Novinky

#test_martanci

cermij
19. lis 2018 Čtené 21x

Ahoj,

jsem maminka od 2 neposedných dětí, která měla to štěstí a byla vybraná do testování vitamínů Marťánci :slight_smile: Starší bude v pondělí 5 let a mladšímu je 2,5roku.

Naše testování u dětí vyvolalo velikou radost, a to hned u rozbalování balíčku. Jediné, co chvilku byl problém, že starší má ,,bonbonky" a mladší sirup. Samozřejmě, malý chtěl taky to, co měla ségra, ale nakonec to bylo v pohodě. Máme štěstí, že ani jeden nemají vůbec žádný problém s polykání sirupů apod. 

Začala bych SIRUPEM Marťánci od 1-3let - malému moc chutnal a i já sama jsem ochutnala, abych věděla, o co jde :slight_smile: Sirup je chuťově moc dobrý, chutná jako jahodová přesnídávka, takže vůbec žádný problém. Má super odměrkovou lžičku, která krásně vleze do pusy a sirup je celý pryč. Je to lepší jak takové ty kalíšky, protože v těch kalíškách vždy trochu sirupu zůstane.

TABLETKY Marťánci od 3-6let- dceři také chutnají, děti láká cucavý bonbon :slight_smile:  Dala jsem vyzkoušet oboum, jelikož je tabletka od 3 let a malému budou 3 roky v březnu, tak mi nepřišlo jako problém dát mu už ochutnat. Též jsem vyzkoušela, chuťově dobrý, ale mě osobně vadil takový ten práškový povlak při cucání, ale to je individuální a dětem vůbec nevadilo. Samy si o vitamínky říkaly každý den.

Starší je už školková, tudíž každý vitamín navíc super. A malý to samozřejmě chytá hned od ní, tudíž oba se musí chránit. Takže ke klasickému ovoci a zelenině bylo pro nás fajn si přidat vitamínky. Dlouho přemýšlím, které vyzkoušet, aby opravdu pomohlo. Bohužel nedokáži po této době říci, zdali zabrali, či ne. Muselo by se brát déle. Každopádně jsem si všimla, že už Marťánci dělají nějaký sypký sáček do vody, takový vitamín Akut. Ale netuším, zdali funguje a jaké to je. Tak jen tip, jaká je i jiná možnost.

Jediné negativní, co jsem zaznamenala, byl komentář od jedné paní na mém blogu. Cituji: Já nevím, jestli tyhle "preparáty" nejsou jen taháním peněz lidem z kapsy.
Například vápník brání vstřebávání železa. Proč jsou tedy v přípravku současně? Ale chemik ani farmaceut nejsem, jen zdravý selský rozum.

Bohužel, neměla jsem čas studovat, jelikož v době testování jsem měla víc lítání po doktorech se sebou, než času na něco jiného. Takže, bohužel nevím, co je na tom pravdy, ale přišlo mi fajn poznamenat.

Musím se přiznat, že též mám k těmto vitaminovým preparátům spíš odstup, jelikož v téhle době se nedá už ničemu věřit, lidi oblbují firmy jak se dá... Některé přírodní sirupy už mám za sebou taky vyzkoušené, ale když se mi naskytnula možnost, ráda jsem chtěla dát šanci a vyzkoušet. Takže doufám, že nám to trošku pomůže :slight_smile: Ikdyby jen malinko, i to se počítá.

Ohledně balení:

sirup Marťánci FUTURA 1-3roky

Děti od 1 roku užívají 5 ml (1 čajová lžička) sirupu 1x denně. Dětem od 3 let a dospělým je možno zvýšit dávku až na 10 ml sirupu denně

Složení: Železo 2,1 mg (15 % DRHP), vápník 120 mg (15 % DRHP), vitamin D3 5 µg (100 % DRHP), vitamin K2 22,5 µg (30 % DRHP), vitamin C 16 mg (50 % DRHP) v 5 ml.

