Novinky

#test_pampers2

veruska98
31. črc 2018 Čtené 28x

Ráda bych v první řadě poděkovala Modrému koníku za možnost testování produktů Pampers pants a splashers. Když mi přišla zpráva že jste nás vybrali byla jsem nadšená že můžu vyzkoušet zase něco nového používali jsme od narození Pampers premium care nebo Pampers active.

Pampers patří k těm nejznámějším a pro mě je to sázka na jistotu, taková osvědčená klasika.

Jako první bych ráda zhodnotila plenky pants které jsme otestovali více.


Pampers Premium Care Pants

Vzhled plenek je podobný jako u všech pampers ,zelenobíla barva , obrázek, plenka vypadá jako kalhotky jsou velmi pružné. Velmi mile mne překvapilo že plenky mají indikátor vlhkosti (proužek počurané pleny) což mněli plenky 1-2 je to velká pomoc. Po prvním vybalení pleny člověk pozná jak patří plena vzadu ma proužek který slouží na zalepení pleny a následné vyhození, takže když dítě přebalujete stačí jen natáhnout plenu což jde velmi snadno i když se neposedné dítě otáčí na bříško :smiley: vy jen natáhnete a když leží na bříšku už jen doupravíte plenku aby seděla na zádech.

Sundávaní plenky funguje tak že roztrhnete na bocích plenu a poté srolujete a zalepíte tím proužkem který je na zadní straně pleny. Pleny krásně obepínají tělíčko, nikde neškrtí, nejsou opruzeniny.

Shrnutí: 

Když to shrnu, tak s plenkami jsem byla moc spokojená a pozitiva rozhodně převažují. Prvních pár plenek mi trvalo než jsem si našla způsob jak malé rychle strčit nožky do otvorů plenek protože mi často vytahovala nohy než jsem ji oblekla :smiley: ale pak už to šlo rychle, další pozitiva je pružný pas a gumičky kolem nožiček,příjemná vůně.

Jako jediné mínus vidím asi cenu.

Koupací plenky Pampers Splashers

Letos jsme porpvé využily bazének tak jsme byli rádi že můžeme otestovat koupací plenky které jsme se jinak chystali koupit. Splashers velmi zaujali že mají krásné letní barevné motivy sluníčko a chobotnici,koupací plenky se natahujou stejne jako pants jsou stejně pružné a krásně sedí, plena nemá pružek na zabalení takže je dobré mít sebou něco do čeho plenku potom dáte. Testovali jsme plenky v bazénku plenka se nacucla trochu ale netak že by to malé nejak vadilo hrála si v bazénku a byla spokojena. Označení plenek jestli je to předek nebo zadek je u těhle značeno obrázkem na přední straně. Udržení větší nadílky nemůžem posoudit jestli by plenka zachytila.

Koupací plenky obstáli velmi dobře.

Závěr

Testování plenek pampers bych zhodnotila jako úspešné byli jsme spokojeni s produktama a že jsme mohli vyzkoušet něco nového takže doporučujeme hlavně pants přes den kdy se děti pořád otáčejí a utíkají, to je fakt nejrychlejší přebalování. Plavky snad využijeme ještě několikrát.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
kristynka97
31. črc 2018 Čtené 8x

Ahojte, jdeme se s vámi podělit o zkušenosti s testováním Pampers premium care a splasher, ale prvně bychom chtěli poděkovat koníků za tu možnost, byl to úžasný pocit když jsem se dozvěděla že si vybrali Gábinku  Ani nevím kde dříve začít ale asi u Pampers premium care, ty jsme používali téměř každý den takže máme vážně otestováno. 

Pampers premium care jsou úžasné má několik kladných bodů, premium jsme používali už v porodnici, má jeden úžasný proužek který signalizuje že je čas na prebaleni ten mi na začátcích hodně pomohl věděla jsem kdy už je čas, a teď když jsem mohla vyzkoušet i kalhoty byla jsem nadšená Dcerka přebalování moc nemusí vždy se u toho vzteká pokud je plinka jen pocurana mohu ji sundat i ve stoje, hlavně i obléknout.

Plinka hlavně splňuje všechny požadavky, Dcera ji neprocura jako ostatní plinky a není opruzená je naprosto v suchu kde to jde hlavně poznat přes noc, málo kdy prebalujeme v noci  hlavně jsou výborné i v tom že narozdíl od jiných plenek nespadnou když Dcerka běhá tak plinka krásně drží narozdíl co u jiných máme zkušenost že s dcerky spadli.

A teď bych ráda přešla k Pampers splasher.

Když jsem balíček rozbalili byla jsem už ohromená tím jak jsou krásně barevné ale to nadšení ještě teprve přišlo po vyzkoušení, plinka byla i po namočení vzhledově jako suchá i Gábinka se v ní cítila pohodlně a bezpečně když byla jaká koliv nehoda plinka nic nepropustila.

Jako u ostatních ze kterýma máme tu zkušenost, byla jsem z nich naprosto nadšená Pampers jaké koliv jsou pro mě jistota kvality, ke které se vždycky velmi ráda vracím, jsem maminka která ráda zkouší nové věci takže jsme vyzkoušeli mnoha značek ale tyhle jsou naše oblíbené, splňují vše co slibují. 

Ještě jednou bychom moc chtěli poděkovat za tak úžasnou zkušenost testovat, velké díky Modrému koníků  Byli jsme moc spokojení.

#test_pampers2 #recenze

Čti celý článek
petulkkab
31. črc 2018 Čtené 26x

Přebalování naší roční dcerky Elenky začalo připomínat „boj o přežití“, a když jsem viděla možnost testovat plenky Premium Care Pants, neváhala jsem nás přihlásit. A mile mě překvapilo, že nás tým Modrého koníka vybral.

S nadšením jsme s dcerou rozbalily balení a pustily se do testování. Zprvu jsem z nich byla nadšená a malá vypadala také spokojeně. Velmi jsme ocenily indikační proužek, který se v případě znečištění plenky zbarví ze žluté na modrou, což nám ušetřilo dost času se zbytečným přebalováním.

Ačkoliv mají kalhotky velmi pružný a měkký pas, po prvním dni testování měla malá večer otlačený pas na bříšku (respektive podbřišku) a gumičky na stehýnkách. A to i přesto, že není žádný puclík. Nepůsobila však, že by ji to nějak obtěžovalo, takže jsme v testování v klidu pokračovaly dál.

