Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #test_profidog

  Zruš hledání
  vendy299
  20. čer 2019    Čtené 78x

  Testování granulí Profidog

  Usmálo se na nás štěstí a já měla tu skvělou možnost otestovat granule od firmy Profidog

  Nejprve bych začala o tom, kdo vlastně granulky testoval. Jmenuje se Monty a je to bílá čivava. Teď v červenci bude mít rok a má cca 2 kila 😃 

  Když mi došla zpráva, že jsem byla vybrána, měla jsem hroznou radost. Dorazily mi pokyny k objednání a hlavně kde objednat.

  Granule jsou k objednání na webu Profizoo. Orientace na webu byla docela přehledná. Hodně se mi líbily pestré druhy balíčku. Myslím, že si vybere opravdu každý. 

  Já osobně jsem zvolila granule pro štěňátka malých psů. Ikdyž už náš Monťa není zrovna štěně, chtěla jsem, aby je zvládl kousat a aby byly dostatečně malinké. 

  Granulky dorazily hned druhý den po objednání. Balení bylo tak malé, že jsem ani nevěřila, že se tam vše vleze. Součástí balíčku byl i super polštářek. Nejvíce praktické je balení ve 4 pytlích po 3 kilech. 

  Testovat jsme začali druhý den a když jsem poprvé otevřela sáček, Monty to chtěl sníst už z toho 😃 Většinou jsou pro něj granule jako poslední možnost, když už má opravdu hlad, ale tyto mu vážně zachutnaly. Každý den je miska hned prázdná. Dříve jsme kupovali granule jiné značky a ty neměly zdaleka takový úspěch jako tyto. Hlavně když jsem si přečetla složení, až 46 % masa, se opravdu jiným jen tak nevyrovnají. Nezaznamenala jsem žádné žaludeční ani střevní potíže, což je nejdůležitější. 

  Celé naše testování bych hodnotila jako úspěšné a nemám jedinou výtku. U granulí už zůstaneme a budeme je kupovat i nadále. 

  andak333
  20. čer 2019    Čtené 70x

  Testování granulí Profidog

  Měla jsem tu úžasnou možnost otestovat balíčky granulí značky Profidog, které nabízejí na stránkách profizoo.cz. Když jsem se dozvěděla, že budu testovat nový druh granulí, které můj buldoček ještě nejedl, byla jsem nadšená. Zrovna v tu dobu jí přestávala chutnat značka, kterou už měla dlouho. 

  Od žen z Modrého koníka jsem dostala instrukce, jak objednat a číslo kupónu. Stránky profidog.cz jsem již znala, ale neměli naši značku granulí, tak jsem tam neobjednávala. Vyhledání granulí, které byly na výběr na testování, bylo velmi snadné a bylo opravdu z čeho vybírat. Škoda, že neznám chutě své Meggie, která by si určitě vybrala, na co zrovna měla chuť 🙂

  Už na první pohled mě zaujalo, že ke granulím dávají pelíšek zdarma, což jsem si nemyslela, že dostanu i já. Ale doufala jsem v to, jelikož jsme chtěli už starý pelech vyhodit a nový by se hodil. Takže jsme zároveň testovali i pelíšek 🙂

  Proces objednání i zadání kódu byl jasný a jednoduchý. Podle kg pejska jsme vybrali ty správné granule a objednali si je na poštu, kde jsme si je sami vyzvedávali. Teď přijde mé první zklamání a to v podobě balení doručené zásilky. Chápu, že to byly "pouze" granule a pelíšek. Ale krabice byla potrhaná, obmotaná kolem dokola, aby z ní všechny věci nevypadly. Pelíšek byl zmuchlaný do kuličky a přibalen lepící páskou ke krabici. No na pohled i rozdělávání to nebylo chválihodné.

  Popravdě, nezajímá mě země původu granulí a ani jejich složení. Vybírám si často dle příchutě a aby tam bylo co nejméně otrub apod. Od štěňátka jedla jednu značku granulí a my jsme ji nechtěli měnit. Vyzkoušeli jsme nyní tedy Kompletní krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen (10–25 kg). Překvapila mě na stránkách vložená tabulka, kolik g granulí by měl za den pes sníst. Zjistila jsem, že taková dávka by mému buldokovi opravdu nestačila 😀 🙂

  Granule vypadají tmavší, čili lehce mastnější než předešlé.  Ráda bych značky střídala, ale bojím se, že by Meggie začala bojkotovat všechny nakonec. Tak jsme si zvykli jí ke granulím míchat i jiné dobrůtky.

