Novinky

#test_kleenex2

claire90
20. lis 2018 Čtené 11x

Když v říjnu proběhla výzva k přihlášení se na testování kapesníčků, přihlásila jsem se tak ze srandy, přece mě nikdy nikam nevyberou, že jo. A ono jo. A teď co? Testovat kapesníky? Vysmrkám se, utřu rozlitá pitíčka, venku dětem prdelky. Co se na tom dá testovat?

Ale tak jdeme na to. 22.10. volá dopoledne kurýr, že jede s balíčkem, přebírá manžel, který jel akorát do práce. Večer mi je hodil se slovy "tady máš dárek k narozeninám". Ach, ta romantika.

Ráno otevírám balíček, kde čekaly dvě krabice a dva balíky balených kapesníčků.

Kapesníčky jako dělané pro mě - zelenomodré balení, to já ráda. Ačkoli za trochu designovější potisk bych se vůbec nezlobila. Občas si za kapesníčky připlatím jen proto, že se mi líbí jejich obal. Tak třeba časem. Nebo by se dal pořídit nějaký stylový kabátek, že :slight_smile:

Co se samotných šnuptychlů týče, tak na první osahaní mě překvapila jejich jemnost – jsme zvyklí kupovat krabice především podle ceny. Ale tam ty třívrstvé jsou kolikrát lehce prkenné, nos při větší rýmě během chvíle odřený a bolavý. To ovšem není případ Kleenex balsam. Opravdu jsou k pokožce velice jemné.

Čeho jsem si na první pohled nevšimla, je třpytivé provedení kapesníčků v boxu. Až po upozornění v jednom z příspěvků jsem se chytla hesla „Kdo nevěří, ať tam běží!“ a pro vás jsem se to pokusila alespoň vyfotit :slight_smile:

Co čert nechtěl, v době testování jedinej marod doma byl manžel. Pro mě až trochu neuvěřitelné při dvou školkových dětech a počasí. Takže ačkoli jsme mysleli, že kapesníčky ani nevystačí, jeden balík balených kapesníčků mi tu ještě zbyl. Manžel si chrochtal blahem, prý by něco takového měli dělat i na zadek :grinning: Já si na svých intimních místech též nemůžu stěžovat, balení kapesníků doporučuju ke každé posteli. Děti mi omarodily teď během víkendu, tak tenhle týden teprve testují jejich nosánky a zatím super. Nikdo nekňučí, ničí rypáčky nepotřebují mazat extra balsamem. Ten v kapesníčkách bohatě stačí :slight_smile:

Asi jediné mínus pro mě bylo zjištění ceny v obchodě. Ale jelikož kapesníčky jsou při své jemnosti i dostatečně pevné, tak mému velkému muži stačil jen jeden kapesník místo obvyklých 2 obyčejných, což ve výsledku cenu trochu srovná.

Celkově bych Kleenex balsam v obou provedeních s klidem doporučila.

#test_kleenex2 a #recenze

Čti celý článek
preiba
19. lis 2018 Čtené 14x

Kapesníčky jsme celá rodina uvítala s radostí, protože u nás se smrká v jednom kole. Ať už z nachlazení, což nebývá naštěstí často, tak z důvodu alergií, které nás, konkrétně mě, trápí celoročně :blush:

Po rozbalení kapesníčků jsme si nemohli nevšimnout, že se kapesníčky lesknou a napadla nás otázka ekologie a rozložitelnosti, takhle třpytivé kapesníky jsme ještě neviděli :slight_smile:

Kapesníčky jsou velice jemné a musím říct, že k nosům šetrné. Neměli jsme ani po dlouhodobém smrkání odřené nosy :slight_smile: 

Můj muž ocenil i jemnost na intimních místech v ložnici, jestli mi rozumíte :person_facepalming::female_sign::grin:

Bohužel bylo kapesníčků málo, protože my máme velké rypáčky a jsme velká rodina. 

Kapesníčky můžu doporučit, nenašli jsme na nich nic, co by nám, nebo naším nosům, vadilo nebo bylo nepříjemné :slight_smile: 

#test_kleenex2  #recenze

Čti celý článek
niki_n
18. lis 2018 Čtené 13x

Předem bych chtěla poděkovat za možnost, zúčastnit se testování :slight_smile:

Po příchodu balíčku jsem se vlastně zarazila, testovat kapesníčky? Vždyť kapesníčky jsou všechny stejné, ne? 