Problém pro mě osobně nastal ve chvíli, kdy se malá pokadila. Velmi opatrně jsem se snažila sundat plenku. Jednou vleže a podruhé ve stoje, ale pokaždé jsem „nadílku“ rozmazala malé po celých nožičkách, i když jsem postupovala opravdu opatrně. Až v průběhu testování jsem si od ostatních testujících maminek přečetla, že se mají pro klidné sundání roztrhnout na stranách. Upřímně jsem před testováním nezkoumala, co se má či nemá dělat, což by bývalo možná pomohlo. Ale v momentě, kdy jsme začaly roztrhávat plenky na bocích, jsme dokázaly přebalovat „čistě“.

Kalhotky mají na sobě také lepící proužek, který má pomoci plenku po použití zabalit. Je to šikovný pomocník, jen mi lehce vadilo, že když jsem proužek odlepila, abych plenku zabalila, lepidlo lepilo i tam, kde byl proužek původně přilepen a kolikrát se mi zabalená plenka přilepila k přebalovací podložce či kraji umyvadla, kam jsem ji odložila.

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants bych maminkám doporučila i přesto, že malá od nich byla trochu otlačená. Zadeček měla hezky v suchu, žádné zarudnutí nic, tudíž za nás spokojenost.

Dále jsme testovaly i plavkové kalhotky Splashers. Do té doby jsem dceři dávala kalhotky z jedné drogerie, které zvládly bez problémů i to, když se malá během dovádění v bazénu pokadila. Kalhotky Splashers mají opět krásně pružný pas a hezky se natáhnou. Z estetického hlediska se mi líbí i mořské motivy, které na sobě kalhotky mají.

Výrobce uvádí, že kalhotky nenasáknou ve vodě, a tím pádem neomezují dítě v pohybu. Já bych s tímto tvrzením úplně nesouhlasila. Když se malá cachtala ve vodě a pak sem si ji vzala do náruče, crčela z kalhotek nasáklá voda. Zároveň však musím uznat, že mnohem menší množství, než z obdobných kalhotek od jiného výrobce.

Také mi u plavkových plenek chyběl lepící proužek, který by pomohl při zabalení plenky po použití, jako to mají kalhotky Pampers Premium Care Pants.

Během testování jsme horší zátěž než případné počůrání nezažily, takže nemůžu porovnat, jak by dopadly, ale věřím, že by obstály. Nicméně v září nás čeká dovolená u moře a původně jsem chtěla vzít koupací plenky, co máme z drogérie, ale rozhodně pořídím malé Pampers Splashers.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
dannki
22. črc 2018 Čtené 13x

Chtěla bych poděkovat Modrému koníku a Pampers za možnost testovat kalhotkové pleny a pleny do vody. Byla jsem nadšená, protože jsme v podstatě poprvé něco vyhráli.  Nejdříve se v recenzi budu věnovat Pampers Pants Premium Care, které jsme testovali více, poté přijde na řadu Splashers.

Pampers Pants Premium Care

Byla to naše druhá zkušenost s plenkovými kalhotkami od Pampers. Poprvé byl ale syn ještě ležící miminko, které nikam „neutíkalo“ při přebalování. Synovi je nyní rok a při každém přebalování „zdrhá“ a má mnoho jiných věcí na práci, než ležet a počkat, až ho přebalím. Většinou nezabírají moc ani nové hračky, či předměty, které normálně do ruky nedostane (Telefon, ovladač, stužka apod.).  

U neposedného batolete jsou natahovací plenky trošku větší výhra než plenky s klasickým zapínáním, nicméně ani to není spása, většinou končí malý u mě na klíně a natahuji mu je jako tepláčky. Oceňuji, že si je malý nerozepne. S klasickými plenami už jsme totiž měli dvě nehody, kdy si malý sundal plenku.

Plenky jsou jemné na dotek a dělají malý zadeček. Pás se krásně natahuje a přizpůsobuje tělu, nikde nic neškrtí a zároveň při „větší náloži“ nic neproteče ( bůh ví ale, jak by to bylo při průjmu například..). Při přebalení lze plenky opět stáhnout (což nedoporučuji, pokud je dítě pokakané), nebo se pás na bocích jednoduše roztrhne, plenka zamotá a vzadu na plence se použije modrý lepící proužek, kterým se plenka zabezpečí proti rozbalení.

Plenky v pohodě vydrží celou noc a neprotečou. Nicméně prdelka syna bývala po noci vlhká, synovi to nevadí (je zvyklý, že doma používáme látkové plenky a v nich má to vlhko také). Nebývá z toho ani opruzený, problém je v posledním čase jen, pokud hned nezaznamenám, že je pokakaný a je v plence déle (je ale jedno, zda se jedná o jednoráz, či látkové pleny).  

Dobrý je také žlutý indikační proužek, díky kterému člověk pozná už jen při sundání kalhot, zda je plenka již pročůraná či nikoli (při pročůrání proužek zmodrá). Moje zkušenost s jednorázovými plenami je ale taková, že je cítím ještě než je plena pročůraná až k proužku. U některých plen je tento zápach větší, u některých menší, ale cítím to u všech.

Jako nevýhodu vidím také vyšší pořizovací cenu plenek.

Celkově hodnotím plenky pozitivně, především to, že si je syn neumí rozepnout tak jako klasický jednoráz či látkové pleny. Velmi dobré jsou určitě plenky pro starší děti, které se učí na nočník. Plenky si jednoduše stáhnou a mohou jít na nočník.

Splashers
        

Plenky do vody jsme využili dostatečně, jelikož chodíme každý týden na plavání plus jsme měli jednou i náhradní hodinu a byli jsme se také koupat u tchýně na zahradě.

Překvapilo mě, že v balíčku jsou plenky se dvěma různými obrázky (sluníčko, chobotnice), což je  super pro větší děti, mohou si vybrat, s jakým obrázkem se půjdou koupat tentokrát.

Splashers se natahují a přizpůsobují podobně jako Pants, nikde nic neškrtí, zároveň pěkně drží na těle, takže případný bobek to zachytí (nemáme odzkoušeno, za půl roku lekcí plavání malý neměl ani jednou nehodu). Při blbnutí ve vodě drží plavky na svém místě, takže dítě může skotačit, kopat nohama a plavky se ani nehnou. Dokud je dítě ve vodě, tak se nezdá, že by plenky byly nějak moc nasáklé nebo snad táhly dítě ke dnu. Stalo se nám ale, že když jsme vylezli z vody a držela jsem malého na ruce, tak jsem rukou zmáčkla plavky a teklo z nich vody a vody. Při prvních lekcích plavání jsme zkoušeli plavky od konkurenční značky a nic podobného si nepamatuji. Na dalších lekcích už jsme měli plavky látkové, které v podstatě žádnou vodu nezadržují.