DRHP……..denní referenční hodnota příjmu.

Jahodové pyré, jablečné pyré, sacharóza, vápenaté soli kyseliny fosforečné, kakaové máslo, kyselina L-askorbová, cholekalciferol, železito-sodná sůl EDTA, menachinon.

tablety Marťánci FUTURA 3-6let

1 tabletu denně rozžvýkejte nebo nechte rozpustit v ústech.

Složení:Železo 2,1 mg (15 % DRHP), vápník 120 mg (15 % DRHP), vitamin D3 10 µg (200 % DRHP), vitamin K2 37,5 µg (50 % DRHP), vitamin C 40 mg (50 % DRHP), betaglukany 20 mg, inulin 225 mg v jedné tabletě.

DRHP……..denní referenční hodnota příjmu.

Sladidla (sorbitol, erythritol, xylitol, steviol-glykosidy), vápenaté soli kyseliny trihydrogenfosforečné, inulin, kyselina L-askorbová, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) betaglukany, látka protispékavá (stearát hořečnatý), aroma jahoda, menachinon, fumarát železnatý, barvivo (oxidy a hydroxidy železa), cholekalciferol.

#test_martanci #recenze

Čti celý článek
srh
13. lis 2018 Čtené 15x

Ahojky,

jsem mamina tří krásných holčiček. Dvojčatům Šárce a Evě bude v květnu 5 let a jejich malé sestřičce byl v září 1 rok.


Letošní podzim se mi naskytla možnost zapojit se do testování novinky na trhu, a to Marťánci Futura.

Podporu imunity u nás řešíme už od narození dvojčat. Jsou narozené ve 26tt, v nemocnici byli skoro 4 měsíce. Ze všech stran jsme poslouchali, jak moc důležité je, aby neonemocněli, jinak by je to mohlo poslat zpět na jip a s největší pravděpodobností i na respirátor. Byla jsem úzkostná, bála se s nimi kamkoli chodit a návštěvy u nás první měsíce nepřicházeli v úvahu. První rok mohli podstoupit očkování, které je ochránilo před infekty dýchacích cest. Je to vlastně taková forma vakcíny, na kterou jsme jezdili jednou měsíčně po dobu několika měsícu. Navíc se mi přes všechny předpoklady a špatné pronozy podařilo rozjet laktaci a byla jsem schopná holky do roka plně kojit. Nechodila jsem s nimi do nákupních center a jinam, kde se zdržovalo větší množství lidí. Diky těmto věcem se nám povedlo, že holky měly do roka jen jednou krátkodobou rýmu, které jsme se zbavili dřív, než se stihla pořádně rozjet.

Do tří let holky skoro nemarodily. S nástupem do školky se to trochu zhoršilo, ale na to, jak jsem se toho bála, to vždy zvládly dobře. Imunitu podporujeme u nás i u holek velkým přísunem ovoce a zeleniny. Dali jsme se do pěstování vlastního, a jsme rádi, že holky se nad ničím neofrňují a sní vše. Často jsme venku, i za deště chodíme na vycházky. Všichni se otužujeme, sportujeme, dětem doplňuji vitamin D a C. Maličká je zdravé miminko, zatím od holek chytila jen dvakrát školkovou rýmičku. Otužování jí baví. Svoje děti jsem nikdy moc nenavlíkala. Jako miminka měli o vrstvu víc, teď už si starší řeknou, jestli je jim zima nebo teplo, a podle toho je i oblékám. Malá má radši zimu, je v tom po mě.