Ale díky tomuto testování jsem změnila názor. Opravdu nejsou kapesníčky jako kapesníčky :smile: 

Mám skoro 11.měsíční dcerku Valentýnku, která v tomhle počasí "protrpěla" 3 týdny rýmy. 

První týden, než dorazil balíček, jsem Valentýnce utírala nosánek kapesníčky, které jsme kupovali běžně. Odsávačka byl boj, takže jsme převážně utírali. Kapesníčky, které jsme používali, byly drsné a zanechávaly Valentýnce "opruzený" a poškrábaný nosánek, který jsme pořád museli mazat. Byl opravdu celý podrážděný. Jakmile jsme začali používat kapesníčky Kleenex, nosánek se hojil, kapesníčky jsou velmi hebké, pevné, neprotrhnou se... Takže nemáte šušňu na ruce :grinning::grinning: Navíc se kapesníčky, díky praktickému balíčkovému balení, vejdou všude, a tak je můžeme mít pořád při sobě. Jsou hodně savé, takže třeba na utření polité kombinézy čajem super! :sweat_smile: 

Kapesníčky jsou cenově celkem drahé, a nedostat se k testování, tak bych si je sama zřejmě nekoupila. Krabička vyjde na něco kolem 80Kč, což třeba může být hodně pro maminky samoživitelky. Ale já osobně už jiné kapesníčky nekoupím :slight_smile: 

A Valentýnka je očividně s kapesníčky také spokojená :sweat_smile: Balíčky mají navíc pevný obal, díky kterému se nebojím, že ho malá sní :sweat_smile: 

Kapesníčky u nás mají zasloužené místo v kuchyni, obyváku, dětském pokoji a i v ložnici. Balíčky Kleenex kapesníčků se ale válí všude... na botníku, v komoře, ve skříních, pod gaučem i na gauči, na záchodě, prostě všude:sweat_smile: 

Já, jelikož jsem velká detailistka, tak bych také uvedla mínusy. 

a) vysoká cena /pro mnoho lidí cenové nedostupné/ raději vyberou cenově dostupnější variantu, když se jedná jen o "obyčejné" kapesníčky 

b) zelená krabička se mi moc nehodí do bytového interiéru... 

(vkládám pro představu kapesníčky, co jsme běžně kupovali, interiérově ladí krásně) 

A teď kapesníčky Kleenex. 

Barevně se mi to vůbec nelíbí. Určitě uvítám jiné "barevné" kombinace krabičky :slight_smile: 

Já to momentálně vyřešila tak, že jsem kapesníčky Kleenex vytáhlaa vložila do "pro mě" hezčí krabičky :sweat_smile: 

Každopádně, kapesníčky za nás naprostá TOPovka! My už jiné nekoupíme! Hebkost, pevnost, příjemná vůně, na světle se třpytí... no samé plus :slight_smile:

#test_kleenex2   #recenze

Čti celý článek
petuzen
18. lis 2018 Čtené 16x

Tak, a už je to tady! Naše hodnocení kapesníčkového testování.

V první řadě bych ráda poděkovala za možnost testovat, hodně nás to potěšilo. 

A teď už k testování. Musím říct, že jsem se snažila zapojit úplně celou rodinu, i babičky a dědečky, tetičky a kamarády. No... aby to opravdu nebyl jen můj test.

V balíčku nám dorazily 2x krabicové kapesníčky Kleenex a 2 balíčky klasických balíčkových Kleenexů.

Na dotek jsou kapesníčky velmi jemné, a hlavně, poznámka tchýně, NEDROLÍ se! Což je pecka. Nikdy se neprotrhl, a to ani při utírání vylité tekutiny, což je u nás celkem častá záležitost. Asi třetí den používání sem zjistila, že se kapesníčky třpytí, což je rozkošné! 

Hodně jsme je využívali i při jídle na utírání pusy a malej se ani nebránil, takže paráda.

Nejsmutnějším okamžikem testování bylo, když došla první krabice kapesníčků :joy:

Všichni jsme s kapesníčky Kleenex dost spokojení a troufám si říct, že budou nejspíš neustále na našem nákupním seznamu :blush:

#test_kleenex2

#recenze

Čti celý článek
pletynkaa
18. lis 2018 Čtené 17x

Ještě před tím, než nám samotný balíček dorazil domů, jsem si na internetu přečetla nějaké ohlasy a recenze na kapesníčky. Po přečtení jsem měla smíšené pocity. Někomu se zamlouvaly a někomu jinému zase ne, bylo to tak 50/50. O to více jsem byla zvědavá, jak dopadnou u nás. 