Plavky se sundají jako Pants buď stažením nebo roztržením na bocích. Bohužel ale chybí modrý lepící proužek, kterým by se plenka zabalila.

Celkově jsme byli s plavkami spokojeni, nicméně jak jsem psala výše nemile mě překvapilo, kolik vody z nich teklo, když jsme vylezli z vody ven. Je na to potřeba myslet a hned plenu zmáčknout, aby voda vytekla. Když jsme totiž u tchýně malého hned zabalili do osušky a švagr si ho vzal na klín, tak skončil s úplně promočenýma kalhotama.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
renatka16
22. črc 2018 Čtené 14x

Pampers pants

Dceři je 10 měsíců a měly jsme možnost vyzkoušet Pampers pants. Je to aktivní dítě. Leze po čtyřech, staví se a zkouší dělat první krůčky. Když se mi plenky dostaly do ruky, líbil se mi design i to, jak je plenka měkká a lehká. Trochu ale zapáchá chemií. Plenky se jednoduše oblékají a hezky sedí.  Manžety pěkně obepínají nožičky. Plenka je vyšší v pase, takže hezky drží a neshrnuje se. Ani při vykonání potřeby plenka nesjíždí dolů. Plenka se dá po bocích roztrhnout, takže sundání je rychlé a jednoduché, pokud je dítě na zemi. Já jsem zvyklá pokakanou plenu sundávat dceři nad umyvadlem a hned umýt dupku pod tekoucí vodou. V tomto případě není sundávání pleny vůbec jednoduché. Plenka má na zadní straně pásek, kterým se má použitá plena zalepit. S tím jsem se ale moc neskamarádila a pořád jsem nevychytala způsob, jak plenu pořádně zabalit. Pokud dcera neměla plenu na sobě moc dlouho, bylo vše v pořádku. Když jsem jí plenu nechala déle, sice neprotekla, ale dcera byla otlačená, měla mokrou kůži a začala se jí dělat opruzenina. Tyto pleny jsou i poměrně drahé. Pampers pants možná dám ještě šanci v době, kdy se bude dcera učit chodit na nočník. Do té doby zůstaneme u klasických plen, které používáme a které nám vyhovují.

Pampers splashers

Dcera miluje čachtání ve vodě, a když jsme poprvé vyrazily na místní koupaliště, použila jsem klasické plenkové plavky s „lepítky“, ale moc nadšená jsem nebyla. Dcera měla tendenci plenku neustále rozlepovat, takže jsem ji musela znovu zalepovat a upravovat. Plenka nedržela tvar a byla nakřivo. Toto u plenkových kalhotek do vody Pampers splashers odpadá. Když se mi dostaly do ruky, těšila jsem se, až je vyzkoušíme. Plenka se obléká jako kalhotky a hezky sedí. Plenky nenasáknou vodu a lemy kolem nožiček nepropustí žádnou nečistotu. Plenku jsem dceři vždy na suchu sundala, a když jsme šly znovu do bazénu, tak jsem ji opět jednoduše nandala. Nezaznamenala jsem žádnou reakci na kůži. Při znečištění se dá roztrhnout na bocích. S plenkovými kalhotkami Pampers splashers jsem spokojená. Ten pravý zátěžový test nás teprve čeká. Pampers splashers rozhodně přibalím do kufru a poputují s námi na dovolenou k moři. 

Moc děkuji za možnost otestování těchto dvou produktů pampers :slight_smile:

#test_pampers2

 #recenze 

Čti celý článek
kaca2612
21. črc 2018 Čtené 14x

Ahoj všem. Rada bych se představila. Jsem mama dvou princezen. Starší Anetka 10 let a mladší Terezka bude mit 1 rok.

Jsem moc rada, ze jsem se zúčastnila soutěže o testování plen navlekacich a do vody. Mela jsem velkou radost, ze nas vybrali:ok_hand_tone2:Co se tyče testování , ihned jsme vyzkoušeli navlekaci. Jelikož malá je neposeda(hlavně u prebalovani) tak musím rict, ze tyto pleny jsou vyborne na nasazení. Rychlost a žádné škrcení do pupíku. Vůbec nepadaly, ba naopak dobre prilnuly a seděly suprove:clap_tone3:Pohyb bez omezení. Procurane nikdy nebyly. Jen se nám stalo dvakrát, když mela trochu řidší stolici, tak protekly:see_no_evil: jinak jsem neviděla větší problém. Co stojí za zmínku , je pasek na zabaleni. V tom je veliká výhoda!!!

Tolik o natahovacich plenkách a teď bych rada zmínila plenky do vody. Malá miluje vodu!!!Neuveritelna kachna to je:joy::see_no_evil: Prvně nám testování tvrdila ryma a pak počasí. Ale uz jsme se konečně dočkaly a trada koupacka. Tyhle pleny do vody jsou naprostá pecka. Drží krasne!!!po vykoupání nebyl náznak jakýchkoliv zmackanin a cucku, jako u jiných značek. Když je dam uschnout, jsou jako nové vytazene. Takže i jedna plena na více použití. Ještě co bych chtěla rict, mají obědě pleny krasne obrázky. Takže pleny do vody jsou TOP.

Tolik k testování. Ještě jednou moc Dekuji, ze jsme mohly testovat. A maminkam poradím, at je aspoň vyzkouší. Stojí za to. Mějte se krasne. Pa Katka.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
hochmic
21. črc 2018 Čtené 20x

Byla jsem vybrána na testování produktů Pampers. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants a Pampers Splashers. Musím se přiznat, že jsem měla v plánu si je pořídit, ale odradila mě vyšší cena. Líbila se mi reklama, kde maminka natáhne pohodlně svému dítěti plenku během pár vteřin. Značka Pampers je natolik profláklá, že se od ní očekává to nejlepší. Bylo to tak i v mém testování? Splnily plenky veškeré moje očekávání ve vzhledu, vlastnostech, praktické zkoušce a hlavně poměru kvalita a cena?