  S rybím olejem a nebo s masem a rýží. To jí chutná samozřejmě nejvíce. Testování pelíšku dopadlo také dobře, akorát se o něj prala se svou lidskou ségrou, která si myslela, že to je bonus a polštářek pro ni 🙂 Tak jsme jí museli dát náhradní doma.

  Když si vzpomenu, jak jsme granule rozbalovali, asistovali všichni 🙂 Od Meggie až po dceru Nelinku. Jako správný pes, tak Meggie hned chtěla ochutnat a vyzkoušet, co že to vlastně dostala za dárek. Byla nadšená a jako neřízená střela baštila a radovala se. 

  VELMI JÍ GRANULKY CHUTNALI. Bude to nyní naše alternativa. Budeme střídat její starou značku granulí a tuto Profidog. Alespoň nějaká změna 🙂 Granulky asi i lépe voní, protože jsme ji nemohli odtrhnout.

  Už při sypání se do nich pustila. Byly to 4 ks balíčků po 3 kg. Takže jsme sypali docela dlouho, tak se nacpala k prasknutí. Opravdu nemá problém s těmito granulemi a jsme rádi, že nám jich ještě spoustu zbývá.

  Moc děkujeme koníkovi za testování a Profidog za umožnění ochutnat.

  Kdybyste se chtěl někdo na cokoliv zeptat, jsem tu pro Vás 🙂 třeba odpoví i Meggie?

  @#detčžjošřéáí nkmfklgf....m223+6egddgmlů (asi tak nějak pacičkou 🙂 )

  Už je přestěhovaná i s plyšákem a hračkami.

  zrofka
  17. čer 2019    Čtené 65x

  Merlin a granule od PROFIDOG

  Nejdříve Vám představím našeho Merlina, který měl za úkol testovat granulky značky Profidog.

  • Plemeno neznámé.
  • Narodil se 21.9.2018

  Přivedla mě k němu obrovská náhoda.

  V listopadu nám zemřela naše 10letá fenka Arga. Bez psa to doma nebylo ono. Až jednou jsem na facebookové skupině viděla, že se někde našla štěňata, a že budou v útulku. Do Merlina jsem se hned zamilovala. Chtěla jsem do útulku volat, ale bylo zavřeno, tak jsem to hned přeposlala kamarádce a ta, že to jsou štěňata její kolegyně. A že se mi na Merlina zeptá. Nooo, a pak mi volala, tak si pro něj přijďte. Kolegyně Vám ho dá zadarmo. Pro manžela to bylo překvápko. No, uznejte, není úžasný?

  Teď se ale vrátím ke granulím. Od štěněte ho krmíme granulemi z obchoďáku. Nějaké mu nevyhovovaly (zažívací potíže). A jedny byly v pohodě. Akorát po nich měl děsně prdíky. A když na mě vykoukla možnost testování dalších granulek, neváhala jsem a Merlu přihlásila. A usmálo se na nás štěstí!🍀

  Ve zprávách jsem od koníka dostala link na web profidog (profizoo.cz ) kde jsem si našla granule, které by Merlinovi nejvíce seděly. Vybrala jsem pro dospívající psy. Orientace na webu byla docela přehledná a v pořádku.

  Dopravu jsem vybrala Českou poštu. Co mě teda zmátlo, když mi web poslal číslo zásilky, které jsem si zadala do sledování zásilky, tak mi to dlouho ukazovalo -nezadaná zásilka (nebo něco v tomto smyslu). Ale čemu se divit, že? Když už přišla sms, že mi balík budou doručovat, chybělo mi v ní určení času.

  Zásilka byla skvěle zabalená. Čekala jsem jeden velký pytel. Ale přišla jedna těžká krabice. Po otevření mě i Merlina čekalo překvapení v podobě pelíšku. Ten jsme mu chtěli koupit. Protože Merlin, když má dlouhou chvíli, tak občas něco rozkouše. (Ale zatím pelíšek drží.)

  Testování jsme raději začali až druhý den ráno. Kdyby mu náhodou granule nesedly. Ale vše v pořádku. On je taková naše popelnice. Sní vše. Ale tyhle mu chutnají více.