Balíček nám domů přivezl velmi milý a usměvavý kurýr a jelikož jsem maminkou zvědavého dvouletého chlapečka, který rád objevuje svět a nové věci, hned se vrhnul na rozbalování. 

Uvnitř nás čekaly dvě krabice kapesníků a dvě velká balení kapesníčků na cesty. 

V té době jsme nebyli výjimkou a také byli nemocní. Chřipková a rýmičková epidemie v plném proudu. A tak jsme nelenili a hned otevřeli jednu krabici kapesníků na stůl. 

Po rozbalení jsem skoro až zařvala - To jako vážně?! Ty kapesníčky se třpytí?! Ano, třpytí!!!!!!! Mé ženské srdíčko zaplesalo. S rukou na srdci musím říct, že jsem opravdu neviděla krásnější, třpytivější kapesníčky, takže tohle bylo takové mé jedno velké, holčičí plus. 

Po překvapení nastal čas testování. Jako první se toho ujal Tadeáš. Zrovna nedávno se naučil krásně sám smrkat, tak ho to o to více bavilo. Nejvíce mě na tom testování zajímalo, jestli opravdu nebudou, nebo naopak budou, nosy červené. Musím přiznat, že k mému úžasu nám nosy opravdu nezčervenaly. A to ani našemu nejmenšímu, který má přeci jen ten nosánek citlivější. Kapesníčky jsou na dotek opravdu jemné, z krabice se krásně vyndávají a nám se ani netrhaly. V čem vidím opravdu velké plus, tak kapesníčky vydrží hodně. Můj muž má problém celkově s papírovými kapesníky, všechny se mu protrhnou a sopel na ruce... Tak u těchto se nám to opravdu nestalo. V čem naopak vidím velké mínus, že naše rodina má velkou spotřebu a tak kapesníčky rychle mizí. Neumím si představit, že bych 2x týdně kupovala kapesníky, které stojí bez akce necelých 60Kč. Ale budu číhat a v akci si je vždy moc ráda koupím. 

S kapesníčky v menším balení jsme byli rovněž spokojeni, jako s těmi v té krabici. Bez nich jsme nemohli vyjít ani ven. Dokonce mi je muž neustále "kradl" k sobě do auta se slovy, že konečně kapesníky, které něco vydrží. A má pravdu. My všichni jsme byli nadmíru spokojení. Akorát tam bych viděla menší mínus, že se taky netřpytily, ale to už bych jako ženská chtěla asi moc :see_no_evil::slight_smile:

Koníkovi bych tímto moc ráda poděkovala za super testování a vám všem, kteří jste to četli, že jste vydrželi až do konce.

Vaše Pletýnka 

#test_kleenex2 #recenze 

Čti celý článek
pistalinda35
17. lis 2018 Čtené 13x

V prvé řadě bych ráda poděkovala za možnost vyzkoušet kapesníčky Kleenex Balsam. Dorazily nám  zrovna v podzimním období, kdy si doma pěkně předáváme virózy. Kája byl nemocný předminulý a tento týden, já od tohoto čtvrtka po 3 týdnech opět smrkám. Nějak se z té rýmy a kašle nemůžeme dostat.

A nyní k samotnému hodnocení produktu.