A samotné testování? Byla to nová zkušenost pro nás všechny. Holky s tabletkou problém neměly. Marťánci hezky voní i chutnají. Není z nich cítit žádná chemie, jen příjemná vůně ovoce. Hezky se v pusince rozpustí, takže jsem nemusela mít strach, že by je mohli vdechnout. Naše princezny už chápou, že vitamíny jsou důležité a vzhledem k dobré chuti si Marťánky brzy zamilovaly. Bohužel se sirupem jsme štěstí neměli. Malé prostě nesedl. Ublinkávala po něm, takže jsem ho vysadila. Ale nemyslím si, že problém by byl v sirupu. Sama jsem ho ochutnala a jeho chutí jsem mile překvapená. Pro děti bude určitě velmi atraktivni, chutná totiž jako ovocná přesnídávka. Navíc obsahuje Vit D, takže už člověk nemusí myslet na Vigantol.


Myslím, že díky užívání Marťánku jsme bez úhony přežili nájezd chřipkové sezony ve školce. I když malá měla rýmu, tak to od ní holky nechytily a to se pořád pusinkují a mazlí.

Děkujeme za možnost vyzkoušet si testování,holky si připadaly jako velké dámy a moc si to užily.

#test_martanci #recenzi

Čti celý článek
partyzanka91
9. lis 2018 Čtené 32x

Uplynula jen krátká doba od testování krému Baza a už jsme byli vybráni do dalšího. Tentokrát se týká Marťánků Futura. Jelikož dětem na podzim pořizuji různé vitamínové doplňky - Vibovit, Rakytníček, jiné Marťánky, velice mě potěšila skutečnost, že můžeme být testery této novinky.

Jak tomu u nás bývá, radost udělalo už samotné rozbalování.

A také bublinkatá ochranná fólie :grinning:

Balení obsahovalo 2 druhy Marťánků Futura. Prvním byl sirup pro děti od 1-3 let. Jelikož Péťovi je 2,5 roku, měl právě on tu čest sirup vyzkoušet. Na čtyřletou Míšu čekaly v balíčku růžové cucací tabletky pro děti od 3-6 let. S testováním jsme začali prakticky ihned. Obou dětem jejich vitamíny moc chutnaly.

Já olízla lžičku od sirupu a řekla bych, že chutí dost připomíná ovocné pyré, jen tedy není tolik hutný. Při prvním ochutnání byl Péťa trošku nejistý, ale když zjistil, jak chutná, vypadal spokojeně. Za chvilku si zvykl, že ho má dostávat pravidelně, a tak mi sám chodil připomínat, že je čas na jeho denní příděl. "Bumbat sirupek."

Míša byla se svými cucavými tabletkami také spokojená. Já jejich chuť posoudit nemohu, ale podle dceři odhaduji, že jsou pro děti dost chutné. Ani Míša se nezapomínala o vitamíny sama hlásit.

Nicméně, po pár dnech u nás nastal menší problém s tím, že děti si začaly závidět své vitamíny. Péťa chtěl cucavou tabletu jako velký chlapák a Míša zase toužila po sirupku. Nakonec jsem to vyřešila tak, že Péťa jeden den dostal cucat tabletku (sice jí vycucal, ale příliš nadšen z ní nebyl) a došlo mu, že sirupek mu lahodí víc. Od té doby už Míše tabletky nezáviděl. Co se týče Míšiny touhy po sirupku, tam to bylo horší. Ukázalo se, že i jí moc chutná, a proto jsem pár dní podávala oběma jen sirupek, dokud nedošel. Pak Míša pokračovala tabletkami a Péťa Rakytníčkem, který jsme měli načatý ještě před testováním Marťánků.

Nyní už máme všechny vitamíny dobrané. Jelikož hned na začátku testování dostala Míša neštovice a následně je od ní pochytil Péťa, strávili jsme celou dobu testování převážně v domácím prosředí bez chození ven a do kolektivu. Nicméně, od uplynulého týdne zas jedeme normální režim a ani jedno z dětí nemá kašel ani rýmičku. Je možné, že k tomu přispěly i Marťánci.

Rozhodně tedy dávám marťánkům pozitivní hodnocení, protože chuť a zřejmě i účinnost plní svoje. A jestli jsem našla taky nějaký minus? Spíš jen takový návrh - myslím, že by bylo lepší cucavé tablety vyrábět například ve tvaru marťánků (jako je tomu u původních Marťánků). Nejen proto, že je to pro děti pak zajímavější, ale hlavně se tak více odliší od běžných léčiv.

