Spolu se mnou ho testovala naše čtyřletá dcera a moje maminka.

Moje maminka


Mamince zůstala po autonehodě z mládí jizva od úst až k uchu. Tudíž bylo jasné, na která místa se s Bio-Oilem zaměří. Nejprve ho zkusila na celý obličej, to ji ale nevyhovovalo. Dle jejích slov byl na ní až moc mastný. Pokračovala tedy v mazání jen jizvy. Bi-Oil pro ni měl velmi příjemnou parfemaci a po třech měsících testování ji cca 26 let stará jizva příjde vyhlazenější a jemnější.
Čtyřletá dcera 


U dcery bylo taky hned jasné, kde olej použijeme. Na pravém líčku má celkem hlubokou jizvičku po neštovici a jednu menší na krku zepředu. Mazat se nechala bez remcání a ani vůně ji nevadila. Jizvičce na tváři jsem moc šancí nedávala ale Bi-Oil mě opravdu překvapil. Ďolíček po neštovici jakoby vyplnil, není tak hluboký jak byl na začátku testování. Jizvičku na krku, zjemnil a vyhladil.
Nakonec já


U mě bylo celkem těžké vybrat, kde všude si jej budu mazat, nejraději bych se v něm okoupala celá. Zkusila jsem tedy dvě jizvičky na tváři od neštovic, tam jsem žádnou změnu nezaznamenala. Dále zábal na vlasy, kde ve výsledku taky nic poznat nebylo. A nakonec jsem si mazala strie na bříšku a bocích. Tam už změny vidím, strie jsou jemnější, méně viditelné a celkově je pokožka hezky hydratovaná.Závěrem


Bi-Oil bych rozhodně doporučila všem věkovým kategoriím, a taky lidem které trápí jak strie tak různé druhy jizev. Umí zázraky na počkání a to se vyplatí :slight_smile: V mém kosmetickém arzenálu, bude mít od teď vždy své  místo.

 #test_bioil2 a #recenze

Čti celý článek
perla28
10. pro 2018 Čtené 186x

Uteklo to jako voda... Ani bych neřekla, jak dlouho už mě Bi-Oil provází... Nebo možná naopak mám dojem, jakoby se mnou byl odjakživa. 

11. září dorazil balíček a já poprvé odšroubovala uzávěr a nasála vůni... A bylo to a přišlo to.. Byla to láska na od první chvíle. Vůně mě obklopila a okouzlila a já se jí stále nemůžu nabažit. 

Dcera a její jizvičky 

Co si budeme povídat.. Když jsou dítěti necelé 2 roky pády a karamboly jsou na denním pořádku a když je ještě k tomu léto, je to pěkná divočina a tak, na začátku září byla její kolena samý škrábanec a ďolík a taky jeden skvělý šrám na čele u kterého jsem si moc přála, aby se hezky zahojil, protože přeci jen je to holčička... Bi-Oil nezklamal a již koncem září bylo všechno pryč, na čele není po šrámu ani památka... 

Maminka a suchá kůže v obličeji 

Moje maminka, stejně jako já, bojuje roky se suchou (exematickou) pokožkou v obličeji. Konkrétně v okolí nosu a čela... A tak jsem právě jí nabídla možnost testovat Bi-Oil spolu s námi. Bi-Oil se u ní v koupelně zabydlel a i bez dotazování vidím v jejím obličeji velké změny. A vidím ke také proto, že stejné se odehrávají v tom mém... Suchá kůže si sbalila kufr a s sebou si odvedla i zarudnutí a pálení kůže a je to opravdu skvělý pocit, který obě dvě sdílíme s nadšením. 

Těhotenské bříško 

Mé těhotenství je nyní téměř v samém závěru, takže jsem měla možnost Bi-Oil testovat v době největšího růstu bříška. Jednak jsem se zaměřila na jednu větší strii z prvního těhotenství, která se mi udělala až během porodu těsně nad pupikem. Soustředila jsem se na ni a mazala ji a musím uznat, že se velmi stáhla a vybledla (viz foto), nicméně a narůstajícím bříškem se v průběhu znovu rozjela, nicméně již teď vím, že po druhém porodu ji zase budu mazat s velkou nadějí, že se opět bude ztrácet... 