  Oceňuji hlavně otevírání a zavírání pytlů. Ostatní granule od konkurence zavírat nešly. Takže nám tu smrděly po bytě. A když chytla Merlu slina, šel se najíst. Takhle má smůlu. Jinak mě překvapilo příjemné složení granulí. Když jsem porovnala i to naše, po kterém měl prdy. Jooo, a k těm prdům. Od té doby, co Merlina krmíme granulemi od Profidog se nám hnedle lépe dýchá. (Bez prdu)😂

  A přijde mi, že má hezčí srst (na sluníčku se krásně leskne😍) a taky že zmohutněl. Takže závěr musím říct, že mě testování mile překvapilo a určitě další balení objednáme. Jen manžel, že by ty granule mohly být barevné. 😂 Ale nechápu proč, když se říká, že psi nevidí barvy😂.

  Při této objednávce se mi zároveň vytvořila registrace na webu, kterou určitě využijeme. Zrovna dnes jsem koukala a mají tam další akce.

  Takže nás Merlinek moc děkuje za možnost testování. 🐺 I my.

  #test_profidog #recenze

  Tak máme za sebou první koníkovské testování, které se týkalo stravy našeho psího dítěte, prvorozeného kluka australské kelpie - Dextera. Zkoušeli jsme granule PROFIDOG Premium Plus Medium Adult 12 kg.
  1.
  Pro objednání jsem použila odkaz, který jsem obdržela ve zprávě, ale pochopitelně jsem mrkla i na webové stránky eshopu https://profizoo.cz/. Web považuji za přehledný, zboží je řazeno do různých kategorií a např. granule, které kupujeme pro psího přítele nejčastěji, lze vybírat dle věku psa, hmotnosti nebo dle velikosti balení. Pohyb a vyhledávání na stránkách je intuitivní, u zboží pak nechybí podrobný popis vč. složení a doporučené krmné dávky podle hmotnosti psa, což hodnotím také pozitivně.
  Po objednání jsem obdržela potvrzení e-mailem, což považuju za standartní záležitost, součástí potvrzovacího e-mailu byly i Všeobecné obchodní podmínky, Informace pro spotřebitele a Informace o ochraně osobních údajů. Ze zkušeností s objednávkami z jiných e-shopů již zaslání dokumentů tohoto charakteru standartní není a toto také chválím.

  2.
  Balíček s granulemi mi byl doručen do 2 dnů od objednávky prostřednictvím České pošty. Zde jsem byla v první chvíli velmi překvapena způsobem balení, protože jsem standartně zvyklá na balení granulí v jednom velkém pytli, který pak máme postaven na chodbě a postupně z něho granule odebíráme. Zde jsem ale obdržela poměrně malý, a to to těžší😊 balíček, ve kterém jsem nalezla granule rozdělené do 4 menších balíčků – sáčků. Považuji to za výborný nápad, mohu tak mít jedno balení přímo v šuplíku v kuchyni, kam se mi pochopitelně velký pytel nevejde. Také je to velmi praktické na cesty s pejskem, kdy si člověk vezme jedno balení a neřeší odsypávání do zvláštního sáčku. Co bych tedy navrhla ke zlepšení je zpětné zavírání sáčků, kdy bych volila zavírání s „jezdcem“, který lépe drží než stávající řešení, kdy je třeba obě strany zamáčknout do sebe.