Na závěr bych tedy chtěla poděkovat za možnost Marťánky vyzkoušet, a taky popřát mnoho spkojených zákazníků a úspěchů do budoucna.

#test_martanci  #recenze

Čti celý článek
zebruska
9. lis 2018 Čtené 8x

Ráda zkouším nové věci. Když je možnost ozkoušet něco nového pro moje kluky, jdu do toho. Zvlášť, když jim to může pomoct k lepšímu zdraví. Proto jsem byla ráda, že jsem se mohla zapojit do testování Marťánků. 

Přišly nám úplně vhod. Starší právě doléčil jednu rýmu. Imunita nebyla ještě úplně v pohodě, takže hned přišla rýma další. Od té chvíle se ale oba drží (ťuk ťuk).

Nejprve shrnu ty tabletkové, pro starší děti. Chutnají sladce. Po jahodách nejen chutnají, ale hlavně voní. Jsou poměrně velké. Když už se jmenují Marťánci, mohli by mít starý známý tvar. Staršímu moc chutnaly, mladší mu je záviděl.

Sirup pro mladší voněl a chutnal taky po jahodách. Byl konzistence jako jahodová přesnídávka. Mladší s ním problém neměl, ale vím, že starší by ho měl, protože veškeré sirupy jsou problém. Lžička se má naplnit celá, což je fajn, ale cestou do pusy mi několikrát pokapal sirup ubrus, oblečení. Rovněž sklenička byla nepříjemně olepená, pokud jsem hned neotřela zavírání ubrouskem. 

Složení mají oba výrobky ucházející, uvítala bych větší množství vitamínu C, který v tomto období doplňujeme hodně. 

Díky, Marťánci  :slight_smile:

#test_martanci

#recenze

Čti celý článek
seety
4. lis 2018 Čtené 16x

Naše testování probíhalo stylově pěkně s nudlí u nosu u obou dětí. Rýma už je pryč, vitamínky děti baští dál, tak už by si nemoci mohly dát pohov. 

Když nám dorazil balík, vrhli se na něj kluci jako divá zvěř, papíry lítaly a první dávku si museli oba nedočkavci vzít ještě na zemi v obýváku.

S napětím jsem sledovala, jestli u nich Marťánci chuťově projdou, protože, co si budeme povídat, jak by jim to nechutnalo, už by to do pusy nedali. Mladší syn se na sirup vrhl a ještě se dožadoval přídavku. A i starší, který je hodně mlsný, si bonbónek pochvaloval. 

Starší syn nemá ani po 14 dnech k chuti vitamínů výhrady a sám si o ně říká.

U mladšího se to po týdnu užívání zlomilo a sirup moc nechce. Různými rodičovskými fígly se nám zatím daří sirup podávat, ale už nám pomalu dochází nápady. 

U sirupu oceňuji přiloženou lžičku na odměření a podávání. Chuť mně a asi ani synovi moc nevyhovuje. Společně s "přesnídávkovou" konzistencí je doporučená dávka prostě moc...

Tablety synovi chutnají a nemá výhrad. Mně trochu chybí tvar Marťánků, na které si pamatuji z dětství. Syn by je jistě také uvítal, protože vitamínky ve tvaru pejska, co jsme měli doma, vzbudily obrovské nadšení. 

Ve výsledku jsme tedy spokojeni spíše s tvrdými vitamíny, které nejspíš ještě koupíme. Sirup asi jen dobereme.