Mno a pak jsem se rozhodla, že když testovat, tak pořádně... A začala jsem levou půlku břicha mazat Bi-Oilem a pravou jiným přípravkem proti střílím. Výsledek bych řekla je velmi znát. Část břicha, která byla ošetřována Bi-Oilem je ve výrazně lepším stavu, než ta druhá a tohle myslím mluví za vše.... 

Další využití Bi-Oilu 

A ještě pár tipů v bodech, na co se ještě Bi-Oil osvědčil 

- suchá kůže na chodidlech 

- suchá kůže na rukou 

- hydratace celého těla po koupeli 

- pár kapek do koupele pro hydrataci a vůni

- zábal na vlasy 

A co bude dál? 

Bi-Oil rozhodně nadále zůstává součástí mé kosmetické výbavy a už je připravený i na cestu do porodnice.

#test_bioil2 

#recenze

Čti celý článek
tinkaa
10. pro 2018 Čtené 27x

Na začátku bych chtěla poděkovat za projevenou důvěru a vybrání mě do testování oleje Bi-Oil.

Během prvního těhotenství se mi strie objevily až ke konci těhotenství a to v podbřišku, kde nebyly moc viditelné a časem vybledly. Během druhého těhotenství jsem měla o poznání větší bříško a i přes mazání se mi na břiše v okolí pupíku objevily velmi hluboké strie, které po porodu byly velmi viditelné. To byl důvod proč jsem se do testování přihlásila, když jsem na olej viděla velmi kladnou reklamu.

Olej jsem hlavně používala já na strie v oblasti břicha a suchou pokožku, u syna jsem používala na suchou pokožku na rukách a nohou. Babička používala na suchý obličej a hluboké jizvy. Manžel se do testování oleje nepřidal. 

Bi-Oil má příjemnou vůni, ale při delším užívání mi občas začala jeho vůně být nepříjemná. Jeho mastnější složení bohužel dělalo mastné fleky na oblečení a o oblečení do sebe v táhlo vůni Bi-Oilu. Pro lepší aplikaci, bych třeba brala jiný aplikátor (např. sprej).

Moje strie po druhém těhotenství jsou světlejší už nejsou tolik hluboké a suchá pokožka je zase krásně hydratovaná. V posledních dnech jsem začala olej používat na suché a popraskané paty a musím říct, že na hydrataci pokožky je Bi-Oil super!!! Syn po pár dnech užívání měl krásnou hebkou kůži bez známek vysušení.  Babičce se zjemnila a hydratovala kůže na obličeji, ale hluboké jizvy jsou beze změny.

Co mě velmi překvapilo je jeho malá spotřeba, takže ikdyž nějaké výpočty odhadují spotřebu lahvičky cca na 3 měsíce, tak bych řekla, že doba jeho užívání bude delší.

Bi-Oil si své spotřebitelky nalezne. Za sebe a moji rodinu můžu říct, že výrobek je fajn, ale ne všechny jizvy se po jeho užívání zmizí. 

#test_bioil2 #recenze

Čti celý článek
anytka_a
9. pro 2018 Čtené 29x

Pěkný den, 

Bi-oil jsem testovala já, manžel, syn (chtě - nechtě :wink:slight_smile: a naše babička.

Začnu babičkou, která si olej oblíbila na jizvy, zdají se měkčí a světlejší. Dále vyhovoval její suché pokožce, obdivovala i rychlé vstřebávání. Synovi jsem mazala malou jizvičku na noze a vypadá moc pěkně, téměř nepatrně. Manžel (bohužel) jen párkrát použil na jizvu na holeni, která  ale vypadá stejně. 

Nakonec já. Bi-oil jsem mazala zhruba 4 poslední měsíce těhotenství u syna i dcery. Na bříšku nemám ani jednu strii ani nic podobného i se krásně zatáhlo. Pri tomto testování jsem mazala hlavně jizvu po císařské řezu., ta se zdá měkčí a světlejší. Dale krásně změkčuje paty. A dodává lesk vlasům, ale....

Bohužel nechci používat kosmetiku s obsahem ropy (paraffinum liquidum). 

 #test_bioil2  #recenze

Čti celý článek
klarinka23
8. pro 2018 Čtené 35x

Po Bi-Oilu jsem pokukovala už delší dobu, ale nějak mě odrazovala cena. Měla jsem strach, že za něj dám ranec peněz a bude k ničemu. Takže když jsem viděla, že koník hledá lidi k testování, zkusila jsem štěstí. A hle, vyšlo to. Hurá.