První bych chtěla testovat Pampers Premium Care Pants. Jak produkt vypadá? Dostala jsem balíček střední velikosti. Na první pohled jsem si všimla názvu. Velikosti v čísle, kdy je udána váhová kategorie a počtu plen v balíku 44. Teprve v pozadí si všímám obrázku dítěte. Pro mě vše, co je potřeba pro rychlou orientaci v obchodě. Ocenila bych ještě časový údaj, jak dlouho plena vydrží a zda je vhodná i na noc. Zarazilo mě, že plenky jsou vyrobeny v Polsku. Oceňuji plastové ucho pro lepší přenos.

Samotné pleny jsou kalhotkového tvaru. Kdy po celém okraji pleny je deset centimetrů široký, elastický pás. Krásně sedí na těle. Na kůži nezanechává stopy, otlačeniny. Materiál pleny je hebký, jemný. Pleny jsou bílé barvy, mají zvířecí motiv ve dvou provedeních, které se v balíku opakují. Motiv je nenápadný, nezaujal mě. Na přední straně je indikátor vlhkosti. Má žlutou barvu, po aplikaci zmodrá. Určuje, na kolik je plena promočená. Na zadní straně je lepící proužek, který slouží k zabalení použité pleny. Kolem otvorů pro nožičky je pružná, široká, volánková gumička, taktéž nezanechává otlačeniny.

Jaké jsou vlastnosti pleny?Pro Pampersky je parfemace typická, já bych ji raději oželela, není mi příjemná. Savé jádro je po celé vnitřní délce pleny, mimo pružný pás. Savá část je znázorněna modrými kosočtverci. Absorbce je dobrá. Pleny dobře vstřebávají tekutinu po celé své délce. Za celou dobu se nám nestalo, že by plena protekla. Zadeček zůstal v suchu.

Jaká je manipulace s plenou? Pleny se nasazují jako kalhotky, můžete je nasadit v jakékoliv pozici. Netřeba asi popisovat matkám aktivního kojence! U nás něco mezi šelmou a stonožkou. Když jsem chtěla nasadit plenu, tak mi malý utekl na druhou stranu postele. Po nasazení druhé nohavičky se vyvlékl z první. Chce to trochu grif, ale když to zvládl i náš tatínek, zvládne to každý! Nejlépe je nasazovat pleny v sedě a vytáhnout nahoru jako kalhoty. Sundávání je o poznatek jednoduší. Po stranách pleny jsou lemy, které lze roztrhnout. Nebo plenu stáhnout jako kalhotky. Manipulaci s plenou jsem nejvíce ocenila venku v terénu a v noci, kdy jsem byla rozespalá.

Proč dát přednost Pampers Premium Care Pants před jinými plenami? Plena má celkově kvalitní vzhled. Vydrží několik hodin bez protečení. Je výborná na cesty. A určitě ji do budoucna využiji při učení na nočník. A i když je přece jen dražší, tak za kvalitu a pohodlí se platí.

Další testovanou je Pampers Splashers. Jedná se o jednorázovou plenu do vody. Jaký je její vzhled? Malý balíček, kde si hned všímám letního motivu dítěte na pláži. Název, velikost s váhovou kategorií, počet plen v balíku 12 a obrázek 360°. Samotná plenka má hezký letní motiv plavání a je barevná. V balíku se motiv opakuje ve dvou provedeních. Plenka je kalhotkového tvaru, opět s elastickým pásem po celém obvodu. Gumička podél nožiček je dvojitá, tudíž nepropustí případné nečistoty. Materiál je jemný, příjemný.

Jaké jsou vlastnosti pleny? Absorpční jádro je opět po celé délce mimo elastický obvod. Savá část je bílá. Plenka má výborné absorpční schopnosti. Po namočení do vody se plenka nenacucá. Obsah se nezdvojnásobí. Parfemování je minimální.

Jaká je manipulace? Nasazují se jako kalhotky. Ze začátku jsem řešila, kde je přední a zadní část, ale jelikož jsou 360°, tak je to jedno. Problém u mě byl na mokrém těle, kdy nandávání bylo obtížnější. Sundávání pomocí natrhnutí drážek po stranách nebo stáhnutí jako kalhotky. S kalhotkami do vody jsem byla spokojená.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
v_erunka
20. črc 2018 Čtené 19x

Stejně jako dalších 14 maminek s miminky, tak i my jsme byly Modrým koníčkem vybrány k testování plenek Pampers premium care pants a Splashers. Po pár zkouškách plenek jiných značek, používáme pro malou prémiové pampersky, takže jsme za testování byly moc rády. 

Pampers premium care Pants jsou plenky kalhotkového typu. Dle mého názoru jsou pro aktivnější miminka, takže přímo pro nás :slight_smile: Malá u prebalovaní už moc nepoleží. Na rozdíl od klasických lepítkovych plenek se tyto natahují. Oblékání by mělo být rychlejší. Což po získání praxe je :slight_smile: Na dotyk jsou velmi příjemné a překvapivě voní. Na vnější straně nechybí proužek vlhkosti, na kterém je vidět, zda miminko potřebuje už přebalit. Dále jsou zde veselé obrázky. Plenka je uvnitř příjemná na dotek. Gumičky okolo nožek i bříška nešrtí. Velmi jednoduše se sundavá. Stačí roztrhnout na bokách, přelepit páskou umístěnou na zadečku a vyhodit. 

Shrnutí: Plenka za celou dobu testování ani jednou neprotekla. Nezkoušela jsem dávat přes noc, protože jsem četla, že je to plenka určená spíše na den. Pozitivem je absence lepení, protože jsem malou mohla dat po obědě spinkat poopuze v plence a věděla jsem, že si jí nerozepne :slight_smile: Nevýhodu vidím hlavně v tom, že moc dobre nejde namazat zadeček.

Splashers jsou plenky určené do vody. S malou jezdíme každý týden plavat, tak jsme využily v bazénu. Doma ve sprše by to moc nešlo :slight_smile: Na vnější straně jsou vesele letní obrázky - sluníčko a chobotnička. Stejně jako Pants, se natahují. Na rozdíl od jiných plenek, nejsou tak nasáklé vodou, takže miminko po vytažení z vody nemá na zadečku raneček :wink: Jak hodně těsní “velkou” nehodu, jsme v bazénu naštěstí nevyzkoušely :smile:

Shrnutí: Mají krásný motiv a nejsou těžké. A nevýhodu vidim v tom, že chybí něco na zabalení. Je lepší sebou mít nějaký sáček na odpad.

Pantsům jsem na chuť až tak moc nepřišla, ale Splashers na další plavecký kurz určitě koupím. Ještě jednou moc děkuji za možnost testování :wink:

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
11hannah
19. črc 2018 Čtené 14x

Shrnutí

Tak, konečně se dostávám k vyhodnocení dárečků od Pampers a to konkrétně Pampers Pants a Splashers.