#test_martanci 

#recenze

Čti celý článek
akirchnerova
3. lis 2018 Čtené 25x

Konečně jsem měla čas si sednout hezky v klidu k notasu a můžu se vrhnout na napsání recenze na vitamíny. A na začátek bych chtěla moc poděkovat, protože jsem si fakt nemyslela, že bychom mohli zrovna my vyhrát testování Marťánků... byla to bezva zkušenost :slight_smile: A doufám, že zas něco budem testovat :slight_smile:

Tak a ted od začátku :slight_smile:

Jeden den u nás zazvonil pan pošťák a dovezl balíček. Jee, to bylo radosti. Kluci byli oba dva zrovna nemocní, tak vitamíny přišly vhod. Hned jsme začali s testováním. 

Mladší syn Vojta testoval sirup Marťánky FUTURA pro děti od 1 do 3 let.

Sirup byl chuťově moc dobrý, trošku víc sladší, konzistence připomíná hustotou přesnídávku. Myslím si, že pro takové malé děti ideální. Vojtík sice trošku záviděl staršímu bráchovi "bonbonky", ale vždy se nechal ukecat na sirupek :slight_smile:

Starší syn Marek testoval cucací tablety Marťánky FUTURA pro děti od 3 do 6 let.

Tabletky byly větší, pro takovou věkovou kategorii dle mého úplně dostačující, a dobře se vylupovaly z obalu. Chuťově byly dle mého taky dobré, ale v puse zůstávala taková prášková pachuť. Ale jelikož to mlaďochovi chutnalo, nebyl u nás problém.

Celkově jsou vitamíny vhodné pro silné a zdravé kosti a zuby, učení a pro podporu přirozené imuniny. Obsahují železo, vápník, vitamín D3, K2, a Céčko. Vitamíny pro starší děti obsahují navíc i betaglukany z přírodních zdrojů.

Já jsem s vitamínama spokojená, pro mě bylo důležité, aby to klukům chutnalo a nebyl problém s tím, aby to pozřeli. Kluci za tu dobu byly nachlazení, ale přišli mi, že se z nachlazení dostali mnohem rychleji než obvykle. My budeme Marťánky FUTURA určitě kupovat i nadále.

#test_martanci #recenze

Čti celý článek
kikinkaka
28. říj 2018 Čtené 15x

Předem chci poděkovat za možnost tohoto testování, dětem i mě udělalo obrovskou radost.

Náš 6ti letý syn testoval cucací tabletky Marťánci Futura. 

Skoro každý den po snídani si sám o svůj vitamínek řekl. Moc mu chutnal. Jedno balení obsahuje 30 kusů cucacích tabletek.

Chuťově mi dosti připomínají cucací marťánky, které prodávali dříve ve tvaru marťana. Jen teď bych řekla, že je chuť výraznější. Komplex všech potřebných vitamínů a minerálů v jedné tabletce, obohaceno o Betaglukany z přírodních zdrojů, doporučeno pro děti ve věku 3-6 let ke každodennímu užívání.

Roční syn s chutí testoval sirup Marťánci Futura. Má ovocnou chuť díky obsahu jablečného a jahodového pyré. Takže je chuťově podobný jako ovocná výživa.

Neobsahuje barviva a konzervanty, ale za to obsahuje komplex vitaminů a minerálů přizpůsobený nárokům dětského vývoje ve věku 1-3 roky. Děti od 1 roku užívají 5 ml (1 čajová lžička) sirupu 1x denně. Dětem od 3 let a dospělým je možno zvýšit dávku až na 10ml sirupu denně. S dávkováním nebyl žádný problém, jelikož je součástí balení odměrka ve tvaru plastové lžičky.

Jedno balení (lahvička) obsahuje 125ml sirupu.

Takže, za nás určitě doporučujeme a dokoupíme další balení. 

#test_martanci #recenze 

Čti celý článek
kaciska7
28. říj 2018 Čtené 17x

Měla jsem radost, když jsem byla vybrána na testování Marťanku. Když došli, měla jsem radost nejen já, ale i děti :slight_smile:

- Jako první mě mile překvapila chuť :slight_smile: Tabletky chutnají jako bonbon 

- Sirup bych přirovnala k hustší přesnídávce.