Bi-Oilem jsem obdarovala svojí maminku, protože má za sebou už pěknou řádku operací a tím pádem i jizev. Mamce se moc líbila vůně. Mazala a jizvy teda nezmizely, ale jsou hladší. I tak se jí Bi-Oil líbil, ale asi by si ho nekoupila, protože je cena docela vysoká. 

Další vybraný tester byl můj syn. Ten má na rtu jizvičku od pádu na skříňku. Jemu teda bylo úplně jedno jak Bioil voní, jakou má konzistenci i kolik stojí. Chtěl mít mazání co nejdříve za sebou. Nicméně zvládl to. Jizvička je menší. 

Jeden Bi-Oil jsem si nechala já. Fakt mě zaujala ta vůně, voní skoro jako olejíček na miminko. Mazala jsem jizvu na nose, jizva je míň viditelná, to je fakt. Zkoušela jsem ho používat i ráno místo krému na obličej, ale hrozně mi vysušoval tváře :neutral_face:. Ale přišla jsem na to, že když si před tím obličej namočím vodou a hned ještě na mokrý obličej dám Bi-Oil tak je všechno o.k. Obličej je pak celý den příjemně hladký. Zkoušela jsem Bi-Oil i na strie, žádný zázrak se moc nekonal. Jsou teda víc vybledlé. Dále jsem si zkusila udělat z Bi-Oilu masku na vlasy. A ta byla super. Vlasy jsem měla krásně hladké. 

Bi-Oil bych si asi sama nekoupila. Ale jsem moc ráda, že jsem se mohla  já i mí blízcí testování zúčastnit.

#test_bioil2 #recenze

Čti celý článek
ilona87
6. pro 2018 Čtené 29x

Tak a je to za námi... Uteklo to jako voda.Testování Bi-Oil jsme věnovali s rodinou spoustu času, aby jsme zjistili, zda nám s jizvami a dalšími probmély s pletí pomůže.

1/Jako první jsem začala mazat synovi jizvu pod nosem, nebyla moc veliká, ale i tak byla vidět - není již vůbec viditelná.

2/ do hledáčku se dostala moje jizva na patě a nártu, kterou mám od dětství - bohužel nedošlo k žádné výrazné změně. 

3/ suchá pokožka na hlavě muže se výrazně zlepšila.

4/ babičky byli a jsou spokojené. Jedna má velmi citlivou plěť a nemůže si jen tak něco na ní namazat, tak se celkem bála, aby se neosypala. Dopadlo to naštěstí dobře. Druhá babička má sklon k začervenání pleti - také nebyl a není žádný problém. Obě nadále pokračují v jeho aplikaci.

5/ Na co opravdu zabral? Na popraskanou a tvrdou kůži na patě - mám je jak batole. 

Mažu si je každý večer po koupání a změna je opravdu výrazná. 

6/ Dědu jsme k jeho testování nepřemluvili :slight_smile: 

Bi-Oil je vychvalován skoro jako zázrak na trhu, ale nejsem si tím jistá. Ano, je skvěle roztíratelný, vstřebatelný a krásně voní, ale zásadní změny na své pleti nebo pleti žen v naší rodině jsem nezaznamenala. Na co mi opravdu působí , tak to jsou popraskané a tvrdé paty. A začala jsem si mazat i popraskanou kůži kolem prstů na rukou, které mám vždy v tomto zimním období. 

Negativní je jeho pořizovací cena, ta je docela vysoká. A rozhodně bych vylepšila aplikátor.