Nejprve bych se ráda vyjádřila k plenkovým kalhotkám. Jako první mě po rozbalení upoutala krásná vůně. Nasazování probíhá naprosto hladce a rychle, problém byl jedině po koupání, kdy je malý ještě vlhký, ale to je logické. :slight_smile: Většinou jsem je měnila ve stoje, protože, malý je neposeda a přebalování je boj. :grinning: Rozhodně je to jednodušší než u klasických plen. Vydrží opravdu hodně a že jim dal syn pořádně zabrat. :joy: Velikost sedla přesně, materiál moc příjemný, bez opruzenin. Za mě můžu vřele doporučit, většinou si je šetřím na noc.

Co se týká plavkových plen, vyzkoušela jsem je asi 3x, neboť počasí moc nepřálo a nechtělo se mi je plýtvat. Material opět v pořádku, seděly skvěle, krásné barevné provedení. Akorát ve vodě nasávají dost vody a když je porovnám s klasickými neoprenovými plavkami jsou o něco horší. Kdo plavky nevlastní a nechce pořizovat určitě doporučuji koupit Splashers.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
orchideas1
19. črc 2018 Čtené 30x

Neznám maminku, která by neřešila, jaké plenky jsou pro její dítě nejlepší, co se týče poměru kvality a ceny. Různé značky plen se porovnávají v diskuzích na internetu i mezi matkami u kávy nebo na dětském hřišti. Je to prostě velké téma. Značka Pampers patří k těm nejznámějším a pro mě je to sázka na jistotu, taková osvědčená klasika. Proto jsem u obou dětí hned po porodu používala Pampers Premium Care s vědomím, že kupuju pro svoje miminko to nejlepší. Přiznám se, že jsem po čase sáhla i po levnějších značkách, mám pár dalších favoritů a nákupy dělám podle slevových akcí.

Když byla moje dcera vybraná pro testování Pampers Pants a Splashers měla jsem obrovskou radost, kalhotkové plenky jsem zkoušela už u staršího syna, ale co se týče koupacích jednorázových plen, tak pár let zpátky moc druhů na trhu nebylo. No, a protože je moje dcerka opakem svého bráchy, tak jsem to uvítala o to víc. Je to totiž malá neposeda a přebalování je vždycky boj, kdo z koho. Syn Lukáš byl lenoch, který při výměně použité plenky za čistou jen klidně ležel, nehýbal se a spíš si to užíval :slight_smile: Adrianka je schopná se opakovaně přetočit a několikrát utéct z přebalovací podložky, přebalit ji do čistého je nadlidský úkol, u kterého se vždycky zapotím.

Pampers Pants se natáhnou jako kalhotky během chviličky

Na testování nám přišel balík s plenami č. 3 (malá má teď něco přes 8 kg), ve kterém se nacházelo 56 plenek. Co mě zarazilo, bylo to, že při 14 denním testování to vycházelo na pouhé 4 plenky za den, což je pro nás určitě málo, dcera má aktuálně spotřebu kolem 6 až 7 kusů. Pampersky jsem tak kombinovala ještě s jinou značkou klasických plínek na lepítka co jsem měla doma.

Při rozbalení tohoto balení jsem ucítila chemickou vůni, ta je pro značku Pampers bohužel typická, ale zase pozitivní vlastnosti tuto nepříjemnost přebijí. Dostala jsem navíc tip, že je dobré plenky vyskládat z obalu někam do šuplíku či na poličku a zápach vyprchá. Na omak jsou Pampers Pants moc příjemné, jakoby sametové, gumička v pase krásně pruží, ale přitom nikde netlačí. Co se mi líbí, tak je měřící čárka, ta ukazuje jak moc je plenka počůraná. Další výhodou je lepicí páska na zadní straně, ta umožňuje plenku po použití srolovat a zalepit páskou tak, aby držela obsah pohromadě. No co si budeme povídat, na průjmové stavy by páska asi těžko stačila, ale naštěstí jsme to nemuseli zkoušet :grinning:

Shrnutí:

Když to shrnu, tak s plenkami jsem byla moc spokojená a pozitiva rozhodně převažují. Prvních pár plenek jsem měla problém trefit se nohama dcery do určených otvorů, ale brzy jsem si našla grif a šlo to jako po másle. Jako negativní stránku věci vidím spíše cenu, ale pokud kalhotkové plenky využijete třeba na dovolené a při cestování, tak jsou perfektní volbou.

Koupací plenky Pampers Splashers zaujmou nejen svým vzhledem

Letos se mi moc nechtělo do nákupu plaveček pro mou malou dcerku. Důvod je prostý, přece jen ještě rychle roste a tudíž se jí často mění velikost oblečení, navíc počasí je nevyzpytatelné a kdo ví, kolik dní v tomto roce bude vyloženě na koupání v bazénu. Jednorázové koupací plenky se mi zdály tím nejlepším řešením. Super bylo taky to, že testování Splashers přišlo dříve, než jsem stačila nějaké plenky na koupání vůbec koupit. V minulosti jsem u syna používala značku Huggies, je to už 4 roky a tehdy firma Pampers nic pro děti na koupání nenabízela nebo jsem alespoň na nic nenarazila.

Obdržela jsem balíček Splashers ve velikosti 3-4 pro dítě vážící 6 až 11 kg. Plenky jsou opravdu krásné a rozhodně mají styl. Balení obsahovala dva druhy designu, se sluníčkem či chobotničkami, obě pleny s proužkami v pastelových barvách. Jedna roztomilejší než druhá a hodí se jak pro kluky, tak pro holky. Plenky jsou opět příjemné na dotek, mají pohodlnou gumičku v pase, oproti Pants jsou však mezi nožkami z tvrdšího materiálu. Chybí zde i lepicí páska, a tak pokud se dítěti podaří nadílka v bazénu, nemáte plenku následně jak zabalit, proto je dobré s sebou nosit na tento účel ještě sáček.

Shrnutí:

Splashers dcera zatím zkoušela jen ve vaně, na dovolenou jedeme teprve za pár dní, tak pak přidám třeba update :slight_smile: Ale na první dojem jsem maximálně spokojená a věřím, že Pampers Splashers pro malou do budoucna určitě zakoupím. 