- Tabletky se rozpustí na jazyku nebo, jak to dělala malá, je rozkoušete a zbytek se rozpustí. Tím, že jsou sladké, je to fajn :slight_smile: I sirup se díky své chuti skvěle polyká.

- Navíc obsahují spoustu vitamínů a na podzim je děti potřebují o to víc :slight_smile:

- Po celou dobu testování se děti samy hlásili o vitamín, což samo o sobě je super. 

- Za nás bych vitamíny jen doporučila. 

#test_martanci #recenze

Čti celý článek
xoriska
24. říj 2018 Čtené 20x

Na testování Martánků jsem se velmi těšila, a to hned z několika důvodů. Zajímalo mě, zda a jak se změnila jejich chuť od doby, co jsem je dostávala já jako dítě. A to že je již pěkná řádka let. A pak také, že nastal podzim a na syna hned samozřejmě vlezla nějaká chřipka, tudíž jsem již pokukovala po nějakých vitamínech, které pořídíme. A co jsme to konkrétně testovali?

Jednalo se o sirup pro děti od 1 roku Marťánci Futura a cucavé vitaminy od 3 let Marťánci Futura. Tak, nejdříve k sirupu.

A co moji malí testovatelé na něj říkali ? Tak syn ho, bohužel, absolutně odmítal! Bohužel nemá rád sladké věci, takže po ochutnání na mě hodil kyselý obličej a dodal blee... :( Pokud máte tedy dítko, které není milovníkem sladké chuti, asi u něj s tímto neuspějete jako já. Dcera byla naopak nadšená, velmi jí chutná a byla by schopná do sebe nalít celou lahvičku. Takže ta se zaradovala, že bude pro ní. Co se týče složení: je obohaceny o betaglukany z přírodních zdrojů. Obsahují vápník, vitamin D3 a vitamin K2 pro silné kosti a zdravé zuby, železo, které přispívá k normálním kognitivním funkcím (např. rozvoj vnímání) a vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Druhými testovanými byly vitaminy: ty jsou vhodné pro děti od 3 let. Jsou trošku větší, ale velmi rychle se rozpouštějí, takže se nemusíte bát, že by s ním muselo dítě nějak dlouze bojovat ani v tom případě, že není zvyklé na bonbony. Chuť je též jahodová. Co mě osobně bylo nepříjemné je, že po rozpuštění máte v puse pocit "prášku". Ale dceri toto očividně nevadí a každé ráno se připomíná o vitamínem.  

  • 1-3 roky: RŮST
    Dramatický růst a vývoj kognitivních funkcí, zvýšená potřeba vitaminu D, Ca, K2 a železa, navíc deficience vitaminu D a železa jsou velmi časté u dětí tohoto věku.
  • 3-6 let: IMUNITA
    Růst se zpomaluje, ale vstup do kolektivu (např. školka) klade zvýšené nároky na imunitu, proto je vhodné suplementovat vitaminem C, D, zinkem atp.
  • 6-9 let: KOGNITIVNÍ FUNKCE 
    Vstup do ještě většího kolektivu, konec „bezstarostného dětství“ – pro posílení mozkových funkcí suplementujeme DHA Omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami. 