Měla jsem možnost vyzkoušet kapesníčky v krabici i jednotlivá balení "na cesty". Velmi se mi líbí design balení kapesníčků, zelenou barvu mám moc ráda, připomíná mi přírodu a les, je taková uklidňující. U jednotlivých balení oceňuji to, že se i po delší době od prvního otevření daly krásně otevřít a uzavřít, nedošlo tedy k vypadnutí kapesníčků mimo sáček. Není problém vyndat jen jeden kapesníček z pytlíčku, ne jako u jiných značek, kdy to zabere víc práce, oddělit ho od ostatních a nevytáhnout jich víc. Já jako alergik, který má s kapesníky látkovými i papírovými za mých 41 let bohatou zkušenost, musím říct, že mě kapesníčky Kleenex Balsam velmi mile překvapily. Od papírových kapesníků totiž vždy mívám podrážděný a odřený nos. Kleenex Balsam mě přesvědčil o tom, že je výjimkou z pravidla a je balzámem pro naše nosánky, jemný a zároveň kvalitní, "nepropustný" a nemá tendenci se při smrkání protrhnout. Jednotlivá balení jsem nosila v kabelce, v batohu, v kapse, prostě vždy při sobě, nezaberou  tolik místa. Naopak kapesníčky v krabičce jsme měli doma a stěhovali je mezi obývákem, ložnicí a dětským pokojem a měli je vždy při ruce. Mají příjemný povrch na dotek, jsou jemné a šetrné. Káju jsem musela kroti, ať smrká jen v případě potřeby :slight_smile:) Povrch kapesníčků Kleenex Balsam se dokonce blýská (nevím, zda to je z fotek poznat, ale snažila jsem se to vyfotit co nejlépe) - jsou to prostě hvězdy mezi papírovými kapesníky.

KLENNEX BALSAM TO PRAVÉ NEJEN PRO OBDOBÍ SPADANÉHO LISTÍ 
- ALE I PRO CELÝ ROK

KLEENEX BALSAM - ARMÁDA KAPESNÍČKŮ, KTERÉ PRO VÁS CHTĚJÍ TO NEJLEPŠÍ. KLID A TU NEJLEPŠÍ PÉČI PRO NOSÁNEK VÁŠ I VAŠICH DĚTÍ 

KLEENEX BALSAM - POMOCNÍK PŘI RÝMĚ, KTERÝ JE SPOLEHLIVÝ 

Já už vím, že za kvalitu se vyplatí připlatit a tak si moc ráda budu kapesníčky Kleenex kupovat. 

#test_kleenex2  #recenze

Čti celý článek
pistalinda35
14. lis 2018
#test_kleenex2 a #recenze
Naše armáda pomocníků. Kája od pondělí marodí. Dostali jsme sirup na zadni rýmu, na tu normální nyní vystačí Just Eucasol, mastička na nosánek a samozřejmě kapesníčky Kleenex. Jemné a přitom pevné.
Zobraz celou zprávu
moncici89
13. lis 2018 Čtené 14x

Krásný den :slight_smile: 

Hned na začátku musím říct, že jsem moc ráda, že jsme pro toto testování byli vybráni. Kapesníčky přišli akorát tak vhod, protože u nás zrovna řádila nemoc. Já, snoubenec a nakonec i naše nejmenší dcera :frowning2: 

Snoubenec smrká celoročně. Trpí na senné rýmy a ne a ne se rýmy zbavit. A když se k tomu přidá ta běžná, to je něco. Nemá rád papírové kapesníčky. Ale vyzkoušel je :slight_smile: Když si vzal první, tak byl překvapený, jak je jemný, šetrný a že se neprotrhne. To je hlavní důvod, proč nemá kapesníčky rád. Jednou frnkne a všechno letí ven. Takže obrovská pochvala :slight_smile: 

Na domácí smrkání je výhodnější box. Mít ho po ruce :slight_smile: Takže lepší je na více místech. My jsme využili oba boxy naráz. Jeden na stole a druhý u dcery na podložce, kde si přes den hrajeme. Je totiž praktické si jeden kapesníček vzít a utřít ji sliny nebo nosánek, když ji zrovna visela nudle u nosu. Nebo i jiné tekutiny, když se stala nehoda v podobě loužičky :grinning: 

Kapesníčky z boxu jsou velmi příjemné, jemné, třpytí se - perfektní. Už jsem si koupila zásobu na doma :slight_smile: A budou u nás mít své místo.

Co se týče jednotlivých balíčků kapesníčků - super na cesty, na venek, do kapsy, do kočárku, do batohu, do kabelky - prostě s sebou ven. Mít je vždy po ruce. Já domov bez kapesníčků nemůžu opustit, to by byl konec :slight_smile: 

Tyto kapesníčky mi přijdou pevnější než ty útržkové a nejsou až tak jemné. Ale - celkově jsme byli spokojení. Neprotrhly se při smrkání a nos červený nebyl :slight_smile: 

Bylo to příjemné testování, jsem ráda, že jsme se s rodinou mohli zúčastnit :slight_smile: A podle mě se určitě vyplatí do těchto kapesníčků investovat :slight_smile: Ať nejsou naše nosánky opruzené :slight_smile: 