#test_pampers2 #recenze

Čti celý článek
gabkekoczi
18. črc 2018 Čtené 23x

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce - tímto příslovím jsem se vždy "utěšovala", když jsem v něčem nevyhrála. Ať už to byla tombola na vesnické zábavě nebo jen stírací los. A musím říct, že to není daleko od pravdy. Mám báječného manžela a k tomu dvě krásné děti, bez kterých si svůj život už nedovedu představit.

Ale další přísloví tvrdí, že výjimka potvrzuje pravidlo, a tak se konečně usmálo štěstí i na nás a vyhráli jsme se synem testování plenek Pampers Pants a Pampers Splashers. Za tuto šanci a zkušenost moc děkuji. Testování jsem si užila a snad i ten náš malý neposeda.

V první řadě bych ráda zhodnotila plenkové kalhotky, neboť tyto jsme využívali nejvíce.

Pampers Premium Care Pants

Vzhled plenkových kalhotek Pampers je typický pro tuto značku - zelenobílý. Tyto plenky jsou ale doplněny o barevné obrázky zvířátek, které jsou decentní, nijak křiklavé. Už toto mě mile překvapilo, neboť to plenky tak nějak oživilo.

Když jsem šla plenky poprvé vyzkoušet, ani jsem moc netápala, kde je předek a kde zadek plenky. Selským rozumem jsem usoudila, že proužek na zalepení použité pleny patří na zadeček našeho mrňouse. K tomuto rozhodnutí mi pomohl i indikátor vlhkosti (proužek), který plenky mají a již z dřívějška jsem zvyklá, že bývá vepředu. Ten u plenek velice oceňuji, protože nemusíte přebalovat každou chvilku, když vidíte, že proužek není dostatečně zbarvený. Další výhodou plenkových kalhotek je vysoký pružný pas, který je poddajný a přizpůsobí se jakékoliv postavě dítěte. A nikde netlačí.

Když došlo na samotné nasazování plenky, byla to opravdu bleskurychlá akce. Ve většině případech musím našemu malému dávat něco na zabavení do ručiček, tentokrát to nebylo potřeba. Ale nejvíc plusových bodů si toto snadné oblékání získalo na dětském hřišti, kde jsem nemusela hledat místo, kam bych si malého položila, abych ho pohodlně přebalila. Prostě jsem si ho dala na klín a plenkové kalhotky mu jednoduše natáhla.

Jak jednoduché je navlékání těchto plenek, tak musím říct, že je i snadné jejich sundavání. Stačí na boku lehce zatáhnout a plenka se roztrhne. Opravdu není potřeba vynakládat velkou sílu, což mě též mile překvapilo.

Díky dobrým manžetám kolem nožiček se nám ani jednou nestalo, že by plenky přes den protekly. Bohužel však přes noc toto říci nemůžu. Za celou dobu testování nám nevydržely noc celkem 4x. Nevím, zda to dávat vyloženě za vinu samotným plenkám nebo to mohlo být tím, že v ní náš malý strávil více jak 12 hodin (v reklamě uváděna výdrž AŽ 12 hodin). Ale toto mě dost zklamalo, protože u námi běžně používaných plenek se mi toto nestává a též je v nich syn stejnou dobu. Když pominu tyto nemilé situace, tak musím říct, že byla prdelka našeho malého vždy v suchu a nestalo se, že by se po těchto plenkách objevily opruzeniny.

Co se týče samotného zabalení plenky po jejím použití, slouží k tomuto účelu lepící proužek na zadní části plenky. Po jeho uchopení zatáhnete na jednu stranu a zpět a pásek je uvolněn a vy můžete plenku zalepit. Systém velice jednoduchý, avšak dle mého názoru zcela nepromyšlený v případě řídké stolice. Boky plenky zůstávají volné a je tu velké riziko nechtěného opuštění nadílky těmito místy. A rozhodně není možné sundání pokakané pleny bez postranního roztržení, neboť dochází k ušpinění nožiček miminka.

Pampers Splashers

S plenkami do vody této značky jsem se nikdy předtím nesetkala, takže jsem na jejich testování byla opravdu zvědavá.

Když jsem vzala balíček plenek do ruky, chvilku jsem hledala, kde se otevírá. Očekávala jsem, že toto najdu na horní straně balíčku, ale nachází se ve spodní části. Po rozbalení jsem však byla opět mile překvapena. Čekala jsem znovu klasický zelenobílý vzhled, ale na mě "vykoukly" krásně barevné plenky s letním vzhledem, který mi navodil "dovolenkovou náladu". Hned bych se nejraději rozplácla někde u vody a užívala si sluníčka a pohody. Možná ze mě vypadlo i dlouhé protáhlé JŮŮŮŮŮ. 

Plenky jsou dost podobné plenkovým kalhotkám Pampers Pants - mají pružný pas a dvojité manžety kolem nožiček. Opět se prezentují rychlým navlékáním a sundaváním.

První test proběhl na kurzu plavání, kdy musím říct, že plenky i po 30ti minutách intenzivního plácání ve vodě, vůbec nenasákly a netáhly našeho plaváčka ke dnu. Pro porovnání jsem vyfotila plenku po dané lekci a suchou plenku a i ze samotné fotky jde vidět, že téměř nezměnily velikost. Nutno podotknout, že jsem plenku po sundání opravdu nijak neždímala. 

Bohužel však nemůžeme posoudit, zda jsou schopné zachytit tzv. velkou nadílku, neboť se nám toto nestalo. Ale věřím, že by uspěly též bez problémů. Jen si nedokážu představit, jak bych plenku balila, když jí chybí jakékoliv pásky či proužky na zajištění. Toto by bylo určitě dobré ještě nějakým způsobem promyslet.

U plenek do vody, které běžně používáme, jsem zvyklá že je označen předek a zadek plenky. Ale toto jsem na těchto plenkách nenašla. Tak jsem opět selským rozumem usoudila, že velký obrázek patří dopředu. 

A protože nám počasí přálo, další test proběhl v domácím bazénu, ve kterém plenky obstály opět na 1*.

Závěrem bych tedy naše testování zhodnotila jako úspěšné. Pampers Splashers bych s čistým svědomím a vědomím doporučila každé mamince a jejímu miminku. Za nás jsou nyní TOP. Co se týče plenkových kalhotek Pampers Pants ty si nás získaly použitím přes den, přes noc nás trochu zklamaly. Ale věřím, že najdou uplatnění u mnoha maminek neposedných dítek, protože s nimi bylo přebalování opravdu jednodušší.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
kikiss
18. črc 2018 Čtené 7x

Díky Modrému Koníku jsme měly s naší princeznou Sárinkou možnost vyzkoušet Pampers Premium Care Pants a Pampers Splashers - koupací plínky do vody.