  3)
  Při koupi granulí se vždy díváme na to, aby byly vhodné vzhledem k věku a velikosti plemene psa a k jeho aktivitám, zajímá nás složení, zejména poměr masa oproti ostatním složkám granulí. Čteme také recenze ohledně spokojenosti jiných zákazníků. Například země původu krmiva je pro nás nicméně zcela bez významu, na tento údaj jsem se nikdy nedívala.
  Po vyzkoušení těchto granulí myslím, že u nás nejsou určitě naposledy, byť nekupujeme stále jednu značku, ale střídáme 2-3 osvědčené, aby měl psí přítel také trochu změnu😊, tedy vždy po zkonzumování jednoho pytle mu koupíme nějaké jiné, ani nám by se nechtělo jíst pořád to stejné😊
  S Profidogem náš pejsek vyjádřil spokojenost, dokonce si je dal i bez přidání trochy konzervičky, což původně páníček považoval za vyloučené a dost jasně mi dal najevo, že si myslí, že s granulemi „bez přílohy“ neuspěji, ale to se spletl😊 Myslím tedy, že za Dexíka lze říci, že mu granule chutnaly. Velikostně jsou granule obdobné těm, na které je zvyklý a u nás jde vždy tedy o to, že pokud my odsouhlasíme složení a granule koupíme, Dexík musí odsouhlasit, že mu vlastně vůbec chutnají. Zde to prošlo na jedničku a my děkujeme za možnost granule vyzkoušet.
  Ještě doplním, že spolu s granulemi jsme jako dárek obdrželi super polštář a i náš vybíravec, který si jen tak na nějaký polštář nelehne, tak ho začal používat. Položila jsem ho do chodby, že ho dáme do auta a bude na něm ležet tam a za chvíli na mě volá manžel, ať se jdu potichu podívat a vezmu si foťák – polštář už byl obsazen spokojeným nakrmeným psem😊
  4.
  A úplně na závěr představme toho, bez koho by se testování rozhodně neobešlo😊 Dexter Dingo je sedmiletý kluk australské kelpie, naše první miminko, které k nám přišlo půl roku po svatbě a od té doby je to prostě člen rodiny. Miluje koupačky, doprovází mě na každodenních výbězích do přírody a hlídá si svou smečku jako správný ovčácký pes. Dokonce se naučil uspávat syna, u kterého leží v pokojíčku a za námi přijde, až když syn spí. Miluje vedle psích pochoutek mléčné výrobky a ovoce, takové borůvky si dokáže sám očesat z keříků. Teď tu právě odpočívá a těší se na další dobrodružství😊

  (3 fotky)
  mumaddy
  16. čer 2019    Čtené 115x

  Testování granulí PROFIDOG

  Dostali jsme s hafanama skvělou možnost otestovat granulky od ProfiDog. Objednali jsme 12 kg. Přesněji jsme měli Profi Dog Adult mini - mám doma dva křížené jezevčíky, tak to byla jasná volba. 

  Web, na kterém jsme objednávali Profidog, byl přehledný, skvěle jsem se orientovala.

  Doručení i zabalení též bez problému. Oceňuji, že to přišlo v krabici. 

  Granulky u nás měli úspěch, každý den misky prázdné do poslední granule. Oproti konkurenční značce nesmrděly, měly i “pěknou barvu.” Za pejsky tedy musím říct, že naprostá spokojenost.

  Za mě jako za páníčka musím pochválit cenu, která je poměr/kvalita super. Dál za mě ještě k tomu jako za ženu chválím 12 kg rozdělěných do 3kilových pytlíků, s ničím jsem se nemusela tahat. Dál je fajn i složení až 46 % masa a živočišných derivátů. Dále také obsahuje bylinky. Neobsahuje pšenici.

  Doma obvykle střídáme 2-3 druhy granulí, ale tyhle byly zatím asi nejlepší. Pokud hledáte kvalitní granulky za super cenu, určitě zkuste. Ještě jsme měli v objednávce dárek a to psí pelíšek, který si také hned oblíbili 🙂

  #test_profidog
  “Je vedro, tak toho mám taky dost no🤷‍♀️. Granulky mi ale jedou, rozhodne nenechavam v misce žádné zbytky. Super je balení v menších sáčcích, panicka to má pekne po ruce v kuchyni a nemusi behat na chodbu do velkého pytle, čímž se mi zkrátí čekací doba na snidani a vecu👍😀 taky až pojedeme na dovcu, můžou panicci pekne vzít jedno to balení, říkali, ze se jim to taky libi. Tak odpočinku zdar👍💪”

  Tak máme za sebou 12 dní testování granulek od #test_profidog PROFIDOG. Testujeme zároveň i pelíšek a přiobjednali jsme si i vodítko navíjecí, na které si teda moc zvyknout nedokážeme. Jak já tak i Meggie. Ale granulky jsou výborné. Ať k nim do misky přidám cokoliv, všechno vždycky zhltne na první pokus. Je i vidět, že ve střevech je vše jak má, bobíky jsou ok :D Lepší než předtím.
  Musím zatím stále jen chválit. MEggie prospívá 🙂

  #test_profidog
  “Dej už mi prosím tě svatej pokoj! Granule testuju, v pelíšku ležím, tak co mě prudíš ještě s focením paničko?!”
  🤷‍♀️😂