#test_martanci

#recenze

Čti celý článek
partyzanka91
22. říj 2018
#test_martanci denně dává svým dětem marťánky a ty jim moc chutnají. Kolikrát jsou to právě ony co mi připomenou, že je čas na vitamín. Máme zde však menší zádrhel, jelikož mám obě věkové kategorie, mám též i dva typy marťánků (2,5 letý Péťa má sirup od 1-3 let a 4,5 letá Míša cucavé tablty od 3-6 let). Děti si navzájem své "mlsky" závidějí. Občas dám Míše olíznout ze lžičky sirupu a Péťovi jsem jednu místo sirupu dala cucat tabletku. Obojí se jim bojím dávat jelikož si nejsem jistá zda by to s některým z vitamínů už nebylo přehnané a to taky ůže nadělat neplechu.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
17. říj 2018
#test_martanci tak už víc jak týden testování je za námi. Oběma dětem vitamny chutnají - starší dcerce Míše (4,5 roku) dávám cucavé tabletky mladšímu Péťovi (2,5 roku) zase sirupek. Nejraději by kaaždé s dětí mělo i to druhé. Míše dávám alespoň olíznut lžičku po sirupu. Situace je u nás trošku stížená protože Míša od čtvrtka marodí s neštovicemi. Takže nemůžeme chodit nikam ven a všechnu energii si děti vybíjí v bytě. Mladší Péta ještě neštovičky nedostal tak snad je nechytí teď ko konci jinak se nám domácí vězení ještě prodlouží.
Zobraz celou zprávu
puresin
12. říj 2018
#test_martanci
Marťánkovské vitamínové bonbóny u nás opravdu sklízí úspěch, čtyřletý Štěpánek se jich dožaduje několikrát denně :joy:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
10. říj 2018
#test_martanci den testování číslo dvě a spousta nových událostí o které se ráda podělím. Péťa i přes včerejší úspěch dnes odmítal sirupek a mermomocí chtěl cucací tabletku na níž si pochutnávala jeho ségra. Nakonec jsem mu vyhověla ve 2,5 letech mu to snad neuškodí. Tabletku vycucal v pohodě a zdá se že mu chutnala. Uvidím co zvolí zítra zatím u nás tablety vedou. Míša by tedy ráda i sirupek ale už je na něj moc stará. Míša je od včera nemocná, začalo to ranním kašlem, tudíž nešla do školky a odpoledne dokonce dostala teplotu která stoupala. Srazili jsme paralenem. Také si stěžovala že jí "nechutná pusinka" špatně se jí jedlo - nejspíš zahlenění. Dnes ráno je na tom lépe ale spíš než imunitu budeme na marťáncích sledovat jak s nimi probíhá kurýrování.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
9. říj 2018
Tak dnes došlo na ochutnávání a u obou dětí úspěch. Cucavá tabletka Míše chutnala ještě skvěle spolupracovala při dokumentaci tak máme supr foto. Péťovi sirupek také chutnal a celou lžičku s úsměvem spolknul. Je hustý, voní jako ovocné pyré a taky i tak chutná (olízla jsem drobet lžičku po Péťovi) - foto bohužel nemám, třeba se podaří ještě během testování zachytit i ochutnávku sirupu, žiju s dětmi sama takže fotit zkusí 4,5 letá Míša #test_martanci
Zobraz celou zprávu
puresin
Zpráva byla změněna 9. říj 2018
#test_martanci
Máme s Mariankou velkou radost, že se účastníme koníkovského testu nových dětských vitamínů Marťánci Futura. Takže na zdraví! První lžička :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
Zpráva byla změněna 8. říj 2018
Mladší Péťa už tolik nadšený z fotografování se s lahvičkou sirupu nadšený nebyl. Ale uvidíme jak uspěje zítřejší první ochutnávka toa je to hlavní #test_martanci
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
Zpráva byla změněna 8. říj 2018
Marťánci Futura už jsou doma a jako obvykle radost udělalo i vybalování. Mimo marťánků také bublinková ochranná folie #test_martanci
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
cermij
8. říj 2018
#test_martanci hned jsem dětem dala dnešní první dávku a zatím nevypadalo, že by jim nechutnalo:blush: mě překvapila vůně a konzistence sirupu. Je to jak jahodová presnídávka :wink::ok_hand:zrovna jsou děti dost nachcípané, takže každý vitamín se ještě víc teď hodí.
Zobraz celou zprávu
cermij
8. říj 2018
#test_martanci balíček nám v poledne došel :wink::ok_hand:moooc děkujeme a děti se hned do něj pustili. Radost ani nešla ostře zachytit :grin: jdeme na to
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
27. zář 2018
Vzpomínáte si na reklamy Marťánků, když jsme byli dětmi my? Ano?