#test_bioil2 #recenze

Čti celý článek
denitek
27. lis 2018
#test_bioil2 tak jsem byla šmejdit v obchodech a tak mě tak napadlo, udělat malý průzkum, co si myslíte o ceně bioilu?:relaxed::thinking:
Zobraz celou zprávu
klarinka23
28. říj 2018
Ten Bioil tak krásně voní. Připomíná mi vůní olejničku na miminko:baby_symbol:. Krásně se vstřebává do kůže a ta není vůbec mastná. Takže žádné zamaštěné oblečení :wink: #test_bioil2
Zobraz celou zprávu
denitek
26. říj 2018
#test_bioil2 víte co je nejlepší dárek pro tehulku? Od nás dostala svagrovka toto:heart:
Zobraz celou zprávu
perla28
15. říj 2018
#test_bioil2
Bioil je tak nějak součástí naší domácnosti... Používám ho na spoustu věcí, na bříško, na starší strie.. Dcera už má všechny letní jizvicky z pádů a karambolů pryč... Ale tím to nekončí.. Používám bi oil také na vysušené chodidlo, na citlivý obličej a teď si s ním ještě masiruji oblast kyčle, tak jak poradil fyzioterapeut... Bi oil prostě nesmí daleko z dosahu...
Zobraz celou zprávu
klarinka23
11. říj 2018
#test_bioil2 mažu Bioil i na obličej ( má sjednotit tón pleti) , ale trochu mi vysušuje tváře. Musím ještě během dne použít pleťový krém
Zobraz celou zprávu
klarinka23
11. říj 2018
#test_bioil2 mažeme jako o závod.. Mamča dojede v úterý z lázní, tak jí jizvu zkontroluju:wink:. Moje nosní jizva je opravdu miň viditelná ale strie žádný zázrak, asi budu muset mazat 2× denně. Zdeneček je spokojený, jen musím mazat opravdu rychle :joy:
Zobraz celou zprávu
denitek
3. říj 2018
#test_bioil2 tak dnešní večer... Jsem pojala po,, růžovu":grin: manžel na noční a já se promazavam vnitřně růžovým, namazavam strie taky růžovým bioilem a pohoda...
Zobraz celou zprávu
denitek
3. říj 2018
#test_bioil2 každá. Jizva nese určitý příběh... I ta má na břiše. Má tvar. Srpku. Měla jsem celé kolecko. To jsem totiž jednou jela s bratranky na kole. BmX tehdy top top kolo:grin: a srkali do mě tak dlouho, až jsem spadla a vrazila si riditko do břicha... Rána se hezky. Hojila, ale když už stroupek skoro odpadl, tak mou mamku nenapadlo nic lepšího, než ho strhnout :see_no_evil: uvidíme jak si s 20 let starou jizvou bioil poradí :relaxed:
Zobraz celou zprávu
perla28
30. zář 2018
#test_bioil2
A je tady konec září a my stále testujeme. Bi-oilu se i nás líbí, hlavně nám se líbí že je doma... Nemůžu se nabažit jeho vůně a mimo rostoucího přišla si s ním mažu ještě obličej a suché chodilo. Dcerce jizvu na čele, kterou teď již těžko hledám, protože již je velmi nepatrná. Mě některé starší strie hezky blednout, pár nových, maličkých se mi objevilo.
Maminka je teď poměrně v jednom shonu, ale maže. Maže obličej a jizvu po velké popálenině.
Jsem zvědavá co přinesou další dny a týdny...
Zobraz celou zprávu
perla28
20. zář 2018
#test_bioil2
Již pár dnů se chystám podělit o veselou příhodu z testování... To jsem se takhle rozhodla, že bi-oil podrobím zkoušce na moji suchou část nohy.. Bojuji s tím od porodu a nikdo neví.. Mno.. Nicméně... Tak stojím večer v koupelně, vyčistí si zuby, namazu obličej, bříško a chodidlo.... Napustím si sklenici vody a odcházím do ložnice... Nicméně jak se chová noha právě namazana olejem na podlaze bez koberce...? Ano přátelé.. I testování umí být veselé :joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
16. zář 2018
#test_bioil2
Mimo jiné mažu dcerce tento šrám na čele.. Vlastně nevím kde se vzal a ne a ne mizet ani blednout... Tak snad bi oil pomůže...
Zobraz celou zprávu
perla28
13. zář 2018
#test_bioil2
Tak maminka si již odnesla svou lahvičku.. Jsem zvědavá co bude říkat. Já předevčírem začala poctivě mazat a zatím jsem naprosto nadšená vůní
.. :hearts:
Zobraz celou zprávu
denitek
12. zář 2018
#test_bioil2 včera mi dorazilo něco moooc krásného k svátku:heart:️ Děkuji. Moc koníku :heart:️ jdeme na to:relaxed:️ někdo vyhrnuje rukávy, já kalhoty a jdu do války s popraskanými stehny :relaxed:
Zobraz celou zprávu
perla28
11. zář 2018
A už i u nás se bude mazat a mazat.... :hearts:
#test_bioil2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. zář 2018 Čtené 2215x

Aktualizace: mezigenerační testování oleje Bi-Oil dopadlo na výbornou. Přečtěte si recenze našich uživatelek, které testovali spolu se svou rodinou - od miminek až po babičky.