  #test_profidog
  “No co koukas? Jako jo, normálně lezim v posteli, ale tenhle pelisek se mi libi, tak v něm ležet budu! A granule hele taky dobry. Kde jsi k tomu panicko přišla?”
  😎

  #test_profidog
  Přišel nám balicek. Vlastně Dexikovi přišel balicek😀 Tak jdeme na to💪

  (2 fotky)

  #test_profidog Další den testování granulek Profi Dog. Vypadá, že vůbec nemá Meggie hlad. Vůbec nežebrá u stolu, venku zvládá běhat (není plná a těžká). Takže zatím výborné 🙂

  #test_profidog Včera přišel balíček, na který jsme byli moc zvědaví. První dojem, když jsem vyhrála testování pro naši Meggie, byl velké překvapení a radost. Ihned jsem šla na www.profizoo.cz a nahlédla, z kterých granulí si mohu vybrat. Balíček na sebe nenechal dlouho čekat.

  Kromě toho, že si z psích granulí Profidog vyberou pejsci různých velikostí, plemen i věku, získají ještě k testovaným granulím pohodlný polštář z odolné bavlny. Udělejte svým čtyřnohým miláčkům radost!

  Ještě máte čas se do testování zapojit. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/vase-zkusenosti-s-profidog-wvu3cm/ Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

  #test_profidog

  konik_testuje
  20. kvě 2019    Čtené 1380x
  Image title

  Vaše zkušenosti s Profidog

  Už se vaši pejsci netrpělivě olizují? Začíná nové testování a tentokrát jsou na programu granule pro malá i velká plemena pejsků.  

  I psí láska prochází žaludkem. A nejen z toho důvodu je velmi důležité, které krmivo svému pejskovi naservírujete. Kvalitní krmivo pro psy je potřebné pro jejich každodenní lumpačení a dodá jim důležité živiny pro zdravé zuby, lesklou srst a spokojené bříško.

  Co testujeme?

  Budeme testovat kompletní krmivo pro psy - 12 kg granulí Profidog. Díky praktickému balení v 3kg pytlích můžete otevírat jednotlivá balení postupně. 3 kg obsažená v 1 balení během několika dnů spotřebujete. Zabrání se tak zkažení a znehodnocení krmiva v otevřeném velkém balení a budete mít pro vašeho mazlíčka vždy čerstvé krmivo u kterého je maximálně zachována chuť a vůně.

  Granule Profidog myslí na každého pejska, takže si vyberou majitelé malých i velkých plemen, štěňat i psích seniorů, nebo i psů s nadváhou.  

  Koho hledáme?

  Hledáme ženy, které mají doma pejska jakéhokoliv plemena. Pokud chováte psích miláčků více, i vy se můžete do testování přihlásit.

  Jestliže jste v posledním roce objednaly pro vašeho psa granule z internetu, zapojte se do testování krmiva Profidog!

  Jak se zapojit?

  Pokud vás zaujalo toto chutné testování, stačí, když nám do komentáře napíšete několik informací o vás a vašem pejskovi:

  1. V jakém městě žijete?
  2. Kolik máte pejsků a jaká plemena?
  3. Co váš pes rád mlsá?

  Čas na napsání komentáře máte do neděle 26. 5. 2019 a v pondělí 27. 5. 2019 vybereme psí paničky, které oslovíme interní poštou.  

  Krásný den a hodně štěstí,

  Konik_testuje

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    13. kvě 2019    

  Jestli se váš život točí kromě dětí i kolem vašeho chlupatého miláčka, jste tu správně. Chystáme pro vás testování, které bude doslova k sežrání 😉 Napište nám do komentáře, čím krmíte vašeho pejska 🐶

  A) jen granulemi
  B) jen masem z konzervy
  C) jen barf masem
  D) kombinuji granule a maso

  Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. Již za týden se dozvíte, na co se budou moci vaši pejsci těšit a čím jim naplníte misky.

  Pac a pusu

  Konik_testuje

  #test_profidog

  Nechali jste si s partnerem prozradit pohlaví miminka nebo to bylo překvapení? 🎉 Já se přiznám, že bychom to s partnerem nevydrželi, takže jsme to u obou dětí od začátku věděli 🙂 Kolem mě je stále více párů, které vyčkávají až do poslední chvíle 🙂