Marťánci jsou stále na trhu, pečují o zdraví dětí a dodávají jim vše potřebné do budoucna. S láskyplnou péči maminek, špetkou slušnosti a hrskou pokory, kterou jim den za dnem vštepujete, se s hrdostí a pýchou můžete zaslouženě kochat, jak vám vaše ratolesti rostou před očima.

Vyzkoušejte nové doplňky stravy z řady Marťánci FUTURA a napište nám váš názor na ně i vy.

https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_martanci
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
24. zář 2018 Čtené 1189x

Aktualizace: jak dopadly doplňky stravy Marťánci FUTURA v testování? Dozvíte se v našem fóru zde. Přečtěte si recenze maminek i vy.

---

Všichni si přejeme, aby jednou byly naše děti samostatné, silné a odolné. Máme jen pár let, kdy můžeme něco ovlivnit. Zato každý den. Krůček za krůčkem. Aby nás jednou přerostly. Doplňky stravy Marťánci FUTURA vám ve vašem snažení mohou pomoci. Produkty jsou přizpůsobené potřebám dětí v konkrétním věkovém stadiu.

A proto jsme připravili podzimní testování, do kterého se mohou zapojit všechny moderní maminky.

Co testujeme

Marťánci FUTURA

Na testování vám zašleme sirup a cucavé tablety. Sirup Marťánci Futura 1-3, který je vhodný pro děti ve věku od 1-3 let. Podporuje správný růst,  příznivě ovlivňuje rozvoj vnímání a dalších kognitivních funkcí a v neposlední řadě podporuje také přirozenou dětskou imunitu. Sirup má navíc lahodnou chuť díky obsahu jahodového a jablečného pyré.

Cucavé tablety Marťánci Futura 3-6, obohacené o betaglukany, jsou určeny pro předškoláky ve věku 3 až 6 let. Podporují funkci imunitního systému,  pečují o správné kognitivní funkce dětí, jako  např. schopnost soustředit se a učit, ale podporují také správný růst a silné kosti. Cucavé tablety mají příjemnou jahodovou příchuť.

Obsažený vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí a spolu s vápníkem jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí u dětí, železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji u dětí. Doplněno o vitamin C a K2.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 moderních maminek, které zajímají informace a složení produktů pro děti. Sledují novinky na trhu, vzdělávají se a chtějí své rodině dopřát to nejlepší pro zdravý život a vývoj dětí. Jejich dětičky by měly být ve věku do tří let.

Jak se zapojit

Pokud byste chtěly dostat Marťánky pro své děti na testování, stačí jen napsat komentář pod náš článek. V něm zodpovězte otázku:

Co všechno děláte pro zdraví a imunitu svých dětí?

Odpověď napište do komentáře do neděle 30.9 a nezapomeňte také napsat i něco o svých dětech a o své rodince. V pondělí 1. 10 vybereme 10 maminek na naše podzimní testování.

Velmi se těšíme na vaše komentáře a držíme vám palce!

Váš konik_testuje

#test_martanci

Čti celý článek
konik_testuje
17. zář 2018
Podzim je tu, co si budeme namlouvat, děti se vrátily zpátky do školy.

Našim dětem se snažíme dát vždy jen to nejlepší. Pestrá a nutričně vyvážená strava je pro zdravý růst a rozvoj dítěte klíčová. Samotný příjem potravy ale většinou nepokrývá potřebu všech důležitých živin v dostatečné míře, zejména v obdobích, kdy se děti stravují mimo domov a dohled rodičů.

Vyzkoušejte doplňky stravy Marťánky FUTURA od Walmarku vyvinuté ve spolupráci s pediatry, jejichž složení je speciálně uzpůsobeno potřebám dětí v konkrétním vývojovém stádiu. Nechte vaše děti ochutnat svěží chutě a inovativní složení nových Marťánků.

#test_martanci
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další