To bylo radosti, když přišla od Modrého koníka zpráva, že vybrali právě nás. Balíček dorazil a děti natěšeně otevíraly krabice s plínkami. Na plenky do vody zrovna nebylo počasí a tak jsme začaly s testováním plínek Pampers premium Care Pants.

Měla jsem z nich obavy, přece jen jsme zvyklé na klasické pampers se samolepkami na bocích. Otevřela jsem balení a už při vyndávání první plenky byla cítit krásná vůně. Tu vůni mám moc ráda. Plínka je příjemná na dotek, voní a má pěkné obrázky. Na plence je žlutý proužek, který změní barvu na modro, když je třeba plenku vyměnit. Na zadečku je samolepka, se kterou jsem si nejdříve nevěděla rady, ale nakonec pochopila, že je to na zabalení použité pleny. Měla jsem strach z oblékání plínky, ale po několikátém nandavání jsem si to nacvičila a už mi to tak nepřijde.

Ani Sárinka při oblékání neprotestovala. Plínka se krásně přizpůsobí Sárinky tělíčku a všude krásně sedí i kolem nožiček. Při sundávání se plenka roztrhne na bocích, což jsem ocenila, když se nám stalo, že plínka protekla přes zádíčka, tak jsem přebalovala na bříšku a roztržení bylo super a bez ušpinění bavlněné plenky pod Sárinkou. Překvapilo mě, že plínka drží a přitom se i lehce roztrhne, když je potřeba ji sundat. Za mě super a Sárince se také líbí. Plínka vydržela i přes noc, jen jednou se stalo, že se Sárinka probudila s mokrým overálkem, ale to se stává i u běžných plínek. Takže za nás super, plínky Pampers Premium Care určitě doporučuji.

První testování plínek Pampers Splashers. Konečně nám sluníčko přálo, a tak jsme mohli do bazénu. Princezničce Sárince jsem nandala první plínku na plavání Pampers a je to paráda, rychlé a příjemné, bez breku. Ve vodě se plenka nerozepíná, nenafukuje se, prostě super. Sárince se ve vodě velice líbí, v plínce byla moc spokojená a plavání si užila. Při nejvíce očekávaným okamžikem – sundavání mokré plenky – jsem byla mile překvapena, že jsem to zvládla sama, bez pomoci druhé osoby. Díky pants to jde skvěle, i dvě ruce to zvládnou bez problému, s jinými plínkami musel manžel držet Sárinku a já tahala plenku, a že mokré plínky moc stáhnout nejdou, s Pampers pants to jde prostě samo stáhnout i roztrhnout na bocích, takže jsme nadšené. Opravdu tleskám, Sárinka se usmívá, já se usmívám, prostě krásný sluníčkový den.

Plenky Pampers mohu doporučit a tímto děkuji Modrému koníku za možnost si plínky vyzkoušet. Děkujeme.

#test_pampers2 a #recenze

Čti celý článek
sarinka12340
18. črc 2018 Čtené 28x

Ahoj, 

měli jsme možnost otestovat pampers pants premium care a Pampers splashers. Po otevření pampers pants jsem byla mile překvapená jak krásně voněly, jiné pampers my smrdí. I po otevření balíku poslední plena měla pořád stejnou vůni. :blossom: Navíc jsou fakt měkké, krásné na dotek.

Kalhotky pants se nádherně nasazují, dítě může být v jakékoliv poloze a kalhotky jdou krásně nasadit. Pampers pants krásně obtáhnou bříško a zadeček a navíc nikde neškrtí. Byla jsem strašně mile překvapená jak Zouvince seděli, nikde nevyseli, netlačili, no prostě super. :thumbsup:

Kalhotky pants nám dokonce vydrží celou noc bez jediné stopy :hushed: Ráno po probuzení plenka nebyla prověšená, moč byla rozprostřená po celé plence.

Jelikož máme alergii na kravské mléko tak máme skoro pořád průjem a i přesto nám plenka protekla pouze dvakrát (což se prostě někdy stane). :slight_smile:  Velmi se mi líbí absorbační proužek díky kterému jsme vždy poznali že potřebujem přebalit. :thumbsup:

Díky roztrhávacím stranám jsem mohla plenku sundat i když malá ležela na bříšku. Jedinou nevýhodu jsme našli u mazání, ale po pár přebalování jsem si našla taktiku :joy: Po obléknutí plenky ji vlastně odtáhnu a namažu.:blush:  Když nám došli testovací pampers pants, dodělali jsme balík co jsme tu měli obyčejných plenek a hrůza. :confused: Malá nevydrží na zádech, furt se s ní peru aby aspoň chvíli vydržela ležet. Samozřejmě jí se to nelíbí takže brečí. :cry:  Takže za nás Pampers pants premium care super:thumbsup::thumbsup:

Pampers splashers mají krásné motivy, jeden je s chobotnicí a druhý se sluníčkem. Vypadají krásně, jsou hezky barevné a perfektně sedí jako pampers pants. :blush:

Oblékání je stejně perfektní jako u pants. Plenky jsou z takového tvrdšího materiálu ale přesto plenka nikde netlačí. :thumbsup:

Pampers splashers se nenasáknou vodou (spíše nasáknou ale velmi málo), takže po vyndání z vody vykape trochu vody a plenka se nijak neprověsí. Sundat jde krásně zas roztržením na stranách. :blush: Plenka splasher nám zatím vše udržela. :slight_smile:

My jsme byli spokojeni. :thumbsup:

Děkujeme že jsme byli vybráni a mohli jsme otestovat plenky pampers pants premium care a pampers splashers za nás obrovská spokojenost. :thumbsup::blush:

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
ma_cherie
16. črc 2018 Čtené 21x

Když se na blogu koník_testuje objevilo testování na Pampers Pants a Pampers Splashers, byla jsem nadšená a zkusila se přihlásit. Pantsové plenky jsem chtěla dlouho vyzkoušet a plenky do vody Splashers by se zase velmi na léto hodily, protože naše roční dcera je milovnice vody a čekala nás první dovolená u moře.

Pampers Pants

Nejprve bych se ráda v recenzi věnovala plenkám Pampers Pants.

