#test_fridababy

tynuska96
Včera ve 23:49 Čtené 24x
Čti celý článek
lunathemoonchild
Včera ve 23:43 Čtené 29x
Čti celý článek
andule011
Včera ve 22:37 Čtené 17x
Čti celý článek
pehamek
Včera v 18:39 Čtené 15x
Čti celý článek
caffelatte1
26. kvě 2020 Čtené 15x
Čti celý článek
krtikkrtovaty
25. kvě 2020 Čtené 16x
Čti celý článek
aniny
20. kvě 2020 Čtené 28x
Čti celý článek
lunathemoonchild
Zpráva byla změněna 18. kvě 2020
#test_fridababy

Prstový kartáček, gel na bolavé zoubky, odsávačka do nosíku, nosní sprej a rektální rourky windi.. To vše obsahoval balíček k testování frida baby. Nejvíc ze všeho zatím využíváme rourky windi a nosní sprej. Na kartáček a gel přijde teprve řada tak za měsíc či dva. Pokud vaše miminko trápí větry a už si nevíte rady, vyzkoušejte windi. Opravdu, vaše miminko se změní k nepoznání. Z hodinového spánku bude rázem tříhodinovy. Z uplakaného miminka spokojené a z nevyspalé maminky odpočatá.
Zobraz celou zprávu
lunathemoonchild
Zpráva byla změněna 18. kvě 2020
#test_fridababy

Rektální rourku už jsem popsala, ale v balíčku byl i dalsi zázračný produkt a tím je nosní odsávačka. Ne ta do vysavače, nýbrž ústní. S filtrama a praktickým cestovním pouzdrem. Tahle skvělá věc je nejlepší v tom, ze můžete nos odsát kdekoliv. Třeba v autobuse. Nebo v autě! Nebo v noci bez hluku z vysavače. Ideální pro děti, které se vysavače bojí. A navíc funguje stejně efektivně, jako ta do vysavače. Proste záchrana! Vyzkoušíš ji taky?
Zobraz celou zprávu
lunathemoonchild
Zpráva byla změněna 18. kvě 2020
#test_fridababy
Z balíčku věcí od Frida baby, které jsem obdržela na vyzkoušení, se nejvíc osvědčila rektální rourka windi, která je parádně vymyšlená tak, že odvádí plyny a zároveň i případnou stolici. Neucpává se, nedělá nepořádek, dobře se drží a používá. Je to věc, ke které se moc ráda budu vracet a určitě produkt znovu zakoupím, jen co mi dojde. Windi je opravdu zázrak, ale musíte ji vyzkoušet, abyste uvěřili. Používám přírodní kapky v kombinaci se cvičením a masáží bříška, ale nic nefunguje tak, jako rourka windi. Moje čtyřtýdenní dcerka spala 6 hodin v kuse po nakojení, vykoupání, přebalení, a masáži bříška v kombinaci s windi. Vyzkoušejte! :heart:#windi
Zobraz celou zprávu
tynuska96
18. kvě 2020
#test_fridababy

Tak už je to tady! Díky za tento balíček, protože se stalo nečekané! Klukům jsou 3 měsíce a začaly jim růst zoubky :scream:
Asi to není úplně ono, že by za týden byly venku. Ale něco se tam hýbe a moc je to bolí.
Součástí balíčku byl i masážní gel Buccotherm Bio a SmileFrida prsťáček. Chytlo je to k večeru. Neutichající pláč, paciny v puse. Jeden pohled do pusinky a bylo jasno.
Prsťáček jsem zatím nechala v šuplíku, protože se jim do pusinky ještě pořádně nevejde. Ale gelíkem jsem namasírovala dásničky a spinkali zase jako dřív :pray:

I nadále používáme rourku Windi. A po týdnu užívání můžu říct, je potřeba míň a míň. Když mají kluci bolení, použijeme a je klid. Kluci jsou spokojení a koliky nejspíš i díky rource ustupují.
Zobraz celou zprávu
krtikkrtovaty
Zpráva byla změněna 18. kvě 2020
#test_fridababy

Co se rektálního kateru Windi týče... Psala jsem o něm první příspěvek po dvou dnech používání, teď ještě shrnu (před kompletní závěrečnou recenzí) celý náš týden s katetrem.