---

Oblíbený přípravek všech nastávajících maminek a žen obecně se pro svůj velký úspěch vrací na koníka. Bi-Oil je zpět.

Tentokrát jsme pro vás však připravili testování, do kterého můžete zapojit celou rodinu. Bi-Oil je totiž produkt, který je doopravdy určený pro všechny generace. Ocení ho i vaše babička, teta či dcera. Synátor spadl z kola? Bi-Oil zaručeně pomůže na jizvy na jeho rozbitém kolenu. Vaší milovanou maminku, babičku či pratetu trochu (nebo více :slight_smile:) trápí vrásky nebo suchá pokožka? Díky pravidelnému ošetření Bi-Oilem můžr být její pleť výrazně hladší a pokožka hydratovaná.  

Toto testovaní bude testovaní napříč všemi generacemi vaší rodiny!

Co jsme připravili k testování

Bi-Oil- mezinárodně uznávaný speciální olej, který se stará o pokožku lidí na celém světě, zlepšuje vzhled jizev, strií, vrásek a sjednocuje odstín pokožky. Bi-Oil získal 349 ocenění v oblasti péče o pokožku a už ve 24 zemích si drží prvenství - je nejprodávanějším produktem na jizvy, který si získává důvěru dalších spokojených zákaznic. Výborně funguje také na vrásky a dehydratovanou pokožku.

Jeho jedinečné složení je kombinací rostlinných extraktů a vitamínů v olejovém základu. Díky přelomové ingredinci PurCellin Oil je jeho složení lehké a nemastné. Bi-Oil prošel posouzením bezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady o kosmetických přípravcích.

Bi-Oil je oblíbeným olejem všech těhulek, ale je vhodný nejen pro ně! Použijte ho na jizvy způsobené sekcí, běžné jizvy z poranění a na péči o pleť s vráskami. Bi-Oil je vhodný pro celou rodinu, protože na své si přijdou dětičky, vaše maminka, babička, a nebo dokonce i manžel.

Dokazují to, konec konců, i ženy z reklam. A víte proč? Protože v nich vystupují reálné a spokojené zákaznice, běžné ženy jako my všechny, které si své zkušenosti nenechaly pro sebe, ale podělily se o ně se svým okolím.

Máte chuť vyzkoušet blahodárné účinky tohoto oleje na vlastní kůži a užívat si jeho lehkou konzistenci, příjemnou vůni a péči? Tak čtěte dál, abyste věděly, zda hledáme právě vás.

Koho hledáme

Hledáme 10 žen, které vyzkouší Bi-Oil na sobě a zapojí i svou rodinu. Proto hledáme těhulky v druhém trimestru, čerstvé maminky po sekci, maminky dětí, které mají jizvičky po skotačení venku, nebo ženy, které již řeší vrásky na obličeji, krku a dekoltu. Hledáme takové ženy, které ho využijí s celou rodinou. To znamená, že budou testovat nejen ony a jejich ratolesti, ale také jejich maminka nebo tchyně či prateta… Prostě seniorka, která jej využije na svou stárnoucí pleť a suchou pokožku, který možná trpí nestejnými odstíny.

Měly by to být ženy, které rády píšou a mají dobrý projev, protože budou psát recenzi nejen o svých dojmech, ale o zkušenostech celé rodinky.

Jak se zapojíte

Chcete jeden Bi-Oil testovat? Zapojte se napsáním komentáře pod tento článek, ve kterém nám napište důvod, proč bychom měli vybrat právě vaši rodinu.

Nezapomeňte také napsat, zda jste po sekci a rády byste se postaraly o jizvu, zda jste těhotné v druhém trimestru, zda máte jizvy po běžných poraněních nebo je mají vaše děti, či vaši maminku či babičku nebo tchyni, prostě seniorku ve vaší rodině, trápí vrásky a suchá pokožka, která má nestejný odstín.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 2. 9. a v pondělí 3. 9. napíšeme interní poštou radostnou zprávu těm, které budou vybrané.

Držíme palce a přejeme krásné letní dny,

Konik_testuje

#test_bioil2

Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 20. srp 2018
Maminky, opět budeme testovat skvělý olej Bi-Oil. Již nyní nám ale napište, jak všestranně byste ho využily. Nebo už jej používáte? Sem s vašimi zkušenostmi. Uděláme vám radost srdíčky :heart::heart::heart:

Zůstaňte naladěné na náš profil, všechny potřebné informace vám předáme již za týden!

#test_bioil2
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další