Plenky jsou z příjemného materiálu, jsou měkké a hebké. Mně osobně krásně voní (samozřejmě než do nich dítě pošle nálož). Chvíli jsem měla problém pochopit, která část je přední a která zadní, ale nakonec jsme zjistili, že plenky jsme celou dobu dávali správně. Na zadní části je malý modrý nalepovací proužek, díky němuž lze plenu po použití slepit do úhledného balíčku a vyhodit. Oceňuji i indikační proužek, který bývá většinou jen u plenek pro malá miminka. Plenky skvěle sednou, dobře dítě obepnou, ale zároveň nikde neškrtí a nezařezávají se. Za dobu testování se u dcery nevyskytly žádné opruzeniny, ani jiné problémy. Pleny vydrží bez protečení celou noc i více než 8 hodin. Ze začátku mě systém "pants" nijak zvlášť nenadchl, to se ovšem změnilo v okamžiku, kdy jsem měla dceru přebalovat v cizím prostředí, kde se převrací, stoupá si a nechce se nechat přebalit. V tu chvíli jsem byla za existenci těchto plenek neuvěřitelně vděčná. Přebalení bylo raz dva, dcera se mohla klidně na hlavu stavět a spokojené jsme byly obě. Se systémem přebalování byl spokojený i můj muž, ale rovněž plenky ocenil spíše při přebalování venku.

Splashers

Co se týče plen Splashers, nemůžu říct jediné záporné slovo. Plenky jsme zkoušeli v malém domácím bazénku, ale i v divokém baltském moři a v obou případech obstály na výbornou! Tak jako u Pants i u Splashers musím pochválit materiál a to, jak dokonale pleny sednou dítěti na tělo. Pěkný je i motiv plen, který je letní, veselý a barevný. Dítěti je tento parametr asi jedno, ale je to maličkost, která potěší. Neuvěřitelně oceňuji i fakt, že plenky jsou také navlékací "plenkové kalhotky", což je při převlékání v terénu zkrátka praktičtější, nemluvě o faktu, že plenkové kalhotky si dítě nesundá tak snadno a rychle, jako obyčejné zalepovací. Musím říct, že duo Pants& Splashers je bezchybný pomocník při přebalování a pobytu (nejen) na pláži. Dcera přichystala Splashers plenkám tu nejtěžší zátěžovou zkoušku v podobě vykakání se do plenky, v které byla v moři a víte co? Splashers udržela vše v plence a nepropustila nic! Musím plenky pochválit i v tom, že při koupání opravdu nenasakují vodu a dítě je tak v klidu. Rozpínání je praktické a rychlé, stejně, jako u Pants.

Tímto si získala mou plnou důvěru a jinou značku příště volit nebudu! Jediná maličká výtka je v tom, že Splashers chybí modrý lepící proužek, díky kterému jde použitá plenka slepit do balíčku.

Závěrem?

Jsem velmi ráda, že jsme měli příležitost vyzkoušet plenky Pants i Splashers a velmi za to děkuji. Splashers mě naprosto nadchly a při pobytu u moře to byl neuvěřitelný pomocník, kterého budu doporučovat. Plenky Pants zase budu volit a kupovat vždy, když mě bude čekat přebalování jinde, než doma.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
sarinka12340
13. črc 2018
Takhle se Zouvinka tesi do vany, nejradeji by si tam vlezla sama. Jelikoz jsme byli lehce nemocny tak pampers splashers jsme meli moznost vyzkouset jen jednou, tak aby jsme zjistili vic dostala ji dnes do vany :blush::thumbsup: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
sarinka12340
11. črc 2018
Tak nám už došli pampers pants, za nás spokojenost. Vydrží v pohodě celou noc. Parkrat jsme protekli kdyz jsme meli nehodu ale to se stane asi u vsech plenek. Pampers splashers krasne navlikani jako pants, plenka se nenasakne takze take super :thumbsup::wink: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
kristynka97
5. črc 2018
Tak jsme dneska konečně vyzkoušeli a otestovali Pampers splasher, a za nás jsou naprosto úžasné :heart_eyes: když Dcerka vylezla z vody plinka vypadala že je suchá a přitom krásně vodu držela, máme už jedny vyzkoušené a ty byli hrozné dcera curala a teklo jí to po nožce :( tyhle jsou naprosto úžasné :heart:#test_pampers2
Zobraz celou zprávu
sarinka12340
3. črc 2018
Tak za nás naprostá spokojenost. Plenka krásně drží, nikde netlačí a navíc to oblékání je super. :thumbsup: Už se těšíme až vyzkoušíme plenky do vody :blush: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
kikiss
Zpráva byla změněna 3. črc 2018
#test_pampers2test Pampers Premium Care Pants odstartován :slight_smile: Otevírání balení se při rozbalování přetrhlo, ale to asi mou nešikovností. Plenka je na omak příjemná, i Sárinka si ji osahala, to je její oblíbená činnost při přebalování. Plínka má i testovací proužek, který ukáže až se Sárinka počůrá, super. Při nandavání Sárinka neprotestovala :slight_smile: Zatím za nás dobrý. #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
kristynka97
3. črc 2018
Krásné ráno v suchu :blush: pro tak živé dítě jako je Gábinka při přebalování je Pampers pants výborná volba nemusím ji po bytě nahánět není u toho přebalování tolik vzteku. Jsme moc spokojeni #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
kristynka97
Zpráva byla změněna 2. črc 2018
Gábinka si jde rozbalit svoje oblíbené Pampers pants premium care :blush: a hned jednu vyzkoušet. :heart::baby: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
orchideas1
1. črc 2018
Dcera byla vybraná pro testování Pampers Premium Care Pants a Pampers Splashers. Už se na to moc těším, protože malá je jako pytel blech, tak to třeba bude s výměnou plenky jednodušší :slight_smile: A koupání se nemůžeme dočkat, ale doufám, že se umoudří počasí a zkouška koupacích plenek nebude muset proběhnout ve vaně :grinning: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
sarinka12340
29. čer 2018
Tak Zouvinka dorazila domů a našla svůj balíček. :blush: Udělal jí radost stejně jako mámě.:heart_eyes: Už se těšíme až je vyzkoušíme.:hearts: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
hochmic
Zpráva byla změněna 29. čer 2018
#test_pampers2 Dnes nám přišel balíček od modrého koníka k testování Pampers. Jsem nadšená a moc se těším, zda plenky splní má očekávání.
Zobraz celou zprávu
sarinka12340
29. čer 2018
Tak i nám už dorazil balíček. Zouvinka je u babičky takže až přijde domů bude tu mít překvapení :blush::blush: Moc se těšíme na testování :slight_smile: děkujeme :heart_eyes: #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další