Poprvé jsme jej zkoušeli hned v pondělí, kdy nám balíček dorazil, vysadila jsem tedy Espumisan, ponechala jen Probiotika, která bere malá už dlouhodoběji. K večeru, jak se malá začala kroutit, přišel čas... Podle návodu jsem si katetr namazala kokosovým olejem, pomasírovala bříško a šlo se na věc, malá se krásně vyprděla i vyprázdnila a i pak spokojeně usnula, doba uspávání se určitě zkrátila, protože sebou neustále nešila a nekňourala nebo dokonce jak někdy i křičela při každém posunu bublinky v bříšku... Zdálo se, že tam bublinky opravdu nezůstaly. Stejně tak jsme katetr použili i v úterý, to jsem nechala na manželovi (s tou obyčejnou rektální rourkou z lékárny, ke které musí člověk najít i návod na internetu, se do toho vůbec nepouštěl, já se jí sice nebála, ale zase skoro nefungovala - teda na prdíky jo, ale na to vyprázdnění, které Silvince pomáhá nejvíc - to vůbec). Šlo to pěkně, přišlo mi, že měla méně prdíků než v pondělí, ale opět se krásně vykakala. Silvinka má totiž většinou hlavně problém se vykakat naráz, kroutí se a jen tak lehce uprcává a tím se to trápení táhne, takhle je to šup šup a je klid. Pak jsme měli tři dny klid, středa až pátek nebyl katetr třeba. Bříško už to asi pomalu stihlo pochopit, co se po něm chce a na řadu přišel zase až v sobotu (ono taky ta moje strava na a o víkendu je trošku divočejší) a katetr opět nezklamal, totéž v neděli (náročnější odpoledne, návštěva prarodičů a výletování), takže byla večer navíc ještě i unavená a to bříško trápí o to víc.

Takže za nás Windi rektální katetr funguje! A máme díky němu večer spokojené a pěkně usínací miminko.
Zobraz celou zprávu
andreaklim
Zpráva byla změněna 18. kvě 2020
#test_fridababy
Sama jsem zkusila nosní odsávačku a není sranda nudli :sneezing_face: tahem s úst vytáhnout. Přeci jen má manžel asi větší plíce, ale dámy, my budeme mít trochu problém. Sice to řeší rychlou pomoc, ale ten, kdo má problém s objemem plic, tak moc neriskujte :wind_blowing_face:
Ještě budeme testovat kartáček, který je vychytaný, jelikož je oboustranný a gel na zuby. Zatím však musíme vydržet, než se nám nějaký ten zoubek protěže na svět :grimacing:
Zobraz celou zprávu
9062165299
Zpráva byla změněna 17. kvě 2020
Jsem velice ráda za možnost vyzkoušet i další, užitečné věcičky, které uleví miminkum. Od fridababy jsem vyzkoušela i jiné věci, než rektální rourku.
Nesmí chybět nosní odsávačka, nosní sprej,pomůcka při růstu zoubků +k tomu gel.
Díky #test_fridababy #recenzia
Zobraz celou zprávu
caffelatte1
17. kvě 2020
#test_fridababy A na řadu přichází poslední produkt testování. Rektalni katetr. Mám dvě děti a byla jsem jeho tvrdý odpůrce u prvního syna, nikdy trubičky neměl a přitom se tak trápil a já se jej bála použít. Teď u druhého miminka jsem byla odvážnější a řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když můžu trubičky testovat. Páni, to vám byla úleva, já mám hodné spící miminko, které poprvé usnulo samo. Žádný pláč, žádná bolest bříška. Jednoduchá aplikace při které se nemusíte bát, že miminku ublížite. Okamžitá úleva. Já teď chodím nevěřícně kontrolovat spící Timinku a kocham se tím, jak ji je dobře. Děkujeme :heart::heart::heart:
Zobraz celou zprávu
tynuska96
17. kvě 2020
#test_fridababy

Naše testování úspěšně pokračuje! Kluci jsou 6. den bez kapek a očividně jim to vůbec nevadí :blush: Když je zlobí bříško, použijeme rourku Windi a máme zase spokojené chlapečky :four_leaf_clover: Naneštěstí není nutné ji používat tak často :pray: Děkuji za tuto zkušenost, protože kluci jsou mnohem spokojenější než s kapkami :blush:
Zobraz celou zprávu
krtikkrtovaty
Zpráva byla změněna 16. kvě 2020
#test_fridababy

Poslední, co nám zbývá prozkoumat, je kartáček - prsťáček SmileFrida.