Pěkný den :slight_smile: 

#test_kleenex2

#recenze

Čti celý článek
aklora
12. lis 2018 Čtené 13x

Hezký den:hugging:

Nejdřív, než se dostanu k samotné recenzi, tak bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost testování :slight_smile:

‌Kapesníčky dorazily zrovna v pravý čas. Dcera ze školky donesla rýmu a nakazila celou rodinu. Po rozbalení zásilky jsem hned otestovala krabičkové kapesníčky. Design krabičky se mi líbí, po otevření se odtrhne všechno povinné psaní a zůstane jen zelená krabička. Co se týče kapesníčků, byla jsem mile překvapena. Jsou jemné, měkké, krásně se třpytí a vytáhne se opravdu jen jeden kus. Nejsou nijak parfémované, takže je partner využil i při vaření na odsátí oleje. Já je hodně používala na utírání pusinky mladší dcery, hodně slintá a kapesníčky krásně sajou :slight_smile:

‌Balíčkové kapesníky jsem dala dcerce do školky, partnerovi do práce a sobě jsem dala do tašky u kočárku, aby byly stále při ruce.


‌Po použití kapesníku je i na ruce cítit taková jemnost.

Při občasném použití jsou super, ale dceři se spustila silná rýma a smrkala pořád a bohužel nos trošku zčervenal. Ale ne tolik, jako u obyčejných kapesníku.

Abych to shrnula:

     Výhody:

  • jemné, ale přitom pevné kapesníky 
  • hezký design krabičky
  • z krabičky se vytáhne opravdu jen jeden kapesník
  • balzám zanechává jemnou pokožku
  • jsou bez parfemace
  • jsou savé

     Nevýhody:

  • vyšší cena
  • při hodně silné rýmě nos i přes balzám trochu zčervenal

Krabičkové kapesníky Kleenex u nás najdou místo i v budoucnu. Celá krabička vydrží dlouho, takže vyšší cena nevadí.

#test_kleenex2   #recenze

Čti celý článek
emmacho
12. lis 2018 Čtené 13x

Když nás vybrali na testování kapesníčků Kleenex balsam, naše nadšení nebralo konce. Hlavně u mě jako u maminky. Zrovna u nás řádila rýma ve velkém. Starší dcerka nosí super rýmy ze školky, tak se kapesníčky okamžitě mohly zapojit do procesu. 

Přišly skvěle zabalené do krabice (ta nám slouží dál na výtvarné potřeby dětí) i s milým dopisem. 

Krabičku jsem hned dala do naší dřevěné kapesníčkové krabičky a balíčky kapesníčků ihned rozdala po členech rodiny. Já si vzala rovnou tři balíčky do kočáru, starší dcerce jsem dala dva balíčky do šatny do školky, manžel, ač úplně neholduje kapesníčkům (nechápu ty chlapy), si vzal také dva balíčky do bundy a batohu a balíček jsem šoupla i do auta na cesty :slight_smile:

Starší dcerka byla nadšená, nebolel jí nosánek. To je u nás vždy největší kámen úrazu při rýmě. Nechce smrkat, protože pak bolí nos. Ovšem pro Kleenex kapesníčky si chodí sama, a bez říkání, doteď. Mladší synek dokonce chodil za ségrou a zkoušel jí napodobovat se smrkáním :slight_smile: 

Já nadšená z toho, jak se třpytí, s čímž jsem hned běžela za manželem, který se mi smál, ale viděl to taky :grinning:

A já, stejně jako dcerka, bez jediné odřeninky nosu, což je prostě neuvěřitelné. 

V terénu se kapesníčky osvědčily jak na utírání nosů, pusy, ručiček, opatlaného kočárku apod., tak i na úklid po našem psím miláčkovi, když jsem zapomněla vzít sáčky. Uspěly na jedničku, naštěstí. 

Dokonce nám jedna krabička kapesníčků posloužila, když nám nečekaně došel toaletní papír. Také uspěl bez výhrad :slight_smile: 

Za mě jsou skvělé a jsem moc ráda, že jsme mohli takhle intenzivně otestovat. Za mě je největší plus spokojenost dětí, které smrkaly jako o život, když jindy jsem je do smrkání musela nahánět a nutit. 

Děkuji moc koníkovi i Kleenex za možnost vyzkoušet si kapesníčky s balsamem. 

