Novinky

#test_canon3

apacheee
10. črc 2019 Čtené 660x
Čti celý článek
chocomorocco
7. črc 2019 Čtené 125x
Čti celý článek
coreprincess
3. črc 2019 Čtené 137x
Čti celý článek
apacheee
30. čer 2019
Kdopak má u nás z #test_canon3 největší radost? Samozřejmě Eliášek, je úplně nadšený z toho, že se každá fotka hned po vyfocení sama vytiskne :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nutno dodat, že já jeho nadšení z tohoto bodu nesdílím:joy:
Zobraz celou zprávu
coreprincess
28. čer 2019
Canon nás baví. :smiley_cat:
U nás v rodině si své místo už našel. Fló:boy_tone2: je v údivu, kde se Ty fotky berou, že prej je asi kouzelnej. :person_shrugging::male_sign::boom:
Za nás super rodinný společník :handshake::hugging: ale bude i supr čupr parťák pro :woman_tone2:‍🦳 a 🧔:tone1: na hudební fesťáky. :beers::microphone::guitar:
#test_canon3 #recenze
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
apacheee
26. čer 2019
Toto je moje aktuální výbava na focení :
1) Canon Zoemini S - určený k testování
2) zrcadlovka Canon Eos 600 D, s objektivy 18-55, a pevnou 50
3) mobil Huawei P20 Lite - jelikož jsem do focení opravdu blázen, byl u mě výborný foťák naprosto rozhodujícím faktorem při koupi mobilu :slight_smile:

Budu poctivě testovat Zoemini a na konci testování se můžete těšit na srovnání výsledných fotek z těchto 3 zařízení. Ale musím podotknout, že bude mít Zoemini opravdu těžkou konkurenci.

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
apacheee
25. čer 2019
Dobré ráno,
dneska se vám musím pochlubit s úžasnou zprávou. Tedy úžasnou především pro mě:joy:, protože jsem dostala možnost testovat fotoaparát Canon Zoemini S. Tenhle krásný foťák přibyl do naší Canon rodiny, kde se rozhodně neztratí. Přivítala ho moje milovaná zrcadlovka Canon Eos 600 D (s pár objektivy), rodinná tiskárna Canon Pixma 5500 a pak ještě tiskárna fotek Canon Selphy.

Značka Canon je pro mě záruka kvality a perfektních vychytávek, takže jsem opravdu zvědavá, jak u mě obstojí tenhle bílý krasavec. Zatím mě po rozbalení čekal šok, když jsem zjistila, že Zoemini nemá žádný displej, kde si můžu prohlédnout vyfocené snímky :grin:

Pokud by vás cokoliv zajímalo, ptejte se, moc ráda vám odpovím :kissing_heart:

Ps: doufám, že se mě neleknete a poznáte mě, tohle je mé já těsně o pro probuzení (čti: bez make-upu a zásahu hřebenu :stuck_out_tongue_winking_eye:slight_smile:

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
coreprincess
Zpráva byla změněna 24. čer 2019
Díky :heart_eyes_cat: tuhle boží věcičku jsem dostala na testování :package::calling::camera_with_flash: už teď věřím, že jsme si padli do :eye:. Miluju :camera_with_flash: a díky obrázkům:park:, které se daji hned vytisknout budou mít moje děti památku na celý život. Nejen v :heart:️, ale i v 🤲. Ať žije fotografie.
..já prostě už začít musela :heart_eyes_cat: A víte bez čeho se neobejdu v létě? Bez bazénu, bez mých dětí (ale ty už spí) a bez domácí limonády :cherries::grapes::wink: a co Vy?
#test_canon3 #recenze
Zobraz celou zprávu
(7 fotek)
coreprincess
Zpráva byla změněna 24. čer 2019
JE TO TADY!!!!
Vybrali nás na testování foťáčku aneb přenosné tiskárny od Canonu!!!
Dnes balíček dorazil :gift: a já mám nesmírnou radost, že se s Vámi o zkušenosti se Zoemini S budu moct podělit. :heart_eyes_cat: To se bude fotit až se bude z :camera_with_flash: kouřit. :joy_cat::thumbsup:

Chci Vám říct..nebo respektive napsat :grinning:..když mi přišla zpráva o testovací výzvě, hned mě zaujala. Když jsem viděla ty barvy foťákůůůů...oooo bože nádhera!
Když jsem se rozhodovala zda se do testování přihlásím hodně jsem o tom váhala. Říkala jsem si, že to je bez šance. Hlásilo se nějakých cca 300 maminek a vybírali se 3.
Nakonec jsem to hecla a přihlásila se. Když proběhlo ukončení všimla jsem si, že mi koník poslal srdíčka za účast a řekla si, že to bylo jasný, že nejsem žádnej profi fotograf. A ejhleeee já měla i zprávu!!!!!!! Nene!!! Zrovna jsem vyskládávala myčku. Manžel si vedlě mě dělal jídlo..a já začala pištět a skáááááákat!!! :D To neni možnýýýýýý mě vybrali do testování s Canonem dostanu foťák od mnou uznávané značky foťáků (pro mě je ve foťácích Canon něco jako mezi telefonama Apple):heart:
Takže neváhejte a fakt až bude nějaký testování přihlašte se..třeba budete mít taky štěstí jako JÁ a vyberou VÁS. :heart_eyes::thumbsup:
Nejsem žádnej profík. Fotím jen jako lajk a převážně jen svoje děti a rodinu. Zábavu, kterou spolu zažíváme, pokroky mojich dětí, prostě vzpomínky.
Čas od času fotky vyvolávám.
Když jsem byla malá rodiče mi a mojí sestře alba dělali. Mám jich kvanta. Nikdy nesměl na cestách chybět fotoaparát nebo videokamera. Takže mám spousty vzpomínek nejen v hlavě, ale i v ruce.
Můj manžel má z dětství pouze asi 3 fotky. Mi to přijde hrozně smutné. :cry:Jako malá holka jsem si začala psát ve 2. třídě deník.. píšu ho i teď.
Mám jich opravdu hodně. Je doba kdy popíšu jeden za měsíc, jindy za rok, jindy za týden. Jindy si dám pauzu a čtvrt roku ho neotevřu, ale pak ho zas ráda vyndám a napíšu ho i zpětně. Co se nám stalo..co jsem zažila.
A tak jsem se rozhodla, když jsem čekala Floryho, že budu psát deník i pro něj. Kde budou jeho pokroky, fopa, srandy co jsme zažili.. :slight_smile: prostě myšlenky, vzpomínky,..nejen to dobrý ale i třeba to horší, aby pochopil to, co třeba jako dítě nechápal. Do deníku jsem zasvětila i holčičky. Takže je to deník mojich dětí. O nás prostě. :heart:️ Deník od milující mámy.
Až budou děti dospělé tak deník dostanou.
Teď díky koníkovi a Canonu do dětí deníku budu moct přidávat i fotky!!! a nebudu muset lítat stále po městě a fotky vyvolávat. Fotka bude za 30s venku a ještě nalepovacííííííí!!!!
Koníku děkuju Ti, za tuto možnost dát dětem více vzpomínek i do ruky..které si díky Tobě a Canonu budou moci časem připomenout.
TAKY SI PÍŠETE DENÍK? VYVOLÁVÁTE FOTKY? :slight_smile:
#test_canon3 #recenze
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. čer 2019
Rády si s fotkami hrajete, upravujete a děláte koláže? Díky aplikaci Canon Mini Print se na pořízených fotkách vyblázníte! Přidávejte filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobte obrázek. Ještě máte čas se zapojit do testování fotoaparátů Canon Zoemini S, které kromě pořízení fotek zvládnou i tisk. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se - získá 6 srdíček.

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. čer 2019 Čtené 1621x
Čti celý článek
konik_testuje
3. čer 2019
Voláme všechny fotografické nadšence! Kde se nejradši chlubíte svými povedenými fotkami?

A) Na Modrém koníku
B) Na Facebooku či Instagramu
C) Fotky tisknu a lepím si je do alba
D) Jinde

Napište nám odpověď a pošleme vám 3 srdíčka :slight_smile: Již zřejmě tušíte, že se chystá nové testování. Půjde v něm o focení a vzpomínky v podobě fotek a fotoalb :slight_smile:

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další