Spolu s ním nám byl na testování zaslán i bio masážní gel na dásně Buccotherm. Oceňuji, že je bio a bez chemie, obsahuje přírodní výtažky z heřmánku a proskurníku, takže je hojivý a protizánětlivý, což se u prořezávání zoubků určitě hodí! :thumbsup:

Ale zpět k tomu kartáčku... Silvii je teprve necelých 8 týdnů, takže zoubky nás zatím netrápí, ale počítám, že až porostou, zkusíme si svoje. Madam je totiž docela cíťa. :persevere: U starší Šarloty jsem používala takový ten úplně obyčejný průhledný prsťáček, to tenhle je vymazlenější! Úplně se na jeho používání těším, je z antibakteriálního silikonu a krásně jemný na dotek, opravdu příjemný materiál a pěkně sedne na prst. Gumové bodlinky - štětinky má z obou stran, takže lze masírovat či čistit první zoubky nahoře i dole zároveň, což vidím u takovéhoto kartáčku poprvé a určitě to hodnotím pozitivně, i je to větší ochrana při případném stisku. Ono ač se to nezdá i bez zoubků mají ty prťata vcelku slušný zkus. :grin: Navíc má kartáček pěkný kryt pro hygienické uskladnění. V podstatě takový stojánek s krytkou s otvory, takže nedojde ani k deformaci a díky odvětrání by se nemělo stát, že kartáček začne chytat plíseň.
Zobraz celou zprávu
9062165299
15. kvě 2020
Rektální katetr
Super věcička, když se trápí miminka:wink:
#test_fridababy #recenzia
Zobraz celou zprávu
9062165299
15. kvě 2020
Fridababy
Už se těším na vyzkoušení, výrobky vypadají úžasně.
#test_fridababy #recenzia
Zobraz celou zprávu
caffelatte1
15. kvě 2020
#test_fridababy na testování kartáčku je u naší Timejky ještě čas, ale už ted se mi líbí. Je oboustranný, takže má tu výhodu, že můžete masírovat horní a spodní patro zároveň. No chladivý gelik se mi líbí pro jeho přírodní bio složení bez použití floridu.
Zobraz celou zprávu
9062165299
15. kvě 2020 Čtené 32x
Čti celý článek
andule011
15. kvě 2020 Čtené 34x
Čti celý článek
caffelatte1
15. kvě 2020
#test_fridababy nosatka. Jedno velké téma u nás doma. Oba jsme s mužem alergici a tak nějak čekáme, kdy a jestli vůbec se alergie projeví u našich dvou dětí. Dvouletý Šimon se zdá být zatím v pohodě, ale co ta naše malá Timinka. Od narození je strašně skrze nosik hlučná, člověk pořád slyší, jak ji v nose něco lítá, od návratu z porodnice neustále odsavame. Nikdy toho není moc, ale na odsavacku to je, smotky nepomahaly, balónek do ruky už vůbec, východiskem byla odsávačka na vysavač. Skvělý pomocník, ale má to svá ale. Hluk. Představte si, že vysavač zapínate v jednu hodinu ráno. Čistá katastrofa. Přišla ale uleva s odsavackou Nosefrida, kvůli které jsem se primárně do testování hlásila. Nebudu vám lhát, odsávat pusou jsem si nedokázala představit, ale vyzkoušení mě přesvědčilo o omylu. Odsávačka s nahubkem a výměnnými filtry je rychlá, efektivní, tichá, miminko se neleklo, neplace, úlevou se směje. Perfektní a nedrazdivy je i roztok do dětského nosanku. Za nás tedy 11 bodů z 10. Zase jsem chytřejší a Timejka je spokojenější. Kéž by nám ta rýma ale přešla, abychom vlastně nemusely nic testovat.
Zobraz celou zprávu
krtikkrtovaty
Zpráva byla změněna 15. kvě 2020
#test_fridababy