Za nás maximální spokojenost a určitě budeme doporučovat dále.

#test_kleenex2 #recenze

Čti celý článek
pistalinda35
5. lis 2018
#test_kleenex2 a #recenze
I Kájova zdravotní sestřička ví, co je pro naše nosánky to nejlepší
Zobraz celou zprávu
aklora
31. říj 2018
Tak dcera je nemocná, do školky nemůže, smrká jak o život ale červená bambule místo nosu se nekoná:pray: první krabička je skoro pryč :slight_smile: #test_kleenex2
Zobraz celou zprávu
pistalinda35
27. říj 2018
#test_kleenex2 a #recenze
Nastává období nejen spadaného listí, ale čas viróz, chřipek a nachlazení. Kapesníčky nám domů dorazily právě včas. Kája má horečku, rýmu... Uvidíme, co z toho bude. Už teď ale vím, že smrká do jemného kapesníčku šetrnému k jeho nosánku
Zobraz celou zprávu
aklora
26. říj 2018
Na procházku jedině s balíčkem kapesníku. Jinak to v tomto počasí nejde:grinning: #test_kleenex2
Zobraz celou zprávu
aklora
24. říj 2018
Starší dostala balíček do školky a na plavání a mladší musela otestovat krabičku, zrovna začínáme s příkrmy takže se hodí i na utírání pusy a všeho okolo :grinning: partner také spokojený a že to už musí být něco aby to jemu vyhovovalo:sweat_smile: #test_kleenex2
Zobraz celou zprávu
aklora
22. říj 2018
Balíček dorazil v pořádku a my se těšíme na testování:slight_smile: zrovna u nás řádí rýma, takže v pravý čas:thumbsup: #test_kleenex2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. říj 2018 Čtené 1306x

Aktualizace: recenze na kapesníčky KLEENEX Balsam najdete v našem fóru tady. 

---

Podzim je tady! A rýmička, nudle a soplíky taky! Nezapomínejme na zarudlý nos, bolesti v krku a všeobecnou melancholickou náladu. Ale není to až tak zlé, protože i s takovým obyčejným smrkáním, můžeme o sebe pečovat lépe.  S KLEENEX Balsam bude váš nos v pořádku.

Co testujeme

Maminky, testovat budeme KLEENEX Balsam ve verzi praktických kapesníčků a také ve verzi boxu. Třívrstvé papírové kapesníčky s výtažkem z měsíčku lékařského po sobě zanechají vrstvu balzámu, který ochrání pokožku a okolí nosu před podrážděním a vysycháním. Nemusíte se tak bát nepříjemného začervenání nebo podráždění.

V praktickém balení se vejdou do každé kabelky a box dobře zapadne do každé domácnosti. Jsou velmi jemné, ale pevné. Nemusíte se bát neustálého protrhávání a budou se vám z balení snadno vytahovat. Jsou dermatologicky testované a hypoalergenní, nejsou parfémované.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 žen s rodinami, které v tomto počasí trápí rýma, ucpaný nebo tekoucí nos, a chtěly by při smrkání o nos pečovat a ne jej trýznit. Měly by to být maminky, které mají superschopnost - dokážou zachránit každou situaci a mají na všechny dětské otázky odpovědi.

Jak se zapojit

Stačí, když nám pod článkem zanecháte komentář, ve kterém napíšete vaše potíže se smrkáním. Tím se jednoduše zapojíte. Klidně napište, zda značku KLEENEX znáte a používáte a taky připište, jak všestranně se dá takový obyčejný kapesníček využít.

Čas na zapojení máte do neděle 14.10, proto nepromarněte svou příležitost! V pondělí 15. 10 vybereme 10 žen, kterým zašleme příjemné kapesníčky KLEENEX.

----

KLEENEX jsme vyzkoušeli i v období jarních alergií a nosy byly v pořádku. Přesvědčte se přečtením recenzí i vy.

Moc vám držíme palce a těšíme se na vaše komentáře.

Konik_testuje

#test_kleenex2

Čti celý článek
konik_testuje
1. říj 2018
Nejpraktičtější věc v domě? Přece kapesníčky v boxu. Napište nám, jak nejkreativněji jste kapesníčky využily a pošleme vám několik srdíček.

A již za týden vám představíme testování takových KLEENEX kapesníčků, kterých bude škoda využívat i na něco jiného než na nos.

#test_kleenex2
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další