Konečně jsem našla chvilku pořádně prozkoumat nosní odsávačku NoseFrida. Píšu záměrně jen prozkoumat, ani jedno dítě zatím nemá rýmu (i když ta tříletá už by si asi nic odsát nenechala). :grin:

Ale i bez použití napíšu pár postřehů. Má super balení - krásné, malé a praktické cestovní pouzdro. Ideální na cestování, i prostě jen na uložení do domácí lékárničky. Dříve jsme na cestování (kdyby náhodou) vozili úplně tu nejobyčejnější odsávačku, v originální papírové krabičce nebo v igelitovém sáčku, to už teď nebude nutné. Doma využíváme odsávačku na vysavač, přes den je to fajn (i když tedy starší křičela vždy jak pavián, u mladší jsme to zatím naštěstí zkoušet nemuseli), ale v noci, kdy je to třeba nejvíc... :see_no_evil: Vyndat vysavač, vzbudit půl baráku, dítě ječí a za chvíli má ten nos vlastně plný znovu. ...noční můra. Tady se těším, že v noci bude určitě menší hluk. Praktické mi přijdou i jednorázové filtry, takže nedochází k dalšímu přenosu bakterií a virů, které se v hlenu nacházejí. Navíc má i bezpečnou koncovku, proti jiným se nebojím, že by zajela hluboko do dětského nosíku a mohla by sliznici poranit.

Žádný rodič nechce, aby bylo jeho dítě nemocné, ale my máme díky tomuto testování, v případě rýmy a nachlazení praktického pomocníka! :wink:
Zobraz celou zprávu
krtikkrtovaty
13. kvě 2020
#test_fridababy

Hned v pondělí večer jsme se vrhli na testování rektálního katetru Windi. :wink:

Bříško je u sedmitýdenní Silvinky problém hlavně k večeru a začíná to kolem 16.-17. hodiny a trápí se i ty 2-4 hodinky. Chvilku je klid a chvilku řev. :persevere: Přes den sem tam trošku, ale to většinou pomůže při přebalení zacvičit s nožkami. Jenže ty večery... :disappointed: Opravdu náročné, navíc máme ještě tříleťačku a ta tím trpí také, že na ni není večer prostor a poslouchá křičící sestřičku. Na mou psychiku také nic moc. Večer, co večer to bylo, že se nakojila, kroutila, velmi těžko se vyprděla, vyprázdnila a chtěla nakojit znovu, u toho se opět zas kroutila a takhle několikrát dokola než usnula, někdy mi přišlo už spíš i únavou než úlevou. Zkoušeli jsme masírovat bříško, cvičit s nožkami, navíc malá bere probiotika a dáváme Espumisan. Je plně kojená a hltá, což také asi bříšku nepřidá. Přišlo nám, že vše funguje tak nějak chvíli, u Espumisanu jsem i uvažovala, zda to někdy není spíš horší.

Windi jsme zatím zkoušeli dva večery, vysadili jsme Espumisan a hned jak se malá začala kroutit, šlo se na věc. Návod na krabičce je popsaný ve čtyřech krocích a použití dle něj zvládne určitě každý. Katetr je měkký a ohebný, přesně intuitivně poznáte (díky rozšíření), jak hluboko ho lze zavést, takže se nemusíte bát žádného poranění. Před použitím jsem jej namazala kokosovým olejem (který je doporučen i v návodu). Během chvilky bylo slyšet, že katetr funguje (v návodu je napsáno pískání, úplně pískáním bych to nenazývala, ale nějaký zvuk slyšet je) a pláč ustal, malá se nejen vyprděla, ale i krásně vyprázdnila a bez námahy. Hned bylo vidět, že se jí ulevilo a byla mnohem spokojenější, bez kroucení se nakojila a pak nechala i poměrně krátce ukolébat ke spánku. Po dlouhé době nám obě děti usnuly před devátou hodinou večerní... :heart_eyes: Druhý den totéž... A rozhodně budeme pokračovat, bez Espumisanu a s usměvavým miminkem při usínání.

Takže za nás můžeme určitě doporučit! :thumbsup:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další